University of Glasgow Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Glazgo universitetas

Glazgo universitete mes svajojame apie geresnį pasaulį ir esame įkvėpti padėti kitiems jį pakeisti. Glasgow internetinės magistrantūros programos, patekusios į geriausių pasaulio universitetų šimtuką pagal 2021 m. „QS World University Rankings“, suteikia galimybę įgyvendinti savo siekius iš bet kurios pasaulio vietos.

Sužinoti daugiau

Remdamiesi didele pirmaujančios akademinės organizacijos patirtimi, mes sukūrėme šias 100% programas, kuriose pabrėžiami originalūs tyrimai ir naujoviški metodai, kurie padės jums padidinti savo karjerą, nesvarbu, kur domitės / specializuojatės.

Glazgo mokyklos medicinos ir mokyklos Švietimo abu užėmė 1-asis Jungtinėje Karalystėje pagal Užpildytas universiteto vadovas 2021.

Studijos internetu reiškia, kad nereikia aukoti dabartinės karjeros ar įsipareigojimų. Jūs galėsite pasiekti mūsų interaktyvius išteklius iš bet kur ir bet kada; tai apima vaizdo, garso įrašus, tiesiogines sesijas ir diskusijas, per kurias galite susisiekti su dėstytojais ir kolegomis.

Glazge mes palaikome jus, kad pasiektumėte savo ambicijų, mokytumėtės internete ir pradėtumėte keisti pasaulį jau šiandien.

Sužinoti daugiau

Vietos

Glazgas

Address
Glazgas, Škotija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis