University of Portsmouth Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl mums prisijungti?

Portsmutas yra vartų miestas, atviras pasauliui. Mūsų universitetas yra tas pats. Mūsų neakivaizdiniai internetiniai kursai reiškia, kad galite mokytis iš bet kurios pasaulio vietos, kai jums tai tinka. Pas mus jūs įgysite žinių ir įgūdžių, kad padidintumėte savo karjeros perspektyvas ir pakeltumėte pasaulinį tinklą. Prisijunkite prie mūsų kitame jūsų švietimo kelionės žingsnyje. Pažiūrėkite, kaip mes galime padėti nuvežti jus ten, kur norite.

# 21
universitetas JK

(Globėjo universiteto vadovas, 2020 m.)

5
įsidarbinimo žvaigždės

(QS pasaulio universitetų reitingai)

3
pradžios datos per metus

Vasaris, gegužė ir rugsėjis

woman, laptop, business

Mūsų studentai yra iš viso pasaulio. Mes priėmėme studentus iš beveik 150 šalių ir skaičiuojame. Mums taip pat būtų malonu pasveikinti jus!

Portsmuto universiteto neakivaizdiniai internetiniai kursai yra sukurti taip, kad tiktų aplink jus. Jums nereikės persikelti į namus ar gauti vizą, kad galėtumėte mokytis pas mus. Savo kursus galite pasiekti bet kurioje pasaulio vietoje naudodami „Moodle“ - mūsų lengvai naudojamą skaitmeninę mokymosi aplinką (DLE). Tai įmanoma, nes visi mūsų moduliai, mokymosi veikla ir vertinimai pateikiami internetu.

Visi mūsų kursų moduliai yra suskirstyti į valdomus savaitės skyrius, kad kursai atitiktų jūsų gyvenimo būdą ir įsipareigojimus.

Baigęs Portsmuto universitetą internetiniu kursu, jūsų laipsnio pažymėjimas turės tokį patį akademinį svorį kaip ir universiteto mieste.

Vietos

Portsmutas

Address
Winston Churchill Avenue
PO1 2UP Portsmutas, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis