IUBH University of Applied Sciences – Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Studija IUBH

Norite pradėti tarptautinę karjerą Europoje ir ieškoti lankstaus, įperkamo būdo, kaip pasiekti šį tikslą? Mūsų internetinės magistro ir magistro programos suteikia jums tarptautinę orientaciją, skirtą verslo ir bendrųjų valdymo kompetencijoms.

Tuo pačiu metu jie naudoja novatorišką būdą, leidžiantį jums mokytis savo tempu, vieta ir laiku. Naudodamiesi savo studijų modeliu, mes ypač akcentavome maksimalų lankstumą ir puikiai prisitaikome prie jūsų gyvenimo ir poreikių.

IUBH internetinis tyrimas - lanksčiausias kelias į sėkmę

Su mūsų magistrantūros ir MBA kursais mes siūlome jums novatorišką, modernią internetinę studijų programą visame pasaulyje.

Mūsų programos yra labai lanksčios ir aukštos kokybės, daugiausia dėmesio skiriant praktinei sričiai ir daugybei paslaugų bei naujovių, kad būtų lengviau atlikti studijas. Mūsų absolventai demonstruoja tarpkultūrinius įgūdžius, gerai moka anglų kalbos žinias ir plačias žinias apie bendrąjį valdymą, atveria duris patrauklioms tarptautinėms darbo vietoms ir gali pradėti savo karjerą valdant visose pramonės šakose.

Jūsų karjera yra mūsų motyvacija

Nuotolinis mokymasis IUBH suteikia mūsų studentams galimybę tobulėti asmeniniame ir profesiniame lygmenyje ir išplėsti savo karjerą per lankstų, į praktiką orientuotą studijas. Mes ypač ieškome profesionalų ir kitaip užsiėmę asmenis, kurie norėtų augti asmeniniu ir profesionaliu lygiu, tuo pačiu toliau vykdydami pagrindines savo pareigas.

Štai kodėl mes suprojektavome savo programas ir kursus, kad būtų kuo lankstesnės ir novatoriškesnės, tačiau neprarandant įprastos aukštos kokybės IUBH.

Mes taip pat manome, kad svarbu suderinti savo specialistų žinias ir sutelkti dėmesį į paslaugas, teikiant puikių studentų paslaugas ir konsultacijas, taip pat profesionalių ir novatoriškų mokymosi medžiagą.

Kas išskiria mus:

  • Mes skatiname profesinį ir asmeninį tobulėjimą, pritaikytą kiekvieno studento individualiems poreikiams.
  • Mes stengiamės kuo geriau parengti savo mokinius sėkmingai dirbti, nesvarbu, ar tai yra jų gimtosios šalies ar tolimojo regiono šalyse.
  • Mūsų nuotolinio mokymo programa yra kuo lankstesnė - jūs galite mokytis bet kuriuo metu ir bet kur.
  • Mūsų studentai gauna aukštos kokybės multimedijos mokymosi medžiagą.
  • Mūsų mokymo programos yra labai praktiškai orientuotos.
  • Mūsų programose integruojame daugybę pramonės ekspertų.
  • Mūsų studentai, dėstytojai ir partneriai gali aktyviai dalyvauti kuriant mokymo programą, mokymo medžiagą ir paslaugas.
  • Taigi mes galime garantuoti nuolatinę visų mūsų kursų, mokymo priemonių ir paslaugų kokybę.

Akreditacija ir reitingai

IUBH turi keletą akreditacijų ir antspaudų, žyminčių kokybę ir kompetenciją. Mes pasiekėme tai nuolat tobulindami mūsų programų kokybę ir mokymą.

Stipendijų iniciatyva

„IUBH Online“ suteikia jums galimybę sutaupyti studijų išlaidas, pradedant nuo 66 proc. Jūs gausite visiškai akredituotą Vokietijos laipsnį. Internetinis laipsnis nesiskiria nuo IUBH On-Campus laipsnio. Jūs netgi turite galimybę praleisti paskutinį semestrą universiteto miestelyje, naudodamiesi „SMART-Entry Option“. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai naudotis mokyklos tinklalapyje esančia Stipendijų skaičiuokle ir laukti, kol studentų įdarbinimo komanda grįš pas jus su galutiniu rezultatu.

(Atminkite, kad mūsų stipendijos negali gauti studentai iš Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos)

Vietos

Blogas Honnefas

Address
53604 Blogas Honnefas, Šiaurės Reinas-Vestfalija, Vokietija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis