IUBH University of Applied Sciences – Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ką darome kitaip

IUBH Taikomųjų mokslų universitetas teikia kokybiškas bakalauro, magistro ir MBA laipsnio programas, taikydamas visiškai naują požiūrį. Mes sukūrėme miestelius studentams, norintiems baigti studijas vietoje, bet taip pat siūlome visas nuotolinių studijų programas internete. Naujausias įvykis mūsų istorijoje: Reikalavimus atitinkantys studentai gali derinti internetines ir universitetines studijas bei pereiti iš vienos į kitą. Tokiu būdu mes suteikiame studentams galimybę tobulėti asmeniniu ir profesiniu lygiu ir padedame žengti karjerą į ateitį orientuotas, lanksčias studijas.

Mūsų misija

Tai, kas mus skatina, yra ir tai, kas jus skatina: Mes kuriame savo programas ir kursus kuo lankstesnius ir novatoriškesnius, neprarandant kokybės. Mes teikiame specialistų patirtį ir naujovišką mokymosi medžiagą, taip pat sutelkiame dėmesį į puikias studentų paslaugas ir profesionalias konsultacijas. Mūsų programoms būdingas efektyvus dalykinių žinių ir minkštųjų įgūdžių perdavimas, siekiant paruošti absolventus tarptautiniam verslo pasauliui.

IUBH: Pritaikyta pasaulinės rinkos poreikiams

Studijos IUBH suteikia galimybę karjerai pasaulinėje aplinkoje ir mes laukiame studentų iš viso pasaulio. Mes paruošiame jus tarptautinei karjerai, turėdami tarptautiniu mastu svarbų mokomąjį turinį, ir daug dėmesio skiriame tam, kad suteiktų jums tarptautinės perspektyvos tiek bendrojo valdymo moduliams, tiek dalykiniam turiniui. Mes suteikiame savo tarptautinę mąstyseną viskam, ką darome, kad parengtume naujos kartos profesionalus pasauliniam verslui.

94 procentai mūsų absolventų susiranda darbą per pirmuosius tris baigimo mėnesius, o po dvejų metų vidutiniškai 80 procentų turi vadovybės pareigų. Šie puikūs rezultatai grindžiami tuo, kad ne tik mokome profesinės patirties, bet ir sutelkiame dėmesį į socialinės ir tarpkultūrinės kompetencijos ugdymą. IUBH didžiuojasi absolventais ir įspūdinga jų sukurta karjera.

  • Akredituota ir pripažinta visame pasaulyje: pakelkite savo karjerą europiniu laipsniu
  • Įperkami laipsniai: gaukite iki 80% stipendiją
  • Lanksčios mokėjimo galimybės: be streso ir lengva!

Akreditacija ir reitingai

Mes teikiame didelę svarbą teikdami savo studentams pirmos klasės ir gerai organizuotas studijų programas bei aukšto lygio asmeninę paramą. Mūsų apdovanojimai, akreditacijos ir atestatai rodo, kad tai sėkmingai darome. Visos mūsų dabartinės studijų programos yra akredituotos FIBAA arba Akreditavimo tarybos. Mokslų taryba IUBH pripažino privačiu universitetu maksimaliam įmanomam dešimties metų laikotarpiui. Mes taip pat įgijome daug išorinių reitingų ir sertifikatų.

Vietos

Blogas Honnefas

Address
53604 Blogas Honnefas, Šiaurės Reinas-Vestfalija, Vokietija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis