UK Open College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Gyvenimo būdas mokymasis: lankstus, malonus, prieinamą

nuotolinis mokymasis ir kursus internetu viena iš sparčiausiai augančių namų studijų teikėjų Jungtinėje Karalystėje. Akredituotų internetinius kursus vedančių į QCF pripažintų kvalifikacijų daugelį dalykų įvairovė portfelis yra pasiūlymas studentams visame pasaulyje, Nepriklausomai nuo jūsų buvimo vietą, namų studija neturi kliūtis.

Pasirinkite kursą vienoje iš daugelio siūlomų kolegijos sektoriuose ir stoti on-line 365 dienas per metus, Visi mūsų namų mokymosi kursų komplektas su medžiagos ir neribotas teikiama parama. Be daugeliu atvejų nėra klasių ar išorines egzaminai dalyvauti suteikiant studentams išsamų pasitikėjimą ir kontroliuoti, kaip ir kada jie studijuoja. Tai visiškai iki jums, kur jums mokytis iš!

Nepriklausomai nuo jūsų tikslas ir asmeninės ambicijos JK Atviras kolegija galėtų teikti visiškai lankstus metodas mokymosi studentams tarptautiniu mastu. Užpildant onliine Žinoma, turintys pripažintą kvalifikaciją savo CV per keletą mėnesių klausimu galimybė tampa realybe. Duok mums pabandyti ..... Jums bus malonu jums pasirinko JK Atviras kolegija.

Vietos

JK internete

Address
JK internete, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

A lygis
Diploma
Kursai
Aukštoji mokykla taip pat siūlo: