Queen Mary Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

„QMUL Online“ siūlo pasaulinio lygio mokymą, kurį pristato žymūs akademikai ir profesionalai.

Esame reitinguojami 50 geriausių universitetų Europoje ir 20 geriausių JK (Times Higher Education World University Rankings 2016/17).

Queen Mary Online siūlo keturias ne visos darbo dienos, 100% internetines programas, kurias pristato Londono karalienės Marijos universitetas - pasaulyje pirmaujantis Raselio grupės universitetas. Gaukite prieigą prie pažangiausių tyrimų, pasaulinės bendruomenės ir pasaulinio lygio mokymo, kuris įgalins jus padaryti pasaulinį poveikį.

„QMUL Online“

Pasirinkę mokytis internetu pas karalienę Mariją, jūs vis dar naudojatės tokiu pačiu statusu ir galimybe naudotis pavyzdiniu mokymu, kaip ir mūsų universiteto studentams. Jūsų pranašumas yra lankstumas tęsti savo būsimą karjerą tokiu metu ir intensyvumu, kuris tinka jūsų išskirtinėms aplinkybėms, netrukdydamas pajamoms ir karjeros progresui.

136510_pexels-photo-3759089.jpeg

Pagrindinės internetinio mokymosi ypatybės

 • Lankstumas: mokykitės iš namų, darbo ar keliaudami bet kurioje pasaulio vietoje
 • Vieta: Nereikia persikelti, daryti karjeros pertraukos ar kreiptis dėl vizos
 • Pasaulinis: studijuokite kartu su studentais iš viso pasaulio ir užmegzkite ryšius su jais
 • Kokybė: glaustos paskaitos ir skaitmeniniai šaltiniai, kuriuos sukūrė mūsų garsūs mokslininkai
 • Parama: Akademiniai dėstytojai yra lengvai prieinami patarimams ir atsiliepimams gauti
 • Įsitraukimas: veikla, padedanti teoriją pritaikyti praktikoje
 • Atsiliepimai: Tiesioginės sesijos su dėstytojais ir bendraamžiais
 • Prieinama: visi vertinimai priimami ir pateikiami internetu
 • Intuityvus: viską, ko jums reikia, galite rasti naudodamiesi internetine mokymosi platforma
 • Būsena: Visų apdovanojimų pavadinimas ir prestižas yra tokie patys, kaip ir už universiteto studijas
 • Patarimas: prieiga prie karjeros galimybių teikiama per visą kursą.

Neakademinė parama

Studentų gyvenimas nėra vien tik studijos. Kaip karalienės Marijos internetinės bendruomenės dalis , yra žmonių komanda, skirta tam, kad jūsų patirtis su mumis būtų kuo pozityvesnė, o mūsų įžanga pasveikins jus ir supažindins jus su studijomis internete.

Internetiniai studentų konsultantai yra jūsų pirmasis susisiekimo taškas atliekant bet kokius praktinius klausimus, susijusius su patarimais apie efektyvų mokymąsi internete, patarimais apie darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą ar nukreipiant jus į mūsų palaikymo universitete tarnybas.

Jei technologijos jus nervina, mūsų techninės pagalbos komanda padės jums patarti ir padėti naudotis internetine mokymosi platforma.

work flow

Reitingas

Karalienė Marija yra tarptautiniu mastu pripažinto Londono universiteto dalis. Esame reitinguojami 50 geriausių universitetų Europoje ir 20 geriausių JK (Times Higher Education World University Rankings 2016/17).

Mes didžiuojamės savo mokymu ir tyrimais bei prisiimame strateginį įsipareigojimą dėl aukščiausios kokybės tyrimų, susijusių su plačiu dalykų spektru. Mes investavome į šį principą sistemingai įdarbindami geriausius savo disciplinų akademikus iš viso pasaulio.

Kompetencijos rekordas

 • Mokslinių tyrimų tobulumo sistema (REF 2014) - Naujausias nacionalinis tyrimų įvertinimas patvirtino mūsų vietą aukščiausioje tyrimams vadovaujamų JK universitetų grupėje. Mes užėmėme 9 vietą JK tarp daugelio fakultetų universitetų ir 5 vietą JK pagal 3 ir 4 tyrimų rezultatų procentą.
 • „Russell Group“ institucija - esame vienas iš 24 pirmaujančių JK universitetų, įsipareigojusių išlaikyti geriausius mokslinius tyrimus, puikią mokymo ir mokymosi patirtį, puikų absolventų įsidarbinimo galimybę ir neprilygstamus ryšius su verslu ir viešuoju sektoriumi.
 • Nacionalinė studentų apklausa 2016 m. - Mes vertiname aukščiausią Londone tarp „Russell Group“ universitetų studentų pasitenkinimą.
 • Apdovanojimų laimėtojai - tarp buvusių darbuotojų ir studentų turime septynis Nobelio premijos laureatus, o tarp dabartinių akademinių darbuotojų - daugiau nei 55 akademijos ir visuomenės bičiulius.
 • Visuomenės įsitraukimas - mes buvome pirmoji įstaiga, kuriai buvo įteiktas „Engage Watermark“ aukso apdovanojimas už puikų visuomenės įsitraukimą.

Vietos

Londonas

Address
QMUL Online
Email: info@online.qmul.ac.uk
Tel: +44 (0) 20 7269 7421

Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis