The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Įvadas

Oficialus aprašymas

Medicinos ir veterinarijos kolegija susideda iš dviejų mokyklų. Tai yra Edinburgo medicinos mokykla ir Royal (Dick) veterinarijos studijų mokykla.

Kartu mes formuojame unikalią JK grupę, kurioje veterinarai, medikai ir biomedicinos mokslininkai bendradarbiauja ir tiria bendras ligų priežastis, kurios turi įtakos mūsų populiacijoms. Mūsų universitetai, mūsų struktūra ir mūsų laipsnių organizavimas užtikrina, kad turime žmones iš Royal (Dick) Veterinarijos studijų mokyklos ir Edinburgo medicinos mokyklos, kvėpuojančios tą patį orą, rengdami projektus kartu ir mokydami savo specialybės srityse.

Vet

Royal (Dick) veterinarijos studijų mokykla

Geriausia veterinarijos mokykla JK 2014 m. "Research Excellence Framework". "Royal (Dick) veterinarijos studijų mokykla yra pasaulinė veterinarijos švietimo, mokslinių tyrimų ir praktikos lyderė. Mes teikiame išskirtinį veterinarinį išsilavinimą, naudodamiesi apdovanojimų turinčia mokymo programa, naujoviškų mokymo metodų ir tarpdisciplininės aplinkos. 2008 m. Tyrimo vertinimo pratybų metu mes buvo pirmieji iš septynių JK veterinarijos mokyklų, kurios patvirtino išskirtinę tarptautinę mokyklos reputaciją. Mūsų klinikinės tarnybos - Ligoninė smulkiems gyvūnams ir didelių gyvūnų praktikai - yra viena iš įtakingiausių klinikinės priežiūros centrų Jungtinėje Karalystėje.

Edinburgo medicinos mokykla

Edinburgo medicinos mokykloje yra trys dekanados. Tai yra biomedicinos mokslai, klinikiniai mokslai ir molekuliniai, genetiniai ir gyventojų sveikatos moksliniai tyrimai.

Mokymas MBChB programai ir kitiems biomedicininiams bakalauro ir magistrantūros programoms vyksta trijose Deanery. Pritardami tinkamus asmenis, tiek klinikinius, tiek neklinikinius, mes katalizuojame ir kuria galimybes kurti įdomų darbą, kuris daro įtaką žmonių gyvenimui. Edinburgo medicinos mokykla pristato aukščiausios klasės pirmosios klasės pirmosios klasės mokslus.

Mes siūlome puikią patirtį aplinkoje, kurioje moksliniai tyrimai yra puoselėjami ir persekiojami. Moksliniai tyrimai yra svarbus kiekvieno mokinio gyvenimo elementas, nes tai yra supratimo apie mąstymą būdas, kuris leis jiems pasiekti teigiamų pokyčių žmonijai.

Edinburgo medicinos mokykla: biomedicinos mokslai

Atliekant naujausius mokslinius tyrimus, biomedicinos mokslai vykdo Kognityvinių ir neuroninių sistemų centrą, Integruotos fiziologijos centrą, Neuroregeneracijos centrą ir Infekcijų ir pėdsakų medicinos skyrių.

Mes taip pat prisidedame prie tarpdisciplininių tyrimų su šiais susijusiais centrais: Edinburgo infekcinėmis ligomis, Edinburgo neurologijos, Muir Maxwell epilepsijos centru, Patrick Wild centru ir farmakologija, toksikologija ir terapija.

Deaneryje vykdomos temos:

  • Genai ir vystymasis
  • Membranos biologija
  • Neuronų valdymo sistemos
  • Pažinimo, mokymosi ir sinaptinio plastiškumo
  • Neuropharmacology
  • Pagrindinė ir klinikinė virusologija
  • Bakterijų patogenezė ir chemoterapija

Deaneryje taip pat yra Biomedicinos mokymo organizacija (BMTO), kuri atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį bakalauro mokymo administravime, koordinavime ir įgyvendinime.

BMTO yra atsakinga už bakalauro medicinos mokslų programą kartu su daugybe apdovanojimų programų biologijos mokslų, medicinos mokslų ir veterinarijos mokslų, taip pat keturiolika biomedicinos mokslų kursų bakalauro.

Vet

Edinburgo medicinos mokykla: klinikiniai mokslai

Su ilgamete tarptautine mokslinių tyrimų aplinka Klinikiniai mokslai yra Širdies ir kraujagyslių mokslų centras, Klinikinių smegenų mokslų centras, Uždegimo tyrimų centras, Regeneracinės medicinos centras, Reprodukcinės sveikatos centras, Edinburgo antrosios pakopos dantų institutas ir skyrius. sveikatos mokslų.

Naujausiame "UK Research Assessing Exercise" klinikinėje medicinoje didžiausias dėmesys buvo skirtas 28 pastaboms visoje Jungtinėje Karalystėje.

Deanery daugiausia yra mažoje Prancūzijoje.

Mažojoje Prancūzijoje kanclerio pastatas, Karalienės medicinos tyrimų institutas ir regeneracinės medicinos centras turi naujausias mokymo ir mokslinių tyrimų priemones greta Edinburgo karališkosios ligoninės ir Biomedicinos tyrimų parko Edinburio BioQuarter.

Kitos Deanery vietos yra Edinburgo ligos vaikų ligoninė, Vakarų bendrosios ligoninės, Royal Edinburgh ligoninė ir Lauriston Place.

Edinburgo medicinos mokykla: molekulinės, genetikos ir gyventojų sveikatos mokslų

Molekulinės, genetinės ir gyventojų sveikatos mokslų sudaro MRC Genetikos ir molekulinės medicinos institutas, Usherio gyventojų sveikatos mokslų ir informatikos institutas, Edinburgo klinikinių tyrimų grupė ir patologijos skyrius.

MRC genetikos ir molekulinės medicinos institutas apima Žmogaus genetikos skyriaus MRC, Edinburgo vėžio tyrimų centro ir Genomikos ir eksperimentinės medicinos centro.

Usherio gyventojų sveikatos mokslų ir informatikos institutas yra Gyventojų sveikatos mokslų centras, Medicinos informatikos centras ir Pasaulio sveikatos tyrimų centras.

Deaneryje taip pat yra Edinburgo klinikinių tyrimų vienetas (ECTU), kuris neseniai buvo visiškai registruotas JK Klinikinių tyrimų konsorciume ir buvo apdovanotas MRC klinikinių tyrimų metodologijos centro būkle ir Patologijos skyriumi.

Vietos

Edinburge

Address
Edinburgh Dental Institute
Lauriston Building,
Lauriston Place
Edinburgh

EH3 9HA Edinburge, Škotija, Jungtinė Karalystė