King's College London Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl „King's Online“?

Tokia pat kokybė. Tas pats akademinis griežtumas. Pristatoma lanksčiai.

„King's College London“ yra vienas iš prestižiškiausių pasaulio universitetų.

Mūsų pirmaujanti mūsų moksliniai tyrimai yra mūsų požiūrio į mokymą pagrindas, ir tai pasakytina ir apie mūsų internetinius kursus.

Mūsų internetinius kursus moko tie patys išskirtiniai akademikai, kaip ir mūsų universiteto kursai - vienintelis skirtumas yra lankstus pristatymo būdas. Mokymasis vyksta laiku ir vietoje, kuri yra patogiausia mūsų studentams.

Kursai yra specialiai sukurti interneto auditorijai, naudojant įvairias veiklas, įskaitant vaizdo įrašus, internetines viktorinas, diskusijų forumus, internetinius skaitymus.

„King's Online“ studentai gauna naudos iš tų pačių studentų išteklių ir paramos per visą savo studijas, įskaitant prieigą prie bibliotekos paslaugų, akademinio rašymo įgūdžių, konsultavimo ir konsultavimo karjeros klausimais.

„King's Online“ studentai taip pat turi galimybę bendradarbiauti su kitų King's Online studentų tinklais iš viso pasaulio. Baigus studijas, „King's Online“ studentai prisijungia prie mūsų gerai prijungto ir aktyvaus pasaulinio absolventų tinklo.

Karaliaus aukštas absolventų įsidarbinimo lygis ir speciali karjeros tarnyba, padedanti mokiniams rasti jiems tinkamą karjeros kelią. Be to, užbaigiant internetinį kursą matyti pagrindiniai įsidarbinimo įgūdžiai, kurių visame pasaulyje reikalauja didelė paklausa.

Apie „Dickson Poon“ teisės mokyklą

„Dickson Poon“ teisės mokykla, King's College London, yra viena iš seniausių Anglijos teisės mokyklų ir pasaulyje pripažinta viena iš dešimties didžiausių JK teisės mokyklų pasaulyje. Mokykla buvo įkurta 1831 m. Ir atliko svarbų vaidmenį karaliaus gyvenime, nes universitetas buvo įkurtas beveik prieš 200 metų.

Karalius tarnavo visuomenei nuo pat jos įkūrimo ir didžiuojamės, kad šią tradiciją galime tęsti iki šios dienos. Mūsų moksliniai tyrimai ir mokymas yra susiję su kai kuriais svarbiausiais mūsų laiko klausimais, susijusiais su lygybe ir žmogaus teisėmis, teisinėmis klimato kaitos pasekmėmis, globalizacija, tarptautiniais santykiais, prekyba, konkurencija ir pasauliniu finansavimu. „Dickson Poon“ teisės mokyklos nariai konsultuoja vyriausybes, tarnauja komisijoms ir viešosioms įstaigoms ir yra deleguojami į nacionalines ir tarptautines organizacijas, padedantys formuoti politiką ir praktiką nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Mūsų bakalauro, antrosios pakopos ir vadovų kursus informuoja mūsų mokslinių tyrimų patirtis. Mes turime aktyvią studentų bendruomenę, užsiimančią pro bono, profesinio tobulėjimo ir fotografavimo veikla, kartu su pagrindinėmis studijomis.

Dabartinis vykdomasis dekanas yra profesorius Gillian Douglas.

Vietos

Londonas

Address
Strand
WC2R 2LS Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis