Oficialus aprašymas

Jei kreipiatės į ką nors savo gimtąja kalba, jie yra 10 kartų labiau linkę pirkti iš jūsų - nepriklausomai nuo jų kompetencijos anglų kalba.

- Gary Muddyman , "Financial Times", 2015 m. Rugsėjo 23 d

Kodėl mokytis arabų?

Arabų kalba yra svarbi pasaulio kalba, todėl kalbos mokėjimo priežastys yra nesuskaičiuojamos.

  • Arabų kalba yra viena iš šešių oficialių Jungtinių Tautų darbo kalbų.
  • Tai yra gimtoji 325 milijonų žmonių kalba.
  • Arabų kalba kalbantis pasaulis, ypač Persijos įlankos šalys, yra penktoji didžiausia ES prekybos partnerė.
  • Arabų kalba yra laikoma, kad "įvairioms vyriausybinėms agentūroms visame pasaulyje yra" labai svarbi "kalba.

Susieti kultūras su kalbomis

Arabų pasaulis laikomas "aukšto konteksto" kultūra (ET Hall). Asmeniniai santykiai yra labai svarbūs. Arabų verslo partneriai įvertins ir gerbs bet kurį, kuris paėmė sunkumus išmokti keletą pagrindinių arabų. Tačiau daugelis žmonių, dirbančių įmonėje - vietoje, dažnai neturi reikalingų kalbinių įgūdžių ir kultūrinio supratimo, kad išspręstų arabų pasaulio verslo uždavinius.

ArabicOnline teikia vertingų verslo patarimų, verslo etiketo pastabų ir kultūrinės informacijos apie verslą arabų pasaulyje. ArabicOnline padeda besimokantiesiems išvengti pagrindinių ir nereikalingų klaidų.

Mokymasis arabų kalba - dabartinė situacija

Pastaraisiais metais dramatiškai išaugo susidomėjimas arabų kalbos mokymu. Tačiau daugelis nori išmokti arabų kalbą ir tai, kad trūksta aukštos kokybės, patikimų ir autoritetingų kursų, kurie moko arabų kalbą kaip užsienio kalbą ir kurie skirti Europos ar vakarų besimokantiems asmenims.

Daugelis egzistuojančių arabų kalbos kursų pirmiausia verčia priskirti žodyną, struktūras ir gramatiką. Kitaip tariant, jie laikosi tradicinių sąvokų ir naudoja pasenusias kalbų mokymosi metodikas. Jie dažnai elgiasi su arabų kalba kaip negyvoji kalba, pavyzdžiui, lotynų kalba. Jie taip pat dažnai ignoruoja vis svarbesnį kultūros sąmoningumo aspektą ir nepripažįsta, kad mokinys turi būti kultūriškai kompetentingas, kad suprastų kalbą ir tinkamai bendrautų.

Tam reikia kitokio pobūdžio pasiūlymų.

Daugelis e. Mokymosi internetu kursų retai eina toliau už "knygas ekrane". Šie kursai dažnai yra pristatomi. Besimokantysis turi įgyti daug pažinimo ir analitinių įgūdžių, kad galėtų mokytis kalbos. Nedaugelis žmonių turi laiko ar akademinių įgūdžių, kad galėtų sėkmingai mokytis su tokiais produktais.

Be to, šie kursai, spausdinami ar internetu, retai būna grindžiami Bendrąja Europos orientacine sistema, o kurso programos dažnai yra orientuotos į bendruosius lygmenis, tokius kaip "pradedantysis"
ArabicOnline traktuoja arabų kalbą kaip dinamišką, gyvą kalbą. Pagrindinis dėmesys skiriamas bendravimui kasdieniose situacijose.

Mūsų požiūris į arabų mokymąsi

ArabicOnline pedagoginį požiūrį galima apibūdinti kaip pažintinį konstruktyvistinį požiūrį į mokymąsi, ypač kalbų mokymąsi, kuris derinamas su šiuo metu galiojančia stalinių ir nešiojamųjų kompiuterių, planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų technologija. Šis požiūris mato mokymąsi, kaip tai daro ir Bendrieji Europos pagrindų standartai, kaip aktyvų procesą, ir besimokančiuosius kaip aktyvių įsivaizduojančių subjektų.

Besimokantieji vadovaujasi užduotimi pagrįstu požiūriu per daugybę vienetų, modulių ir žingsnių, norint įgyti arabų kalbą ir suprasti arabų kultūrą.

"ArabicOnline" metodas ypač tinka neakademiniams besimokantiesiems ir profesiniams besimokantiesiems, kurie studijuoja ne visą darbo dieną. Besimokantieji gali mokytis su arabų scenarijaus arba su vakarietišku scenarijau (transliteracija). ArabicOnline remiasi Europos bendrojo šiuolaikinių kalbų standartų lygiu A1 / A2: tarptautiniu lygmeniu nustatant kalbos mokėjimo lygius ir pripažintą visoje Europoje.

Bendras panardinimas - e-ImmersionPlus

ArabicOnline komanda pristatė arabų kursą įvairiose platformose ir įrenginiuose, sukūrė situaciją, kuri stengiasi imuliuoti bendrą kalbos mokymosi panašu į situaciją. Ši situacija apibrėžiama kaip " e-immersionplus®" , sukurta sąvoka ir terminas, kurį parengė projekto komanda.

" E-immersionplus" aplinka užtikrina, kad kurso turinys būtų pritaikytas taip, kad visas kursas ar jo dalys būtų prieinamos staliniams kompiuteriams, nešiojamiesiems kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams, kiekvienas iš šių technologinių prietaisai, papildantys kitus. Tai leis besimokantiesiems susitikti su arabų kalba, reikalinga norint, kad mokymasis būtų tvarus.

Komanda

ArabicOnline sukūrė akademinių ekspertų, mokytojų instruktorių, programuotojų ir leidėjų iš keturių Europos šalių komanda.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Pendragon Educational Publishers

„Arabic Premium“ programa yra skirta internetinė studijų programa. Programa skirta individualiems besimokantiesiems, norintiems patvirtinti savo studijas su testais ir pa ... [+]

„Arabic Premium“ programa yra skirta internetinė studijų programa . Programa skirta individualiems besimokantiesiems, norintiems patvirtinti savo studijas su testais ir pažymėjimais . Studentai gali pradėti bet kuriuo metu ir mokytis savo tempu ir pagal savo tvarkaraštį. Papildomų medžiagų nereikia.

Pagrindiniai bruožaiPrieiga prie visų mūsų arabų internetinių kursų ir ištekliųSavęs vertinimo testai pagrindiniuose etapuosePasiekimų testai (A1, A1, B1 ir tt)Sertifikatai ir skaitmeniniai ženkleliai

ArabicOnline.Eu yra originalus tarptautiniu mastu pripažintas arabų kalbos kaip užsienio kalbos kursas . Europos Komisijos remiama ir skirta Europos ir Vakarų besimokantiesiems.... [-]

Jungtinė Karalystė Torquay
Registracija galima
Anglų,Arabiškas
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pendragon Educational Publishers

Ar jau turite gerą pagrindą arabų kalba? „Advanced Arabic Premium“ programa yra specialus internetinis studijų kursas. Programa skirta individualiems besimokantiesiems, k ... [+]

Ar jau turite gerą pagrindą arabų kalba?

„Advanced Arabic Premium“ programa yra specialus internetinis studijų kursas . Programa skirta individualiems besimokantiesiems, kurie bent dvejus metus studijavo arabų kalbą. Studentai gali pradėti bet kuriuo metu ir mokytis savo tempu ir pagal savo tvarkaraštį. Papildomų medžiagų nereikia.

ArabicOnline.Eu yra originalus tarptautiniu mastu pripažintas arabų kalbos kaip užsienio kalbos kursas . Europos Komisijos remiama ir skirta Europos ir Vakarų besimokantiesiems.

„Arabic Online“ publikuoja „ Pendragon Educational Publishers , JK įsikūrusi bendrovė, kuri specializuojasi kuriant aukštos kokybės internetinius kalbų kursus.... [-]

Jungtinė Karalystė Torquay
Registracija galima
Anglų,Arabiškas
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pendragon Educational Publishers

ArabicOnline.Eu yra originalus tarptautiniu mastu pripažintas arabų kalbos kaip užsienio kalbos kursas. Europos Komisijos remiama ir skirta Europos ir Vakarų besimokantie ... [+]

ArabicOnline.Eu yra originalus tarptautiniu mastu pripažintas arabų kalbos kaip užsienio kalbos kursas . Europos Komisijos remiama ir skirta Europos ir Vakarų besimokantiesiems.

Mūsų internetiniai arabų kursai, skirti pradedantiesiems į tarpinius lygius, buvo sukurti savarankiškam mokymuisi internetu. Jie buvo sukurti kartu su pirmaujančiais arabų kalbos mokytojais ir ekspertais, kurie yra užsienio kalbos ir yra tinkami visiems besimokantiesiems, nepriklausomai nuo amžiaus ar akademinio išsilavinimo.

Pagrindiniai bruožaiVienų metų prenumerata - siūlo puikią kainąVisiškai interaktyvūs, bet kuriuo metu internetu prieinami kursaiKursai naudojami „Modern Standard Arabic“Skirta savarankiškam tyrimui, daugiausia dėmesio skiriant bendravimui arabų kalba kasdieninėse situacijosePlatus palaikymo medžiagos ir atsisiuntimaiPapildomos išmokos, tokios kaip studijų planai, arabų rašymo vadovas, darbalapiai... [-]
Jungtinė Karalystė Torquay
Registracija galima
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pendragon Educational Publishers

Prisijunkite prie naujos kalbos, kultūros ir rinkos! Profesionalams, studentams ir visiems tiems, kurie nori įsitraukti į šią įdomią kalbą ir kultūrą. ... [+]

Būkite priekyje kreivės. Sužinokite kritinės svarbos kalbą.

Mūsų internetinis turkų kursas skirtas visiškai pradedantiesiems. Tai idealus savarankiškai studijuoti. Jis taip pat gali būti integruotas į egzistuojančias kalbų mokymosi programas (mišraus mokymosi aplinką) su internetiniais arba klasių mokytojais.

Kursas yra visiškai savarankiškas. Jokia kita programinė įranga ar ištekliai nėra reikalingi.

Kiekvienas, ketinantis patekti į verslo pasaulį, suras tvirtą pagrindą būsimiems ryšiams Turkijoje.

Mokykloms, profesinėms kolegijoms ir universitetams, norintiems pasirengti savo studentams užsiimti karjera versle, taip pat bus naudingas kursas.... [-]

Jungtinė Karalystė Torquay
Registracija galima
Anglų,Turkų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba