University of Aberdeen Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Verslo mokykla

Aberdyno universitetas, įsteigtas 1495 m., Yra trečias seniausias universitetas Škotijoje ir yra šešių senųjų britų universitetų elito grupė, į kurią įeina Oksfordas ir Kembridžas.

Aberdino verslo mokyklos universitetas turi prestižinį akademinį giminystę ir pavydėtiną reputaciją dėl kompetencijos verslo ir vadybos studijose; pateikdama jį į tris didžiausius Jungtinės Karalystės universitetus.

Apskritai Aberdino universitetas yra nuosekliai įsitvirtinęs 200 geriausių pasaulio universitetų ir turi apie 82 500 absolventų visose 192 pasaulio šalyse, kurių užimtumo lygis yra 92%. Absolventai yra penkeri Nobelio premijos laureatai ir daugelis jų sričių pirmaujančių specialistų.

Šiuo metu verslo mokykla rengia studentus iš 45 šalių ir didžiuojasi savo personalo požiūriu, orientuotu į studentus. Studentai mokosi iš novatoriškų dėstytojų ir pirmaujančių ekspertų, turinčių mokslinių tyrimų ir profesionalumo valdymo patirties, kurie yra pažangiausios šiuolaikinės pasaulio verslo praktikos.

Be akademinės kompetencijos, verslo mokykla yra orientuota į glaudžius ryšius su pramone, kad jos mokiniai gautų specializuotų žinių apie konkurencingą verslo ir darbo rinkos poreikius.

Aberdino verslo mokyklos universitete įgysite žinių ir įgūdžių, kuriuos turėsite įgyti verslo specialistą, tuo pačiu padidinsite savo karjeros perspektyvas.

Profesinė patirtis

Jūs išmoksite iš kai kurių aukštųjų verslininkų išsilavinimo dėstytojų ir naudosite įdomius ir novatoriškus mokymo metodus, kurie leis jums pritaikyti teorines žinias praktikoje šiuolaikinėje verslo rinkoje. Daugelis mūsų akademikų yra pirmaujančios valdžios institucijos savo srityje ir aktyviai dalyvauja tarptautiniuose tyrimuose.

Vykdomieji studentai

Per savo studijas gausite naudos iš vertingų įžvalgų iš Aberdeeno garbės vykdomosios valdžios universiteto, įsteigto profesionalų, dirbančių verslo sektoriuje. Jų įnašas užtikrina, kad programa suderinta su kompetencijomis ir įgūdžiais, kurių reikalauja pramonė, kad jūsų studijuoti kursai visada būtų svarbūs pramonei.

Karjera

Aberdino universitete studentai kuria ir demonstruoja išskirtines įgūdžių ir pasiryžimo spektrą, leidžiančius jiems tobulėti šiandienos konkurenciniame verslo pasaulyje. Mes didžiuojamės savo absolventų pasiekimais, pasiekusiais nepaprastą sėkmę pasaulinėje darbo vietoje.

Palaikomas internetinis mokymasis

Galite mokytis savo programą ištisai internete. Mūsų state-of-the-art mokymosi aplinka yra visiškai suderinama su jūsų nešiojamuoju kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu ir kiekvienu mobiliuoju įrenginiu. Tai reiškia, kad galite pasiekti savo mokymosi medžiagą, pateikti vertinimo darbus, bendrauti su savo dėstytojais ir kitais moksleiviais ir lengvai susisiekti su mūsų palaikymo komanda; kur esate pasaulyje.

Jūs neturite lankyti universiteto, o nėra nustatytų pamokymų ar paskaitų - mokytis, kai norite, kur norite. Ir jūs baigsite tiksliai tokią pačią kvalifikaciją ir sertifikavimą kaip universitete studijuojantys studentai.

Vietinė studijų parama

Kur mes galime, mes suteiksime prieigą prie įvairių studijų palaikymo sesijų vietos. Tai padės mūsų atstovai ir atstovai visame pasaulyje. Šios sesijos bus neoficialios programos, kuriose galėsite susitikti su kitais moksleiviais ir dalyvauti diskusijose ir grupiniame darbe.

Mes dirbame su "Meridian Leadership Center" (MCL), siūlančiu magistro lygio veido seminarus Persijos įlankoje, Kinijoje ir Honkonge.

AEREDENO RENGINIS

Bent du kartus per metus Aberdino universitete vyks specialus renginys, kuriame asmeniškai galėsite susipažinti su dėstytojais, studentais ir pirmaujančiais verslo specialistais. Šių renginių dalyvavimas nėra privalomas, tačiau jei jūs turite laiko tai padaryti, tai puiki galimybė susitikti akis į akį.

Palaikomas internetinis mokymasis

"Aberdeen Online" universiteto programos suteikia lankstumo, reikalingo jūsų mokymuisi suderinti su karjeros ir asmeniniais įsipareigojimais.

Kaip technologijos transformuoja verslo praktiką ir rinkas, todėl ji transformuoja mokymąsi. Aberdino verslo mokyklos universitete mes suprantame, kad technologijos gali sustiprinti mokymąsi daugeliu lygiu ir yra pasiryžę užtikrinti, kad mūsų mokiniai gautų naudos iš to. Tuo pačiu metu mes manome, kad vien technologijų nepakanka, o mokymasis yra asmeninis bendravimas ir sąveika - žmonės kalba su žmonėmis. Mes vadiname naujausių technologijų atsiradimą, padidindami bendravimo ir sąveikos lygį. Palaikomas internetinis mokymasis.

KĄ TAI REIŠKIA?

  • Mokymosi patirtis, kuri siūlo jums daugiau, ne mažiau, kaip tikėtumėte, gauti universiteto mieste - daugiau vienas nuo kito, daugiau bendravimo ir sąveikos; turtingesnė mokymosi patirtis
  • Neribota vienam ar keliems bendravimui su savo asmeniniu dėstytoju (bet kuriuo metu) ir galimybe bet kuriuo metu susipažinti su paramos komanda, kurie padės jums su kiekvienu jūsų studijų aspektu.
  • Mokomos medžiagos, kurios yra turtingos, interaktyvios ir specialiai sukurtos studijuoti internete
  • Nuolatinis bendradarbiavimas su kitais moksleiviais, skatina kūrybingumą, diskutuoja ir praturtina kiekvieno mokymosi patirtį
  • Nėra apribojimų, kada ar kur mokytis ar bendrauti; nereikia lankyti pamokų ir neskirti pamokų ar paskaitų
  • Svarbiausia, kad visa tai jums suteikiama vienoje mokymosi aplinkoje, specialiai suprojektuotoje norint patenkinti besimokančiojo poreikius - lengvai prieinamą ir prieinamą iš bet kurio įrenginio ar bet kur kitur

Pasaulio klasės mokymosi platforma

Naujoviška internetinė mokymosi aplinka, užtikrinanti bet kokios kitos verslo mokyklos paramos ir sąveikos lygį.

Mūsų studijų tinklalapyje yra visos mokomosios medžiagos, kurios jums reikalingos jūsų studijoms: tiesiog prisijunkite, kad pradėtumėte. Jūs gausite naudos iš intuityvios pamokos, bendradarbiavimo studijos ir vertinimo srityse, kuriose naujausios funkcijos leis jums greitai ir lengvai nusiųsti savo darbą, gauti neįkainojamuosius atsiliepimus iš dėstytojų ir dalyvauti diskusijose su kitais moksleiviais.

Jūs taip pat turėsite galimybę naudotis įvairiomis informacijos suvestinės funkcijomis, kurios padės organizuoti studijas, kurias galite sinchronizuoti su asmeniniu dienoraščiu, kad galėtumėte stebėti vertinimo terminus ir įvykius.

Pasirinkę mokytis kartu su Aberdeen Online universitetu, galite kontroliuoti savo mokymąsi; mūsų studijų svetainė suteikia sąsają.

Įkvepiantis interaktyvus turinys

Jums reikės iš naujo pritaikyti savo naujai įgytus įgūdžius, metodus ir žinias nuo pirmos dienos.

Mūsų mokymo medžiagos buvo specialiai sukurtos šiuolaikiniam verslo specialistui. Jų šiuolaikinis stilius ir intuityvus funkcionalumas leidžia jums dalyvauti studijose, kada ir kur tik pasirenkate.

Veikla apima atvejų tyrimus, naujoviškų verslo pasiūlymų kūrimą ir refleksinių pratybų atlikimą, kurie leis jums įgyti išsamių žinių apie geriausią verslo praktiką pasaulinėje verslo aplinkoje.

Jūs taip pat naudosite įvairias standartines technologijas, taip pat galėsite dalyvauti patrauklių komandų kūrimo modeliavimuose. Bendradarbiaudami dirbdami, jūs atsirasite iš programos, suprasdami visas verslo sritis iš įvairių kultūrų perspektyvų.

Galų gale, mūsų mokomoji medžiaga suteiks jums galimybę vystytis kaip verslo specialistas; įrengta ir užtikrintai sugeba spręsti šiuolaikinio verslo problemas visame pasaulyje.

Jei norite pakviesti įkvėpimo, interaktyvaus turinio, kurį galite tikėtis mokytis vienoje iš mūsų programų, tipą, peržiūrėkite animaciją, kad peržiūrėtumėte devynias lyderystės teorijas per penkias minutes.

Lankstus tyrimas

Aberdeen Online universitetas siūlo Jums geriausią variantą - mokykis kur ir kada jūs pasirenkate.

Studijuojant internetu reiškia, kad nėra nustatytų pamokymų, seminarų ar paskaitų. Galite dirbti pagal savo asmeninius įsipareigojimus, prisijungdami prie studijų svetainės tiems laikams, kurie jums tinka, iš bet kurio įrenginio, kelyje, darbo ar namuose.

Jums niekada nebus reikalaujama dalyvauti egzaminui, nes visi vertinimai yra pagrįsti kursais.

Kadangi mūsų programos daugiausia teikiamos per asinchroninį bendravimą, jūs turėsite galimybę išsamiai apsvarstyti savo klausimus ir komentarus, o jūsų dėstytojui bus pakankamai laiko pateikti išsamų ir prasmingą atsiliepimą. Jūs taip pat dalyvausite tiesioginėse diskusijose ir diskusijose, kurios bus rengiamos visiems grupei patogiu laiku.

Neribotas palaikymas

Studijuoti internete nereiškia mokytis atskirai.

Kaip Aberdeen Online studento universitetas, gausite neribotą, vienišų patarimų ir patarimų iš patyrusių globėjų ir išsamią studentų aptarnavimo tarnybą iš mūsų patarėjų komandos, kurie suteiks papildomos pagalbos bet kokiais administraciniais, pastoraciniais ir techniniais klausimais, kuriuos galite atlikti. patirtis.

Per visą programą gausite mokymą iš dalyko specialistų, kurie yra jų srities specialistai. Negalima riboti pranešimų, kuriuos galite siųsti ir gauti per mūsų integruotą pranešimų siuntimo sistemą, skaičių, o jūsų dėstytojai ir palaikymo konsultantai atsakys per 24 valandas nuo pirmadienio iki penktadienio.

Pasaulinis tinklas

Šiuolaikiniame verslo pasaulyje visuotinio profesinių kontaktų tinklo sukūrimas yra neįkainojamas jūsų sėkmei.

Visoje programoje susitiksite su talentingais specialistais iš įvairių pramonės šakų, sektorių ir kultūrų visame pasaulyje. Bendradarbiaudami su grupiniais projektais, komandos formavimo pratybomis ir tiesioginėmis diskusijomis savo internetinėje studijoje, jūs išplėsite savo perspektyvą ir suprasite visas verslo sritis iš kultūriniu požiūriu įvairias perspektyvas, taip pat sukurkite asmeninį pasaulinių kontaktų tinklą, kuris trunka ilgiau nei akademinė patirtis.

"Aberdeen Online" universitetas yra idealus būdas dirbti, bendrauti ir bendrauti šiuolaikiniame pasaulio verslo pasaulyje: bendradarbiauti su studentais tarptautiniu mastu ir bendrauti tarpvalstybiniu mastu naudojant šiuolaikines verslo praktikos technologijas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Online MBA » Matyti Online MSc »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

MBA Global

Internetinės Ištęstinės 2 metų October 2018 Jungtinė Karalystė Aberdeen

MBA (Global) iš Aberdeen universiteto yra vienintelė visiškai internetinė MBA programa, kurią siūlo viena iš JK šešių senųjų universitetų. Ištyrinėkite perspektyvius ir neigiamus požiūrius į verslą kartu su savo tarptautiniais bendraamžiais, tuo pačiu įgydami pagrindinių įgūdžių vadovaujant, inovacijoms, pokyčių valdymui, strategijos kūrimui, pardavimams ir rinkodarai. Programa taip pat suteikia galimybę individualizuoti savo MBA, kad atitiktų savo karjeros tikslus, atliekant tyrimus ir atvejų tyrimus srityse, kurios jus domina kaip profesionalų. [+]

MBA (Global) iš Aberdeen universiteto yra vienintelė visiškai internetinė MBA programa, kurią siūlo viena iš JK šešių senųjų universitetų.

Ištyrinėkite perspektyvius ir neigiamus požiūrius į verslą kartu su savo tarptautiniais bendraamžiais, tuo pačiu įgydami pagrindinių įgūdžių vadovaujant, inovacijoms, pokyčių valdymui, strategijos kūrimui, pardavimams ir rinkodarai.

Programa taip pat suteikia galimybę individualizuoti savo MBA, kad atitiktų savo karjeros tikslus, atliekant tyrimus ir atvejų tyrimus srityse, kurios jus domina kaip profesionalų.

IŠVADA IR NAUJIENOS

Gaukite supratimą apie naujovių procesą ir padidinsite sugebėjimą mąstyti nesutrikdydami, kurti rinkos strategijas ir išsiaiškinti savo idėjas.... [-]


MSc

Magistrantūros Finansai

Internetinės Ištęstinės 2 metų October 2018 Jungtinė Karalystė Aberdeen

Aberdino universiteto magistrantūros finansai yra vienintelė internetinė magistro finansų programa, kurią siūlo vienas iš JK šešių senųjų universitetų. Prieš pradėdami ieškoti sparčiai besivystančių sričių, tokių kaip "Fintech", "Big Data", "Taisyklės" ir "International Finance", įgysite visus būtiniausius sėkmingos karjeros finansavimo įgūdžius, nes gilinsite finansų teorijų, prielaidų ir metodų supratimo. Programa taip pat suteikia jums unikalią galimybę uždirbti kreditų savo magistro laipsnį, studijuodami CFA® pažymėjimus, suteikiant jums papildomo pranašumo konkurencinėje darbo rinkoje. [+]

Aberdino universiteto magistrantūros finansai yra vienintelė internetinė magistro finansų programa, kurią siūlo vienas iš JK šešių senųjų universitetų.

Prieš pradėdami ieškoti sparčiai besivystančių sričių, tokių kaip "Fintech", "Big Data", "Taisyklės" ir "International Finance", įgysite visus būtiniausius sėkmingos karjeros finansavimo įgūdžius, nes gilinsite finansų teorijų, prielaidų ir metodų supratimo.

Programa taip pat suteikia jums unikalią galimybę uždirbti kreditų savo magistro laipsnį, studijuodami CFA® pažymėjimus, suteikiant jums papildomo pranašumo konkurencinėje darbo rinkoje.

MASTER CORE DISCIPLINES

Gausite gilesnių žinių apie pagrindines teorijas, plėtojant įmonių finansų įgūdžius, portfelio analizę, turto vertinimą, išvestines finansines priemones ir rizikos valdymą.... [-]