University of Liverpool Online Programmes

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įvadas

Liverpulio universitetas yra 1881 m. Įsteigtas pasaulinio lygio mokslinių tyrimų universitetas, įsikūręs 200 universitetų visame pasaulyje. * Universitetas yra vienas iš didžiausių mokslinių tyrimų, žinių ir inovacijų centrų ir yra prestižinės "Russell Group" mokslinių tyrimų vadovaujami universitetai. Jo pirmoji reputacija pritraukia studentus ir fakultetus iš viso pasaulio.

Nuo 2000 m. Universitetas baigė antrosios pakopos studijas - visiškai internete - dirbantiems specialistams visame pasaulyje, kad jie galėtų pagerinti savo karjerą ir daryti įtaką jų bendruomenėms. Per šį laiką, bendradarbiaudamas su Laureate Online Education, universitetas tapo vienu didžiausių Europoje dirbančių profesionalų, teikiančių 100% internetinių doktorantūros laipsnių.

Šiandien Liverpulio universitete maždaug 8000 studentų iš daugiau nei 160 šalių studijuoja magistro, daktaro ar vienerių metų antrosios studijų pažymėjimus internete. Dar 10 000 jau baigė, prisijungdami prie universiteto klestinčio tarptautinio absolventų tinklo, kuriame gyvena daugiau nei 200 000 universitetų ir absolventų internete.

* Liverpulio universitetas nuolatos priskiriamas prie 200 universitetų visame pasaulyje keliuose pagrindiniuose universitetų lygiuose:

"Times" aukštojo mokslo pasaulio reitingai 2017-2018 m. - 177; QS World University Rankings ® 2017-18 - 173; Pasaulio universitetų akademinis reitingas (ARWU) 2017 m. - 150 populiariausių.

Pagrindinės priežastys pasirinkti "Liverpool Online" universiteto programą

Trijų pagrindinių aspektų dėka University of Liverpool Online Programmes skiriasi:

Universiteto pasaulinio lygio reputacija

 • užėmė aukščiausiąsias 200 universitetų visame pasaulyje *
 • Didžiosios Britanijos prestižinių "Russell Group" pirmaujančių mokslinių tyrimų universitetų narė
 • organizuojant mokyklos ir programų akreditacijas iš pirmaujančių profesionalių institucijų, tokių kaip AACSB, APHEA ir BPS

Bendradarbiavimo mokymosi patirtis

 • patraukli, interaktyvi ir bendra mokymosi aplinka
 • tiesioginis grįžtamasis ryšys iš dėstytojų ir bendraamžių, parama iš mūsų specialių paramos komandų
 • žinios ir įgūdžiai, kuriuos galite nedelsdami panaudoti profesiniam poveikiui

Vadovaujantis moksliniais tyrimais, tarptautiniu požiūriu

 • programos, skirtos jūsų kritiniam mąstymui ir mokslinių tyrimų įgūdžiams didinti
 • tarptautinės programos mokymo programos su internetiniais moksleiviais ir dėstytojais iš daugiau nei 160 šalių
 • 100% prieiga prie interneto, leidžianti mokytis iš kur esate

Liverpulio universitetas yra pasaulinio lygio mokslinių tyrimų universitetas, turtingas mokslo akademijos paveldas ir pasaulinė reputacija mokslinių tyrimų inovacijų srityje. Universitetas, įsteigtas 1881 m., Yra Didžiosios Britanijos "Russell Group" narys, nuo 2000 m. Visame pasaulyje įsitraukęs į naujovišką internetinę klasę.

Šiandien Universitetas siūlo visiškai internetinių magistro ir doktorantūros studijų programas, kurios suteikia galimybę profesionalams profesionalams mokytis iš viso pasaulio, nepraleidžiant jų karjeros. Sujungdami tarpusavyje tarptautinėje ir interaktyvioje mokymosi aplinkoje, studentai gali įgyti žinių, įgūdžių ir įžvalgų, kad padėtų jiems pasiekti savo karjeros tikslų ir didinti jų profesinį poveikį.

Šiuo metu universitete studijuoja apie 8000 žmonių, o dar 10 000 jau baigė universitetą. Prisijunkite prie jų, kad sukurtumėte savo tarptautines žinias ir tinklą bei įgytumėte laipsnį, kuriuo galite didžiuotis!

* Liverpulio universitetas nuolatos priskiriamas prie 200 universitetų visame pasaulyje keliuose pagrindiniuose universitetų lygiuose:

"Times" aukštojo mokslo pasaulio reitingai 2017-2018 m. - 177; QS World University Rankings ® 2017-18 - 173; Pasaulio universitetų akademinis reitingas (ARWU) 2017 m. - 150 populiariausių.

Studijuokite iš kur esate ...

Studijuokite iš kur esate. Baigė pasaulinio lygio universitetą, turintį pasaulinę reputaciją ir požiūrį. Visos universiteto internetinės studijų programos yra prieinamos nuo pradžios iki pabaigos internete. Galite pasiekti virtualią klasę iš savo namų, iš savo biuro, keliaujant - kur ir kada jūs turite interneto ryšį.

Studijų internetu su universitetu dėka jūs atsakote už savo studijas. Galite mokytis bet kur, bet kada ir net pailsėti tarp programos modulių.

Parama istorijai

Liverpulio universitetas yra vienas iš didžiausių Europoje dirbančių profesionalų, turinčių 100% internetinių daktaro laipsnių kursų, kuriuose yra apie 8000 studentų, kurie mokosi internetu iš daugiau nei 160 pasaulio šalių.

Liverpulio universitetas yra reitinguojamas didžiausiuose 200 universitetuose visame pasaulyje. *

* Kaip nurodyta Tarptautiniame universitetų vadove, kurį paskelbė Tarptautinė universitetų asociacija (2014 m.).

* Liverpulio universitetas nuolatos priskiriamas prie 200 universitetų visame pasaulyje keliuose pagrindiniuose universitetų lygiuose:

"Times" aukštojo mokslo pasaulio reitingai 2017-2018 m. - 177; QS World University Rankings ® 2017-18 - 173; Pasaulio universitetų akademinis reitingas (ARWU) 2017 m. - 150 populiariausių.

Liverpulio universitetas yra Jungtinės Karalystės mokslinių tyrimų "Russell Group" narys ir nuolat įsitvirtinęs didžiausiuose 200 universitetuose visame pasaulyje keliose pagrindinėse universitetų lygių lentelėse:

 • "Times" aukštojo mokslo pasaulio reitingai 2017-2018 - 177
 • QS World University Rankings ® 2017-18 - 173
 • Pasaulio universitetų akademinis reitingas (ARWU) 2017 m. - 150 populiariausių.

Liverpulio universitetas yra reitinguojamas 150 pasaulio universitetuose pagal 2017 m. Pasaulio universitetų akademinį reitingą (ARWU).

Liverpulio universitetas užima 2017-2018 m. "The Times" aukštojo mokslo universiteto reitingą 177 vietą.

Liverpulio universitetas yra 173 vieta pasaulyje pagal QS World University Rankings 2017-18.

Liverpulio universitete yra daugiau nei 222 000 universitetų ir absolventų internete visame pasaulyje.

Daugiau nei 10.000 žmonių baigė Liverpulio universiteto internetines studijų programas.

Liverpulio vadybos mokykla yra akredituota AACSB International narė - asociacija, skirta universitetų kolegijų verslo mokykloms tobulinti (AACSB). Tik 5% verslo mokyklų visame pasaulyje buvo suteikta AACSB akreditacija. *

* Daugelyje šalių yra jų akreditavimo įstaigos, o laipsnio pripažinimas skiriasi kiekvienoje šalyje. Jei gyvenate už Jungtinės Karalystės ribų, prašome peržiūrėti savo šalies gyvenamosios vietos reikalavimus, kad patvirtintumėte savo programos pripažinimą.

Akreditacija

Internetiniai magistrantūros laipsniai specialistams, dirbantiems

Liverpulio universiteto internetiniai laipsniai turi tokį pat statusą ir yra lygiaverčiai laipsniai, suteikiami absolventams, kurie studijuoja universitete. Tai taikoma visoms Universiteto internetinėms podiplominių studijų programoms.

Universiteto, kaip Didžiosios Britanijos diplomą suteikiančios institucijos, statusas yra 1903 m., Kai jai buvo suteikta karališkoji chartija.

Aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo agentūra (QAA) - organizacija, kuri stebi ir konsultuoja JK aukštojo mokslo kokybę ir standartus, patvirtinta "Aukštojo mokslo peržiūroje: Liverpulio universitetas, 2015 m. Lapkritis", paskelbtoje 2016 m. Vasario mėn., Kad universitetas Liverpulis atitinka visus JK lūkesčius dėl standartų ir kokybės.

Kaip Jungtinės Karalystės universitetų laipsniai, mūsų internetinė kvalifikacija yra plačiai pripažinta tarptautiniu mastu. Tai galite patikrinti susisiekę su atitinkama valdžios institucija jūsų šalyje.

Profesinė akreditacija

Vadybos mokyklos akreditacija - AACSB

Liverpulio universitetas yra akredituotas AACSB International narys - asociacija, siekianti tobulinti kolegines verslo mokyklas (AACSB). Tik 5% verslo mokyklų visame pasaulyje buvo suteikta AACSB akreditacija. *

* Daugelyje šalių yra jų akreditavimo įstaigos, o laipsnio pripažinimas skiriasi kiekvienoje šalyje. Jei gyvenate už Jungtinės Karalystės ribų, prašome peržiūrėti savo šalies gyvenamosios vietos reikalavimus, kad patvirtintumėte savo programos pripažinimą. Pasak "AACSB" paskelbto 2017 m. Verslo mokyklos duomenų vadovo, 786 verslo mokyklos uždirbo AACSB akreditaciją iš maždaug 16.536 verslo mokyklų visame pasaulyje. (2017 m. Verslo mokyklos duomenų vadovas yra www.aacsb.edu).

* Pagal AACSB paskelbtą 2017 m. Verslo mokyklos duomenų vadovą 786 verslo mokyklos uždirbo AACSB akreditaciją iš maždaug 16.536 verslo mokyklų visame pasaulyje. (2017 m. Verslo mokyklos duomenų vadovas yra www.aacsb.edu).

Vadybos programos akreditacija

Be Liverpulio vadybos mokyklos AACSB akreditavimo universiteto, dvi programos turi specialią akreditaciją: *

 • "Liverpool Online MBA" penkis pagrindinius modulius įvertino ir patvirtino EFMD Online kursų sertifikavimo sistema (EOCCS). Tai pirmoji visiškai internetinė MBA programa, kuriai sertifikuoti EOCCS. Iki 2017 m. Vidurio tik 10 įstaigų visame pasaulyje įgijo sertifikatą.
 • Chartered Institute of Purchasing and Supply (CIPS) akreditavimas operacijų ir tiekimo grandinės valdymui. CIPS akreditacija yra pripažinta profesinė kvalifikacija. Baigę moksleivius automatiškai suteikiama teisė kreiptis dėl 115000 viešųjų pirkimų ir aprūpinimo specialistų iš viso pasaulio, kurie naudojasi CIPS narystės teikiamomis galimybėmis. *

* Daugelyje šalių yra jų akreditavimo įstaigos, o laipsnio pripažinimas skiriasi kiekvienoje šalyje. Jei gyvenate už Jungtinės Karalystės ribų, prašome peržiūrėti savo šalies gyvenamosios vietos reikalavimus, kad patvirtintumėte savo programos pripažinimą.

Sveikatos programos akreditacija

Liverpulio universiteto interneto magistro Visuomenės sveikatos programa yra akredituota APHEA, Agentūros Visuomenės sveikatos švietimo akreditavimo. *

* Daugelyje šalių yra jų akreditavimo įstaigos, o laipsnio pripažinimas skiriasi kiekvienoje šalyje. Jei gyvenate už Jungtinės Karalystės ribų, prašome peržiūrėti savo šalies gyvenamosios vietos reikalavimus, kad patvirtintumėte savo programos pripažinimą.

PMI registruotas švietimo teikėjas

Universitetas buvo peržiūrėtas ir patvirtintas Projektų valdymo instituto (PMI) projekto vadybos mokymų teikėju.

Psichologijos programos akreditacija

Liverpulio universiteto interneto magistrantūros psichologijos programoje akredituota Britų psichologijos draugija (BPS). *

* Daugelyje šalių yra jų akreditavimo įstaigos, o laipsnio pripažinimas skiriasi kiekvienoje šalyje. Jei gyvenate už Jungtinės Karalystės ribų, prašome peržiūrėti savo šalies gyvenamosios vietos reikalavimus, kad patvirtintumėte savo programos pripažinimą. Psichologijos magistrantūra nėra licencijavimo programa ir asmeniui nereikia parengti tapti licencijuota psichologija ar konsultavimo specialistu be papildomo išsilavinimo. Jei reikia daugiau informacijos, peržiūrėkite karjeros planą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Online MBA » Matyti Online MSc » Matyti Online Magistras » Matyti Health MSc » Matyti Health Magistras » Matyti Law LLM »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Verslo administravimo magistras (MBA)

Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė Liverpool UK Online + 1 daugiau

Bendras mūsų MBA programos tikslas yra suteikti jums visapusišką išsilavinimą ir magistro kvalifikaciją visais valdymo aspektais. [+]

Išsilavinę strateginėmis žiniomis ir įgūdžiais, kurių reikia norint vadovautis šiuolaikišku, pavojingu verslo pasauliu. Su "Liverpool Online MBA" galite toliau tenkinti savo verslo tikslus, kai studijuosite skaitmeniniu būdu su pasaulinės klasės universitetu ir galėsite diegti naujoves ir vadovauti. Jūs turėsite galimybę kurti naujus ryšius, kai bendrausite su tarptautiniais fakulteto nariais ir verslo specialistais - keisdami įžvalgas, ieškodami realių verslo klausimų sprendimų ir išbandydami naujas idėjas darbo vietoje. Išbandykite savo lyderystės stilius, kai mokosi su "Russell Group" universitetu, kuris nuo 2001 m. Prijungė verslo specialistus į 100% internetinę MBA klasę.... [-]


MSc

Informacinių sistemų valdymo magistrė

Internetinės Ištęstinės 58 savaites November 2018 Jungtinė Karalystė UK Online Liverpool + 1 daugiau

Liverpulio universiteto internetinis informacinių sistemų vadybos magistras sukurtas tam, kad suteiktų jums įgūdžių ir žinių, kad skatintų augimą, inovacijas ir pokyčius organizacijose, panaudojant technologijų galią. [+]

Sužinokite, kaip panaudoti technologijų galią, kad sukurtumėte konkurencinį pranašumą įmonėje ir skatintų inovacijas bei augimą organizacijose visame pasaulyje. Tyrimas 100% interneto aplinkoje, kai pasiekiate duomenų rinkinius ir programinę įrangą, ir atlikite modeliavimus per debesyje esančią paslaugų platformą, kuri atspindi realų gyvenimą. Jūs prisijungsite ir bendrausite su vienodai mąstančiais tarptautiniais specialistais, padidinsite savo strategines žinias ir įgūdžius, nes sužinosite apie naujausias informacinių sistemų valdymo tendencijas ir gausite žinias, kurias galėsite nedelsiant taikyti. Šis meistras leidžia jums pritaikyti savo mokymąsi, kad atitiktų jūsų karjerą, pasirinkdami du pasirenkamuosius modulius iš įvairių modulių - įskaitant kibernetinį saugumą ir didelius duomenų analizės metodus.... [-]


Magistrantūros Išplėstinė Kompiuterija

Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online Liverpool + 1 daugiau

Plėtoti išsamių žinių apie algoritmų ir intelektualių sistemų naudojimą, kad sukurtumėte pažangesnius sprendimus, taikydami šią visiškai internetinę MSc Advanced Computer Science. Kaip vienas iš vienintelių pažangių kompiuterijos mokslo laipsnių, pateiktų internete, jūs išmoksite kurti, įgyvendinti ir vykdyti kūrybinius skaičiavimo sprendimus. [+]

Plėtoti išsamių žinių apie algoritmų ir intelektualių sistemų naudojimą, kad sukurtumėte pažangesnius sprendimus, taikydami šią visiškai internetinę MSc Advanced Computer Science. Kaip vienas iš vienintelių pažangių kompiuterijos mokslo laipsnių, pateiktų internete, jūs išmoksite kurti, įgyvendinti ir vykdyti kūrybinius skaičiavimo sprendimus. Studijuodamas debesų serverio platformą, kuri atspindi realią IT darbo aplinką, galėsite kurti praktinius įgūdžius įvairiausioms karjeros sritims ar tęsti išsilavinimą pažengusiems dalykams, tokiems kaip dirbtinis intelektas ir robotų technika. Šis magistras leidžia jums pritaikyti 50% savo programos, pasirenkant pasirenkant iš didelių duomenų, kibernetinio saugumo ir programinės įrangos inžinerijos.... [-]


Magistratūra organizacinėje ir verslo psichologijoje

Internetinės Ištęstinės 3 - 4 semestrus Registracija galima Jungtinė Karalystė Liverpool UK Online + 1 daugiau

Pagerinkite savo karjeros perspektyvas, kaip organizacijos ir tobulinimo strategijos specialistą ir strategą - tarptautiniu mastu didėjančios paklausos sritį - arba pasiruošti doktorantūros laipsniui sėkmingai pasinaudojant šia visiškai internetine magistrantūros organizacine ir verslo [+]

Išplėskite savo patirtį, kaip tarptautinio organizacinio tobulėjimo strategijos strategiją - vis didėjančios paklausos sritį tarptautiniu mastu - arba pasiruoškite daktaro moksliniams tyrimams su šiuo visiškai interneto magistro organizacine ir verslo psichologija iš pasaulinio lygio JK universiteto. Programa remiasi jūsų darbo patirtimi, nereikalaujant bakalauro laipsnio psichologijos, pusiausvyros praktinių ir mokslinių tyrimų įgūdžių ir jungia jus su įvairiomis darbo profesionalų dinamišką interneto klasėje. Gaukite žinias, įgūdžius ir kultūrinį jautrumą, reikalingą pritaikyti psichologiją kaip organizacinės sėkmės ir individualios gerovės įrankį darbo vietose visame pasaulyje. *... [-]


Magistro studijos "Big Data Analytics"

Internetinės Ištęstinės 58 savaites August 2019 Jungtinė Karalystė UK Online Liverpool + 1 daugiau

"Liverpool Online" universiteto "Big Data Analytics" magistrė suprojektuota taip, kad suteiktų jums įgūdžių, kad galėtumėte išnaudoti didelių duomenų ir analizės potencialą, kad transformuotumėte verslo sprendimų priėmimą ir planavimą. [+]

Atsisiųskite didelių duomenų potencialą, kad transformuotumėte verslo sprendimų priėmimą ir planavimą šia visiškai internetine magistrantūra "Big Data Analytics". Sukurkite specialistų patirtį ieškomoje srityje, kai bendraujate su tarptautiniais IT specialistais iš debesų pagrįstos serverių platformos, ieškodami naujausių pasiekimų, įskaitant kompiuterinę vizualizaciją, platinimą ir pakartotinį saugojimą bei programinės įrangos kūrimą. Absolventai su pasitikėjimu ir gebėjimu dislokuoti duomenų pagrįstus sprendimus konkurenciniam pranašumui.

Priėmimas

Bendrieji priėmimo kriterijai

Liuksemburgo universitetas, vadovaudamasis savo aukšto lygio institucija, nustato aukštus standartus, taikomus kandidatams į internetines antrosios pakopos studijų programas.... [-]


Magistrų Verslo Finansai

Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online Liverpool + 1 daugiau

Ši magistro programa "Verslo finansai" suteikia žinių, įgūdžių ir įžvalgų, leidžiančių jums dirbti aukštesniu lygiu įmonių finansų ir kapitalo rinkose. [+]

Gausite išsamų supratimą apie įmonių finansus ir kapitalo rinkas, sutelkiant dėmesį į naujausias tendencijas ir praktiką. Ši visiškai internetinė magistrantūros programa skirta suplanuoti jūsų kreivę ir suteikti jums tiesioginį poveikį jūsų organizacijai.

Dėmesys yra tiek tarptautinis, tiek ateities perspektyvas. Jūs išmoksite įmonių ir organizacijų visame pasaulyje reikalavimus, tuo pačiu metu sužinosite aktualias finansinės analizės ir ataskaitų teikimo problemas. Moduliai apima Verslo finansus ir Tarptautinę finansinę atskaitomybę ir analizę.

"Online Corporate Finance" magistrantūros programą siūlo Liverpulio universiteto valdymo mokykla, akredituota AACSB International narė - asociacija, skirta universitetų kolegijų verslo mokykloms (AACSB). Tik 5% verslo mokyklų visame pasaulyje buvo suteikta AACSB akreditacija. *... [-]


MSC Cyber ​​Security

Internetinės Ištęstinės 58 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online Liverpool + 1 daugiau

Liverpulio universiteto internetinis "Cyber ​​Security" magistras yra specialisto kvalifikacija, kuri yra viena iš svarbiausių IR reikalaujančių IT sričių. Ši programa suteikia jums galimybę įgyti visapusišką ir kritišką šiuolaikinės kibernetinės saugos teorijos ir technikos supratimą bei tai, kaip juos pritaikyti atsakant į realaus pasaulio verslo problemas. [+]

Susipažinkite su žiniomis, pasitikėjimu ir įgaliojimais, kad apsaugotumėte organizacijas nuo kibernetinio saugumo grėsmių šiai visiškai internetinei "Cyber ​​Security" magistrantūrai. Sukurkite savo specialistų patirtį šioje srityje, kai bendraujate su kitais specialistais iš debesų pagrįstos serverių platformos, keisdami geriausią praktiką ir kurdami naujus atsakymus į svarbiausias verslo problemas - pasirengę išbandyti savo darbo vietoje. Šis magistras sujungia pažangią kibernetinio saugumo teoriją su praktiniu pritaikymu komerciniame kontekste.

Kadangi organizacijos tampa vis labiau susirūpinęs dėl savo pažeidžiamumo kibernetinių atakų, galite pagyvinti savo gebėjimus, gilinant žinias apie teorijas ir strategijas, kuriomis grindžiamas kibernetinis saugumas. Šis meistras yra 100% internete , suteikiant jums galimybę bendrauti su vienodo požiūrio specialistais visame pasaulyje, neprarandant jūsų darbo. Turėsite galimybę pasidalinti įžvalgomis, bendradarbiauti projektuose, keistis patirtimi ir aptarti geriausią praktiką iš įvairių IT / IS aplinkų visame pasaulyje per diskusijų forumus, seminarus, atvejų tyrimus ir įgūdžius atitinkančias užduotis. Jūs taip pat turėsite galimybę:... [-]


MSC projektų vadybos (naftos

Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online Liverpool + 1 daugiau

Pasirinkite visiškai internetinį magistrantūros projektų valdymą su naftos specializacija [+]

Pasirinkite visiškai internetinį magistrantūros projektų valdymą su naftos specializacija Liverpulio universitetas buvo peržiūrėtas ir patvirtintas Projektų valdymo instituto (PMI) projekto vadybos mokymų teikėju. Ši internetinė magistrantūra projektų valdymo programoje siūlo Liverpulio vadybos mokyklos universitetas, akredituotas AACSB International narys - asociacija, siekianti tobulinti kolegines verslo mokyklas (AACSB). Tik 5% verslo mokyklų visame pasaulyje buvo suteikta AACSB akreditacija. *

Visame pasaulyje, išskyrus JK:

* Daugelyje šalių yra jų akreditavimo įstaigos, o laipsnio pripažinimas skiriasi kiekvienoje šalyje. Jei gyvenate už Jungtinės Karalystės ribų, prašome peržiūrėti savo šalies gyvenamosios vietos reikalavimus, kad patvirtintumėte savo programos pripažinimą. Pasak "AACSB" paskelbto 2017 m. Verslo mokyklos duomenų vadovo, 786 verslo mokyklos uždirbo AACSB akreditaciją iš maždaug 16.536 verslo mokyklų visame pasaulyje. (2017 m. Verslo mokyklos duomenų vadovas yra www.aacsb.edu). ... [-]


MSC projektų valdyme

Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online Liverpool + 1 daugiau

Projektų vadybos magistrantūra suteikia įgūdžių, reikalingų vadovauti ir pristatyti pažangų ir veiksmingą projektų valdymą kartu su vertinga akademine kvalifikacija. [+]

Tęskite savo karjerą įgydami įgūdžių, kad galėtumėte tapti labai veiksmingu projekto lyderiu, turėdami visą mūsų interneto magistrantūros projektų valdymą. Pasinaudokite lanksčiu požiūriu į mokymąsi ir susisiekti su patyrusiais dėstytojais, nes jūs tiesiogiai taikote savo karjeroje kritinį mąstymą ir pagrindines programos sąvokas. Sukurta patyrusių mokslininkų ir praktikų, ši programa yra skirta suteikti jums naujausius pramonės teorijos ir praktikos. Moduliai apima rizikos, neapibrėžtumo ir sudėtingumo planavimą, projekto komandų vedimą ir valdymą.

Liverpulio universitetas buvo peržiūrėtas ir patvirtintas Projektų valdymo instituto (PMI) projekto vadybos mokymų teikėju. Be to, internetinį magistrantūros projektų valdymą siūlo Liverpulio vadybos mokykla, akredituota AACSB International narė - asociacija, skirta universitetų kolegijų verslo mokykloms (AACSB). Tik 5% verslo mokyklų visame pasaulyje buvo suteikta AACSB akreditacija. *... [-]


MSC projektų valdyme (informacinės technologijos)

Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online Liverpool + 1 daugiau

Išplėskite savo karjerą kaip eksperto lyderė sudėtinguose IT projektuose, kuriuose yra visiškai interneto magistrantūros projektų valdymas su specializacija informacinės technologijos. Sutelkiant dėmesį į realaus pasaulio šiuolaikines informacinių sistemų programas, šis laipsnis bus. [+]

Išplėskite savo patirtį, kaip sudėtingų IT projektų lyderį, turėdamas visą internetinį MSc projektų valdymo srityje, specializuojasi informacinių technologijų srityje. Šiam laipsniui, orientuotai į realaus pasaulio šiuolaikines informacinių sistemų programas, suteiksite tiek teorinį pagrindą sėkmingam šiuolaikinių informacinių sistemų / informacinių technologijų projektų valdymui, tiek įgyvendinimo priemonėms ir metodams. Jūs gausite norimų žinių ir įgūdžių visais IS / IT projektų valdymo aspektais, susijusiais su technologijų plėtros ciklais, informavimu apie architektūrą, virtualių komandų valdymu pasauliniu mastu (ant kranto / atviroje jūroje), derybomis ir sudėtingų pokyčių valdymu , kultūriniu požiūriu įvairi verslo aplinka. Liverpulio universitetas buvo peržiūrėtas ir patvirtintas Projektų valdymo instituto (PMI) projekto vadybos mokymų teikėju. Visi internetinės magistrantūros projektų valdymo programos siūlo Liverpulio vadybos mokyklos universitetas, akredituotas AACSB International narys - Asociacija, siekianti tolesnių kolegijų verslo mokyklų (AACSB). Tik 5% verslo mokyklų visame pasaulyje buvo suteikta AACSB akreditacija. *... [-]


MSC projektų valdyme (Statyba

Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online Liverpool + 1 daugiau

Projektų valdymo magistrė (Statyba [+]

Gaukite žinias, įgūdžius ir pasitikėjimą, kad galėtumėte valdyti didelio masto statybos ir sudėtingus viešosios infrastruktūros plėtros projektus su šia visiškai internetine magistrantūra projektų valdyme, kurios specializacija yra statyba ir infrastruktūra. Jūs išnagrinėsite projekto valdymo padarinius, susijusius su didelių projektų techniniais, organizaciniais, finansiniais ir vyriausybės aspektais bei besikeičiančiu išoriniu kontekstu. Moduliai apima projekto komandų vedimą ir valdymą, projektų valdymą statybose ir integruotos infrastruktūros projektų valdymą. Liverpulio universitetas buvo peržiūrėtas ir patvirtintas Projektų valdymo instituto (PMI) projekto vadybos mokymų teikėju. Visi internetinės magistrantūros projektų valdymo programos siūlo Liverpulio vadybos mokyklos universitetas, akredituotas AACSB International narys - Asociacija, siekianti tolesnių kolegijų verslo mokyklų (AACSB). Tik 5% verslo mokyklų visame pasaulyje buvo suteikta AACSB akreditacija. *... [-]


Operacijų ir tiekimo grandinės valdymo magistrantūra

Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online Liverpool + 1 daugiau

Suteikite sau vyresniųjų vadovų pareigas, susijusias su operacijomis, logistikos ir tiekimo grandinės strategu ateityje su šia visame pasaulyje orientuota visiškai internetine magistrantūros operacijoms ir tiekimo grandinės valdymui. Susisiekite su kitais profesionalais [+]

Pritvirtinkite save kaip operaciją, logistikos ir tiekimo grandinės strategą, turėdami žinių ir įgūdžių, kad padėtumėte įmonėms pasiekti savo tikslus su šiuo CIPS akredituotų, * visiškai interneto magistrantūros operacijomis ir tiekimo grandinės valdymu. Susisiekite su kitais profesionalais visame pasaulyje, kai padidinsite savo konkrečias operacijas Ši labai tarptautinė magistrantūra yra viena iš pirmųjų visiškai internetinių magistro, kurią akredituotų Chartered Institute of Purchasing and Supply (CIPS). CIPS akreditacija yra visuotinai pripažintas pažymėjimas. Baigę moksleivius automatiškai suteikiama teisė kreiptis dėl prisijungimo prie "CIPS" pasaulinio tinklo, kuriame yra 115 000 viešųjų pirkimų ir tiekimo specialistų. Operacijų ir tiekimo grandinės valdymo magistro programą siūlo Liverpulio vadybos mokyklos universitetas, akredituotas AACSB International narys - asociacija, siekianti tolesnių kolegijų verslo mokyklų (AACSB). AACSB akreditavimas * buvo suteiktas tik 5% verslo mokyklų visame pasaulyje **. ... [-]


Operacijų ir tiekimo grandinės valdymo magistras (naftos

Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online Liverpool + 1 daugiau

Pasirinkite operacijų ir tiekimo grandinės valdymo magistro kvalifikaciją nafta [+]

Pasirinkite CIPS akredituotą, * visiškai internetinę MSc operacijose ir tiekimo grandinės valdyme specializuojasi naftos

Ši labai tarptautinė magistrantūra yra viena iš pirmųjų visiškai internetinių magistro, kurią akredituotų Chartered Institute of Purchasing and Supply (CIPS). CIPS akreditacija yra visuotinai pripažintas pažymėjimas. Baigę moksleivius automatiškai suteikiama teisė kreiptis dėl prisijungimo prie "CIPS" pasaulinio tinklo, kuriame yra 115 000 viešųjų pirkimų ir tiekimo specialistų.

Mūsų magistrantūros operacijų ir tiekimo grandinės valdymo programą siūlo Liverpulio vadybos mokykla, akredituota AACSB International - asociacija, skirta pažangių kolegijų verslo mokykloms (AACSB). AACSB akreditavimas * buvo suteiktas tik 5% verslo mokyklų visame pasaulyje **.... [-]


Programinės įrangos inžinerijos magistrantūra

Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online Liverpool + 1 daugiau

Plėtoti pažangius įgūdžius, kad galėtų atlikti pagrindinį vaidmenį kuriant kokybiškus programinės įrangos sprendimus su šia visiškai internetine magistrantūra programinės įrangos inžinerijos srityje. Gaukite išsamių žinių, kaip kurti, įdiegti ir valdyti sudėtingus programinės įrangos produktus. [+]

Plėtoti pažangius įgūdžius, kad galėtų atlikti pagrindinį vaidmenį kuriant kokybiškus programinės įrangos sprendimus su šia visiškai internetine magistrantūra programinės įrangos inžinerijos srityje. Gaukite išsamių žinių, kaip kurti, įdiegti ir valdyti sudėtingus programinės įrangos produktus. Studijuojant novatoriškoje "cloud-server" platformoje, kuri atspindi realios IT darbo aplinką, visoje programoje sukursite sudėtingą programinę įrangą, kad pademonstruotumėte savo išsamų supratimą apie programinės įrangos inžineriją ir daugybę jo taikymo.

[-]

Psichologijos magistras

Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė Liverpool UK Online + 1 daugiau

Atidarykite naujas karjeros perspektyvas, naudodamas visiškai internetinį meistriškumą, kuris remiasi tarpkultūriniu ir tarptautiniu požiūriu, suteikiant tvirtą pagrindą psichologijoje - be griežto reikalavimo turėti psichologiją kaip bakalauro laipsnį. [+]

Ištirkite žmogaus elgesį, įgydami žinių ir įgūdžių įvairiems karjeros būdams, naudodami šią internetinę psichologijos magistro programą iš pasaulinio lygio JK universiteto. Akredituota Britų psichologijos draugijos (BPS) *, šie magistrai yra skirti žmonėms be psichologijos bakalauro laipsnio. Programa vykdo tarpkultūrinį ir tarptautinį požiūrį, suteikiant studentams galimybę įgyti tvirtą pagrindą psichologijoje, naudojamoje karjeroje nuo rinkodaros ir pardavimų iki švietimo ir bendruomenių santykių visame pasaulyje. Taip pat galite praleisti magistro laipsnį rengiant doktorantūros laipsnį arba žingsnis į konsultavimo praktikos kūrimą. **

Visame pasaulyje, išskyrus JK:... [-]


Rinkodaros magistrantūra

Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online Liverpool + 1 daugiau

Remiantis naujausiomis pramonės tendencijomis, šis 100% internetinis marketingo magistras sukurtas siekiant įgyti įgūdžių, įžvalgų. [+]

Remiantis naujausiomis pramonės šakos tendencijomis, šis 100% internetinis marketingo magistras sukurtas tam, kad suteiktų įgūdžių, įžvalgų ir supratimo, reikalingų sėkmingai karjerai šiandieniniame skaitmeniniu požiūriu sutelktame rinkodaros pasaulyje. Susipažinkite su finansine ir statistine programine įranga, kuri naudojama marketingo vadyboje, kai studijuosite kartu su tarptautiniais bendraamžiais iš įvairių sričių ir kultūrų prieš pritaikydami savo mokymą tiesiai į savo karjerą. Kritinio mąstymo ir analizės skatinimas, ši programa padidins jūsų įgūdžius ir padidins jūsų galimybes kaip rinkodaros vadybininkas ar praktikantas. Moduliai apima duomenų rinkodaros rinkodaros tyrimus ir analizę bei integruotą rinkodaros komunikaciją. Rinkodaros magistro laipsnį siūlo Liverpulio vadybos mokyklos universitetas, akredituotas AACSB International narys - asociacija, siekianti tolesnių kolegijų verslo mokyklų (AACSB). Tik 5% verslo mokyklų visame pasaulyje buvo suteikta AACSB akreditacija. *... [-]


Tarptautinės apskaitos ir finansų magistras (Strateginės finansų praktika)

Internetinės Ištęstinės 3 - 4 semestrus Registracija galima Jungtinė Karalystė Liverpool UK Online + 1 daugiau

Tarptautinės apskaitos ir finansų magistrantūra, kurios specializacija yra strateginė finansų praktika, moko finansų valdymą taikant praktiką įmonės finansinėje aplinkoje ir finansų rinkose. Turėtum tai nutraukti [+]

Tarptautinės apskaitos ir finansų magistrantūros, kurios specializacija yra strateginės finansų praktika, tikslas - aprūpinti studentus finansiniais sprendimų priėmėjais pasaulinėse organizacijose. Tai suteikia galimybę įgyti išsamių žinių apie tarptautinius finansų ir apskaitos principus, taip pat strateginių ir taktinių valdymo įgūdžių pusiausvyrą. Programa analizuoja iždo valdymą, kapitalo struktūrą ir rinkos teoriją bei tai, kaip šios strateginės finansinės praktikos sąsajos su pagrindinėmis apskaitos kompetencijomis. Pasirinktiniai moduliai apima tarptautinius korporacinius finansus, rizikos valdymo ir etikos bei verslumo finansus. Visi internetiniai magistrantūros programos "Tarptautinės apskaitos ir finansų" programos yra siūlomos "Liverpool Management School" universiteto, akredituoto AACSB International - asociacijos "Advance Collegiate Schools of Business" (AACSB). Tik 5% verslo mokyklų visame pasaulyje buvo suteikta AACSB akreditacija. *... [-]


Tarptautinės apskaitos ir finansų magistras (Tarptautinė finansinė atskaitomybė)

Internetinės Ištęstinės 3 - 4 semestrus Registracija galima Jungtinė Karalystė Liverpool UK Online + 1 daugiau

Tarptautinio apskaitos ir finansų magistrantūra, kurios specializacija - tarptautinė finansinė atskaitomybė, skirta apskaitos specialistams, norintiems kurti labai specializuotus ataskaitų teikimo ir analizės įgūdžius, kuriuos reikalauja pasaulinės organizacijos. Jūs sužinosite, kaip taikyti Tarptautinius finansinės atskaitomybės standartus (TFAS) ir įvertinti. [+]

Tarptautinio apskaitos ir finansų magistrantūra, kurios specializacija - tarptautinė finansinė atskaitomybė, skirta apskaitos specialistams, norintiems kurti labai specializuotus ataskaitų teikimo ir analizės įgūdžius, kuriuos reikalauja pasaulinės organizacijos. Jūs sužinosite, kaip taikyti Tarptautinius finansinės atskaitomybės standartus (TFAS) ir įvertinkite tiek trumpalaikį, tiek ilgalaikį poveikį organizacijos finansinei veiklai. Specializuoti moduliai apima išsamią tarptautinę finansinę atskaitomybę ir analizę ir pasirinkimą tarp apskaitos informacijos sistemų ir technologijų ar finansinės analizės ir vertinimo.

Visi internetiniai magistrantūros programos "Tarptautinės apskaitos ir finansų" programos yra siūlomos "Liverpool Management School" universiteto, akredituoto AACSB International - asociacijos "Advance Collegiate Schools of Business" (AACSB). Tik 5% verslo mokyklų visame pasaulyje buvo suteikta AACSB akreditacija. *... [-]


Vadybos magistrantūra

Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online Liverpool + 1 daugiau

Ši 100% internetinė magistrantūra vadyboje sukurta siekiant suteikti jums įgūdžių, reikalingų tam, kad būtų akivaizdžiai skiriasi jūsų pačių efektyvumas, kaip bet kurios organizacijos vadovu ir lyderiu. Prisijunkite prie Liverpulio universiteto AACSB akredituotos vadybos mokyklos ir mokykitės kaip pasaulinės klasės dalis, nes jūs kuriate kritinius ir analitinius mąstymo įgūdžius, studijuojate dabartines verslo tendencijas ir išmokite tapti lemiamu profesionalu, galinčiu klestėti daugelyje sektorių, esančių šiandieniniame pasaulio lygmenyje. ekonomika. [+]

Ši 100% internetinė magistrantūra vadyboje sukurta siekiant suteikti jums įgūdžių, reikalingų tam, kad būtų akivaizdžiai skiriasi jūsų pačių efektyvumas, kaip bet kurios organizacijos vadovu ir lyderiu. Tyrimas yra pasaulinės klasės dalis, kai jūs kuriate kritinius ir analitinius mąstymo įgūdžius, studijuoja dabartines verslo tendencijas ir mokosi tapti lemiamu profesionalu, galinčiu klestėti daugelyje šiuolaikinės pasaulio ekonomikos sektorių. Suteikite savo karjeros laipsnį pasirinkdami iš įvairių pasirenkamųjų modulių, įskaitant inovacijas ir verslumą bei organizacinį projektavimą ir keitimą. Vadybos magistrantūros programą siūlo Liverpulio vadybos mokyklos universitetas, akredituotas AACSB International narys - asociacija, skirta aukštojo mokslo kolegijų verslo mokykloms (AACSB). Tik 5% verslo mokyklų visame pasaulyje buvo suteikta AACSB akreditacija. *... [-]


Valdymo Magistratūra (Oil

Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online Liverpool + 1 daugiau

Pasirinkite visiškai internetinį magistrantūros vadybos specialistą "Oil in Oil" [+]

Pasirinkite visiškai internetinį magistrantūros vadybos specialistą "Oil in Oil"

Visame pasaulyje, išskyrus JK:

* Daugelyje šalių yra jų akreditavimo įstaigos, o laipsnio pripažinimas skiriasi kiekvienoje šalyje. Jei gyvenate už Jungtinės Karalystės ribų, prašome peržiūrėti savo šalies gyvenamosios vietos reikalavimus, kad patvirtintumėte savo programos pripažinimą. Pasak "AACSB" paskelbto 2017 m. Verslo mokyklos duomenų vadovo, 786 verslo mokyklos uždirbo AACSB akreditaciją iš maždaug 16.536 verslo mokyklų visame pasaulyje. (2017 m. Verslo mokyklos duomenų vadovas yra www.aacsb.edu).

Tik JK:

* Pagal AACSB paskelbtą 2017 m. Verslo mokyklos duomenų vadovą 786 verslo mokyklos uždirbo AACSB akreditaciją iš maždaug 16.536 verslo mokyklų visame pasaulyje. (2017 m. Verslo mokyklos duomenų vadovas yra www.aacsb.edu).... [-]


Žmogiškųjų išteklių vadybos magistratūra

Internetinės Dieninės Ištęstinės August 2019 Jungtinė Karalystė UK Online Liverpool + 1 daugiau

Sukurta tiems, kurie nori sukurti sėkmingą žmogiškųjų išteklių valdymo karjerą arba ją remtis, ši 100% internetinė magistrantūra atspindi žmogiškųjų išteklių vystymąsi iš proceso vykdomos verslo funkcijos ir strateginio partnerio. [+]

Sukurta tiems, kurie nori kurti ar remtis sėkmingos karjeros žmogiškųjų išteklių (HR) valdymu, ši 100% internetinė magistrantūra atspindi žmogiškųjų išteklių raidą iš proceso vykdomos verslo funkcijos ir strateginio partnerio. Tęskite savo dabartinį darbą, kai studijuosite šiuolaikinį turinį, pagrįstą dabartinėmis žmogiškųjų išteklių tendencijomis, skirtomis suteikti jums įgūdžių, supratimo ir pasitikėjimo, kad sėkmingai atliktumėte įvairias žmogiškojo kapitalo sritis, įskaitant žmogiškuosius išteklius, mokymus ar veiklos valdymą. Žmogiškųjų išteklių vadybos magistro laipsnį siūlo Liverpulio vadybos mokykla, akredituota AACSB International - asociacija, skirta universitetų kolegijų verslo mokykloms (AACSB). Tik 5% verslo mokyklų visame pasaulyje buvo suteikta AACSB akreditacija. *... [-]


Magistras

Tarptautinės apskaitos ir finansų magistras

Internetinės Dieninės 3 - 4 semestrus Registracija galima Jungtinė Karalystė Liverpool UK Online + 1 daugiau

Padidinkite savo karjeros perspektyvas, naudodamiesi internetine magistrantūros programa "Tarptautinė apskaita ir finansai", skirta supažindinti jus su tarptautinės apskaitos ir finansų pasauliu. Programa padės jums įsigyti. [+]

Gaukite patyrusių įgūdžių savo karjerai visiškai internete magistro Tarptautinės apskaitos ir finansų, kuri yra skirta suteikti jums išsamų supratimą apie tarptautinės apskaitos ir finansų pasaulyje. Programa padės jums įgyti strateginių ir taktinių apskaitos ir valdymo įgūdžių, reikalingų norint įvertinti veiklos rezultatus ir užtikrinti finansinių tikslų įgyvendinimą. Kuriant pasaulinę organizaciją, internetinė magistrantūra siekia išvystyti save kaip pagrįstą sprendimų priėmėją, kuris supranta besivystančių rinkų dinamiką ir gali įvertinti apskaitos metodus, kurie geriausiai tinka, kad pasaulinė organizacija galėtų ilgalaikę sėkmę.

Visi internetiniai magistrantūros programos "Tarptautinės apskaitos ir finansų" programos yra siūlomos "Liverpool Management School" universiteto, akredituoto AACSB International - asociacijos "Advance Collegiate Schools of Business" (AACSB). Tik 5% verslo mokyklų visame pasaulyje buvo suteikta AACSB akreditacija. *... [-]