University Oldenburg. C3L – Center for Lifelong Learning

Įvadas

Oficialus aprašymas

Oldenburgo Carl von Ossietzky universitetas buvo įkurtas 1973 m., Todėl tapo vienu iš Vokietijos jaunųjų universitetų. Jos tikslas - rasti atsakymus į pagrindinius iššūkius, su kuriais susiduria visuomenė XXI amžiuje - per tarpdisciplininius ir pažangiausius tyrimus.

"Oldenburg" miestelio Pathways yra trumpos: universiteto akademinis personalas ir administracijos darbuotojai glaudžiai bendradarbiauja tarpdisciplininiu požiūriu. Daugelis jų yra integruotos į specialias mokslinių tyrimų sritis, mokslinių tyrimų grupes ir Europos kompetencijų grupes.

Universitetas glaudžiai bendradarbiauja su daugiau nei 200 kitų universitetų visame pasaulyje ir yra susijęs su neuniversitetiniais institutais mokslinių tyrimų, švietimo, kultūros ir verslo srityse.

Oldenburgo universitetas rengia daugiau nei 13 700 studentų profesiniam gyvenimui. Jis siūlo įvairias disciplinas, pradedant kalbų studijomis, kultūrinėmis studijomis ir humanitariniais mokslais iki edukologijos, meno ir muzikologijos, ekonomikos ir socialinių mokslų, matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir naujų medicinos ir sveikatos mokslų programų, įkurtų 2012 m. .116043_pexels-photo-864994.jpeg

Vietos

Oldenburgas

University Oldenburg. C3L – Center for Lifelong Learning

Address
Carl von Ossietzky Universität Oldenburg,
Ammerländer Heerstraße 114-118

26129 Oldenburgas, Žemutinė Saksonija, Vokietija
Interneto svetainė