University of Hull Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ieškai įkvėpimo ir iššūkių sėkmingai įgyti savo laipsnį? University of Hull Online yra puikus pasirinkimas. Jūs gaunate mokymo kokybę ir karjeros tobulinimo galimybes, kuriomis mes esame garsūs. Plius lankstumas studijuojant internete.

Naudodamiesi University of Hull Online , gausite ekspertų mokymą, galimybes ir įkvėpimą, kurių reikia sėkmei.

Pritaikykite studijas darbui ir kitiems įsipareigojimams, nes įgysite perduodamų įgūdžių ir žinių, kurias darbdaviai vertina.

Kodėl mums prisijungti?

Apdovanotas sidabru už mūsų meistriškumą 2018 m. *
* Apdovanotas sidabru „Mokymo tobulumo sistemoje“, kuriuo pripažįstama mokymo ir mokymosi kompetencija JK universitetuose ir kolegijose.

Times Higher Education“ pasivadino 50 geriausių JK institucijų, atsakingų už mokslinius tyrimus

95,9% studentų dirba arba tęsia studijas praėjus šešiems mėnesiams po studijų baigimo **
** JK nuolatiniai nuolatiniai pirmojo laipsnio studentai; Aukštojo mokslo absolventų apklausa 2016/17 mokslo metams, paskelbta Aukštojo mokslo statistikos agentūros 2018 m.

Ženkite kitą žingsnį savo karjeroje

Ieškai įkvėpimo ir iššūkių sėkmingai įgyti savo laipsnį? University of Hull Online yra puikus pasirinkimas. Jūs gaunate mokymo kokybę ir karjeros tobulinimo galimybes, kuriomis mes esame garsūs. Plius lankstumas studijuojant internete.

Čia yra keletas priežasčių prisijungti prie mūsų.

 • Pradėkite karjeros kelionę. Visi mūsų kursai buvo sukurti atsižvelgiant į įsidarbinimo galimybes. Studijų metu išmoksti svarbių ir perduodamų įgūdžių, kuriuos darbdaviai vertina.
 • Išryškink savo CV. Mes turime glaudžius ryšius su pramone, vyriausybe ir kitais partneriais. Tai suteikia jums galimybę naudotis realiojo pasaulio žiniomis ir patobulinti savo CV.
 • Būkite gerai susieti. Mūsų internetiniai kursai sujungia jus su pasauline bendraminčių bendruomene. Studijuodami galite pasidalyti vertingomis žiniomis ir perspektyvomis su savo bendraamžiais.
 • Draugauti visą gyvenimą. Santykiai, kuriuos užmezgate studijuodami su mumis, nesibaigia baigę kursą. Su mumis jūs teikiate karjeros patarimus visą gyvenimą. Ir prieiga prie mūsų 85 000 žmonių turinčio pasaulinio absolventų tinklo.
 • Prisijunkite prie mūsų dalyvių, lyderių, influencerių ir ekspertų sąrašo. Tarp mūsų absolventų yra Tomas Watsonas, Darbo partijos lyderio pavaduotojas; Jeremy Darroch, „Sky UK“ vykdomasis direktorius; ir Dame Eleanor King, Anglijos ir Velso apeliacinio teismo teisėja.
 • Padėkite pakeisti pasaulį. Korpuso universitete esame įsipareigoję suteikti jums ekspertų mokymą ir paramą, reikalingą kuriant geresnį pasaulį. Štai kodėl mūsų devizas yra „Lampadas Ferens“ , išverstas kaip „nešantis mokymosi šviesą“. Ateik ir prisijunk prie mūsų!Woman working by a windowAndrew Neelis / „Unsplash“

Lankstus mokymasis internetu

University of Hull Online mūsų dėstytojai ekspertai paskatins jus pasiekti savo tikslus.

Studijuodami mūsų neakivaizdinius internetinius kursus, nereikia atsipūsti nuo darbo ar asmeninių įsipareigojimų.

Priežastys studijuoti pas mus internetu

 • Studijuokite savo sąlygomis. Jūs galite lengvai internetu naudotis visa savo kursų medžiaga naudodami darbalaukį ar planšetinį kompiuterį be jokių papildomų mokesčių.
 • Išlaikykite darbo ir gyvenimo pusiausvyrą. Turėdami tvarkomų savaitinių temų, galite suplanuoti savo darbo ir asmeninių įsipareigojimų studijas.
 • Būk pasaulinės bendruomenės dalis. Dalykitės žiniomis ir perspektyvomis su bendraamžiais visame pasaulyje ir kurkite pasaulinius profesinius tinklus.
 • Speciali parama. Jūs galite susisiekti su specialiuoju studentų patarėju, kuris suteiks jums paramą studijų metu, kai jums to prireiks.

Kaip tai veikia

 • Įsitraukite, kol mokysitės. Jūsų studijose yra interaktyvus internetinių diskusijų lentų, paskaitų pagal pareikalavimą ir tiesioginių internetinių seminarų derinys.
 • Gaukite pagalbos iš savo dėstytojų, kai jums to reikia. Naudodamiesi internetine mokymosi platforma, jūs turite lengvą prieigą prie savo dėstytojo palaikymo ir atsiliepimų.
 • Pateikite užduotis internetu. Nereikia jaudintis dėl kelionės išlaidų, vizų ar laisvo laiko. Visos užduotys pateikiamos ir klasifikuojamos internetu.
 • Pradėkite nuo pagrindinių aparatinės ir programinės įrangos reikalavimų. Mes padarome jūsų internetinę patirtį kaip įmanoma lengvesnę.
 • Mokėk, kai eisi, arba mokėk iš anksto. Mes siūlome lanksčias mokėjimo galimybes, kad galėtumėte tvarkyti savo finansus.

Vietos

Korpusas

Address
Korpusas, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis