Read the Official Description

Į FutureLearnNorime įkvėpti mokytis visą gyvenimą. Štai kodėl mes siūlome įvairių atrankos nemokamai, aukštos kokybės internetinius kursus ir turinį iš kai kurių pirmaujančių pasaulio universitetų ir kitų neišspręstų kultūros įstaigų.

Mūsų tikslas yra sujungti mokinius iš viso pasaulio su aukštos kokybės pedagogų ir vienas su kitu. Mes tikime, mokymasis turėtų būti maloni, socialinė patirtis, su daug galimybių aptarti ir apmąstyti tai, ką studijavo, siekiant parengti naujus atradimus ir formos naujas idėjas.

Kursai pristatomi vieną žingsnį metu ir yra prieinama mobiliajame telefone, planšetiniame ir darbalaukyje, todėl jūs galite pritaikyti mokymosi aplink savo gyvenimą, o ne savo gyvenimą aplink mokymąsi.

Mes esame privati ​​įmonė visiškai priklauso Atvirojo universiteto, su daugiau nei 40 metų apie savo patirtį nuotolinio mokymo ir internetu švietimo labui. Mūsų partneriai yra daugiau nei 80 geriausių JK ir tarptautinių universitetų, taip pat institucijų su didžiule archyvo kultūros ir švietimo medžiagą, įskaitant Britų taryba, Britų biblioteka, ir Britų muziejus.

Kodėl tai veikia

FutureLearn siūlo jums naują ir galingą būdas išmokti internete. Kiekvienas kursas buvo sukurta pagal principus veiksmingo mokymosi, per pasakojimo, diskusija, matomos mokymosi ir naudojantis Bendrijos paramą švęsti pažangą.

Mokymasis pasakojimo

Kiekvienas partneris universiteto sukūrė visą mokymosi patirtį, kurią pristatė pirmaujančių mokslininkų savo srityje. Užuot transliuojamas ilgų klasėje paskaitos, idėjos pristatė per aukštos kokybės vaizdo įrašus ir straipsnius. Tada galite aptarti tai, ką išmokote, išbandyti savo naujas žinias su interaktyviomis viktorinos, kurios siūlo naudingų atsakymus ir galimybę išbandyti dar kartą, jei atsakymas yra klaidingas. Kiekvienas kursas pasakoja, žingsnis po žingsnio, su iššūkiais ir naudingų patarimų kelyje, išbandyti ir kurti savo supratimą.

Diskusijos mokymosi

Mes geriausiai mokosi, kai mes dalintis ir diskutuoti idėjomis su kolegomis besimokančiųjų, suprasti savo skirtingą patirtį ir perspektyvas ir užpildyti spragas mūsų pačių žiniomis. Tačiau ne visi mėgsta socialinės, todėl, o ne siųsti savo mokinius ne į atskirų diskusijų forumai, galite pridėti savo komentarus kartu su turiniu.

Galite pradėti skaityti, ką kiti žmonės turi pasakyti apie šią temą, o tada prisijungti, kai esate pasiruošę. Jei ypač patinka komentarą, jūs galite pasirinkti sekti savo Autorius taip, kad jūs galite lengvai rasti žmones ir komentarus, kurie yra labiausiai jus sudominti.

Mes statysite ant šių "diskusijų kontekste" sąvokomis ir "po" per ateinančius mėnesius, kad socialinio mokymosi jaučiasi mažiau kaip priverstinio pokalbį ir daugiau kaip kalbėtis su draugais apie savo idėjas ir tai, ką išmokote.

matoma mokymosi

Vienas iš būdų pagerinti mokymąsi yra, kad procesas matomas, todėl, kad jūs žinote, kas bus kitą, kur esate kurso ir kiek turite ateiti. To Do sąrašas suteikia jums kurso apžvalga, nurodant veiklą kiekvieną savaitę, ir išlaikyti tai, ką baigsite rekordą.

Profilio puslapis suteikia savo veiklos santrauką, įskaitant jūsų kursus ir komentarus, kuriuos padarė. Mes turi būti išplėsti jų tolesnes ženklais už kursą ir nuorodų savo pažangą.

Bendrija remia mokymosi

Intensyvus mokymas modelis gali neveikti masinis masto nemokami kursai, todėl mes turime pasiūlyti online pagalbą be didelio tinklo kuratorių. Tirpalas yra panaudoti bendruomenės, kur besimokantieji gali padaryti nedelsiant naudoti savo naujai įgytus įgūdžius dalijantis savo žinias su savo bendraamžiais galią.

Po kitus besimokančiuosius yra dalis galinga sistema statome, kuris leis jums pripažinti gerus įmokas ir skatinti žmones, kurie siūlo naudingų patarimų, ir kurti savo reputaciją. Tokiu būdu, sėkmė ateina ne tik iš artimųjų užduotį ir užbaigti kursą, bet taip pat nuo priėmimo indėlį į FutureLearn bendruomenė.

Masyvi masto socialinio mokymosi

Visi šie metodai turi dirbti su dideliais kiekiais besimokančiųjų, kad komentarai ne tik mirksi praeitį, ir reputacija gali būti pastatytas per tam tikrą laiką. Štai kodėl mes nusprendėme sukurti naują masinis masto socialinio mokymosi platformą, remiantis patirtimi iš Atvirasis universitetas, BBC, socialinės žiniasklaidos dizainerių, taip pat mūsų FutureLearn Partneriai. Tai naujas būdas mokytis.

Pastabos

Matoma mokymasis įkvėpė John Hattie darbą, sužinoti daugiau, apsilankykite visible-learning.org.

Mūsų principai

Dešimt principai, vadovauti, kaip mes suprojektuoti ir pastatyti FutureLearn.

Atidaryta

Kur tik įmanoma, mes skatiname mūsų partnerius pateikti kurso turinys atvira ir randamas, susieti dėmesį į geriausias internete ir dalyvauti interneto diskusijoje. Mes siekiame, kad kurso turinys prieinamas kaip daugelyje prietaisų, kaip įmanoma ir visiems lankytojams. Mes dalinamės mūsų vystymosi procesą ir motyvus mūsų verslo sprendimus per kanalus, pavyzdžiui, mūsų interneto dienoraštyje.

Klausyti mūsų besimokančiųjų

Atsiliepimai iš mūsų besimokančiųjų yra mūsų vystymosi proceso centre: tiek kurso turinio ir funkcijų platformos. Mes nuolat kartoti ir gerinti remiantis atsiliepimais ir stebėdami, kaip žmonės mokosi. Mes išleisti funkcijas, kaip greitai, kaip įmanoma ir mokytis iš kiek realūs žmonės juos naudoti. Ir tada mes juos geriau.

pasakoti istorijas

Pasakojimas yra labai svarbi. Mes norime įkvėpti mūsų mokiniams eiti į kelionę ir nežinote, kur jie yra ir kur eiti toliau. Pasakojimas apima kartų žiūrėti, klausytis ir skaityti, erdvė pokalbio akimirkas ramioje apmąstymams ir kulminacijų vertinimo. Mes naudojame pasakojimas bendrauti idėjas įdomus ir patrauklus būdais. Ir mes visada tegul mokiniai pasivyti.

išprovokuoti pokalbį

Pokalbis vyksta ir yra neatsiejama mokymosi patirtį. Socialiniai sąveika yra atvira pagal nutylėjimą paskatinti svetimo mokymąsi ir sudaryti sąlygas visiems gauti naudos iš diskusijų. Mes kviečiame visus būti bendraujantis, nes vienas iš geriausių būdų išmokti yra per kalbėti su kitais.

Embrace masinis

Mes išnaudoti galimybes, kad daug žmonių mokosi kartu suteikia: specializuotų žinių, kad egzistuoja grupės; žmonių skaičius internete kartu vienu metu; būdą idėjų srautą aplink tinklą; ir kaip minios gali padėti paviršiaus geriausią turinį. Ir mes mokomės žiūrėti kaip didelė grupė mokinių elgtis.

Sukurti jungtys

Mes skatiname mokinius užmegzti ryšius teikti abipusę paramą, mesti iššūkį savo idėjas ir pašalinti nuotolinio mokymosi vienatvę. Mes sukurti erdves mažoms grupėms ateiti kartu ir pasiekti bendrus susitarimus.

Daryk paprastai

Mes stengiamės, kad būtų išvengta sudėtingumo, kur tik įmanoma. Mes naudojame žemyn į žemę kalbą ir padaryti patirtis draugiški ir svetingi kaip galime, ir skatinti mūsų partnerius į tą patį. Mes projektuojame už bendrojo naudojimo atvejais. Jei funkcija yra naudinga, tačiau tik nedaugelis, mes atsispirti pagundai jį įtraukti, siekiant išlaikyti platforma lengva naudotis visi.

Mokytis iš kitų

Mes skolintis iš geriausių transliavimo, žaidimų ir socialinės žiniasklaidos sukurti įdomi ir maloni mokymosi patirtį. Atkreipiame ant didžiulės žinių ir patirties, kad egzistuoja Atvirojo universiteto ir tarp mūsų konsorciumo partneriais, kurie taip pat dalijasi savo turtus patirties, kaip pedagogų tarpusavyje, sukurti geriausią įmanomą galutinį produktą.

Švęskite pažangą

Mes motyvuoti savo mokinius išmušant kelionę į mažus žingsnius. Kiekvienas žingsnis yra kąsnio dydžio padaryti mokymosi matomi, padėti mokiniams matyti pažangą greitai ir reguliariai apgalvoti, ko jie išmoko. Mes švenčiame kiekvieną pažangos žingsnį, mažų ir didelių. Nėra tokio dalyko, kaip nebaigusių: mes skatinti mokinius imtis iš patirties, nes mažai arba tiek, kiek jie nori.

Embrace FutureLearners

Mes norime sukurti besimokantiems visą gyvenimą bendruomenės, ir suteikti atspirties iš vienos kelionės į kitą. Mūsų lankytojai FutureLearners, o ne studentai tam tikrą universitetą.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

FutureLearn

Suprasti, kaip veikia "blockchain", iš kur atsirado technologija ir kodėl ji leis energijos vartotojams, kaip niekada anksčiau. ... [+]

Suprasite, kad blokados grandinės potencialas yra energijos sektoriuje

Šis internetinis kursas nagrinėja neįtikėtinai pavojingą "blockchain" technologijų potencialą energetikos sektoriuje. Jūs pažiūrėsite, kaip veikia "Blockchain", ir pradėkite suprasti fono, vertės pasiūlymą ir geopolitinį kontekstą, kuris atkreipė dėmesį į kiekvieno dėmesio centrą.

Žinoma, bus pateikta aiški apžvalga, kaip ir kodėl "blockchain" perims energetikos sektorių, optimizuos senus procesus ir suteiks klientams daugiau galimybių nei niekada anksčiau. Tai sukurs naują paradigmą, pagal kurią vartotojai galės pirkti ir parduoti energiją iš vienos pusės ir tarpusavyje.

Kokias temas apimsite?Kas yra blokinis grandynas?Skaitmeninės valiutosBlockchain evoliucija ir ateitisPažangios sutartys ir decentralizuotos programos"Blockchain" energetikos sektoriuje: nauja paradigmaP2P energijos prekyba"Blockchain" pritaikytas "EV" įkrovimuiKą gausite?... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Mūsų gyvenimas priklauso nuo internetinių paslaugų. Gaukite esminius žiniatinklius ir įgūdžius kibernetinio saugumo srityje, kad padėtumėte apsaugoti savo skaitmeninį gyv ... [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Šis internetinis kursas padės suprasti internetinį saugumą ir apsaugoti skaitmeninį gyvenimą tiek namuose, tiek darbe.

Vadovaudamasi "Cory Doctorow", jūs sužinosite, kaip atpažinti grėsmes, kurios gali pakenkti jūsų internetui, ir imtis veiksmų, kad sumažėtų tikimybė, kad jie atsitiks su jumis.

Kursas apims internetinę saugą platesniame pasaulyje, pristatys tokias sąvokas kaip kenkėjiškos programos, virusai, Trojos arklys, tinklo saugumas, kriptografija, tapatybės vagystė ir rizikos valdymas.

Kursą palaiko JK vyriausybės nacionalinė kibernetinio saugumo programa, yra GCHQ sertifikuota mokymo programa ir IISP akredituota.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
8 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Sužinokite, kaip analizuoti energijos perdavimo atvejus iš technologinių, teisinių, ekonominių, erdvinių ir socialinių perspektyvų. ... [+]

Šiandien energetikos sistemos susiduria su esminiais pasauliniais iššūkiais: ekonominiu ir socialiniu vystymusi, skurdo panaikinimu, tinkama maisto gamyba, sveikata visiems, ekosistemų išsaugojimu, taikos ir saugumo. Norint išspręsti šiuos iššūkius, būtina pertvarkyti energiją - pereiti prie energijos.

Šiame kurse mes priimsime daugiadisciplininį požiūrį išnagrinėti klausimą dėl energijos perdavimo, suteikiant jums pagrindą ir metodus, kad pats išnagrinėtų klausimą. Ar jūs išspręsite energijos galvosūkį?

Kokias temas apimsite?Energijos perėjimas ir tvarumasTechniniai perėjimo prie energijos aspektaiErdvinis planavimasIntegruota energetikos sistemaPsichologinis energijos perėjimo aspektasTeisės energijos perėjimo aspektasEnergetikos sistemosEkonominis energijos perėjimo aspektasKą gausite?... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
7 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Suprask esminius pasaulio energetikos iššūkius ir analizuos pasaulio energetikos pramonės politinę ekonomiką. ... [+]

Energetika dažnai yra laikoma šiuolaikinės visuomenės gyvybe. Šiuo metu pasaulinėje ekonomikoje, kurioje daugiausia dėmesio skiriama energetikai, vyksta įvairūs pokyčiai jūroje.

Suprasti daugybę svarbių energetikos problemų, su kuriomis susiduria pasaulis

Šio nemokamo internetinio kurso tikslas - išnagrinėti daugybę svarbių energetikos problemų, su kuriomis mes susiduriame, ir sudėtingą pasaulio ekonomikos rinkų sąveiką tarp ekonomikos ir politikos.

Per šešias savaites mes ištirti: mažų naftos kainų priežastis ir pasekmes pasaulinėms energijos rinkoms ir geopolitikai; Šiaurės Amerikos skalūnų dujų sėkmę ir kitų šalių, ypač Kinijos, troškimą ją pakartoti ateityje; JAV gamtinių dujų ir naftos gamybos būklė; taip pat dėl ​​skalūnų revoliucijos ir žemų naftos kainų poveikio OPEC ir Rusijai.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
6 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Sužinokite, kaip išmanieji tinklai ir dideli duomenys gali padėti piliečiams, įmonėms ir miestams suprasti energijos naudojimą ir sumažinti anglies pėdsaką. ... [+]

Sužinokite, kaip išmanieji tinklai gali padėti piliečiams, įmonėms ir miestams sumažinti emisijas

Šis internetinis kursas suteikia technologinę ir elgsenos struktūrą, padėsiančią piliečiams, įmonėms ir miestams sumažinti anglies pėdsaką.

Jūs pažvelgsite į energijos gamybos modelius ir naudosite pagrindines priemones, kad galėtumėte integruotis į energijos gamybos ciklą. Jūs sužinosite, kaip išmanieji tinklai veikia mažu ir dideliu mastu. Ir jūs surinksite didelius duomenis iš pažangiųjų tinklų ir ją analizuosite, kad suprastumėte energijos suvartojimą.

Galiausiai, jūs pažvelgsite į tai, kaip galite lobizuoti viešąsias įstaigas, skatinti energijos inovacijas ir tvarumą tiek miestų, tiek kaimo vietovėse.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
5 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Sužinokite, kaip pasidalinti įdomiomis istorijomis keliose platformose, pvz., Knygose, filmuose, žaidimuose ir televizoriuose, naudodami šį nemokamą internetinį kursą. ... [+]

Istorijos vis dažniau pasakoja įvairiais formatais: knygomis, komiksais, įvykiais, filmais, žaidimais ir televizijos programomis. Tai vadinama "transmedia" pasakojimo ar daugialypės pasakojimas.

Šis kursas padės jums pasakyti įtikinamų istorijų keliose platformose.

Mes pažvelgsime į tokius pavyzdžius kaip "The Avengers", "The Matrix" ir "Transformers" - ir praktikoje įdiegsime teoriją, pertvarkydami populiarią "The Three Little Pigs" melodijas.

Jūs sužinosite su Daniel H Byun - kino režisierius taip pat žinomas kaip 변혁.

Kokias temas apimsite?

Per keturias savaites mes paklausime:

Kas yra transmedia pasakojimas? Ir kaip ji skiriasi nuo susijusių idėjų, pavyzdžiui, žiniasklaidos konvergencijos ir vieno šaltinio daugkartinio naudojimo (OSMU)?Kaip pagrindiniai elementai, simboliai, sklypas ir nustatymas sukuria įsimintiną istoriją?Ką mes galime išmokti iš folkloro ir tradicinių pasakojimų?Ir kaip pasakojimas skaitmeniniame amžiuje skiriasi nuo ankstesnių formų?... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Sužinokite, kaip subalansuoti savo knygas ir ugdyti įgūdžius valdyti finansus asmenine ir verslo aplinka. ... [+]

Gaukite praktinių finansinių įgūdžių, kad galėtumėte subalansuoti knygas

Sužinokite, kaip pinigų srautai asmeninėje ir verslo aplinkoje, ir kurkite pagrindinius įgūdžius, kad galėtumėte valdyti savo finansus, taikydami šį kursą, kuris supažindina jus su buhalterija ir apskaita.

Jūs išmoksite bendrus terminus, pagrindines matematikos ir gebate pritaikyti savo žinias praktikoje. Po šio kurso galėsite puikiai suderinti savo knygas ir suvokti, kaip pelno ir nuostolių sąvokos lemia pajamas ar skolas.

Kurti idėjas per pokalbį

Šis kursas nėra palengvintas. Besimokantys skatinami palaikyti vieni kitus, dalintis asmenine patirtimi ir žiniomis bei pamatyti naujas perspektyvas.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Ištirkite biochemijos poveikį bioenergetikai ir sveikatai, sužinokite, kodėl absolventai yra paklausūs; su Biocheminiu draugija. ... [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Biochemija sujungia visus mokslus cheminių ir fizinių procesų, kurie vyksta gyvuose organizmuose, tyrinėjimui. Tai iš tikrųjų yra gyvenimo mokslas.

Savo ruožtu kaip mokslinė disciplina, biochemija daro didelę įtaką visoms gyvosios gamtos sritims, o darbdaviai - didelę paklausą biochemikų.

Susipažinkite su biochemija

Šis nemokamas internetinis biochemijos kursas apibūdins šios srities fone ir istoriją bei jos šiuolaikinę reikšmę gyvosios gamtos moksluose. Idealiai tinka, jei jums patiks biologija ir chemija mokykloje, ir ketinate studijuoti ar dirbti biochemine kaip atskirą dalyką.

Iki kurso pabaigos galėsite:aptarti, kaip biochemija sujungia gamtos mokslus, apibūdina gyvų sistemų cheminį pagrindą;aprašyti įvykius ir mokslininkus, kurie buvo reikšmingi istorinės biochemijos raidos metu;apibūdinti sėklų bandymus, dėl kurių buvo padaryta didelė pažanga biocheminių žinių srityje;aptarti, kur biochemija ateityje bus svarbi mokslinė pažanga, pavyzdžiui, bioenergija, farmacijos produktai ir sintetinė biologija.pripažinti platų darbo vietų ir karjeros galimybes, kurios tampa įmanomos kaip biochemijos absolventas.Sužinokite su ekspertais biochemikų iš UEA ir už jos ribų... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Kodėl prisijungti prie kurso? Didėjantys gyventojai ir socialiniai pokyčiai daro spaudimą mūsų santykiams su aplinka. ... [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Didėjantys gyventojai ir socialiniai pokyčiai daro spaudimą mūsų santykiams su aplinka.

[-]
Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Ar jums įdomu, kokių įgūdžių jums reikia norint sėkmės IELTS Academic test? Gal norite sužinoti, kaip IELTS egzaminuotojai vertina jūsų lygį arba kaip pagerinti savo grup ... [+]

Ar jums įdomu, kokių įgūdžių jums reikia norint sėkmės IELTS Academic test? Gal norite sužinoti, kaip IELTS egzaminuotojai vertina jūsų lygį arba kaip pagerinti savo grupės rezultatus? Šis kursas padės jums surasti atsakymus, suprasti, kaip mokytis testą, ir plėtoti savo akademinius anglų kalbos įgūdžius.

Jūs bendrausite su ekspertais ir besimokančiais visame pasaulyje. Jūs taip pat turėsite galimybę išbandyti autentiškas IELTS praktikos užduotis ir sužinoti, kokius įgūdžius jie išbando ir kaip jie pažymėti.

IELTS yra Jungtinių Britanijos tarybos, IDP: IELTS Australija ir Anglijos kalbos vertinimas.

Kas temos bus jums padengti? IELTS akademinio testo turinys Įgūdžių, reikalingų norint pagerinti IELTS balą Kaip vertinami IELTS kandidatai Užduočių, kurias reikia užbaigti IELTS testą, spektras ir įgūdžiai, kuriuos šiuos uždavinius testuoja Kai kurie įgūdžiai, kuriuos reikia mokytis universitete, kur anglų kalba yra mokymosi kalba Ką pasiekti? ... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
5 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Atlikti pagrindinius proceso kasybos analizės metodus ir teisingai interpretuoti rezultatus; Gauti konkrečių ir pagrįstų procesų įžvalgų iš (jų) įvykių duomenų. Ką pa ... [+]

Atlikti pagrindinius proceso kasybos analizės metodus ir teisingai interpretuoti rezultatus; Gauti konkrečių ir pagrįstų procesų įžvalgų iš (jų) įvykių duomenų. Ką pasiekti?

Iki kurso pabaigos galėsite ...

Nustatykite analizei tinkamus įvykių duomenis "ProM lite" įrankyje taikykite įvairius proceso kasybos būdus į įvykių žurnalus "ProM lite" įrankio interpretuokite įvairių procesų kasybos būdų rezultatus Apibūdinkite proceso srautą, remiantis įvykio duomenimis Pagerinti procesus, pagrįstus proceso analizės įvykių duomenimis Kas už kursas?

Šis kursas skirtas visiems, besidomintiems verslo procesų valdymu (BPM), duomenų mokslu ir (arba) procesų analitikais. ... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Tarpdisciplininės ideologijos perspektyvos iš politikos, istorijos, sociologijos, klasikos, psichologijos ir žiniasklaidos studijų Ryšys tarp tokios kasdienės veiklos ... [+]

Tarpdisciplininės ideologijos perspektyvos iš politikos, istorijos, sociologijos, klasikos, psichologijos ir žiniasklaidos studijų Ryšys tarp tokios kasdienės veiklos kaip suvartojimas, virimas ir gyvenimas miestų erdvėje su politiniais įsitikinimais Ką pasiekti?

Iki kurso pabaigos galėsite ...

Įvertinti įvairių akademinių metodikų ideologijų supratimą Palyginkite propagandas, sukurtas režimais iš viso politinio spektro Aptarkite, kaip politiniai idealai ir vertybės keliauja tarp skirtingų istorinių laikotarpių ir kultūrinių kontekstų [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Ištęstinės
5 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Nustatykite pagrindinius Jungtinės Karalystės švietimo ir kokybės užtikrinimo aspektus Bendradarbiaukite su mokiniais ir mokykitės iš bendraamžių, bendradarbiaudami s ... [+]

Nustatykite pagrindinius Jungtinės Karalystės švietimo ir kokybės užtikrinimo aspektus Bendradarbiaukite su mokiniais ir mokykitės iš bendraamžių, bendradarbiaudami su bendruomenėmis praktikoje Išnagrinėkite pagrindinius konsultavimo studentų išteklius Nustatykite savo profesinės praktikos aspektus Išnagrinėkite pagrindines agentų, patarėjų ir patarėjų elgesio sritis Parodykite specialistų įstojimo paraiškų supratimą Kas už kursas?

Šis kursas skirtas visų pirma tiems studentams, kurie nori atvykti į JK, norintiems studijuoti, įskaitant mokyklos konsultantus, švietimo agentus ir tuos, kurie nori tapti švietimo agentais. Potencialūs studentai ir besimokantieji, kurie nori atvykti į JK studijuoti, taip pat suras kursą informatyvų ir naudingą. Reikalingas anglų kalbos lygis B1 lygyje.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Šis internetinis kursas paklausė: kas daro kai kurias savybes vertingesnes už kitas? Šiame kurse mes atrakinome keletą nuosavybės vertybių paslapčių; Atspindi, ar būsto k ... [+]

Šis internetinis kursas paklausė: kas daro kai kurias savybes vertingesnes už kitas?

Šiame kurse mes atrakinome keletą nuosavybės vertybių paslapčių; Atspindi, ar būsto kainos visada didėja; Išnagrinėtos su turtu susijusios karjeros galimybės; Apsvarstė palūkanų normų ir infliacijos įtaką būsto kainoms; Ištyrė artimų įvairioms patalpoms ir demografijai priklausomybės nuo turto paklausos įtaką; Ir pasiekė ir interpretavo keletą duomenų apie nekilnojamojo turto kainas.

Ką pasiekti?

Iki kurso pabaigos galėsite ...

Susipažinkite su nuosavybės kalba Ištirkite daugybę karjeros ir investavimo galimybių turtui Ištirkite įvairias žemės savybes, kurios įtakoja jo vertę Pasiekite ir interpretuokite kai kuriuos duomenis apie nekilnojamojo turto kainas Kas už kursas? ... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Ištęstinės
2 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

... [+]

Šis kursas leis jums:

Ką pasiekti? Kas už kursas? [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Ištęstinės
8 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Iš geopolitinės perspektyvos, Pietų Korėja yra šiaurės rytų Azijoje, regiono, iš kurio beveik visi saugumo įtampa Rytų Azijoje auga ". Apsvarstykite, pavyzdžiui, seniai K ... [+]

Pietų Korėja yra kritišku momentu, ypač iš pasaulio perspektyvos.

Suprasti geopolitiką ir saugumas

Iš geopolitinės perspektyvos, Pietų Korėja yra šiaurės rytų Azijoje, regiono, iš kurio beveik visi saugumo įtampa Rytų Azijoje auga ". Apsvarstykite, pavyzdžiui, seniai Kinijos ir Japonijos konkurencija ir neišspręstų teritorinių ginčų į Rytų Kinijos jūrą. Dažnai sakoma, kad teritoriniai ginčai tarp Tokijo ir Pekino pasiekė "virimo temperatūra. Be to, nuolatiniai saugumo grėsmės, kurią kelia Šiaurės Korėjos branduolinių ginklų ir ilgojo nuotolio raketų negali būti priimtas lengvai. Svarbiausia, Kinijos augimas ir JAV "" subalansuoti "į Aziją greičiausiai sukurti naują dimensiją pasaulio galios politikoje.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Ištęstinės
6 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Ar norėtumėte išmokti įvairių muzikos klausymo ir supratimo būdų? Jūs sužinosite, kaip prijungti žymą, kurią matote, su muzika, kurią girdite, nuo trumpų žinomų melodijų ... [+]

Ar norėtumėte išmokti įvairių muzikos klausymo ir supratimo būdų?

Jūs sužinosite, kaip prijungti žymą, kurią matote, su muzika, kurią girdite, nuo trumpų žinomų melodijų iki viso orkestro balo.

Sutelksime dėmesį į Mozarto, Schuberto, Beethoveno ir Mahlerio kūrinius, pristatysime pianistą, mažą kamerinę grupę ir dirigentą, kuris paaiškins, kaip jie sukuria įsimintinas pasirodymus iš pastabų puslapyje.

Kas už kursas?

Šis kursas skirtas visiems, kurie domina muzika. Jums nereikės skaityti muzikos užrašų ar žaisti instrumentą.

[-]
Jungtinė Karalystė UK Online
February 2019
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

... [+]

Dažniausiai racionalizuotos naudojamas pasiteisinimas akademinį nesąžiningumą [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

... [+]

Nustatyti pagrindinius vertinimo principus Mokymosi Įvertinti kai kurių mokslinės literatūros apie vertinimo mokymuisi Apmąstyti tyčinio dialogo vaidmuo remiant mokymą į formuojamojo būdu Paaiškinkite pagrindines charakteristikas klausimą vyrių taškų Tobulinti gebėjimą sukurti Vyrio taškų klausimus per tarpusavio peržiūros projektavimo ir vertinimo proceso Prisidėti prie minios kilmės saugykloje klausimus vyrių taškų Bendradarbiauti su bendraamžiais, pedagogų ir mentorių išbandyti veiklą ir dalijasi mąstymą, siekiant padėti nukreipti praktika Įvertinti praktinių idėjų spektrą, kuris gali būti naudojamas išgauti parodymus... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
6 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Veiksmingas dalyvavimas mūsų visuomenėje vis labiau reikalauja mūsų galimybės prisijungti prie interneto. Tai ne tik techninių galimybių klausimas - kaip ir mūsų fizinė v ... [+]

Veiksmingas dalyvavimas mūsų visuomenėje vis labiau reikalauja mūsų galimybės prisijungti prie interneto. Tai ne tik techninių galimybių klausimas - kaip ir mūsų fizinė visuomenė, yra tinkamas ir atsakingas elgesys, kurį turime įgyti.

Šio kurso metu mes tirsime ir išnagrinėsime skaitmeninės visuomenės sampratą. Pažiūrėsime, kaip asmeninės vertybės ir etiniai sprendimai formuoja mūsų dalyvavimą internete ir kaip galima taikyti naujas technologijas, kad būtų išspręstos kai kurios problemos, su kuriomis galime susidurti. Visa tai mes sukursime jūsų skaitmenines galimybes ir jūsų supratimą apie skaitmeninių technologijų naudojimo kultūrinius ir etinius aspektus ir sieksime sukurti įgūdžius, reikalingus tapti veiksmingu ir sėkmingu skaitmeniniu piliečiu.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Kokią programinę įrangą ar įrankius reikia? Jums bus naudojant šiuos nemokamus įrankius. Perskaitykite žemiau pateiktas produkto svetaines, kad užtikrintumėte, jog jūsų s ... [+]

Kokią programinę įrangą ar įrankius reikia?

Jums bus naudojant šiuos nemokamus įrankius. Perskaitykite žemiau pateiktas produkto svetaines, kad užtikrintumėte, jog jūsų sistema atitinka minimalius reikalavimus. R ir R Studio Desktop (atvirojo šaltinio leidimas) Praktinius užsiėmimus atliksite naudodamiesi "R Studio", todėl jūs turite būti pakankamai susipažinę su R:

įdiegti paketą [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Dieninės
Ištęstinės
2 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Šis internetinis kursas pasakoja apie šią revoliuciją, pristatydamas įprastas biomedžiagas ir biologinio spausdinimo technologijas. Kas temos bus jums padengti? Tarpdisci ... [+]

Šis internetinis kursas pasakoja apie šią revoliuciją, pristatydamas įprastas biomedžiagas ir biologinio spausdinimo technologijas.

Kas temos bus jums padengti? Tarpdisciplininis 3D klinikinio bioprinto pobūdis 3D modeliavimo programinės įrangos pranašumai ir apribojimai bioprintingumui 3D spausdinimo procesas (problema, dizainas, medžiagų parinkimas ir objektų gamyba) Biomaterialų, galinčių pagerinti gyvenimą, atvejų tyrimai (pvz., Robohandas, titano kulnas, glaukomos implantai). Protezavimo medžiagų ir struktūrinių rėmų, naudojamų 3D bioprintingoje medžiagoje, pobūdis ir svyravimai Skirtumas tarp implanto ir protezavimo Naujoviški ... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
June 2019
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

... [+]

Santykių marketingas neapsiriboja tik verslo ir vartotojų sandoriams. Nesvarbu, ar esate viešajame sektoriuje, karinis ar net technologijų start-up, jums sužinoti, kaip sukurti ir klientų kontekste idėjos yra vienodai taikomos santykius organizacijos su suinteresuotosiomis šalimis, kaip antai investuotojų ir kitų departamentų didelė organizacija.

Įvertinti ir įvertinti etinius klausimus, susijusius su rinkodaros santykius. Kas už kursas?

Šis kursas yra skirtas tiems, kurie nori plėtoti ir stiprinti santykius su savo klientais ar kitomis suinteresuotosiomis šalimis ir nereikalauja jokios ankstesnės patirties studijuoti santykių marketingas.

Daugiau informacijos apie registraciją, galutinis vertinimas Žinoma, jūsų tinkamumo ir Verslo vadybos bakalauro, apsilankykite Atvirojo universiteto svetainėje. Atvirasis universitetas neveikia Kuba, Iranas, Šiaurės Korėja, Sudanas ir Sirija. Tai reiškia, kad besimokantieji pagrįsti tose šalyse nebus galima konvertuoti savo dalyvavimą šioje programoje, kad atvirasis universitetas studijų kreditų.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
April 2019
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Kodėl prisijungti prie kurso? Networking yra esminis įgūdis, kuris padės jums imtis kontroliuoti savo karjerą. Šis internetinis kursas supažindina tinklų kūrimo, kaip pag ... [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Networking yra esminis įgūdis, kuris padės jums imtis kontroliuoti savo karjerą. Šis internetinis kursas supažindina tinklų kūrimo, kaip pagrindinės įgūdžių, siekiant padėti plėtoti savo asmeninį prekės ženklą į darbo pasaulį principus.

Sukurkite savo tinklą ir asmens prekės ženklo internete ir realiame pasaulyje

Jūs amatų ir gauti grįžtamąjį ryšį apie, liftas aikštelę, trumpą pareiškimą apie savo vaidmenį ir talentus. Jūs išmoksite kaip analizuoti savo jungtys vertę, ar jūs ieškote naujo darbo arba ieško būdų yra efektyvesnis jūsų dabartinę padėtį. Žinoma, bus taip pat apima strategijas savęs pateikimo, išlaikant ryšį su savo ryšius ir užtikrinti, kad jūsų tinklas santykiai grindžiami abipuse nauda ir pasitikėjimu.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
February 2019
Dieninės
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Apibrėžti tvarumo ekologiniu ir žmogiškųjų išteklių požiūriu Nustatyti tvarumo etapus, o pokyčių veiksnių verslo tvarumo Apibrėžti ir taikyti "žaliuosius HR priem ... [+]

Apibrėžti tvarumo ekologiniu ir žmogiškųjų išteklių požiūriu Nustatyti tvarumo etapus, o pokyčių veiksnių verslo tvarumo Apibrėžti ir taikyti "žaliuosius HR priemones ir strategijas Kurti ekologiškesnius HR kaip koncepcija organizacijoms pasiekti už atitikties Naršyti trigubu viršutinėje eilutėje požiūrio į tvarumo koncepciją Naršyti žalia HR elementus ir ryšius tarp ekologinės ir žmogaus tvarumo Įvertinti efektyvi verslo strategijas ir metodus tvarumo Kas už kursas?

Šis kursas yra skirtas profesionalams ir studentams disciplinų operacijų, Finansai, Marketingas, ar žmogiškųjų išteklių, kurie nori daugiau sužinoti apie Tvarių ir ekologiškų HR praktiką.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

... [+]

Jums ištirti įvairių alternatyvų pasiekti lygesnę pasaulį ateinančioms kartoms.

Kurso vadovai yra dr Jerome de Henau, vyresnysis dėstytojas Ekonomikos The Open University, ir Jonquil Lowe, dėstytojas Asmeniniai finansai The Open University.

Kas temos bus jums padengti? Ką reiškia "nelygybė" ir kaip jis matuojamas. Palyginimai nelygybės tarp šalių, skirtingų žmonių grupių ir kartų. Kodėl nelygybė klausimai. Ginčai apie nelygybę. Priežastys, pasekmės, gamta ir poveikis nelygybė, ypač susijusių su būsto ir pensijas. [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

... [+]

Apsvarstykite, moksliniai tyrimai ir aptarti pagrindinius skirtumus simpatinių ir parasimpatinės padalinių vegetacinė nervų sistema. [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Svarbiausia, kaip šiuo metu pramonė dirba vartotojui? ... [+]

Svarbiausia, kaip šiuo metu pramonė dirba vartotojui?

[-]
Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Dieninės
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Metodai struktūrizavimo programų neakivaizd dydis Kuriant užsakymą gramatikos įrankiai su biblioteka paramos Interpretuoti duomenų struktūrų ... [+]

Metodai struktūrizavimo programų neakivaizd dydis Kuriant užsakymą gramatikos įrankiai su biblioteka paramos Interpretuoti duomenų struktūrų ir funkcijų sąsajas naudojant tipai Taikyti formalius metodus įrodyti savybes funkcinių programų Kurti, keisti ir ieškoti kodą naudojant standartines Haskell platformos įrankius Pagrįskite, kodėl programa naudoja bendrą standartą vienuolis (įskaitant IO o gal) Naršyti standartines combinators veikimui sąrašus Kas už kursas? [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Dieninės
Ištęstinės
6 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

... [+]

Politika visuose lygmenyse, nuo individų iki pasaulio: mes pradėsime nuo politikos problemų pasaulinėje ir nacionalinėje mastu. Kaip šias problemas reikia spręsti?

[-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
2 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

... [+]

Rinkti ir teikti ataskaitas apie vietiniam tyrimų apie homo floresiensis [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Ką pasiekti? Apibūdinkite valdymo ir vadovavimo sąvokas Suprasti ir įvertinti skirtingų valdymo ir mokymosi stilių Nustatyti poreikį ir duomenų svarbą, kaip įrody ... [+]

Ką pasiekti? Apibūdinkite valdymo ir vadovavimo sąvokas Suprasti ir įvertinti skirtingų valdymo ir mokymosi stilių Nustatyti poreikį ir duomenų svarbą, kaip įrodymo, geros sprendimų priėmimo Nustatyti ir apibrėžti sąvoką "suinteresuotas šalis" ir įgyti kodėl jie yra svarbūs suprasti Pradžia ir plėtoti nuolatinis procesas asmeninio tobulėjimo planavimo [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Dieninės
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Nustatyti, kas jūsų klientai / vartotojai analizuojant jų savybes, ir parengti šią informaciją tolesnių tyrimų Palyginti dalyvaujant tipų pirkimo lygį, prognozuoti po ... [+]

Nustatyti, kas jūsų klientai / vartotojai analizuojant jų savybes, ir parengti šią informaciją tolesnių tyrimų Palyginti dalyvaujant tipų pirkimo lygį, prognozuoti poveikį jis gali turėti klientų pirkimo elgesį Taikyti pirminius ir antrinius tyrimų metodus siekiant sukurti rinkos tyrimų planą, kuris geriau identifikuoja pirkėjo poreikius, motyvaciją ir priežastis pirkti konkrečius produktus ar paslaugas Suprojektuoti ir pastatyti klientų kelionės žemėlapį aprašyti procesą pirkėjas atsižvelgiama spręsdamos pirkimo, generuojant klientų personas Kas už kursas?

Šis kursas yra skirta mokiniams, turintiems nedidelį verslą arba planuojantiems įkurti verslą internete ir nori suprasti rinkos analizės ir klientų profiliavimo, principus per pavyzdžiais serijos, mokymosi teorija ir veiklą.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Dieninės
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

... [+]

Ką pasiekti? Nustatyti socialines įmones Plėtoti savo socialinės įmonės verslo idėja Prisidėti prie diskusijų apie socialinės įmonės pasaulyje Kas už kursas?

Šis kursas yra skirtas visiems, kurie domisi sužinoti daugiau apie socialinės įmonės, įskaitant verslininkus, labdaros, darbo profesionalams ir studentams.

[-]
Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

... [+]

Kaip markių gauti sukurta: puikus markės dizainas, keturi matmenys prekės dizainas, skysčių procesus, kurie veda į didelį prekės ženklo dizainas Kaip markių pavarų organizacijos: prekės ženklo vadovaujamos verslo idėją, The keturias ketvirčiai prekės ženklo ieškiniu ženklo vaidmenį inovacijų ir pokyčių Įvertinti dizaino prekės ženklo vaidmenį, o keturis matmenis, dėl kurių tai veikia Įvertinti privalumus ir būdus prekės ženklo vadovaujama valdymo Įsivaizduokite ženklų ateitį, ir pradėti kurti savo asmeninį prekės ženklą Kas už kursas?

Nėra akademinius reikalavimus, bet jums reikia turėti didelį susidomėjimą markių ir kaip jie veikia.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
6 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Ištirkite, kaip erdviniai duomenys ir geografinės informacijos sistemos (GIS) gali būti naudojamos suprasti ir tobulinti visuomenės sveikatą. ... [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Aplinka, kurioje mes gyvename ir dirba, gali turėti didžiulę įtaką mūsų sveikatai - tai poveikis, kurį ištyrė besiformuojanti geoerdvės sritis.

Šis nemokamas internetinis kursas pristatys jus naujus geoerdvės pokyčius, žvelgdamas į naujausius mąstymo būdus ir geografinių informacinių sistemų (GIS) naudojimo būdus sveikatos priežiūros įstaigose.

Suprasti geoerdvės technologijas ir geriausią praktiką

Kursą sudaro dešimt skirtingų temų - nuo duomenų rinkimo metodų iki erdvinio modeliavimo ir siekiama panaikinti atotrūkį tarp mokslinių tyrimų ir sveikatos priežiūros specialistų.

Iki kurso pabaigos suprasite, kaip erdviniai duomenys ir geoinformaciniai metodai gali padėti spręsti visuomenės sveikatos problemas, ir suvokti geriausią GIS praktiką sveikatos srityje.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Suprask, kodėl kai kurios vyriausybės bando išgauti savo suverenitetą ir palieka pasaulines institucijas. ... [+]

Globalizacija yra procesas, kurio negalima pagreitinti, sulėtinti ar sustabdyti. Bet tai nereiškia, kad žmonės nebandys.

Vyriausybės ir piliečiai visame pasaulyje bando pasinaudoti globalizacija (ir pabandyti apriboti jos neigiamą poveikį) arba stengtis to išvengti. Šio kurso metu sužinosite apie kai kurias priežastis, kodėl žmonės yra pro arba anti-globalizacijos. Jūs sužinosite, kodėl kai kurios vyriausybės ir šalys pasirenka ribas ir demarkaciją, o kitos pasirenka integraciją.

Kokias temas apimsite?Defection iš aljansų, sutarčių ir organizacijųDemokratinis nuovargis ir populistiniai poreikiaiRegionalizacija ir europizacijaKsenofobija ir kosmopolitizmasRelocations ir ekonominis nacionalizmasProtekcionizmas ir pasaulinė konkurencijaKas tai yra akredituota?... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
2 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Ištirkite kliūtis, su kuriomis susiduria neįgalūs studentai, ir sužinokite, kaip įveikti šias kliūtis integruotomis praktikomis. ... [+]

Išmokite, kaip aukštąjį mokslą padaryti labiau įtraukiantį

Remiantis Jungtinės Karalystės vyriausybės atliktais tyrimais, neįgalūs asmenys yra maždaug puse tikimės, kad turės aukštesnio lygio kvalifikaciją nei neįgalūs žmonės. Tai kelia svarbų klausimą: kaip mes galime padaryti švietimą labiau integruotą?

Šio kurso metu sužinosite apie įvairius įtraukties ir skaitmeninio prieinamumo aspektus, kuriuos patiria mokytojai, mokytojai ir pagalbinis aukštojo mokslo darbuotojas.

Jūs išnagrinėsite kliūtis, su kuriomis susiduria neįgalūs studentai, inkliuzinio pobūdžio praktiką ir iš studentų išgirsti iš pirmo žvilgsnio apie tai, kokią įtaką įtraukta į jų studijas.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Ištirkite mūsų vandenynus iš kosmoso. Sužinokite, kaip Žemės stebėjimas leidžia mums stebėti vandenynų sveikatą ir informuoti apie politiką bei planavimą. ... [+]

Šis nemokamas internetinis kursas padės supažindinti su Žemės stebėjimo (EO) palydovų duomenimis apie vandenynus, jų naudojimą, rūšis ir problemas. Ji paaiškins, kaip duomenys yra įgyjami ir naudojami, turimų duomenų tipų diapazonas ir susiję terminai bei metodai.

Kursą pristatė fizikas, okeanografas ir transliuotojas dr. Helen Czerski iš Londono universiteto, nuotolinio stebėjimo specialistas dr. Hayley Evers-King iš Plymuto jūrų laboratorijos ir pagrindinis pedagogas Dr. Mark Higgins iš EUMETSAT.

Kursą vykdo EUMETSAT, remdamasi "Copernicus" programa.

Išbandykite vandenyno stebėjimo EO duomenis, naudodami realius pavyzdžius

Susipažinsite su praktiniais vandenyno stebėjimo EO duomenimis pavyzdžiais - realių atvejų tyrimuose ir įvairiose politikos ir sprendimų priėmimo srityse bei išnagrinės naujas technologijas ir tendencijas.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Padėkite save mokyti tarptautiniuose kontekstuose, didindami savo anglų kalbos žinias ir tarpkultūrines žinias. ... [+]

Universitetai, siekdami tapti globaliai konkurentais, mokosi anglų kalba, plečiasi.

Tie, kurie dirba aukštojo mokslo srityje, dažnai mėginama gaminti akademinį darbą anglų kalba - mokytojai ar mokslininkai - be anglu kalbos mokymosi arba tarpkultūrinių įgūdžių.

Šio kurso tikslas - ištaisyti tai, suteikiant jums išsamią anglų kalbos kaip mokymo instrukcijos (EMI) įžangą. Jūs sužinosite apie dabartinę EMI praktiką ir padidinsite pasitikėjimą anglų kalbos vartojimu, taip pat galėsite tobulinti savo tarpkultūrinius įgūdžius.

Prisijunkite prie mūsų ir pasiruoškite pasaulinei klasėje.

Kas temos bus jums padengti?

Kas yra EMI? Skirtingi EMI naudojimo kontekstai ir skirtingi termino interpretacijos / reikšmės, įskaitant internacionalizavimą "namuose" Naujausi tyrimo rezultatai ir diskusijos apie tai, kaip ELF tyrimai paveikė EMI Kalbos vaidmuo veiksmingoje tarpkultūrinėje komunikacijoje Naudinga kalba idėjų pristatymui anglų kalba (pvz., Žymėjimo kalba) Naudojimasis balsu efektyviose tarpkultūrinėse komunikacijose, pvz., Aiškumas, pristatymo greitis, intonacija ir kt Ar kiek tikslumas yra svarbus kalba? Daugiakalbės ir daugiakultūrės auditorijos paskaitų problemos ir iššūkiai Palengvinti ir valdyti veiksmingą bendravimą mažose grupėse ar seminaruose Pripažinti kultūrinius skirtumus tarptautinėje klasėje ir išvengti stereotipų Praktiniai patarimai, kaip spręsti tarpkultūrines problemas Ką pasiekti? ... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Pagerinkite savo klausymo ir rašymo įgūdžius, taip pat suprantate akademinį žodyną, tada sukurkite savo pristatymą. ... [+]

Sužinokite, kaip klausytis ir pateikti efektyviai anglų kalba.

Gebėjimas klausytis kitų ir efektyviai pristatyti savo idėjas padės sėkmingai įsitvirtinti universitete. Šis internetinis kursas padeda jums tobulinti šiuos įgūdžius, mokytis anglų kalba. Tai parodo jums veiksmingas klausymo ir pastabų rinkimo strategijas, kad galėtumėte nustatyti ir įrašyti svarbiausius kitų žmonių pristatymų aspektus. Tai padės jums geriau suprasti pagrindines akademines kalbas ir specialųjį žodyną.

Jūs atnešite viską, ką mokote kartu, kurti ir praktikuoti pristatyti savo kalbinį pristatymą ir gauti išsamų mokytojų atsiliepimų.

Kokias temas apimsite?Pagrindiniai klausymo įgūdžiai ir strategijos akademiniams tikslams.Žodynų mokymosi strategijos išplėsti savo akademinį žodyną.Kaip padaryti efektyvius užrašus.Kaip atpažinti ir analizuoti paskaitos struktūrą.Kas daro gerą pristatymą.Kaip būti tikri, kad pateikiate kitiems.Įgūdžiai, skirti susisiekti su jūsų tiksline auditorija.Skirtumas tarp fakto ir nuomonės.Rasti ir įvertinti informaciją savo tikslams.Suplanuokite ir sukurkite savo pristatymą.Gaukite išsamų atsiliepimą iš pedagogo apie savo pristatymą.Ką gausite?... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
6 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Sužinokite apie "Open Data" galimybes ir sužinokite, kaip galite jį naudoti verslo transformavimui. ... [+]

"Atvirieji duomenys" - tai duomenys, kuriuos kiekvienas gali pasiekti, naudoti arba bendrinti, o kai naudojamas, jis gali būti labai galingas. Tai leidžia įmonėms, piliečiams, kūrėjams ir mokslininkams panaudoti išteklius, kurie gali labai pagerinti jų bendruomenes ir ekonomiką. Tai taip pat gali padėti kurti naujus produktus ir paslaugas, pagerinti verslo efektyvumą ir kurti ekonominę vertę.

Šis kursas suteikia naujų žinių apie Open Data istoriją, jos privalumus ir trūkumus, verslo atvejus ir verslo modelius, susijusius su "Open Data" skelbimu ir naudojimu.

Kaip galėtum pasinaudoti? Prisijunkite, kad sužinotumėte.

Kokias temas apimsite?Kas yra atvirieji duomenys?Kodėl "Open Data" yra naudinga versle?Kaip įvertinti ir valdyti riziką naudojant "Open Data"Kaip atvirieji duomenys gali pagerinti versląKaip sukurti "Open Data" verslo modelįKaip naudoti išorinius atvirus duomenisKaip paskelbti atvirus duomenisKą gausite?... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Gaukite inovacijų strategijos įžvalgas ir išmokite jas pritaikyti pažangioms ir naujoms verslo situacijoms. ... [+]

Susitariant šiuolaikiniams verslo ir pasaulio iššūkiams, reikia išspręsti ne tik mintis, kuri iš pradžių sukėlė iššūkius. Tai padeda kurti gerą inovacijų strategiją. Šio kurso metu jūs išplėtysite savo žinias apie atvirų inovacijų, valdymo inovacijų, platformų naujovių ir naujovių diegimo naujovių problemas ir sužinokite, kaip juos įgyvendinti ilgalaikiu požiūriu. Naudodamiesi viktorinais, naujausiomis teorinėmis įžvalgomis, naujoviškų verslo sričių pavyzdžiais ir įžvalgomis diskutuojant su pirmaujančiais ekspertais, jūs sustiprinsite savo žinias apie inovacijas.

Kokias temas apimsite?

1 savaitė: kas yra inovacijų strategija?

Inovacijų strategijos apibrėžimasPereiti prie atvirų naujoviųAtvejo analizė: "Procter"... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Šis nemokamas trijų savaičių kursas padės parengti tobulą CV, paraišką ir internetinį profilį, kai jūs kreipiatės dėl darbo ar kursų. ... [+]

Šis kursas buvo sukurtas ir parengtas Šveicarijos universiteto Karjeros tarnybos ekspertų, padedančių jums rašyti sėkmingas paraiškas, ar jūs kreipiatės dėl darbo ar planuojate mokytis universitete ar koledže.

Per tris savaites mes apžvelgsime skirtingas paraiškų teikimo proceso dalis. Mes padėsime jums suprasti įgūdžius, įgytus per darbo patirtį ir savo studijas, ir parodysite, kaip galite juos suderinti su darbo skelbimais ar kursų reikalavimais.

Mes pasidalinsime jums geriausiais patarimais, padėdami jums parašyti išskirtines programas, CV (arba gyvenimo aprašymus), padengti laiškus ir asmenines pastabas bei pateikti darbdaviams ir priėmimo dėstytojams supratimą apie tai, ko jie ieško kandidatuose. Mes padėsime jums ištirti jūsų skaitmeninį pėdsaką ir sukurti profesionalų profilį internete.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Ištirkite klimato kaitos poveikį visuomenės sveikatai ir sužinokite būdus, kaip įtakoti elgesį ir politiką visuose lygmenyse. ... [+]

Ištirkite tiesioginius ir netiesioginius klimato kaitos padarinius sveikatai

Šis internetinis kursas suteikia jums galimybę ištirti klimato kaitos poveikį visuomenės sveikatai. Ji dalijasi žiniomis apie tiesioginius ir netiesioginius klimato kaitos padarinius visame pasaulyje.

Jis prasideda nagrinėjant dabartines klimato kaitos tendencijas ir metodus, naudojamus vertinant nuolat besikeičiančius duomenis šioje srityje. Sužinokite, kaip panaudoti viešai prieinamus duomenis, kampaniją dėl elgesio ar politikos pakeitimų tiek vietos, tiek regiono lygiu.

Kokias temas apimsite?Kokios klimato kaitos temos ir tendencijos yra apie visuomenės sveikatą, ar yra ką mes galime padaryti, kad pagerintume dalykus?Kas yra pagrindiniai klimato kaitos veiksniai, ką jie daro ir kaip jų žalinga veikla yra priešinga?Kaip galime įrodyti, kad poveikis sveikatai yra susijęs su klimato kaita?Kaip įgyvendinti veiksmų planą, siekiant pagerinti klimato kaitos poveikį sveikataiKą gausite?... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Pagerinkite supratimą apie sudėtingą biologiją už socialinius klausimus, kurie turi įtakos kiekvienam iš mūsų ir visuomenei. ... [+]

Ištyrinėkite biologiją už sudėtingų klausimų, kuriuos skaitote naujienose

Mes dažnai skaitome biologijos naujienų istorijas, kurias mes nesuprantame pakankamai gerai, kad susidarytume nuomonę.

Gebėti interpretuoti sudėtingas biologines sąvokas - genetinį determinizmą, klonavimą, genų inžineriją, kovą su senėjimu, eugeniką, dirbtinį atranką ar intelekto paveldėjimą - mums reikia žinios, kurių neturėtume.

Štai kur šis internetinis kursas gali padėti. Tai suteikia pagrindinį požiūrį į šių idėjų biologiją, - naudojantis pamokomis ir interviu su ekspertais, - kad galėtumėte suprasti jų reikšmę socialinių ir humanitarinių mokslų sritims.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Ištyrinėkite 21-ojo amžiaus įgūdžius, IRT ir daugiakalbį požiūrį į šį anglų kalbos mokymo profesinio tobulėjimo kursą. ... [+]

Šis nemokamas internetinis kursas skirtas anglų kalbos mokytojams visame pasaulyje. Tai padės jums tobulinti įgūdžius ir praktiką, reikalingą tęstiniam profesiniam tobulėjimui (CPD).

Šis kursas yra mūsų "Sėkmės mokymosi" dalis: anglų kalbos mokymo programos praktika. Programoje apžvelgsime dvylika profesinių praktikų, skirtų BPD, remiantis Britanijos tarybos mokytojų rengimo sistema.

Šiame kurse jūs susipažinsite su keturiomis profesinėmis praktikomis:

Integruoti IRT21-ojo amžiaus įgūdžių skatinimasDaugiakalbystės metodų naudojimasSupratimas apie švietimo politiką ir praktiką.

Sužinokite apie anglų kalbos mokytojus visame pasaulyje

... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Naudokitės literatūros ir archeologijos įrodymais, kad sužinotumėte, kaip senovės graikai ir romėnai kreipėsi į sveikatą, gerovę ir socialinius klausimus. ... [+]

Suprasti graikų ir romėnų požiūrį į sveikatą ir gerovę

Kaip atrodytų senovės Romoje ar Graikijoje? Kaip galime pasakyti, kokia gerovė senovėje reiškia?

Šis internetinis kursas padės ištirti šiuos klausimus, naudojant literatūros ir archeologinius įrodymus, kad išsiaiškinti realaus gyvenimo senovės visuomenėse duomenis.

Mes padalinsime kūną į organus ir sistemas, naudodami kiekvieną, kad ištirtume senovės žmogaus kūno struktūros ir funkcijų teorijas.

Mes atskleisime, kokios senovės draugijos galvoja apie temas, apie kurias vis dar kovojame šiandien - nuo proto ir kūno santykių iki seksualumo, senėjimo ir lyties.

Kokias temas apimsite?Kas yra sveikata? Senovės ir šiuolaikinės sveikatos ir ligų perspektyvosMedicina, religija ir magijaNaudojant internetinius ištekliusVizija: akių ligų, įskaitant narkotikus ir chirurgiją, teorijosKūno modifikacijosDieta ir virškinimasŽmonių atliekos: naudojant tualetus ir kanalizaciją įrodymaiKoncepcija ir gimimas: teorijos ir praktikosIdeali įstaiga ir neįgalios įstaigosArmijos sveikata: kariuomenės įdarbinimas ir gydymasKą gausite?... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
6 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Ištirkite Birmingemo Korano istoriją ir reikšmę bei kelionę nuo Ankstesnių Vidurio Rytų į šiuolaikinę JK. ... [+]

Susipažinkite su viena seniausių islamo rankraščių istorija pasaulyje

Birmingemo Koranas yra vienas seniausių išlikusių islamo rankraščių. Šis kursas apžvelgs Birmingemo Korano kilmę ir kelionę iš islamo širdies, Birmingemo Korano reikšmę, metodus, naudojamus jo amžiui nustatyti ir kaip jis yra pasirengęs "Cadbury Research Library", Birmingemo universitete. . Sužinokite, kaip identifikuoti Korano rankraščių ypatybes ir kaip jie įtakojo knygos menus islamo rankraščių kultūroje. Taip pat sužinosite daugiau apie Mingana rinkinį Vidurio Rytų rankraščių ir jų svarbą XXI amžiui.

Kokias temas apimsite?

1 savaitė "Birmingemo Korano rankraščio kelionė"; Kaip angliavandenilis sukūrė rankraštį visame pasaulyje; Pažinties reikšmė ir jos kilmė... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Šioje trijų savaičių, žinoma, seras Vince Kabelinė ir iš pirmaujančių ekonomistų komanda Notingemo universiteto paaiškins skirtumus tarp politikos ir ekonomikos ryšius. J ... [+]

Kaip veikia ekonomika įtaka politikai? Ir kaip padaryti politikus poveikį ekonomikai?

Šioje trijų savaičių, žinoma, seras Vince Kabelinė ir iš pirmaujančių ekonomistų komanda Notingemo universiteto paaiškins skirtumus tarp politikos ir ekonomikos ryšius.

Jūs ištirti šias nuorodas, žiūrėdamas į pagrindinių politinių veikėjų ir pagrindinių ekonominių idėjų jie priimtų dirbti.

Išsiaiškink viską apie tarp politikų ir ekonomikos ryšius

Jūs studijuoti tiek šiuolaikinę ekonomiką - pavyzdžiui tyrinėti reaguojant į finansų krizę 2008 - ir kai kurie politiniai lyderiai, kurie įtraukti pagrindinius ekonominius teorijas praktiškai per visą istoriją.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Trumpas kursas skirtas padėti studentams pasirengti EPQ kvalifikacijai ... [+]

Kalbant apie EPQ? Arba jau esate prijungęs EPQ ir jaučiasi priblokštas? Ar norėtumėte gauti patarimų?

Su šiuo kursu susipažinkite su visais išplėstinio projekto kvalifikacijomis. Jūs ieškosite priežasčių atlikti EPQ, išnagrinėsite tyrimų procesą ir vertinimo kriterijus bei gausite praktinių patarimų dėl laiko valdymo ir EPQ pateikimo.

Taip pat sukursite įgūdžius, reikalingus pereiti prie universiteto lygio studijų, ir suteiksite galimybę apsikeisti diskusijomis ir idėjomis su kitais žmonėmis, taip pat atliekant EPQ.

Kokias temas apimsite?Priežastys, kodėl reikia atlikti EPQTyrimo procesasVertintojų ieškoma EPQProjekto ataskaitos rašymasŠaltinių paieška ir vertinimasLaiko planavimasAtlikite savo EPQ pristatymąSurinkite savo projektą kartuKą gausite?... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Sužinokite, kas yra internetinis mokymasis, ir plėtoti įgūdžius mokytis internete, nenutraukdami likusio jūsų gyvenimo. ... [+]

Plėtoti įgūdžius, kurių reikia norint, kad mokymasis internete būtų sėkmingas

Internetas vaidina svarbesnį vaidmenį mūsų darbe ir socialiniame gyvenime. Bet ar tu laikai studijuoti internetu?

Studijuojant universiteto mieste yra ne visiems. Jei turite rūpestingą atsakomybę, norite pakartotinai įgyti įgūdžių keisti karjeros galimybes ar nori užsidirbti, kai mokotės, tai gali būti jums skirtas internetinis mokymas.

Šiame internetiniame kurse jūs sužinosite, koks yra internetinis mokymas ir ką gali jums pasiūlyti. Jūs atrasite reikalingus įgūdžius, reikalingus studijuoti internetu; įvertinti savo įgūdžius; išnagrinėti, kaip studentai sudaro internetines bendruomenes; ir išmokti pasinaudoti lankstaus studijų susitarimais ir specialiais dėstytojais.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
2 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Išnagrinėkite dabartinę būseną ir saulės energiją naudojančios PV technologijos potencialą ir įgyjate naujų įžvalgų apie saulės fotoelektros rinką. ... [+]

Atraskite PV verslą ir išplėskite savo profesines galimybes.

Saulės jėgos panaudojimas buvo energijos specialistų svajonė dešimtmečius. Dabar, kai saulės fotovoltinės technologijos tampa vis labiau prieinamos, keičiamo dydžio ir prieinamos, ši svajone artėja prie realybės.

Šis internetinis kursas išsamiai išnagrinėja saulės energiją, nagrinėjantis jo potencialą šiandien ir artimiausioje ateityje, tiriant technines problemas ir vertinant komercines galimybes.

Tai suteikia jums neprilygstamą informaciją apie pasaulinę saulės energijos rinką, suteiks jums žinių ir praktinės informacijos, kad galėtumėte formuoti ir vadovauti saulės energijos ateičiai.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Ištirkite naktinį dangų ir padidinkite savo astronomijos žinias, per visą Oriono žvaigždyną. ... [+]

Šis internetinis astronomijos kursas pakeis tai, kaip matote naktinį dangų.

Išnagrinėsite vieną iš garsiausių "Orion" žvaigždžių. Pradėdamas nuo tamsos, kuriame suformuotos naujos žvaigždės ir planetos, pamatysite septynias ryškiausias žvaigždes, kurios sudaro "Orion", naudojant aukštos kokybės vaizdus, ​​įskaitant Hablo kosminį teleskopą.

Jūs sužinosite apie egzoplanetus ir gyvenimo paslaptis už mūsų Saulės sistemos ribų. Ir jūs galvojate apie Paukščių kelią, atsižvelgdami į Visatos istoriją nuo Didžiojo sprogimo iki dabarties.

Kursas buvo parengtas palaikant Dangoor Education.

Kokias temas apimsite?Stebint ir fotografuojant naktinį dangųVisų pirma žvaigždynai ir "Orion"Žvaigždžių formavimas ir žvaigždžių evoliucijaBranduolio sintezė žvaigždėseSupernovos, baltos nykštukai, neutronų žvaigždės ir juodosios skylėsPaukščių kelias ir kitos galaktikosDidysis sprogimas ir Visatos evoliucijaJuodoji medžiagaSaulės sistema, ypač asteroidai ir kometosKitų žvaigždžių planetosKą gausite?... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Gaukite šnipinėjimo mokymo skonį ir sužinokite, kaip saugiai saugoti paslaptis, skirtą 13-18 metų amžiaus vaikams. ... [+]

Naudokite logikos ir problemų sprendimo įgūdžius, kad galėtumėte išspręsti sudėtingus galvosūkius

Ką reikia būti šnipininkais? Stiprus kritinis mąstymas ir bendravimo įgūdžiai, tvirtas logikos supratimas ir galvosūkių meilė yra naudingi.

Šis kursas padės jums tobulinti tuos sugebėjimus, ieškant įdomių šnipinėjimo pasaulio. Jūs sužinosite apie kodo formavimą ir sugadinimą, šifravimą, loginį mąstymą ir dar daugiau, kai sužinosite, ar jūs padarysite gerą šnipą.

Kokias temas apimsite?Įvadas į šnipinėjimą ir bendros JAV agentūros, kurios renka žvalgybos informacijąŠifravimo informacijos priežastysĮvairūs informacijos būdai yra užkoduotiLoginio mąstymo ir lingvistinių modelių naudojimas, norint nutraukti užkoduotus pranešimus be raktoKaip tradiciniai iššifravimo metodai paskatino šiuolaikinį kompiuterįKodėl svarbu apsaugoti informacijąKaip mūsų teikiama informacija socialinėje žiniasklaidoje gali pakenkti mūsų asmeninės informacijos saugumuiŠiuolaikinio šifravimo efektyvumasKą gausite?... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
4 savaites
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Keiskite tai, kaip matote 1-ąjį 1-ąjį pasaulinį karą, ieškodami istorijų apie viltį, kančią ir nuostolius iš naujai išleistų istorinių archyvų. ... [+]

2015 m. Balandžio 25 d. - "Gallipoli landings" dešimtmetis.

"Gallipoli" kampanija buvo pirmas Australijos ir Naujosios Zelandijos karinis dalyvavimas 1-ojo pasaulinio karo metais. Anzacai toliau kovojo Palestinoje, Egipte ir Vakarų fronte, ir patyrė vieną didžiausių visų sąjungininkų kariuomenių avarijų.

Šis kursas dažnai susiduria su visais sunkumais ir kritiškai vertina konfliktą, kuris pakeitė pasaulį.

Šis nemokamas internetinis kursas yra "Monash" universiteto 100 istorijų projekto dalis, skirta paminėti Anzaco šimtmetį ir ištirti karo išlaidas. Kursas sutampa su ANZAC diena balandžio 25 d. Ir siūlo naujų ir labiau įtraukių būdų prisiminti.

Eik į kelionę per Gallipoli ir Vakarų fronto mūšio laukus, kuriuose kariauja karas, ir į įprastus žmones, kurie jį patyrė.... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
5 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Iš tokių šaltinių kaip palydovai, jutikliai ir socialinė žiniasklaida, kaip aplinkosaugos duomenų analizė gali būti naudinga verslui ir moksliniams tyrimams? ... [+]

Naudokite dabartinius pavyzdžius, kad galėtumėte ištirti galimų didelių aplinkosaugos duomenų naudą

Nuo klimato svyravimų iki invazinių rūšių plitimo, kokias problemas mokslininkai gali spręsti analizuojant šiuos didžiulius duomenų rinkinius? Kokios galimas verslo, mokslinių tyrimų ir mūsų kasdienio gyvenimo privalumas?

Sužinokite apie galimas karjeros galimybes ir įgyjate įžvalgų iš pramonės ekspertų ir mokslinių tyrimų mokslininkų, dirbančių įvairiuose esamuose projektuose. Iš miesto planavimo stebint laukinę gamtą, išnagrinėkite didelių duomenų tvarkymo ir analizavimo sudėtingumą ieškant novatoriškų sprendimų.

Kokias temas apimsite?... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Pažiūrėkite į ateitį ir sužinokite, kaip kurti ir naudoti modelius aplinkos ir energetikos ekonomikoje. ... [+]

Priimkite pagrįstus sprendimus dėl aktualių aplinkosaugos problemų.

Kokia bus mūsų ateitis? Ar mes toliau deginame iškastinį kurą ar mes gyvensime 100% atsinaujinančio pasaulio? Kaip mes galime kovoti su klimato kaita ir kokią politiką turime įgyvendinti?

Pateiksime pavyzdinių pavyzdžių, kad susipažintumėte su ekonomikos modeliavimo ir naujausių energetikos politikos diskusijų metu atliktų tyrimų aspektais.

Šis internetinis kursas nagrinėja šias problemas, naudojant modelius aplinkosaugos ir energetikos ekonomikoje. Jūs sužinosite, kaip kurti modelius, kaip interpretuoti ir naudoti rezultatus priimant pagrįstus sprendimus ir kaip naudoti modelius, skirtus įvertinti energetikos ir aplinkosaugos politiką.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Dieninės
Ištęstinės
5 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Gaukite po romano skinu, suprasdami kai kuriuos pagrindinius šiuolaikinės fantastikos elementus. ... [+]

Gauk daugiau iš savo skaitymo

Kas daro puikų romaną? Kaip romanas austi kartu? Kaip galime geriausiai vertinti grožinės literatūros kūrinius?

Atsakykite į šiuos klausimus ir dar daugiau šio kurso iš Edinburgo universiteto ir Edinburgo tarptautinio knygų festivalio.

Žinoma, jūs atrinksite keturis pagrindinius šiuolaikinės fantastikos elementus: siužetą, apibūdinimą, dialogą ir nustatymą naudodami įvairių tekstų pavyzdžius, įskaitant keturis romanus, kuriuos mes priskyrėme James Thait Black Fiction prizui praėjusiais metais. Jūs taip pat išnagrinėsite oficialias strategijas, kurias autoriai naudoja, kaip jie buvo, ir kaip jie įtakojo mus kaip skaitytojus.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Sužinokite, kaip naudoti paprastą filmą ir animaciją, kad mokymasis taptų gyvybingesnis ir padėtų pasiekti tarpdalykinį pasiekimą ir vertinimą. ... [+]

Šis nemokamas internetinis kursas padės kiekvienam, dirbančiam su 5-19 metų amžiaus jaunuoliais, dalyvauti mokymosi procese naudojant paprastą filmą ir animaciją. Jūs sužinosite, kaip filmas ir animacija gali būti naudojami kaip galinga priemonė, skatinanti aktyvų mokymąsi ir sudaryti sąlygas mokiniams susieti glaudžius ryšius su bet kuria mokymo programos sritimi.

Pabandykite filmavimo ir animacijos klasėje

Kursų metu jūs:

sužinokite, kaip net paprasta įranga gali būti naudojama aukštos kokybės trumpiems filmams kurti klasėje;pritaikyti šias žinias klasėje, kurti filmus, padedančius tobulinti pasiekimus;Atraskite daugybę geriausių patarimų, kad padėtumėte kurti savo kūrybos įgūdžius;išmokti gaminti paprastus filmus ir animacijas su savo mokiniais;ir išmokti naudoti šią kūrybinės meno formą kaip vertinimo priemonę.... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Sužinokite, kokie yra moksliniai tyrimai ir kodėl tai mums labai svarbu. Sužinokite, kaip priimti įrodymais pagrįstus sprendimus. ... [+]

Įsivaizduokite pasaulį be tyrimo, kuriame vyriausybės vykdo politiką, pagrįstą sankaupomis, ir gamintojai išleidžia produktus be bandymų.

Moksliniai tyrimai leidžia mums spręsti problemas visame pasaulyje ir priimti įrodymais pagrįstus sprendimus.

Per šį kursą gausite įžangą, kokius tyrimus ir kodėl tai mums taip svarbu. Jūs išmoksite fundamentinių tyrimų koncepcijas, susipažinsite su pirmaujančiais mokslo darbuotojais, dirbančiais realiose problemose, ir nustatysite savo mokslinių tyrimų interesų sritį.

Kokias temas apimsite?Mokslinių tyrimų indėlis visuomeneiĮvadas į fundamentinių tyrimų koncepcijas, įskaitant: Įrodymais pagrįsti sprendimaiTyrimo paradigmos ir metodaiKą gausite?... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
2 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Išsamiau išnagrinėkite migracijos teorijas ir sužinokite, kaip migracija yra nuolatinis reiškinys visoje žmogaus istorijoje. ... [+]

Pereiti už migracijos antraštes

Antrajame šio dviejų dalių serijoje jūs sužinosite apie įvairius teorinius modelius, kurie nori paaiškinti, kodėl migracija prasideda ir kodėl ji tęsiasi. Jūs išnagrinėsite migraciją kaip struktūrinę mūsų visuomenės charakteristiką ir išnagrinėsite asmens pasirinkimą migruoti. Jūs įvertinsite vaidmenį, kurį vaidina tinklai ir institucijos žmonių judėjime. Jūs taip pat girdėsite iš tarptautinių ekspertų apie tai, kaip migracijos teorijos gali mums padėti suprasti darbo migracijos atvejus įvairiuose pasaulio regionuose.

Kokias temas apimsite?Suprasti migraciją kaip pasaulinį reiškinįKodėl migracija prasideda?Kaip migracija tęsiasi?Teoriniai metodai praktikojeKą gausite?... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Ištyrinėkite aštuonių šalių kultūrą, kalbą ir tautinį identitetą savo knygomis, atvaizdais, šūkiais ir paminklais ... [+]

Ar jus domina kitos šalys? Ar norite mokytis ir suprasti kitas kultūras? Šis nemokamas internetinis kursas padės jums keliauti per kelis laikotarpius nuo viduramžių iki šiuolaikinės dienos, iš Rusijos į Europą ir visą kelią į Lotynų Ameriką.

Ištirkite aštuonias šalis

Kartu mes išnagrinėsime aštuonias šalis, žiūrėdami į kai kuriuos šūkius, knygas, paminklus ir vaizdus, ​​kurie atsirado iš jų per skirtingus istorinius laikotarpius. Jūs sužinosite apie šias temas:

Šūkiai: Franco Basaglia "La libertà" ir "terapeutinė"; Dolores Ibárruri "No Pasarán!" Karlo Markso ir Friedricho Engelso proletarijos visose federacinėse federacinėse federacinėse federacinėse žemėse, vereinigt euch! Knygos: Viktoro Hugo "Les Misérables"; Dante's Inferno; Ladislav Fuksas The Cremator Paminklai: Holokausto paminklas; Luxoro Obeliskas; Bronzinis raitelis Vaizdai: Bouabdellah vaizdo kūrinys "Belly Dancing to the Marseillaise: French Identity in Video Art"; Piemenų žemėlapis Habsburgo imperijoje; Kvechechacholano audinio tapyba Sužinokite apie 12 kultūros specialistų ... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Dieninės
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Profesinio rengimo sektoriui skirtas nemokamas kursas, skirtas skatinti veiksmingą praktiką ir pedagogiką mišrusis mokymasis. ... [+]

Šis kursas skirtas padėti visiems, kurie mokosi ar remia mokymąsi profesinio rengimo ir profesinio rengimo (VET) sektoriuje, suprasti mišraus mokymosi privalumus ir kaip efektyviai naudoti technologijas besimokantiems asmenims remti. Palaikydami skaitmeninių čempionų grupę, susisieksite su mokymo ir mokymo specialistais, kurie supranta praktinius iššūkius, susijusius su mišraus mokymosi naudojimu. Jums bus žinoma, kaip svarbu, kad į savo mokymą būtų galima susieti skaitmeninius metodus. Šie metodai padės mokiniams susipažinti su skaitmeninėmis darbo vietomis, į kurias jie prisijungs.

Kokias temas apimsite?Mišraus mokymosi apibrėžimai.Skaitmeninių technologijų poveikis mokytojams ir besimokantiesiems.Pedagoginės teorijos ir mokymo metodai, kuriais grindžiamas mišrus mokymasis, įskaitant konstruktyvizmą, socialinį konstruktyvizmą ir problemišką mokymąsi.Skaitmeninės technologijos, kuriomis galima remti mišrųjį mokymąsi formaliojo ir savaiminio mokymosi scenarijose.Virtualių mokymosi aplinkų (VLE) vaidmuo ir jų veiksmingas panaudojimas mišraus mokymosi.Atvirųjų instrumentų vaidmuo mišriame mokyme.Atvirieji švietimo ištekliai (OER): kokie jie yra, kaip jie gali būti naudojami ir kur juos rasti.Mišraus mokymosi proceso, įskaitant mokymo programą ir mokomąjį projektą, procesai. DADDIE modelio vaidmuo mišraus mokymosi planavime ir vertinime. Istorijos pasakojimo ir pasakojimo metodai, skirti skaitmeniniam mokymuisi kurti.Vertinimo vaidmuo mokymo programos rengimo procese. Skirtingi metodai, naudojami vertinimui ir atsiliepimams paremti."Atvirkštinio" mokymosi nauda ir iššūkiai. Požiūris į apverstą pamoką.Bendradarbiavimas mišraus mokymosi srityje, įskaitant diskusijų forumus, sinchroninį bendradarbiavimą ir socialinę žiniasklaidą.Kaip suplanuoti ir peržiūrėti mišrią mokymosi veiklą.Skaitmeninių įgūdžių mokiniai turi aprūpinti juos šiuolaikinėmis darbo vietomis ir kaip besimokantysis gali būti remiamas šių įgūdžių ugdymui.Inkliuzinio mokymo praktikos svarba. Švietimo ir mokymo prieinamumo besimokantiesiems vertė yra vertinga.Lankstaus mokymosi paklausa ir skaitmeninių technologijų vaidmuo lankstesniam mokymui ir mokymuisi.Ką gausite?... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Kas yra nusikaltimas? Kaip baudžiamoji teisena veikia Anglijoje ir Velse? Sužinokite daugiau, susipažinę su byla per sistemą. ... [+]

Kas atsitinka, kai tariamai nusikaltimas yra padarytas Anglijoje ir Velse? Dabar turite galimybę sužinoti. Tuo pačiu metu stebėsite įtariamąjį per tyrimo, baudžiamojo persekiojimo ir teisminio nagrinėjimo kelionę. Jūs pateksite į teismo salę - sužinokite, kaip vyksta baudžiamojo teisingumo procesai, ir sužinokite apie baudžiamąją teisę ir pagrindines institucijas, tokias kaip policija ir teismai.

Kokias temas apimsite?1 savaitė: nusikalstamos veikos apibrėžimai; matuojant nusikalstamumo mastą2 savaitė: tyrimas ir baudžiamasis persekiojimas3 savaitė: bandomasis procesas4 savaitė: nuteisimasKą gausite?

Iki kurso pabaigos galėsite ...

Nustatykite skirtingus "nusikaltimo" apibrėžimusPagrindiniais terminais apibūdinkite pagrindinius baudžiamosios teisenos procesus, įskaitant tyrimą, baudžiamąjį persekiojimą, gynybą, teismo procesą ir nuteisimąSukurti pagrįstą vertybių, kuriomis grindžiami baudžiamojo teisingumo procesai Anglijoje ir Velse, ir institucijų, įskaitant policiją, teisininkus ir teismus, veiksmingumą.Kas yra kursas?... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Sukurkite savo pasitikėjimą ir gaukite praktinių patarimų, kaip pradėti ir kurti "Code Club" jauniems žmonėms. ... [+]

Pasiruoškite dirbti įdomus ir edukacinį kodų klubą

Kodo klubas - tai pasaulinis savanorių ir pedagogų tinklas, kuris vykdo nemokamus kodavimo klubus nuo 9 iki 13 metų amžiaus.

Šis trumpas kursas suteiks jums pasitikėjimą ir įgūdžių, kaip paleisti "Kodų klubą" jauniems žmonėms ir įkvėpti naujos kartos, kad jaudintųsi apie skaičiavimus ir skaitmeninį kūrimą.

Jūs gausite praktinių patarimų ir patarimų iš savanorių, mokytojų ir "Code Club" komandos, o jūs ieškosite laisvų išteklių, kuriuos teikia "Code Club".

Kokias temas apimsite?Žingsnis po žingsnio gaukite savo "Code Club" pradžią.Sukurkite veiksmų planą, kad sukurtumėte "Code Club".Sukurkite ir pateikite savo pirmąją sesiją su jaunais žmonėmis.Idėjos ir patarimai, kaip motyvuoti mokinius ir švęsti jų pasiekimus.Ką gausite?... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Sužinokite, kaip proceso kasyba gali būti naudojama norint paversti sveikatos priežiūros duomenis vertingomis įžvalgomis, siekiant pagerinti pacientų priežiūrą, kartu maž ... [+]

Sužinokite, kaip kuo geriau išnaudoti sveikatos priežiūros duomenis naudodami proceso kasybą

Sveikatos priežiūros sistemoje yra tūkstančiai sudėtingų ir kintamų procesų, kuriais kaupiami duomenys, įskaitant pacientų gydymą, laboratorijos rezultatus ir vidinius logistikos procesus. Analizuojant šiuos duomenis yra labai svarbu tobulinti šiuos procesus ir pašalinti kliūtis.

Šio kurso metu jūs išnagrinėsite, kaip proceso kasyba gali padėti paversti šiuos duomenis vertingomis įžvalgomis, apsvarstydami įvairias gamybos proceso sritis ir pamatę, kaip ji buvo taikoma. Jūs netgi gausite galimybę taikyti proceso kasybą į realaus gyvenimo sveikatos priežiūros duomenis.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Sužinokite, kaip įvertinti įmonės finansinę veiklą norint nustatyti įsigijimo galimybes. ... [+]

Šiame kurse nagrinėjama, kaip naudoti nemokamas pinigų srautų koncepcijas, kad būtų analizuojami ir vertinami įmonių rezultatai, siekiant geresnio kapitalo rinkimo ir įsigijimo sprendimų.

Jūs gausite įvadą apie laisvą pinigų srautą ir jo komponentus bei sužinokite apie kapitalo kainą. Jūs taip pat peržiūrėsite, kaip įsigijimų metu galima pasinaudoti nemokamu pinigų srautu ir išnagrinėti keletą bendrų įgyvendinimo problemų.

Kokias temas apimsite?

1 savaitė - nemokamas pinigų srautas

Nemokamo pinigų srauto komponentai ir įmonės tikslas

2 savaitė. Kapitalas ir modifikuotas laisvas pinigų srautas

Kapitalo sąnaudos, kapitalo sudarymas naudojant nemokamą pinigų srautą ir modifikuotas nemokamas pinigų srautas... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Sužinokite, kaip naudoti populiarius paketus, kurie praplečia Weka funkcionalumą ir taikymo sritis. Naudok juos, kad galėtum pamiršti savo duomenis! ... [+]

Išplėskite savo duomenų apdorojimo scenarijų ir metodų repertuarą

Šis kursas suteiks jums įgūdžių, susijusių su duomenų gavimo įgūdžiais, vedantis iš "Data Mining with Weka" ir "More Data Mining with Weka", parodydamas, kaip naudoti populiarius paketus, kurie išplečia "Weka" funkcionalumą. Jūs sužinosite, kaip prognozuoti laiko eilutes ir kasybos duomenų srautus. Jūs sujungsite populiarią R statistinę paketą ir sužinok, kaip iš Weka naudotis savo išplėstomis vizualizavimo ir išankstinio apdorojimo funkcijomis. Jūs scenarijus Weka Python - visi iš draugiškos Weka sąsajos. Ir jūs sužinosite, kaip paskirstyti duomenų kaupimo darbus keliuose kompiuteriuose naudodami "Apache SPARK".... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
5 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Sužinokite, kaip analitika įrankiai gali padėti jums įgyti žinių iš didelių duomenų. Rinkti didelį duomenis yra tik pirmas žingsnis; Kai jūs turite tai, kaip jūs prasmės ... [+]

Sužinokite, kaip analitika įrankiai gali padėti jums įgyti žinių iš didelių duomenų. Rinkti didelį duomenis yra tik pirmas žingsnis; Kai jūs turite tai, kaip jūs prasmės jį? Šis internetinis kursas bus parodyti jums, kaip analitika įrankiai gali padėti jums gauti informaciją, žinias ir įžvalgas iš didelių duomenų.

Per ateinančius keturias savaites, patirti HPE anketa Vertica Analytics platforma galią kaip taikoma priemonė. Naudojant Vertica Analytics "ir atvejo studijų metodą, taikyti integruotas analitika funkcijų ir algoritmų - tiesinės regresijos, logistikos regresijos ir K-tai klasterių - išvesti įžvalgų iš savo duomenis, padėdamas sukurti galimybes savo organizacijoje.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Šis kursas skirtas žmonėms, kurie mokosi anglų kalbos ir besidominti anglų kalbos įgūdžiais, susijusiais su įsidarbinimo galimybėmis ir darbo aplinka. Tai padės darbo ieš ... [+]

Šis kursas skirtas žmonėms, kurie mokosi anglų kalbos ir besidominti anglų kalbos įgūdžiais, susijusiais su įsidarbinimo galimybėmis ir darbo aplinka. Tai padės darbo ieškantiems asmenims ir jauniems specialistams, kuriems jie reikalingi anglų kalba.

Kiekvieną savaitę mes sutelksime dėmesį į pagrindinius anglų kalbos aspektus darbo vietoje. Jūs žiūrėsite vaizdo įrašus ir klausysite žmonių, ieškančių darbo ir jų prašymų, ruošdami pokalbius, interviu, pradėdami naują darbą ir dirbdami su naujais kolegomis, garso įrašus. Mūsų patyręs dėstytojas išnagrinės dalį vartojamos kalbos ir atkreips jūsų dėmesį į naudingus dalykus, kurie padės jums tobulinti anglų kalbą darbo aplinkos kontekste.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Suprasti, kaip klimato kaita, biologinės įvairovės nykimas ir miškų naikinimas paveikia žmones, tiriant teisingumą aplinkosaugos srityje. ... [+]

Pasaulis susiduria su sudėtingomis aplinkos problemomis. Jie yra sudėtingi, nes skirtingi žmonės paprastai skiriasi nuo aplinkos pokyčių ir dėl to skirtingi žmonės skirtingose ​​vietose jaučia skirtingus padarinius.

Suprasti aplinkos netinkumus

Šis nemokamas internetinis kursas padės suprasti, kaip neteisybė yra dažnas aplinkosaugos problemų bruožas. Per 5 savaites aptarsime miškų naikinimą, biologinės įvairovės nykimą, klimato kaitą ir kitus aplinkosaugos klausimus, užduodant tokius klausimus:

Ar galime valdyti atogrąžų miškus, kad padidėtų medienos pajamos ir anglies atsargos, kartu užtikrinant, kad jose gyvenantys žmonės galėtų patenkinti savo pragyvenimo poreikius ir sveikos ekosistemos viziją?Kaip saugomos teritorijos gali rasti tinkamą pusiausvyrą tarp šiuolaikinių pasaulio interesų rūšių išsaugojimo, vietos interesų, ateities kartų poreikių ir gamtos teisių?... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
5 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Šiandieniniame pasaulyje, naujų produktų ir paslaugų plėtra yra ne tik per vieną organizaciją arba iš tiesų vienoje šalyje. Norėdami sėkmingai, įmonės turi būti pasirengę ... [+]

Šiandieniniame pasaulyje, naujų produktų ir paslaugų plėtra yra ne tik per vieną organizaciją arba iš tiesų vienoje šalyje. Norėdami sėkmingai, įmonės turi būti pasirengę dirbti kartu su kitais, vietoje ir plėtoti idėjas - modelis žinomas kaip atviros inovacijos.

Taikyti atviras naujoves konkurencinį pranašumą

Šis internetinis kursas yra apie tai, kaip jūs galite rasti idėjų inovacijoms nuo išorinio pasaulio - pavyzdžiui, tiekėjai, konkurentai ar klientai - ir įsisavinti juos į savo tiekimo grandinėje, kurti naujus procesus, produktus ir paslaugas.

Kursas suteikia įžvalgą ir moksliniai tyrimai, organizacijos, nepriklausomai nuo jo buvimo vietą, gali panaudoti naujausią mąstymą taikant atvirą naujovėms pasiekti konkurencinį pranašumą.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Organizacijos paleisti daug verslo procesus. Jie paremti kas bus padaryta, kada ir kaip, leidžiant jiems pasiekti savo strateginius tikslus. ... [+]

Nėra specialios išankstinės patirties ar žinių, reikalingų prisijungti.

Kokią programinę įrangą ar įrankius reikia?

Viskas ko jums reikia sėkmei šiame kurse yra numatyta, arba galima atsisiųsti nemokamai.

Įvairus [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Šiandienos pasaulyje generuoja daugiau duomenų nei kada nors anksčiau! Gebėti ją paversti naudinga informacija yra pagrindinis įgūdis. Šis kursas supažindina jus su prakt ... [+]

Sužinokite, kaip kasti savo duomenis

Šiandienos pasaulyje generuoja daugiau duomenų nei kada nors anksčiau! Gebėti ją paversti naudinga informacija yra pagrindinis įgūdis. Šis kursas supažindina jus su praktinių duomenų gavybos naudojant Weka darbastalį. Mes išsklaidyti paslaptį, kuri supa temą. Mes paaiškinsime populiarių algoritmų principus. Mes jums parodysime kaip juos naudoti praktikoje. Gausite daug patirties tikrųjų kasinėja duomenis kurso metu, o po to jums bus gerai įrengtas kasti savo. WEKA kilęs ne iš Waikato universiteto NZ, Ian Vitenas jau autorius pagrindinį knyga apie duomenų gavybos.

Kas temos bus jums padengti? Kas yra duomenų gavybos? Kur jis gali būti taikomas? Kaip paprasti klasifikavimo algoritmai veikia? Kokie jų privalumai ir trūkumai? Kokiais būdais yra realaus gyvenimo klasifikavimo metodai vis sudėtingesni? Kaip jūs turėtumėte įvertinti klasifikatorius našumą? Kas yra "overfitting" ir kaip jūs galite su ja kovoti? Kaip gali ansamblis metodai derinti skirtingų algoritmų rezultatas? Kas etiniais sumetimais kyla, kai kasybos duomenis? Ką pasiekti? Įrodyti naudojimą Weka už pagrindinių duomenų gavybos užduotis Įvertinti iš klasifikatoriaus dėl naujų, nematytų, atvejais našumą Paaiškinkite, kaip duomenų kalnakasiai gali nesąmoningai pervertinti savo sistemos veikimą Nustatyti mokymosi metodus, grindžiamus įvairių skonių paprastumo Taikyti įvairių mokymosi metodų pasirinktu rinkinį Interpretuoti gaminama produkcija pagal klasifikacijos metodus Apibūdinkite už daugelį šiuolaikinių mašina mokymosi metodų principus Palyginkite sprendimų ribas gaminami skirtingų klasifikavimo algoritmai Diskusijos keliamus etinius klausimus kasybos asmens duomenis Kas už kursas? ... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Organizacijos visame pasaulyje yra surinkti daugiau duomenų nei kada nors anksčiau. Jie kalba apie dideles duomenų, duomenų mokslo, verslo analitikos, analytics, duomenų ... [+]

Įgyti naudingų praktinių ir mąstymo įgūdžius duomenų analizę efektyviai

Organizacijos visame pasaulyje yra surinkti daugiau duomenų nei kada nors anksčiau. Jie kalba apie dideles duomenų, duomenų mokslo, verslo analitikos, analytics, duomenų gavybos ir duomenų visualisation.They norite išgauti įžvalgų iš duomenų apie savo pasaulius, ir daryti prognozes apie tai pranešti savo sprendimus.

Tai yra įvadas į statistinės duomenų analizės ir duomenų vizualizacija tiems, nauja tema, taip pat tiems, kurie nori naują perspektyvą. Mes sutelkiame dėmesį į tyrinėjimo duomenų ir atradimų, duomenų apribojimus, siekiant išvengti klaidinimo, ir mokosi galvoti, kaip statistikas.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Ištęstinės
8 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Pastaraisiais dešimtmečiais ten buvo didėjančios pasaulinės susirūpinimą dėl mūsų naudoti iškastinio kuro ir branduolinės energijos, kurią buvo padidėjęs susidomėjimas tv ... [+]

Pastaraisiais dešimtmečiais ten buvo didėjančios pasaulinės susirūpinimą dėl mūsų naudoti iškastinio kuro ir branduolinės energijos, kurią buvo padidėjęs susidomėjimas tvaresnės atsinaujinančių energijos šaltinių tvarumą.

Šie "atsinaujinantys energijos šaltiniai" buvo naudojamas šimtmečius, vandens malūnai, vėjo malūnai ir medienos krosnys, tačiau pastaraisiais metais mes sukūrėme technologiją naudoti šiuos natūralius energijos šaltinius daug didesniu mastu.

Per šį nemokamai internete žinoma, mes mokytis atsinaujinančią energiją naudojant keturis graikų elementus kaip mūsų savaitės temas:

Žemė - čia mes pristatome metų Žemės atsinaujinančius energijos šaltinius, kurių dauguma yra kilę iš energijos pristatytas Saulės Oro - čia mes pažvelgti vėjo energijos. Ugnis - čia mes sutelkti dėmesį į tiesioginę valdžią Saulės Vanduo - čia mes pažvelgti hidroenergetikos. ... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Britų imperija buvo didžiausia imperija kada nors matė. Ji valdė Pasaulio gyventojų ketvirtį ir nutiesė kelią šiandienos pasaulio ekonomikoje. Tačiau britų imperializmas ... [+]

Britų imperija buvo didžiausia imperija kada nors matė. Ji valdė Pasaulio gyventojų ketvirtį ir nutiesė kelią šiandienos pasaulio ekonomikoje. Tačiau britų imperializmas yra ne be ginčų, ir tai tebekelia didžiulį nesutaria istorikai šiandien. Šis internetinis kursas padės jums suprasti, kodėl.

Naršyti Britų imperijos per šešis prieštaringų temų

Per šešias savaites, mes ištirti Britų imperijos per šešias temas - pinigai, smurtą, rasės, religijos, lyties, lytį ir propagandą. Gausite išgirsti patrauklių asmenų, kurie prisidėjo prie abiejų jo kilimo ir kritimo istorijas.

Pakeliui galėsite diskutuoti klausimus šios temos kelti su mokiniais iš viso pasaulio, ir atkreipti savo išvadas.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Ištęstinės
6 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Gaukite įžengimą į Ispaniškas kultūrą per Luis Bu filmus ... [+]

Ištyrinėkite ispanų kultūrą per tris kino režisierius

Šis internetinis kursas bus ištirtas ispanų kultūra per trijų žymių Ispaniškas kino režisierių: Luis Buñuel, Pedro Almodóvar ir Guillermo del Toro.

Kiekvieną savaitę mes pažvelgsime į kitą Ispaniškas režisierius, ir jūs sužinosite, kodėl tiek daug žmonių mėgsta jų darbą. Mokysite akis ir ausis, įvertinsite fotografiją, judesį, spalvą, veiksmą ir istoriją, padėsiančią mėgautis visų tipų filmais.

Jūs taip pat išmokysite pripažinti ir interpretuoti kultūros ir ideologines žinias kino teatruose ir kalbėti apie tai, kaip filmas apie ispanų kultūrą skiriasi nuo jūsų.

Kokias temas apimsite?Pripažįsti Luisą Buñuelį ir jo indėlį į filmus ir kultūrą.Išmokti analizuoti pagrindines fotografijos sąvokas ir mise en scène,Apibūdinkite fotografiją ir mise en scène į "Buñuel" filmus.Pripažįsti Pedro Almodóvarą ir kodėl jis yra svarbus.Sužinokite, kaip atpažinti seksualinę politiką, stovyklą ir Kitschą filmePripažįsti Guillermo del Toro ir kodėl jis yra svarbusSužinokite judėjimo ir redagavimo pagrindusGebėti analizuoti Del Toro filmus per judėjimą ir redagavimąKą gausite?... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Šis internetinis kursas nagrinėja, kaip gyvenimas žemėje buvo formuojama penkių masiniu išnykimu įvykių tolimoje praeityje. Šiuo metu biologinė įvairovė išgyvena krizę, s ... [+]

Šis internetinis kursas nagrinėja, kaip gyvenimas žemėje buvo formuojama penkių masiniu išnykimu įvykių tolimoje praeityje. Šiuo metu biologinė įvairovė išgyvena krizę, su šeštą išnykimo atveju perspektyva šiandien.

Naršyti penkis masiškai nyksta praeities

Kiekvieną savaitę yra diskusijos su mokslininkais apie tai, kaip jų tyrimai informuoja mus apie mūsų planetos įskaitant pirmųjų gyvybės formų įvairovės; žuvis ir tetrapodų diversifikavimas; roplių ir dinozaurų spinduliuotė; ir žinduolių kilimas.

Mes sutelkiame dėmesį į pastaruosius penkerius masiniu išnykimu įvykius, kurie suformavo mūsų planetą biologinę įvairovę. Iškastinio įrašas atskleidžia įrodymus rūšių, kurios išnyko per šiuos masinio išnykimo ir naujų, sukurtų išlikusių biotos diversifikuoti galimybes.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Kursas yra skirtas tiems, kurie nori pradėti dirbti bet kurioje pasaulio vietoje. Dėl studentams ir absolventams jis duos jums pažvelgti į tai, kaip valdyti save sėkming ... [+]

Šis kursas padės jums pasiseks, kai įvesite darbo vietoje.

Kursas skirtas ne gimtoji ir ne gimtoji kalba yra anglų maždaug vidutinio lygio (maždaug B1 CEFR) ar didesnis.

Įvairus [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Šis trijų savaičių nemokamas internetinis kursas nagrinėja praktinę kibernetinę saugą, įskaitant privatų internetą, mokėjimo saugumą ir saugumą namuose ... [+]

Šis trijų savaičių nemokamas internetinis kursas nagrinėja praktinę kibernetinę saugą, įskaitant privatų internetą, mokėjimo saugumą ir saugumą namuose.

Kodėl prisijungti prie kurso?

Šiuolaikiniame pasaulyje, informacijos saugumo turi įtakos mums visiems: namuose, darbe, internete ir gyvenime apskritai. Kaip ir daugelis išradimų, kurie išėjo anksčiau, internetas ir interneto, debesis ir daiktų (DI) interneto atsineša daug privalumų, bet ir atverti naujas galimybes nusikalstamos veiklos. Taigi jūs turėtumėte vengti bet kokio kontakto su šia drąsus naujas pasaulis? Šis internetinis kursas pristato alternatyvą, suteikti jums žinių priimti pagrįstus sprendimus.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Šis internetinis kursas siekiama didinti informuotumą tarp sveikatos priežiūros specialistų klinikinių bioinformatikos ir genomikos vaidmenį sveikatos šiandien. Mes parod ... [+]

Šis internetinis kursas siekiama didinti informuotumą tarp sveikatos priežiūros specialistų klinikinių bioinformatikos ir genomikos vaidmenį sveikatos šiandien. Mes parodyti, kaip Klinikinės bioinformatikos disciplinos yra svarbus tiltas tarp pažangiausius mokslo ir genomo medicinos pristatymo klinikinėje praktikoje. Suprasti klinikinio Bioinformatician taps aišku vaidmenį kaip neatsiejama jos yra užtikrinti naudingų galimybių genomo medicina yra visiškai realizuota pacientų priežiūra.

Atraskite klinikinės bioinformatikos potencialo

Tai puikus laikas. Mes dabar pradeda Iššifruoti visą genomus klinikoje, labiausiai asmeninę informaciją mes galime turėti pacientui. Mes galime pradėti matyti, kaip genomo variantai gali turėti įtakos sveikatai ir mes galime nukreipti tikrai tiksliai vaistą atskiriems pacientams. Tai ne be jos iššūkius. Genomo yra didžiulis informacijos kiekis. Nustatyti priežastinį variantas (in genomo kad gali sukelti sveikatos srityje pokyčius dalis) yra tarsi ieško šieno kupetoje adatą. Bet ką ši frazė iš tikrųjų reiškia? Šis kursas bus jums į klinikinį Bioinformatician pasaulyje ir parodyti jums, ką jie daro užkulisiuose, kai išvadą, kad adatą genomo duomenis. Taip pat bus parodyti jums, kas vyksta šalia ir svarbus indėlis Clinical Bioinformatician markė paciento kelionę.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Ištęstinės
5 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Daugelis socialinės įmonės vis daugiau komercinių, priimti metodai, finansavimo ar valdymo daugiau paprastai yra susijusi su pelno įmones. ... [+]

Daugelis socialinės įmonės vis daugiau komercinių, priimti metodai, finansavimo ar valdymo daugiau paprastai yra susijusi su pelno įmones.

Šioje interneto, žinoma, socialinė įmonė ir mikrofinansų ekspertai iš Université Libre de Bruxelles ir jų svečiams bus įžiebti naują šviesą šią tendenciją. Jie bus paprašyti kaip komercializacija paveikia valdymo ir naudojimo socialinėms įmonėms, ir kuri avenues galėtų arba turėtų būti naudojami siekiant išvengti misijos dreifo.

Kas temos bus jums padengti?

Kodėl socialiniai verslininkai naujoves

Motyvaciją atsilieka pradedant socialinės įmonės; nauji duomenys, susiję su nelygybe ir laimės; tarp finansinės atskirties ir skurdo ryšys; ir kaip socialinės inovacijos bandė spręsti šias problemas.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Ištęstinės
5 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Šiame nemokamame internetiniame kurse pateikiami kai kurie pagrindiniai iššūkiai, su kuriais susiduriama dirbant su autonominėmis sistemomis, kad padėtų jums suprasti, ka ... [+]

Ištirkite robotų ateitį gamyklose, namuose, ligoninėse, mokyklose ir automobiliuose

Netolimoje ateityje daugelis iš mūsų dirbs kartu su robotais. Žinios apie robotiką ir autonomines sistemas bus naudingos įgūdžių, kad galėtų stebėti daugybę šiuolaikinių karjeros.

Šio kurso metu apžvelgsime dabartinius ir būsimus robotų gamybos srities pokyčius, kurie gali suformuoti daugelį skirtingų mūsų kasdienio gyvenimo aspektų. Mes sukursime pagrindinį robotų dizaino principų ir pagrindinių iššūkių vaizdą ir parodysime, kaip čia atliekami tyrimai Šefildo universitete sprendžia kai kuriuos iš šių sunkumų.

Kokias temas apimsite?

Šis kursas apžvelgė dabartinius ir ateities robotikos srities pokyčius, kurie galėtų suformuoti skirtingus žmonių kasdienio gyvenimo aspektus. Jis sukūrė robotų kūrimo principų ir pagrindinių iššūkių supratimą, įskaitant:... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Klimato kaita, technologijų ir reguliavimo keičiasi modernų pastatų projektavimas ir profesinės praktikos architektūra, inžinerijos ir statybos (AEC) pramonė. ... [+]

Klimato kaita, technologijų ir reguliavimo keičiasi modernų pastatų projektavimas ir profesinės praktikos architektūra, inžinerijos ir statybos (AEC) pramonė.

Šis internetinis kursas nagrinėja šias tendencijas, pabrėžiant, kaip aukštąjį išsilavinimą ir statybos sektorius gali juos spręsti. Jis buvo sukurtas pagal Bath aukšto reitingo departamento Architektūros ir civilinės inžinerijos universiteto ir remiasi savo naują, tarpdisciplininio magistro programos modernus pastatas dizainas.

Kas temos bus jums padengti? Nuorodos tarp aukštojo mokslo ir modernus pastatas dizaino pramonė Kylančios vaidmuo projektavimo vadybininkas Informacinės modeliavimo svarba stiprinant dizainas Naujos tvarios statybinės medžiagos ir metodai Vandens jautrus dizainas padidėtų atsparumas Pastatai ir jų poveikis sveikatai ir gerovei Ką pasiekti? Sukurti įvairių aspektų, kurie daro įtaką modernios pastatų projektavimas dabartinėmis kartų sąmoningumą Nustatyti įvairias sritis, kuriose specialistai vyksta dirbti į AEC gali dirbti (nuo tradicinių biuro ir svetainės pozicijas lab pagrįstas infrastruktūras) Aprašykite, kaip dizainas valdymas, skaitmeninis modeliavimas, nanotechnologijos, atsparumas, gerovė ir tvarumas yra vairavimo AEC programą Aptarti labiau integruoti tarp Jis ir praktikos būdu perduoti AEC specialistų formavimo poreikį Kas už kursas? ... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Pagerinkite savo praktiką ir dalykines žinias kaip kompiuterio pradinės arba vidurinės mokyklos mokytoją. ... [+]

Kaip Kompiuterija gali būti mokoma taip, kad užsiima jaunimu ir yra svarbi pasauliui, kuriame jie gyvena? Kompiuterių mokymo programa Anglijoje apima kompiuterių įgūdžius, skaitmeninį raštingumą, skaitmeninį pilietiškumą ir skaitmeninę stipendiją. Šis kursas siūlo dalyko žinias, įgūdžius ir patarimus dėl planavimo, mokymo, vertinimo ir politikos.

Iš pradžių UEA ​​sukūrė "Computing in School" ("CAS") ir "BT" remiantį nacionalinį STEM mokymų centrą, kuris leidžia jums mokytis iš ekspertų CAS magistro mokytojų ir apmąstyti savo pačių klasėje taikomą praktiką.

Kas temos bus jums padengti?

Pirmoji savaitė: kompiuterių mokymo programos pristatymas... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Šiandien mes pripažįstame negalią kaip žmonių įvairovės dalis. Bet ką tai reiškia dirbti su negalią tokiu būdu, kuris leidžia gerą gyvenimą sau ir kitiems? ... [+]

Darbas su negalia, kad gerą gyvenimą sau ir kitiems

Šiandien mes pripažįstame negalią kaip žmonių įvairovės dalis. Bet ką tai reiškia dirbti su negalią tokiu būdu, kuris leidžia gerą gyvenimą sau ir kitiems?

Šiame kurse jūs turėsite galimybę bendrauti su kai kuriais didelių problemų, su kuriomis susiduria neįgalieji, vyriausybių ir visuomenių. Jums ištirti žmogaus teises požiūris į negalią ir kritiškai išnagrinėti Įtraukimo, prieigą ir paramą sąvokas. Taip pat sužinosite apie neįgalumo politikos ir politikos, propagavimą ir aktyvizmo, ir apsvarstyti, kaip dirbti su negalią įvairiais lygiais, kad gerą gyvenimą visiems.

Kas temos bus jums padengti? Iš vertinant žmonių įvairovės, įtrauktį ir priklausymo reikšmė Diskriminacijos ir kliūčių implikacijos prieiga žmonių gyvena su negalia Negalios apibrėžimai, žmogaus teisių, galimybės, globos, paramos ir įmokų Tarptautinių žmogaus teisių sistemų reikšmė, įskaitant JT neįgaliųjų teisių konvenciją Kas priežiūros ir paramos atrodyti praktikoje Įvairių būdų, kad žmonės su negalia prisidėti prie visuomenės Palaikymą ir aktyvumą, kaip kanalų dirba kaitos Ką pasiekti? Nustatyti ir paaiškinti, kas yra geras gyvenimas gali reikšti žmonių įvairovę, įskaitant žmones su negalia Įvertinti klausytis idėjų ir gyvenimo patirties žmonių su negalia Paaiškinti neįgaliųjų teises per tarptautinių žmogaus teisių sistemų tikrinimui, įskaitant Jungtinių Tautų konvenciją dėl žmonių su negalia teisių (JT neįgaliųjų teisių konvenciją) Paaiškinkite, kaip diskriminacija ir kliūtys įtakos tarnavimo žmonėms su negalia Ištirti susipažinti supratimą, kaip turi skirtingus modelius, kurie gali įjungti ir išjungti Kritiškai bendradarbiauti su debatuose apie globos ir paramos, ir paaiškinti, kas šias sąvokas atrodyti praktikoje Kritiškai apmąstyti tai, ką mes nustatyti ir vertė įnašas - ekonomiškai, kultūriškai ir... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Ištęstinės
6 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Yra daug mėnulių mūsų Saulės sistemos. Žemė yra vienintelė planeta tik su vienu Mėnulį. Kai palydovai yra didesni nei mūsų; daugelis yra daug mažesnis. Yra net mažyčiai p ... [+]

Yra daug mėnulių mūsų Saulės sistemos. Žemė yra vienintelė planeta tik su vienu Mėnulį. Kai palydovai yra didesni nei mūsų; daugelis yra daug mažesnis. Yra net mažyčiai palydovai orbitoje kai asteroidų. Kai kurie vykstančius ugnikalnių išsiveržimai; kiti yra miręs, labai cratered gabalėlių. Vienas turi upes ir ežerus skysto metano. Mūsų pačių Mėnulis turi išteklių, kad galėtų padėti atidaryti Saulės sistemos ateities tyrinėjimo. Saujelė palydovai turi sąlygas žemiau jų paviršių, kur gali egzistuoti primityvi gyvybė.

Užsiregistruoti tyrinėti turtingą įvairovę palydovai, pagrindinių procesų, kurie formavo jų, ir tarp Mėnulio ir Žemės santykius. Būsite pagal ekspertų iš Atvirojo universiteto ir kitur gaires. Žinoma, yra daug aukštos kokybės tekstą, vaizdus, ​​vaizdo, garso ir interaktyvių elementų.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
8 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Sėkmingas verslas labai priklauso nuo žmonių ir tinklus. Gera komanda ir platesnis tinklas yra labai svarbus sėkmės ir augimo. Nesvarbu, ar jūs turite idėją būsimos įmonė ... [+]

Sėkmingas verslas labai priklauso nuo žmonių ir tinklus. Gera komanda ir platesnis tinklas yra labai svarbus sėkmės ir augimo. Nesvarbu, ar jūs turite idėją būsimos įmonės ar jau turite pusė eilutės verslą ir tuo pačiu mokytis, šis kursas padės jums atpažinti žmones, kurie gali padėti jums imtis savo verslo į priekį tiek formalių ir neformalių verslo tinklai.

Šis kursas yra per šešis serijos apie "pradedant verslą" antroji.

Kas temos bus jums padengti? Žmonių, grupių ir tinklų verslo svarba Vaidmenys komandoje Metodai sukurti komandą Formalios ir neformalios verslo tinklai Kaip sukurti ir plėsti profesinį tinklą Verslo planas: nustatyti žmonių, grupių ir tinklų Ką pasiekti? Įvertinti žmonių, grupių ir tinklų svarbą verslo sėkmei. Identifikuoti aštuonių rūšių komandos vaidmenis. Naršyti penkis etapus komandos kūrimą. Aptarkite verslininko verslo iššūkis: Kuris variantas turėtų Nikas pasirinkti statyti aukštos kokybės komanda? Nustatyti žmones ir tinklų verslo planą. Nustatyti, kokių įgūdžių reikia. Ištirti, kaip jums sukurti savo tinklus. Kas už kursas? ... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
2 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Norėdami paleisti sėkmingą verslą Jūs turite suprasti, kas yra jūsų klientai ir dar svarbiau, kaip jūs ketinate juos pasiekti. Nesvarbu, ar jūs turite idėją būsimos įmonė ... [+]

Norėdami paleisti sėkmingą verslą Jūs turite suprasti, kas yra jūsų klientai ir dar svarbiau, kaip jūs ketinate juos pasiekti. Nesvarbu, ar jūs turite idėją būsimos įmonės ar jau turite pusė eilutės verslą ir tuo pačiu mokytis, šis kursas padės jums atpažinti ir suprasti savo tikslinę rinką. Jis duos jums laiko planuoti ir padės jums pradėti dokumentuoti savo mintis struktūrinio verslo plano, o leidžia jums pasidalinti savo idėjomis su kitais.

Šis kursas yra trečioji iš šešių serijos apie "pradedant verslą".

Kas temos bus jums padengti? Apibrėžti rinką: identifikavimo klientus ir konkurentus Supratimo rinkų teorija: tarp rinkos ir pramonės skirtumai Analizuoti rinką: rinkos dydis ir jos potencialą Kaip nustatyti verslo "tikslinę rinką Konkurentų analizė Kaip nukreipti konkretiems klientams Verslo planas: klientai ir konkurentai Ką pasiekti? Įvertinti suprasti klientus ir konkurentus, kai pradedant verslą svarbu. Aptarti tarp rinkos ir pramonės skirtumą padėti apibrėžti rinką ir prekę ar paslaugą pasiūlyti toje rinkoje. Įvertinti verslininko verslo iššūkis: Kuris rinkos turėtų Ashleigh tikslą savo prekę? Naršyti rinka verslo planas. Aptarti dydį, mastą ir savybes savo rinką. Apibendrinkite savo pagrindinius konkurentus ar tie kitos verslo atliekant konkurento analizę. Kas už kursas? ... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
2 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Paruoškite praktines pamokas, kad 14-16 metų moksleiviai moksle mokytojai suprastų biologiją su šiuo CPD. ... [+]

Gerinti studentų mokymąsi biologijos praktinėse pamokose

Studentai gali žiūrėti į svogūnų ląstelę tik tiek daug, todėl kaip mes užsiimame moksleiviais su biologijos specialistais?

Šiame kurse jūs aptarsite santykius tarp teorinių koncepcijų ir praktinio darbo ir atidžiai apsvarstysite, kas vyksta jūsų pačių klasėje biologijos praktikų metu.

Taip pat sukursite ir pasidalinsite kūrybiniais praktinės biologijos mokymo metodais, taikydami metodus, taikomus įvairioms situacijoms, įskaitant GCSE reikalaujamas praktikas.

Kokias temas apimsite?

Praktinis darbas 14-16 metų amžiaus žmonėms pagrindinėms temoms: fermentams, mikroskopijai ir mikrobiologijai.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Šis kursas nagrinėja ir plėtoja pagrindinius analitinius įgūdžius, reikalingus studentams norint sėkmingai mokytis universitete. ... [+]

Aukštasis mokslas - tai mokymasis aukštesniu lygmeniu: su kritiniu mąstymu susijusių įgūdžių ugdymas; Palaikomas esminis argumentas; Kritiškai analizuojant ir naudojant duomenis ar šaltinius. Tai yra universiteto lygio įgūdžiai, tačiau jūs galite dirbti šių įgūdžių pagrindu prieš ten patekę. Tokie įgūdžiai taip pat padės įvertinti tokius vertinimus kaip A lygis ir išplėstas projekto darbas. Jie taip pat yra atributai, kuriuos darbdaviai vertina absolventams.

Šiame kurse jūs išnagrinėsite keletą pagrindinių įgūdžių, reikalingų sėkmei universitete. Jūs girdėsite, ką universiteto dėstytojai turi pasakyti apie įgūdžius, kuriuos mokiniai patyrė ar kovoję su bakalauro studijomis apie sunkumus patiriančias sritis ir kai kuriuos geriausius patarimus, kaip susidoroti su universiteto mokymosi aplinka.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
6 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Šis internetinis kursas adresai praktines problemas, kylančias socialines sistemų valdymo ir viešosios politikos kontekste vietos, regioniniu ir pasauliniu lygiu. Tai pro ... [+]

Šis internetinis kursas adresai praktines problemas, kylančias socialines sistemų valdymo ir viešosios politikos kontekste vietos, regioniniu ir pasauliniu lygiu. Tai problema orientuota suteikti jums tiek teorinį supratimą ir praktinius įrankius, rasti ir įgyvendinti sprendimus organizacinių ir socialinių problemų.

Naudoti sisteminį mąstymą išspręsti sudėtingas, realaus pasaulio problemas

Žinoma, bus pažvelgti į socialinių, vadybinių ir politinių problemų pobūdį, atsižvelgiant į realaus pasaulio pavyzdžius įvairovė: Bendrijos veiksmų; nusikalstamumu ir policijos; sveikatos ir socialinės apsaugos; Transportavimas; pažangiųjų miestų; energijos; Europa ir Brexit; ir masės švietimas Afrikoje ir Lotynų Amerikoje.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
2 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Skaitmeninės technologijos keičiasi nepaprastai greitai. Šis keturių savaičių kursas pristatys jus į naują skaitmeninį kraštovaizdį. ... [+]

Šiame kurse jūs išmoksite: Ką reiškia "skaitmeninis lyderis"; kaip verslo ir IT strategijų ir pajėgumų derinimas padidins konkurencingumą; ir vaidmenį, kurį skaitmeninės technologijos galėtų atlikti verslo stiprinimui. Kas yra šis kursas skirtas?

"Digital Leadership" yra skirtas aukščiausio lygio ir vidutinio lygio vadovams bet kokio pobūdžio ir organizacijos dydžiu bei bet kurioje pramonės srityje.

Nesvarbu, ar esate generalinis direktorius, ar kažkas, kas nori pagerinti verslo konkurencingumą per skaitmenines technologijas, šis kursas jums tinka. Mes nesitikime, kad turėtumėte turėti išankstinių žinių apie vadovavimo teoriją ar praktiką, kad galėtų pradėti dirbti.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Dieninės
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Mūsų labai techninių pasaulyje skaičiuoti įgūdžius, ypač gebėjimas interpretuoti duomenis, kurie tampa vis svarbesni ir yra labai geidžiamiausių darbdavių. ... [+]

Mūsų labai techninių pasaulyje skaičiuoti įgūdžius, ypač gebėjimas interpretuoti duomenis, kurie tampa vis svarbesni ir yra labai geidžiamiausių darbdavių.

Iš matematinės pasitikėjimo ir skurdžių skaičiuoti įgūdžių stoka yra kliūtis užimtumui, kaip skaičiavimo testai yra vis dalis įdarbinimo procesą, dažnai anksti.

Daugelis žmonių mano, kad jie tiesiog "negali padaryti matematiką" dar reikia apdoroti numerius yra įgūdžių, kad mes visi turime ne tik darbo, bet ir kasdieniame gyvenime.

Pagerinti ar pataisyti savo žinias matematikos

Šis internetinis kursas iš matematikos mokymo centro Loughborough universiteto padės jums pagerinti ar pataisyti savo žinias matematikos. Jūs įgyti skaičiavimo įgūdžių, reikalingų sėkmingai abiejų darbdavių skaičiuoti bandymų ir darbo vietoje. Ji sukurta siekiant sukurti jūsų pasitikėjimą.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Kaip jūs galite atrasti, kas buvo pasakyta apie tai, kas rūpi jums socialinės žiniasklaidos platformų, įskaitant "Twitter"? ... [+]

Sužinokite, kaip naudoti galingus skaitmeninius įrankius analizuoti pokalbius Twitter.

Kas yra "Twitter" ir kultūros politikos Twitter? Išmokite naudotis žymes ir aptarti gauti socialines medijos duomenis pasekmių.

Kokie yra privalumai ir trūkumai analizuojant socialinės žiniasklaidos duomenis realiu laiku? Sužinokite, kaip naudoti TABLEAU analizuoti duomenis, nustatyti tendencijas ir modelius ir ištirti, kaip socialinės žiniasklaidos buvo naudojami krizės ir politinių kampanijų metu.

Naudokite Gephi vizualizuoti duomenų perdavimo tinklus, aptarti naudojant skaitmenines priemones, analizuoti socialinės medijos duomenis ir apsvarstyti, kaip pavyzdžiui analizė gali būti remiami kitų metodų naudą.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Šiame nemokamai internete žinoma, mes ištirti stereo fotografijos atsiradimą ir dviejų novatoriškų fotografų darbas - The Scotsman, George Washington Wilson, o anglas Tho ... [+]

Po jo pateikimas į pasaulyje Didžiosios parodoje Londone 1851 m stereoskopas - įtaisas, kuris leidžia vaizdus pasirodo 3D - abstulbusi Viktorijos. Kolekcionavimas ir peržiūrėti stereo fotografijos tapo traku.

Stereoscopes buvo gaminamas skirtingų kainų intervalus, tūkstančiai stereo vaizdus buvo spausdinami ir kiekvienais metais nusipirko, o viena bendrovė dalyvauja šiame bumo, Londono Stereoskopinis Įmonės, skelbė: ". Nėra namų be stereoskopas"

Naršyti stereoskopas ir stereo fotografijos ištakos

"Stereoskopia" kilęs iš graikų kalbos "stereo" reikšmė "įmonė" arba "kietas" ir "skopeō" reiškia "ieškoti" arba "pamatyti". Taigi kartu, jie reiškia "pamatyti kažką įmonę ar kieta".... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Šiandien superkompiuteriai yra galingiausi skaičiavimo mašinos kada nors sugalvotas, galintys atlikti daugiau nei tūkstantis mln skaičiavimų per sekundę. Tai suteikia mok ... [+]

Šiandien superkompiuteriai yra galingiausi skaičiavimo mašinos kada nors sugalvotas, galintys atlikti daugiau nei tūkstantis mln skaičiavimų per sekundę. Tai suteikia mokslininkams ir inžinieriams naują galingą įrankį studijuoti gamtos pasaulį - Kompiuterių modeliavimas.

Naudojant superkompiuterių, dabar mes galime atlikti virtualius eksperimentus, kurie yra neįmanoma realiame pasaulyje - nuo ieškome giliai viduje atskirų atomų, kad studijuoja būsimą klimatą žemėje ir po to visą visatos evoliuciją nuo Didžiojo sprogimo.

Sužinokite, kaip superkompiuteriais maitinimui mokslinius atradimus

Šis internetinis kursas supažindins Jus su ką superkompiuteriai yra, kaip jie yra naudojami ir kaip mes galime išnaudoti visą savo potencialą skaičiavimo padaryti mokslinius atradimus.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Ištęstinės
5 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Per keturias savaites, tai nemokamas internetinis kursas nagrinėja keturis senovinius Artimųjų Rytų kultūras ir kaip jie bendravo su prieš kiekvienas kitas 3500 metų. ... [+]

Per keturias savaites, tai nemokamas internetinis kursas nagrinėja keturis senovinius Artimųjų Rytų kultūras ir kaip jie bendravo su prieš kiekvienas kitas 3500 metų.

Sekti Egipto, Mitannian ir hetitų supervalstybių

Kelionės, diplomatija, prekyba ir karas funkcija, kaip mes sekti senovės Egipto, Mitannian ir hetitų supervalstybių. Mes matome, kaip jie atėjo į kontaktą vienas su kitu savo pastangas plėsti savo įtaką į vis ginčijamų Sirija-Palestinos žemių.

Mes ištirti objektus iš Liverpulio Garstang archeologijos muziejus universiteto - vienas iš svarbiausių kolekcijų artefaktų Jungtinėje Karalystėje - leidžia jums sužinoti ne tik apie šio laikotarpio istoriją, bet taip pat, kaip ekspertai naudoti artefaktus rekonstruoti praeitį.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Įvadas į keletą pagrindinių kalbų mokymo ir mokymosi koncepcijų. ... [+]

Kas yra kalba? Kaip mokytis prasmės naujoje kalboje? Kas lengva ir sunku mokytis kitos kalbos? Ir koks geriausias būdas mokyti kitas kalbas?

Šis nemokamas internetinis kursas siūlo keletą atsakymų į šiuos klausimus. Ji buvo sukurta Sautamptono universiteto ir Didžiosios Britanijos tarybos, ir remiasi jų įdomiu jungtiniu internetiniu kursu, magistro anglų kalbos mokymu.

Jei esate visiškai besimokantis asmuo "Supratimas kalba: mokymasis ir mokymas", jūs turėsite teisę gauti stipendiją, kad padengtumėte dalį MA mokesčių. Daugiau sužinosite, kai prisijungsite prie kurso.

Kursas vyksta per keturias savaites. Tai padės supažindinti jus su naujausiomis mokslo ir praktikos idėjomis kalbų mokymosi ir mokymo srityse. Mes:... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Sužinokite, kaip profesionaliai įsitraukti į aukštųjų mokyklų mokymą, paramą ir valdymą. ... [+]

Studentų padėjėjai yra vertingi darbuotojai Groningeno universitete. Šiuo metu daugiau kaip 700 studentų vykdo mokymo funkcijas, remia vaidmenų funkcijas, vadovaujančias pareigas ir daugelį kitų pareigų.

Bet kaip pasiruošti kaip studento padėjėjo darbui? Kas yra profesionalus elgesys? Kaip susidoroti su sudėtingomis situacijomis klasėje? Kaip palaikyti pirmojo kurso studentus? Šie ir kiti klausimai bus įtraukti į šį kursą.

Kokias temas apimsite?Studentų įtraukimo į organizaciją privalumaiProfesinė elgsena aukštojo mokslo srityjePagrindiniai aukštojo mokslo projektavimo principaiKlasės paruošimasKlasės mokymasVertinimasMentoringas ir atsiliepimaiStudentų atstovavimasAtvejų studijos aukštojo mokslo srityjeKą gausite?... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
5 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Sužinokite pasaulinio valdymo svarbą ir ištirkite procesus bei institucijas, ieškančias sprendimų pasauliniams iššūkiams. ... [+]

Šalys visame pasaulyje vis labiau yra tarpusavyje susijusios ir priklausomos. Tai gali sukelti įtampą ir painiavą. Šis kursas suteiks jums kompasą naršyti mūsų tarpusavyje susijusiame pasaulyje.

Jūs sužinosite apie pasaulinį valdymą, kurio tikslas - stiprinti šalių bendradarbiavimą ir kodėl tai gyvybiškai svarbu. Jūs taip pat išnagrinėsite sudėtingus procesus ir institucijas, siekiančias spręsti globalius iššūkius ir klausimus, mokydamiesi, kaip didelė įvairių suinteresuotųjų šalių galimybė pasaulinį valdymą padaryti sudėtingą darbą.

Kas temos bus jums padengti? Matomi ir nematomi: tarptautiniai aukščiausiojo lygio susitikimai ir pasaulinio valdymo normos. Visuotinis reguliavimo priemonių rinkinys: kieta teisė ir neprivaloma teisė Mišrios valdymo mechanizmai Be valstybinės valstybės sprendimų: viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės Ką pasiekti? ... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Dieninės
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Sužinokite, kaip naudoti kainų nustatymo strategijas, kad padidintumėte savo įmonės pajamas, ir tinkamu metu nustatykite reikiamą kainą. ... [+]

Kaip oro bendrovės, viešbučiai, kurortai ir kitos organizacijos valdo savo kainas? Kodėl šios kainos akivaizdžiai nesusijusios su išlaidomis ir skiriasi kiekvienam vartotojui? Kokia yra šių kainų pagrindinė logika ir strategija?

Atidarykite juodąjį kainų strategijos ir pajamų valdymo langelį

Šis nemokamas internetinis kursas atvers juodąjį pajamų valdymo langelį - plačią kainų strategiją, pagal kurią kelionės, laisvalaikio ir kitose pramonės šakose naudojamos papildomos pajamos, nustatant kainas pagal žmonių norą ir norą mokėti.

Jūs išnagrinėsite metodus, kurie yra daugelio pajamų valdymo sistemų pagrindas, ir rasite atsakymus į tokius klausimus kaip:... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Susidūrę su kasdien tvanas informacijos, mes niekada didesnį poreikį aiškių bendravimo įgūdžių. Ši nemokama kursas suteikia jums praktinių išmanys naudojant ryšio terpėje ... [+]

Susidūrę su kasdien tvanas informacijos, mes niekada didesnį poreikį aiškių bendravimo įgūdžių. Ši nemokama kursas suteikia jums praktinių išmanys naudojant ryšio terpėje, kuri bus padidinti savo asmeninį efektyvumą, sutaupyti laiko ir sumažinti savo streso lygį.

Pagerinkite savo rašytines ir žodines bendravimo įgūdžius

Jūs atrasti raštu įtakingų dokumentus darbui, pavyzdžiui, ataskaitų bei pasiūlymų principus. Kaip jums išmokti paprastus sistemas už laiškus ir susitikimų jums iškart jas įgyvendinti ir padidinti savo produktyvumą.

Rasite naują pasitikėjimą savo gebėjimu priversti įtikinamų pristatymams ir atlikti gamybinius susitikimus - ar virtualus ar akis į akį. Jums bus sukurti komunikacijos metodus, kurie yra jautrūs kultūros ir asmeninio skirtumas ir yra pritaikytos prie proga, ar internete, spaudoje ar akis į akį.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Mes jungiame vienu metu programavimo teoriją su, kaip kad veikia Erlango praktikoje. Jūs gausite galimybę sustiprinti tai, ką mokosi praktinių užsiėmimų ir svarbesni, nep ... [+]

Kartu funkcinis programavimas yra vis svarbesnis teikiant pasaulinio masto programas internete.

Mes jungiame vienu metu programavimo teoriją su, kaip kad veikia Erlango praktikoje. Jūs gausite galimybę sustiprinti tai, ką mokosi praktinių užsiėmimų ir svarbesni, neprivalomas praktinių projektų.

Funkcinis programavimas buvo jėga Kento universitetas per pastaruosius 30 metų. Per Žinoma, jūs išmoksite su Simon Thompson - bendraautoris vieną iš standartinių pristatymas į Erlango, O'Reilly Media Erlango programavimą.

Kas temos bus jums padengti? Procesai ir pranešimai Erlango Pranešimo aplenkti lygiagretumą Projektavimas tvirtumo Tvarkymo klaidų ir spręsti su išimtimis Testavimas ir nustatantis lygiagretumą Daugiagysliai ir platinami Erlang OTP: Atidaryti Telecom "platforma Ką pasiekti? Kurti vienu metu programas Erlango naudojant procesus ir pranešimą-artimųjų bendravimą tarp jų Apibūdinkite mechanizmus, sukeliančius pranešimą tvarkymą Erlango Paaiškinkite gyvavimo ciklą yra Erlango procesą ir klaidų tvarkymą Parengti ir įgyvendinti tvirtas sistemas, Erlango Apibendrinkite dizaino principus, kuriais grindžiamas Open Telecom platforma (OTP) Kas už kursas? ... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Pirmojo pasaulinio karo šimtmetį yra laiko apmąstymams ir tirti. Per šį trumpą žinoma, jūs atrasite tik keletas būdų, kad didvyriškumas yra vaizduojama per meno ir kino. ... [+]

Pirmojo pasaulinio karo šimtmetį yra laiko apmąstymams ir tirti. Per šį trumpą žinoma, jūs atrasite tik keletas būdų, kad didvyriškumas yra vaizduojama per meno ir kino.

Jūs ištirti įdarbinimo plakatus ir pranešimus jie nupiešti tiek tiems, vyksta į karą, ir tiems, neišeinant iš namų, taip pat tiriant WW1 meną ir svarstyti, tapybos, kurią pasirinkote. Tada pereiti tyrinėti šiuolaikinę vokišką filmą, konsoliduoti savo gyvenimą peržiūrint neseniai knyga, filmas, ar TV laidą apie Pirmojo pasaulinio karo.

Kas temos bus jums padengti? Analizė įdarbinimo plakatų ir pranešimų jie vaizdavo tiek tiems, vyksta į karą, ir tiems, neišeinant iš namų Tyrimai plakatus: naudotis žodžių ir vaizdų remtis emocijomis apie didvyriškumą Karas 1 pasaulis: kaip idėjos apie didvyriškumą pasikeitė nuo 1914 m Heroizmas ir filmas: tiriant sąsajas tarp dabartinių vaizdų pasaulinio karo 1 herojai Vokietijoje, Prancūzijoje ir Didžiojoje Britanijoje skirtumus Kino atsiliepimai: kontrastingos būdus, kuriais karo 1 Pasaulio prasmė yra pastatytas ir diskutuojama Vokietijoje šiandien Ką pasiekti? Apmąstyti, kaip Pirmojo pasaulinio karo įtakos didvyriškų idealus XIX ir XX amžių. Įvertinti WW1 plakatus ir interpretuoti žinią, kad kiekvienas plakatas būtų teikiama tiems Užsiregistravę per karo metus. Naršyti meną iš WW1 ir aptarti mintimis su kitais studentais. Kuruoti žinutę tapybos WW1 herojai ir herojės parodą padėti atspindėti kelyje idėjų apie didvyriškumas pasikeitė iš 1914 tolimesne. Ištirti, kaip didvyriškumas yra atstovaujama po WW2 vokiečių kultūra. Aptarkite, kaip WW1 ir didvyriškumas yra atstovaujama filmams arba bendrai pagaminta Vokietijoje per pastaruosius kelerius metus. Įvertinti filmas, knyga ar televizijos programą, kuri orientuota į vyrų ir moterų, kurie gyveno per WW1 ir... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
2 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Šiuo nemokamai internete žinoma, jūs išmoksite daugiau apie lyderystę visuomenės paslaugų teikimo srityje, viešojo sektoriaus organizacijų, bendruomenės ir savanorių grup ... [+]

Lyderystė buvo tiriamas šimtmečius, nors jos nagrinėjimas laikais iš esmės orientuota į vyresniųjų vadovų darbo privačiame sektoriuje, pelno nesiekiančių organizacijų.

Šiuo nemokamai internete žinoma, jūs išmoksite daugiau apie lyderystę visuomenės paslaugų teikimo srityje, viešojo sektoriaus organizacijų, bendruomenės ir savanorių grupių ir politinių organų.

Sužinokite, ką daro lyderystę valstybės tarnyboje skiriamojo

Jūs ištirti ypatumus vadovavimo valstybės tarnyboje, taip pat jos vis daugiau dėmesio dėl viešojo vertės kartos ir skirtingų formų viešojo intereso derybomis. Jūs išmoksite keletą pagrindinių įgūdžių viešosios vadovavimo pavyzdžiui, politinės Przebiegłość, darbo kartu ir konfliktų valdymą.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Mes nebėra tik pirkti produktus ar patirtis paslaugas fizinių erdvių. Mes dabar dažnai perka parduotuvėje ir internete naudojant nešiojamą kompiuterį, telefoną ir net žiū ... [+]

Mes nebėra tik pirkti produktus ar patirtis paslaugas fizinių erdvių. Mes dabar dažnai perka parduotuvėje ir internete naudojant nešiojamą kompiuterį, telefoną ir net žiūrėti. Šis kursas demystifies į omnichannel patirties, ir nagrinėjama, kaip omnichannel mažmeninės prekybos ir tiekimo grandinės pasikeitė gamybos ir vartojimo patirtį tiek įmonėms, tiek vartotojams.

Suprasti Omni-kanalų mažmeninė prekyba

Mes atsekti mažmeninės pirkimą iš fizinių aktų ar sandorių raidą iki kelių kanalų internetu perkant. Šiandien technologija varoma virtualių ir fizinių pasaulių kad sandorius kada, bet kur ir bet kam. Ieškosime, kaip omnichannel pasaulis skiriasi nuo daugiakanalio mažmeninės prekybos, ir kaip įmonės gali priimti omnichannel artėja prie prekių ir paslaugų gamyboje.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Sužinokite, kaip sėkmingai kurti ryšius ir sėkmingai tvarkyti sutartis su šiuo nemokamu internetiniu kursu, kurį palaiko JK vyriausybė ir IACCM. ... [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Sutartys yra pagrindinės visos verslo veiklos, o santykiai yra esminiai visoms sutartims.

Šis nemokamas internetinis kursas padės suprasti sutarčių valdymo procesus; suteikti pasitikėjimą naujų sutarčių sudarymu; ir padėti jums sukurti sėkmingus santykius veiksmingai įgyvendinti sutartis.

Sėkmingai tvarkykite sutartis ir santykius

Kursą sukūrė Sautamptono universitetas, kartu su Crown Commercial Service, JK kabineto tarnyba, Civilinės tarnybos mokymasis ir Tarptautinė sutarčių ir komercinio valdymo asociacija (IACCM).

Per tris savaites suprasite, kokia svarbi, sudėtinga ir iššūkiai yra gerų sutarčių sudarymas ir pristatymas. Jūs sužinosite, kaip efektyviai pasiekti jūsų ir kliento / kliento tikslus, kad būtų kuo mažiau galimų grėsmių ar nesėkmių.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
November 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Sužinokite, kaip šį požymį, vaidybes ir romanus galima suprasti ir įveikti gilų emocinę įtampą šiame nemokamame internetiniame kursuose. ... [+]

Didis XVIII a. Rašytojas dr Samuelis Johnsonas, kuris patyrė rimtų depresijos pasekmių, sakė: "vienintelis rašymo pabaiga - suteikti skaitytojui geresnį gyvenimą arba geriau jį ištverti".

Atsižvelgiant Johnsono frazę kaip pradinį tašką, šis kursas svarsto, kaip eilėraščiai, vaidybos ir romanai gali mums padėti suprasti ir susidoroti su gilios emocinės įtampos laikais.

Be to, girdėsite iš gydytojų, kurie siūlo medicinos perspektyvą, ir iš žmonių, kurie kreipėsi į literatūrą krizės metu, įskaitant tokius gerai žinomus veikėjus kaip Melvynas Braggas, Markas Hadonas, seras Ianas McKellenas ir Steponas Fry.

Kokias temas apimsite?

Kartu mes išnagrinėsime šešias temas:... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
6 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Kaip lytis susijusi su tarptautiniu ir bendruomenės vystymusi? Sužinokite apie šį internetinį kursą. ... [+]

Išnagrinėkite lyties ir tarptautinės raidos santykį

Koks yra lytis, susijęs su tarptautine plėtra? Ar "moteris" yra lyčių ir vystymosi centras? Koks yra tas, kuris kartu su lytimi ir vystymusi?

Tai yra keletas klausimų, kuriuos turėsite paklausti ir atsakyti į šį kursą. Jūs išnagrinėsite lyčių aspektus šiuolaikinės tarptautinės ir bendruomenės plėtros ir galiausiai sužinoti, kaip ir kodėl lytis yra tokia svarbi.

Kas temos bus jums padengti?

Svarbiausi šiame internetiniame kurse nagrinėjami klausimai apie tai, kodėl lyčių klausimai šiuolaikinėje tarptautinėje ir bendruomenės plėtroje yra šie:

Koks yra lytis, susijusi su vystymusi? Ar moteris yra lytis ir vystymasis? Kas kartu su lytimi ir vystymusi? Ką pasiekti? ... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Ištęstinės
2 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Sužinokite rinkodaros analizės pagrindus ir suprasite, kaip naudoti duomenis, kad užtikrintumėte, jog jūsų rinkodara yra veiksminga. ... [+]

Sužinokite, kaip naudoti analizę, kad pagerintumėte rinkodaros rezultatus

Didžiosios ir mažosios įmonės yra užterštos duomenimis apie vartotojų pasirinkimus. Bet šis informacijos turtas ne visada reiškia geresnius sprendimus. Žinojimas, kaip interpretuoti duomenis, yra iššūkis. Visų pirma, rinkodaros specialistai vis dažniau naudoja analitiką, kad informuotų ir pagrįstų savo sprendimus.

Šiame kurse jūs gausite įrankius, skirtus įvertinti prekės ženklo ir klientų turto efektyvumą, suprasti regresijos analizę, apskaičiuoti kliento gyvenimo trukmės vertę ir dizaino eksperimentus kaip būdą įvertinti ir optimizuoti rinkodaros kampanijas.

Kokias temas apimsite?Rinkodaros procesasPrekės ženklo turto matavimo rodikliaiKliento gyvenimo trukmėRinkodaros eksperimentaiRegresijos pagrindaiKą gausite?... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
5 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Sužinokite, kaip kalbėti, rašyti ir suprasti pagrindinį norvegų kalbą, su šia nemokama keturių savaičių įžangine užsienio kalbos kursu. ... [+]

Ar planuojate eiti į Norvegiją mokytis, keliauti ar dirbti? Ar domitės Norvegijos kultūra? Ar ieškote Skandinavijos modelio raktas? Ar troliuosi tuoktis?

Šis nemokamas internetinis kursas suteiks jums pagrindinių kalbos įgūdžių, reikalingų norint susipažinti su naujais draugais ir susidoroti su kasdienėmis situacijomis, taip pat yra žingsnis po žingsnio norvegų kalbos, visuomenės ir kultūros tobulinimui.

Gaukite įvadą į norvegų kalbą

Šis keturių savaičių kursas suteiks jums įvadą į norvegų kalbą, kuria kalba apie 5 milijonai žmonių. Aktyvaus mokymosi metu išmokti pagrindinę kalbą ir gramatiką. Baigę šį kursą, galėsite dalyvauti kasdieniuose pokalbiuose.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Gaukite įžangą, pagrįstą moksliniais įgūdžiais, naudodami paprastus, įdomius fizinius, chemijos ir biologijos eksperimentus. ... [+]

Susitarkite su mokslu, atlikdami įdomius eksperimentus namuose

Šiame praktiniame kurse jūs pradėsite galvoti kaip mokslininkas, atlikdamas eksperimentus namuose.

Jūs ištrauksite DNR iš vaisių, stebėsite osmoso veikimą, pamatysite, kaip skirtingi skysčiai elgiasi sušaldžius, ir bulves iškepkite iki sunaikinimo.

Atliekant šiuos eksperimentus, sukursite mokslinius įgūdžius, įskaitant stebėjimą, duomenų saugojimą, duomenų analizę ir eksperimento kontrolę.

Kursas buvo parengtas palaikant Dangoor Education. Jūs taip pat galite mėgautis Basic Science: suprasti numerius.

Kokias temas apimsite?

Išgarinimas kaitinimo metu, išreikštas svoriu

Santykis tarp tankio ir medžiagos būklės šalinant skysčius... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Šis kursas paaiškina, kaip galite naudoti numerius natūraliam pasauliui apibūdinti ir suprasti viską nuo atomų iki vandenynų. ... [+]

Šis praktinis praktinis kursas padės jums pradėti galvoti kaip mokslininkas, naudodamas numerius natūralaus pasaulio apibūdinimui ir supratimui.

Tai gali būti Grenlandijos ledo sluoksnio dydis, molekulių skaičius lietaus juostoje arba naujausios žiniasklaidos priemonėse pateiktos įžvalgos apie klimato pokyčius.

Nebereikės atidėti vidutiniškai ar procentais, o jūs netgi išmokite mylėti neigiamus skaičius. Jūs suprasite ir tvarkykite numerius, pavyzdžiui, mokslininkus. Žinoma, bus pristatyti visi pagrindiniai įgūdžiai, kuriuos turėsite suprasti ir pateikti mokslinių numerių, susieti juos su realiuoju pasauliu ir dalytis savo atradimais su kitais besimokančiaisiais.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
January 2020
Ištęstinės
4 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FutureLearn

Kaip mes galime galvoti už BVP ir kurti klestinčią ekonomiką, kuri geriau veikia žmones ir planetą? Sužinokite apie šį kursą. ... [+]

Sužinokite, kaip mes galime sukurti geresnį pasaulį, daugiausia dėmesio skirdami gerovei, o ne turtui.

Ekonominis augimas nebėra geriausias platesnės sėkmės rodiklis. Iki 2050 m. Pasaulio gyventojų skaičius siekia 10 mlrd., O mes galime susidurti su aplinkos krize. Jei norime klestėti ir ne tik išgyventi į kitą amžių, mums reikės naujų priemonių ir naujų mąstymo būdų, kad išspręstume šiandieninius uždavinius ir užtikrintume sėkmingą ir klestinčią ateitį visiems.

Šiuo atveju jūs pažvelgsite į kitus požiūrius į visuomenės sėkmės apibrėžimą, išnagrinėję, kaip turime siekti platesnės klestėjimo sąvokos asmeniniame ir planetiniame lygmenyje....