Oficialus aprašymas

Kodėl „King's Online“?

Tokia pat kokybė. Tas pats akademinis griežtumas. Pristatoma lanksčiai.

„King's College London“ yra vienas iš prestižiškiausių pasaulio universitetų.

Mūsų pirmaujanti mūsų moksliniai tyrimai yra mūsų požiūrio į mokymą pagrindas, ir tai pasakytina ir apie mūsų internetinius kursus.

Mūsų internetinius kursus moko tie patys išskirtiniai akademikai, kaip ir mūsų universiteto kursai - vienintelis skirtumas yra lankstus pristatymo būdas. Mokymasis vyksta laiku ir vietoje, kuri yra patogiausia mūsų studentams.

Kursai yra specialiai sukurti interneto auditorijai, naudojant įvairias veiklas, įskaitant vaizdo įrašus, internetines viktorinas, diskusijų forumus, internetinius skaitymus.

„King's Online“ studentai gauna naudos iš tų pačių studentų išteklių ir paramos per visą savo studijas, įskaitant prieigą prie bibliotekos paslaugų, akademinio rašymo įgūdžių, konsultavimo ir konsultavimo karjeros klausimais.

„King's Online“ studentai taip pat turi galimybę bendradarbiauti su kitų King's Online studentų tinklais iš viso pasaulio. Baigus studijas, „King's Online“ studentai prisijungia prie mūsų gerai prijungto ir aktyvaus pasaulinio absolventų tinklo.

Karaliaus aukštas absolventų įsidarbinimo lygis ir speciali karjeros tarnyba, padedanti mokiniams rasti jiems tinkamą karjeros kelią. Be to, užbaigiant internetinį kursą matyti pagrindiniai įsidarbinimo įgūdžiai, kurių visame pasaulyje reikalauja didelė paklausa.

Apie „Dickson Poon“ teisės mokyklą

„Dickson Poon“ teisės mokykla, King's College London, yra viena iš seniausių Anglijos teisės mokyklų ir pasaulyje pripažinta viena iš dešimties didžiausių JK teisės mokyklų pasaulyje. Mokykla buvo įkurta 1831 m. Ir atliko svarbų vaidmenį karaliaus gyvenime, nes universitetas buvo įkurtas beveik prieš 200 metų.

Karalius tarnavo visuomenei nuo pat jos įkūrimo ir didžiuojamės, kad šią tradiciją galime tęsti iki šios dienos. Mūsų moksliniai tyrimai ir mokymas yra susiję su kai kuriais svarbiausiais mūsų laiko klausimais, susijusiais su lygybe ir žmogaus teisėmis, teisinėmis klimato kaitos pasekmėmis, globalizacija, tarptautiniais santykiais, prekyba, konkurencija ir pasauliniu finansavimu. „Dickson Poon“ teisės mokyklos nariai konsultuoja vyriausybes, tarnauja komisijoms ir viešosioms įstaigoms ir yra deleguojami į nacionalines ir tarptautines organizacijas, padedantys formuoti politiką ir praktiką nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Mūsų bakalauro, antrosios pakopos ir vadovų kursus informuoja mūsų mokslinių tyrimų patirtis. Mes turime aktyvią studentų bendruomenę, užsiimančią pro bono, profesinio tobulėjimo ir fotografavimo veikla, kartu su pagrindinėmis studijomis.

Dabartinis vykdomasis dekanas yra profesorius Gillian Douglas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

King's College London Online

Mūsų tarptautiniai reikalai MA / PG Dip / PG Cert, su specializacija kibernetinio saugumo ir šnipinėjimo srityje ... [+]

Tarptautinė politinė sistema dabar patiria didžiausią permainų laikotarpį nuo šaltojo karo pabaigos. Mūsų tarptautiniai reikalai MA / PG Dip / PG Cert, su specializacija kibernetinio saugumo ir šnipinėjimo srityje

Naudodamiesi MA specialistų „ Pathways , jūs pasieksite kursų rezultatus, kurie palengvins jūsų kelionę į konkrečias karjeros galimybes. Mūsų kursų moduliai buvo apibūdinti kaip „transformuojantys“ ir „sektoriniai“; iš esmės keisti mokinių supratimą apie pasaulinį saugumo ir gynybos kraštovaizdį. Su šiais aukščiausio lygio studijų ir tyrimų rezultatais tikimės, kad mūsų absolventai imsis kritinių lyderių pozicijų su saugumu susijusiose srityse.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
2 - 6 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

King's College London Online

100% internetinė MSc, PG Dip ... [+]

100% internetinė MSc, PG Dip

„King's Business School“ yra naujas Londono centras, kuriame dirba verslo, finansų ir valdžios atstovai; kur žaidimų keitimasis tyrimas informuoja apie šiuolaikinį požiūrį į verslo ugdymą, kurdamas socialiai atsakingus ateities lyderius. Sužinokite iš pirmaujančių akademikų ir aktyvių vyresniųjų finansų specialistų, kurie suteiks jums tinkamas žinias ir priemones, skirtas efektyviai spręsti verslo problemas ir remti savo karjeros siekius.

Bus daug dėmesio skiriama praktiniams įgūdžiams, suteikiant jums tinkamas žinias ir priemones, skirtas efektyviai spręsti pasaulinių finansų ir bankininkystės sektorių problemas ir remti savo karjeros siekius.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
2 - 4 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
King's College London Online

Sužinokite įgūdžius, kurie yra būtini organizacijoms visame pasaulyje, nepriklausomai nuo pramonės ar rinkos. Mūsų rinkodaros magistras (internete) suteikia jums strategi ... [+]

Sužinokite įgūdžius, kurie yra būtini organizacijoms visame pasaulyje, nepriklausomai nuo pramonės ar rinkos. Mūsų rinkodaros magistras (internete) suteikia jums strategines ir praktines žinias, kurių jums reikia norint sėkmingai dirbti šioje svarbioje verslo srityje.

Kursą kuria „King's Business School“, JK 10 geriausių verslo ir vadybos studijų centrų. Jie bendradarbiauja su įvairiomis privačios ir viešojo sektoriaus organizacijomis, įskaitant vyriausybės departamentus, korporacijas, profesines organizacijas ir NVO. Mokymosi bendruomenėje užmegzti ryšiai praeina ilgą laiką po to, kai mokymas vyksta, suteikiant studentams ir absolventams paruoštą tinklą, panašaus mąstymo, ambicingų specialistų visame pasaulyje.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
2 - 6 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Strand
London, England, WC2R 2LS GB
Social Media