Red Smart Academy With Falmouth University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Geriau dirbkite su "Red Smart Academy" trumpais, internetiniais kursais

Nesvarbu, ar ieškote įgūdžių tobulinti, pasitikėti savimi, gauti reklamą ar pradėti savo verslą, trumpi kursai internete užtikrins, kad turėtumėte įgūdžių ir praktinės patirties, kurių reikia išsiskirti iš minios.

Kuriant partnerystę tarp "Red Magazine" ir vienu iš didžiausių JK kūrybinių universitetų, Falmuto universiteto, kursai apima geriausius abiejų pasaulių, įdomų turinį ir pirmaujančią pramonės šaką, kartu su "žemo lygio" metodu ir naujausia tendencijos ir įžvalgos.


Trumpi kursai padės jums išsiskirti iš minios

Prisijunkite prie vieno iš mūsų kursų ir pasinaudokite:

Kokybė
Sudėtinga ir įdomi mokymosi patirtis

Lankstumas
Tyrinėkite internetu, kur ir kada tau tinka

Prestige
Pažymėjimas iš visame pasaulyje žinomo universiteto


Ruoškitės mokytis ir augti

Mūsų internetiniai trumpi kursai suteikia išskirtinį patrauklumą ir įdomų mokymosi patirtį, derinant ekspertų rekomendacijas ir reguliarius jūsų dėstytojo atsiliepimus, taip pat galimybę bendradarbiauti ir dalintis idėjomis su bendraamžiais iš visos šalies ir visame pasaulyje. .

Kursų turinys apima pristatymus, pokalbius ir atvejų tyrimus, siekiant užtikrinti, kad jūs suprantate ir galite pritaikyti tai, ką mokotės, realiu gyvenimu, su temomis, suskirstytomis į lengvai valdomus gabalėlius ir suteikiamus jums kas savaitę.

Jūs mokysitės, bendrausite ir bendradarbiausite su savo klasiokais, norėdami atverti savo žinias ir įgūdžius įvairioms perspektyvoms ir naujas galimybes.

Galite tikėtis vienos valandos pristatyto, internetinio turinio, kuriame kiekvieną savaitę reikia apie 4 savaičių trukmės savęs mokytis, norint užpildyti turinį.


Žvilgsniu

Jūsų internetinė klasė

Paprasta naudoti, intuityvi sąsaja taps jūsų internetine klasėje. Čia turėsite galimybę susipažinti su įvairiomis medžiagomis, kurios palaikys ir užtikrins jūsų mokymąsi; visa tai padės jums vadovauti savo specialistams.

Jūs niekada nepasiklysite savo klasėje internete. Jūs būsite bendrauti, klausinėti ir reguliariai bendrauti su savo bendraamžiais, taip pat su savo globėju.

Klauskite klausimų, kurių reikia, kai norite, ir gaukite vertingų įžvalgų ir perspektyvų iš savo bendraamžių, kai dalinatės patirtimi, idėjomis ir mintimis.


Pradėti

Būkite unikaliam mokymosi internetu patirtimi ir suteiksite naujų galimybių jums ir jūsų verslui.

Vietos

Falmutas

Address
Woodlane
TR11 4RH Falmutas, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis