RED Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

RED Academy yra viena iš pirmaujančių skaitmeninės žiniasklaidos, dizaino ir technologijų mokyklų, turinti universitetų Londone, Vankuveryje ir Toronte. Mes siūlome asmeninius kursus "Digital Marketing", "UX"

REDefining Švietimas

Mes egzistuojame taip, kad mūsų studentai ir darbuotojai būtų įkvėpti mokytis ir tobulėti kaip žmonės. Veda į prasmingesnius, labiau įvykdomus ir naudingus gyvenimus - tai mūsų bendras siekis laimėti. Tai yra mūsų evoliucinis tikslas.

Tiltų įgūdžių trūkumas

Vis daugiau universitetų absolventų yra bedarbiai savo srityje. Kodėl? Tradicinėse švietimo įstaigose mokomieji gebėjimai šiandien nesikeičia šiandieninėje skaitmeninėje darbo rinkoje. RED egzistuoja, kad suteiktų išsilavinimui tinkamus skaitmeninės ekonomikos reikalingus įgūdžius. Mūsų mokymo programa yra skirta atsakyti į klausimą: kaip mes galime suteikti savo studentams tiek atitinkamą išsilavinimą, tiek darbo patirtį? RED yra mokyklos ir technologijų agentūra.

Realūs projektai, skirti realiam poveikiui

Mūsų studentų projektai yra kruopščiai atrinkti ir apgalvotai parengti. Mes stengiamės prisitaikyti prie įtakingų verslų ir verslininkų, kad mūsų studentai galėtų realiai pakeisti bendruomenę. Mes didžiuojamės, kad mūsų studentai įgyja tam tikrą reikšmę per kiekvieną projektą, kurį jie baigia, ir auga jų tinklas su prasmingomis jungtimis.

Besikeičiantis pasaulinis kraštovaizdis

Skaitmeninė ekonomika sparčiai auga. Mokslas ir technologijos sutrikdo tradicines transporto, gamybos, apgyvendinimo ir, mūsų atveju, švietimo formas. Pramonės keičiasi, o įgūdžiai, reikalingi norint prisitaikyti prie šių pokyčių, yra įtvirtinti mūsų mokymo programoje. RED studentai tobulina minkštus įgūdžius, reikalingus naujoms karjeros technologijoms vystytis ir klestėti.

Vietos

Londonas

Address
RED Academy London
Aldwych House
71-91 Aldwych
WC2B 4HN

Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Torontas

Address
RED Academy Toronto
462 Wellington St West

M5V 1E3 Torontas, Ontarijas, Kanada

Vankuveris

Address
RED Academy Vancouver
1490 W Broadway

V6H 4E8 Vankuveris, Britų Kolumbija, Kanada

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: