The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Įvadas

Oficialus aprašymas

Medicinos ir veterinarijos kolegija susideda iš dviejų mokyklų. Tai yra Edinburgo medicinos mokykla ir Royal (Dick) veterinarijos studijų mokykla.

Kartu mes formuojame unikalią JK grupę, kurioje veterinarai, medikai ir biomedicinos mokslininkai bendradarbiauja ir tiria bendras ligų priežastis, kurios turi įtakos mūsų populiacijoms. Mūsų universitetai, mūsų struktūra ir mūsų laipsnių organizavimas užtikrina, kad turime žmones iš Royal (Dick) Veterinarijos studijų mokyklos ir Edinburgo medicinos mokyklos, kvėpuojančios tą patį orą, rengdami projektus kartu ir mokydami savo specialybės srityse.

Vet

Royal (Dick) veterinarijos studijų mokykla

Geriausia veterinarijos mokykla JK 2014 m. "Research Excellence Framework". "Royal (Dick) veterinarijos studijų mokykla yra pasaulinė veterinarijos švietimo, mokslinių tyrimų ir praktikos lyderė. Mes teikiame išskirtinį veterinarinį išsilavinimą, naudodamiesi apdovanojimų turinčia mokymo programa, naujoviškų mokymo metodų ir tarpdisciplininės aplinkos. 2008 m. Tyrimo vertinimo pratybų metu mes buvo pirmieji iš septynių JK veterinarijos mokyklų, kurios patvirtino išskirtinę tarptautinę mokyklos reputaciją. Mūsų klinikinės tarnybos - Ligoninė smulkiems gyvūnams ir didelių gyvūnų praktikai - yra viena iš įtakingiausių klinikinės priežiūros centrų Jungtinėje Karalystėje.

Edinburgo medicinos mokykla

Edinburgo medicinos mokykloje yra trys dekanados. Tai yra biomedicinos mokslai, klinikiniai mokslai ir molekuliniai, genetiniai ir gyventojų sveikatos moksliniai tyrimai.

Mokymas MBChB programai ir kitiems biomedicininiams bakalauro ir magistrantūros programoms vyksta trijose Deanery. Pritardami tinkamus asmenis, tiek klinikinius, tiek neklinikinius, mes katalizuojame ir kuria galimybes kurti įdomų darbą, kuris daro įtaką žmonių gyvenimui. Edinburgo medicinos mokykla pristato aukščiausios klasės pirmosios klasės pirmosios klasės mokslus.

Mes siūlome puikią patirtį aplinkoje, kurioje moksliniai tyrimai yra puoselėjami ir persekiojami. Moksliniai tyrimai yra svarbus kiekvieno mokinio gyvenimo elementas, nes tai yra supratimo apie mąstymą būdas, kuris leis jiems pasiekti teigiamų pokyčių žmonijai.

Edinburgo medicinos mokykla: biomedicinos mokslai

Atliekant naujausius mokslinius tyrimus, biomedicinos mokslai vykdo Kognityvinių ir neuroninių sistemų centrą, Integruotos fiziologijos centrą, Neuroregeneracijos centrą ir Infekcijų ir pėdsakų medicinos skyrių.

Mes taip pat prisidedame prie tarpdisciplininių tyrimų su šiais susijusiais centrais: Edinburgo infekcinėmis ligomis, Edinburgo neurologijos, Muir Maxwell epilepsijos centru, Patrick Wild centru ir farmakologija, toksikologija ir terapija.

Deaneryje vykdomos temos:

  • Genai ir vystymasis
  • Membranos biologija
  • Neuronų valdymo sistemos
  • Pažinimo, mokymosi ir sinaptinio plastiškumo
  • Neuropharmacology
  • Pagrindinė ir klinikinė virusologija
  • Bakterijų patogenezė ir chemoterapija

Deaneryje taip pat yra Biomedicinos mokymo organizacija (BMTO), kuri atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį bakalauro mokymo administravime, koordinavime ir įgyvendinime.

BMTO yra atsakinga už bakalauro medicinos mokslų programą kartu su daugybe apdovanojimų programų biologijos mokslų, medicinos mokslų ir veterinarijos mokslų, taip pat keturiolika biomedicinos mokslų kursų bakalauro.

Vet

Edinburgo medicinos mokykla: klinikiniai mokslai

Su ilgamete tarptautine mokslinių tyrimų aplinka Klinikiniai mokslai yra Širdies ir kraujagyslių mokslų centras, Klinikinių smegenų mokslų centras, Uždegimo tyrimų centras, Regeneracinės medicinos centras, Reprodukcinės sveikatos centras, Edinburgo antrosios pakopos dantų institutas ir skyrius. sveikatos mokslų.

Naujausiame "UK Research Assessing Exercise" klinikinėje medicinoje didžiausias dėmesys buvo skirtas 28 pastaboms visoje Jungtinėje Karalystėje.

Deanery daugiausia yra mažoje Prancūzijoje.

Mažojoje Prancūzijoje kanclerio pastatas, Karalienės medicinos tyrimų institutas ir regeneracinės medicinos centras turi naujausias mokymo ir mokslinių tyrimų priemones greta Edinburgo karališkosios ligoninės ir Biomedicinos tyrimų parko Edinburio BioQuarter.

Kitos Deanery vietos yra Edinburgo ligos vaikų ligoninė, Vakarų bendrosios ligoninės, Royal Edinburgh ligoninė ir Lauriston Place.

Edinburgo medicinos mokykla: molekulinės, genetikos ir gyventojų sveikatos mokslų

Molekulinės, genetinės ir gyventojų sveikatos mokslų sudaro MRC Genetikos ir molekulinės medicinos institutas, Usherio gyventojų sveikatos mokslų ir informatikos institutas, Edinburgo klinikinių tyrimų grupė ir patologijos skyrius.

MRC genetikos ir molekulinės medicinos institutas apima Žmogaus genetikos skyriaus MRC, Edinburgo vėžio tyrimų centro ir Genomikos ir eksperimentinės medicinos centro.

Usherio gyventojų sveikatos mokslų ir informatikos institutas yra Gyventojų sveikatos mokslų centras, Medicinos informatikos centras ir Pasaulio sveikatos tyrimų centras.

Deaneryje taip pat yra Edinburgo klinikinių tyrimų vienetas (ECTU), kuris neseniai buvo visiškai registruotas JK Klinikinių tyrimų konsorciume ir buvo apdovanotas MRC klinikinių tyrimų metodologijos centro būkle ir Patologijos skyriumi.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Online MSc » Matyti Health MSc » Matyti Health Diplomai » Matyti Health Certificates » Matyti Health Magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Applied Poultry Science (magistrantūros studijų programa, Pg Dip, Pg Cert, PG Prof Dev - mokymasis internetu)

Internetinės Ištęstinės 1 - 6 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Edinburgh

Programa siūlo unikalią moksliniu tyrimu pagrįstą galimybę ištirti įvairius taikomosios naminių paukščių mokslo aspektus ir siekia aprūpinti dabartinius ir būsimus profesionalus įgūdžiais, žiniomis ir supratimu, siekiant spręsti vietos ir pasaulio problemas, susijusias su tvaria paukštienos gamyba. Ji sukurta tiems, kurie tęstinis darbas ar kiti įsipareigojimai. [+]

Programos aprašymas

Programa siūlo unikalią moksliniu tyrimu pagrįstą galimybę ištirti įvairius taikomosios naminių paukščių mokslo aspektus ir siekia aprūpinti dabartinius ir būsimus profesionalus įgūdžiais, žiniomis ir supratimu, siekiant spręsti vietos ir pasaulio problemas, susijusias su tvaria paukštienos gamyba. Ji sukurta tiems, kurie tęstinis darbas ar kiti įsipareigojimai.

Dalyviai paprastai yra iš įvairių sričių, įskaitant dietologus, selekcininkus, veterinarinius gydytojus ir kitus naminių paukščių sektoriaus darbuotojus, kurie nori plėtoti savo karjerą ir verslą.

Tai siūlo neakivaizdinis, nuotolinis mokymasis ir yra visiškai lankstus techninių, mokslinės, mitybos, aplinkos ir valdymo įgūdžių ugdymo modulių derinys, kad galėtumėte pritaikyti savo studijoms į savo darbą ir kitus įsipareigojimus. Jį daugiausia tiekia paukščių specialistai iš Škotijos kaimo koledžo (SRUC) ir St David's Poultry Team (veterinarijos gydytojai).... [-]


Arklių mokslas (magistrantūros studijų programa, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - mokymasis internetu)

Internetinės Ištęstinės 2 - 6 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Edinburgh

Ši programa apima gilų mokslinį požiūrį į sveikatą ir gerovę, reprodukciją, elgesį, mitybą ir žirgų pratybas. Taip pat sužinosite, kaip praktiškai taikyti mokslinį požiūrį į arklių sveikatą, gerovę ir našumą. [+]

Programos aprašymas

Ši programa apima gilų mokslinį požiūrį į sveikatą ir gerovę, reprodukciją, elgesį, mitybą ir žirgų sportą. Jūs taip pat sužinosite, kaip praktiškai taikyti mokslinį požiūrį į arklių sveikatą, gerovę ir našumą.

Mūsų internetinė programa yra pirmoji ir vienintelė "Equine Science" programa, kuri turi būti organizuojama tarptautiniame veterinarinės kompetencijos centre. Tai suteikia studentams išsamias žinių ir supratimo apie arklių mokslą ir jo taikymą ir yra puikus pasirengimas stiprinti savo arklių karjerą ar būsimus nepriklausomus tyrimus, tokius kaip doktorantas.

Mokymasis internete

Mūsų internetinė mokymosi technologija yra visiškai interaktyvi, apdovanota apdovanojimai ir leidžia bendrauti su mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojais patogiu savo namuose ar darbo vietoje.... [-]


Biologinė įvairovė, laukinė fauna

Internetinės Ištęstinės 1 - 6 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Edinburgh

Ši internetinė mokymosi programa suteikia tarpdisciplininį požiūrį į išsaugojimo valdymą. Ji sujungia Edinburgo universiteto "Global Health Academy" ir partnerių pasaulinių partnerių žinias, siekdama suteikti aukščiausio lygio mokymo ir tyrimų biologinės įvairovės, laukinės gamtos ir ekosistemų sveikatos srityje. [+]

Programos aprašymas

Ši internetinė mokymosi programa suteikia tarpdisciplininį požiūrį į išsaugojimo valdymą.

Ji sujungia Edinburgo universiteto "Global Health Academy" ir partnerių pasaulinių partnerių patirtį, siekdama pristatyti pirmosios klasės mokymo ir mokslinių tyrimų biologinės įvairovės, laukinės gamtos ir ekosistemų sveikatos srityje.

Jūs įvertinsite visus ekosistemų aspektus, siekdami išsaugoti ir išlaikyti jų tvarumą tiek besivystančiame, tiek išsivysčiusiame pasaulyje.

Ši programa yra susijusi su Universiteto pasaulinėmis akademijomis.

Mokymasis internetu

Mūsų internetinė mokymosi technologija yra visiškai interaktyvi, apdovanota apdovanojimai ir leidžia bendrauti su mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojais patogiu savo namuose ar darbo vietoje.... [-]


Klinikinis ugdymas (magistrantūros studijų programa, internetinis mokymasis)

Internetinės Ištęstinės 1 - 6 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Edinburgh

Mūsų internetinė klinikinio ugdymo programa pasinaudoja visame pasaulyje žinomomis žiniomis, kad padidintume savo sugebėjimus mokyti ir vertinti studentus klinikinėje aplinkoje. Tai ideali programa tiems, kurie atlieka švietimo vaidmenį sveikatos priežiūros specialistams ir veterinarijos specialistams, įskaitant gydytojus, slaugytojus, odontologus, su veterinarijos mokslu susijusius asmenis arba susijusius mokslininkus (biomedicinos ir socialines). [+]

Programos aprašymas

Mūsų internetinė klinikinio ugdymo programa pasinaudoja visame pasaulyje žinomomis žiniomis, kad padidintume savo sugebėjimus mokyti ir vertinti studentus klinikinėje aplinkoje.

Tai ideali programa tiems, kurie atlieka švietimo vaidmenį sveikatos priežiūros specialistams ir veterinarijos specialistams, įskaitant gydytojus, slaugytojus, odontologus, klinikinius psichologus, profesionalius terapeutus, veterinarijos srities specialistus arba susijusius mokslininkus (biomedicinos ir socialinius).

Mūsų tikslas yra padėti jums suprasti ir dalintis mintimis apie savo praktiką, tuo pačiu didinant supratimą apie tai, kaip pritaikyti švietimo teorijas ir literatūros įrodymus. Todėl jūs išmoksite žinias ir įgūdžius, kurių reikia norint pristatyti, tobulinti ir tirti aukštos kokybės klinikinį išsilavinimą savo disciplinoje.... [-]


Klinikinių gyvūnų elgsena (magistrantūros studijų programos, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - mokymasis internetu)

Internetinės Ištęstinės 1 - 6 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Edinburgh

Ši programa suteikia lankstų magistrantūros studijų, skirtų konkrečiai spręsti paklausą klinikinių gyvūnų elgesio mokymui internetu remiamoje mokymosi aplinkoje. Programa naudos įrodymais pagrįstą metodą, kad ištirtų galimą motyvaciją, valdymo ir gydymo būdus nenormaliai ir (arba) problemiškam elgesiui, kurį paprastai išreiškė kompanioninės gyvūnų rūšys, gyvenančios vietinėje aplinkoje. [+]

Programos aprašymas

Ši programa suteikia lankstų magistrantūros studiją, skirtą specialiai spręsti paklausą klinikinių gyvūnų elgesio mokymui internete remiamoje mokymosi aplinkoje. Programa naudos įrodymais pagrįstą metodą, kad ištirtų galimą motyvaciją, valdymo ir gydymo būdus nenormaliai ir (arba) problemiškam elgesiui, kurį paprastai išreiškė kompanioninės gyvūnų rūšys, gyvenančios vietinėje aplinkoje.

Tema apima daugiadalykį požiūrį, pagrįstą žiniomis ir technologijomis iš psichologijos, etologijos, neurobiologijos, farmakologijos ir veterinarijos sričių. Ši programa apima mokymą ir mokymą, kurio tikslas yra jūsų akademinis pasiruošimas profesinei karjerai, dirbančiam su kompanionais, įvairiais būdais, įskaitant klinikinį gyvūnų elgesio konsultavimą.... [-]


Klinikinė mikrobiologija

Internetinės Ištęstinės 1 - 6 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Edinburgh

Trejų metų, ne visą darbo dieną, internetinė magistrantūros programa mokoma tik internete. Ši programa, skirta jaunesniems gydytojams, kurie šiuo metu vyksta arba ketina imtis specialiojo ugdymo pagal infekcijos drausmę programą, gali dalyvauti stažuotojams Jungtinėje Karalystėje ir visame pasaulyje. [+]

Programos aprašymas

Ši nauja trejų metų, neakivaizdinė, internetinė antrosios pakopos studijų programa lemia klinikinės mikrobiologijos ir infekcinių ligų mokslų magistro laipsnį (CMID).

Ši programa, skirta jaunesniems gydytojams, kurie šiuo metu vyksta arba ketina imtis specialiojo ugdymo pagal infekcijos drausmę programą, gali dalyvauti stažuotojams Jungtinėje Karalystėje ir visame pasaulyje.

Šis laipsnis taip pat bus patrauklus tiems, kurie baigė savo mokymą, bet nori tęsti tęstinio medicininio išsilavinimo reikalavimus arba tiems, kurie nori gauti oficialią kvalifikaciją Klinikinės mikrobiologijos ir infekcinių ligų.

Programa suderinta su JRCPTB ir RCPath mokymu užkrečiamųjų ligų srityje: Kombinuotas infekcijų mokymas ir aukštasis specialybės mokymas užkrečiamųjų ligų, medicinos mikrobiologijos ir medicininės virusologijos srityje.... [-]


Maisto sauga (magistrantūros studijų programa, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - mokymasis internetu)

Internetinės Ištęstinės 1 - 6 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Edinburgh

Tai yra internetinė mokymosi programa, skirta studentams, turintiems atitinkamą žemės ūkio ir maisto šaką, norintiems įgyti išsamių žinių apie maisto saugą. Magistrantūros programa specialiai sukurta siekiant iš tiesų visapusiško maisto saugos požiūrio į maisto grandinę, apimančią maisto produktų gamybą, pasėlių saugą, gyvūnų gerovę ir tiekimo grandinės ekonomiką. Ši programa tinka tiems, kurie turi žemės ūkio mokslų, biologijos mokslo, maisto sistemų, veterinarijos ir žmogaus medicinos bakalauro laipsnį, taip pat žemės ūkio, kaimo pramonės, maisto pramonės specialistai, vyriausybės pareigūnai, tarptautinės organizacijos, maisto tyrėjai saugumas ir trečiasis sektorius. [+]

Programos aprašymas

Su maistu plintančios ligos visame pasaulyje kelia vis didesnį visuomenės sveikatos problemų. Maisto produktas gali būti užterštas mikroorganizmais ar cheminėmis medžiagomis bet kuriame proceso etape nuo maisto produktų gamybos iki vartojimo ("ūkis iki šakės") ir dėl aplinkos užteršimo, įskaitant vandens, dirvožemio ar oro taršą. Visame pasaulyje su maisto skleidžiamosiomis ligomis susijusi našta yra labai didelė ir kasmet patiria apie 600 milijonų žmonių, kurių mirčių skaičius yra 420 000. Todėl Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pabrėžė, kad svarbu gaminti saugų maistą, kuris sutaupytų žmonių gyvybes, sutaupytų išteklius ir darė teigiamą poveikį kiekvienos šalies ekonomikai.... [-]


Mokslo komunikacija

Internetinės Ištęstinės 1 - 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Edinburgh

Mūsų neakivaizdžio nuotolinio mokymosi internetu programa suteikia galimybę įgyti formalios kvalifikacijos mokslo komunikacijoje, neišeinant iš darbo arba perkelti į kitą vietą. Galite pasirinkti pradėti nuo aukštojo išsilavinimo pažymėjimo pirmą kartą, tada nuspręskite studijuoti diplomu ir (arba) magistro laipsniu. Jūs bendradarbiausite su kitais studentais iš viso pasaulio iš įvairių akademinių ir profesinių žinių ir galėsite mėgautis turtinga mokymosi patirtimi studijuodami programą. [+]

Programos aprašymas

Mokslo komunikacijos ir visuomenės dalyvavimo sritys šiuo metu naudojasi precedento neturinčiu augimu. Tai lemia didesnis poreikis parodyti viešųjų mokslinių tyrimų poveikį, mokslo poreikį vertinti, didesnę valstybės kontrolę ir pageidavimą, kad būtų sukurta stipresnė politinių sprendimų įrodymų bazė. Tarp mokslo ir įvairių suinteresuotųjų šalių grupių susiformavosi daug karjeros galimybių, o moksliniams tyrimams vis daugiau kūrybiškų metodikų.

Mūsų neakivaizdžio nuotolinio mokymosi internetu programa suteikia galimybę įgyti formalios kvalifikacijos mokslo komunikacijoje, neišeinant iš darbo arba perkelti į kitą vietą. Galite pasirinkti pradėti nuo aukštojo išsilavinimo pažymėjimo pirmą kartą, tada nuspręskite studijuoti diplomu ir (arba) magistro laipsniu. Jūs bendradarbiausite su kitais studentais iš viso pasaulio iš įvairių akademinių ir profesinių žinių ir galėsite mėgautis turtinga mokymosi patirtimi studijuodami programą.... [-]


MSc Global Challenges: Sveikata, aplinka, plėtra (internetinis mokymasis)

Internetinės Ištęstinės 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Edinburgh

Iššūkis, kaip septyni milijardai gali gerai gyventi vienoje planetoje, gali būti suprantami ir veiksmingai sprendžiami, atsižvelgiant į keletą perspektyvų ir įvairias disciplinas. [+]

Programos aprašymas

Iššūkis, kaip septyni milijardai gali gerai gyventi vienoje planetoje, gali būti suprantami ir veiksmingai sprendžiami, atsižvelgiant į keletą perspektyvų ir įvairias disciplinas.

Mūsų "MSc Global Challenges" yra daugiapakopė internetinė programa, suteikianti išskirtines kvalifikacijas, sėkmingai baigus kiekvieną iš trijų etapų.

Kiekviename etape, kaip antrosios pakopos studijų pažymėjimas, yra savęs teisė, įgyja daugiadisciplininį požiūrį į pasaulines problemas iš savo skirtingos perspektyvos.

Studijuojant visus tris etapus, jūs galite išsamiai suprasti pasaulines problemas ir plėtoti bei išplėsti savo įgūdžius ir žinias, kad galėtumėte veiksmingai kovoti. Progresuojant per programą, jūs integruojate savo mokymąsi iš kiekvieno iš jūsų studijuojamų pažymėjimų, įtraukdami gylis ir turtingumą į savo patirtį.... [-]


Paciento sauga

Internetinės Ištęstinės 1 - 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Edinburgh

Ši 3 metų trukmės internetinė magistrantūros programa "Pacientų sauga ir klinikiniai žmogiškieji veiksniai" siekiama remti bet kokius absolventų sveikatos priežiūros specialistus (nuo slaugytojų iki chirurgų ir anesteziologų) naudoti įrodymais pagrįstus įrankius ir būdus, kad būtų pagerintas kasdienybės patikimumas ir saugumas. sveikatos priežiūros sistemos ir procesai. [+]

Programos aprašymas

Ši 3 metų trukmės internetinė magistrantūros programa "Pacientų sauga ir klinikiniai žmogiškieji veiksniai" siekiama remti bet kokius absolventų sveikatos priežiūros specialistus (nuo slaugytojų iki chirurgų ir anesteziologų) naudoti įrodymais pagrįstus įrankius ir būdus, kad būtų pagerintas kasdienybės patikimumas ir saugumas. sveikatos priežiūros sistemos ir procesai.

Šio laipsnio kandidatai bando atskirti save nuo patyrimo pacientų saugos srityje, o kai kuriais atvejais norintys pereiti prie specializacijos ar vadovavimo šiai sričiai. Programa remiasi mokymo medžiaga iš pasaulinio entuziastų tinklo.

"Metų" metu bus plačiai pristatoma dabartinė sveikatos priežiūros paslaugų būklė, kaip pacientams kyla žala, išsamus supratimas apie klinikinius žmogaus veiksnius, ergonomika.... [-]


Pasaulinis maistas ir mityba (MSc / PgDip / PgCert - mokymasis internetu)

Internetinės Ištęstinės 1 - 6 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Edinburgh

Apsirūpinimas maistu yra susijęs su saugaus, maistingo ir tvaraus maisto prieinamumu, naudojimu ir naudojimu visiems, ypač pažeidžiamoms visuomenės grupėms. [+]

Programos aprašymas

Apsirūpinimas maistu yra susijęs su saugaus, maistingo ir tvaraus maisto prieinamumu, naudojimu ir naudojimu visiems, ypač pažeidžiamoms visuomenės grupėms. Su maistu susiję iššūkiai yra ne tik apie 795 milijonų žmonių, kurie nepakankamai maitina maistą (Maisto ir žemės ūkio organizacija (FAO), egzistuoja ), bet taip pat didėja su maistu susijusių neužkrečiamųjų ligų (pvz., Diabeto ir širdies ligų) buvimas; žemės ūkio indėlis į šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą ir žemės naudojimo pokyčius. Suprasti maisto, sveikatos ir aplinkos tarpusavio sąsajas, taip pat jų kompromisus yra gyvybiškai svarbu formuoti politiką, leidžiančią mums tvariai pasiekti maisto saugą.... [-]


Taikomosios išsaugojimo genetika su laukinės faunos nusikalstamumu (magistrantūros studijų programa, "Pg Dip", "Pg Cert", "PG Prof Dev" - mokymasis internetu)

Internetinės Ištęstinės 1 - 6 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Edinburgh

Programa suprojektuota kaip institucinis Edinburgo universiteto ir SASA (mokslo ir konsultavimo Škotijos žemės ūkiui) bendradarbiavimas, vyriausybės įrenginys, kuriame yra Jungtinės Karalystės laukinės gamtos DNR ekspertizės laboratorija. Studentai turės unikalią galimybę mokytis iš tarptautiniu mastu pripažintų specialistų taikant genetinę analizę į išsaugojimo valdymą ir laukinės gamtos ekspertizę. [+]

Programos aprašymas

Konservavimo mokslo srityje vis dažniau pripažįstama genetinių duomenų vertė, siekiant paremti valdymo sprendimus, tačiau mokslininkams ir vadovams, turintiems įgūdžių ir žinių, kad gyventojų genetinė teorija būtų taikoma išsaugojimo praktikai, trūksta. Šioje srityje laukinės gamtos ekspertizė yra įdomi nauja sritis, kuri pritraukia vis daugiau dėmesio kovoje su neteisėta prekyba laukiniais gyvūnais.

PPD / Cert / Dip / MSc Taikomosios išsaugojimo genetikos su Wildlife Forensic siekiama teikti teorinio ir praktinio mokymo mišinys taikant genetinius duomenis laukinių gyvūnų valdymo ir išsaugojimo teisėsaugos. Programa apims visus svarbiausius aspektus - nuo gyventojų genetinės teorijos, duomenų analizės iki mokslinės išvados aiškinimo ir perdavimo prie valdymo, politikos ir baudžiamojo tyrimo.... [-]


Tarptautinė gyvūnų gerovė, etika ir teisė (magistrantūros studijų programos, magistro studijų programos studijos, internetinis mokymas)

Internetinės Ištęstinės 1 - 6 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Edinburgh

Bendras šio nuotolinio mokymosi internetu tikslas yra suteikti žinių ir supratimo apie gyvūnų gerovės mokslą, daugiausia dėmesio skiriant tarptautiniams klausimams, kylantiems iš visų rūšių gyvūnų naudojimo. Programa yra tiek Tarptautinės gyvūnų gerovės mokyklos Jeanne Marchig (Royal Veterinarijos studijų mokyklos) ir Škotijos kaimo kolegijos (SRUC) mokslininkai ir mokytojai, tiek daug svečių paskaitų iš viso pasaulio. [+]

Programos aprašymas

Bendras šio nuotolinio mokymosi internetu tikslas yra suteikti žinių ir supratimo apie gyvūnų gerovės mokslą, daugiausia dėmesio skiriant tarptautiniams klausimams, kylantiems iš visų rūšių gyvūnų naudojimo.

Programa yra tiek Tarptautinės gyvūnų gerovės mokyklos Jeanne Marchig (Royal Veterinarijos studijų mokyklos) ir Škotijos kaimo kolegijos (SRUC) mokslininkai ir mokytojai, tiek daug svečių paskaitų iš viso pasaulio.

Programa siūlo kursus įvairiose srityse, įskaitant:

istorija, kultūra ir gyvūnų gerovės koncepcijosgyvūnų elgesysgyvūnų gerovės įvertinimasgyvūnų etikarekomendacijos ir politikateisės aktai, reguliavimas ir vykdymasmokslo komunikacijataikytina gyvūnų gerovė - produkcija, palydovas ir laukiniai laukiniai gyvūnai... [-]

Viena sveikata (magistrantūros studijų programa, magistro studijų programa, internetinis mokymasis)

Internetinės Ištęstinės 2 - 6 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Edinburgh

"One Health" programa yra Pasaulinės sveikatos akademijos dalis, ir mes daliname daugybę pasirenkamųjų kursų su kitomis akademijos programomis. Tai suteikia daug lankstumo, leidžiančio pritaikyti savo studijas, kad atitiktų jūsų profesinius interesus ir karjeros siekius. Be mokymosi iš mūsų ekspertų dėstytojų, jūs prisijungsite su studentais iš viso pasaulio į keletą skirtingų magistro programų dalintis patirtimi ir žiniomis. [+]

Programos aprašymas

Vienas sveikata sėdi žmogaus, gyvūnų ir ekosistemų sveikatos sąsajoje. Taigi, tai sparčiai besikeičianti tema, kuri puikiai tinka rengti specialistus, norinčius spręsti įvairias neišspręstų ir labai sudėtingų 21-ojo amžiaus sveikatos problemų. Ši programa tinka daugeliui specialistų, kurių disciplinos pagrindai gali būti sveikatos, biologijos, aplinkosaugos ir socialiniai mokslai. Ši programa yra visiškai prieinama internete, kad būtų galima kuo geriau išnaudoti universiteto novatorišką, apdovanojimų pelniusią internetinę mokymosi aplinką.

Edinburgo universitetas buvo pirmasis JK universitetas, skirtas spręsti "One Health" profesinio mokymo poreikį, teikdamas specialią magistrantūros programą. Ši magistrantūros programa, pradėta 2014 m., Pasinaudoja daugybe Edinburgo universiteto stiprių dalių įvairiausiomis disciplinomis, siekiant pristatyti pasaulinio lygio mokymą "One Health" ir teikti pagrindinius mokymus ir įgūdžius, reikalingus sėkmingai karjerai šioje naujoje srityje. Nacionaliniame antrosios pakopos studijų pakopos studijų (2018 m.) Tyrime mes gavome 92% studentų pasitenkinimo įvertinimą, atspindintį sunkų darbą, kurį komanda atlieka kuriant ir remiant mokymosi bendruomenę, kuri sujungs mokytis ir mokytis šioje programoje.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
47 Little France Cres, Edinburgh EH16 4TJ, United Kingdom
Edinburgh, Scotland, GB
Socialiniai tinklai