The London School of Economics and Political Science

Įvadas

Oficialus aprašymas

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

The London School of Economics and Political Science (LSE) yra vienas svarbiausių socialinių mokslų universitetų pasaulyje.

Įkurta 1895 m., LSE buvo Sidney Webb (1859–1947), remiama jo žmonos, visuomenės tyrėjos Beatrice Webb (1858–1943), politologo Grahamo Wallaso (1858–1932) ir rašytojo G Bernardo Shaw (1856), palaikymas. Visi keturi buvo „Fabian“ draugijos nariai. Pirmuoju direktoriumi buvo paskirtas ekonomikos istorikas Williamas Hewinsas (1865–1931).

Nuo pat pradžių mokykla buvo atvira vyrams ir moterims, joje laukė mokiniai iš užsienio. Mokykla buvo pasiryžusi suteikti savo studentams „mokslo ir tyrimų metodų mokymą“ ir išteklius tyrimams, o 1896 m. Ji įkūrė biblioteką, nuo 1928 m. Žinomą kaip Britanijos politinių ir ekonominių mokslų biblioteka.

Šiandien LSE tapo vienu svarbiausių socialinių mokslų universitetų pasaulyje, šalia Harvardo, UC Berkeley ir Stanfordo. Su 23 akademiniais skyriais, 22 tyrimų centrais ir daugiau nei 4 milijonais spausdintų bibliotekos eksponatų LSE užėmė 2 vietą pasaulyje socialinių mokslų srityje (QS World University Ranking 2017-2018). 50 proc. LSE tyrimų, ty didesnė dalis nei bet kuriame kitame JK universitete, buvo nuolat suteikiamas aukščiausias 4 * įvertinimas, klasifikuojamas kaip „pasaulyje pirmaujantis“.

Į daugiau nei 300 viešų paskaitų ir pokalbių į mūsų viešų renginių kalendorių pateko tokie pranešėjai kaip Nelsonas Mandela, Dalai Lama, Sheryl Sandberg, Angela Merkel, Bill Clinton, Juanas Manuelis Santosas, Londono meras Sadiq Khan, Vivienne Westwood ir kiti garsūs veikėjai. visuomenės ir politikos.

LSE patirtis yra begėdiškai miesto ir didmiesčio; mes esame labai svarbūs dalykai tiek intelektualiai, tiek fiziškai. Mūsų centrinis Londono miestelis yra šalia Karališkojo teisingumo teismo pastato, o finansinis rajonas, Vestminsteris ir Parlamento rūmai bei „Covent Garden“ yra lengvai pasiekiami.

Specializuotas universitetas, turintis tarptautinį priėmimą, LSE veikla siekia nuo jo centrinio Londono miestelio iki viso pasaulio. Mokykla turi kosmopolitišką studentų būrį: miestelyje kalbama apie 11 800 dieninių studijų studentų iš 133 šalių ir daugiau kaip 100 kalbų. Mūsų pasaulinėje absolventų bendruomenėje yra 148 000 aktyvių absolventų 200 pasaulio šalių ir 100 šalių bei specialiųjų interesų grupių, teikiančių tinklų kūrimo ir profesinio tobulėjimo galimybes. Be to, maždaug 46 proc. Mūsų darbuotojų, turinčių šiek tiek daugiau nei 3 300 darbuotojų, yra iš JK nepriklausančių šalių.

Mūsų pagrindiniai principai

Mūsų vizija aiški, tačiau dar reikia įveikti iššūkius: mūsų pasaulis susiduria su ekonominiu netikrumu, politiniu susiskaldymu, socialiniais virsmais ir antia intelektualios nuotaikos banga. Šiame kontekste svarbiausi yra mūsų pagrindiniai principai, kurie ateityje formuos mūsų sprendimų priėmimą.

Išlaikykite meistriškumą per įtraukiančią ir įvairią bendruomenę

Mes sukursime talentus iš visų vietų ir įvairių sričių, įvairindami fakultetą ir išplėsdami studentų galimybes, kad LSE būtų gyvybinga ir stimuliuojanti darbo ir studijų vieta, kurioje vyrauja skirtingos perspektyvos, vykstančios tvirtose, bet pagarbiose diskusijose.

Išplėskite savo poveikį ir pasiekite

Mes pasitelksime savo sušaukimo jėgą, kad sutelktume pasaulio lyderius, novatorius ir pokyčių formuotojus, kad jie spręstų sudėtingas problemas ir teiktų reikšmingą naudą asmenims ir bendruomenėms visose pasaulio vietose. Bendradarbiausime su vietos, nacionaliniais ir tarptautiniais partneriais, norėdami užmegzti naujus ryšius ir užginčyti senus mąstymo būdus, į diskusiją įtraukdami mūsų absolventus, draugus ir partnerius.

Užtikrinkite tvarią ateitį

Mes pasirinksime kelią kurdami tvarią socialinių mokslų ateitį, laikydamiesi griežtų tyrimų standartų, užtikrindami mokslinių tyrimų ir stipendijų finansavimą, įvairindami savo pajamas ir kuo geriau panaudodami savo išteklius.

LSE 2030

Mūsų strategijoje išdėstyti pagrindiniai principai ir įsipareigojimai, kurie padės mums formuoti pasaulio ateitį ir pasiekti mūsų užmojį būti pirmaujančia socialinių mokslų institucija, darančia didžiausią poveikį pasauliui.

1895 m. LSE duris atvėrė trys kambariai ir 200 studentų. Šiandien daugiau nei 11 000 studentų studijuoja laipsniais mūsų centriniame Londono miestelyje, o daugiau nei 40 000 daugiau mokosi universiteto mieste arba nuotoliniu būdu. Nors daug kas pasikeitė, vienas dalykas išlieka pastovus: mūsų atsidavimas pirminiai LSE, kaip „žmonių ir idėjų bendruomenės, įkurtos žinant daiktų priežastis, visuomenės tobulinimo, vizijai, vizijai“.

Žvelgdami į ateitį mes darome tai kaip tarptautiniu mastu pripažinta institucija, pasižyminti puikia mokymo, mokslinių tyrimų ir visuomenės įsitraukimo į socialinių mokslų reputaciją reputacija. Tai, kas vyksta mokykloje, gali pakeisti pasaulį - ir šiais neramiais laikais socialinių mokslų reikia labiau nei bet kada.

Kaip didžiuojuosi LSE absolventu, esu nepaprastai garbinga atsakyti už mokyklos vadovavimą ir padėti formuoti jos ateitį. Aš džiaugiuosi galimybe LSE per ateinančius metus būti pavyzdžiu ir pasitelkti unikalias stipriąsias puses aktyviai prisidėti prie teigiamų pokyčių pasaulyje.
Minouche Shafik
LSE direktorius

Campus gyvenimas

LSE turi vieną miestelį Londono centre prie Temzės upės, Covent Gardeno ir Teatro, Karališkosios teisingumo teismų ir daugelio kitų Londono įžymybių. Visi mūsų pastatai yra keliose tose pačiose gatvėse, tai reiškia, kad miestelis jaučia tikrą bendruomenės jausmą. Taip pat yra daugybė palaikymo paslaugų, kurios padės užtikrinti maksimalią naudą iš savo LSE patirties.

Vietos

Holbornas

Address
Houghton Street
WC2A 2AE Holbornas, Anglija, Jungtinė Karalystė