Pendragon Educational Publishers

Įvadas

Oficialus aprašymas

Jei kreipiatės į ką nors savo gimtąja kalba, jie yra 10 kartų labiau linkę pirkti iš jūsų - nepriklausomai nuo jų kompetencijos anglų kalba.

- Gary Muddyman , "Financial Times", 2015 m. Rugsėjo 23 d

Kodėl mokytis arabų?

Arabų kalba yra svarbi pasaulio kalba, todėl kalbos mokėjimo priežastys yra nesuskaičiuojamos.

  • Arabų kalba yra viena iš šešių oficialių Jungtinių Tautų darbo kalbų.
  • Tai yra gimtoji 325 milijonų žmonių kalba.
  • Arabų kalba kalbantis pasaulis, ypač Persijos įlankos šalys, yra penktoji didžiausia ES prekybos partnerė.
  • Arabų kalba yra laikoma, kad "įvairioms vyriausybinėms agentūroms visame pasaulyje yra" labai svarbi "kalba.

Susieti kultūras su kalbomis

Arabų pasaulis laikomas "aukšto konteksto" kultūra (ET Hall). Asmeniniai santykiai yra labai svarbūs. Arabų verslo partneriai įvertins ir gerbs bet kurį, kuris paėmė sunkumus išmokti keletą pagrindinių arabų. Tačiau daugelis žmonių, dirbančių įmonėje - vietoje, dažnai neturi reikalingų kalbinių įgūdžių ir kultūrinio supratimo, kad išspręstų arabų pasaulio verslo uždavinius.

ArabicOnline teikia vertingų verslo patarimų, verslo etiketo pastabų ir kultūrinės informacijos apie verslą arabų pasaulyje. ArabicOnline padeda besimokantiesiems išvengti pagrindinių ir nereikalingų klaidų.

Mokymasis arabų kalba - dabartinė situacija

Pastaraisiais metais dramatiškai išaugo susidomėjimas arabų kalbos mokymu. Tačiau daugelis nori išmokti arabų kalbą ir tai, kad trūksta aukštos kokybės, patikimų ir autoritetingų kursų, kurie moko arabų kalbą kaip užsienio kalbą ir kurie skirti Europos ar vakarų besimokantiems asmenims.

Daugelis egzistuojančių arabų kalbos kursų pirmiausia verčia priskirti žodyną, struktūras ir gramatiką. Kitaip tariant, jie laikosi tradicinių sąvokų ir naudoja pasenusias kalbų mokymosi metodikas. Jie dažnai elgiasi su arabų kalba kaip negyvoji kalba, pavyzdžiui, lotynų kalba. Jie taip pat dažnai ignoruoja vis svarbesnį kultūros sąmoningumo aspektą ir nepripažįsta, kad mokinys turi būti kultūriškai kompetentingas, kad suprastų kalbą ir tinkamai bendrautų.

Tam reikia kitokio pobūdžio pasiūlymų.

Daugelis e. Mokymosi internetu kursų retai eina toliau už "knygas ekrane". Šie kursai dažnai yra pristatomi. Besimokantysis turi įgyti daug pažinimo ir analitinių įgūdžių, kad galėtų mokytis kalbos. Nedaugelis žmonių turi laiko ar akademinių įgūdžių, kad galėtų sėkmingai mokytis su tokiais produktais.

Be to, šie kursai, spausdinami ar internetu, retai būna grindžiami Bendrąja Europos orientacine sistema, o kurso programos dažnai yra orientuotos į bendruosius lygmenis, tokius kaip "pradedantysis"
ArabicOnline traktuoja arabų kalbą kaip dinamišką, gyvą kalbą. Pagrindinis dėmesys skiriamas bendravimui kasdieniose situacijose.

Mūsų požiūris į arabų mokymąsi

ArabicOnline pedagoginį požiūrį galima apibūdinti kaip pažintinį konstruktyvistinį požiūrį į mokymąsi, ypač kalbų mokymąsi, kuris derinamas su šiuo metu galiojančia stalinių ir nešiojamųjų kompiuterių, planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų technologija. Šis požiūris mato mokymąsi, kaip tai daro ir Bendrieji Europos pagrindų standartai, kaip aktyvų procesą, ir besimokančiuosius kaip aktyvių įsivaizduojančių subjektų.

Besimokantieji vadovaujasi užduotimi pagrįstu požiūriu per daugybę vienetų, modulių ir žingsnių, norint įgyti arabų kalbą ir suprasti arabų kultūrą.

"ArabicOnline" metodas ypač tinka neakademiniams besimokantiesiems ir profesiniams besimokantiesiems, kurie studijuoja ne visą darbo dieną. Besimokantieji gali mokytis su arabų scenarijaus arba su vakarietišku scenarijau (transliteracija). ArabicOnline remiasi Europos bendrojo šiuolaikinių kalbų standartų lygiu A1 / A2: tarptautiniu lygmeniu nustatant kalbos mokėjimo lygius ir pripažintą visoje Europoje.

Bendras panardinimas - e-ImmersionPlus

ArabicOnline komanda pristatė arabų kursą įvairiose platformose ir įrenginiuose, sukūrė situaciją, kuri stengiasi imuliuoti bendrą kalbos mokymosi panašu į situaciją. Ši situacija apibrėžiama kaip " e-immersionplus®" , sukurta sąvoka ir terminas, kurį parengė projekto komanda.

" E-immersionplus" aplinka užtikrina, kad kurso turinys būtų pritaikytas taip, kad visas kursas ar jo dalys būtų prieinamos staliniams kompiuteriams, nešiojamiesiems kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams, kiekvienas iš šių technologinių prietaisai, papildantys kitus. Tai leis besimokantiesiems susitikti su arabų kalba, reikalinga norint, kad mokymasis būtų tvarus.

Komanda

ArabicOnline sukūrė akademinių ekspertų, mokytojų instruktorių, programuotojų ir leidėjų iš keturių Europos šalių komanda.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Online Kursai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

ArabicOnline.Eu - aukščiausios klasės arabų kursai su testais ir certicates

Internetinės Registracija galima Jungtinė Karalystė Torquay

"Arabic Online Premium" programa skirta individualiems besimokantiesiems, kurie nori patvirtinti savo studijas testus ir pažymėjimus. [+]

"Arabic Online Premium" programa skirta individualiems besimokantiesiems, kurie nori patvirtinti savo studijas testus ir pažymėjimus.

Pagrindiniai bruožai

● Prieiga prie visų mūsų arabų internetinių kursų ir išteklių

● Savęs vertinimo testai pagrindiniuose etapuose

● Pasiekimai (A1, A1, B1 ir tt)

● Sertifikatai ir skaitmeniniai ženkleliai

ArabicOnline.Eu yra originalus tarptautiniu mastu pripažintas arabų kalbos kursas kaip užsienio kalba. Remia Europos Komisija ir skirta Europos ir vakarų besimokantiems asmenims.

Paskelbė " Pendragon Educational Publishers , JK įsikūrusi kompanija, kuri specializuojasi kuriant aukštos kokybės internetinius kalbos kursus.... [-]


ArabicOnline.Eu - Išplėstinis arabų kursas

Internetinės Registracija galima Jungtinė Karalystė Torquay

Ar jau turite gerą pagrindą arabų kalba? Paimkite savo arabų kalbą į kitą lygį su Advanced courses ArabicOnline.Eu. [+]

Ar jau turite gerą pagrindą arabų kalba?

Paimkite savo arabų kalbą į kitą lygį su Advanced courses ArabicOnline.Eu.

● Autentiška, tarptautiniu mastu pripažinta arabų kalbos kaip užsienio kalbos kursai. Remia Europos Komisija ir skirta Europos ir vakarų besimokantiems.

● Paskelbė " Pendragon Educational Publishers , JK įsikūrusi kompanija, kuri specializuojasi kuriant aukštos kokybės internetinius kalbos kursus.

Pagrindinės funkcijos - trys internetinės programos

Tarpinis arabų kalba

Šiame kursale yra 8 interaktyvūs vienetai, kuriuose naudojamasi tik arabų rašmenimis, kad būtų praktikuojami bendravimo įgūdžiai kasdieniose socialinėse ir verslo situacijose. Platus veiklas, įskaitant vaidybinius vaidmenis, rašymo pratybas, arabų gramatikos studijų medžiagą ir kultūrinę informaciją.... [-]


ArabicOnline.Eu - pradedantys tarpiniai arabų kursai

Internetinės Registracija galima Jungtinė Karalystė Torquay

Mūsų internetiniai arabų kursai pradedantiesiems ir tarpiniams lygiams buvo parengti remiant Europos Komisijai ir bendradarbiaujant su pirmaujančiais akademikais ir ekspertais arabų kalbos kaip užsienio kalbos srityje. [+]

Mūsų internetiniai arabų kursai, skirti pradedantiesiems į tarpinius lygius, buvo sukurti savarankiškam mokymuisi internetu. Jie buvo sukurti kartu su pirmaujančiais arabų kalbos mokytojais ir ekspertais, kurie yra užsienio kalbos ir yra tinkami visiems besimokantiesiems, nepriklausomai nuo amžiaus ar akademinio išsilavinimo.

Pagrindiniai bruožai

● Vienerių metų prenumerata - tai puiki vertė už pinigus

● Visiškai interaktyvūs kursai bet kuriuo metu yra prieinami internete

● Kursai naudoja modernią arabų kalbą

● Sukurta savarankiškam mokymuisi, daugiausia dėmesio skiriant bendravimui arabų kalba kasdieniose situacijose

● Plačios paramos medžiagos ir parsisiuntimai... [-]


Kurso pirmieji žingsniai turkų kalba

Internetinės 4 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė Torquay

Šis nemokamas turkų kalbos kursas yra puikus, net jei jūs neturite išankstinių žinių apie turkų kalbą. [+]

Idealus įvadas mokytis turkų!

Šis nemokamas turkų kalbos kursas yra puikus, net jei jūs neturite išankstinių žinių apie turkų kalbą.

Žinoma, jums padės:

susitikti ir pasveikinti žmonesprisistatykačiū žmones ir teigiamai atsakykiteatsakyti į kai kuriuos pagrindinius klausimuspasakyk, kur esi.Nedelsiant pradėti - Registracija nereikalinga.Studijuokite savo tempu.Nėra skelbimų!"HandsOnTurkish.Com" yra autentiškas tarptautiniu mastu pripažintas turkų kalbos kursas kaip užsienio kalba.Remia Europos Komisija ir skirta Europos ir vakarų besimokantiems.

Paskelbė " Pendragon Educational Publishers , JK įsikūrusi kompanija, kuri specializuojasi kuriant aukštos kokybės internetinius kalbos kursus.... [-]


Turkų kalbos, kultūros ir verslo etikos kursai

Internetinės Registracija galima Jungtinė Karalystė Torquay

Prisijunkite prie naujos kalbos, kultūros ir rinkos! Profesionalams, studentams ir visiems tiems, kurie nori įsitraukti į šią įdomią kalbą ir kultūrą. [+]

Būkite priekyje kreivės. Sužinokite kritinės svarbos kalbą.

Mūsų internetinis turkų kursas skirtas visiškai pradedantiesiems. Tai idealus savarankiškai studijuoti. Jis taip pat gali būti integruotas į egzistuojančias kalbų mokymosi programas (mišraus mokymosi aplinką) su internetiniais arba klasių mokytojais.

Kursas yra visiškai savarankiškas. Jokia kita programinė įranga ar ištekliai nėra reikalingi.

Kiekvienas, ketinantis patekti į verslo pasaulį, suras tvirtą pagrindą būsimiems ryšiams Turkijoje.

Mokykloms, profesinėms kolegijoms ir universitetams, norintiems pasirengti savo studentams užsiimti karjera versle, taip pat bus naudingas kursas.... [-]