Lewis College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Lewis College - namų studijų kursai PA, EA, medicinos sekretoriams

Mes teikiame nuotolinio mokymosi / namų studijų kursus tiems, kurie nori turėti naudingą karjerą kaip PA, vykdomasis padėjėjas, biuro vadovas, administratorius ar medicinos sekretorius.

Mes mokome daugiau nei 36 metus specializuotis šiame sektoriuje.

Mes turime nepaprastą sėkmės istoriją - mūsų studentų sėkmė daugiau nei 36 metus! 1984 m. Įkūrė ir įkūrė Penny Lewis Cert Ed, kuris vis dar aktyviai dalyvauja kuriant ir dėstant Koledže.

Teikiame specialistus mokymus tiems, kurie nori dirbti vykdomojo padėjėjo, PA, sekretoriaus, medicinos sekretoriaus, biuro vadovo ar administratoriaus karjerą tiek kaip tradicinį klasėje dirbantį Sekretorių koledžą, tiek dabar mokydamiesi nuotoliniu būdu / mokydamiesi namuose.

Iš pradžių vietiniams studentams iš Devono mes teikėme kursus su studentais iš kitų šalies vietų, kurie mokėsi pas mus ir buvo apsistoję svečiose šeimose 90-aisiais.

Kai perėjome į XXI amžių, technologijos pajudėjo, kad galėtume teikti kursus nuotoliniu būdu / mokydamiesi namuose, per daugelį metų tūkstančiams studentų iš visų JK vietų ir viso pasaulio atverdami kursus. Mes buvome vieni pirmųjų kolegijų, kurie tai pateikė.

Išmokėme daugiau nei 5000 studentų - padėjome jiems siekti karjeros ir atverti daugiau darbo galimybių, taip pat suteikti daugiau saugumo ir pasitikėjimo darbu.

Design review in startup office with macbook and artwork. Man wearing Apple Watch. Joyful team working together and laughing.

Kaip mes prižiūrime savo studentus

Mūsų studentų sėkmė yra raktas į mūsų kursus - ne tik išlaikyti egzaminus ir vertinimus bei įgyti diplomus, bet ir judėti į priekį su karjera, gauti geresnį darbą, kuris yra naudingesnis ir patenkinantis, ir labiau pasitiki savo vaidmeniu.

Mes esame „žmonių“ kolegija. Mes vertiname tai, kad mūsų studentai investuoja savo laiką ir pinigus į savo darbo galimybių ir ilgalaikės karjeros gerinimą ir kad pasitikėjo mumis, kad padėtų jiems pasiekti šiuos tikslus.

Mes visada sutelkėme dėmesį į tai, kad suteiktų asmeninį ryšį savo studentams, teikdami mokymą individualiai, draugišką ir atvirą paslaugą, padedančią mūsų studentams sėkmingai baigti kursą. Visi mūsų studentai visą kursą dirba su dėstytojais, tiesiogiai arba el. Paštu per mūsų mokymosi centrą.

Mes stengiamės padėti visiems mūsų studentams įgyti teigiamos ir naudingos patirties, džiaugtis mokymosi metu ir, svarbiausia, baigti kursą bei įgyti kvalifikaciją, kad padėtų jiems judėti pirmyn savo karjeros ir gyvenimo būdo srityje.

Kas mes mokome

PA kursai Londone, vis tiek galite mokytis pas mus, nors esame pietvakarių Anglijoje

Mes teikiame mokymus privatiems studentams, kurie finansuoja jų kursus asmeniškai.

Mes taip pat rengiame mokymus verslo sektoriui, įskaitant NHS trestus, medicinos centrus, mažas įmones, įmonių organizacijas, labdaros organizacijas, universitetus, mokyklas, viešąjį sektorių, įskaitant vietos valdžios institucijas ir AM.

Daugelis mūsų studentų dirba ir gyvena Londone, o mes mokome personalą iš daugelio Londone įsikūrusių organizacijų ir visoje JK.

Mes taip pat rengiame mokymus tarptautiniams studentams, gyvenantiems Azijoje, Viduriniuose Rytuose, Europoje, Afrikoje ir už jos ribų!

Kaip dalį visų mūsų kursų, mes teikiame karjeros patarimus ir konsultacijas, įskaitant asmeninį gyvenimo aprašymų kūrimą, interviu metodų kūrimą ir paramą studentams, kurie kreipiasi dėl darbo. Šia paslauga mūsų studentai gali naudotis iki 2 metų, baigus kursą.

143383_pexels-photo-806835.jpeg

Akreditacija

Esame akredituotas šių apdovanojimų įstaigų centras:

  • NCFE CQ, turintis daugiau nei 20 diplomų ir sertifikatų, akredituotų 4, 3 ir 2 lygiuose.
  • CPD akreditavimo grupė, turinti daugiau nei 10 kursų, akredituotų su CPD taškais.

Istoriškai mes buvome akredituotas Oksfordo ir Kembridžo egzaminų tarybos, RSA / OCR, Londono prekybos rūmų, Pitmano kvalifikacijų ir JCQ centras.

Apdovanojimus teikiančios institucijos mus reguliariai tikrina, kad visi mūsų mokymo ir kvalifikacijos aspektai būtų palaikomi reikalaujamu standartu. Paskutiniam patikrinimui mūsų ataskaitoje buvo pateiktas „puikus“ standartas.

Vietos

Newton Abbot

Address
Lewis College Ltd
Wessex House, Teign Road, Newton Abbot, Devon, England, TQ12 4AA

TQ12 Newton Abbot, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis