Oficialus aprašymas

116285_logos3.png

Iššūkis geroms mintims ir jų ateities formavimas

Birmingeme universitete tapkite savo srities lyderiu, įgiję magistro laipsnį. Viena iš didžiausių Didžiosios Britanijos akademinių institucijų , ji sutelkia ilgą istoriją stiprių mokslininkų ir mūsų fakulteto žiniomis pagrįstos kompetencijos naujoviškų švietimo metodų.

Birmingamo universiteto lanksčios internetinės mokymosi kursai susieja jus su tarptautiniais fakultetais ir bendraamžiais, taigi jūs įgysite svarbių karjeros įgūdžių ir informuotos pasaulinės perspektyvos. Būdamas Russell grupės narys, Birmingemo universitetas taip pat supa studentus, turinčius geriausius mokslinius tyrimus ir profesinius ryšius tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose.

Birmingemo universiteto "World 100" institutas (QS World University Rankings 2018) ir "Russell Group" narys, Birmingemo universitetas, jau daugiau nei šimtmetį iššūkis ir besivystančių pirmaujančių minčių. Tokia tradicija tęsiasi šiandien, kai studentai supa studentus, turinčius geriausius mokslinius tyrimus ir profesinius ryšius tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose, nesvarbu, kur ir kaip mokate.

"Birmingemo universitetas taiko puikų" praktinį "metodą, skirtą mokyti internetu, ty internetu atliekant sesijas, el. Paštu ar net" Skype ". Taip pat yra puikių tinklų kūrimo galimybių - manau, kad tai yra labiausiai veiksminga per įvairius grupės projektus."

Safiya Carroll, dabartinė Online MSc International Business studentė (Jamaika)

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti šiuos 100% internetinių doktorantūros laipsnius:

Pasimkite savo ateitį, naudodami internetinį mokymą, skirtą moderniam magistrantui.

Sužinoti daugiau

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

University of Birmingham Online

Padidinkite savo gebėjimą atlikti aukščiausio lygio pasaulinio verslo valdymo su Birmingemo universiteto Online MBA - pirmuoju 100% interneto MBA, kurį turi akredituoti m ... [+]

Online MBA

Sukurta ryžtingiems, į ateitį orientuotiems specialistams, turintiems ne mažiau kaip trejų metų vadybos patirtį, Birmingemo universiteto AMBA akredituotame 100% internetiniame magistro tinkle suderinta tiek kokybė, tiek lankstumas.

Jis pristatytas 100% internete, leidžia studentams susipažinti su naujausiais kritiniais verslo įgūdžiais, veiklos principais ir valdymo metodais, kartu su savo darbu, ir įgyti testą realiuoju laiku, kad būtų galima sėkmingiau dirbti.

„Nebuvo daug laiko pasakyti, kad Birmingemo universitetas man buvo tinkamas pasirinkimas dėl savo akademikų reputacijos, pasaulio reitingų ir mokslinių tyrimų pasiekimų. Buvau įsitikinęs, kad per visą pereinamąjį laikotarpį ir transformuodamasis į verslo pasaulį gautų visą reikalingą paramą “, - sakė Kathirvel Balakrishnan, Online MBA.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Kovas 2020
Anglų
Ištęstinės
30 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

University of Birmingham Online

Suteikite sau gebėjimus spręsti pasaulinio verslo iššūkius ir pasižymėkite savo pasirinktu karjeru su Birmingemo universiteto Online MSc International Business - pirmuoju ... [+]

Online MSc International Business

Birminghamo universiteto AMBA akredituotas 100% internetinis magistrantūros tarptautinis verslas, skirtas paruošti naujausius absolventus (ir ankstyvuosius karjeros etapus) verslo valdymo iššūkiams, suteikia daugybę praktinių įgūdžių, padedančių žengti į priekį šiandien. konkurencinga verslo aplinka.

Pateikiama 100% interneto, ji suteikia galimybę mokiniams susipažinti su pasaulinio verslo principais, augant jų karjerai, ir įgyti testą realiuoju laiku, kad būtų galima sėkmingiau dirbti.

„Programa padėjo man išmokti teorinės ir praktinės patirties, kurios man reikėjo. Tradicinių studijų vykdymui galėjo būti imtasi iki trijų metų. Gebėjimas derinti darbą ir studijas davė man galvą pradėti savo karjerą. “Roberto Lionti, Online MSc International Business.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Kovas 2020
Anglų
Ištęstinės
30 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

University of Birmingham Online

Lyderis teigiamus pokyčius, studijuoti naujausią tarptautinį mąstymą ir meistras unikalus viešojo sektoriaus strategiją su Birmingemo universiteto 100% viešojo administra ... [+]

Online viešojo administravimo magistrai

Birmingemo universiteto 100 proc. Viešojo administravimo internetinių magistrų pagalba, skirta viešojo sektoriaus specialistams, turintiems būtinų priemonių padėti teigiamam skirtumui ir padėti valdyti pokyčius savo srityje, padės jums įvertinti jūsų poveikį vietos valdymui ir strateginiam viešajam valdymui. .

Paskelbta per prestižinį Vietos savivaldos studijų institutą (INLOGOV) - pirmaujančią Jungtinės Karalystės vietos viešųjų paslaugų valdymo, politikos ir valdymo centrą - ši programa puikiai tinka skatinant pažangias idėjas ir novatorišką mąstymą, nereikalaujant pėsčiomis universitetuose .

„Ši programa, be abejo, buvo tinkamiausias akademinis kelias man. Aš galėjau nuvykti į daugelį kitų konkurencingų mokyklų, kad galėčiau įsigyti savo meistrus, tačiau Birmingemo universitetas pasiūlė visame pasaulyje žinomą meistriškumo reputaciją, didžiausią lankstumą, prieinamumą, dėmesingą akademinį personalą ir, svarbiausia; patogus ne visą darbo laiką. “(Vanna Curi, viešojo administravimo magistrai).... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Kovas 2020
Anglų
Ištęstinės
30 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Enrich your learning experience with an online programme

How does it feel to study 100% online?

Location address
UK Online, GB