Immerse Education

Įvadas

Oficialus aprašymas

110930_Social_Media-8.jpg

Apžvalga

Nepamirštama edukacinė patirtis istoriniame universiteto mieste Kembridže

 • 1 sesija: birželio 28 d. – liepos 11 d
 • 2 sesija: liepos 5 d. – liepos 18 d
 • 3 sesija: liepos 12 d. – liepos 25 d
 • 4 sesija: liepos 19 d. – rugpjūčio 1 d
 • 5 sesija: liepos 26 d. – rugpjūčio 8 d
 • 6 sesija: rugpjūčio 2 d. – rugpjūčio 15 d
 • 7 sesija: rugpjūčio 9 d. – rugpjūčio 22 d

Immerse Education yra dviejų savaičių trukmės akademinė programa, apimanti įvairiapusę ir praturtinančią programą, skirta 13–18 metų moksleiviams - suteikianti galimybę išbandyti aukštesnio lygio dalyką.

Vadovėlius ir seminarus rengia ir moko dėstytojai, optimalioje mokymosi aplinkoje, skatinančioje akademinius tyrimus. Mūsų kruopščiai suplanuotas tvarkaraštis užtikrina, kad programa ne tik tenkina akademinius dalyvių poreikius, bet ir suteikia unikalią universiteto miesto patirtį per gausybę užklasinių užsiėmimų.

Studentai gyvena vienoje didžiausių ir gražiausių Kembridžo centrinių universitetų kolegijų. Kolegijos istorinėse sienose mes didžiuojamės teikdami unikalią lyderystės patirtį ir akademinį meistriškumą per įkvepiančią programą dalyviams.

Su savo įvairiapusiška ir praturtinančia programa, programa leidžia studentams tyrinėti ir plėsti savo žinias apie pasirinktą dalyką neprilygstamoje akademinėje aplinkoje.

Studentai pasirodo labiau pasitikintys ir pasirengę aiškiai išdėstyti tai, ko išmoko, turėdami žinių apie savo pasirinktas sritis, kurios suteikia neprilygstamų akademinių įžvalgų ir, be abejo, daugybę nepamirštamų prisiminimų.

Išskirtinis mokymasis

Cambridge Immerse teaching

Dalyviams siūlome įvairių dalykų pasirinkimą, nuo menų iki mokslo. Visus „Immerse“ dėstomus dalykus moko dabartiniai arba buvę Kembridžo universiteto arba Oksfordo universiteto dėstytojai. Mūsų griežtas patikrinimo procesas užtikrina, kad visus mokinius moko mokytojai, kurie verčiasi ir palaiko - ir, svarbiausia, entuziastingai dalintis savo patirtimi.

Mūsų filosofija yra ta, kad mūsų dalyviams turėtų būti keliamos įdomios akademinės sąvokos; o mūsų dėstytojai sukuria jaukią ir palaikančią aplinką, kurioje mūsų dalyviai jaučiasi patogiai ir klesti.

Jūs būsite paraginti įsigilinti į jūsų pasirinktos disciplinos diskusijas ir problemas kruopščiai suplanuotose mokymo programose, kurios imituos unikalią dėstytojų ir studentų įtraukimo ir diskusijų „Oxbridge“ sistemą. Tai požiūris, kuris peržengia paviršutiniškumą ir suteikia unikalių įžvalgų, kurios yra gaivinančios ir intelektualiai stimuliuojančios.

Tikrai tikėtina, kad jūs, be abejonės, atsirasite labiau pasitikinčiomis ir suprantamomis jūsų pasirinktoje disciplinoje, spręsdami sudėtingas, tačiau įdomias temas, kurios, tikimės, padės tęsti akademines aistras. Dabar studentai gali pasirinkti studijuoti iki dviejų dalykų programos metu. Mūsų siūlomi dalykai yra:

 • Medicina
 • Įstatymas
 • Inžinerija
 • Fizika
 • Matematika
 • Chemija

Cambridge Assessments

Dalyvių vertinimai

Visoje programoje mūsų dėstytojai stebi mokinių įtraukimą į temas, kurias jie mokė. Pasibaigus studijų programai Dalyvio vertinimas rašomas dėstytojui, vertinant dalyvio pažangą ir pateikiant rekomendacijas, kaip kuo veiksmingiau iš anksto suprasti dalyvio supratimą ir susidomėjimą nagrinėjamomis temomis.

Interviu įgūdžių seminarai (neprivaloma)

Cambridge interviews

Mūsų kruopščiai suplanuotuose interviu įgūdžių seminaruose studentai gaus supratimą apie pagrindinius įgūdžius, reikalingus sėkmingai išreikšti savo požiūrį į spaudimą. Šie seminaruose daugiausia dėmesio skiriama pasitikėjimo ir intelektinės atsparumo ugdymui, reikalingam sprendžiant kai kuriuos svarbiausius klausimus, kurie gali būti užduodami pokalbio metu, be diskusijų, susijusių su kai kuriais svarbiausiais šios srities klausimais šiuo metu. Interviu įgūdžių seminarai įtraukiami į programos mokestį, tačiau dalyvavimas yra neprivalomas.

Asmeninės pastabos konsultacijos (neprivaloma)

Programos „Imers“ metu studentai turės galimybę parengti savo asmeninių pareiškimų projektus, reikalingus norint patekti į universitetus visame pasaulyje. Studentai mokosi būdų, kaip glaustai išreikšti savo susidomėjimą tam tikra disciplina, sukuriant įtikinamą asmeninį pareiškimą, rodantį pasiekimus ir susidomėjimą tema. Asmeninių pareiškimų konsultacijos įtraukiamos į programos mokestį, nors lankymasis yra neprivalomas.

Neakivaizdinė įvairovė

Cambridge extracurricular

Pasinerkite, suteiks tikrai patrauklią universiteto gyvenimo patirtį. Jūs ne tik atrasite ir tęsite savo akademinius interesus, bet ir įsitraukiate į įdomų ir dažnai patrauklų Kembridžo kultūros veiklų spektrą. Galimybė patirti kasdienines ekskursijas taip pat suteikia galimybę bendrauti su panašiai mąstančiais bendraamžiais iš įvairių sluoksnių ir greitai susipažinti su miestu.

Programos metu organizuojamos veiklos apima:

 • Vasaros popietė nuleidžia Camą, svarbiausią Kembridžo reikalą.
 • Dienos kelionė į Oksfordą, Kembridžo universiteto arkos "varžovų" namuose.
 • Oficialus vakarienė į žinomų Kembridžo viduramžių banketų salėse.
 • Apsilankykite mūsų veiklos puslapyje, kad peržiūrėtumėte visą siūlomų temų sąrašą.

Tvarkaraštis

„Immer“ grafikas yra supakuotas su daugybe unikalių akademinių ir užklasinių užsiėmimų.

Dalyviai dieną pradeda nuo pusryčių pagrindinėje kolegijos valgomojo salėje, pasirinkdami įvairius kontinentinius ir karštus pusryčius. Po to eina pirmoji akademinė dienos sesija, vykstanti seminaro ar paskaitos formatu.

Po to dalyviai vedami pietų į kai kuriuos geriausius Kembridžo sumuštinių barus ir kavines ir kviečiami apžiūrėti miestą mažomis grupėmis. Po pietų akademinės sesijos tęsiamos mažų mokymo grupių ar seminarų forma.

Baigę visus pagrindinius akademinius užsiėmimus, studentai gydomi viena iš įvairių ekskursijų ir kultūrinės veiklos rūšių, įskaitant baudimą, lankymąsi muziejuose ir sportinę veiklą. Po trijų patiekalų vakarienės kolegijos valgykloje po to vyks vakarinis socialinis renginys, kurio tikslas - padėti dalyviams atsibosti ir socializuotis po kupinos dienos.

Šalyje pateiktas tvarkaraštis leidžia sužinoti įprastą dienos tvarkaraštį, nors tai gali skirtis priklausomai nuo numatytų įvykių konkrečioje dieną.

Tipiška diena ...

Pradėkite dieną su kontinentiniais ar virtais pusryčiais koledžo valgomajame. Platus pusryčių patiekalų asortimentas padeda dalyviams pasirengti iššūkiui į priekį.

Cambridge a typical day

Neprilygstama palaikymo sistema

Cambridge Immerse

Mes labai daug dėmesio skiriame palaikančios ir prieinamos aplinkos kūrimui „Immerse“. Mūsų mentoriai yra draugiškų, specialiai paruoštų Kembridžo universiteto absolventų ir bakalaurų komanda, kurie padeda mūsų dalyviams greitai įsitvirtinti programoje.

Mentoriai turi tiesioginės patirties sprendžiant įvairius akademinius ir neakademinius klausimus, todėl jie gali geriausiai pasiūlyti draugiškus, konfidencialius patarimus vienas kitam. Tai neprilygstamas paramos tinklas, kuriuo mes be galo didžiuojamės.

Mentoriai studijavo įvairius dalykus, leidžiančius jiems dalytis savo įžvalgomis ir patirtimi, susijusia su jų akademine karjera. Kiekvienam dalyviui taip pat skiriamas mentorius, kurio santykis yra šeši studentai ir vienas mentorius, visi jie yra entuziastingi, kad padėtų dalyviams padėti kurti "namuose toli nuo namų".

Apgyvendinimas

Cambridge Mentors

Pasinerkite į Cambridge universiteto stulbinančias ir istorines centrines koledžas. Norėdami sužinoti, kuri kolegija bus apgyvendinta, susisiekite su mumis.

Visi dalyviai bus apsistoti savo individualiuose miegamuosiuose, kuriuose yra greita prieiga prie interneto. Koridoriuose ar laiptinėse atskirti vyriškos ir merginos studentai, o vonios kambariai yra atskirti arba dalinami iš kelių dalyvių. Kolegijos svetainė visuomet saugoma ir stebima. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų "Campus" puslapyje.

Praktinė informacija

Kelionių informacija:

Mokestis už panardinimą neįeina į kelionę į Kembridžą. Yra keletas transportavimo galimybių, įskaitant atvykimą į Kembridžą geležinkeliu, autobusu ar skrydžiu. Prašome susisiekti su mumis, jei jums reikia pagalbos planuojant kelionę į Kembridžą.

Tarptautiniams dalyviams organizuojame bendrą oro uosto pervežimo paslaugą iš Londono Heathrow oro uosto į Kembridžą. Paskirti darbuotojai susitiks su atvykimo oro uosto terminalo dalyviais. Dalyviai gali užsisakyti šią paslaugą, kai jie užsitikrina savo vietą programoje.

Medicinos ir dietos reikalavimai:

Mes galime patenkinti daugumą mitybos poreikių (vegetaras, veganas, riešutų alergijos, halal, kosher); nedvejodami kreipkitės į mus, jei nesate tikri, ar galime patenkinti jūsų mitybos reikalavimus. Pusryčiai ir vakarienės patiekiami į „Immersion“, o dalyviai turėtų pasirūpinti, kad jie pietų metu galėtų paragauti įvairių skanių užkandžių aplink Kembridžą.

Kita informacija:

Studentai turi būti nuo 13 iki 18 metų, kai lankysis 2019 m. Tikimasi, kad studentai laisvai / laisvai mokysis anglų kalbos.

Dalyvaukite 2019 m

Pasinerkite į gyvenamąją vasaros kursą, kurį sudaro išskirtinės akademinės klasės, puikūs įgūdžių seminarai ir įdomios užklasinės veiklos istoriniame universiteto mieste Kembridže. Pasinerkite į šias 2 savaičių sesijas:

 • 1 sesija: 2019 m. Liepos 7 - liepos 20 d
 • 2 sesija: 2019 m. Liepos 21 d. - rugpjūčio 3 d
 • 3 sesija: 2019 m. Liepos 28 - rugpjūčio 10 d
 • 4 sesija: 2019 m. Rugpjūčio 4 d. - rugpjūčio 17 d
 • 5 sesija: rugpjūčio 11 - rugpjūčio 24 d

Mums bus malonu jums padėti, jei turite klausimų prieš užsakydami savo vietą.

Vietos

Kembridžas

Cambridge Immerse

Address
Cambridge Immerse
23 King Street
Cambridge
CB1 1AH

United Kingdom

Kembridžas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Londonas

Address
Royal Hospital School, Suffolk
IP9 2RX Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis