Harley Oxford

Įvadas

Oficialus aprašymas

Studijuokite neįtikėtiną kursą, kuriame yra Meno mokykla

Mes perteikiame žinių ribas. Visą parą ir visą parą pasiekite mūsų šiuolaikinę platformą. Mes visada esame jūsų labui.

Galimi daugiau nei 800 internetinių kursų

Įsitraukite į visiškai naują žinių pasaulį.

Žinios po ranka

Išmokite kursą bet kur iš savo mobiliojo telefono, planšetinio kompiuterio, kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio.

Nes jūs nusipelnėte geriausio

Uždirbkite komisijos už tai, kad nukreipėte savo šeimą ir draugus į mūsų mokyklą.

Būk magijos dalis kartu su Harley Oxford

"Mūsų misija yra įkvėpti jus gyventi svajonių gyvenimą"

Nesvarbu, ar norite išmokti naujų įgūdžių, įgyti kvalifikaciją ar pradėti verslą, „ Harley Oxford gali jums padėti. Mūsų mokyklos reputacija klestėjo žodžiu; mums, mes negalėjome paprašyti geresnio būdo, kaip informuoti apie daugelį privalumų, kuriuos gali suteikti internetiniai mokymai.

„Svajok, tikėk, pasiekk“

Harley Oxford | Mokyklos direktorius

Sveiki atvykę į Harley Oxford

Mūsų misija yra tai, kas verčia mus daryti viską, kas įmanoma, kad išvystytume žmogaus potencialą. Mes to pasiekiame sukurdami novatorišką skaitmeninę mokymo aplinką, sudarydami lankstesnį kursą, sudarydami vaizdingą ir įvairiapusę komandą ir darydami teigiamą poveikį bendruomenėms, kuriose dirbame ir gyvename.

Harley Oxford , Harley Oxford daugiau nei 40 000 studentų visame pasaulyje ir per 1000 kursų, yra viena didžiausių iki šiol internetinių mokymosi bendruomenių.

Norintys išmokti naują kursą, įgyti įgūdžių ar pomėgių, mūsų kursai yra prieinami iš bet kurios pasaulio vietos ir yra suderinami su kompiuteriais, planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais.

Kiekviename kurse yra palaikymas dėstytojams, prieiga prie NEMOKAMOS CV paramos ir patarimų dėl darbo.

Studijuokite kursą savo tempu, patogiu namuose, ir dirbkite link pramonės apdovanojimų, kurie suteiks galios jūsų CV. Harley Oxford turi įrankius, kurių jums reikia, norint tobulėti kaip jūsų pasirinktos profesijos ekspertui.

Vadovaudamiesi savo atkaklumu, mes nuolat siekiame įgyvendinti kritines iniciatyvas, reikalingas mūsų vizijai įgyvendinti. Tai darydama, mūsų mokykla perteiks kompetenciją kiekviename organizacijos kampelyje ir patenkins ar pranoks savo įsipareigojimus daugybei mokinių, kuriems tarnaujame. Visas mūsų ilgalaikes strategijas ir trumpalaikius veiksmus sukurs pagrindinės vertybės, kuriomis dalijasi mūsų besimokantieji ir komanda.

Apsigalvoti. Pakeisk savo gyvenimą.

Platus pasirinkimo pasirinkimas yra tik pradžia, mes svajojame apie daug daugiau savo studentų, turinčių nemokamą CV palaikymą ir visas priemones, reikalingas padėti tobulėti pasirinktoje profesijoje. Mums malonu suteikti studentams lankstumo mokytis kursų bet kur ir bet kada.

Dvi didžiausios kliūtys, susijusios su kursų ir kvalifikacijos kėlimu, dažnai gali būti laikas ir išlaidos. Dėl šios priežasties „ Harley Oxford suteikia studentams galimybę lanksčiai prieiti prie kursų internete iš bet kurios vietos, kol dar dirbate, ir už prieinamą kainą. Į mūsų kursus galima patekti iš kompiuterių, mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių; tai reiškia, kad galite mokytis bet kur keliaudami.

Kai pateksite į kursus pas mus, jums bus pasiūlyta daugybė privalumų: nemokamas CV palaikymas ir ekspertų dėstytojų palaikymas bei daug daugiau.

137724_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Akreditacijos ir apdovanojimai

Dėl šios priežasties mūsų studentų reputacija yra vertinama ir sertifikuota partnerių organizacijų su kvalifikuotais pramonės specialistais.

Daugelį mūsų kursų patvirtino CPD, ICQAS ir CMA. Mes vertiname šias partnerystes ir jų dėmesį detalėms, nes tikime savo studentų aistromis, norais ir jų galimybėmis tęsti bei išmokti bet kokius naujus kursus, įgūdžius, kurie, jų manymu, yra būtini.

Studentų atsiliepimai

"Neseniai baigiau 1 ir 2 lygio Reiki kursus. Nerimavau, kaip tai pritaikysiu dirbdamas visą darbo dieną, su šeima, tačiau mane gerai palaikė moduliai, kuriuos galite pritaikyti visą gyvenimą. Į visus klausimus buvo greitai atsakyta. patyrę darbuotojai. Jei „Reiki“ yra kažkas, apie ką jūs galvojote išmokti, ir turite ribotą laiką, tai tikrai yra jūsų kursas! "

-Lisa - Reiki studentas

" Harley Oxford aš jau išlaikiau 1 ir 2 reiki lygius. Kursas buvo lengvai suprantamas ir lengvai sekamas. Kai tik susipažinome su kažkuo, buvo geras bendravimas su dėstytojais. Dabar laukiu reiki lygio. 3. “

Jamie - „Reiki“ studentas

„Man atrodė, kad„ Reiki 1 & 2 “kursai yra išties įdomūs ir išsamūs, apimantys visus aspektus, kurių norėjau išmokti. Svetainėje buvo labai patogu naudotis vartotojais ir joje buvo lengva naršyti, ir radau parinkčių pažymėti kaip baigtą gana naudingą, kaip kartais man skambintų. Mokymosi metu vaikai buvo toli nuo praktinių užduočių. Be to, praktinės užduotys buvo tikrai naudingos praktikuojant Reiki praktiką viso kurso metu. Manau, kad tai palaikė motyvaciją. Puikus pagalbos komandos palaikymas ir aš labai rekomenduočiau kursą su Harley Oxford . "

Samanta - „Reiki“ studentė

Vietos

Londonas

Address
Harley Oxford.
158 City Rd

Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis