Nottingham Trent University Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Jūsų kelionė prasideda čia

Notingemo Trento universitetas (NTU) yra vienas didžiausių Jungtinėje Karalystėje įsikūrusių universitetų, turinčių gerą pasaulinę reputaciją, stiprius absolventų tinklus ir įspūdingus magistrantūros užimtumo pažymėjimus.

Mes sukūrėme NTU dar daugiau galimybių studijuoti su visais internetiniais antrosios pakopos studijų kursais, kurie skirti jūsų gyvenimo stiliui ir karjeros įsipareigojimams. Kaip internetinis moksleivis, turėsite prieigą prie tos pačios aukštos kokybės mokymo, apdovanojimų pelniusios mokslinių tyrimų patirties ir puikių karjeros galimybių, kaip kažkas studijuoja miesteliu. Jūs būsite sveikintinas draugiškoje tarptautinėje NTU studentų bendruomenėje ir, baigus pamokas, prisijungs prie sėkmingų absolventų.

Kodėl studentai pasirenka NTU

Notingemo Trento universitetas yra vienas didžiausių Jungtinėje Karalystėje įsikūrusių universitetų, pripažintų pasauliniu mastu dėl jo mokymo kompetencijos, mokslinių tyrimų akreditacijų, magistrantūros įdarbinimo galimybių ir atsidavimo sėkmingiems studentų rezultatams.

 • NTU buvo pavadintas "University of the Year" ("Universitetas of the Year") pagal "Times" aukštojo mokslo apdovanojimus 2017 m.
 • NTU buvo pripažinta pirmosios klasės tvariu universitetu ir 2009 m. Žmonių ir planetos universitetų lyga (angl. People and Planet University League, 2017) buvo 3 vieta Jungtinėje Karalystėje.
 • NTU buvo apdovanotas aukso reitingu Vyriausybės Mokymo kompetencijos sistemoje (TEF) už puikų dėstymą ir mokymąsi. Skaityti daugiau.
 • "The Times" ir "Sunday Times" gero universiteto vadovo 2018 m. Pavadintas moderniuoju universitetu.
 • 96% NTU antrosios pakopos studijų baigė darbą arba toliau studijavo tik šešis mėnesius po studijų baigimo (DLHE 2015/16)
 • 93 proc. NTU studentų rekomenduotų studijuoti NTU (naujausias nacionalinis studentų tyrimas, 2017)
 • "Guardian University" apdovanojimų nugalėtojas 2015 m. "Mokymo kompetencijai"
 • 2016 m. NTU įgijo karjeros metines aukštojo ir tolesnio ugdymo prizą
 • Gausite naudos iš mūsų ryšių su daugiau nei 200 partnerių institucijomis, esančiomis 35 skirtingose ​​šalyse.

Mūsų kursai

Mūsų internetiniai kursai siūlo tokį patį studijų pakrovimą, kaip ir universiteto ekvivalentai, naudojant tas pačias pripažintas mokymo komandas, tačiau su papildomais naujausių nuotolinio mokymosi metodų pranašumais. Pristatymas internetu padės jums įsisavinti turinį, naudojant vaizdo įrašų paskaitas, interaktyvias užduotis, skaitmenines priemones ir kitus novatoriškus elementus, kad suteiktumėte jums reikalingą praktinę patirtį.

Šiuo metu siūlome šiuos nuotolinio mokymosi kursus:

MBA
Toliau suprasite šiuolaikinę verslo strategiją ir lyderystę realiuoju gyvenimu, patirties metodais ir mentorystėmis.

 • MBA su duomenų analize
  Naudokite didelius duomenis, kad galėtumėte įtakoti savo organizacijos strategiją.

Magistrantūros statybos projektų valdymas
Įgyvendinkite projektų valdymo principus ir naudokitės NTU glaudžiais ryšiais su statybos pramone.

MA Tarptautiniai santykiai
Gaukite praktinės patirties, susijusios su dabartinėmis teorijomis ir politikos sritimis, plėtojote savo įgūdžius per visą mokymo ir mokslinių tyrimų patirtį iš viso pasaulio.

Įsimintinas internetinis mokymasis

Notingemo Trento universitetas (NTU) yra įsipareigojęs mokytis XXI amžiuje, nuolat kuria naujoviškus būdus, kaip ugdyti kursus ir padėti jums išmokti visko, ko reikia sėkmei. Mūsų interaktyvūs interneto kursai yra šie:

 • išsamios vaizdo paskaitos - visiškai pasinerkite į programos turinį
 • realios situacijos tyrimai - vertina praktines studijų pasekmes
 • interaktyvios užduoties - patirtis labiau įtraukiant mokymąsi
 • socialinė sąveika - būti studentų bendruomenės dalimi bendraujant su mokytojais ir studentais iš viso pasaulio
 • mokslinių tyrimų priežiūra - išmokti reikiamų technikų ir įgūdžių, kaip praktiškai pritaikyti tai, ko išmokote.

Per mūsų įkvepiančius, karjerą atitinkančius internetinius laipsnius galite pasiekti visą savo potencialą.

Pradėkite savo kelionę su NTU šiandien

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Online MBA » Matyti Online MA » Matyti Online MSc »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Online magistro magistro tarptautinių santykių

Internetinės Ištęstinės 2.5 metų May 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Nepriklausomai nuo to, ar norėtumėte derėtis dėl aplinkos pokyčių politikos ar kurti pasaulinių ginčų sprendimus, "Nottingham Trent" universiteto (NTU) tarptautinių santykių magistras internete gali praturtinti savo patirtį ir atverti karjeros galimybių pasaulį. [+]

Nepriklausomai nuo to, ar norėtumėte derėtis dėl aplinkos pokyčių politikos ar kurti pasaulinių ginčų sprendimus, "Nottingham Trent" universiteto (NTU) tarptautinių santykių magistras internete gali praturtinti savo patirtį ir atverti karjeros galimybių pasaulį.

Lankstus ir įdomus mokymasis internetu

Ši 100% internetinė tarptautinių santykių magistro programa suteikia jums lankstų žinių įgijimo būdą ir tyrinėti teorijas, politiką ir praktiką, būtiną jūsų kompetencijai šioje srityje. Šis internetinis kursas, pritaikytas jūsų gyvenimo stiliui ir karjerai, gali būti atliekamas bet kuriuo paros metu. NTU yra pasiryžusi pasiūlyti labai tinkamus kursus, pritaikytus jūsų gyvenimo stiliui ir karjerai. Internetinis meistras suteikia lankstų ir įdomų mokymosi būdą, kurį taikant galite nuversti jus į mokymo programą, įskaitant:... [-]


MBA

MBA - greitas kursas

Internetinės Ištęstinės 18 mėnesių May 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Paspartinkite savo mokymosi pasiekimus su 100% internetine MBA greito eiga. Naudodamiesi tuo pačiu kursų turiniu kaip pagrindine MBA, "Online MBA Fast Track" programa gali būti baigta per 18 mėnesių, kad padėtų jums plėtoti savo strateginius verslo įgūdžius vis labiau konkurencingoje pasaulio verslo aplinkoje. Šiandienos verslo aplinka yra nepastovi, konkurencinga ir tarptautinė. Suplanuotos ambicingiems vadovams, sėkmingi studentai atsitraukia nuo šio internetinio MBA greitojo kurso su realiu strateginių verslo modelių supratimu, šiuolaikiškais pasauliniais klausimais ir sistemomis, taip pat atsakingos ir tvarios lyderystės vertės vertinimu. [+]

Paspartinkite savo mokymąsi su internetiniu MBA greituoju kursu

Paspartinkite savo mokymosi pasiekimus su 100% internetine MBA greito eiga. Naudodamiesi tuo pačiu kursų turiniu kaip pagrindine MBA, " Online MBA Fast Track" programa gali būti baigta per 18 mėnesių, kad padėtų jums plėtoti savo strateginius verslo įgūdžius vis labiau konkurencingoje pasaulio verslo aplinkoje.

"Online MBA Fast Track" iš Notingemo verslo mokyklos suteiks jums patirties, kurios jums reikės norint padaryti reikšmingą įtaką verslo pasaulyje greičiau, nenustodami įsikurti universitetuose. Notingemo verslo mokykla yra AACSB ir EQUIS akredituota. Mažiau nei 1% verslo mokyklų visame pasaulyje turi EQUIS ir AACSB akreditaciją, patvirtinančius griežtus ir novatoriškus mūsų mokymo ir mokslinių tyrimų standartus, ir pusiausvyrą, kurią nuolat vertiname tarp akademinės kokybės ir profesinės svarbos.... [-]


Online MBA

Internetinės Ištęstinės 2.5 metų May 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Per lyderystės dėmesį, "vienas su vienu" mokymu ir patirtinio mokymosi, šis 100% internetinis MBA yra pritaikytas asmeniui, kad suteiktų viską, ko reikia, kad jūsų karjera taptų nauja aukštuma. Individualizuokite savo Online MBA su specializacija duomenų analizės. [+]

MBA, kuri dirba jums

Per lyderystės dėmesį, "vienas su vienu" mokymu ir patirtinio mokymosi, šis 100% internetinis MBA yra pritaikytas asmeniui, kad suteiktų viską, ko reikia, kad jūsų karjera taptų nauja aukštuma.

Individualizuokite savo Online MBA su specializacija Data Analytics.

Online MBA iš Nottingham verslo mokyklos suteiks jums visą patirtį, kurios reikia norint padaryti didelę įtaką verslo pasaulyje, nenustodami nueiti į universitetą. Notingemo verslo mokykla yra AACSB ir EQUIS akredituota. Mažiau nei 1% verslo mokyklų visame pasaulyje turi EQUIS ir AACSB akreditaciją, patvirtinančius griežtus ir novatoriškus mūsų mokymo ir mokslinių tyrimų standartus, ir pusiausvyrą, kurią nuolat vertiname tarp akademinės kokybės ir profesinės svarbos.... [-]


Online verslo administravimo magistrai su duomenų analize

Internetinės Ištęstinės 30 mėnesių May 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Naudokite didelius duomenis, kad galėtumėte įtakoti savo organizacijos strategiją "Online MBA" ir "Data Analytics" iš Notingemo Trento universiteto. "Online MBA" su "Data Analytics" padės suvokti visą didelių duomenų gyvavimo ciklą: užfiksuoti, organizuoti, analizuoti, padaryti išvadas ir veikti, norint įgyti pranašumą ar konkurencinį pranašumą, suteikiant jums labai trokštamą įgūdžių rinkinį, kuris bus labai patrauklus potencialiems darbdaviams. [+]

MBA, kuri dirba jums

Naudokite didelius duomenis, kad galėtumėte įtakoti savo organizacijos strategiją " Online MBA" ir "Data Analytics" iš Notingemo Trento universiteto.

Šiuo metu mes turime daugiau prieigos prie duomenų nei bet kada. Uždavinys yra žinoti, ką daryti su juo. Remiantis IBM "The Four V's of Big Data", tyrimai parodė, kad vienas iš trijų verslo lyderių nežino, kaip paversti savo duomenis prasmingu žvalgybos duomenimis. Notingemo Trento universiteto Notingemo verslo mokykla (NTU), kuri yra AACSB ir EQUIS Online MBA su "Data Analytics", yra skirta padėti jums atrakinti tokius gebėjimus.

Šiandien įmonėms suteikiama didelė informacija, todėl reikia profesionalų, turinčių patirties, kad galėtų veiksmingai analizuoti. Įžvalgos, gautos iš duomenų, gali padidinti organizacinį našumą ir sėkmę, taip pat padėti saugoti ateitį dideliais duomenimis.... [-]


MSc

Online Statybos projektų valdymo magistrė

Internetinės Ištęstinės 2.5 metų May 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Statybos pramonė raginama kvalifikuotų projektų vadovų vadovauti savo būsimiems pokyčiams. Norėdamas pasinaudoti šiomis galimybėmis, Notingemo Trento universitetas (NTU) siūlo visapusišką internetinę magistrantūrą statybos projektų valdyme, visiškai akredituotą Karališkosios diplomuotų inspektorių įstaigos (RICS). [+]

Statybos pramonė raginama kvalifikuotų projektų vadovų vadovauti savo būsimiems pokyčiams. Norėdamas pasinaudoti šiomis galimybėmis, Notingemo Trento universitetas (NTU) siūlo visapusišką internetinę magistrantūrą statybos projektų valdyme , visiškai akredituotą Karališkosios diplomuotų inspektorių įstaigos (RICS).

Lankstus ir įdomus mokymasis internetu

Šis 100% internetinis magistrantūros statybos projektų valdymas suteikia jums lankstų būdą iš karto įgyti patirties sistemų ir procesų, reikalingų siekiant sėkmingo projekto rezultatų. Turėdamas omenyje šiandienos užsiėmę specialistus ir absolventus, NTU yra pasirengusi pasiūlyti labai tinkamus kursus, pritaikytus jūsų gyvenimo stiliui ir karjerai. NTU yra pasiryžusi pasiūlyti itin svarbius kursus, nuolat kurti novatoriškus būdus, kaip pratęsti kursus ir pasiūlyti internetinę patirtį, kuri suteiks jums daugybę būdų, kaip pasinerti į mokymo programą, įskaitant:... [-]


Kontaktai