Oficialus aprašymas

Geriau dirbkite su "Red Smart Academy" trumpais, internetiniais kursais

Nesvarbu, ar ieškote įgūdžių tobulinti, pasitikėti savimi, gauti reklamą ar pradėti savo verslą, trumpi kursai internete užtikrins, kad turėtumėte įgūdžių ir praktinės patirties, kurių reikia išsiskirti iš minios.

Kuriant partnerystę tarp "Red Magazine" ir vienu iš didžiausių JK kūrybinių universitetų, Falmuto universiteto, kursai apima geriausius abiejų pasaulių, įdomų turinį ir pirmaujančią pramonės šaką, kartu su "žemo lygio" metodu ir naujausia tendencijos ir įžvalgos.


Trumpi kursai padės jums išsiskirti iš minios

Prisijunkite prie vieno iš mūsų kursų ir pasinaudokite:

Kokybė
Sudėtinga ir įdomi mokymosi patirtis

Lankstumas
Tyrinėkite internetu, kur ir kada tau tinka

Prestige
Pažymėjimas iš visame pasaulyje žinomo universiteto


Ruoškitės mokytis ir augti

Mūsų internetiniai trumpi kursai suteikia išskirtinį patrauklumą ir įdomų mokymosi patirtį, derinant ekspertų rekomendacijas ir reguliarius jūsų dėstytojo atsiliepimus, taip pat galimybę bendradarbiauti ir dalintis idėjomis su bendraamžiais iš visos šalies ir visame pasaulyje. .

Kursų turinys apima pristatymus, pokalbius ir atvejų tyrimus, siekiant užtikrinti, kad jūs suprantate ir galite pritaikyti tai, ką mokotės, realiu gyvenimu, su temomis, suskirstytomis į lengvai valdomus gabalėlius ir suteikiamus jums kas savaitę.

Jūs mokysitės, bendrausite ir bendradarbiausite su savo klasiokais, norėdami atverti savo žinias ir įgūdžius įvairioms perspektyvoms ir naujas galimybes.

Galite tikėtis vienos valandos pristatyto, internetinio turinio, kuriame kiekvieną savaitę reikia apie 4 savaičių trukmės savęs mokytis, norint užpildyti turinį.


Žvilgsniu

Jūsų internetinė klasė

Paprasta naudoti, intuityvi sąsaja taps jūsų internetine klasėje. Čia turėsite galimybę susipažinti su įvairiomis medžiagomis, kurios palaikys ir užtikrins jūsų mokymąsi; visa tai padės jums vadovauti savo specialistams.

Jūs niekada nepasiklysite savo klasėje internete. Jūs būsite bendrauti, klausinėti ir reguliariai bendrauti su savo bendraamžiais, taip pat su savo globėju.

Klauskite klausimų, kurių reikia, kai norite, ir gaukite vertingų įžvalgų ir perspektyvų iš savo bendraamžių, kai dalinatės patirtimi, idėjomis ir mintimis.


Pradėti

Būkite unikaliam mokymosi internetu patirtimi ir suteiksite naujų galimybių jums ir jūsų verslui.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Red Smart Academy With Falmouth University

Ar galvojate pradėti savo verslą, ar galbūt jau esate užsiėmęs ir tiesiog reikia pagalbos rankos, kad galėtumėte dar labiau tobulinti savo verslą? Šis aštuonių savaičių i ... [+]

Sužinokite, kaip sėkmingai vykdyti smulkųjį verslą

Ar galvojate pradėti savo verslą, ar galbūt jau esate užsiėmęs ir tiesiog reikia pagalbos rankos, kad galėtumėte dar labiau tobulinti savo verslą?

Yra daug dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti pradedant savo verslą, suprasti klientus per biudžetus, verslo planus ir teisės aktus.

Kodėl šis kursas

Šis aštuonių savaičių internetinis kursas padės jums išsiskleisti ir pereiti per visus svarbiausius elementus pradėti savo verslą.

Jūs gausite esminių įgūdžių ir verslo žinias, kurių reikia norint sėkmingai verstis, ir sutelkti dėmesį į pigių, greitai įgyvendinamų strategijų kūrimą, kad galėtumėte išnaudoti naujas tendencijas ir technologijas bei išmokti dirbti.... [-]

Jungtinė Karalystė Falmouth
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
8 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Red Smart Academy With Falmouth University

Nesvarbu, ar valdote savo asmeninę ar prekės ženklo internetinę buvimo vietą, tinkamų vaizdų naudojimas yra svarbi socialinės žiniasklaidos pasakojimo istorija. Šis ketur ... [+]

Augkite savo prekę internetu

Nesvarbu, ar valdote savo asmeninę ar prekės ženklo internetinę buvimo vietą, tinkamų vaizdų naudojimas yra svarbi socialinės žiniasklaidos pasakojimo istorija.

Nors daugelis iš mūsų kasdien perkelia kamerą, telefonus, kišenes, kiek mes iš tiesų žinome, kaip juos naudoti, kad galėtume kurti ir bendrinti vaizdus, ​​kurie daro įtaką socialinių žiniasklaidos auditorijoms?

Kodėl šis kursas

Šis keturių savaičių internetinis kursas yra jūsų pagrindinis vizualaus pasakojimo vadovas, dėstydamas, kaip optimizuoti jums prieinamas vaizdines priemones ir juos teisingai pritaikyti, kad sukurtumėte įdomių pasakojimų visose socialinės žiniasklaidos platformose.... [-]

Jungtinė Karalystė Falmouth
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Red Smart Academy With Falmouth University

Šiomis dienomis turinio kūrimas, įskaitant dienoraščių kūrimą ir piktnaudžiavimą, yra ne tik hobis, bet ir svarbus verslas, netgi iššūkis televizijos pramogų vertės požiū ... [+]

Kaip būti turinio kūrėju

Šiomis dienomis turinio kūrimas, įskaitant dienoraščių kūrimą ir piktnaudžiavimą, yra ne tik hobis, bet ir svarbus verslas, netgi iššūkis televizijos pramogų vertės požiūriu.

Turinio kūrimo žvaigždės komanda yra tūkstančiai ištikimų pasekėjų ir, savo ruožtu, didelių rėmimo sandorių dėka santykinai naujos pramonės, palaikančios auditorijos pageidavimus dėl kokybiško turinio; ar tai pateikiama per tinklaraščius, svetainių puslapius, socialinės žiniasklaidos pranešimus, informacinius biuletenius ar, žinoma, vaizdo įrašų tinklaraščius.

Kiekvienas gali kurti turinį naudodamas mobilųjį telefoną ir kompiuterį, bet tik keli asmenys gali pasiekti tik savo draugų ratus. Kokios yra sėkmingo turinio kūrimo paslaptys? Kaip išsiskirti iš konkurso, kad padarytumėte didelį poveikį? Kaip galite užtikrinti, kad skelbimas yra efektyvus ir kaip galite sukurti įdomų turinį, kuris pritraukia naujų pasekėjų?... [-]

Jungtinė Karalystė Falmouth
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba