Queen's University Belfast

Faculty of Medicine, Health & Life Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Karalienės universitetas Belfastas yra įsikūręs 200 populiariausiose pasaulio universitetuose(QS pasaulio universiteto reitingai 2019 m.)

Kaip karalienės studentas, jūs prisijungsite prie tikrai tarptautinio universiteto. Tiesą sakant, mes pavadinta 24-ąja tarptautine universitete pasaulyje ir studentais iš daugiau nei 82 šalių, padedančių kurti daugiakultūrį ir energingą universitetą.

Esame prestižinės "Russell Group" nario, prilygstantys mokslinius tyrimus ir švietimą, studentų dėmesio centre.


Queen's University

150 000 MOKYKLŲ, KURIŲ JŪSŲ ŽENKLA PASIRINKITE GLOBE

Mūsų įkvepiančius absolventus sudaro puikūs mokslininkai, Nobelio premijos laureatai, tokie kaip Seamus Heaney ir David Trimble, ir įtakingi lyderiai, kurie daro įtaką Šiaurės Airijoje ir visame pasaulyje.

Daugiau nei 94% karalienės absolventų dirba ar dar studijuoja praėjus šešiems mėnesiams po baigimo; mūsų absolventai dominuoja vyresniųjų lyderių pozicijose 80 Šiaurės Airijos 100 geriausių kompanijų ir skiriasi daugiau nei 120 šalių.

Vienas iš Didžiosios Britanijos universitetų universitetų ir 9-oji seniausia, mes didžiuojamės savo išmintimi paversdami pažangiausiomis priemonėmis geriausią universiteto gyvenimo patirtį.

WE ARE GLOBAL UNIVERSITY

Karalienės gyvena ir mokosi daugiau nei 23 000 studentų. Iš jų daugiau kaip 1900 yra iš daugiau nei 82 šalių; įskaitant Malaiziją, Kiniją, Indiją, Artimuosius Rytus ir Jungtines Amerikos Valstijas. Mes taip pat įdarbinome daugiau nei 600 tarptautinių darbuotojų iš daugiau kaip 70 tautybių.

PAPILDOMA UNIVERSITETO PATIRTIS

Mes siūlome paramos tarnybų tinklą, skirtą padėti jums gauti kuo daugiau naudos iš savo karalienės, rūpintis savo sveikata, emocine gerove, švietimu, studijų poreikiais, finansiniu saugumu ir karjeros perspektyvomis.

PASAULIO KLASĖS ĮRANGA

Pasaulio klasės studentams reikalingi geriausi patogumai. Per pastaruosius 10 metų mes investavo 350 milijonų svarų sterlingų, su visais naujais papildymais.

Vienas iš Didžiosios Britanijos universitetų universitetų ir 9-oji seniausia, mes didžiuojamės savo išmintimi paversdami pažangiausiomis priemonėmis geriausią universiteto gyvenimo patirtį.

Queens102

BELFAST - 1-oji pasaulio regiono aplinka 2018 m

("LONELY PLANET", 2017 m.)

Sostinė su savo kultūra. Mėgaukitės kasdieniame gyvenime tarp kai kurių labiausiai mėgstančių pasaulio tautų. Pasinerkite į geriausius šiuolaikinius klubus, virtuvę, kultūrą ir menus.

Karalienės yra Belfasto kultūros, meno ir socialinių scenų centre. Mes didžiuojamės, kad esame šurmuliuojančio, kosmopolitinio miesto, kuriame yra gyvas socialinis gyvenimas ir turtingas kultūros paveldas, dalis.

GARANTINIS APGYVENDINIMAS

Siūlo gyvenimo stilių, atspindintį perėjimą iš namų į universitetinį gyvenimą. Mūsų saugus, modernus būstas taip pat siūlo paramą, pagalbą ir orientavimą į studentų gyvenimą Belfaste, taip pat visą svarbią erdvę gyventi ir mėgautis studentų gyvenimu.

Mūsų Studentų apgyvendinimas ir Studentų sąjunga padės jums susipažinti ir susipažinti su kitais studentais ir jaustis gyvenimo miesteliu. Daugiau nei 200 klubų ir visuomenių yra puikus būdas susipažinti su draugais, atrasti naujus talentus ir atsipūsti nuo studijų.

Queens103a

MEDICINOS FAKULTETAS, SVEIKATA

Q Karalienės medicinos, sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų fakultetas užtikrina aukštą kokybę, aukščiausio lygio išsilavinimą pasaulinio lygio darbuotojais, daugiausia dėmesio skiriant visuomenės poreikiams. Mes teikiame edukacinę patirtį, kuri vadovaujasi moksliniais tyrimais ir praturtina mūsų studentus intelektualiai, socialiai ir kultūriniu požiūriu.

Tikimės, kad studentai iš viso pasaulio prisijungs prie mūsų, norėdami mokytis, taip pat pristatysime naujas idėjas ir požiūrį, kad padėtume siekti savo ambicijų siekdami sustiprinti ir išplėsti gyvenimą. "Būsimieji" yra Belfasto kultūros, taip pat jo meno ir socialiniai scenos. Mes didžiuojamės, kad esame šurmuliuojančio, kosmopolitinio miesto, kuriame yra gyvas socialinis gyvenimas ir turtingas kultūros paveldas, dalis.

PASAULINĖS UŽDAVINIŲ RYŠYS

Per mūsų švietimą ir mokslinius tyrimus siekiame išspręsti kai kuriuos didžiausius iššūkius pasaulyje, mūsų akademinis personalas atlieka svarbiausius mokslinius tyrimus per mūsų mokyklas ir pasaulinius sveikatos mokslų ir visuotinio maisto saugos mokslinių tyrimų institutus. Tai sukėlė naujų gydymo būdų pacientams ir didesnį maisto produktų, kuriuos mes valgome, apsaugos.

FAKULTETO MOKYKLOS

Biologijos mokslų mokykla

Medicinos, odontologijos ir biomedicinos mokslų mokykla

Slaugos ir akušerijos mokykla

Vaistinės mokykla

FAKULTETO ĮVERTINIMAS

Temos, kuriose dalyvauja 200 geriausių pasaulio šalių (QS pasaulio reitingai pagal temą 2017 m.)

 • Farmacija ir farmakologija (51-100)
 • Slauga (51-100)
 • Medicina (151-200)
 • Žemės ūkis ir miškininkystė (151-200)

Dalyviai iš Didžiosios Britanijos "Top 20" ("Times" ir "Sunday Times" gera "University Guide 2017")

 • 2-oji JK farmakologija ir farmacija
 • 2-oji stomatologijos klinikoje
 • 4-oji Jungtinėje Karalystėje maisto mokslų srityje
 • JK žemės ūkiui ir miškininkystei
 • Anotacija ir fiziologija Jungtinėje Karalystėje
 • Didžiojoje Britanijoje - medicina

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Online Doktorantūros studijų sertifikatai » Matyti Online MSc » Matyti Health MSc » Matyti Health Doktorantūros laipsniai » Matyti Health Magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Doktorantūra »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūros studijų sertifikatas

PgCert Pathology Informatics and Business Application - Distance Learning

Internetinės Ištęstinės 5 mėnesių September 2019 Jungtinė Karalystė Belfast

[+]

MOKYMASIS IR MOKYMAS

Karalienės, mes siekiame teikti aukštos kokybės mokymosi aplinką sasajas intelektinės smalsumas, naujoves ir gerąją praktiką mokymosi, mokymo ir paramos studentams, kad studentui pasiekti visą savo akademinį potencialą.

Šis kursas yra pristatytas kaip nuotolinio mokymo programa. Mokymas pateikiamas internetu naudojant individualią virtualios mokymosi aplinką.

Šią programą sudaro nuotolinis mokymas per antrąjį pusmetį nuo vasario iki birželio mėn.

PATEKIMO REIKALAVIMAI

Būtinas ne mažiau kaip 2,2 laipsnio laipsnio ar lygiavertės kvalifikacijos, priimtinos universitetui atitinkamoje biologinėje disciplinoje. Įrodymus apie lygiavertes profesinės kvalifikacijos (MBBS, BDS arba BVSc) arba patirtis bus laikoma individualiai. ... [-]


MSc

MSc Global Food Security (Food Safety) – Online

Internetinės Ištęstinės 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Belfast

[+]

Įrodymai IELTS * balas 6,0, su ne mažiau kaip 5,5 bet komponento arba lygiavertė kvalifikacija į universitetą priimtino nereikia (* vartojote per pastaruosius 2 metus).

KARJEROS GALIMYBĖS

Ši programa tinka tiems, kurie nori sužinoti daugiau apie šią vis svarbesnę sritį, tiems, kurie dirba platesniame žemės ūkio maisto pramonės sektoriuje, įskaitant maisto gamybos, perdirbimo ir mažmeninės prekybos, reguliavimo ir vyriausybės kontrolės agentūras bei mokslinių tyrimų organizacijas.

Karalienės magistrantai gauti išskirtines naudą.

Jungtinės Karalystės magistrantų paskolų sistema siūlo vyriausybės remiamas studentų paskolas iki 10 280 GBP mokomiems ir moksliniams magistro kursams visose dalykinėse srityse. Kriterijai, tinkamumo, grąžinimo ir taikymo informacija yra JK vyriausybės svetainėje.... [-]


Vaizdo įrašai

Why study at Queen's University Belfast?

Life in Belfast - The Ultimate Student City

Postgraduate Study in Belfast, Northern Ireland

Kontaktai

Queen's University Belfast

Adresas Queen's University Belfast University Road Northern Ireland
BT7 1NN Belfast, Northern Ireland, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė http://www.qub.ac.uk/
Telefonas +44 785 1880522