London School of Design and Marketing (PT)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į naują mokymo erą Londone.

Mes esame internetinės mokymo įstaigos, siūlomos 3 kalbomis (anglų, ispanų ir portugalų), įsikūrusiais Londone, tačiau visame pasaulyje siūlomi internetiniai kursai.

KAS?

Londono dizaino ir rinkodaros mokykla (LSDM) yra mokyklos, kuri specializuojasi dizaino ir rinkodaros srityje, kuri siūlo keisti mokymo paradigmą naujoviško ir kūrybinio mokymo būdu, 100% internete ir prieinama anglų, ispanų ir portugalų kalbomis. Mes suteikiame mokymosi patirtį su praktiniais rezultatais sistemingai orientuojant, derindami studentų profesines charakteristikas su pažangiu techninių įgūdžių dizainu. Mes esame pasiryžę pasiūlyti unikalius internetinius kursus, kuriuos akreditavo Kūrybinių menų universitetas, įsigydami naujų žinių, pritaikytų darbo rinkos problemoms, kurios tampa vis sudėtingesnės.

Londono dizaino ir rinkodaros mokykla

Kur kančia tampa profesija

KAS?

LSDM kursai buvo sukurti studentams, profesionalams ir verslininkams, norintiems įgyti žinių ir techninių įgūdžių kūrybingose ​​dizaino ar rinkodaros srityse, dalyvaudami naujausiose technologijose ir inovacijose, mokydamiesi e-mokymą. Visi kursai yra anglų, ispanų ir portugalų.

KAIP?

LSDM el. Mokymui būdingas aukštos kvalifikacijos akademinis turinys, sukurtas daktarų profesorių kartu su kitais ištekliais, tokiais kaip vaizdo įrašai, infografika, moksliniai straipsniai, skaitmeninės bibliotekos ir kt. Visi studentai kas savaitę siunčiami per mokytojų centrą, kurį sudaro specializuotų dėstytojų komanda, garantuojantys jų turinio skatinimą, skatinantys jų interaktyvumą, susidomėjimą ir smalsumą. Visi LSDM kursai yra išimtinai internetiniai ir lankstūs, todėl mokiniai gali lankyti kursus bet kur ir bet kada.


Pastaba: "LSDM" - "Londono dizaino ir rinkodaros mokykla" yra " Talent" - "Individuality Through Education" dalis - tarptautinių profesijų mokyklų tinklas, turintis daugiau nei 20 metų mokymo patirties. Ji turi pedagogų ir bendradarbių visumą, pasirengusias padėti kurti talentus aukštojo mokslo mokyklose Europoje ir Lotynų Amerikoje.

MISIJA

Londono dizaino ir rinkodaros mokykla derina jūsų kūrybiškumą ir techninę griežtumą su profesine patirtimi, teikdama praktinius ir dinamiškus 100% internetinius kursus dizaino ir rinkodaros srityse, reaguodama į dabartinės darbo rinkos poreikius. LSDM mokomieji kursai susideda iš labai specializuoto turinio, naudojant pažangias mokymosi ir vertinimo programas.

VISION

Europos lygmens informacinė mokykla internetiniame švietime dailės ir rinkodaros srityse.

VERTYBĖS

Manome, kad kūrybiškumas, inovacijos ir techninių įgūdžių vystymas yra sėkmingos karjeros pagrindas. LSDM rengime studentus labiausiai reikliausiems darbo rinkos iššūkiams, derinant ne tik įgytas žinias, bet ir su tuo, ką jie daro.

AKREDITACIJA IICA

Visi LSDM kursai yra akredituoti Kūrybinių menų universiteto

(UCA): Marketingo laipsnis - (BA apdovanojimai), dizaino bakalauro laipsnis - (BA

Hons), marketingo magistro (MA) ir dizaino magistro (MA).

UCA turi apie 160 metų istoriją ir yra laikoma geriausiu kūrybinių menų specializuoto universiteto Didžiojoje Britanijoje "Complete University Guide 2018".

Šiuo metu ji užima 40 vietą Didžiojoje Britanijoje ir yra 11-ajame šiuolaikinių universitetų reitinge, reitinguodama 70 institucijų. Tarp šio universiteto absolventų yra "Oskaro" nugalėtojai, režisieriai, animatoriai ir mados dizaineriai, pripažįstami tarptautiniu mastu.

Vietos

Londonas

London School of Design and Marketing (PT)

Interneto svetainė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis