Oficialus aprašymas

Global kvalifikacija Global pozicijas

Pristatymas kolegija yra pasaulinė kolegija, turinti biurus Londone. Mes siūlome Global kvalifikacija Global pozicijas, Prisijungti prie jaudinantis pasaulis laivybos, krovinių ekspedijavimas, logistika ir tarptautinė prekyba per mūsų tarptautinių žiniatinklio kursus. Mūsų kursai suteikia jums su praktinių žinių toliau savo karjerą arba prisijungti prie pasaulinės prekybos pasaulį savo namų ar biuro komfortą. mūsų specializuotos dėstytojai yra aukštos kvalifikacijos savo laukuose su daugiau nei 20 metų patirtį. Kiekvienas mokinys yra priskiriamas Asmeniniai E-Tutor vadovauti ir padėti jiems jų studijas.

Kodėl verta pasirinkti mus

1. Mūsų kursai

Kursai yra pritaikyti ir individualizuoti pagal savo poreikius ir gyvenimo būdą ir yra aukščiausios kokybės. Mūsų kursai yra praktiški ir lengvai suprasti ir įgyvendinti darbo aplinkoje. Jūsų internetinis kursas palengvino jūsų asmeninės e-Tutor ir asmeninis Kurso planas išsiųstas jums kiekvieną savaitę jūsų e-Tutor, kad padėtų jums, kad atitiktų jūsų studijų tvarkaraštį.

2. Mūsų Studentų laimėjimai

Mūsų studentai eiti siekti savo asmeninio verslo tikslus praturtinti savo žinių bazę per mūsų kursus. Tai suteikia jiems pasitikėjimo siekti savo karjeros ambicijas ir paspartinti savo karjeros pažangą.

3. Visuotinis akreditavimas ir Narystė

Mūsų kursai yra akredituota ir Pasaulio laivybos instituto www.worldshippinginstitute.com pripažįstami. ShippingCollege yra Jungtinės Karalystės registro mokymosi teikėjų (UKRL). Mūsų UKRL teikėjas nuorodos numeris: 10.053.609.

4. Unikalus mokymosi aplinka

Tuo ShippingCollege mūsų unikali mokymosi aplinka leidžia jums įvykdyti savo mokymosi siekius ir tai padaryti savo laiku ir savo tempu. Tai būtų į savo namų ar biuro komfortą, kur jūs turite paprastą internetinę prieigą prie mūsų modulių. Mes esame prieinami visiems studentams "visame pasaulyje.

5. Mūsų E-apgyvendinimu ir Pasaulinis tinklas

Studentai turi 24/7 prieigą prie informacijos per mūsų internetinėje miesteliu pasiekusioje mūsų kurso portalą ir biblioteką. Mes neseniai pridėjo studentų forumas klausimus ir tinklus. Jums bus dalis mūsų pasaulinį tinklą, mes sukūrėme per mūsų interneto Studentų forumas.

6. mokymo specialistai

Mūsų kursas rašytojai yra tarptautinius ekspertus, turinčius virš 20 metų patirtį šioje specializuotoje srityje. Mes pripažintas mokymo srities specialistų. Mūsų profesionalūs licencijos, asociacijos ir narystė padėti išlaikyti mus ryšį su laivybos bendruomenė, tuo pačiu laivybos bendruomenei, kad mes apmokymą prisijungti arba padėti savo augimą per jį.

Mūsų misija ir vizija

Norėdami sužinoti daugiau Empowering nei būti mokomi

Shippin kolegija VĮ

Mūsų misija

Iš ShippingCollege misija yra suteikti studentams su dinaminės švietimo remiantis kompetencijos ir lankstumo, kuris sukuria ilgalaikę vertę ir aktualumą vystosi karjerą.

Norėdami sužinoti daugiau Empowering nei būti mokomi, kuris yra, kodėl mes orientuojamės į praktiškai taikomą žinias. Mes suteikti įgūdžius, taikomų už rezultatus Quest.

Mūsų vizija

ShippingCollege bus pripažintas lyderis internete mokymosi raida jūrų laivybos, kliringo ir ekspedijavimo ir Global Logistics pramonėje.

Gyvenimas Mūsų vertybės

Mes atlikti mūsų misiją gyvena mūsų vertybes, siekiant pasiekti aukščiausius lygius:

 • Pagarba: ShippingCollege dėstytojai ir darbuotojai palaikykite aukščiausią atsižvelgti tarpusavyje, mūsų studentai, mūsų bendruomenės ir mūsų aplinka.
 • Inovacijos: Mes vertiname naujų, perspektyvių idėjų ir griežtai skatinti juos užtikrinti, kad kursų turinys yra aktuali ir įdomi.
 • Į paslaugas orientuota: Per mokymo ir orientavimo, mes tarnauti mūsų studentams žinių ir įgūdžių poreikius, atiduoti kitiems, prieš save.
 • Komandinis darbas: Remdami tarpusavyje, mes pasiekti daugiau nei tai, kas yra įmanoma atskirai.
 • Sąžiningumas: Mūsų asmeninis ir profesinis elgesys vadovaujasi sąžiningumo, etikos ir sąžinės.

Pasiekti mūsų tikslas

Mūsų tikslas yra suteikti žinių ir įgūdžių, kurie padėtų studentams pasiekti savo svajones. Mes pratinimas prieinama, skatinti ir patogu nekantravo protus visame pasaulyje.

Skirta puoselėti ShippingCollege anketa tikslą ir vertybes, mūsų Fakultetas:

 • Siekia nuolat atnaujinti ir inovacijos
 • Sukuria dalyvavimo ir bendradarbiavimo kultūrą
 • Užsiima nuolat akademinio ir profesinio tobulėjimo
 • Vertybės įvairovę ir skatina pagarbą įmokų iš visų kultūrų
 • Skatina sėkmės ir laikosi kokybės

Paslaugų kokybė ir lankstumas studijuoti parinktys

 • Teikti lanksčią kokybės kurso turinį, kuris yra praktiškai reikalingas konkrečioje studijų srityje.
 • Dėmesys įvaldyti praktinius įgūdžius ir metodus,
 • Teikti internetinius kursus lankstaus mokymosi metodą

Quality of Service

Galima manyti, kad paslaugų kokybė turėtų būti matomas paruošimas, klasėje nustatymas, higienos sąlygos, klasėje dydis, ar gerai pasirengę Žinoma struktūra.

Tačiau mes manome, kad nekilnojamojo paslaugų kokybė yra nematomas savybes - apie kuratorių gebėjimas, paramos ir priežiūros dosnumas, iš studentams, nors šie du savybes turėtų turėti pusiausvyrą kolegijoje širdis.

Tuo ShippingCollege pristatome šių nematomų savybių.

Lankstumas studijuoti parinktys

Mūsų lankstus mokymosi metodas įrodo mūsų rūpestis ir parama mūsų studentų ir mokinių.

Asmeniniai e-kuratoriai, kad suprasti ir įsiklausyti į jų studentai.

Mūsų supratimas, kad mūsų studentai dažnai dirbti visą darbo dieną ir reikalauja lankstumo ir supratimo pasiekti savo tikslų.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Sertifikatas

ShippingCollege

Šie kursai apims pasaulinę logistikos pramonę, ypatingą dėmesį skiriant tiekimo grandinei ir tarptautinei prekybai bei pPayments. Kas mėnesį pirmą kiekvieno mėnesio pirma ... [+]

Mes esame pasaulinė kolegija, todėl visi mūsų kursai yra internetiniai kursai

Mes siūlome:

- Global Logistics Pilot Certificate Courses

- Global Logistics Diploma Course

Daugiau informacijos apie šiuos kursus rasite žemiau.

Global Logistics Pilot Certificate Courses

Šie kursai apims pasaulinę logistikos pramonę, ypatingą dėmesį skiriant tiekimo grandinei ir tarptautinei prekybai bei mokėjimams.

Užpildykite visus 11 bandomųjų sertifikatų ir galite parašyti savo Global Logistics diplomą.

Jūs galite užpildyti savo diplomą kaip vieną kursą (už mažesnę kainą) arba baigti pilotų sertifikatų kursus atskirai, kad kauptumėte visus savo kreditus, kad pasiektumėte savo diplomą ilgiau. Jei ketinate įsigyti savo diplomą, rekomenduojame bandyti bandomojo sertifikato kursus, kad jie būtų išvardyti toliau.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Dieninės
Ištęstinės
2 - 6 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ShippingCollege

Šie kursai apims pasaulio laivybos ypatingą dėmesį skiriant konteineriais ir lainerių pramonėje, pasaulio jūrų laivybos pagrindai ypatingą dėmesį skiriant konteineriais i ... [+]

Mes esame pasaulio kolegija, todėl visi mūsų kursai yra prisijungę kursai. Mes siūlome:

- jūrų laivininkystės Bandomasis sertifikatas kursai

- Jūrų laivybos fondas sertifikatas kursai

- Jūrų laivybos diplomas kursai

Daugiau informacijos apie šiuos kursus yra žemiau.

Jūrų laivybos Bandomasis sertifikatas kursai

Šie kursai apims pasaulio laivybos ypatingą dėmesį skiriant konteineriais ir lainerių pramonėje. Visi mūsų kursai yra internetinis kursas.

Užpildykite visus 7 Bandomieji Sertifikatai ir jūs galite parašyti savo jūrų laivyba diplomą.

Galite arba baigti savo diplomą vieną laukas (ne mažesnę kainą) arba baigti bandomąjį sertifikavimo kursai individualiai kaupti visus savo kreditus pasiekti savo diplomą per ilgesnį laikotarpį. Jei ketinate gauti savo diplomą rekomenduojame bandote pilotas sertifikavimo kursai tvarka jie yra išvardyti žemiau.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Dieninės
Ištęstinės
1 - 5 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ShippingCollege

Šis kursas bus padengti pasaulio jūrų laivybos pagrindai su ypatingą dėmesį skiriant konteineriais ir linijinę laivybą. ... [+]

Šis kursas apims pagrindai globalinėje jūrų laivybos su ypatingą dėmesį skiriant konteineriais ir linijinę laivybą. Visi mūsų kursai yra internetinis kursas Šis kursas yra siekiama Asmuo, norintis patekti į jūrų laivybos pramonės ir administravimo vaidmenįNauja įdarbinti pradedant pramonėje, registratorė ar asistento laivybos pramonės ar kažkas, kas nori papildyti savo esamą žinių bazę.

Tai atskira sertifikatas Žinoma.

Kursas

jūrų laivybos fondas pažymėjimas

Tarptautinė jūrų prekyba Laivas ir krovinių tipai Konteinerio Eksporto ir importo sandorius Tipai laivybos paslaugos Pagrindinį vaidmenį Žaidėjai jūrų laivybos Apžvalga jūrų laivyba dokumentai Pristatymas Terminija - žodynėlis Pramonės sąlygos ... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Dieninės
Ištęstinės
4 - 14 dienų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ShippingCollege

Šie kursai apims pristatymas ir pardavimas parengti pardavimų vykdomosios šioje pramonėje. Diplomas taip pat tinka pardavimo atstovų, norinčių prisijungti prie laivybos p ... [+]

Mes esame pasaulinė kolegija, todėl visi mūsų kursai yra internetiniai kursai. Mes siūlome:

- Kliringo ir ekspedijavimas Bandomasis sertifikatas kursai

- Krovinių ekspedijavimas fondas sertifikatas kursai

- kliringo ir ekspedijavimas diplomas kursai

Daugiau informacijos apie šiuos kursus yra žemiau.

Jūrų laivybos Pardavimų Bandomasis sertifikatas kursai

Šie kursai apims pristatymas ir pardavimas parengti pardavimų vykdomosios šioje pramonėje.

Užpildykite visus 8 Bandomieji Sertifikatai ir jūs galite parašyti savo jūrų laivininkystės pardavimų diplomą.

Galite arba baigti savo diplomą vieną laukas (ne mažesnę kainą) arba baigti bandomąjį sertifikavimo kursai individualiai kaupti visus savo kreditus pasiekti savo diplomą per ilgesnį laikotarpį. Jei ketinate gauti savo diplomą rekomenduojame bandote pilotas sertifikavimo kursai tvarka jie yra išvardyti žemiau. Reikalavimai kursui... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Dieninės
Ištęstinės
2 - 5 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ShippingCollege

Šie kursai apims kliringo ir ekspedijavimo sektoriuje su ypatingą dėmesį skiriant tarptautinių sutarčių ir mokėjimų, jūrų frachto ir papročius. ... [+]

Mes esame pasaulinė kolegija, todėl visi mūsų kursai yra internetiniai kursai. Mes siūlome:

- Kliringo ir ekspedijavimas Bandomasis sertifikatas kursai

- Krovinių ekspedijavimas fondas sertifikatas kursai

- kliringo ir ekspedijavimas diplomas kursai

Daugiau informacijos apie šiuos kursus yra žemiau.

Kliringo ir Ekspedijavimo Bandomasis sertifikatas kursai

Šie kursai bus skirti kliringo ir ekspedijavimo pramonei, ypatingą dėmesį skiriant tarptautinėms sutartims ir mokėjimams, jūrų transportui ir muitinei. Visi mūsų kursai yra internetiniai kursai.

Užpildykite visus 11 bandomuosius sertifikatus, ir jūs galite parašyti savo kliringo ir ekspedijavimo diplomą.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Dieninės
Ištęstinės
2 - 6 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ShippingCollege

Šie kursai bus padengti krovinių ekspedijavimo verslo pagrindai. ... [+]

Šis kursas apims pagrindai ekspedijavimo verslą.

Visi mūsų kursai yra internetinis kursas. Šis kursas yra siekiama Asmuo, norintis patekti į krovinių ekspedijavimas Pramonė administravimo vaidmenįNauja įdarbinti pradedant pramonėje, registratorė ar asistento persiuntimo pramonės ar kažkas, kas nori papildyti ar patvirtinti turimą žinių bazę.

Tai atskira sertifikatas Žinoma.

Kursas

Iš ekspeditorių vaidmuo Pirmųjų dienų krovinių ekspedijavimo Forvarderiai Verslo struktūra Maršrutai ir transporto rūšių Įvairiarūšio krovininio palyginti Automobilių transportas, paslaugos eksporto dokumentai importo dokumentai ... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Dieninės
Ištęstinės
4 - 14 dienų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
ShippingCollege
Suite 19411
20-22 Wenlock Road
London

UK Online, N1 7GU GB