University of Essex Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į „ University of Essex Online . Jei ieškote gerinti savo profesinę karjerą, mūsų nuotolinio mokymo laipsniai ir magistrantūros studijų kursai yra vienas iš ekonomiškiausių, patogiausių ir lankstiausių būdų tai padaryti. Padidinkite savo išsilavinimą ir karjerą, nepriklausomai nuo geografinės vietos, darbo ar asmeninių įsipareigojimų.

Studijuodamas University of Essex Online gausite savo kvalifikaciją iš labai vertinamo JK universiteto ir galėsite gauti visą akademinę paramą, kurią tikitės gauti universiteto miestelyje.

Kodėl verta studijuoti University of Essex Online ?

  • Padidinkite savo karjerą ir užsidirbdami potencialą įgūdžiais, kurie yra tiesiogiai perkeliami į darbo vietą.
  • Kokybiškas profesionalų dėstymas kartu su naujausiomis internetinėmis švietimo technologijomis.
  • Nuolat gavome nepriekaištingą bendrą studentų pasitenkinimo reitingą iš nepriklausomos Nacionalinės studentų apklausos, kurios rezultatas - 89 proc.

Apie mus

Mes siūlome bakalauro ir antrosios pakopos studijų kursus internete tiek JK, tiek tarptautiniams studentams, kurie leidžia jiems pasinaudoti lankstus požiūris į studijas, išlaikant kokybę ir paramą, kurią tikitės iš aukščiausio JK universiteto.

Mūsų struktūrizuoti nuotolinio mokymosi kursai leidžia dirbti savo laipsnį unikalią virtualų mokymosi aplinką ir vis dar gali naudotis visomis parama ir galimybėmis, kurias tikitės gauti universitetuose. Nesvarbu, ar esate studentas, norintis pagerinti savo profesinę karjerą, ar mokyklos išsilavinęs asmuo, kuris pasirinko mokymosi laipsnį ir gauna vertingą darbo patirtį, internetinis tyrimas yra ekonomiškas, patogus ir lanksčias būdas tai padaryti.

Vietos

Kolčesteris

Address
University of Essex Online, West Gate, 6 Grace Street
LS1 2RP Kolčesteris, Anglija, Jungtinė Karalystė

Programos

BA
BSc
Doktorantūros diplomas
Doktorantūros studijų sertifikatas