Oficialus aprašymas

QMUL internete siūlo Jums pristatyti pirmaujančių mokslininkų ir specialistų ne savo žaidimą viršuje pasaulinio lygio mokymą.

  • Atsiliepimai: gyvi sesijas su dėstytojų ir bendraamžių
  • Prieinama: visi vertinimai yra paimti ir pateikti internetu
  • Intuityvus: viskas, ko jums reikia, yra prieinama per mūsų internetinėje mokymosi platforma
  • Būsena: Visi apdovanojimai yra lygūs pavadinimo ir prestižą tiems duotas universiteto studijų

Mes užėmė 9-asis Apskritai Jungtinėje Karalystėje tarp kelių fakultetų universitetuose ir 5 JK už 3 ir 4 mokslinių tyrimų rezultatų procentais.

Russellas Grupė institucija - Mes esame viena iš 24 pirmaujančių JK universitetų įsipareigojo išlaikyti geriausią tyrimus, neįvykdyti mokymo ir mokymosi patirtį, puikią studijų įsidarbinti ir neprilygstamą ryšius su verslo ir viešojo sektoriaus.

Nacionalinė Studentų apklausa 2016 - mes vertinate TOP Londone tarp Russellas grupės universitetų studentų pasitenkinimą.

apdovanojimų nugalėtojai - mes turime septynias Nobelio premijos laureatus iš mūsų buvusio personalo ir studentų, ir daugiau kaip 55 akademijos ir visuomenės bičiulių tarp dabartinės akademinio personalo.

visuomenės dalyvavimas - mes buvome pirmoji institucija, kurios bus sudaromos Engage Watermark aukso apdovanojimą už meistriškumą visuomenės dalyvavimą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Queen Mary Online

Norite siekti visuomenės gerovės, daryti įtaką viešajai politikai ir pradėti karjerą tarptautinėje organizacijoje, NVO ar privačiame sektoriuje? Tada šis kursas suteiks j ... [+]

Norite siekti visuomenės gerovės, daryti įtaką viešajai politikai ir pradėti karjerą tarptautinėje organizacijoje, NVO ar privačiame sektoriuje? Tada šis kursas suteiks jums išsamią koncepcijų, suinteresuotųjų šalių ir procesų, susijusių su tarptautine viešąja politika, analizę.

Kurso apžvalga

Tarptautinio viešojo sektoriaus politikos kursą galima lanksčiai mokytis magistro, magistro diplomo (PGDip) ar magistro laipsnio (PGCert) lygiu.

Jis sujungia konkrečias teorijas, koncepcijas ir viešosios politikos atvejus su tarptautinių santykių tyrimais, siekiant užtikrinti, kad jūs gerai suprastumėte sprendimų priėmimo ir įgyvendinimo procesus, susijusius su tarptautine viešąja politika.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

Queen Mary Online

Ši magistrantūros studijų programa orientuota į tradicinių geografinėse vietovėse tarptautinių santykių, taip pat naujų sričių interesų besivystančiame pasaulyje. Jis apt ... [+]

Kodėl verta mokytis tarptautinių santykių? Kokios yra pagrindinės charakteristikos tarptautinės tvarkos? Kaip jau globalizacija pakeitė tarptautinius santykius? Kiek yra tarptautinė tvarka remiantis konflikto ar bendradarbiavimo? Kaip pasaulinė finansų krizė veikia tarptautinę politiką? Ar užsienio karines intervencijas į pilietinių karų pagalba ar trukdyti taikos priėmimą? Kodėl ekonominiai ištekliai taip netolygiai visame pasaulyje, ir kokios yra pasaulinės teisingumo perspektyvos?

Jei jus domina šiuos klausimus ir džiaugiamės tuo tyrinėti juos su mąstančių žmonių perspektyva, bet jūsų aplinkybės ar įsipareigojimai padaryti yra sunku jums lankyti universitetą, tada mūsų interneto Tarptautinių santykių magistro yra skirtas Jums. ... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
QMUL Online
Email: info@online.qmul.ac.uk
Tel: +44 (0) 20 7269 7421

London, England, GB