Oficialus aprašymas

Studijuokite savo kelią Mančesterio metropolijos universitete „Global Online“

Mūsų misija

„Manchester Met University“ yra novatoriškas ir modernus universitetas, įsikūręs viename iš pačių įvairiausių pasaulio miestų.

Įsikūręs daugiakultūrinio Mančesterio širdyje, laikomės tarptautinio ir integracinio požiūrio į mokymąsi ir tikime, kad aukštasis mokslas turėtų būti prieinamas visiems. Mūsų „Global Online“ kursai yra suprojektuoti atsižvelgiant į šį siekį ir yra orientuoti į tai, kad jie būtų tinkami ir naudingi visiems, turintiems valią, gebėjimą ir pasiryžimą sėkmingai - nesvarbu, kur jie yra pasaulyje.

Programos sujungia ekspertų vadovaujamą teoriją su praktine programa, kurios tikslas - padėti jums tobulinti savo karjerą, ir visi jie tiekiami per 100% virtualią mokymosi aplinką, kurioje galite bendradarbiauti su studentais iš viso pasaulio.

Kodėl verta rinktis internetu su „Manchester Metropolitan“?

„Global Online“ suteikia jums lankstumo, reikalingo norint įgyti antrosios pakopos laipsnį, nesiimant karjeros pertraukos. Mūsų internetinės programos buvo sukurtos padėti jums:

 • Pradėkite magistro laipsnį tada, kai jis jums labiausiai tinka, - sausio, gegužės ir rugsėjo mėnesiais
 • Baigkite tik per dvejus metus ir rekomenduojama 15 valandų per savaitę studijų trukmė.
 • Uždirbkite, kol išmoksite, pasirinkdami galimybę mokytis ir žiūrėti internetinius seminarus jums tinkamiausiu metu.
 • Pagerinkite savo profilį savo organizacijoje, pateikdami kursų turinį, kuris padės įgyvendinti jūsų mokymąsi.
 • Atverkite karjeros perspektyvas, kurios truks visą gyvenimą, bendradarbiaus su profesionalais visame pasaulyje.

Mūsų virtuali mokymosi platforma

Mes dirbome su internetiniais mokymosi specialistais, kad sukurtume platformą, kuri padės jums kuo geriau išnaudoti savo kursą. Platforma, kurią papildys įvairios priemonės, atsisiunčiamos medžiagos ir bendruomenės funkcijos, leis:

 • Dalyvaukite tiesioginiuose seminaruose su dėstytojais ir kolegomis.
 • Sužinokite iš pirmos klasės akademikų, kurie yra savo srities ekspertai.
 • Studijuokite savarankiškai naudodamiesi tokia medžiaga kaip internetiniai transliacijos ir bibliotekos ištekliai.
 • Užsiimkite interaktyviomis grupinėmis užduotimis su mokiniais visame pasaulyje.
 • Pasidalykite savo žiniomis ir patirtimi internetinėse socialinėse erdvėse.

Naudodamiesi virtualia mokymosi platforma

Mūsų intuityvi platforma suprojektuota atsižvelgiant į paprastą navigaciją, kad jūsų mokymosi patirtis būtų kuo sklandesnė. Jūs taip pat turėsite pilną paramą mūsų Studentų sėkmės komandai, kuri visada yra pasirengusi padėti techniniams iššūkiams.

Ką mūsų studentai sako apie mus

"Virtuali mokymosi aplinka yra išsami ir joje pateikiamos nuorodos į socialines erdves, taip pat reikalingas skaitymas. Galimybė prisijungti iš bet kurios vietos yra naudinga - aš galiu išnaudoti bet kokį laisvą laiką, kurį turiu, ir tęsti skaitymą bei grupinę veiklą."

- Patrick Armstrong, 2017 m. Tarptautinio žmogiškųjų išteklių valdymo studento pasaulinė magistrantūra

"Jei esate užsiėmęs profesionaliu mokymusi internete, tai yra geras būdas pasiekti savo tikslus. Galite naudotis Mančesterio Metropoliteno platforma visą parą, tai reiškia, kad galite ja naudotis bet kada, kai jums to reikia. "

- Alvaro Benitezas, 2017 m. Globalus internetinis MBA studentas

Pradėkite mokytis su „Manchester Metropolitan“ iš bet kurios pasaulio vietos

Būdamas Mančesterio metropolio universiteto studentas, jūs gausite specialią paramą per savo dvejų metų kursą - nesvarbu, kur esate pasaulyje.

Studentų sėkmės komandaVisi mūsų studentai gauna specialią paramą mūsų Studentų sėkmės komandai. Užsiregistravę viename iš mūsų kursų, jums bus paskirtas specialus studentų sėkmės patarėjas, kuriam galite pasikonsultuoti visą laiką su mumis, taip pat pasikliauti svarbiausiais atnaujinimais, turinčiais įtakos jūsų studijoms.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Manchester Metropolitan University Online

„Manchester Metropolitan University“ universiteto magistrantūros programa padėjo absolventams siekti karjeros tikslų per 25 metus. Dabar, mūsų Global Online MBA programa ... [+]

Programos aprašymas

„Manchester Metropolitan University“ universiteto magistrantūros programa padėjo absolventams siekti karjeros tikslų per 25 metus. Dabar, mūsų Global Online MBA programa buvo sukurta siekiant padėti užimtas specialistams mokytis, kada ir kur tiktų jiems geriausiai. Užsiregistruokite šiandien ir sužinokite, kokie pagrindiniai įgūdžiai reikalingi, kad verslas būtų sėkmingas, nesilaikant karjeros.

Iš 100% pristatoma internetu, jūs išmoksite iš verslo ekspertų ir galėsite:

Studijuokite bet kurioje pasaulio vietoje, naudodami tik nešiojamąjį kompiuterį ir interneto ryšį.Ištirkite svarbias įvairių pramonės šakų problemas, kad būtų verslo mąstymo priešakyje.Pasinaudokite savo profesinėmis žiniomis, kad direktoriai, kuriuos išmokote, atitiktų jūsų dabartinį vaidmenį.Baigę programą, įgykite Chartered Management Institute (CMI) 7 lygio strateginio valdymo ir lyderystės diplomą.Plėskite savo pasaulinį tinklą reguliariai bendradarbiaudami internetu su viso pasaulio profesionalais.Gaukite studijų paramą per visą kelionę kartu su mumis iš vieno iš mūsų studentų patarėjų apie sėkmę.Užpildykite savo MBA kelionę vos per dvejus metus, mokydamiesi, kada jums tinka.... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
24 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

Manchester Metropolitan University Online

„Manchester Metropolitan University“ pasieks savo finansinę karjerą su pasauliniu internetiniu magistrantūros finansu ir strategija ir suteiks jiems galimybę įgyti išsami ... [+]

Programos aprašymas

„ Manchester Metropolitan University“ pasieks savo finansinę karjerą su pasauliniu internetiniu magistrantūros finansu ir strategija ir suteiks jiems galimybę įgyti išsamių žinių ir įgūdžių, reikalingų greitai besivystančio pasaulio verslo, finansų ir apskaitos kraštovaizdžio sudėtingumui valdyti.

Mes didžiuojamės, kad šią programą 100 proc. Pristatome internetu iš Mančesterio miesto, antrojo pagal dydį JK finansų centro. Jūs turėsite laisvę:

Studijuokite bet kurioje pasaulio vietoje ir tik per dvejus metus uždarykite savo kapitono kelionę naudodamiesi tik nešiojamu kompiuteriu ir interneto ryšiu.Tapkite tarptautinės mokymosi aplinkos, kuri lavins jūsų strateginį mąstymą ir vadovavimo įgūdžius, dalimi.Naršykite temas, pagrįstas naujausiais tyrimais, pradedant veiklos valdymu ir įmonės valdymu, baigiant finansų technologijomis ir dar daugiau.Pasinaudokite savo profesinėmis žiniomis, kad direktoriai, kuriuos išmokstate, atitiktų jūsų dabartinį vaidmenį ir padėtų jums pagerinti savo profilį darbe, kol mokotės.Gaukite išimtį ne daugiau kaip keturiems iš devynių kursų vienetų, jei jau turite profesinę finansinę kvalifikaciją iš pripažintos institucijos (pavyzdžiui, ICAEW, ACCA, CIMA ar AAT).Pasibaigus kursui paspartinkite savo CIMA kvalifikaciją įvažiuodami į „Masters Gateway“ maršrutą.Gaukite studijų paramą per visą kelionę kartu su mumis iš vieno iš mūsų studentų patarėjų apie sėkmę.... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
24 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Manchester Metropolitan University Online

Nuo klimato kaitos iki nepastovių maisto produktų kainų susiduria su spaudimu, su kuriuo šiandien susiduria maisto pramonė, ir sukurti įgūdžių rinkinį, padėsiantį išspręs ... [+]

Programos aprašymas

Nuo klimato kaitos iki nepastovių maisto produktų kainų susiduria su spaudimu, su kuriuo šiandien susiduria maisto pramonė, ir sukurti įgūdžių rinkinį, padėsiantį išspręsti rytoj problemas, susijusias su „ Manchester Metropolitan University“ pasauline internetine maisto mokslų ir inovacijų magistrantūra .

Šis internetinis magistro kursas remiasi „Manchester Metropolitan“ turtinga mitybos ir maisto mokslo tyrimų istorija ir Mančesterio, kaip pasaulinės maisto gamybos centro, reputacija. Aukštos kvalifikacijos dėstytojai, turintys ilgametę patirtį pramonėje, galės laisvai:

Panaudokite technologiją, kad galėtumėte mokytis bet kurioje pasaulio vietoje tik su nešiojamuoju kompiuteriu ir interneto ryšiu.Gerai supraskite svarbius mokslinius procesus virtualių laboratorinių treniruoklių ir specialių vaizdo įrašų turinio dėka.Jei norite patobulinti savo praktinius įgūdžius, teorines žinias ir supratimą darbo vietoje, naudokitės naujoviškais Universiteto maisto mitybos ir profesinės sveikatos komandos tyrimais.Plėskite savo pasaulinį tinklą reguliariai bendradarbiaudami internetu su viso pasaulio profesionalais.Gaukite studijų paramą per visą kelionę kartu su mumis iš vieno iš mūsų studentų patarėjų apie sėkmę.Vykdykite savo kapitono kelionę tik per dvejus metus, studijuodami tada, kai jums tai tinka.... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
24 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Manchester Metropolitan University Online

Paverskite savo aistrą į sėkmingą karjerą su „Manchester Metropolitan University“ pasauline internetine magistro studijomis sporto versle, vadyboje ir politikoje. Plečian ... [+]

Programos aprašymas

Paverskite savo aistrą į sėkmingą karjerą su „ Manchester Metropolitan University“ pasauline internetine magistro studijomis sporto versle, vadyboje ir politikoje. Plečiantis sporto sektoriui visame pasaulyje atsiveria naujos komercinės galimybės, norinčios pasisekti, pažinti ir žinoti.

Iš miesto, visame pasaulyje žinomo kaip sportinio meistriškumo ir inovacijų centras, pasimokysite iš didžiausių sporto šakų prekės ženklų ir į mokslinius tyrimus orientuotų specialistų, akademikų ir turėsite laisvę:

Studijuokite bet kurioje pasaulio vietoje, naudodami tik nešiojamąjį kompiuterį ir interneto ryšį.Pasinaudokite patariamosios tarybos, sudarytos iš kai kurių didžiausių sektoriaus prekės ženklų, patirtimi ir patarimais, įskaitant „Sport England“ ir „Futbolo fondą“.Ugdykite patirtį, kurios reikalauja pagrindinės sporto organizacijos - nuo sporto politikos ir rinkodaros iki duomenų analizės, sporto politikos, finansų, įstatymų ir dar daugiau.Pasinaudokite savo profesinėmis žiniomis, kad pagrindiniai mokiniai atitiktų jūsų dabartinį vaidmenį, užbaigiant „realaus pasaulio“ darbo vietos projektus, kurie galėtų padėti pagerinti jūsų profilį darbe, kol jūs studijuojate.Plėskite savo pasaulinį tinklą reguliariai bendradarbiaudami internetu su viso pasaulio profesionalais.Gaukite studijų paramą per visą kelionę kartu su mumis iš vieno iš mūsų studentų patarėjų apie sėkmę.Vykdykite savo kapitono kelionę tik per dvejus metus, studijuodami tada, kai jums tai tinka.... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
24 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Manchester Metropolitan University Online

Mūsų CIPD akredituoti „Global Online“ meistrai tarptautiniame žmogiškųjų išteklių valdyme buvo sukurti tam, kad jūsų karjera būtų perkelta į kitą lygį, kad ir kur esate. ... [+]

Programos aprašymas

Mūsų CIPD akredituoti „Global Online“ meistrai tarptautiniame žmogiškųjų išteklių valdyme buvo sukurti tam, kad jūsų karjera būtų perkelta į kitą lygį, kad ir kur esate.

„Manchester Metropolitan University“ daugiakredituotoje verslo mokykloje pristatoma 100 proc.

Studijuokite bet kurioje pasaulio vietoje, naudodami tik nešiojamąjį kompiuterį ir interneto ryšį.Tapkite globalios mokymosi aplinkos, kuri lavins jūsų strateginį mąstymą ir vadovavimo įgūdžius, dalimi.Ištirkite temas, pagrįstas naujausiais tyrimais, pradedant globalizacija ir pritraukiant bei išlaikant aukščiausius talentus, baigiant darbuotojų įsitraukimu ir dar daugiau.Įgykite CIPD asocijuotojo profesinio narystę ir visiškai atleiskite nuo 7 lygio aukštesniojo lygio žmogiškųjų išteklių valdymo diplomo, baigę kursą.Gaukite studijų paramą per visą kelionę kartu su mumis iš vieno iš mūsų studentų patarėjų apie sėkmę.Vykdykite savo kapitono kelionę tik per dvejus metus, studijuodami tada, kai jums tai tinka.... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
24 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Study Global Online programmes with Manchester Metropolitan University