University of Birmingham Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

116285_logos3.png

Iššūkis geroms mintims ir jų ateities formavimas

Birmingeme universitete tapkite savo srities lyderiu, įgiję magistro laipsnį. Viena iš didžiausių Didžiosios Britanijos akademinių institucijų , ji sutelkia ilgą istoriją stiprių mokslininkų ir mūsų fakulteto žiniomis pagrįstos kompetencijos naujoviškų švietimo metodų.

Birmingamo universiteto lanksčios internetinės mokymosi kursai susieja jus su tarptautiniais fakultetais ir bendraamžiais, taigi jūs įgysite svarbių karjeros įgūdžių ir informuotos pasaulinės perspektyvos. Būdamas Russell grupės narys, Birmingemo universitetas taip pat supa studentus, turinčius geriausius mokslinius tyrimus ir profesinius ryšius tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose.

„Top 100“ institucija pasaulyje („QS World University Rankings 2020“) ir Russello grupės narys, Birmingemo universitetas, daugiau nei šimtmetį metė iššūkius ir ugdė lyderius. Ta tradicija tęsiasi ir šiandien, apjungdama studentus geriausiais moksliniais tyrimais ir profesiniais ryšiais tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose, nesvarbu, kur ir kaip studijuojate.

"Birmingemo universitetas taiko puikų" praktinį "metodą, skirtą mokyti internetu, ty internetu atliekant sesijas, el. Paštu ar net" Skype ". Taip pat yra puikių tinklų kūrimo galimybių - manau, kad tai yra labiausiai veiksminga per įvairius grupės projektus."

Safiya Carroll, dabartinė internetinės magistrantūros tarptautinės vadybos studentė (Jamaika)

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti šiuos 100% internetinių doktorantūros laipsnius:

Pasimkite savo ateitį, naudodami internetinį mokymą, skirtą moderniam magistrantui.

Sužinoti daugiau

Vietos

JK internete

Address
JK internete, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis