WINGS - Wismar University

Įvadas

Oficialus aprašymas

WINGS - „Wismar International Graduation Services“ - dukterinė įmonė „Wismar University“ (Vokietija) - siūlo neakivaizdines programas ir sertifikuotą kvalifikacijos kėlimą specialistams. Studijų programos siūlomos ekonomikos, technologijų ir dizaino srityse, per kurias galite įgyti aukštąjį valstybinį išsilavinimą, pavyzdžiui, bakalauro, diplomo ar magistro laipsnį. Tuo remdamiesi WINGS buvo įsteigta 2004 m. Pagrindiniai uždaviniai yra tobulinti, organizuoti ir platinti neakivaizdinio ir tęstinio mokymo programas, remiantis Wismaro universiteto akademine kompetencija.

136443_FotoHochschuleWismarQuelleSaschaSchwarzer3.jpg

Wismaro taikomųjų mokslų universitetas: technologijos, verslas ir dizainas yra pažangi ir novatoriška švietimo ir mokslinių tyrimų įstaiga, turinti mintyje daugiau kaip 100 metų akademinę kompetenciją. Tai yra į praktiką ir verslą orientuotas tarptautinis universitetas, kuriame studijuoja daugiau nei 8 100 studentų tiek miesteliu, tiek neakivaizdiniu būdu. Kiekvienas neakivaizdinių studijų studentas yra oficialiai priimtas į Wismaro universitetą ir yra plačiai ir individualiai remiamas WINGS.

Dėl keleto kontaktų Europoje, Baltijos regione, Amerikoje, Lotynų Amerikoje, Azijoje, ypač Pietryčių-Azijoje, mūsų tyrimuose ir internetiniuose mokymo metoduose galima išskirti įvairių kultūrų ypatybių. Šiuo metu yra studentų iš viso pasaulio, kurie dalyvauja mūsų neakivaizdinėse programose. WINGS, turinti daugiau nei 5200 neakivaizdinių studijų studentų, tapo viena iš pirmaujančių neakivaizdinių programų specialistams Vokietijoje.

Foto Hochschule Wismar Quelle WINGS (2)

Vietos

Vismaras

Address
Vismaras, Meklenburgas-Pomeranija, Vokietija

Bankokas

Address
Bankokas, Tailandas

Berlynas

Address
Berlynas, Berlynas, Vokietija

Kopenhaga

Address
Kopenhaga, Danija

Barselona

Address
Barselona, Katalonija, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis