London School of Economics and Political Science (LSE) (Get Smarter Creative)

Įvadas

Oficialus aprašymas

London School of Economics and Political Science (LSE) (Get Smarter Creative) , viena iš svarbiausių socialinių mokslų universitetų pasaulyje, siekia pagerinti visuomenę, spręsdama realaus pasaulio problemas ir suprasdama dalykų priežastis. Naudodama dinamišką ir įvairų požiūrį į mokymąsi, LSE teikia pažangiausius tyrimus ir dirba su žinomais akademiniais ekspertais.

Siekdami išplėsti savo misiją ir padaryti mokymąsi prieinamą pasaulinei auditorijai, šie LSE pažymėjimo kursai pristatomi visiškai internete, bendradarbiaujant su skaitmeninio švietimo lyderiu „2S, Inc“ prekės ženklu „GetSmarter“. Šios programos, vadovaujamos LSE dalyko ekspertai ir minčių lyderiai įgalina verslo specialistus ir vadovus tobulinti savo įgūdžius naudodamiesi labai palaikančia ir interaktyvia platforma. Technologijos tenkina akademinį „GetSmarter“ tarpininkaujamo modelio modelį, suteikiantį prieigą prie tam skirto sėkmės vadovo, taip pat techninę ir akademinę pagalbą visą parą. Šis individualus ir patrauklus požiūris leidžia mokytis savo laiku, iš bet kurios pasaulio vietos.

„Internetinis švietimas leidžia Londono ekonomikos ir politinių mokslų mokyklai padaryti šiuolaikiškiausius socialinių mokslų tyrimus prieinamus kuo platesnei auditorijai, praktiška forma, kuri bus pritaikyta realiame pasaulyje ir turės įtakos“. - Profesorius Saulius Estrinas, LSE internetinių pažymėjimų kursų direktorius

Daugiau skaitykite LSE tinklalapyje

kontaktas

+44 2038 568 850

lseonline@getsmarter.com

Vietos

Holbornas

Address
Houghton Street
WC2A 2AE Holbornas, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis