FutureLearn

Įvadas

Oficialus aprašymas

Į FutureLearnNorime įkvėpti mokytis visą gyvenimą. Štai kodėl mes siūlome įvairių atrankos nemokamai, aukštos kokybės internetinius kursus ir turinį iš kai kurių pirmaujančių pasaulio universitetų ir kitų neišspręstų kultūros įstaigų.

Mūsų tikslas yra sujungti mokinius iš viso pasaulio su aukštos kokybės pedagogų ir vienas su kitu. Mes tikime, mokymasis turėtų būti maloni, socialinė patirtis, su daug galimybių aptarti ir apmąstyti tai, ką studijavo, siekiant parengti naujus atradimus ir formos naujas idėjas.

Kursai pristatomi vieną žingsnį metu ir yra prieinama mobiliajame telefone, planšetiniame ir darbalaukyje, todėl jūs galite pritaikyti mokymosi aplink savo gyvenimą, o ne savo gyvenimą aplink mokymąsi.

Mes esame privati ​​įmonė visiškai priklauso Atvirojo universiteto, su daugiau nei 40 metų apie savo patirtį nuotolinio mokymo ir internetu švietimo labui. Mūsų partneriai yra daugiau nei 80 geriausių JK ir tarptautinių universitetų, taip pat institucijų su didžiule archyvo kultūros ir švietimo medžiagą, įskaitant Britų taryba, Britų biblioteka, ir Britų muziejus.

Kodėl tai veikia

FutureLearn siūlo jums naują ir galingą būdas išmokti internete. Kiekvienas kursas buvo sukurta pagal principus veiksmingo mokymosi, per pasakojimo, diskusija, matomos mokymosi ir naudojantis Bendrijos paramą švęsti pažangą.

Mokymasis pasakojimo

Kiekvienas partneris universiteto sukūrė visą mokymosi patirtį, kurią pristatė pirmaujančių mokslininkų savo srityje. Užuot transliuojamas ilgų klasėje paskaitos, idėjos pristatė per aukštos kokybės vaizdo įrašus ir straipsnius. Tada galite aptarti tai, ką išmokote, išbandyti savo naujas žinias su interaktyviomis viktorinos, kurios siūlo naudingų atsakymus ir galimybę išbandyti dar kartą, jei atsakymas yra klaidingas. Kiekvienas kursas pasakoja, žingsnis po žingsnio, su iššūkiais ir naudingų patarimų kelyje, išbandyti ir kurti savo supratimą.

Diskusijos mokymosi

Mes geriausiai mokosi, kai mes dalintis ir diskutuoti idėjomis su kolegomis besimokančiųjų, suprasti savo skirtingą patirtį ir perspektyvas ir užpildyti spragas mūsų pačių žiniomis. Tačiau ne visi mėgsta socialinės, todėl, o ne siųsti savo mokinius ne į atskirų diskusijų forumai, galite pridėti savo komentarus kartu su turiniu.

Galite pradėti skaityti, ką kiti žmonės turi pasakyti apie šią temą, o tada prisijungti, kai esate pasiruošę. Jei ypač patinka komentarą, jūs galite pasirinkti sekti savo Autorius taip, kad jūs galite lengvai rasti žmones ir komentarus, kurie yra labiausiai jus sudominti.

Mes statysite ant šių "diskusijų kontekste" sąvokomis ir "po" per ateinančius mėnesius, kad socialinio mokymosi jaučiasi mažiau kaip priverstinio pokalbį ir daugiau kaip kalbėtis su draugais apie savo idėjas ir tai, ką išmokote.

matoma mokymosi

Vienas iš būdų pagerinti mokymąsi yra, kad procesas matomas, todėl, kad jūs žinote, kas bus kitą, kur esate kurso ir kiek turite ateiti. To Do sąrašas suteikia jums kurso apžvalga, nurodant veiklą kiekvieną savaitę, ir išlaikyti tai, ką baigsite rekordą.

Profilio puslapis suteikia savo veiklos santrauką, įskaitant jūsų kursus ir komentarus, kuriuos padarė. Mes turi būti išplėsti jų tolesnes ženklais už kursą ir nuorodų savo pažangą.

Bendrija remia mokymosi

Intensyvus mokymas modelis gali neveikti masinis masto nemokami kursai, todėl mes turime pasiūlyti online pagalbą be didelio tinklo kuratorių. Tirpalas yra panaudoti bendruomenės, kur besimokantieji gali padaryti nedelsiant naudoti savo naujai įgytus įgūdžius dalijantis savo žinias su savo bendraamžiais galią.

Po kitus besimokančiuosius yra dalis galinga sistema statome, kuris leis jums pripažinti gerus įmokas ir skatinti žmones, kurie siūlo naudingų patarimų, ir kurti savo reputaciją. Tokiu būdu, sėkmė ateina ne tik iš artimųjų užduotį ir užbaigti kursą, bet taip pat nuo priėmimo indėlį į FutureLearn bendruomenė.

Masyvi masto socialinio mokymosi

Visi šie metodai turi dirbti su dideliais kiekiais besimokančiųjų, kad komentarai ne tik mirksi praeitį, ir reputacija gali būti pastatytas per tam tikrą laiką. Štai kodėl mes nusprendėme sukurti naują masinis masto socialinio mokymosi platformą, remiantis patirtimi iš Atvirasis universitetas, BBC, socialinės žiniasklaidos dizainerių, taip pat mūsų FutureLearn Partneriai. Tai naujas būdas mokytis.

Pastabos

Matoma mokymasis įkvėpė John Hattie darbą, sužinoti daugiau, apsilankykite visible-learning.org.

Mūsų principai

Dešimt principai, vadovauti, kaip mes suprojektuoti ir pastatyti FutureLearn.

Atidaryta

Kur tik įmanoma, mes skatiname mūsų partnerius pateikti kurso turinys atvira ir randamas, susieti dėmesį į geriausias internete ir dalyvauti interneto diskusijoje. Mes siekiame, kad kurso turinys prieinamas kaip daugelyje prietaisų, kaip įmanoma ir visiems lankytojams. Mes dalinamės mūsų vystymosi procesą ir motyvus mūsų verslo sprendimus per kanalus, pavyzdžiui, mūsų interneto dienoraštyje.

Klausyti mūsų besimokančiųjų

Atsiliepimai iš mūsų besimokančiųjų yra mūsų vystymosi proceso centre: tiek kurso turinio ir funkcijų platformos. Mes nuolat kartoti ir gerinti remiantis atsiliepimais ir stebėdami, kaip žmonės mokosi. Mes išleisti funkcijas, kaip greitai, kaip įmanoma ir mokytis iš kiek realūs žmonės juos naudoti. Ir tada mes juos geriau.

pasakoti istorijas

Pasakojimas yra labai svarbi. Mes norime įkvėpti mūsų mokiniams eiti į kelionę ir nežinote, kur jie yra ir kur eiti toliau. Pasakojimas apima kartų žiūrėti, klausytis ir skaityti, erdvė pokalbio akimirkas ramioje apmąstymams ir kulminacijų vertinimo. Mes naudojame pasakojimas bendrauti idėjas įdomus ir patrauklus būdais. Ir mes visada tegul mokiniai pasivyti.

išprovokuoti pokalbį

Pokalbis vyksta ir yra neatsiejama mokymosi patirtį. Socialiniai sąveika yra atvira pagal nutylėjimą paskatinti svetimo mokymąsi ir sudaryti sąlygas visiems gauti naudos iš diskusijų. Mes kviečiame visus būti bendraujantis, nes vienas iš geriausių būdų išmokti yra per kalbėti su kitais.

Embrace masinis

Mes išnaudoti galimybes, kad daug žmonių mokosi kartu suteikia: specializuotų žinių, kad egzistuoja grupės; žmonių skaičius internete kartu vienu metu; būdą idėjų srautą aplink tinklą; ir kaip minios gali padėti paviršiaus geriausią turinį. Ir mes mokomės žiūrėti kaip didelė grupė mokinių elgtis.

Sukurti jungtys

Mes skatiname mokinius užmegzti ryšius teikti abipusę paramą, mesti iššūkį savo idėjas ir pašalinti nuotolinio mokymosi vienatvę. Mes sukurti erdves mažoms grupėms ateiti kartu ir pasiekti bendrus susitarimus.

Daryk paprastai

Mes stengiamės, kad būtų išvengta sudėtingumo, kur tik įmanoma. Mes naudojame žemyn į žemę kalbą ir padaryti patirtis draugiški ir svetingi kaip galime, ir skatinti mūsų partnerius į tą patį. Mes projektuojame už bendrojo naudojimo atvejais. Jei funkcija yra naudinga, tačiau tik nedaugelis, mes atsispirti pagundai jį įtraukti, siekiant išlaikyti platforma lengva naudotis visi.

Mokytis iš kitų

Mes skolintis iš geriausių transliavimo, žaidimų ir socialinės žiniasklaidos sukurti įdomi ir maloni mokymosi patirtį. Atkreipiame ant didžiulės žinių ir patirties, kad egzistuoja Atvirojo universiteto ir tarp mūsų konsorciumo partneriais, kurie taip pat dalijasi savo turtus patirties, kaip pedagogų tarpusavyje, sukurti geriausią įmanomą galutinį produktą.

Švęskite pažangą

Mes motyvuoti savo mokinius išmušant kelionę į mažus žingsnius. Kiekvienas žingsnis yra kąsnio dydžio padaryti mokymosi matomi, padėti mokiniams matyti pažangą greitai ir reguliariai apgalvoti, ko jie išmoko. Mes švenčiame kiekvieną pažangos žingsnį, mažų ir didelių. Nėra tokio dalyko, kaip nebaigusių: mes skatinti mokinius imtis iš patirties, nes mažai arba tiek, kiek jie nori.

Embrace FutureLearners

Mes norime sukurti besimokantiems visą gyvenimą bendruomenės, ir suteikti atspirties iš vienos kelionės į kitą. Mūsų lankytojai FutureLearners, o ne studentai tam tikrą universitetą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Online Kursai » Matyti Health Kursai » Matyti Law Kursas »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

"Blockchain" kursas energetikos sektoriuje

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Suprasti, kaip veikia "blockchain", iš kur atsirado technologija ir kodėl ji leis energijos vartotojams, kaip niekada anksčiau. [+]

Suprasite, kad blokados grandinės potencialas yra energijos sektoriuje

Šis internetinis kursas nagrinėja neįtikėtinai pavojingą "blockchain" technologijų potencialą energetikos sektoriuje. Jūs pažiūrėsite, kaip veikia "Blockchain", ir pradėkite suprasti fono, vertės pasiūlymą ir geopolitinį kontekstą, kuris atkreipė dėmesį į kiekvieno dėmesio centrą.

Žinoma, bus pateikta aiški apžvalga, kaip ir kodėl "blockchain" perims energetikos sektorių, optimizuos senus procesus ir suteiks klientams daugiau galimybių nei niekada anksčiau. Tai sukurs naują paradigmą, pagal kurią vartotojai galės pirkti ir parduoti energiją iš vienos pusės ir tarpusavyje.

Kokias temas apimsite?Kas yra blokinis grandynas?Skaitmeninės valiutosBlockchain evoliucija ir ateitisPažangios sutartys ir decentralizuotos programos"Blockchain" energetikos sektoriuje: nauja paradigmaP2P energijos prekyba"Blockchain" pritaikytas "EV" įkrovimuiKą gausite?... [-]

"Cyber ​​Security" įvadas

Internetinės Dieninės Ištęstinės 8 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Mūsų gyvenimas priklauso nuo internetinių paslaugų. Gaukite esminius žiniatinklius ir įgūdžius kibernetinio saugumo srityje, kad padėtumėte apsaugoti savo skaitmeninį gyvenimą. [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Šis internetinis kursas padės suprasti internetinį saugumą ir apsaugoti skaitmeninį gyvenimą tiek namuose, tiek darbe.

Vadovaudamasi "Cory Doctorow", jūs sužinosite, kaip atpažinti grėsmes, kurios gali pakenkti jūsų internetui, ir imtis veiksmų, kad sumažėtų tikimybė, kad jie atsitiks su jumis.

Kursas apims internetinę saugą platesniame pasaulyje, pristatys tokias sąvokas kaip kenkėjiškos programos, virusai, Trojos arklys, tinklo saugumas, kriptografija, tapatybės vagystė ir rizikos valdymas.

Kursą palaiko JK vyriausybės nacionalinė kibernetinio saugumo programa, yra GCHQ sertifikuota mokymo programa ir IISP akredituota.... [-]


"Energijos galvosūkio sprendimas": daugiadalykinis požiūris į energijos perėjimą

Internetinės Ištęstinės 7 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip analizuoti energijos perdavimo atvejus iš technologinių, teisinių, ekonominių, erdvinių ir socialinių perspektyvų. [+]

Šiandien energetikos sistemos susiduria su esminiais pasauliniais iššūkiais: ekonominiu ir socialiniu vystymusi, skurdo panaikinimu, tinkama maisto gamyba, sveikata visiems, ekosistemų išsaugojimu, taikos ir saugumo. Norint išspręsti šiuos iššūkius, būtina pertvarkyti energiją - pereiti prie energijos.

Šiame kurse mes priimsime daugiadisciplininį požiūrį išnagrinėti klausimą dėl energijos perdavimo, suteikiant jums pagrindą ir metodus, kad pats išnagrinėtų klausimą. Ar jūs išspręsite energijos galvosūkį?

Kokias temas apimsite?Energijos perėjimas ir tvarumasTechniniai perėjimo prie energijos aspektaiErdvinis planavimasIntegruota energetikos sistemaPsichologinis energijos perėjimo aspektasTeisės energijos perėjimo aspektasEnergetikos sistemosEkonominis energijos perėjimo aspektasKą gausite?... [-]

"Global Resource Politics" kursas: naftos, dujų ir skalūnų praeitis, dabartis ir ateitis

Internetinės Ištęstinės 6 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Suprask esminius pasaulio energetikos iššūkius ir analizuos pasaulio energetikos pramonės politinę ekonomiką. [+]

Energetika dažnai yra laikoma šiuolaikinės visuomenės gyvybe. Šiuo metu pasaulinėje ekonomikoje, kurioje daugiausia dėmesio skiriama energetikai, vyksta įvairūs pokyčiai jūroje.

Suprasti daugybę svarbių energetikos problemų, su kuriomis susiduria pasaulis

Šio nemokamo internetinio kurso tikslas - išnagrinėti daugybę svarbių energetikos problemų, su kuriomis mes susiduriame, ir sudėtingą pasaulio ekonomikos rinkų sąveiką tarp ekonomikos ir politikos.

Per šešias savaites mes ištirti: mažų naftos kainų priežastis ir pasekmes pasaulinėms energijos rinkoms ir geopolitikai; Šiaurės Amerikos skalūnų dujų sėkmę ir kitų šalių, ypač Kinijos, troškimą ją pakartoti ateityje; JAV gamtinių dujų ir naftos gamybos būklė; taip pat dėl ​​skalūnų revoliucijos ir žemų naftos kainų poveikio OPEC ir Rusijai.... [-]


"Intelligent Grids for Smart Cities" kursas: link nulinio išmetamųjų teršalų

Internetinės Ištęstinės 5 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip išmanieji tinklai ir dideli duomenys gali padėti piliečiams, įmonėms ir miestams suprasti energijos naudojimą ir sumažinti anglies pėdsaką. [+]

Sužinokite, kaip išmanieji tinklai gali padėti piliečiams, įmonėms ir miestams sumažinti emisijas

Šis internetinis kursas suteikia technologinę ir elgsenos struktūrą, padėsiančią piliečiams, įmonėms ir miestams sumažinti anglies pėdsaką.

Jūs pažvelgsite į energijos gamybos modelius ir naudosite pagrindines priemones, kad galėtumėte integruotis į energijos gamybos ciklą. Jūs sužinosite, kaip išmanieji tinklai veikia mažu ir dideliu mastu. Ir jūs surinksite didelius duomenis iš pažangiųjų tinklų ir ją analizuosite, kad suprastumėte energijos suvartojimą.

Galiausiai, jūs pažvelgsite į tai, kaip galite lobizuoti viešąsias įstaigas, skatinti energijos inovacijas ir tvarumą tiek miestų, tiek kaimo vietovėse.... [-]


"Transmedia" istorijos kursas

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip pasidalinti įdomiomis istorijomis keliose platformose, pvz., Knygose, filmuose, žaidimuose ir televizoriuose, naudodami šį nemokamą internetinį kursą. [+]

Istorijos vis dažniau pasakoja įvairiais formatais: knygomis, komiksais, įvykiais, filmais, žaidimais ir televizijos programomis. Tai vadinama "transmedia" pasakojimo ar daugialypės pasakojimas.

Šis kursas padės jums pasakyti įtikinamų istorijų keliose platformose.

Mes pažvelgsime į tokius pavyzdžius kaip "The Avengers", "The Matrix" ir "Transformers" - ir praktikoje įdiegsime teoriją, pertvarkydami populiarią "The Three Little Pigs" melodijas.

Jūs sužinosite su Daniel H Byun - kino režisierius taip pat žinomas kaip 변혁.

Kokias temas apimsite?

Per keturias savaites mes paklausime:

Kas yra transmedia pasakojimas? Ir kaip ji skiriasi nuo susijusių idėjų, pavyzdžiui, žiniasklaidos konvergencijos ir vieno šaltinio daugkartinio naudojimo (OSMU)?Kaip pagrindiniai elementai, simboliai, sklypas ir nustatymas sukuria įsimintiną istoriją?Ką mes galime išmokti iš folkloro ir tradicinių pasakojimų?Ir kaip pasakojimas skaitmeniniame amžiuje skiriasi nuo ankstesnių formų?... [-]

Asmeninės ir verslo apskaitos buhalterijos kursai

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip subalansuoti savo knygas ir ugdyti įgūdžius valdyti finansus asmenine ir verslo aplinka. [+]

Gaukite praktinių finansinių įgūdžių, kad galėtumėte subalansuoti knygas

Sužinokite, kaip pinigų srautai asmeninėje ir verslo aplinkoje, ir kurkite pagrindinius įgūdžius, kad galėtumėte valdyti savo finansus, taikydami šį kursą, kuris supažindina jus su buhalterija ir apskaita.

Jūs išmoksite bendrus terminus, pagrindines matematikos ir gebate pritaikyti savo žinias praktikoje. Po šio kurso galėsite puikiai suderinti savo knygas ir suvokti, kaip pelno ir nuostolių sąvokos lemia pajamas ar skolas.

Kurti idėjas per pokalbį

Šis kursas nėra palengvintas. Besimokantys skatinami palaikyti vieni kitus, dalintis asmenine patirtimi ir žiniomis bei pamatyti naujas perspektyvas.... [-]


Biochemijos kursas: gyvenimo molekulės

Internetinės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Ištirkite biochemijos poveikį bioenergetikai ir sveikatai, sužinokite, kodėl absolventai yra paklausūs; su Biocheminiu draugija. [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Biochemija sujungia visus mokslus cheminių ir fizinių procesų, kurie vyksta gyvuose organizmuose, tyrinėjimui. Tai iš tikrųjų yra gyvenimo mokslas.

Savo ruožtu kaip mokslinė disciplina, biochemija daro didelę įtaką visoms gyvosios gamtos sritims, o darbdaviai - didelę paklausą biochemikų.

Susipažinkite su biochemija

Šis nemokamas internetinis biochemijos kursas apibūdins šios srities fone ir istoriją bei jos šiuolaikinę reikšmę gyvosios gamtos moksluose. Idealiai tinka, jei jums patiks biologija ir chemija mokykloje, ir ketinate studijuoti ar dirbti biochemine kaip atskirą dalyką.

Iki kurso pabaigos galėsite:aptarti, kaip biochemija sujungia gamtos mokslus, apibūdina gyvų sistemų cheminį pagrindą;aprašyti įvykius ir mokslininkus, kurie buvo reikšmingi istorinės biochemijos raidos metu;apibūdinti sėklų bandymus, dėl kurių buvo padaryta didelė pažanga biocheminių žinių srityje;aptarti, kur biochemija ateityje bus svarbi mokslinė pažanga, pavyzdžiui, bioenergija, farmacijos produktai ir sintetinė biologija.pripažinti platų darbo vietų ir karjeros galimybes, kurios tampa įmanomos kaip biochemijos absolventas.Sužinokite su ekspertais biochemikų iš UEA ir už jos ribų... [-]

Course : Environmental Challenges: Hierarchy in Property Rights

Internetinės Dieninės Ištęstinės 2 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

[+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Didėjantys gyventojai ir socialiniai pokyčiai daro spaudimą mūsų santykiams su aplinka.

[-]

Course : Inside IELTS: Preparing for the Test with the Experts

Internetinės Ištęstinės 5 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

[+]

Ar jums įdomu, kokių įgūdžių jums reikia norint sėkmės IELTS Academic test? Gal norite sužinoti, kaip IELTS egzaminuotojai vertina jūsų lygį arba kaip pagerinti savo grupės rezultatus? Šis kursas padės jums surasti atsakymus, suprasti, kaip mokytis testą, ir plėtoti savo akademinius anglų kalbos įgūdžius.

Jūs bendrausite su ekspertais ir besimokančiais visame pasaulyje. Jūs taip pat turėsite galimybę išbandyti autentiškas IELTS praktikos užduotis ir sužinoti, kokius įgūdžius jie išbando ir kaip jie pažymėti.

IELTS yra Jungtinių Britanijos tarybos, IDP: IELTS Australija ir Anglijos kalbos vertinimas.

Kas temos bus jums padengti? IELTS akademinio testo turinys Įgūdžių, reikalingų norint pagerinti IELTS balą Kaip vertinami IELTS kandidatai Užduočių, kurias reikia užbaigti IELTS testą, spektras ir įgūdžiai, kuriuos šiuos uždavinius testuoja Kai kurie įgūdžiai, kuriuos reikia mokytis universitete, kur anglų kalba yra mokymosi kalba Ką pasiekti? ... [-]

Course : Introduction to Process Mining with ProM

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

[+]

Atlikti pagrindinius proceso kasybos analizės metodus ir teisingai interpretuoti rezultatus; Gauti konkrečių ir pagrįstų procesų įžvalgų iš (jų) įvykių duomenų. Ką pasiekti?

Iki kurso pabaigos galėsite ...

Nustatykite analizei tinkamus įvykių duomenis "ProM lite" įrankyje taikykite įvairius proceso kasybos būdus į įvykių žurnalus "ProM lite" įrankio interpretuokite įvairių procesų kasybos būdų rezultatus Apibūdinkite proceso srautą, remiantis įvykio duomenimis Pagerinti procesus, pagrįstus proceso analizės įvykių duomenimis Kas už kursas?

Šis kursas skirtas visiems, besidomintiems verslo procesų valdymu (BPM), duomenų mokslu ir (arba) procesų analitikais. ... [-]


Course : Propaganda and Ideology in Everyday Life

Internetinės Ištęstinės 5 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

[+]

Tarpdisciplininės ideologijos perspektyvos iš politikos, istorijos, sociologijos, klasikos, psichologijos ir žiniasklaidos studijų Ryšys tarp tokios kasdienės veiklos kaip suvartojimas, virimas ir gyvenimas miestų erdvėje su politiniais įsitikinimais Ką pasiekti?

Iki kurso pabaigos galėsite ...

Įvertinti įvairių akademinių metodikų ideologijų supratimą Palyginkite propagandas, sukurtas režimais iš viso politinio spektro Aptarkite, kaip politiniai idealai ir vertybės keliauja tarp skirtingų istorinių laikotarpių ir kultūrinių kontekstų [-]

Course : Study UK: a Guide for Education Agents and Counsellors

Internetinės Ištęstinės 3 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

[+]

Nustatykite pagrindinius Jungtinės Karalystės švietimo ir kokybės užtikrinimo aspektus Bendradarbiaukite su mokiniais ir mokykitės iš bendraamžių, bendradarbiaudami su bendruomenėmis praktikoje Išnagrinėkite pagrindinius konsultavimo studentų išteklius Nustatykite savo profesinės praktikos aspektus Išnagrinėkite pagrindines agentų, patarėjų ir patarėjų elgesio sritis Parodykite specialistų įstojimo paraiškų supratimą Kas už kursas?

Šis kursas skirtas visų pirma tiems studentams, kurie nori atvykti į JK, norintiems studijuoti, įskaitant mokyklos konsultantus, švietimo agentus ir tuos, kurie nori tapti švietimo agentais. Potencialūs studentai ir besimokantieji, kurie nori atvykti į JK studijuoti, taip pat suras kursą informatyvų ir naudingą. Reikalingas anglų kalbos lygis B1 lygyje.... [-]


Course : What Influences Property Value?

Internetinės Ištęstinės 2 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

[+]

Šis internetinis kursas paklausė: kas daro kai kurias savybes vertingesnes už kitas?

Šiame kurse mes atrakinome keletą nuosavybės vertybių paslapčių; Atspindi, ar būsto kainos visada didėja; Išnagrinėtos su turtu susijusios karjeros galimybės; Apsvarstė palūkanų normų ir infliacijos įtaką būsto kainoms; Ištyrė artimų įvairioms patalpoms ir demografijai priklausomybės nuo turto paklausos įtaką; Ir pasiekė ir interpretavo keletą duomenų apie nekilnojamojo turto kainas.

Ką pasiekti?

Iki kurso pabaigos galėsite ...

Susipažinkite su nuosavybės kalba Ištirkite daugybę karjeros ir investavimo galimybių turtui Ištirkite įvairias žemės savybes, kurios įtakoja jo vertę Pasiekite ir interpretuokite kai kuriuos duomenis apie nekilnojamojo turto kainas Kas už kursas? ... [-]

Course about Gabriel García Márquez: Power, History and Love

Internetinės Ištęstinės 8 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

[+]

Šis kursas leis jums:

Ką pasiekti? Kas už kursas? [-]

Course about Korea in a Global Context

Internetinės Ištęstinės 6 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Iš geopolitinės perspektyvos, Pietų Korėja yra šiaurės rytų Azijoje, regiono, iš kurio beveik visi saugumo įtampa Rytų Azijoje auga ". Apsvarstykite, pavyzdžiui, seniai Kinijos ir Japonijos konkurencija ir neišspręstų teritorinių ginčų į Rytų Kinijos jūrą. [+]

Pietų Korėja yra kritišku momentu, ypač iš pasaulio perspektyvos.

Suprasti geopolitiką ir saugumas

Iš geopolitinės perspektyvos, Pietų Korėja yra šiaurės rytų Azijoje, regiono, iš kurio beveik visi saugumo įtampa Rytų Azijoje auga ". Apsvarstykite, pavyzdžiui, seniai Kinijos ir Japonijos konkurencija ir neišspręstų teritorinių ginčų į Rytų Kinijos jūrą. Dažnai sakoma, kad teritoriniai ginčai tarp Tokijo ir Pekino pasiekė "virimo temperatūra. Be to, nuolatiniai saugumo grėsmės, kurią kelia Šiaurės Korėjos branduolinių ginklų ir ilgojo nuotolio raketų negali būti priimtas lengvai. Svarbiausia, Kinijos augimas ir JAV "" subalansuoti "į Aziją greičiausiai sukurti naują dimensiją pasaulio galios politikoje.... [-]


Course From Notation to Performance: Understanding Musical Scores

Internetinės Ištęstinės 4 savaites February 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

[+]

Ar norėtumėte išmokti įvairių muzikos klausymo ir supratimo būdų?

Jūs sužinosite, kaip prijungti žymą, kurią matote, su muzika, kurią girdite, nuo trumpų žinomų melodijų iki viso orkestro balo.

Sutelksime dėmesį į Mozarto, Schuberto, Beethoveno ir Mahlerio kūrinius, pristatysime pianistą, mažą kamerinę grupę ir dirigentą, kuris paaiškins, kaip jie sukuria įsimintinas pasirodymus iš pastabų puslapyje.

Kas už kursas?

Šis kursas skirtas visiems, kurie domina muzika. Jums nereikės skaityti muzikos užrašų ar žaisti instrumentą.

[-]

Course in Academic Integrity: Values, Skills, Action

Internetinės Ištęstinės 4 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

[+]

Dažniausiai racionalizuotos naudojamas pasiteisinimas akademinį nesąžiningumą [-]

Course in Assessment for Learning in STEM Teaching

Internetinės Ištęstinės 6 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

[+]

Nustatyti pagrindinius vertinimo principus Mokymosi Įvertinti kai kurių mokslinės literatūros apie vertinimo mokymuisi Apmąstyti tyčinio dialogo vaidmuo remiant mokymą į formuojamojo būdu Paaiškinkite pagrindines charakteristikas klausimą vyrių taškų Tobulinti gebėjimą sukurti Vyrio taškų klausimus per tarpusavio peržiūros projektavimo ir vertinimo proceso Prisidėti prie minios kilmės saugykloje klausimus vyrių taškų Bendradarbiauti su bendraamžiais, pedagogų ir mentorių išbandyti veiklą ir dalijasi mąstymą, siekiant padėti nukreipti praktika Įvertinti praktinių idėjų spektrą, kuris gali būti naudojamas išgauti parodymus iš studentų Rinkti ir analizuoti įrodymus iš studentų į įgyvendinamų klasėje, siekiant kritiškai apmąstyti savo praktiką, kad būtų prioritetus etapams pačių vystymąsi pokyčių [-]

Course in Becoming a Digital Citizen: an Introduction to the Digital Society

Internetinės Ištęstinės 3 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

[+]

Veiksmingas dalyvavimas mūsų visuomenėje vis labiau reikalauja mūsų galimybės prisijungti prie interneto. Tai ne tik techninių galimybių klausimas - kaip ir mūsų fizinė visuomenė, yra tinkamas ir atsakingas elgesys, kurį turime įgyti.

Šio kurso metu mes tirsime ir išnagrinėsime skaitmeninės visuomenės sampratą. Pažiūrėsime, kaip asmeninės vertybės ir etiniai sprendimai formuoja mūsų dalyvavimą internete ir kaip galima taikyti naujas technologijas, kad būtų išspręstos kai kurios problemos, su kuriomis galime susidurti. Visa tai mes sukursime jūsų skaitmenines galimybes ir jūsų supratimą apie skaitmeninių technologijų naudojimo kultūrinius ir etinius aspektus ir sieksime sukurti įgūdžius, reikalingus tapti veiksmingu ir sėkmingu skaitmeniniu piliečiu.... [-]


Course in Big Data: Statistical Inference and Machine Learning

Internetinės Dieninės Ištęstinės 2 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

[+]

Kokią programinę įrangą ar įrankius reikia?

Jums bus naudojant šiuos nemokamus įrankius. Perskaitykite žemiau pateiktas produkto svetaines, kad užtikrintumėte, jog jūsų sistema atitinka minimalius reikalavimus. R ir R Studio Desktop (atvirojo šaltinio leidimas) Praktinius užsiėmimus atliksite naudodamiesi "R Studio", todėl jūs turite būti pakankamai susipažinę su R:

įdiegti paketą [-]

Course in Bioprinting: 3D Printing Body Parts

Internetinės Ištęstinės 4 savaites June 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

[+]

Šis internetinis kursas pasakoja apie šią revoliuciją, pristatydamas įprastas biomedžiagas ir biologinio spausdinimo technologijas.

Kas temos bus jums padengti? Tarpdisciplininis 3D klinikinio bioprinto pobūdis 3D modeliavimo programinės įrangos pranašumai ir apribojimai bioprintingumui 3D spausdinimo procesas (problema, dizainas, medžiagų parinkimas ir objektų gamyba) Biomaterialų, galinčių pagerinti gyvenimą, atvejų tyrimai (pvz., Robohandas, titano kulnas, glaukomos implantai). Protezavimo medžiagų ir struktūrinių rėmų, naudojamų 3D bioprintingoje medžiagoje, pobūdis ir svyravimai Skirtumas tarp implanto ir protezavimo Naujoviški bioaktyvūs tyrimai (pvz., Kremzlės, biopenijos, odos regeneracija) Etikos ir reguliavimo klausimai, susiję su nauja medicinine priežiūra ir 3D bioprintingumo ateitis [-]

Course in Business Fundamentals: Customer Engagement

Internetinės Ištęstinės 4 savaites April 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

[+]

Santykių marketingas neapsiriboja tik verslo ir vartotojų sandoriams. Nesvarbu, ar esate viešajame sektoriuje, karinis ar net technologijų start-up, jums sužinoti, kaip sukurti ir klientų kontekste idėjos yra vienodai taikomos santykius organizacijos su suinteresuotosiomis šalimis, kaip antai investuotojų ir kitų departamentų didelė organizacija.

Įvertinti ir įvertinti etinius klausimus, susijusius su rinkodaros santykius. Kas už kursas?

Šis kursas yra skirtas tiems, kurie nori plėtoti ir stiprinti santykius su savo klientais ar kitomis suinteresuotosiomis šalimis ir nereikalauja jokios ankstesnės patirties studijuoti santykių marketingas.

Daugiau informacijos apie registraciją, galutinis vertinimas Žinoma, jūsų tinkamumo ir Verslo vadybos bakalauro, apsilankykite Atvirojo universiteto svetainėje. Atvirasis universitetas neveikia Kuba, Iranas, Šiaurės Korėja, Sudanas ir Sirija. Tai reiškia, kad besimokantieji pagrįsti tose šalyse nebus galima konvertuoti savo dalyvavimą šioje programoje, kad atvirasis universitetas studijų kreditų.... [-]


Course in Business Fundamentals: Effective Networking

Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 savaites February 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

[+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Networking yra esminis įgūdis, kuris padės jums imtis kontroliuoti savo karjerą. Šis internetinis kursas supažindina tinklų kūrimo, kaip pagrindinės įgūdžių, siekiant padėti plėtoti savo asmeninį prekės ženklą į darbo pasaulį principus.

Sukurkite savo tinklą ir asmens prekės ženklo internete ir realiame pasaulyje

Jūs amatų ir gauti grįžtamąjį ryšį apie, liftas aikštelę, trumpą pareiškimą apie savo vaidmenį ir talentus. Jūs išmoksite kaip analizuoti savo jungtys vertę, ar jūs ieškote naujo darbo arba ieško būdų yra efektyvesnis jūsų dabartinę padėtį. Žinoma, bus taip pat apima strategijas savęs pateikimo, išlaikant ryšį su savo ryšius ir užtikrinti, kad jūsų tinklas santykiai grindžiami abipuse nauda ir pasitikėjimu.... [-]


Course in Business Futures: Sustainable Business Through Green HR

Internetinės Ištęstinės 3 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

[+]

Apibrėžti tvarumo ekologiniu ir žmogiškųjų išteklių požiūriu Nustatyti tvarumo etapus, o pokyčių veiksnių verslo tvarumo Apibrėžti ir taikyti "žaliuosius HR priemones ir strategijas Kurti ekologiškesnius HR kaip koncepcija organizacijoms pasiekti už atitikties Naršyti trigubu viršutinėje eilutėje požiūrio į tvarumo koncepciją Naršyti žalia HR elementus ir ryšius tarp ekologinės ir žmogaus tvarumo Įvertinti efektyvi verslo strategijas ir metodus tvarumo Kas už kursas?

Šis kursas yra skirtas profesionalams ir studentams disciplinų operacijų, Finansai, Marketingas, ar žmogiškųjų išteklių, kurie nori daugiau sužinoti apie Tvarių ir ekologiškų HR praktiką.... [-]


Course in Challenging Wealth and Income Inequality

Internetinės Ištęstinės 4 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

[+]

Jums ištirti įvairių alternatyvų pasiekti lygesnę pasaulį ateinančioms kartoms.

Kurso vadovai yra dr Jerome de Henau, vyresnysis dėstytojas Ekonomikos The Open University, ir Jonquil Lowe, dėstytojas Asmeniniai finansai The Open University.

Kas temos bus jums padengti? Ką reiškia "nelygybė" ir kaip jis matuojamas. Palyginimai nelygybės tarp šalių, skirtingų žmonių grupių ir kartų. Kodėl nelygybė klausimai. Ginčai apie nelygybę. Priežastys, pasekmės, gamta ir poveikis nelygybė, ypač susijusių su būsto ir pensijas. [-]

Course in Exploring Anatomy: the Human Abdomen

Internetinės Ištęstinės 3 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

[+]

Apsvarstykite, moksliniai tyrimai ir aptarti pagrindinius skirtumus simpatinių ir parasimpatinės padalinių vegetacinė nervų sistema. [-]

Course in Finance Fundamentals: Financial Services after the Banking Crisis

Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

[+]

Svarbiausia, kaip šiuo metu pramonė dirba vartotojui?

[-]

Course in Functional Programming in Haskell: Supercharge Your Coding

Internetinės Dieninės Ištęstinės 6 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

[+]

Metodai struktūrizavimo programų neakivaizd dydis Kuriant užsakymą gramatikos įrankiai su biblioteka paramos Interpretuoti duomenų struktūrų ir funkcijų sąsajas naudojant tipai Taikyti formalius metodus įrodyti savybes funkcinių programų Kurti, keisti ir ieškoti kodą naudojant standartines Haskell platformos įrankius Pagrįskite, kodėl programa naudoja bendrą standartą vienuolis (įskaitant IO o gal) Naršyti standartines combinators veikimui sąrašus Kas už kursas? [-]

Course in Global Systems Science and Policy: an Introduction

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

[+]

Politika visuose lygmenyse, nuo individų iki pasaulio: mes pradėsime nuo politikos problemų pasaulinėje ir nacionalinėje mastu. Kaip šias problemas reikia spręsti?

[-]

Course in Homo Floresiensis Uncovered: The Science of ‘the Hobbit’

Internetinės Ištęstinės 4 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

[+]

Rinkti ir teikti ataskaitas apie vietiniam tyrimų apie homo floresiensis [-]

Course in Management and Leadership: Growing as a Manager

Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

[+]

Ką pasiekti? Apibūdinkite valdymo ir vadovavimo sąvokas Suprasti ir įvertinti skirtingų valdymo ir mokymosi stilių Nustatyti poreikį ir duomenų svarbą, kaip įrodymo, geros sprendimų priėmimo Nustatyti ir apibrėžti sąvoką "suinteresuotas šalis" ir įgyti kodėl jie yra svarbūs suprasti Pradžia ir plėtoti nuolatinis procesas asmeninio tobulėjimo planavimo [-]

Course in Online Business: Customer Profiling for Success

Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

[+]

Nustatyti, kas jūsų klientai / vartotojai analizuojant jų savybes, ir parengti šią informaciją tolesnių tyrimų Palyginti dalyvaujant tipų pirkimo lygį, prognozuoti poveikį jis gali turėti klientų pirkimo elgesį Taikyti pirminius ir antrinius tyrimų metodus siekiant sukurti rinkos tyrimų planą, kuris geriau identifikuoja pirkėjo poreikius, motyvaciją ir priežastis pirkti konkrečius produktus ar paslaugas Suprojektuoti ir pastatyti klientų kelionės žemėlapį aprašyti procesą pirkėjas atsižvelgiama spręsdamos pirkimo, generuojant klientų personas Kas už kursas?

Šis kursas yra skirta mokiniams, turintiems nedidelį verslą arba planuojantiems įkurti verslą internete ir nori suprasti rinkos analizės ir klientų profiliavimo, principus per pavyzdžiais serijos, mokymosi teorija ir veiklą.... [-]


Course in Social Enterprise: Business Doing Good

Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

[+]

Ką pasiekti? Nustatyti socialines įmones Plėtoti savo socialinės įmonės verslo idėja Prisidėti prie diskusijų apie socialinės įmonės pasaulyje Kas už kursas?

Šis kursas yra skirtas visiems, kurie domisi sužinoti daugiau apie socialinės įmonės, įskaitant verslininkus, labdaros, darbo profesionalams ir studentams.

[-]

Course in the Secret Power of Brands

Internetinės Dieninės Ištęstinės 6 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

[+]

Kaip markių gauti sukurta: puikus markės dizainas, keturi matmenys prekės dizainas, skysčių procesus, kurie veda į didelį prekės ženklo dizainas Kaip markių pavarų organizacijos: prekės ženklo vadovaujamos verslo idėją, The keturias ketvirčiai prekės ženklo ieškiniu ženklo vaidmenį inovacijų ir pokyčių Įvertinti dizaino prekės ženklo vaidmenį, o keturis matmenis, dėl kurių tai veikia Įvertinti privalumus ir būdus prekės ženklo vadovaujama valdymo Įsivaizduokite ženklų ateitį, ir pradėti kurti savo asmeninį prekės ženklą Kas už kursas?

Nėra akademinius reikalavimus, bet jums reikia turėti didelį susidomėjimą markių ir kaip jie veikia.... [-]


Geoerdvės kursas: Visuomenės sveikatos gerinimas per geografinę informaciją

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Ištirkite, kaip erdviniai duomenys ir geografinės informacijos sistemos (GIS) gali būti naudojamos suprasti ir tobulinti visuomenės sveikatą. [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Aplinka, kurioje mes gyvename ir dirba, gali turėti didžiulę įtaką mūsų sveikatai - tai poveikis, kurį ištyrė besiformuojanti geoerdvės sritis.

Šis nemokamas internetinis kursas pristatys jus naujus geoerdvės pokyčius, žvelgdamas į naujausius mąstymo būdus ir geografinių informacinių sistemų (GIS) naudojimo būdus sveikatos priežiūros įstaigose.

Suprasti geoerdvės technologijas ir geriausią praktiką

Kursą sudaro dešimt skirtingų temų - nuo duomenų rinkimo metodų iki erdvinio modeliavimo ir siekiama panaikinti atotrūkį tarp mokslinių tyrimų ir sveikatos priežiūros specialistų.

Iki kurso pabaigos suprasite, kaip erdviniai duomenys ir geoinformaciniai metodai gali padėti spręsti visuomenės sveikatos problemas, ir suvokti geriausią GIS praktiką sveikatos srityje.... [-]


Globaliųjų studijų kursas: globalizacijos pabaiga?

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Suprask, kodėl kai kurios vyriausybės bando išgauti savo suverenitetą ir palieka pasaulines institucijas. [+]

Globalizacija yra procesas, kurio negalima pagreitinti, sulėtinti ar sustabdyti. Bet tai nereiškia, kad žmonės nebandys.

Vyriausybės ir piliečiai visame pasaulyje bando pasinaudoti globalizacija (ir pabandyti apriboti jos neigiamą poveikį) arba stengtis to išvengti. Šio kurso metu sužinosite apie kai kurias priežastis, kodėl žmonės yra pro arba anti-globalizacijos. Jūs sužinosite, kodėl kai kurios vyriausybės ir šalys pasirenka ribas ir demarkaciją, o kitos pasirenka integraciją.

Kokias temas apimsite?Defection iš aljansų, sutarčių ir organizacijųDemokratinis nuovargis ir populistiniai poreikiaiRegionalizacija ir europizacijaKsenofobija ir kosmopolitizmasRelocations ir ekonominis nacionalizmasProtekcionizmas ir pasaulinė konkurencijaKas tai yra akredituota?... [-]

Inkliuzinio ugdymo ir mokymo aplinka

Internetinės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Ištirkite kliūtis, su kuriomis susiduria neįgalūs studentai, ir sužinokite, kaip įveikti šias kliūtis integruotomis praktikomis. [+]

Išmokite, kaip aukštąjį mokslą padaryti labiau įtraukiantį

Remiantis Jungtinės Karalystės vyriausybės atliktais tyrimais, neįgalūs asmenys yra maždaug puse tikimės, kad turės aukštesnio lygio kvalifikaciją nei neįgalūs žmonės. Tai kelia svarbų klausimą: kaip mes galime padaryti švietimą labiau integruotą?

Šio kurso metu sužinosite apie įvairius įtraukties ir skaitmeninio prieinamumo aspektus, kuriuos patiria mokytojai, mokytojai ir pagalbinis aukštojo mokslo darbuotojas.

Jūs išnagrinėsite kliūtis, su kuriomis susiduria neįgalūs studentai, inkliuzinio pobūdžio praktiką ir iš studentų išgirsti iš pirmo žvilgsnio apie tai, kokią įtaką įtraukta į jų studijas.... [-]


Kelio stebėjimas kosmoso vandenynuose

Internetinės Ištęstinės January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Ištirkite mūsų vandenynus iš kosmoso. Sužinokite, kaip Žemės stebėjimas leidžia mums stebėti vandenynų sveikatą ir informuoti apie politiką bei planavimą. [+]

Šis nemokamas internetinis kursas padės supažindinti su Žemės stebėjimo (EO) palydovų duomenimis apie vandenynus, jų naudojimą, rūšis ir problemas. Ji paaiškins, kaip duomenys yra įgyjami ir naudojami, turimų duomenų tipų diapazonas ir susiję terminai bei metodai.

Kursą pristatė fizikas, okeanografas ir transliuotojas dr. Helen Czerski iš Londono universiteto, nuotolinio stebėjimo specialistas dr. Hayley Evers-King iš Plymuto jūrų laboratorijos ir pagrindinis pedagogas Dr. Mark Higgins iš EUMETSAT.

Kursą vykdo EUMETSAT, remdamasi "Copernicus" programa.

Išbandykite vandenyno stebėjimo EO duomenis, naudodami realius pavyzdžius

Susipažinsite su praktiniais vandenyno stebėjimo EO duomenimis pavyzdžiais - realių atvejų tyrimuose ir įvairiose politikos ir sprendimų priėmimo srityse bei išnagrinės naujas technologijas ir tendencijas.... [-]


Kursai anglų kalba kaip dėstytojai akademikams

Internetinės Ištęstinės 4 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Padėkite save mokyti tarptautiniuose kontekstuose, didindami savo anglų kalbos žinias ir tarpkultūrines žinias. [+]

Universitetai, siekdami tapti globaliai konkurentais, mokosi anglų kalba, plečiasi.

Tie, kurie dirba aukštojo mokslo srityje, dažnai mėginama gaminti akademinį darbą anglų kalba - mokytojai ar mokslininkai - be anglu kalbos mokymosi arba tarpkultūrinių įgūdžių.

Šio kurso tikslas - ištaisyti tai, suteikiant jums išsamią anglų kalbos kaip mokymo instrukcijos (EMI) įžangą. Jūs sužinosite apie dabartinę EMI praktiką ir padidinsite pasitikėjimą anglų kalbos vartojimu, taip pat galėsite tobulinti savo tarpkultūrinius įgūdžius.

Prisijunkite prie mūsų ir pasiruoškite pasaulinei klasėje.

Kas temos bus jums padengti?

Kas yra EMI? Skirtingi EMI naudojimo kontekstai ir skirtingi termino interpretacijos / reikšmės, įskaitant internacionalizavimą "namuose" Naujausi tyrimo rezultatai ir diskusijos apie tai, kaip ELF tyrimai paveikė EMI Kalbos vaidmuo veiksmingoje tarpkultūrinėje komunikacijoje Naudinga kalba idėjų pristatymui anglų kalba (pvz., Žymėjimo kalba) Naudojimasis balsu efektyviose tarpkultūrinėse komunikacijose, pvz., Aiškumas, pristatymo greitis, intonacija ir kt Ar kiek tikslumas yra svarbus kalba? Daugiakalbės ir daugiakultūrės auditorijos paskaitų problemos ir iššūkiai Palengvinti ir valdyti veiksmingą bendravimą mažose grupėse ar seminaruose Pripažinti kultūrinius skirtumus tarptautinėje klasėje ir išvengti stereotipų Praktiniai patarimai, kaip spręsti tarpkultūrines problemas Ką pasiekti? ... [-]

Kursai klausytis ir pristatyti: anglų kalbos mokymas akademiniais tikslais

Internetinės Ištęstinės 6 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Pagerinkite savo klausymo ir rašymo įgūdžius, taip pat suprantate akademinį žodyną, tada sukurkite savo pristatymą. [+]

Sužinokite, kaip klausytis ir pateikti efektyviai anglų kalba.

Gebėjimas klausytis kitų ir efektyviai pristatyti savo idėjas padės sėkmingai įsitvirtinti universitete. Šis internetinis kursas padeda jums tobulinti šiuos įgūdžius, mokytis anglų kalba. Tai parodo jums veiksmingas klausymo ir pastabų rinkimo strategijas, kad galėtumėte nustatyti ir įrašyti svarbiausius kitų žmonių pristatymų aspektus. Tai padės jums geriau suprasti pagrindines akademines kalbas ir specialųjį žodyną.

Jūs atnešite viską, ką mokote kartu, kurti ir praktikuoti pristatyti savo kalbinį pristatymą ir gauti išsamų mokytojų atsiliepimų.

Kokias temas apimsite?Pagrindiniai klausymo įgūdžiai ir strategijos akademiniams tikslams.Žodynų mokymosi strategijos išplėsti savo akademinį žodyną.Kaip padaryti efektyvius užrašus.Kaip atpažinti ir analizuoti paskaitos struktūrą.Kas daro gerą pristatymą.Kaip būti tikri, kad pateikiate kitiems.Įgūdžiai, skirti susisiekti su jūsų tiksline auditorija.Skirtumas tarp fakto ir nuomonės.Rasti ir įvertinti informaciją savo tikslams.Suplanuokite ir sukurkite savo pristatymą.Gaukite išsamų atsiliepimą iš pedagogo apie savo pristatymą.Ką gausite?... [-]

Kursas "Atvirų duomenų naudojimas skaitmeniniam verslui"

Internetinės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite apie "Open Data" galimybes ir sužinokite, kaip galite jį naudoti verslo transformavimui. [+]

"Atvirieji duomenys" - tai duomenys, kuriuos kiekvienas gali pasiekti, naudoti arba bendrinti, o kai naudojamas, jis gali būti labai galingas. Tai leidžia įmonėms, piliečiams, kūrėjams ir mokslininkams panaudoti išteklius, kurie gali labai pagerinti jų bendruomenes ir ekonomiką. Tai taip pat gali padėti kurti naujus produktus ir paslaugas, pagerinti verslo efektyvumą ir kurti ekonominę vertę.

Šis kursas suteikia naujų žinių apie Open Data istoriją, jos privalumus ir trūkumus, verslo atvejus ir verslo modelius, susijusius su "Open Data" skelbimu ir naudojimu.

Kaip galėtum pasinaudoti? Prisijunkite, kad sužinotumėte.

Kokias temas apimsite?Kas yra atvirieji duomenys?Kodėl "Open Data" yra naudinga versle?Kaip įvertinti ir valdyti riziką naudojant "Open Data"Kaip atvirieji duomenys gali pagerinti versląKaip sukurti "Open Data" verslo modelįKaip naudoti išorinius atvirus duomenisKaip paskelbti atvirus duomenisKą gausite?... [-]

Kursas "Inovacijų strategija: iššūkis įprastiniams įtariamiesiems"

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Gaukite inovacijų strategijos įžvalgas ir išmokite jas pritaikyti pažangioms ir naujoms verslo situacijoms. [+]

Susitariant šiuolaikiniams verslo ir pasaulio iššūkiams, reikia išspręsti ne tik mintis, kuri iš pradžių sukėlė iššūkius. Tai padeda kurti gerą inovacijų strategiją. Šio kurso metu jūs išplėtysite savo žinias apie atvirų inovacijų, valdymo inovacijų, platformų naujovių ir naujovių diegimo naujovių problemas ir sužinokite, kaip juos įgyvendinti ilgalaikiu požiūriu. Naudodamiesi viktorinais, naujausiomis teorinėmis įžvalgomis, naujoviškų verslo sričių pavyzdžiais ir įžvalgomis diskutuojant su pirmaujančiais ekspertais, jūs sustiprinsite savo žinias apie inovacijas.

Kokias temas apimsite?

1 savaitė: kas yra inovacijų strategija?

Inovacijų strategijos apibrėžimasPereiti prie atvirų naujoviųAtvejo analizė: "Procter"... [-]

Kursas "Kaip pasisekti: raštu"

Internetinės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šis nemokamas trijų savaičių kursas padės parengti tobulą CV, paraišką ir internetinį profilį, kai jūs kreipiatės dėl darbo ar kursų. [+]

Šis kursas buvo sukurtas ir parengtas Šveicarijos universiteto Karjeros tarnybos ekspertų, padedančių jums rašyti sėkmingas paraiškas, ar jūs kreipiatės dėl darbo ar planuojate mokytis universitete ar koledže.

Per tris savaites mes apžvelgsime skirtingas paraiškų teikimo proceso dalis. Mes padėsime jums suprasti įgūdžius, įgytus per darbo patirtį ir savo studijas, ir parodysite, kaip galite juos suderinti su darbo skelbimais ar kursų reikalavimais.

Mes pasidalinsime jums geriausiais patarimais, padėdami jums parašyti išskirtines programas, CV (arba gyvenimo aprašymus), padengti laiškus ir asmenines pastabas bei pateikti darbdaviams ir priėmimo dėstytojams supratimą apie tai, ko jie ieško kandidatuose. Mes padėsime jums ištirti jūsų skaitmeninį pėdsaką ir sukurti profesionalų profilį internete.... [-]


Kursas "Klimato kaitos poveikis visuomenės sveikatai"

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Ištirkite klimato kaitos poveikį visuomenės sveikatai ir sužinokite būdus, kaip įtakoti elgesį ir politiką visuose lygmenyse. [+]

Ištirkite tiesioginius ir netiesioginius klimato kaitos padarinius sveikatai

Šis internetinis kursas suteikia jums galimybę ištirti klimato kaitos poveikį visuomenės sveikatai. Ji dalijasi žiniomis apie tiesioginius ir netiesioginius klimato kaitos padarinius visame pasaulyje.

Jis prasideda nagrinėjant dabartines klimato kaitos tendencijas ir metodus, naudojamus vertinant nuolat besikeičiančius duomenis šioje srityje. Sužinokite, kaip panaudoti viešai prieinamus duomenis, kampaniją dėl elgesio ar politikos pakeitimų tiek vietos, tiek regiono lygiu.

Kokias temas apimsite?Kokios klimato kaitos temos ir tendencijos yra apie visuomenės sveikatą, ar yra ką mes galime padaryti, kad pagerintume dalykus?Kas yra pagrindiniai klimato kaitos veiksniai, ką jie daro ir kaip jų žalinga veikla yra priešinga?Kaip galime įrodyti, kad poveikis sveikatai yra susijęs su klimato kaita?Kaip įgyvendinti veiksmų planą, siekiant pagerinti klimato kaitos poveikį sveikataiKą gausite?... [-]

Kursas "Kodėl biologija yra svarbi": pagrindinės sąvokos

Internetinės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Pagerinkite supratimą apie sudėtingą biologiją už socialinius klausimus, kurie turi įtakos kiekvienam iš mūsų ir visuomenei. [+]

Ištyrinėkite biologiją už sudėtingų klausimų, kuriuos skaitote naujienose

Mes dažnai skaitome biologijos naujienų istorijas, kurias mes nesuprantame pakankamai gerai, kad susidarytume nuomonę.

Gebėti interpretuoti sudėtingas biologines sąvokas - genetinį determinizmą, klonavimą, genų inžineriją, kovą su senėjimu, eugeniką, dirbtinį atranką ar intelekto paveldėjimą - mums reikia žinios, kurių neturėtume.

Štai kur šis internetinis kursas gali padėti. Tai suteikia pagrindinį požiūrį į šių idėjų biologiją, - naudojantis pamokomis ir interviu su ekspertais, - kad galėtumėte suprasti jų reikšmę socialinių ir humanitarinių mokslų sritims.... [-]


Kursas "Slaugos mokymas": klasė ir pasaulis

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Ištyrinėkite 21-ojo amžiaus įgūdžius, IRT ir daugiakalbį požiūrį į šį anglų kalbos mokymo profesinio tobulėjimo kursą. [+]

Šis nemokamas internetinis kursas skirtas anglų kalbos mokytojams visame pasaulyje. Tai padės jums tobulinti įgūdžius ir praktiką, reikalingą tęstiniam profesiniam tobulėjimui (CPD).

Šis kursas yra mūsų "Sėkmės mokymosi" dalis: anglų kalbos mokymo programos praktika. Programoje apžvelgsime dvylika profesinių praktikų, skirtų BPD, remiantis Britanijos tarybos mokytojų rengimo sistema.

Šiame kurse jūs susipažinsite su keturiomis profesinėmis praktikomis:

Integruoti IRT21-ojo amžiaus įgūdžių skatinimasDaugiakalbystės metodų naudojimasSupratimas apie švietimo politiką ir praktiką.

Sužinokite apie anglų kalbos mokytojus visame pasaulyje

... [-]

Kursas "Sveikata ir gerovė senoviniame pasaulyje"

Internetinės Ištęstinės 6 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Naudokitės literatūros ir archeologijos įrodymais, kad sužinotumėte, kaip senovės graikai ir romėnai kreipėsi į sveikatą, gerovę ir socialinius klausimus. [+]

Suprasti graikų ir romėnų požiūrį į sveikatą ir gerovę

Kaip atrodytų senovės Romoje ar Graikijoje? Kaip galime pasakyti, kokia gerovė senovėje reiškia?

Šis internetinis kursas padės ištirti šiuos klausimus, naudojant literatūros ir archeologinius įrodymus, kad išsiaiškinti realaus gyvenimo senovės visuomenėse duomenis.

Mes padalinsime kūną į organus ir sistemas, naudodami kiekvieną, kad ištirtume senovės žmogaus kūno struktūros ir funkcijų teorijas.

Mes atskleisime, kokios senovės draugijos galvoja apie temas, apie kurias vis dar kovojame šiandien - nuo proto ir kūno santykių iki seksualumo, senėjimo ir lyties.

Kokias temas apimsite?Kas yra sveikata? Senovės ir šiuolaikinės sveikatos ir ligų perspektyvosMedicina, religija ir magijaNaudojant internetinius ištekliusVizija: akių ligų, įskaitant narkotikus ir chirurgiją, teorijosKūno modifikacijosDieta ir virškinimasŽmonių atliekos: naudojant tualetus ir kanalizaciją įrodymaiKoncepcija ir gimimas: teorijos ir praktikosIdeali įstaiga ir neįgalios įstaigosArmijos sveikata: kariuomenės įdarbinimas ir gydymasKą gausite?... [-]

Kursas "The Birmingham Qur'an": kelionė iš islamo širdies plotų

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Ištirkite Birmingemo Korano istoriją ir reikšmę bei kelionę nuo Ankstesnių Vidurio Rytų į šiuolaikinę JK. [+]

Susipažinkite su viena seniausių islamo rankraščių istorija pasaulyje

Birmingemo Koranas yra vienas seniausių išlikusių islamo rankraščių. Šis kursas apžvelgs Birmingemo Korano kilmę ir kelionę iš islamo širdies, Birmingemo Korano reikšmę, metodus, naudojamus jo amžiui nustatyti ir kaip jis yra pasirengęs "Cadbury Research Library", Birmingemo universitete. . Sužinokite, kaip identifikuoti Korano rankraščių ypatybes ir kaip jie įtakojo knygos menus islamo rankraščių kultūroje. Taip pat sužinosite daugiau apie Mingana rinkinį Vidurio Rytų rankraščių ir jų svarbą XXI amžiui.

Kokias temas apimsite?

1 savaitė "Birmingemo Korano rankraščio kelionė"; Kaip angliavandenilis sukūrė rankraštį visame pasaulyje; Pažinties reikšmė ir jos kilmė... [-]


Kursas, ekonomikos politikos ir politikų ekonomika

Internetinės Ištęstinės 3 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Šioje trijų savaičių, žinoma, seras Vince Kabelinė ir iš pirmaujančių ekonomistų komanda Notingemo universiteto paaiškins skirtumus tarp politikos ir ekonomikos ryšius. Jūs ištirti šias nuorodas, žiūrėdamas į pagrindinių politinių veikėjų ir pagrindinių ekonominių idėjų jie priimtų dirbti. [+]

Kaip veikia ekonomika įtaka politikai? Ir kaip padaryti politikus poveikį ekonomikai?

Šioje trijų savaičių, žinoma, seras Vince Kabelinė ir iš pirmaujančių ekonomistų komanda Notingemo universiteto paaiškins skirtumus tarp politikos ir ekonomikos ryšius.

Jūs ištirti šias nuorodas, žiūrėdamas į pagrindinių politinių veikėjų ir pagrindinių ekonominių idėjų jie priimtų dirbti.

Išsiaiškink viską apie tarp politikų ir ekonomikos ryšius

Jūs studijuoti tiek šiuolaikinę ekonomiką - pavyzdžiui tyrinėti reaguojant į finansų krizę 2008 - ir kai kurie politiniai lyderiai, kurie įtraukti pagrindinius ekonominius teorijas praktiškai per visą istoriją.... [-]


Kursas, kaip sėkmingai dirbti su jūsų EPQ: jūsų projekto užbaigimo veržlėmis ir varžtais

Internetinės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Trumpas kursas skirtas padėti studentams pasirengti EPQ kvalifikacijai [+]

Kalbant apie EPQ? Arba jau esate prijungęs EPQ ir jaučiasi priblokštas? Ar norėtumėte gauti patarimų?

Su šiuo kursu susipažinkite su visais išplėstinio projekto kvalifikacijomis. Jūs ieškosite priežasčių atlikti EPQ, išnagrinėsite tyrimų procesą ir vertinimo kriterijus bei gausite praktinių patarimų dėl laiko valdymo ir EPQ pateikimo.

Taip pat sukursite įgūdžius, reikalingus pereiti prie universiteto lygio studijų, ir suteiksite galimybę apsikeisti diskusijomis ir idėjomis su kitais žmonėmis, taip pat atliekant EPQ.

Kokias temas apimsite?Priežastys, kodėl reikia atlikti EPQTyrimo procesasVertintojų ieškoma EPQProjekto ataskaitos rašymasŠaltinių paieška ir vertinimasLaiko planavimasAtlikite savo EPQ pristatymąSurinkite savo projektą kartuKą gausite?... [-]

Kursas, skirtas pradėti mokytis internetu

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kas yra internetinis mokymasis, ir plėtoti įgūdžius mokytis internete, nenutraukdami likusio jūsų gyvenimo. [+]

Plėtoti įgūdžius, kurių reikia norint, kad mokymasis internete būtų sėkmingas

Internetas vaidina svarbesnį vaidmenį mūsų darbe ir socialiniame gyvenime. Bet ar tu laikai studijuoti internetu?

Studijuojant universiteto mieste yra ne visiems. Jei turite rūpestingą atsakomybę, norite pakartotinai įgyti įgūdžių keisti karjeros galimybes ar nori užsidirbti, kai mokotės, tai gali būti jums skirtas internetinis mokymas.

Šiame internetiniame kurse jūs sužinosite, koks yra internetinis mokymas ir ką gali jums pasiūlyti. Jūs atrasite reikalingus įgūdžius, reikalingus studijuoti internetu; įvertinti savo įgūdžius; išnagrinėti, kaip studentai sudaro internetines bendruomenes; ir išmokti pasinaudoti lankstaus studijų susitarimais ir specialiais dėstytojais.... [-]


Kursas: "Go Solar PV": Saulės fotoelektros verslo potencialas

Internetinės Ištęstinės January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Išnagrinėkite dabartinę būseną ir saulės energiją naudojančios PV technologijos potencialą ir įgyjate naujų įžvalgų apie saulės fotoelektros rinką. [+]

Atraskite PV verslą ir išplėskite savo profesines galimybes.

Saulės jėgos panaudojimas buvo energijos specialistų svajonė dešimtmečius. Dabar, kai saulės fotovoltinės technologijos tampa vis labiau prieinamos, keičiamo dydžio ir prieinamos, ši svajone artėja prie realybės.

Šis internetinis kursas išsamiai išnagrinėja saulės energiją, nagrinėjantis jo potencialą šiandien ir artimiausioje ateityje, tiriant technines problemas ir vertinant komercines galimybes.

Tai suteikia jums neprilygstamą informaciją apie pasaulinę saulės energijos rinką, suteiks jums žinių ir praktinės informacijos, kad galėtumėte formuoti ir vadovauti saulės energijos ateičiai.... [-]


Kursas: "Night Sky": "Orion"

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Ištirkite naktinį dangų ir padidinkite savo astronomijos žinias, per visą Oriono žvaigždyną. [+]

Šis internetinis astronomijos kursas pakeis tai, kaip matote naktinį dangų.

Išnagrinėsite vieną iš garsiausių "Orion" žvaigždžių. Pradėdamas nuo tamsos, kuriame suformuotos naujos žvaigždės ir planetos, pamatysite septynias ryškiausias žvaigždes, kurios sudaro "Orion", naudojant aukštos kokybės vaizdus, ​​įskaitant Hablo kosminį teleskopą.

Jūs sužinosite apie egzoplanetus ir gyvenimo paslaptis už mūsų Saulės sistemos ribų. Ir jūs galvojate apie Paukščių kelią, atsižvelgdami į Visatos istoriją nuo Didžiojo sprogimo iki dabarties.

Kursas buvo parengtas palaikant Dangoor Education.

Kokias temas apimsite?Stebint ir fotografuojant naktinį dangųVisų pirma žvaigždynai ir "Orion"Žvaigždžių formavimas ir žvaigždžių evoliucijaBranduolio sintezė žvaigždėseSupernovos, baltos nykštukai, neutronų žvaigždės ir juodosios skylėsPaukščių kelias ir kitos galaktikosDidysis sprogimas ir Visatos evoliucijaJuodoji medžiagaSaulės sistema, ypač asteroidai ir kometosKitų žvaigždžių planetosKą gausite?... [-]

Kursas: "Spyglių pasaulis: paslapčių laikymasis"

Internetinės Su bendrabučiu Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Gaukite šnipinėjimo mokymo skonį ir sužinokite, kaip saugiai saugoti paslaptis, skirtą 13-18 metų amžiaus vaikams. [+]

Naudokite logikos ir problemų sprendimo įgūdžius, kad galėtumėte išspręsti sudėtingus galvosūkius

Ką reikia būti šnipininkais? Stiprus kritinis mąstymas ir bendravimo įgūdžiai, tvirtas logikos supratimas ir galvosūkių meilė yra naudingi.

Šis kursas padės jums tobulinti tuos sugebėjimus, ieškant įdomių šnipinėjimo pasaulio. Jūs sužinosite apie kodo formavimą ir sugadinimą, šifravimą, loginį mąstymą ir dar daugiau, kai sužinosite, ar jūs padarysite gerą šnipą.

Kokias temas apimsite?Įvadas į šnipinėjimą ir bendros JAV agentūros, kurios renka žvalgybos informacijąŠifravimo informacijos priežastysĮvairūs informacijos būdai yra užkoduotiLoginio mąstymo ir lingvistinių modelių naudojimas, norint nutraukti užkoduotus pranešimus be raktoKaip tradiciniai iššifravimo metodai paskatino šiuolaikinį kompiuterįKodėl svarbu apsaugoti informacijąKaip mūsų teikiama informacija socialinėje žiniasklaidoje gali pakenkti mūsų asmeninės informacijos saugumuiŠiuolaikinio šifravimo efektyvumasKą gausite?... [-]

Kursas: 1 pasaulinis karas: 100 istorijų istorija

Internetinės Dieninės Ištęstinės 5 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Keiskite tai, kaip matote 1-ąjį 1-ąjį pasaulinį karą, ieškodami istorijų apie viltį, kančią ir nuostolius iš naujai išleistų istorinių archyvų. [+]

2015 m. Balandžio 25 d. - "Gallipoli landings" dešimtmetis.

"Gallipoli" kampanija buvo pirmas Australijos ir Naujosios Zelandijos karinis dalyvavimas 1-ojo pasaulinio karo metais. Anzacai toliau kovojo Palestinoje, Egipte ir Vakarų fronte, ir patyrė vieną didžiausių visų sąjungininkų kariuomenių avarijų.

Šis kursas dažnai susiduria su visais sunkumais ir kritiškai vertina konfliktą, kuris pakeitė pasaulį.

Šis nemokamas internetinis kursas yra "Monash" universiteto 100 istorijų projekto dalis, skirta paminėti Anzaco šimtmetį ir ištirti karo išlaidas. Kursas sutampa su ANZAC diena balandžio 25 d. Ir siūlo naujų ir labiau įtraukių būdų prisiminti.

Eik į kelionę per Gallipoli ir Vakarų fronto mūšio laukus, kuriuose kariauja karas, ir į įprastus žmones, kurie jį patyrė.... [-]

Kursas: didieji duomenys ir aplinka

Internetinės Dieninės Ištęstinės November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Iš tokių šaltinių kaip palydovai, jutikliai ir socialinė žiniasklaida, kaip aplinkosaugos duomenų analizė gali būti naudinga verslui ir moksliniams tyrimams? [+]

Naudokite dabartinius pavyzdžius, kad galėtumėte ištirti galimų didelių aplinkosaugos duomenų naudą

Nuo klimato svyravimų iki invazinių rūšių plitimo, kokias problemas mokslininkai gali spręsti analizuojant šiuos didžiulius duomenų rinkinius? Kokios galimas verslo, mokslinių tyrimų ir mūsų kasdienio gyvenimo privalumas?

Sužinokite apie galimas karjeros galimybes ir įgyjate įžvalgų iš pramonės ekspertų ir mokslinių tyrimų mokslininkų, dirbančių įvairiuose esamuose projektuose. Iš miesto planavimo stebint laukinę gamtą, išnagrinėkite didelių duomenų tvarkymo ir analizavimo sudėtingumą ieškant novatoriškų sprendimų.

Kokias temas apimsite?... [-]

Kursas: Galimų ateities tyrimas: Modeliavimas aplinkos ir energijos ekonomikoje

Internetinės Dieninės Ištęstinės 5 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Pažiūrėkite į ateitį ir sužinokite, kaip kurti ir naudoti modelius aplinkos ir energetikos ekonomikoje. [+]

Priimkite pagrįstus sprendimus dėl aktualių aplinkosaugos problemų.

Kokia bus mūsų ateitis? Ar mes toliau deginame iškastinį kurą ar mes gyvensime 100% atsinaujinančio pasaulio? Kaip mes galime kovoti su klimato kaita ir kokią politiką turime įgyvendinti?

Pateiksime pavyzdinių pavyzdžių, kad susipažintumėte su ekonomikos modeliavimo ir naujausių energetikos politikos diskusijų metu atliktų tyrimų aspektais.

Šis internetinis kursas nagrinėja šias problemas, naudojant modelius aplinkosaugos ir energetikos ekonomikoje. Jūs sužinosite, kaip kurti modelius, kaip interpretuoti ir naudoti rezultatus priimant pagrįstus sprendimus ir kaip naudoti modelius, skirtus įvertinti energetikos ir aplinkosaugos politiką.... [-]


Kursas: Kaip skaityti romaną

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Gaukite po romano skinu, suprasdami kai kuriuos pagrindinius šiuolaikinės fantastikos elementus. [+]

Gauk daugiau iš savo skaitymo

Kas daro puikų romaną? Kaip romanas austi kartu? Kaip galime geriausiai vertinti grožinės literatūros kūrinius?

Atsakykite į šiuos klausimus ir dar daugiau šio kurso iš Edinburgo universiteto ir Edinburgo tarptautinio knygų festivalio.

Žinoma, jūs atrinksite keturis pagrindinius šiuolaikinės fantastikos elementus: siužetą, apibūdinimą, dialogą ir nustatymą naudodami įvairių tekstų pavyzdžius, įskaitant keturis romanus, kuriuos mes priskyrėme James Thait Black Fiction prizui praėjusiais metais. Jūs taip pat išnagrinėsite oficialias strategijas, kurias autoriai naudoja, kaip jie buvo, ir kaip jie įtakojo mus kaip skaitytojus.... [-]


Kursas: kinematografija ir animacija klasėje

Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Sužinokite, kaip naudoti paprastą filmą ir animaciją, kad mokymasis taptų gyvybingesnis ir padėtų pasiekti tarpdalykinį pasiekimą ir vertinimą. [+]

Šis nemokamas internetinis kursas padės kiekvienam, dirbančiam su 5-19 metų amžiaus jaunuoliais, dalyvauti mokymosi procese naudojant paprastą filmą ir animaciją. Jūs sužinosite, kaip filmas ir animacija gali būti naudojami kaip galinga priemonė, skatinanti aktyvų mokymąsi ir sudaryti sąlygas mokiniams susieti glaudžius ryšius su bet kuria mokymo programos sritimi.

Pabandykite filmavimo ir animacijos klasėje

Kursų metu jūs:

sužinokite, kaip net paprasta įranga gali būti naudojama aukštos kokybės trumpiems filmams kurti klasėje;pritaikyti šias žinias klasėje, kurti filmus, padedančius tobulinti pasiekimus;Atraskite daugybę geriausių patarimų, kad padėtumėte kurti savo kūrybos įgūdžius;išmokti gaminti paprastus filmus ir animacijas su savo mokiniais;ir išmokti naudoti šią kūrybinės meno formą kaip vertinimo priemonę.... [-]

Kursas: kodėl mokslinių tyrimų klausimai

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kokie yra moksliniai tyrimai ir kodėl tai mums labai svarbu. Sužinokite, kaip priimti įrodymais pagrįstus sprendimus. [+]

Įsivaizduokite pasaulį be tyrimo, kuriame vyriausybės vykdo politiką, pagrįstą sankaupomis, ir gamintojai išleidžia produktus be bandymų.

Moksliniai tyrimai leidžia mums spręsti problemas visame pasaulyje ir priimti įrodymais pagrįstus sprendimus.

Per šį kursą gausite įžangą, kokius tyrimus ir kodėl tai mums taip svarbu. Jūs išmoksite fundamentinių tyrimų koncepcijas, susipažinsite su pirmaujančiais mokslo darbuotojais, dirbančiais realiose problemose, ir nustatysite savo mokslinių tyrimų interesų sritį.

Kokias temas apimsite?Mokslinių tyrimų indėlis visuomeneiĮvadas į fundamentinių tyrimų koncepcijas, įskaitant: Įrodymais pagrįsti sprendimaiTyrimo paradigmos ir metodaiKą gausite?... [-]

Kursas: Kodėl žmonės migruoja? Teorijos

Internetinės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Išsamiau išnagrinėkite migracijos teorijas ir sužinokite, kaip migracija yra nuolatinis reiškinys visoje žmogaus istorijoje. [+]

Pereiti už migracijos antraštes

Antrajame šio dviejų dalių serijoje jūs sužinosite apie įvairius teorinius modelius, kurie nori paaiškinti, kodėl migracija prasideda ir kodėl ji tęsiasi. Jūs išnagrinėsite migraciją kaip struktūrinę mūsų visuomenės charakteristiką ir išnagrinėsite asmens pasirinkimą migruoti. Jūs įvertinsite vaidmenį, kurį vaidina tinklai ir institucijos žmonių judėjime. Jūs taip pat girdėsite iš tarptautinių ekspertų apie tai, kaip migracijos teorijos gali mums padėti suprasti darbo migracijos atvejus įvairiuose pasaulio regionuose.

Kokias temas apimsite?Suprasti migraciją kaip pasaulinį reiškinįKodėl migracija prasideda?Kaip migracija tęsiasi?Teoriniai metodai praktikojeKą gausite?... [-]

Kursas: kultūros studijos ir šiuolaikinės kalbos: įvadas

Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Ištyrinėkite aštuonių šalių kultūrą, kalbą ir tautinį identitetą savo knygomis, atvaizdais, šūkiais ir paminklais [+]

Ar jus domina kitos šalys? Ar norite mokytis ir suprasti kitas kultūras? Šis nemokamas internetinis kursas padės jums keliauti per kelis laikotarpius nuo viduramžių iki šiuolaikinės dienos, iš Rusijos į Europą ir visą kelią į Lotynų Ameriką.

Ištirkite aštuonias šalis

Kartu mes išnagrinėsime aštuonias šalis, žiūrėdami į kai kuriuos šūkius, knygas, paminklus ir vaizdus, ​​kurie atsirado iš jų per skirtingus istorinius laikotarpius. Jūs sužinosite apie šias temas:

Šūkiai: Franco Basaglia "La libertà" ir "terapeutinė"; Dolores Ibárruri "No Pasarán!" Karlo Markso ir Friedricho Engelso proletarijos visose federacinėse federacinėse federacinėse federacinėse žemėse, vereinigt euch! Knygos: Viktoro Hugo "Les Misérables"; Dante's Inferno; Ladislav Fuksas The Cremator Paminklai: Holokausto paminklas; Luxoro Obeliskas; Bronzinis raitelis Vaizdai: Bouabdellah vaizdo kūrinys "Belly Dancing to the Marseillaise: French Identity in Video Art"; Piemenų žemėlapis Habsburgo imperijoje; Kvechechacholano audinio tapyba Sužinokite apie 12 kultūros specialistų ... [-]

Kursas: Miestų mokymosi pagrindai: pradžia

Internetinės Dieninės Ištęstinės November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Profesinio rengimo sektoriui skirtas nemokamas kursas, skirtas skatinti veiksmingą praktiką ir pedagogiką mišrusis mokymasis. [+]

Šis kursas skirtas padėti visiems, kurie mokosi ar remia mokymąsi profesinio rengimo ir profesinio rengimo (VET) sektoriuje, suprasti mišraus mokymosi privalumus ir kaip efektyviai naudoti technologijas besimokantiems asmenims remti. Palaikydami skaitmeninių čempionų grupę, susisieksite su mokymo ir mokymo specialistais, kurie supranta praktinius iššūkius, susijusius su mišraus mokymosi naudojimu. Jums bus žinoma, kaip svarbu, kad į savo mokymą būtų galima susieti skaitmeninius metodus. Šie metodai padės mokiniams susipažinti su skaitmeninėmis darbo vietomis, į kurias jie prisijungs.

Kokias temas apimsite?Mišraus mokymosi apibrėžimai.Skaitmeninių technologijų poveikis mokytojams ir besimokantiesiems.Pedagoginės teorijos ir mokymo metodai, kuriais grindžiamas mišrus mokymasis, įskaitant konstruktyvizmą, socialinį konstruktyvizmą ir problemišką mokymąsi.Skaitmeninės technologijos, kuriomis galima remti mišrųjį mokymąsi formaliojo ir savaiminio mokymosi scenarijose.Virtualių mokymosi aplinkų (VLE) vaidmuo ir jų veiksmingas panaudojimas mišraus mokymosi.Atvirųjų instrumentų vaidmuo mišriame mokyme.Atvirieji švietimo ištekliai (OER): kokie jie yra, kaip jie gali būti naudojami ir kur juos rasti.Mišraus mokymosi proceso, įskaitant mokymo programą ir mokomąjį projektą, procesai. DADDIE modelio vaidmuo mišraus mokymosi planavime ir vertinime. Istorijos pasakojimo ir pasakojimo metodai, skirti skaitmeniniam mokymuisi kurti.Vertinimo vaidmuo mokymo programos rengimo procese. Skirtingi metodai, naudojami vertinimui ir atsiliepimams paremti."Atvirkštinio" mokymosi nauda ir iššūkiai. Požiūris į apverstą pamoką.Bendradarbiavimas mišraus mokymosi srityje, įskaitant diskusijų forumus, sinchroninį bendradarbiavimą ir socialinę žiniasklaidą.Kaip suplanuoti ir peržiūrėti mišrią mokymosi veiklą.Skaitmeninių įgūdžių mokiniai turi aprūpinti juos šiuolaikinėmis darbo vietomis ir kaip besimokantysis gali būti remiamas šių įgūdžių ugdymui.Inkliuzinio mokymo praktikos svarba. Švietimo ir mokymo prieinamumo besimokantiesiems vertė yra vertinga.Lankstaus mokymosi paklausa ir skaitmeninių technologijų vaidmuo lankstesniam mokymui ir mokymuisi.Ką gausite?... [-]

Kursas: nuo nusikalstamumo iki bausmės: įvadas į kriminalinę justiciją

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Kas yra nusikaltimas? Kaip baudžiamoji teisena veikia Anglijoje ir Velse? Sužinokite daugiau, susipažinę su byla per sistemą. [+]

Kas atsitinka, kai tariamai nusikaltimas yra padarytas Anglijoje ir Velse? Dabar turite galimybę sužinoti. Tuo pačiu metu stebėsite įtariamąjį per tyrimo, baudžiamojo persekiojimo ir teisminio nagrinėjimo kelionę. Jūs pateksite į teismo salę - sužinokite, kaip vyksta baudžiamojo teisingumo procesai, ir sužinokite apie baudžiamąją teisę ir pagrindines institucijas, tokias kaip policija ir teismai.

Kokias temas apimsite?1 savaitė: nusikalstamos veikos apibrėžimai; matuojant nusikalstamumo mastą2 savaitė: tyrimas ir baudžiamasis persekiojimas3 savaitė: bandomasis procesas4 savaitė: nuteisimasKą gausite?

Iki kurso pabaigos galėsite ...

Nustatykite skirtingus "nusikaltimo" apibrėžimusPagrindiniais terminais apibūdinkite pagrindinius baudžiamosios teisenos procesus, įskaitant tyrimą, baudžiamąjį persekiojimą, gynybą, teismo procesą ir nuteisimąSukurti pagrįstą vertybių, kuriomis grindžiami baudžiamojo teisingumo procesai Anglijoje ir Velse, ir institucijų, įskaitant policiją, teisininkus ir teismus, veiksmingumą.Kas yra kursas?... [-]

Kursas: paruoškite paleisti "Code Club"

Internetinės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sukurkite savo pasitikėjimą ir gaukite praktinių patarimų, kaip pradėti ir kurti "Code Club" jauniems žmonėms. [+]

Pasiruoškite dirbti įdomus ir edukacinį kodų klubą

Kodo klubas - tai pasaulinis savanorių ir pedagogų tinklas, kuris vykdo nemokamus kodavimo klubus nuo 9 iki 13 metų amžiaus.

Šis trumpas kursas suteiks jums pasitikėjimą ir įgūdžių, kaip paleisti "Kodų klubą" jauniems žmonėms ir įkvėpti naujos kartos, kad jaudintųsi apie skaičiavimus ir skaitmeninį kūrimą.

Jūs gausite praktinių patarimų ir patarimų iš savanorių, mokytojų ir "Code Club" komandos, o jūs ieškosite laisvų išteklių, kuriuos teikia "Code Club".

Kokias temas apimsite?Žingsnis po žingsnio gaukite savo "Code Club" pradžią.Sukurkite veiksmų planą, kad sukurtumėte "Code Club".Sukurkite ir pateikite savo pirmąją sesiją su jaunais žmonėmis.Idėjos ir patarimai, kaip motyvuoti mokinius ir švęsti jų pasiekimus.Ką gausite?... [-]

Kursas: proceso kasyba sveikatos priežiūros srityje

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip proceso kasyba gali būti naudojama norint paversti sveikatos priežiūros duomenis vertingomis įžvalgomis, siekiant pagerinti pacientų priežiūrą, kartu mažinant išlaidas. [+]

Sužinokite, kaip kuo geriau išnaudoti sveikatos priežiūros duomenis naudodami proceso kasybą

Sveikatos priežiūros sistemoje yra tūkstančiai sudėtingų ir kintamų procesų, kuriais kaupiami duomenys, įskaitant pacientų gydymą, laboratorijos rezultatus ir vidinius logistikos procesus. Analizuojant šiuos duomenis yra labai svarbu tobulinti šiuos procesus ir pašalinti kliūtis.

Šio kurso metu jūs išnagrinėsite, kaip proceso kasyba gali padėti paversti šiuos duomenis vertingomis įžvalgomis, apsvarstydami įvairias gamybos proceso sritis ir pamatę, kaip ji buvo taikoma. Jūs netgi gausite galimybę taikyti proceso kasybą į realaus gyvenimo sveikatos priežiūros duomenis.... [-]


Kursas: susijungimai ir įsigijimai: nemokamas pinigų srautų modeliavimas

Internetinės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip įvertinti įmonės finansinę veiklą norint nustatyti įsigijimo galimybes. [+]

Šiame kurse nagrinėjama, kaip naudoti nemokamas pinigų srautų koncepcijas, kad būtų analizuojami ir vertinami įmonių rezultatai, siekiant geresnio kapitalo rinkimo ir įsigijimo sprendimų.

Jūs gausite įvadą apie laisvą pinigų srautą ir jo komponentus bei sužinokite apie kapitalo kainą. Jūs taip pat peržiūrėsite, kaip įsigijimų metu galima pasinaudoti nemokamu pinigų srautu ir išnagrinėti keletą bendrų įgyvendinimo problemų.

Kokias temas apimsite?

1 savaitė - nemokamas pinigų srautas

Nemokamo pinigų srauto komponentai ir įmonės tikslas

2 savaitė. Kapitalas ir modifikuotas laisvas pinigų srautas

Kapitalo sąnaudos, kapitalo sudarymas naudojant nemokamą pinigų srautą ir modifikuotas nemokamas pinigų srautas... [-]


Kursas Advanced Data Mining su Weka

Internetinės Ištęstinės 5 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip naudoti populiarius paketus, kurie praplečia Weka funkcionalumą ir taikymo sritis. Naudok juos, kad galėtum pamiršti savo duomenis! [+]

Išplėskite savo duomenų apdorojimo scenarijų ir metodų repertuarą

Šis kursas suteiks jums įgūdžių, susijusių su duomenų gavimo įgūdžiais, vedantis iš "Data Mining with Weka" ir "More Data Mining with Weka", parodydamas, kaip naudoti populiarius paketus, kurie išplečia "Weka" funkcionalumą. Jūs sužinosite, kaip prognozuoti laiko eilutes ir kasybos duomenų srautus. Jūs sujungsite populiarią R statistinę paketą ir sužinok, kaip iš Weka naudotis savo išplėstomis vizualizavimo ir išankstinio apdorojimo funkcijomis. Jūs scenarijus Weka Python - visi iš draugiškos Weka sąsajos. Ir jūs sužinosite, kaip paskirstyti duomenų kaupimo darbus keliuose kompiuteriuose naudodami "Apache SPARK".... [-]


Kursas analitika: įgyti įžvalgos iš didelio duomenų

Internetinės Ištęstinės 4 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip analitika įrankiai gali padėti jums įgyti žinių iš didelių duomenų. Rinkti didelį duomenis yra tik pirmas žingsnis; Kai jūs turite tai, kaip jūs prasmės jį? Šis internetinis kursas bus parodyti jums, kaip analitika įrankiai gali padėti jums gauti informaciją, žinias ir įžvalgas iš didelių duomenų. [+]

Sužinokite, kaip analitika įrankiai gali padėti jums įgyti žinių iš didelių duomenų. Rinkti didelį duomenis yra tik pirmas žingsnis; Kai jūs turite tai, kaip jūs prasmės jį? Šis internetinis kursas bus parodyti jums, kaip analitika įrankiai gali padėti jums gauti informaciją, žinias ir įžvalgas iš didelių duomenų.

Per ateinančius keturias savaites, patirti HPE anketa Vertica Analytics platforma galią kaip taikoma priemonė. Naudojant Vertica Analytics "ir atvejo studijų metodą, taikyti integruotas analitika funkcijų ir algoritmų - tiesinės regresijos, logistikos regresijos ir K-tai klasterių - išvesti įžvalgų iš savo duomenis, padėdamas sukurti galimybes savo organizacijoje.... [-]


Kursas anglų kalba darbo vietoje

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šis kursas skirtas žmonėms, kurie mokosi anglų kalbos ir besidominti anglų kalbos įgūdžiais, susijusiais su įsidarbinimo galimybėmis ir darbo aplinka. Tai padės darbo ieškantiems asmenims ir jauniems specialistams, kuriems jie reikalingi anglų kalba. [+]

Šis kursas skirtas žmonėms, kurie mokosi anglų kalbos ir besidominti anglų kalbos įgūdžiais, susijusiais su įsidarbinimo galimybėmis ir darbo aplinka. Tai padės darbo ieškantiems asmenims ir jauniems specialistams, kuriems jie reikalingi anglų kalba.

Kiekvieną savaitę mes sutelksime dėmesį į pagrindinius anglų kalbos aspektus darbo vietoje. Jūs žiūrėsite vaizdo įrašus ir klausysite žmonių, ieškančių darbo ir jų prašymų, ruošdami pokalbius, interviu, pradėdami naują darbą ir dirbdami su naujais kolegomis, garso įrašus. Mūsų patyręs dėstytojas išnagrinės dalį vartojamos kalbos ir atkreips jūsų dėmesį į naudingus dalykus, kurie padės jums tobulinti anglų kalbą darbo aplinkos kontekste.... [-]


Kursas aplinkos teisingumo

Internetinės Ištęstinės 5 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Suprasti, kaip klimato kaita, biologinės įvairovės nykimas ir miškų naikinimas paveikia žmones, tiriant teisingumą aplinkosaugos srityje. [+]

Pasaulis susiduria su sudėtingomis aplinkos problemomis. Jie yra sudėtingi, nes skirtingi žmonės paprastai skiriasi nuo aplinkos pokyčių ir dėl to skirtingi žmonės skirtingose ​​vietose jaučia skirtingus padarinius.

Suprasti aplinkos netinkumus

Šis nemokamas internetinis kursas padės suprasti, kaip neteisybė yra dažnas aplinkosaugos problemų bruožas. Per 5 savaites aptarsime miškų naikinimą, biologinės įvairovės nykimą, klimato kaitą ir kitus aplinkosaugos klausimus, užduodant tokius klausimus:

Ar galime valdyti atogrąžų miškus, kad padidėtų medienos pajamos ir anglies atsargos, kartu užtikrinant, kad jose gyvenantys žmonės galėtų patenkinti savo pragyvenimo poreikius ir sveikos ekosistemos viziją?Kaip saugomos teritorijos gali rasti tinkamą pusiausvyrą tarp šiuolaikinių pasaulio interesų rūšių išsaugojimo, vietos interesų, ateities kartų poreikių ir gamtos teisių?... [-]

Kursas atvirų inovacijų

Internetinės Ištęstinės 3 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šiandieniniame pasaulyje, naujų produktų ir paslaugų plėtra yra ne tik per vieną organizaciją arba iš tiesų vienoje šalyje. Norėdami sėkmingai, įmonės turi būti pasirengę dirbti kartu su kitais, vietoje ir plėtoti idėjas - modelis žinomas kaip atviros inovacijos. [+]

Šiandieniniame pasaulyje, naujų produktų ir paslaugų plėtra yra ne tik per vieną organizaciją arba iš tiesų vienoje šalyje. Norėdami sėkmingai, įmonės turi būti pasirengę dirbti kartu su kitais, vietoje ir plėtoti idėjas - modelis žinomas kaip atviros inovacijos.

Taikyti atviras naujoves konkurencinį pranašumą

Šis internetinis kursas yra apie tai, kaip jūs galite rasti idėjų inovacijoms nuo išorinio pasaulio - pavyzdžiui, tiekėjai, konkurentai ar klientai - ir įsisavinti juos į savo tiekimo grandinėje, kurti naujus procesus, produktus ir paslaugas.

Kursas suteikia įžvalgą ir moksliniai tyrimai, organizacijos, nepriklausomai nuo jo buvimo vietą, gali panaudoti naujausią mąstymą taikant atvirą naujovėms pasiekti konkurencinį pranašumą.... [-]


Kursas Business Process Management: Įvadas į procesą Mintys

Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Organizacijos paleisti daug verslo procesus. Jie paremti kas bus padaryta, kada ir kaip, leidžiant jiems pasiekti savo strateginius tikslus. [+]

Nėra specialios išankstinės patirties ar žinių, reikalingų prisijungti.

Kokią programinę įrangą ar įrankius reikia?

Viskas ko jums reikia sėkmei šiame kurse yra numatyta, arba galima atsisiųsti nemokamai.

Įvairus [-]

Kursas duomenų gavybos su WEKA

Internetinės Ištęstinės January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šiandienos pasaulyje generuoja daugiau duomenų nei kada nors anksčiau! Gebėti ją paversti naudinga informacija yra pagrindinis įgūdis. Šis kursas supažindina jus su praktinių duomenų gavybos naudojant Weka darbastalį. [+]

Sužinokite, kaip kasti savo duomenis

Šiandienos pasaulyje generuoja daugiau duomenų nei kada nors anksčiau! Gebėti ją paversti naudinga informacija yra pagrindinis įgūdis. Šis kursas supažindina jus su praktinių duomenų gavybos naudojant Weka darbastalį. Mes išsklaidyti paslaptį, kuri supa temą. Mes paaiškinsime populiarių algoritmų principus. Mes jums parodysime kaip juos naudoti praktikoje. Gausite daug patirties tikrųjų kasinėja duomenis kurso metu, o po to jums bus gerai įrengtas kasti savo. WEKA kilęs ne iš Waikato universiteto NZ, Ian Vitenas jau autorius pagrindinį knyga apie duomenų gavybos.

Kas temos bus jums padengti? Kas yra duomenų gavybos? Kur jis gali būti taikomas? Kaip paprasti klasifikavimo algoritmai veikia? Kokie jų privalumai ir trūkumai? Kokiais būdais yra realaus gyvenimo klasifikavimo metodai vis sudėtingesni? Kaip jūs turėtumėte įvertinti klasifikatorius našumą? Kas yra "overfitting" ir kaip jūs galite su ja kovoti? Kaip gali ansamblis metodai derinti skirtingų algoritmų rezultatas? Kas etiniais sumetimais kyla, kai kasybos duomenis? Ką pasiekti? Įrodyti naudojimą Weka už pagrindinių duomenų gavybos užduotis Įvertinti iš klasifikatoriaus dėl naujų, nematytų, atvejais našumą Paaiškinkite, kaip duomenų kalnakasiai gali nesąmoningai pervertinti savo sistemos veikimą Nustatyti mokymosi metodus, grindžiamus įvairių skonių paprastumo Taikyti įvairių mokymosi metodų pasirinktu rinkinį Interpretuoti gaminama produkcija pagal klasifikacijos metodus Apibūdinkite už daugelį šiuolaikinių mašina mokymosi metodų principus Palyginkite sprendimų ribas gaminami skirtingų klasifikavimo algoritmai Diskusijos keliamus etinius klausimus kasybos asmens duomenis Kas už kursas? ... [-]

Kursas duomenų įžvalgos: įvadas į duomenų analizės

Internetinės Ištęstinės 8 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Organizacijos visame pasaulyje yra surinkti daugiau duomenų nei kada nors anksčiau. Jie kalba apie dideles duomenų, duomenų mokslo, verslo analitikos, analytics, duomenų gavybos ir duomenų visualisation.They norite išgauti įžvalgų iš duomenų apie savo pasaulius, ir daryti prognozes apie tai pranešti savo sprendimus. [+]

Įgyti naudingų praktinių ir mąstymo įgūdžius duomenų analizę efektyviai

Organizacijos visame pasaulyje yra surinkti daugiau duomenų nei kada nors anksčiau. Jie kalba apie dideles duomenų, duomenų mokslo, verslo analitikos, analytics, duomenų gavybos ir duomenų visualisation.They norite išgauti įžvalgų iš duomenų apie savo pasaulius, ir daryti prognozes apie tai pranešti savo sprendimus.

Tai yra įvadas į statistinės duomenų analizės ir duomenų vizualizacija tiems, nauja tema, taip pat tiems, kurie nori naują perspektyvą. Mes sutelkiame dėmesį į tyrinėjimo duomenų ir atradimų, duomenų apribojimus, siekiant išvengti klaidinimo, ir mokosi galvoti, kaip statistikas.... [-]


Kursas elementų atsinaujinančios energijos

Internetinės Ištęstinės 4 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Pastaraisiais dešimtmečiais ten buvo didėjančios pasaulinės susirūpinimą dėl mūsų naudoti iškastinio kuro ir branduolinės energijos, kurią buvo padidėjęs susidomėjimas tvaresnės atsinaujinančių energijos šaltinių tvarumą. [+]

Pastaraisiais dešimtmečiais ten buvo didėjančios pasaulinės susirūpinimą dėl mūsų naudoti iškastinio kuro ir branduolinės energijos, kurią buvo padidėjęs susidomėjimas tvaresnės atsinaujinančių energijos šaltinių tvarumą.

Šie "atsinaujinantys energijos šaltiniai" buvo naudojamas šimtmečius, vandens malūnai, vėjo malūnai ir medienos krosnys, tačiau pastaraisiais metais mes sukūrėme technologiją naudoti šiuos natūralius energijos šaltinius daug didesniu mastu.

Per šį nemokamai internete žinoma, mes mokytis atsinaujinančią energiją naudojant keturis graikų elementus kaip mūsų savaitės temas:

Žemė - čia mes pristatome metų Žemės atsinaujinančius energijos šaltinius, kurių dauguma yra kilę iš energijos pristatytas Saulės Oro - čia mes pažvelgti vėjo energijos. Ugnis - čia mes sutelkti dėmesį į tiesioginę valdžią Saulės Vanduo - čia mes pažvelgti hidroenergetikos. ... [-]

Kursas imperijoje: britų imperializmo ginčai

Internetinės Ištęstinės 6 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Britų imperija buvo didžiausia imperija kada nors matė. Ji valdė Pasaulio gyventojų ketvirtį ir nutiesė kelią šiandienos pasaulio ekonomikoje. Tačiau britų imperializmas yra ne be ginčų, ir tai tebekelia didžiulį nesutaria istorikai šiandien. Šis internetinis kursas padės jums suprasti, kodėl. [+]

Britų imperija buvo didžiausia imperija kada nors matė. Ji valdė Pasaulio gyventojų ketvirtį ir nutiesė kelią šiandienos pasaulio ekonomikoje. Tačiau britų imperializmas yra ne be ginčų, ir tai tebekelia didžiulį nesutaria istorikai šiandien. Šis internetinis kursas padės jums suprasti, kodėl.

Naršyti Britų imperijos per šešis prieštaringų temų

Per šešias savaites, mes ištirti Britų imperijos per šešias temas - pinigai, smurtą, rasės, religijos, lyties, lytį ir propagandą. Gausite išgirsti patrauklių asmenų, kurie prisidėjo prie abiejų jo kilimo ir kritimo istorijas.

Pakeliui galėsite diskutuoti klausimus šios temos kelti su mokiniais iš viso pasaulio, ir atkreipti savo išvadas.... [-]


Kursas Ispaniškas kultūra per filmą

Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Gaukite įžengimą į Ispaniškas kultūrą per Luis Bu filmus [+]

Ištyrinėkite ispanų kultūrą per tris kino režisierius

Šis internetinis kursas bus ištirtas ispanų kultūra per trijų žymių Ispaniškas kino režisierių: Luis Buñuel, Pedro Almodóvar ir Guillermo del Toro.

Kiekvieną savaitę mes pažvelgsime į kitą Ispaniškas režisierius, ir jūs sužinosite, kodėl tiek daug žmonių mėgsta jų darbą. Mokysite akis ir ausis, įvertinsite fotografiją, judesį, spalvą, veiksmą ir istoriją, padėsiančią mėgautis visų tipų filmais.

Jūs taip pat išmokysite pripažinti ir interpretuoti kultūros ir ideologines žinias kino teatruose ir kalbėti apie tai, kaip filmas apie ispanų kultūrą skiriasi nuo jūsų.

Kokias temas apimsite?Pripažįsti Luisą Buñuelį ir jo indėlį į filmus ir kultūrą.Išmokti analizuoti pagrindines fotografijos sąvokas ir mise en scène,Apibūdinkite fotografiją ir mise en scène į "Buñuel" filmus.Pripažįsti Pedro Almodóvarą ir kodėl jis yra svarbus.Sužinokite, kaip atpažinti seksualinę politiką, stovyklą ir Kitschą filmePripažįsti Guillermo del Toro ir kodėl jis yra svarbusSužinokite judėjimo ir redagavimo pagrindusGebėti analizuoti Del Toro filmus per judėjimą ir redagavimąKą gausite?... [-]

Kursas išnykimas: praeities ir dabarties

Internetinės Ištęstinės November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šis internetinis kursas nagrinėja, kaip gyvenimas žemėje buvo formuojama penkių masiniu išnykimu įvykių tolimoje praeityje. Šiuo metu biologinė įvairovė išgyvena krizę, su šeštą išnykimo atveju perspektyva šiandien. [+]

Šis internetinis kursas nagrinėja, kaip gyvenimas žemėje buvo formuojama penkių masiniu išnykimu įvykių tolimoje praeityje. Šiuo metu biologinė įvairovė išgyvena krizę, su šeštą išnykimo atveju perspektyva šiandien.

Naršyti penkis masiškai nyksta praeities

Kiekvieną savaitę yra diskusijos su mokslininkais apie tai, kaip jų tyrimai informuoja mus apie mūsų planetos įskaitant pirmųjų gyvybės formų įvairovės; žuvis ir tetrapodų diversifikavimas; roplių ir dinozaurų spinduliuotė; ir žinduolių kilimas.

Mes sutelkiame dėmesį į pastaruosius penkerius masiniu išnykimu įvykius, kurie suformavo mūsų planetą biologinę įvairovę. Iškastinio įrašas atskleidžia įrodymus rūšių, kurios išnyko per šiuos masinio išnykimo ir naujų, sukurtų išlikusių biotos diversifikuoti galimybes.... [-]


Kursas Kaip sėkmingai pasaulio vietoje

Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Kursas yra skirtas tiems, kurie nori pradėti dirbti bet kurioje pasaulio vietoje. Dėl studentams ir absolventams jis duos jums pažvelgti į tai, kaip valdyti save sėkmingai ir įgūdžių, reikalingų sėkmingai pasaulio vietoje. [+]

Šis kursas padės jums pasiseks, kai įvesite darbo vietoje.

Kursas skirtas ne gimtoji ir ne gimtoji kalba yra anglų maždaug vidutinio lygio (maždaug B1 CEFR) ar didesnis.

Įvairus [-]

Kursas kibernetinio saugumo Saugos namie, Online, Gyvenimas

Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Šis trijų savaičių nemokamas internetinis kursas nagrinėja praktinę kibernetinę saugą, įskaitant privatų internetą, mokėjimo saugumą ir saugumą namuose

[+]

Šis trijų savaičių nemokamas internetinis kursas nagrinėja praktinę kibernetinę saugą, įskaitant privatų internetą, mokėjimo saugumą ir saugumą namuose.

Kodėl prisijungti prie kurso?

Šiuolaikiniame pasaulyje, informacijos saugumo turi įtakos mums visiems: namuose, darbe, internete ir gyvenime apskritai. Kaip ir daugelis išradimų, kurie išėjo anksčiau, internetas ir interneto, debesis ir daiktų (DI) interneto atsineša daug privalumų, bet ir atverti naujas galimybes nusikalstamos veiklos. Taigi jūs turėtumėte vengti bet kokio kontakto su šia drąsus naujas pasaulis? Šis internetinis kursas pristato alternatyvą, suteikti jums žinių priimti pagrįstus sprendimus.... [-]


Kursas klinikinių bioinformatikos: atskleidžiant genomika Sveikatos priežiūros

Internetinės Ištęstinės 5 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šis internetinis kursas siekiama didinti informuotumą tarp sveikatos priežiūros specialistų klinikinių bioinformatikos ir genomikos vaidmenį sveikatos šiandien. Mes parodyti, kaip Klinikinės bioinformatikos disciplinos yra svarbus tiltas tarp pažangiausius mokslo ir genomo medicinos pristatymo klinikinėje praktikoje. [+]

Šis internetinis kursas siekiama didinti informuotumą tarp sveikatos priežiūros specialistų klinikinių bioinformatikos ir genomikos vaidmenį sveikatos šiandien. Mes parodyti, kaip Klinikinės bioinformatikos disciplinos yra svarbus tiltas tarp pažangiausius mokslo ir genomo medicinos pristatymo klinikinėje praktikoje. Suprasti klinikinio Bioinformatician taps aišku vaidmenį kaip neatsiejama jos yra užtikrinti naudingų galimybių genomo medicina yra visiškai realizuota pacientų priežiūra.

Atraskite klinikinės bioinformatikos potencialo

Tai puikus laikas. Mes dabar pradeda Iššifruoti visą genomus klinikoje, labiausiai asmeninę informaciją mes galime turėti pacientui. Mes galime pradėti matyti, kaip genomo variantai gali turėti įtakos sveikatai ir mes galime nukreipti tikrai tiksliai vaistą atskiriems pacientams. Tai ne be jos iššūkius. Genomo yra didžiulis informacijos kiekis. Nustatyti priežastinį variantas (in genomo kad gali sukelti sveikatos srityje pokyčius dalis) yra tarsi ieško šieno kupetoje adatą. Bet ką ši frazė iš tikrųjų reiškia? Šis kursas bus jums į klinikinį Bioinformatician pasaulyje ir parodyti jums, ką jie daro užkulisiuose, kai išvadą, kad adatą genomo duomenis. Taip pat bus parodyti jums, kas vyksta šalia ir svarbus indėlis Clinical Bioinformatician markė paciento kelionę.... [-]


Kursas komercializavimo socialinėms įmonėms: kylančių Misijos dreifo banga

Internetinės Ištęstinės 5 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Daugelis socialinės įmonės vis daugiau komercinių, priimti metodai, finansavimo ar valdymo daugiau paprastai yra susijusi su pelno įmones. [+]

Daugelis socialinės įmonės vis daugiau komercinių, priimti metodai, finansavimo ar valdymo daugiau paprastai yra susijusi su pelno įmones.

Šioje interneto, žinoma, socialinė įmonė ir mikrofinansų ekspertai iš Université Libre de Bruxelles ir jų svečiams bus įžiebti naują šviesą šią tendenciją. Jie bus paprašyti kaip komercializacija paveikia valdymo ir naudojimo socialinėms įmonėms, ir kuri avenues galėtų arba turėtų būti naudojami siekiant išvengti misijos dreifo.

Kas temos bus jums padengti?

Kodėl socialiniai verslininkai naujoves

Motyvaciją atsilieka pradedant socialinės įmonės; nauji duomenys, susiję su nelygybe ir laimės; tarp finansinės atskirties ir skurdo ryšys; ir kaip socialinės inovacijos bandė spręsti šias problemas.... [-]


Kursas kuriant ateitį su robotais

Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Šiame nemokamame internetiniame kurse pateikiami kai kurie pagrindiniai iššūkiai, su kuriais susiduriama dirbant su autonominėmis sistemomis, kad padėtų jums suprasti, kaip mokslininkai sukuria robotų sistemas, kaip jie jungiasi prie kitų studijų sričių, ir galimą robotikos vaidmenį mūsų kasdieniame gyvenime. ateitis. [+]

Ištirkite robotų ateitį gamyklose, namuose, ligoninėse, mokyklose ir automobiliuose

Netolimoje ateityje daugelis iš mūsų dirbs kartu su robotais. Žinios apie robotiką ir autonomines sistemas bus naudingos įgūdžių, kad galėtų stebėti daugybę šiuolaikinių karjeros.

Šio kurso metu apžvelgsime dabartinius ir būsimus robotų gamybos srities pokyčius, kurie gali suformuoti daugelį skirtingų mūsų kasdienio gyvenimo aspektų. Mes sukursime pagrindinį robotų dizaino principų ir pagrindinių iššūkių vaizdą ir parodysime, kaip čia atliekami tyrimai Šefildo universitete sprendžia kai kuriuos iš šių sunkumų.

Kokias temas apimsite?

Šis kursas apžvelgė dabartinius ir ateities robotikos srities pokyčius, kurie galėtų suformuoti skirtingus žmonių kasdienio gyvenimo aspektus. Jis sukūrė robotų kūrimo principų ir pagrindinių iššūkių supratimą, įskaitant:... [-]


Kursas modernus pastatas dizainas

Internetinės Ištęstinės 3 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Klimato kaita, technologijų ir reguliavimo keičiasi modernų pastatų projektavimas ir profesinės praktikos architektūra, inžinerijos ir statybos (AEC) pramonė. [+]

Klimato kaita, technologijų ir reguliavimo keičiasi modernų pastatų projektavimas ir profesinės praktikos architektūra, inžinerijos ir statybos (AEC) pramonė.

Šis internetinis kursas nagrinėja šias tendencijas, pabrėžiant, kaip aukštąjį išsilavinimą ir statybos sektorius gali juos spręsti. Jis buvo sukurtas pagal Bath aukšto reitingo departamento Architektūros ir civilinės inžinerijos universiteto ir remiasi savo naują, tarpdisciplininio magistro programos modernus pastatas dizainas.

Kas temos bus jums padengti? Nuorodos tarp aukštojo mokslo ir modernus pastatas dizaino pramonė Kylančios vaidmuo projektavimo vadybininkas Informacinės modeliavimo svarba stiprinant dizainas Naujos tvarios statybinės medžiagos ir metodai Vandens jautrus dizainas padidėtų atsparumas Pastatai ir jų poveikis sveikatai ir gerovei Ką pasiekti? Sukurti įvairių aspektų, kurie daro įtaką modernios pastatų projektavimas dabartinėmis kartų sąmoningumą Nustatyti įvairias sritis, kuriose specialistai vyksta dirbti į AEC gali dirbti (nuo tradicinių biuro ir svetainės pozicijas lab pagrįstas infrastruktūras) Aprašykite, kaip dizainas valdymas, skaitmeninis modeliavimas, nanotechnologijos, atsparumas, gerovė ir tvarumas yra vairavimo AEC programą Aptarti labiau integruoti tarp Jis ir praktikos būdu perduoti AEC specialistų formavimo poreikį Kas už kursas? ... [-]

Kursas mokymo skaičiavimo

Internetinės Ištęstinės January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Pagerinkite savo praktiką ir dalykines žinias kaip kompiuterio pradinės arba vidurinės mokyklos mokytoją. [+]

Kaip Kompiuterija gali būti mokoma taip, kad užsiima jaunimu ir yra svarbi pasauliui, kuriame jie gyvena? Kompiuterių mokymo programa Anglijoje apima kompiuterių įgūdžius, skaitmeninį raštingumą, skaitmeninį pilietiškumą ir skaitmeninę stipendiją. Šis kursas siūlo dalyko žinias, įgūdžius ir patarimus dėl planavimo, mokymo, vertinimo ir politikos.

Iš pradžių UEA ​​sukūrė "Computing in School" ("CAS") ir "BT" remiantį nacionalinį STEM mokymų centrą, kuris leidžia jums mokytis iš ekspertų CAS magistro mokytojų ir apmąstyti savo pačių klasėje taikomą praktiką.

Kas temos bus jums padengti?

Pirmoji savaitė: kompiuterių mokymo programos pristatymas... [-]


Kursas negalios ir gero gyvenimo: darbo su negalia

Internetinės Ištęstinės 6 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Šiandien mes pripažįstame negalią kaip žmonių įvairovės dalis. Bet ką tai reiškia dirbti su negalią tokiu būdu, kuris leidžia gerą gyvenimą sau ir kitiems? [+]

Darbas su negalia, kad gerą gyvenimą sau ir kitiems

Šiandien mes pripažįstame negalią kaip žmonių įvairovės dalis. Bet ką tai reiškia dirbti su negalią tokiu būdu, kuris leidžia gerą gyvenimą sau ir kitiems?

Šiame kurse jūs turėsite galimybę bendrauti su kai kuriais didelių problemų, su kuriomis susiduria neįgalieji, vyriausybių ir visuomenių. Jums ištirti žmogaus teises požiūris į negalią ir kritiškai išnagrinėti Įtraukimo, prieigą ir paramą sąvokas. Taip pat sužinosite apie neįgalumo politikos ir politikos, propagavimą ir aktyvizmo, ir apsvarstyti, kaip dirbti su negalią įvairiais lygiais, kad gerą gyvenimą visiems.

Kas temos bus jums padengti? Iš vertinant žmonių įvairovės, įtrauktį ir priklausymo reikšmė Diskriminacijos ir kliūčių implikacijos prieiga žmonių gyvena su negalia Negalios apibrėžimai, žmogaus teisių, galimybės, globos, paramos ir įmokų Tarptautinių žmogaus teisių sistemų reikšmė, įskaitant JT neįgaliųjų teisių konvenciją Kas priežiūros ir paramos atrodyti praktikoje Įvairių būdų, kad žmonės su negalia prisidėti prie visuomenės Palaikymą ir aktyvumą, kaip kanalų dirba kaitos Ką pasiekti? Nustatyti ir paaiškinti, kas yra geras gyvenimas gali reikšti žmonių įvairovę, įskaitant žmones su negalia Įvertinti klausytis idėjų ir gyvenimo patirties žmonių su negalia Paaiškinti neįgaliųjų teises per tarptautinių žmogaus teisių sistemų tikrinimui, įskaitant Jungtinių Tautų konvenciją dėl žmonių su negalia teisių (JT neįgaliųjų teisių konvenciją) Paaiškinkite, kaip diskriminacija ir kliūtys įtakos tarnavimo žmonėms su negalia Ištirti susipažinti supratimą, kaip turi skirtingus modelius, kurie gali įjungti ir išjungti Kritiškai bendradarbiauti su debatuose apie globos ir paramos, ir paaiškinti, kas šias sąvokas atrodyti praktikoje Kritiškai apmąstyti tai, ką mes nustatyti ir vertė įnašas - ekonomiškai, kultūriškai ir... [-]

Kursas palydovai

Internetinės Ištęstinės 8 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Yra daug mėnulių mūsų Saulės sistemos. Žemė yra vienintelė planeta tik su vienu Mėnulį. Kai palydovai yra didesni nei mūsų; daugelis yra daug mažesnis. Yra net mažyčiai palydovai orbitoje kai asteroidų. [+]

Yra daug mėnulių mūsų Saulės sistemos. Žemė yra vienintelė planeta tik su vienu Mėnulį. Kai palydovai yra didesni nei mūsų; daugelis yra daug mažesnis. Yra net mažyčiai palydovai orbitoje kai asteroidų. Kai kurie vykstančius ugnikalnių išsiveržimai; kiti yra miręs, labai cratered gabalėlių. Vienas turi upes ir ežerus skysto metano. Mūsų pačių Mėnulis turi išteklių, kad galėtų padėti atidaryti Saulės sistemos ateities tyrinėjimo. Saujelė palydovai turi sąlygas žemiau jų paviršių, kur gali egzistuoti primityvi gyvybė.

Užsiregistruoti tyrinėti turtingą įvairovę palydovai, pagrindinių procesų, kurie formavo jų, ir tarp Mėnulio ir Žemės santykius. Būsite pagal ekspertų iš Atvirojo universiteto ir kitur gaires. Žinoma, yra daug aukštos kokybės tekstą, vaizdus, ​​vaizdo, garso ir interaktyvių elementų.... [-]


Kursas pradedant verslą 2: žmones ir tinklai

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sėkmingas verslas labai priklauso nuo žmonių ir tinklus. Gera komanda ir platesnis tinklas yra labai svarbus sėkmės ir augimo. Nesvarbu, ar jūs turite idėją būsimos įmonės ar jau turite pusė eilutės verslą ir tuo pačiu mokytis, šis kursas padės jums atpažinti žmones, kurie gali padėti jums imtis savo verslo į priekį tiek formalių ir neformalių verslo tinklai. [+]

Sėkmingas verslas labai priklauso nuo žmonių ir tinklus. Gera komanda ir platesnis tinklas yra labai svarbus sėkmės ir augimo. Nesvarbu, ar jūs turite idėją būsimos įmonės ar jau turite pusė eilutės verslą ir tuo pačiu mokytis, šis kursas padės jums atpažinti žmones, kurie gali padėti jums imtis savo verslo į priekį tiek formalių ir neformalių verslo tinklai.

Šis kursas yra per šešis serijos apie "pradedant verslą" antroji.

Kas temos bus jums padengti? Žmonių, grupių ir tinklų verslo svarba Vaidmenys komandoje Metodai sukurti komandą Formalios ir neformalios verslo tinklai Kaip sukurti ir plėsti profesinį tinklą Verslo planas: nustatyti žmonių, grupių ir tinklų Ką pasiekti? Įvertinti žmonių, grupių ir tinklų svarbą verslo sėkmei. Identifikuoti aštuonių rūšių komandos vaidmenis. Naršyti penkis etapus komandos kūrimą. Aptarkite verslininko verslo iššūkis: Kuris variantas turėtų Nikas pasirinkti statyti aukštos kokybės komanda? Nustatyti žmones ir tinklų verslo planą. Nustatyti, kokių įgūdžių reikia. Ištirti, kaip jums sukurti savo tinklus. Kas už kursas? ... [-]

Kursas pradedant verslą 3: klientai ir konkurentai

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Norėdami paleisti sėkmingą verslą Jūs turite suprasti, kas yra jūsų klientai ir dar svarbiau, kaip jūs ketinate juos pasiekti. Nesvarbu, ar jūs turite idėją būsimos įmonės ar jau turite pusė eilutės verslą ir tuo pačiu mokytis, šis kursas padės jums atpažinti ir suprasti savo tikslinę rinką. [+]

Norėdami paleisti sėkmingą verslą Jūs turite suprasti, kas yra jūsų klientai ir dar svarbiau, kaip jūs ketinate juos pasiekti. Nesvarbu, ar jūs turite idėją būsimos įmonės ar jau turite pusė eilutės verslą ir tuo pačiu mokytis, šis kursas padės jums atpažinti ir suprasti savo tikslinę rinką. Jis duos jums laiko planuoti ir padės jums pradėti dokumentuoti savo mintis struktūrinio verslo plano, o leidžia jums pasidalinti savo idėjomis su kitais.

Šis kursas yra trečioji iš šešių serijos apie "pradedant verslą".

Kas temos bus jums padengti? Apibrėžti rinką: identifikavimo klientus ir konkurentus Supratimo rinkų teorija: tarp rinkos ir pramonės skirtumai Analizuoti rinką: rinkos dydis ir jos potencialą Kaip nustatyti verslo "tikslinę rinką Konkurentų analizė Kaip nukreipti konkretiems klientams Verslo planas: klientai ir konkurentai Ką pasiekti? Įvertinti suprasti klientus ir konkurentus, kai pradedant verslą svarbu. Aptarti tarp rinkos ir pramonės skirtumą padėti apibrėžti rinką ir prekę ar paslaugą pasiūlyti toje rinkoje. Įvertinti verslininko verslo iššūkis: Kuris rinkos turėtų Ashleigh tikslą savo prekę? Naršyti rinka verslo planas. Aptarti dydį, mastą ir savybes savo rinką. Apibendrinkite savo pagrindinius konkurentus ar tie kitos verslo atliekant konkurento analizę. Kas už kursas? ... [-]

Kursas Praktinių mokslų dėstymas: biologija

Internetinės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Paruoškite praktines pamokas, kad 14-16 metų moksleiviai moksle mokytojai suprastų biologiją su šiuo CPD. [+]

Gerinti studentų mokymąsi biologijos praktinėse pamokose

Studentai gali žiūrėti į svogūnų ląstelę tik tiek daug, todėl kaip mes užsiimame moksleiviais su biologijos specialistais?

Šiame kurse jūs aptarsite santykius tarp teorinių koncepcijų ir praktinio darbo ir atidžiai apsvarstysite, kas vyksta jūsų pačių klasėje biologijos praktikų metu.

Taip pat sukursite ir pasidalinsite kūrybiniais praktinės biologijos mokymo metodais, taikydami metodus, taikomus įvairioms situacijoms, įskaitant GCSE reikalaujamas praktikas.

Kokias temas apimsite?

Praktinis darbas 14-16 metų amžiaus žmonėms pagrindinėms temoms: fermentams, mikroskopijai ir mikrobiologijai.... [-]


Kursas rengiantis universitetui

Internetinės Ištęstinės 6 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šis kursas nagrinėja ir plėtoja pagrindinius analitinius įgūdžius, reikalingus studentams norint sėkmingai mokytis universitete. [+]

Aukštasis mokslas - tai mokymasis aukštesniu lygmeniu: su kritiniu mąstymu susijusių įgūdžių ugdymas; Palaikomas esminis argumentas; Kritiškai analizuojant ir naudojant duomenis ar šaltinius. Tai yra universiteto lygio įgūdžiai, tačiau jūs galite dirbti šių įgūdžių pagrindu prieš ten patekę. Tokie įgūdžiai taip pat padės įvertinti tokius vertinimus kaip A lygis ir išplėstas projekto darbas. Jie taip pat yra atributai, kuriuos darbdaviai vertina absolventams.

Šiame kurse jūs išnagrinėsite keletą pagrindinių įgūdžių, reikalingų sėkmei universitete. Jūs girdėsite, ką universiteto dėstytojai turi pasakyti apie įgūdžius, kuriuos mokiniai patyrė ar kovoję su bakalauro studijomis apie sunkumus patiriančias sritis ir kai kuriuos geriausius patarimus, kaip susidoroti su universiteto mokymosi aplinka.... [-]


Kursas sisteminio mąstymo ir sudėtingumo

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šis internetinis kursas adresai praktines problemas, kylančias socialines sistemų valdymo ir viešosios politikos kontekste vietos, regioniniu ir pasauliniu lygiu. Tai problema orientuota suteikti jums tiek teorinį supratimą ir praktinius įrankius, rasti ir įgyvendinti sprendimus organizacinių ir socialinių problemų. [+]

Šis internetinis kursas adresai praktines problemas, kylančias socialines sistemų valdymo ir viešosios politikos kontekste vietos, regioniniu ir pasauliniu lygiu. Tai problema orientuota suteikti jums tiek teorinį supratimą ir praktinius įrankius, rasti ir įgyvendinti sprendimus organizacinių ir socialinių problemų.

Naudoti sisteminį mąstymą išspręsti sudėtingas, realaus pasaulio problemas

Žinoma, bus pažvelgti į socialinių, vadybinių ir politinių problemų pobūdį, atsižvelgiant į realaus pasaulio pavyzdžius įvairovė: Bendrijos veiksmų; nusikalstamumu ir policijos; sveikatos ir socialinės apsaugos; Transportavimas; pažangiųjų miestų; energijos; Europa ir Brexit; ir masės švietimas Afrikoje ir Lotynų Amerikoje.... [-]


Kursas skaitmeninio vadovavimo: kurti vertę per technologijas

Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Skaitmeninės technologijos keičiasi nepaprastai greitai. Šis keturių savaičių kursas pristatys jus į naują skaitmeninį kraštovaizdį. [+]

Šiame kurse jūs išmoksite: Ką reiškia "skaitmeninis lyderis"; kaip verslo ir IT strategijų ir pajėgumų derinimas padidins konkurencingumą; ir vaidmenį, kurį skaitmeninės technologijos galėtų atlikti verslo stiprinimui. Kas yra šis kursas skirtas?

"Digital Leadership" yra skirtas aukščiausio lygio ir vidutinio lygio vadovams bet kokio pobūdžio ir organizacijos dydžiu bei bet kurioje pramonės srityje.

Nesvarbu, ar esate generalinis direktorius, ar kažkas, kas nori pagerinti verslo konkurencingumą per skaitmenines technologijas, šis kursas jums tinka. Mes nesitikime, kad turėtumėte turėti išankstinių žinių apie vadovavimo teoriją ar praktiką, kad galėtų pradėti dirbti.... [-]


Kursas skaičiuoti gebėjimus įsidarbinti ir darbo vietoje

Internetinės Ištęstinės 3 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Mūsų labai techninių pasaulyje skaičiuoti įgūdžius, ypač gebėjimas interpretuoti duomenis, kurie tampa vis svarbesni ir yra labai geidžiamiausių darbdavių. [+]

Mūsų labai techninių pasaulyje skaičiuoti įgūdžius, ypač gebėjimas interpretuoti duomenis, kurie tampa vis svarbesni ir yra labai geidžiamiausių darbdavių.

Iš matematinės pasitikėjimo ir skurdžių skaičiuoti įgūdžių stoka yra kliūtis užimtumui, kaip skaičiavimo testai yra vis dalis įdarbinimo procesą, dažnai anksti.

Daugelis žmonių mano, kad jie tiesiog "negali padaryti matematiką" dar reikia apdoroti numerius yra įgūdžių, kad mes visi turime ne tik darbo, bet ir kasdieniame gyvenime.

Pagerinti ar pataisyti savo žinias matematikos

Šis internetinis kursas iš matematikos mokymo centro Loughborough universiteto padės jums pagerinti ar pataisyti savo žinias matematikos. Jūs įgyti skaičiavimo įgūdžių, reikalingų sėkmingai abiejų darbdavių skaičiuoti bandymų ir darbo vietoje. Ji sukurta siekiant sukurti jūsų pasitikėjimą.... [-]


Kursas socialinės žiniasklaidos analitikai: naudojant duomenis suprasti viešuosius pokalbius

Internetinės Ištęstinės 3 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Kaip jūs galite atrasti, kas buvo pasakyta apie tai, kas rūpi jums socialinės žiniasklaidos platformų, įskaitant "Twitter"? [+]

Sužinokite, kaip naudoti galingus skaitmeninius įrankius analizuoti pokalbius Twitter.

Kas yra "Twitter" ir kultūros politikos Twitter? Išmokite naudotis žymes ir aptarti gauti socialines medijos duomenis pasekmių.

Kokie yra privalumai ir trūkumai analizuojant socialinės žiniasklaidos duomenis realiu laiku? Sužinokite, kaip naudoti TABLEAU analizuoti duomenis, nustatyti tendencijas ir modelius ir ištirti, kaip socialinės žiniasklaidos buvo naudojami krizės ir politinių kampanijų metu.

Naudokite Gephi vizualizuoti duomenų perdavimo tinklus, aptarti naudojant skaitmenines priemones, analizuoti socialinės medijos duomenis ir apsvarstyti, kaip pavyzdžiui analizė gali būti remiami kitų metodų naudą.... [-]


Kursas stereoskopia: įvadas į Viktorijos stereo fotografijos

Internetinės Ištęstinės November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šiame nemokamai internete žinoma, mes ištirti stereo fotografijos atsiradimą ir dviejų novatoriškų fotografų darbas - The Scotsman, George Washington Wilson, o anglas Thomas Richard Williams. [+]

Po jo pateikimas į pasaulyje Didžiosios parodoje Londone 1851 m stereoskopas - įtaisas, kuris leidžia vaizdus pasirodo 3D - abstulbusi Viktorijos. Kolekcionavimas ir peržiūrėti stereo fotografijos tapo traku.

Stereoscopes buvo gaminamas skirtingų kainų intervalus, tūkstančiai stereo vaizdus buvo spausdinami ir kiekvienais metais nusipirko, o viena bendrovė dalyvauja šiame bumo, Londono Stereoskopinis Įmonės, skelbė: ". Nėra namų be stereoskopas"

Naršyti stereoskopas ir stereo fotografijos ištakos

"Stereoskopia" kilęs iš graikų kalbos "stereo" reikšmė "įmonė" arba "kietas" ir "skopeō" reiškia "ieškoti" arba "pamatyti". Taigi kartu, jie reiškia "pamatyti kažką įmonę ar kieta".... [-]


Kursas superkompiuterių

Internetinės Ištęstinės 5 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šiandien superkompiuteriai yra galingiausi skaičiavimo mašinos kada nors sugalvotas, galintys atlikti daugiau nei tūkstantis mln skaičiavimų per sekundę. Tai suteikia mokslininkams ir inžinieriams naują galingą įrankį studijuoti gamtos pasaulį - Kompiuterių modeliavimas. [+]

Šiandien superkompiuteriai yra galingiausi skaičiavimo mašinos kada nors sugalvotas, galintys atlikti daugiau nei tūkstantis mln skaičiavimų per sekundę. Tai suteikia mokslininkams ir inžinieriams naują galingą įrankį studijuoti gamtos pasaulį - Kompiuterių modeliavimas.

Naudojant superkompiuterių, dabar mes galime atlikti virtualius eksperimentus, kurie yra neįmanoma realiame pasaulyje - nuo ieškome giliai viduje atskirų atomų, kad studijuoja būsimą klimatą žemėje ir po to visą visatos evoliuciją nuo Didžiojo sprogimo.

Sužinokite, kaip superkompiuteriais maitinimui mokslinius atradimus

Šis internetinis kursas supažindins Jus su ką superkompiuteriai yra, kaip jie yra naudojami ir kaip mes galime išnaudoti visą savo potencialą skaičiavimo padaryti mokslinius atradimus.... [-]


Kursas supervalstybių senovės pasaulyje: Artimųjų Rytų

Internetinės Ištęstinės 4 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Per keturias savaites, tai nemokamas internetinis kursas nagrinėja keturis senovinius Artimųjų Rytų kultūras ir kaip jie bendravo su prieš kiekvienas kitas 3500 metų. [+]

Per keturias savaites, tai nemokamas internetinis kursas nagrinėja keturis senovinius Artimųjų Rytų kultūras ir kaip jie bendravo su prieš kiekvienas kitas 3500 metų.

Sekti Egipto, Mitannian ir hetitų supervalstybių

Kelionės, diplomatija, prekyba ir karas funkcija, kaip mes sekti senovės Egipto, Mitannian ir hetitų supervalstybių. Mes matome, kaip jie atėjo į kontaktą vienas su kitu savo pastangas plėsti savo įtaką į vis ginčijamų Sirija-Palestinos žemių.

Mes ištirti objektus iš Liverpulio Garstang archeologijos muziejus universiteto - vienas iš svarbiausių kolekcijų artefaktų Jungtinėje Karalystėje - leidžia jums sužinoti ne tik apie šio laikotarpio istoriją, bet taip pat, kaip ekspertai naudoti artefaktus rekonstruoti praeitį.... [-]


Kursas supratimo kalba: mokymasis ir mokymas

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Įvadas į keletą pagrindinių kalbų mokymo ir mokymosi koncepcijų. [+]

Kas yra kalba? Kaip mokytis prasmės naujoje kalboje? Kas lengva ir sunku mokytis kitos kalbos? Ir koks geriausias būdas mokyti kitas kalbas?

Šis nemokamas internetinis kursas siūlo keletą atsakymų į šiuos klausimus. Ji buvo sukurta Sautamptono universiteto ir Didžiosios Britanijos tarybos, ir remiasi jų įdomiu jungtiniu internetiniu kursu, magistro anglų kalbos mokymu.

Jei esate visiškai besimokantis asmuo "Supratimas kalba: mokymasis ir mokymas", jūs turėsite teisę gauti stipendiją, kad padengtumėte dalį MA mokesčių. Daugiau sužinosite, kai prisijungsite prie kurso.

Kursas vyksta per keturias savaites. Tai padės supažindinti jus su naujausiomis mokslo ir praktikos idėjomis kalbų mokymosi ir mokymo srityse. Mes:... [-]


Kursas tapdamas studento asistentu: mokymas ir pamokymas

Internetinės Ištęstinės 5 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip profesionaliai įsitraukti į aukštųjų mokyklų mokymą, paramą ir valdymą. [+]

Studentų padėjėjai yra vertingi darbuotojai Groningeno universitete. Šiuo metu daugiau kaip 700 studentų vykdo mokymo funkcijas, remia vaidmenų funkcijas, vadovaujančias pareigas ir daugelį kitų pareigų.

Bet kaip pasiruošti kaip studento padėjėjo darbui? Kas yra profesionalus elgesys? Kaip susidoroti su sudėtingomis situacijomis klasėje? Kaip palaikyti pirmojo kurso studentus? Šie ir kiti klausimai bus įtraukti į šį kursą.

Kokias temas apimsite?Studentų įtraukimo į organizaciją privalumaiProfesinė elgsena aukštojo mokslo srityjePagrindiniai aukštojo mokslo projektavimo principaiKlasės paruošimasKlasės mokymasVertinimasMentoringas ir atsiliepimaiStudentų atstovavimasAtvejų studijos aukštojo mokslo srityjeKą gausite?... [-]

Kursas tarptautiniais klausimais: pasaulinis valdymas

Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Sužinokite pasaulinio valdymo svarbą ir ištirkite procesus bei institucijas, ieškančias sprendimų pasauliniams iššūkiams. [+]

Šalys visame pasaulyje vis labiau yra tarpusavyje susijusios ir priklausomos. Tai gali sukelti įtampą ir painiavą. Šis kursas suteiks jums kompasą naršyti mūsų tarpusavyje susijusiame pasaulyje.

Jūs sužinosite apie pasaulinį valdymą, kurio tikslas - stiprinti šalių bendradarbiavimą ir kodėl tai gyvybiškai svarbu. Jūs taip pat išnagrinėsite sudėtingus procesus ir institucijas, siekiančias spręsti globalius iššūkius ir klausimus, mokydamiesi, kaip didelė įvairių suinteresuotųjų šalių galimybė pasaulinį valdymą padaryti sudėtingą darbą.

Kas temos bus jums padengti? Matomi ir nematomi: tarptautiniai aukščiausiojo lygio susitikimai ir pasaulinio valdymo normos. Visuotinis reguliavimo priemonių rinkinys: kieta teisė ir neprivaloma teisė Mišrios valdymo mechanizmai Be valstybinės valstybės sprendimų: viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės Ką pasiekti? ... [-]

Kursas valdyti jūsų kainas: Įvadas į kainų strategiją ir pajamų valdymą

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip naudoti kainų nustatymo strategijas, kad padidintumėte savo įmonės pajamas, ir tinkamu metu nustatykite reikiamą kainą. [+]

Kaip oro bendrovės, viešbučiai, kurortai ir kitos organizacijos valdo savo kainas? Kodėl šios kainos akivaizdžiai nesusijusios su išlaidomis ir skiriasi kiekvienam vartotojui? Kokia yra šių kainų pagrindinė logika ir strategija?

Atidarykite juodąjį kainų strategijos ir pajamų valdymo langelį

Šis nemokamas internetinis kursas atvers juodąjį pajamų valdymo langelį - plačią kainų strategiją, pagal kurią kelionės, laisvalaikio ir kitose pramonės šakose naudojamos papildomos pajamos, nustatant kainas pagal žmonių norą ir norą mokėti.

Jūs išnagrinėsite metodus, kurie yra daugelio pajamų valdymo sistemų pagrindas, ir rasite atsakymus į tokius klausimus kaip:... [-]


Kursas verslo pagrindų: efektyvus bendravimas

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Susidūrę su kasdien tvanas informacijos, mes niekada didesnį poreikį aiškių bendravimo įgūdžių. Ši nemokama kursas suteikia jums praktinių išmanys naudojant ryšio terpėje, kuri bus padidinti savo asmeninį efektyvumą, sutaupyti laiko ir sumažinti savo streso lygį. [+]

Susidūrę su kasdien tvanas informacijos, mes niekada didesnį poreikį aiškių bendravimo įgūdžių. Ši nemokama kursas suteikia jums praktinių išmanys naudojant ryšio terpėje, kuri bus padidinti savo asmeninį efektyvumą, sutaupyti laiko ir sumažinti savo streso lygį.

Pagerinkite savo rašytines ir žodines bendravimo įgūdžius

Jūs atrasti raštu įtakingų dokumentus darbui, pavyzdžiui, ataskaitų bei pasiūlymų principus. Kaip jums išmokti paprastus sistemas už laiškus ir susitikimų jums iškart jas įgyvendinti ir padidinti savo produktyvumą.

Rasite naują pasitikėjimą savo gebėjimu priversti įtikinamų pristatymams ir atlikti gamybinius susitikimus - ar virtualus ar akis į akį. Jums bus sukurti komunikacijos metodus, kurie yra jautrūs kultūros ir asmeninio skirtumas ir yra pritaikytos prie proga, ar internete, spaudoje ar akis į akį.... [-]


Kursas vienu metu programavimo Erlango

Internetinės Ištęstinės 3 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Mes jungiame vienu metu programavimo teoriją su, kaip kad veikia Erlango praktikoje. Jūs gausite galimybę sustiprinti tai, ką mokosi praktinių užsiėmimų ir svarbesni, neprivalomas praktinių projektų. [+]

Kartu funkcinis programavimas yra vis svarbesnis teikiant pasaulinio masto programas internete.

Mes jungiame vienu metu programavimo teoriją su, kaip kad veikia Erlango praktikoje. Jūs gausite galimybę sustiprinti tai, ką mokosi praktinių užsiėmimų ir svarbesni, neprivalomas praktinių projektų.

Funkcinis programavimas buvo jėga Kento universitetas per pastaruosius 30 metų. Per Žinoma, jūs išmoksite su Simon Thompson - bendraautoris vieną iš standartinių pristatymas į Erlango, O'Reilly Media Erlango programavimą.

Kas temos bus jums padengti? Procesai ir pranešimai Erlango Pranešimo aplenkti lygiagretumą Projektavimas tvirtumo Tvarkymo klaidų ir spręsti su išimtimis Testavimas ir nustatantis lygiagretumą Daugiagysliai ir platinami Erlang OTP: Atidaryti Telecom "platforma Ką pasiekti? Kurti vienu metu programas Erlango naudojant procesus ir pranešimą-artimųjų bendravimą tarp jų Apibūdinkite mechanizmus, sukeliančius pranešimą tvarkymą Erlango Paaiškinkite gyvavimo ciklą yra Erlango procesą ir klaidų tvarkymą Parengti ir įgyvendinti tvirtas sistemas, Erlango Apibendrinkite dizaino principus, kuriais grindžiamas Open Telecom platforma (OTP) Kas už kursas? ... [-]

Kursas WW1 didvyriškumas: per meną ir kino

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Pirmojo pasaulinio karo šimtmetį yra laiko apmąstymams ir tirti. Per šį trumpą žinoma, jūs atrasite tik keletas būdų, kad didvyriškumas yra vaizduojama per meno ir kino. [+]

Pirmojo pasaulinio karo šimtmetį yra laiko apmąstymams ir tirti. Per šį trumpą žinoma, jūs atrasite tik keletas būdų, kad didvyriškumas yra vaizduojama per meno ir kino.

Jūs ištirti įdarbinimo plakatus ir pranešimus jie nupiešti tiek tiems, vyksta į karą, ir tiems, neišeinant iš namų, taip pat tiriant WW1 meną ir svarstyti, tapybos, kurią pasirinkote. Tada pereiti tyrinėti šiuolaikinę vokišką filmą, konsoliduoti savo gyvenimą peržiūrint neseniai knyga, filmas, ar TV laidą apie Pirmojo pasaulinio karo.

Kas temos bus jums padengti? Analizė įdarbinimo plakatų ir pranešimų jie vaizdavo tiek tiems, vyksta į karą, ir tiems, neišeinant iš namų Tyrimai plakatus: naudotis žodžių ir vaizdų remtis emocijomis apie didvyriškumą Karas 1 pasaulis: kaip idėjos apie didvyriškumą pasikeitė nuo 1914 m Heroizmas ir filmas: tiriant sąsajas tarp dabartinių vaizdų pasaulinio karo 1 herojai Vokietijoje, Prancūzijoje ir Didžiojoje Britanijoje skirtumus Kino atsiliepimai: kontrastingos būdus, kuriais karo 1 Pasaulio prasmė yra pastatytas ir diskutuojama Vokietijoje šiandien Ką pasiekti? Apmąstyti, kaip Pirmojo pasaulinio karo įtakos didvyriškų idealus XIX ir XX amžių. Įvertinti WW1 plakatus ir interpretuoti žinią, kad kiekvienas plakatas būtų teikiama tiems Užsiregistravę per karo metus. Naršyti meną iš WW1 ir aptarti mintimis su kitais studentais. Kuruoti žinutę tapybos WW1 herojai ir herojės parodą padėti atspindėti kelyje idėjų apie didvyriškumas pasikeitė iš 1914 tolimesne. Ištirti, kaip didvyriškumas yra atstovaujama po WW2 vokiečių kultūra. Aptarkite, kaip WW1 ir didvyriškumas yra atstovaujama filmams arba bendrai pagaminta Vokietijoje per pastaruosius kelerius metus. Įvertinti filmas, knyga ar televizijos programą, kuri orientuota į vyrų ir moterų, kurie gyveno per WW1 ir... [-]

Kursas įvadas į viešojo vadovavimo

Internetinės Ištęstinės 3 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šiuo nemokamai internete žinoma, jūs išmoksite daugiau apie lyderystę visuomenės paslaugų teikimo srityje, viešojo sektoriaus organizacijų, bendruomenės ir savanorių grupių ir politinių organų. [+]

Lyderystė buvo tiriamas šimtmečius, nors jos nagrinėjimas laikais iš esmės orientuota į vyresniųjų vadovų darbo privačiame sektoriuje, pelno nesiekiančių organizacijų.

Šiuo nemokamai internete žinoma, jūs išmoksite daugiau apie lyderystę visuomenės paslaugų teikimo srityje, viešojo sektoriaus organizacijų, bendruomenės ir savanorių grupių ir politinių organų.

Sužinokite, ką daro lyderystę valstybės tarnyboje skiriamojo

Jūs ištirti ypatumus vadovavimo valstybės tarnyboje, taip pat jos vis daugiau dėmesio dėl viešojo vertės kartos ir skirtingų formų viešojo intereso derybomis. Jūs išmoksite keletą pagrindinių įgūdžių viešosios vadovavimo pavyzdžiui, politinės Przebiegłość, darbo kartu ir konfliktų valdymą.... [-]


Kurso verslo ateities: suprasti Omni-kanalų Mažmeninė ir tiekimo grandinės

Internetinės Ištęstinės 3 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Mes nebėra tik pirkti produktus ar patirtis paslaugas fizinių erdvių. Mes dabar dažnai perka parduotuvėje ir internete naudojant nešiojamą kompiuterį, telefoną ir net žiūrėti. Šis kursas demystifies į omnichannel patirties, ir nagrinėjama, kaip omnichannel mažmeninės prekybos ir tiekimo grandinės pasikeitė gamybos ir vartojimo patirtį tiek įmonėms, tiek vartotojams. [+]

Mes nebėra tik pirkti produktus ar patirtis paslaugas fizinių erdvių. Mes dabar dažnai perka parduotuvėje ir internete naudojant nešiojamą kompiuterį, telefoną ir net žiūrėti. Šis kursas demystifies į omnichannel patirties, ir nagrinėjama, kaip omnichannel mažmeninės prekybos ir tiekimo grandinės pasikeitė gamybos ir vartojimo patirtį tiek įmonėms, tiek vartotojams.

Suprasti Omni-kanalų mažmeninė prekyba

Mes atsekti mažmeninės pirkimą iš fizinių aktų ar sandorių raidą iki kelių kanalų internetu perkant. Šiandien technologija varoma virtualių ir fizinių pasaulių kad sandorius kada, bet kur ir bet kam. Ieškosime, kaip omnichannel pasaulis skiriasi nuo daugiakanalio mažmeninės prekybos, ir kaip įmonės gali priimti omnichannel artėja prie prekių ir paslaugų gamyboje.... [-]


Kursų sutarčių valdymas: kurti santykius versle

Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Sužinokite, kaip sėkmingai kurti ryšius ir sėkmingai tvarkyti sutartis su šiuo nemokamu internetiniu kursu, kurį palaiko JK vyriausybė ir IACCM. [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Sutartys yra pagrindinės visos verslo veiklos, o santykiai yra esminiai visoms sutartims.

Šis nemokamas internetinis kursas padės suprasti sutarčių valdymo procesus; suteikti pasitikėjimą naujų sutarčių sudarymu; ir padėti jums sukurti sėkmingus santykius veiksmingai įgyvendinti sutartis.

Sėkmingai tvarkykite sutartis ir santykius

Kursą sukūrė Sautamptono universitetas, kartu su Crown Commercial Service, JK kabineto tarnyba, Civilinės tarnybos mokymasis ir Tarptautinė sutarčių ir komercinio valdymo asociacija (IACCM).

Per tris savaites suprasite, kokia svarbi, sudėtinga ir iššūkiai yra gerų sutarčių sudarymas ir pristatymas. Jūs sužinosite, kaip efektyviai pasiekti jūsų ir kliento / kliento tikslus, kad būtų kuo mažiau galimų grėsmių ar nesėkmių.... [-]


Literatūros ir psichinės sveikatos kursai: skaitymas gerovei

Internetinės Ištęstinės 6 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip šį požymį, vaidybes ir romanus galima suprasti ir įveikti gilų emocinę įtampą šiame nemokamame internetiniame kursuose. [+]

Didis XVIII a. Rašytojas dr Samuelis Johnsonas, kuris patyrė rimtų depresijos pasekmių, sakė: "vienintelis rašymo pabaiga - suteikti skaitytojui geresnį gyvenimą arba geriau jį ištverti".

Atsižvelgiant Johnsono frazę kaip pradinį tašką, šis kursas svarsto, kaip eilėraščiai, vaidybos ir romanai gali mums padėti suprasti ir susidoroti su gilios emocinės įtampos laikais.

Be to, girdėsite iš gydytojų, kurie siūlo medicinos perspektyvą, ir iš žmonių, kurie kreipėsi į literatūrą krizės metu, įskaitant tokius gerai žinomus veikėjus kaip Melvynas Braggas, Markas Hadonas, seras Ianas McKellenas ir Steponas Fry.

Kokias temas apimsite?

Kartu mes išnagrinėsime šešias temas:... [-]


Lytis ir vystymasis

Internetinės Ištęstinės 2 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Kaip lytis susijusi su tarptautiniu ir bendruomenės vystymusi? Sužinokite apie šį internetinį kursą. [+]

Išnagrinėkite lyties ir tarptautinės raidos santykį

Koks yra lytis, susijęs su tarptautine plėtra? Ar "moteris" yra lyčių ir vystymosi centras? Koks yra tas, kuris kartu su lytimi ir vystymusi?

Tai yra keletas klausimų, kuriuos turėsite paklausti ir atsakyti į šį kursą. Jūs išnagrinėsite lyčių aspektus šiuolaikinės tarptautinės ir bendruomenės plėtros ir galiausiai sužinoti, kaip ir kodėl lytis yra tokia svarbi.

Kas temos bus jums padengti?

Svarbiausi šiame internetiniame kurse nagrinėjami klausimai apie tai, kodėl lyčių klausimai šiuolaikinėje tarptautinėje ir bendruomenės plėtroje yra šie:

Koks yra lytis, susijusi su vystymusi? Ar moteris yra lytis ir vystymasis? Kas kartu su lytimi ir vystymusi? Ką pasiekti? ... [-]

Marketingo analizės kursas

Internetinės Ištęstinės 5 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite rinkodaros analizės pagrindus ir suprasite, kaip naudoti duomenis, kad užtikrintumėte, jog jūsų rinkodara yra veiksminga. [+]

Sužinokite, kaip naudoti analizę, kad pagerintumėte rinkodaros rezultatus

Didžiosios ir mažosios įmonės yra užterštos duomenimis apie vartotojų pasirinkimus. Bet šis informacijos turtas ne visada reiškia geresnius sprendimus. Žinojimas, kaip interpretuoti duomenis, yra iššūkis. Visų pirma, rinkodaros specialistai vis dažniau naudoja analitiką, kad informuotų ir pagrįstų savo sprendimus.

Šiame kurse jūs gausite įrankius, skirtus įvertinti prekės ženklo ir klientų turto efektyvumą, suprasti regresijos analizę, apskaičiuoti kliento gyvenimo trukmės vertę ir dizaino eksperimentus kaip būdą įvertinti ir optimizuoti rinkodaros kampanijas.

Kokias temas apimsite?Rinkodaros procesasPrekės ženklo turto matavimo rodikliaiKliento gyvenimo trukmėRinkodaros eksperimentaiRegresijos pagrindaiKą gausite?... [-]

Norvegijos kursas

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip kalbėti, rašyti ir suprasti pagrindinį norvegų kalbą, su šia nemokama keturių savaičių įžangine užsienio kalbos kursu. [+]

Ar planuojate eiti į Norvegiją mokytis, keliauti ar dirbti? Ar domitės Norvegijos kultūra? Ar ieškote Skandinavijos modelio raktas? Ar troliuosi tuoktis?

Šis nemokamas internetinis kursas suteiks jums pagrindinių kalbos įgūdžių, reikalingų norint susipažinti su naujais draugais ir susidoroti su kasdienėmis situacijomis, taip pat yra žingsnis po žingsnio norvegų kalbos, visuomenės ir kultūros tobulinimui.

Gaukite įvadą į norvegų kalbą

Šis keturių savaičių kursas suteiks jums įvadą į norvegų kalbą, kuria kalba apie 5 milijonai žmonių. Aktyvaus mokymosi metu išmokti pagrindinę kalbą ir gramatiką. Baigę šį kursą, galėsite dalyvauti kasdieniuose pokalbiuose.... [-]


Pagrindinio mokslo kursas: eksperimentų supratimas

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Gaukite įžangą, pagrįstą moksliniais įgūdžiais, naudodami paprastus, įdomius fizinius, chemijos ir biologijos eksperimentus. [+]

Susitarkite su mokslu, atlikdami įdomius eksperimentus namuose

Šiame praktiniame kurse jūs pradėsite galvoti kaip mokslininkas, atlikdamas eksperimentus namuose.

Jūs ištrauksite DNR iš vaisių, stebėsite osmoso veikimą, pamatysite, kaip skirtingi skysčiai elgiasi sušaldžius, ir bulves iškepkite iki sunaikinimo.

Atliekant šiuos eksperimentus, sukursite mokslinius įgūdžius, įskaitant stebėjimą, duomenų saugojimą, duomenų analizę ir eksperimento kontrolę.

Kursas buvo parengtas palaikant Dangoor Education. Jūs taip pat galite mėgautis Basic Science: suprasti numerius.

Kokias temas apimsite?

Išgarinimas kaitinimo metu, išreikštas svoriu

Santykis tarp tankio ir medžiagos būklės šalinant skysčius... [-]


Pagrindinio mokslo kursas: suprasti numerius

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šis kursas paaiškina, kaip galite naudoti numerius natūraliam pasauliui apibūdinti ir suprasti viską nuo atomų iki vandenynų. [+]

Šis praktinis praktinis kursas padės jums pradėti galvoti kaip mokslininkas, naudodamas numerius natūralaus pasaulio apibūdinimui ir supratimui.

Tai gali būti Grenlandijos ledo sluoksnio dydis, molekulių skaičius lietaus juostoje arba naujausios žiniasklaidos priemonėse pateiktos įžvalgos apie klimato pokyčius.

Nebereikės atidėti vidutiniškai ar procentais, o jūs netgi išmokite mylėti neigiamus skaičius. Jūs suprasite ir tvarkykite numerius, pavyzdžiui, mokslininkus. Žinoma, bus pristatyti visi pagrindiniai įgūdžiai, kuriuos turėsite suprasti ir pateikti mokslinių numerių, susieti juos su realiuoju pasauliu ir dalytis savo atradimais su kitais besimokančiaisiais.... [-]


Pasaulio gerovės kursas viršija BVP

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Kaip mes galime galvoti už BVP ir kurti klestinčią ekonomiką, kuri geriau veikia žmones ir planetą? Sužinokite apie šį kursą. [+]

Sužinokite, kaip mes galime sukurti geresnį pasaulį, daugiausia dėmesio skirdami gerovei, o ne turtui.

Ekonominis augimas nebėra geriausias platesnės sėkmės rodiklis. Iki 2050 m. Pasaulio gyventojų skaičius siekia 10 mlrd., O mes galime susidurti su aplinkos krize. Jei norime klestėti ir ne tik išgyventi į kitą amžių, mums reikės naujų priemonių ir naujų mąstymo būdų, kad išspręstume šiandieninius uždavinius ir užtikrintume sėkmingą ir klestinčią ateitį visiems.

Šiuo atveju jūs pažvelgsite į kitus požiūrius į visuomenės sėkmės apibrėžimą, išnagrinėję, kaip turime siekti platesnės klestėjimo sąvokos asmeniniame ir planetiniame lygmenyje.... [-]


Pradedant verslą 4: verslo procesus

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sėkmingas verslas remiasi procesų ir informacinių sistemų; svarbu, kad verslininkas moka ypatingą dėmesį į tai, kaip jų verslas veikia ir kaip galima pagerinti taip, kad jie galėtų priimti jį į priekį ir valdyti augimą. [+]

Sėkmingas verslas remiasi procesų ir informacinių sistemų; svarbu, kad verslininkas moka ypatingą dėmesį į tai, kaip jų verslas veikia ir kaip galima pagerinti taip, kad jie galėtų priimti jį į priekį ir valdyti augimą. Nesvarbu, ar turite būsimo įmonės idėją arba jau turite pusė eilutės verslą ir tuo pačiu mokytis, šis kursas padengti efektyvius verslo procesus, siekiant pagerinti produktyvumą.

Šis kursas yra per šešis serijos apie "pradedant verslą" ketvirtoji.

Kas temos bus jums padengti? kontroliuojančių operacijų ir technologijos: verslo procesų svarba Efektyviausi verslo procesai pritaikymas procesus, siekiant palengvinti verslo augimą Kaip pagerinti produktyvumą susitikti padidėjusios paklausos Informacinės sistemos tipai per verslą Verslo planas: verslo procesai ir informacinės sistemos Ką pasiekti? Aptarti abiejų verslo procesų ir informacinių sistemų svarbą prisidedant prie kurso komentarus. Identifikuoti iššūkius verslo veidus, kai valdyti augimą. Įvertinti verslininko verslo iššūkis: Kaip Sophie gali padidinti produktyvumą, kad atitiktų pardavimo poreikius? Identifikuoti verslo procesus verslo planą. Ištirti, kur yra jūsų verslo ketina veikti. Įvertinti, kuris dalyvauja procesuose. Naudojant savo verslo idėją arba pasirinktą įmonę, ištirti informaciją ir reikiamus sekti verslo procesus sistemas. Įrašykite įgūdžių, reikalingų sukurti ir paleisti verslo procesus. Kas už kursas? ... [-]

Psichologijos ir psichinės sveikatos kursai: ne tik gamta ir ugdymas

Internetinės Ištęstinės 6 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip psichologinis mūsų emocijų ir elgesio supratimas duoda mums naujų būdų pagerinti psichinę sveikatą ir gerovę. [+]

Dabar psichologinės terapijos ir klinikinių psichologų darbas yra labai populiarus. Šis nemokamas internetinis kursas suteikia įžangą, kaip psichologai supranta emocijas, elgesį ir mąstymo modelius ir kaip tai padeda klinikiniams psichologams suprasti jų klientų problemas.

Daugiau nei šešias savaites išnagrinėsite kai kuriuos dabartinius diagnozės ir gydymo iššūkius ir diskusijas bei psichologiniu požiūriu psichinės sveikatos psichologinį požiūrį.

Jūs gausite naujų perspektyvų diskusijoms "gamta ir ugdymas" ir suprasite, kaip įtakojama mūsų gyvenimo patirtis. Jūs taip pat aptarsite naujus tyrimus, kurie žada padėti mums tobulinti savo psichinę sveikatą ir gerovę.... [-]


Ramono Llulio supratimo link: filosofija, menas ir mokslas per Ars Combinatoria

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Pažvelkite į patrauklių filosofo Ramono Llullo darbą ir jo poveikį su šiuo nemokamu internetiniu kursu [+]

Ramonas Llullas, gimęs 13 a. Mjalorke, buvo įtakingas filosofas, rašytojas ir novatoriškas mąstytojas. Šis prieštaringas žmogus buvo grožėtis ir paniekintas kai kurių labiausiai apšviestų Europos kultūros protuose. Jis taip pat buvo vienas iš pirmaujančių 13-ojo amžiaus pabaigos intelektualinių ratą, kuriame dalyvavo arabų, žydų ir krikščionių filosofai ir mokslininkai.

Šiandien jis įgijo naują reikšmę diskusijose apie tai, kaip žiniomis dalijamasi su kitais. Šiame kurse mes ištirti jo darbą ir tai, kaip jis įtakoja menus, literatūrą, mokslą ir technologijas.

Kokias temas apimsite?

Ramono Llulio biografija

Ramon Llull darbas ir išradimai... [-]


Skaitmeninių įgūdžių kursas: auga jūsų karjera

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip skaitmeninis keičia darbo pasaulį ir kaip jūs galite sėkmingai augti savo karjerą skaitmeniniame amžiuje. [+]

Kurkite savo karjerą skaitmeniniais įgūdžiais

Skaitmeninės technologijos dabar liečia beveik kiekvieną mūsų gyvenimo aspektą, įskaitant darbą. Šio kurso metu jūs išnagrinėsite, kaip jūs galite sukurti sėkmingą karjerą skaitmeniniame amžiuje. Jūs atidžiau pažvelgsite į skaitmeninio turinio prasmę ir kaip ji pasikeitė, kaip mes dirbame.

Jūs taip pat išnagrinėsite įvairius kelius, kuriuos galėtumėte imtis savo karjerai auginti, ir kokį vaidmenį gali atlikti skaitmeninis žaidimas. Be to, jūs taip pat sužinosite apie pagrindinius įgūdžius, kuriuos mums visiems reikia klestėti šioje naujoje aplinkoje, ir kaip galite rasti paramą ir toliau mokytis, kad pasiektumėte savo tikslus.... [-]


Skaitmeninių įgūdžių kursas: socialinė žiniasklaida

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip naudoti socialinę žiniasklaidą verslui, nuo socialinės žiniasklaidos dalyvavimo kūrimo iki sėkmės įvertinimo. [+]

Sužinokite, kaip efektyviai naudoti socialinę žiniasklaidą verslui

Ar jūsų verslui reikia naudoti socialinę žiniasklaidą? Sužinokite, kodėl socialinė žiniasklaida šiandien yra svarbi įmonėms ir kaip galite ją naudoti, kad sukurtų ir tobulintumėte savo prekės ženklą.

Sužinokite apie pagrindinius veiksmus, kuriais reklamuojatės prekės ženklas per socialinę žiniasklaidą, įskaitant kampanijos tikslų nustatymą, tikslinės auditorijos ir tinkamų kanalų nustatymą, patrauklų turinio kūrimą ir buvimo valdymą. Taip pat susipažinsite su skirtingų socialinės žiniasklaidos kanalų pavyzdžiais, patarimais dėl jų naudojimo ir kaip įvertinti sėkmę ir pagerinti kampanijas.... [-]


Smart-asd kursas: Connecting People "su autizmo technologijas

Internetinės Dieninės Ištęstinės November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Rasti tinkamiausią technologinę paramą mokiniams, turintiems autizmo ir / ar protine negalia. [+]

Kodėl prisijungti prie šio kurso?

Daugelis vaikų diagnozuota su autizmo spektro sutrikimų (ASD), taip pat turi intelektinę negalią (ID). Tačiau ši grupė yra menkai atstovaujama mokslinių tyrimų ir žinių per arbata.

Šiame kurse, pirmasis jums gilesnį supratimą apie arbata su DI. Tada jums bus ištirti, kaip technologijos gali būti naudojami siekiant padėti šiems žmonėms ir pristatyti SMART-ASD "App padeda nustatyti gebėjimus ir poreikius šių vaikų ir suderinti juos su technologijomis, kurios labiausiai tinka jų.

Kas temos bus jums padengti? Įvadas į autizmo ir protinis atsilikimas Kaip gali Technologijos padėti žmonėms su autizmo ir sutrikusio intelekto Nurodykite Jums tinkamiausią technologiją kiekvienam vaikui su autizmo ir sutrikusio intelekto SMART-ASD: žmonės prijungti technologijas. Kaip padaryti konkrečias rekomendacijas kiekvienam vaikui. Ką jums pasiekti? ... [-]

Socialinių žiniasklaidos priemonių kursas "Sveikatos priežiūra: galimybės ir iššūkiai"

Internetinės Ištęstinės 5 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Suprasti, kaip socialinė žiniasklaida naudojama sveikatos priežiūros srityje, siekiant pagerinti bendravimą ir keitimąsi informacija, naudojant šį nemokamą internetinį kursą. [+]

Suprasti, kaip socialinė žiniasklaida naudojama sveikatos priežiūros srityje, siekiant pagerinti bendravimą.

Socialinė žiniasklaida pasirodė kaip naujas informacijos ieškojimo kanalas ir sukurtas ir keičiamasi vartotojo sukurtu turiniu tarpusavyje.

Tačiau kadangi informacijos kiekis, įkeltas į socialinius tinklus, tokius kaip "Facebook", "Whatsapp" arba "YouTube", toliau didėja, vis sunkiau suprasti patikimos sveikatos informacijos iš klaidinančio turinio.

Šis kursas tinka visiems, kurie žiūri į galimybes ir iššūkius, susijusius su socialinės žiniasklaidos naudojimu sveikatos priežiūros srityje, įskaitant infekcinių ligų epidemijų masinio informavimo priemonę.... [-]


Susijungimų ir įsigijimų kursas: apskaitos principai

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Suprask, kaip taikyti apskaitos ir mokesčių principus su šiuo galutiniu kursu susijungimų ir įsigijimų programoje. [+]

Kai įmonė sujungiama arba yra įsigyta, yra daug pagrindinių procesų, kurie gali padėti užtikrinti sėkmingą sandorį. Šio kurso metu jūs išnagrinėsite kai kuriuos iš šių procesų ir sužinok, kaip taikyti apskaitos ir federalinių pajamų mokesčių principus, kad būtų galima apskaičiuoti pajamas iš projekto ir pinigų srautus, ypač po sandorio sudarymo.

Kokias temas apimsite?

1 savaitė - konsolidavimas

Atsiskaitymo nuosavybės metodai ir sąnaudų metodas, jo pogrupiai ir konsolidavimas

2 savaitė. Apskaitos pirkimas ir specialios temos

Išnagrinėkite išsamią pirkimų apskaitą ir kitas sritis, pvz., Vidaus pajamų kodekso 338 skyrių, mokesčių atskaitytiną prestižą ir nematerialųjį turtą... [-]


Verslo pagrindų kursas: Projektų valdymas

Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Gaukite pagrindinių įgūdžių, kad galėtumėte efektyviai valdyti visus projekto gyvavimo ciklus, naudodami tinkamiausius metodus ir įrankius. [+]

Nepriklausomai nuo projekto tipo ar apimties, puikūs rezultatai, laiku ir pagal biudžetą visada yra iššūkis. Šis nemokamas internetinis kursas supažindina jus su esminiais įgūdžiais ir procesais, kurie palaiko sėkmingą projektų valdymą, kad galėtumėte pritaikyti juos savo kontekste.

Vizualizuoti, planuoti, valdyti ir vertinti projektus sėkmingai

Jūs išmoksite būdus, kurie padėtų jums vizualizuoti, suplanuoti ir valdyti svarbiausius jūsų projekto renginius ir įvykius, taip pat susieti projektų valdymą su atitinkamomis inovacijų, pokyčių ir žmonių valdymo teorijomis.

Jums bus pristatytos esminės priemonės, kuriomis remiamas projektų valdymas, taip pat pagrindiniai asmeniniai komandos atrankos, valdymo ir vertinimo įgūdžiai. Kursas taip pat apims projektų veiklos vertinimo ir mokymosi ateityje etapą.... [-]


Visų švietimo kursas: neįgalumas, įvairovė ir įtrauktis

Internetinės Ištęstinės November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Atraskite būdų, kaip padaryti išsilavinimą labiau įtraukiamą, ypač tose srityse, kur ištekliai yra riboti. [+]

Milijonai vaikų visame pasaulyje neturi galimybės gauti išsilavinimo dėl negalios, apiplėšdami jų potencialą ir mažindami mūsų visuomenę.

Šio kurso metu sužinosite apie inkliuzinį švietimą, suprasite, kokių kliūčių mokytis, ir kaip juos iššaukti. Per šešias savaites jūs išmoksite iš daugybės žmonių, turinčių neįgalumo patirties, ieškodami praktinių būdų kurti labiau inkliuzinę mokymosi aplinką, kurią galite pritaikyti savo srityje.

Prisijunkite prie mūsų ir padėkite sukurti pasaulį, kuriame mokymasis skirtas visiems vaikams.

Ką pasiekti?

Iki kurso pabaigos galėsite ...

Apibūdinkite inkliuzinio švietimo principus ir požiūrį Nustatykite aplinkos ir socialines kliūtis įtraukčiai Aptarkite šeimos ir bendruomenės vaidmenį remiant inkliuzinį švietimą Išbandykite, kaip sukurti inkliuzinę mokyklos aplinką Taikykite inkliuzinio ugdymo praktikų pamokas klasėje Ištyrinėkite požiūrį į sugebėjimą įgyvendinti inkliuzinį ugdymą Kas už kursas? ... [-]

įvadinis kursas Nyderlandų teisėje: pirmieji žingsniai teisinės pasaulyje

Internetinės Ištęstinės 5 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Įstatymas reguliuoja beveik visas visuomenės aspektų. Kartais tai yra labai matomas: ateini į teismą tuo atveju, prieš pagrindinių baudžiamųjų ar Parlamente karšta diskusija apie naują sąskaitą. Įstatymas taip pat reglamentuoja mažas, - bet svarbu - dalykų, pavyzdžiui, nuomos savo naują namą ar jūsų darbo sutartyje. [+]

Įstatymas reguliuoja beveik visas visuomenės aspektų. Kartais tai yra labai matomas: ateini į teismą tuo atveju, prieš pagrindinių baudžiamųjų ar Parlamente karšta diskusija apie naują sąskaitą. Įstatymas taip pat reglamentuoja mažas, - bet svarbu - dalykų, pavyzdžiui, nuomos savo naują namą ar jūsų darbo sutartyje.

Teisė taip pat labai nematomi. Pavyzdžiui nusėda bakalėja prie kasos, tu tikriausiai ne tiesiogiai žino, kad visada yra abipusis įsipareigojimas kūrybinė sutartis sudaryta tarp Jūsų ir prekybos centruose. Tai atveria daug daugiau teisių ir įsipareigojimų ne tik pristatyti bakalėja ir mokėti už jį.

Būtent dėl ​​to, kad įstatymas tiek daug įtaka kasdieniame gyvenime, tik teisines žinias visada patogu.... [-]


Žinoma, "e. Sveikata": derinti psichologiją, technologijas ir sveikatą

Internetinės Ištęstinės 6 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Kaip technologija gali jus padaryti sveika? Sužinokite apie e. Sveikatos projektą, taikymą, įgyvendinimą ir vertinimą. [+]

"E. Sveikata" - tai technologijų, naudojamų gerovei, sveikatai ir sveikatos priežiūrai, naudojimas. Tai yra skėtinis terminas, kuriame apibūdinamos sąvokos apie sveikatos būklę, technologijas ir žmones.

Šiame nemokamame internetiniame kurse mes suteiksime jums supratimą apie e. Sveikatos sritį, apibūdinsime e. Sveikatos tobulinimo metodus ir paaiškinsime teorijas, leidžiančias keisti elgesį ir palengvinti jų įgyvendinimą. Jūs taip pat suprasite, kaip e. Sveikatos technologijos yra sukurtos ir naudojamos praktikoje, naudojant įvairias atvejų studijas, užduotis ir pavyzdžius.

Šis kursas atkreipia dėmesį į e. Sveikatos kūrėjų, pacientų, sveikatos priežiūros specialistų ir sveikų žmonių, norinčių pagerinti ar išlaikyti savo sveikatą ir gerovę, perspektyvas. Šios perspektyvos yra taikomos trims pagrindinėms šio kurso temoms: Per 1 ir 2 savaites mes pristatysime e. Sveikatą ir parodysime, kaip el. Sveikatos technologijos naudojamos savireguliavimui ir profilaktikai, palaikomajam globai ir visuomenės sveikatai. 3 ir 4 savaites daugiausia dėmesio bus skiriama dizainui. Jūs išmoksite kurti e-sveikatą, atitinkančią naudotoją ir kontekstą, ir gali suvilioti ar remti žmones keisti savo elgesį. 5 ir 6 savaičių metu mes sutelkiame dėmesį į e. Sveikatos technologijų sklaidą ir vertinimą numatytame kontekste, taip pat tarp naudotojų ir kitų atitinkamų suinteresuotųjų šalių. Baigę šį kursą, turėsite naujų žinių apie e. Sveikatą, įgysite atitinkamus e. Sveikatos įgūdžius ir įgysite informacijos apie e. Sveikatos naudojimą praktikoje.... [-]


Žinoma, dirbant su vertimų: teorija ir praktika

Internetinės Ištęstinės 4 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Įkurta kaip profesija iš trečiojo tūkstantmečio prieš mūsų erą, vertimas yra vienas iš svarbiausias žmogaus veiklos, leidžia mums bendrauti vienas su kitu ir tarp kultūrų. Mes visi susiduriame vertimą mūsų kasdieniame gyvenime, nesvarbu, ar kalbame įvairiomis kalbomis, arba tik vieną. [+]

Nuo sveikatai į teisingumo sistemos, nuo savanoriško sektoriaus sporto ir meno, mes visi vis gyvena ir dirba kontekstuose, kur žmonės kalba daugiau nei viena kalba.

Įkurta kaip profesija iš trečiojo tūkstantmečio prieš mūsų erą, vertimas yra vienas iš svarbiausias žmogaus veiklos, leidžia mums bendrauti vienas su kitu ir tarp kultūrų. Mes visi susiduriame vertimą mūsų kasdieniame gyvenime, nesvarbu, ar kalbame įvairiomis kalbomis, arba tik vieną.

Nesvarbu, ar jūs reguliariai dirbti su vertėjų savo darbą, rasti sau kartais veikia kaip vertėjas ar tarpininkas, svarsto vertimą kaip galimą maršruto profesinio tobulėjimo, arba tiesiog apmąstyti apie vis Šiuo sąveika kalbų ir kultūrų aplink jus, jums turės naudos iš šio kurso.... [-]


Žinoma, futbolas: daugiau nei žaidimas

Internetinės Dieninės Ištęstinės January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Su šiuo nemokamu internetiniu kursu susipažinkite su futbolo vaidmeniu šiandien pasaulyje, įskaitant finansus, klubus, tautas ir varžovus. [+]

Ištirkite futbolo (futbolo) pasaulį, pinigus, varžovus, tendencijas, praeitį, dabartis, vyrų žaidimą, moters žaidimą ir realius dalykus. Nesvarbu, ar tai jums patinka, ar nekenčiu, ar pabandykite jį ignoruoti - prisijunkite prie mūsų, nes mes einame už scenų, kad galėtume išsiaiškinti, kodėl futbolas yra daugiau nei žaidimas.

Nuo gatvės futbolo iki kelių milijonų dolerių pervedimų, nuo vyrų žaidimo iki moterų, nuo pasaulio iki vietos, nuo Brazilijos paplūdimių iki kovos su skurdu šis internetinis kursas yra ne tik piktas, bet ir futbolas vaidina visuomenę ir galbūt netoliese esanti bendruomenė.

Kas temos bus jums padengti? Įvadas į ankstyvą istoriją, kilmę ir mitus apie futbolą Auksinės futbolo akimirkos Pasaulio futbolo, FIFA ir "Big 5" futbolo lygų kilimas Įvadas į futbolo finansus ir turtus Puikus futbolo klubas, tautos, varžovai ir rungtynės, kurios pakeitė pasaulį Įvadas į futbolo duomenis, tendencijas ir tai, ką mums sako Kas yra pasaulio čempionai ir kas juos daro čempionais? Augimas, populiarumas ir mitai apie moterų futbolą Nelygybės, benamystės ir sveikatos problemų sprendimas per futbolu Įvadas į futbolo valdymą, nuosavybės ir galios Kas daro puikią futbolo komandą? Ar futbolas yra daugiau nei žaidimas? Susipažinkite su futbolo legenda ir savo požiūriu į Braziliją ir didžiausią futbolininką, su kuriuo jie žaidžia Ką pasiekti? ... [-]

Žinoma, genealogija: tyrinėja jūsų šeimos medį

Internetinės Ištęstinės 6 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Išsiaiškink genealogiją. Atskleisk savo protėvių praeitį ir sukurkite prasmingą šeimos istoriją ar šeimos medį. [+]

Šis internetinis kursas sukurs jūsų supratimą apie genealogijos metodus ir tai, kaip perduoti savo šeimos istoriją.

Prieš pradėdami svarstyti geriausius šaltinių paieškos ir šalinimo būdus ir išsaugoti ir įrašyti tai, ką rasite, pradėsite nuo apibrėžimo, ko norėtumėte ištirti. Jūs pažvelgsite į iššūkį, kaip rasti tinkamą protėvį, įskaitant DNR tyrimo genealogijos potencialą.

Galiausiai pristatysime pagrindinius įrankius, kuriuos genealogai naudoja savo tyrimams perduoti, įskaitant šeimos medžio kūrimą, ir parodyti, kaip rašyti prasmingą šeimos istoriją, įtraukiant istorinį kontekstą.

Kas temos bus jums padengti? Skirtumas tarp pirminių, išvestinių pirminių ir antrinių šaltinių. Supratimas, kaip svarbu žinoti, kas sukūrė dokumentą ir kodėl ir kaip jie buvo sukurti. Šoniniai būdai, kaip spręsti mokslinius tyrimus, įskaitant FAN / klasterio techniką ir proto kartografavimą. Pirminės šaltinio duomenų bazės, įskaitant paieškos būdus, kaip spręsti vardų keitimo ar rašybos skirtumus; Tai apima pakaitos simbolių naudojimą. Įvadas į pagrindinius šaltinių tipus, įskaitant civilinę, bažnyčią, surašymą ir karinius įrašus, leidžia suprasti tipinį duomenų tipą, kurį šie įrašai turi ir kaip juos naudoti. Peržiūrėkite pagrindinių tarptautinių ir pasirinktų vietinių ir specializuotų duomenų bazių turinį ir apsvarstykite būdus, kaip įvertinti duomenų bazes. Genealoginio įrodymo standarto principai, įskaitant tai, kaip nustatyti įrodymus ir kaip įvertinti įrodymus. DNR tyrimų naudojimas genealoginiais tyrimais, daugiausia dėmesio skiriant Y bandymų metodams. Antrinių ir pirminių šaltinių, kurie teikia istorinį ir socialinį kontekstą, tyrimą, atsižvelgiant į jų kokybę ir jų atradimą, tyrimas. Svarbu pateikti įrodymus apie šaltinius, naudojamus šeimos istorijos tyrimams ir įvairių naudojamų nuorodų sistemų tyrimą. Įrankių, naudojamų genealoginių duomenų saugojimui, stebėjimui ir analizavimui, svarstymas; Įvairių tipų šeimos medžiai ir... [-]

Žinoma, genomo medicinoje: paciento priežiūros pertvarkymas diabetu

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip genomikos raida transformuoja mūsų žinias ir gydo tokias sąlygas kaip diabetas. [+]

Per pastaruosius dešimt metų nuo pirmojo žmogaus genomo sekos nustatymo 2003 m. Buvo padaryta didelė pažanga genetikos srityje. Dabar vienu eksperimentu dabar galima analizuoti visus 20 000 žmogaus genus, o ne sutelkti dėmesį į vieną genu vienu metu. Mes esame genomikos epochoje.

Šis nemokamas internetinis kursas pristatys genomikos temą, naudojant Exeterio universiteto mokslinį tyrimą diabeto srityje, siekiant parodyti klinikinį dabartinių genomikos žinių taikymą.

Ištirkite genominių bandymų poveikį

Mes panaudosime pacientų patirtį, kad aptartume diabeto genetinės diagnozės poveikį ir vertę pacientams, jų šeimoms ir gydytojams, atsakingiems už jų priežiūrą. Jūs sužinosite, kokia svarbi ligos patologinio mechanizmo supratimo vertė, kad progresuotų nuo genominių tyrimų iki klinikinės priežiūros pagerėjimo.... [-]


Žinoma, kad norite mokytis gyvenimo mokslas?

Internetinės Ištęstinės 2 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Mes priimsime jus į švilpukas langelio ekskursija po sporto pasaulį gyvosios gamtos mokslų, tyrinėti platų dalykų per disciplinos - nuo anatomijos į zoologijos ir viskas tarp jų, įskaitant imunologijos, ląstelių ir molekulinė biologija, genetika, fiziologija ir parazitologijos , [+]

Šis trumpas, nemokama internetinis kursas supažindins Jus su studijuoja gamtos mokslai universitetinio lygio.

Mes priimsime jus į švilpukas langelio ekskursija po sporto pasaulį gyvosios gamtos mokslų, tyrinėti platų dalykų per disciplinos - nuo anatomijos į zoologijos ir viskas tarp jų, įskaitant imunologijos, ląstelių ir molekulinė biologija, genetika, fiziologija ir parazitologijos ,

Sužinokite, ką reiškia studijuoti ir dirbti gamtos mokslų

Jūs taip pat išgirsti iš asmenų, dirbančių įvairių gyvosios gamtos mokslai karjeros srityse, įskaitant pagrindinio srityje, ir taikomuosius mokslinius tyrimus, mokslinės komunikacijos, mokymo ir mokslo raštu diapazone.... [-]


Žinoma, kaip pavyks: interviu

Internetinės Ištęstinės 3 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šis kursas buvo sukurtas ir ekspertų iš Karjera tarnybos Čia ne Šefildo universiteto padės jums pavyks interviu, ar jūs kreipiatės dėl darbo ar planuojate studijuoti. Kadangi siūloma interviu gali būti gana varginantis, mes kartu sudėjus medžiagų rinkinį, siekiant padėti jums parengti ir sėkmingai dieną. [+]

Šis kursas buvo sukurtas ir ekspertų iš Karjera tarnybos Čia ne Šefildo universiteto padės jums pavyks interviu, ar jūs kreipiatės dėl darbo ar planuojate studijuoti. Kadangi siūloma interviu gali būti gana varginantis, mes kartu sudėjus medžiagų rinkinį, siekiant padėti jums parengti ir sėkmingai dieną.

Mes padėsime jums mokslinių tyrimų organizaciją, todėl jūs galite atsakyti į šį dažnai užduodamas klausimas: "Kodėl norite dirbti mums?" su stiliumi. Mes teikti patarimus apie tai, ką dėvėti (ir kas ne dėvėti) ir eiti per kai kurių bendrų interviu klausimus. Mes turime patarimų iš darbdavių ir įtraukiant kuratorių, ką jie ieškoti kandidatų ir padengti klausimus turėtumėte užduoti juos tipus.... [-]


žinoma, kasdieninėje chemijoje

Internetinės Ištęstinės 4 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Susipažinkite su kvepalų, medicinos, alaus ir sporto organine chemija iš vieno iš didžiausių Didžiosios Britanijos universitetų [+]

Šis nemokamas internetinis kursas nagrinėja įvairias chemijos temas, susijusias su mūsų kasdieniais gyvenimo aspektais, akcentuojant svarbų organinės chemijos vaidmenį - anglies turinčių organinių junginių tyrimą. Veikla apima "virtuvėje" eksperimentus su praktiniais projektais, pradedant nuo augalų kvapų ištraukimo, iki prieskonių poveikio mikrobams tyrimo. Kursas bus ypač naudingas šeštojo kurso dalyviams, norintiems kurti savarankiškus mokymosi įgūdžius, kad padėtų pereiti į universitetą.

Naudokite realaus gyvenimo pavyzdžius organinių junginių tyrimui

Per kiekvieną kurso savaitę mes panaudosime realaus gyvenimo pavyzdžius, kad pademonstruotume, kaip paaiškinti jų reaktyvumą ir savybes paaiškinti organinių junginių struktūrą ir formą.... [-]


Žinoma, kickstart savo karjerą: gauti į universitetą

Internetinės Dieninės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Teigiamas karjeros kūrimas yra visą gyvenimą trunkantis procesas. Pasinaudokite šiuo kursu, kad atliktumėte pirmąjį žingsnį ir pradėtumėte universitetą ant priekinės kojos. [+]

Sužinokite, kaip pasinaudoti universitetu ir pradėti kurti savo karjerą

Mąstymas apie būsimą bakalauro studiją gali būti įdomus ir siaubingas, ypač su įprastomis naujienomis apie besikeičiančias darbo rinkas. Kaip turėtumėte pasiruošti ateičiai, kuri nežinoma? Universitetinis laipsnis gali būti puikus startas, jei jūsų laikas universitete bus gerai išnaudotas. Naudokitės šiuo kursu, kad sužinotumėte, kaip maksimaliai išnaudoti savo universiteto patirtį ir pradėti dirbti sėkmingai ir patenkinamai karjerai.

Kas temos bus jums padengti? Jūsų ateities vizija ir tai, ko norite sukurti savo gyvenime Kuriant savo jausmą, kas esate ir kaip tai daro įtaką jūsų karjeros pasirinkimui Suprasdami išteklius ir įgūdžius, jūs turite ir tuos, kuriuos jums gali prireikti ateityje Darbo ar verslo galimybių rūšys, kurios gali egzistuoti universitete ir už jos ribų Ištirti darbo pasaulį ir galimybes, egzistuojančias pramonėje ar srityje Kurdami savo supratimą apie karjeros galimybes ir rezultatus Kaip pasirinkti studijų programą Kaip sugrįžti ir kurti asmeninį ar profesinį skirtumą Kaip priartėti prie universiteto gyvenimo ir kuo geriau išnaudoti patirtį Sprendimų priėmimo ir planavimo strategijos Ką pasiekti? ... [-]

Žinoma, konkurencinis pranašumas: naudojant informaciją, siekiant sukurti verslo sėkmę

Internetinės Dieninės Ištęstinės November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Sužinokite informacijos vertę įmonėms ir kaip ji gali suteikti verslui konkurencinį pranašumą [+]

Pradėkite mokytis, kaip naudoti informaciją kaip konkurencinį pranašumą.

"Apple", "Facebook" ir "Google" yra trys šiandien labiausiai energingos įmonės. Ir jie turi kažką bendro: jie supranta, kad jų verslo vertė yra pastatytas ant ką jie žino apie savo verslą ir savo klientams, ir tai suteikia jiems konkurencinį pranašumą. Informacija yra raktas į šiuolaikinio verslo sėkmės.

Sužinokite iš verslo ekspertų

Deakin universiteto verslo mokykla yra pasaulinė lyderė verslo ir vadybos išsilavinimą. Jo internetinė MBA yra įskaitoma į dvidešimt pirmą vietą pasaulyje, o mokyklą akredituoja asociacija, siekianti tolesnių kolegijų verslo mokyklų (AACSB). AACSB akreditavimo bruožas yra skiriamas verslo mokykloms, kurios atitinka griežtus kokybės, akademinės ir profesinės kompetencijos standartus, ir profesionalios akreditacijos visame pasaulyje pripažintą formą institucija ir jos verslo programos gali uždirbti.... [-]


Žinoma, laiko valdymo strategijas, skirtas projektų valdymui

Internetinės Ištęstinės 2 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sukurkite savo laiko valdymo įgūdžius ir atraskite laiko valdymo strategijas, kad kiekvienas valdomas projektas veiktų sklandžiai. [+]

Kiekvienam projekto vadybininkui ar projekto vadovui buvo sukurtas projektas, kuris, atrodo, išsiskyrė iš kontrolės - sugerdamas daugiau laiko ir išteklių nei planuota. Šis kursas padės sustabdyti tai, kas vyksta.

Jūs išmoksite laiko valdymo strategijas, kad padėtumėte išvengti projektų nesugebėjimo valdyti ir plėtoti pagrindinius projekto vadovo įgūdžius, kad kiekvienas jūsų vykdomas projektas atitiktų nustatytus terminus.

Dabar atėjo laikas užbaigti bėgančius projektus.

Kas temos bus jums padengti? Įdiegti laiko valdymo procesus Paaiškinkite pagrindines laiko valdymo koncepcijas, įskaitant vėlavimą ir veda, kritinį kelią, maitinimo buferius, išteklių niveliavimą, išteklių sušvelninimą, tvarkaraščio pabaigos datą, tikslo užbaigimo datą, etapus. Paaiškinkite įvairius įrankius ir būdus, kaip pagerinti laiko valdymą, įskaitant pirmumo diagramos sudarymo metodą (PDM), kritinius kelio metodus, kritinės grandies metodą, Ganto diagramą Ką pasiekti? ... [-]

Žinoma, logiškas ir kritinis mąstymas

Internetinės Ištęstinės 8 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Pagerinkite savo loginį ir kritinio mąstymo įgūdžius šiame nemokamame internetiniame kursuose. Nustatykite bendras veiksmingo mąstymo kliūtis. [+]

Mums nuolat suteikiamos priežastys daryti ir įtikinti dalykus: tikėti, kad turėtume įsigyti prekės, palaikyti priežastis, priimti darbą, teisti kažką nekalto ar kalti, kad šis teisingumas reikalauja, kad mes atliktume kokią nors namų ruošą ir pan. Vertinant priežastis, dėl kurių mes norime padaryti ar tikėti, kad šie dalykai raginami mus kritikuoti ir logiškai mąstyti.

Pagerinkite savo loginio ir kritinio mąstymo įgūdžius

Nors mes esame raginami visą laiką naudoti savo kritinius ir loginius mąstymo įgūdžius, dauguma iš mūsų nėra tokie gerai. Šis nemokamas internetinis kursas skirtas padėti jums tobulinti ir tobulinti šiuos įgūdžius.

... [-]

Žinoma, matematikos galvosūkiai: kriptaritmai, simbologijos ir slapti kodai

Internetinės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Išbandykite ir išspręskite šifruotus matematikos galvosūkius, kurių skaičiai pakeičiami raide ar simboliais, naudojant šį nemokamą internetinį kursą. [+]

Išbandykite ir išspręskite šifruotus matematikos galvosūkius, kurių skaičiai pakeičiami raide ar simboliais, naudojant šį nemokamą internetinį kursą.

Šis internetinis kursas apžvelgia tris matematikos galvosūkius, jų istoriją ir jų kūrėjus.

Cryptarithms: kai skaitmenys buvo pakeisti raidėmis, kuriems reikia žodinės aritmetinės juos išspręsti. Simboliai: kur skaičiai pateikiami simboliais, įskaitant senovės ir šiuolaikinių pasaulių pavyzdžius. Matematinių operatorių galvosūkiai: kur pateikiami numeriai, tačiau trūksta operatoriaus. Pavyzdžiui, ką reiškia žvaigždutė * 1320 = 6?

Jūs išmoksite savo smegenis, tobulinsite savo problemų sprendimo įgūdžius ir išmokysite matematikos galvosūkių iššifravimo meną ir mokslą.... [-]


Žinoma, mokykis koduoti duomenų analizę

Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Šis hands-on žinoma, bus išmokyti jus, kaip rašyti savo kompiuterines programas, vieną eilutę kodo vienu metu. Jūs sužinosite, kaip pasiekti atvirus duomenis, išvalyti ir analizuoti bei kurti vizualizacijas. Jūs taip pat sužinoti, kaip parašyti ir pasidalinti savo analizes, privačiai ar viešai.

[+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Šis hands-on žinoma, bus išmokyti jus, kaip rašyti savo kompiuterines programas, vieną eilutę kodo vienu metu. Jūs sužinosite, kaip pasiekti atvirus duomenis, išvalyti ir analizuoti bei kurti vizualizacijas. Jūs taip pat sužinoti, kaip parašyti ir pasidalinti savo analizes, privačiai ar viešai. Turėsite įdiegti nemokamą programinę įrangą (žr. Toliau pateiktus reikalavimus), kad galėtumėte išmokti koduoti "Python", plačiai naudojamą visų disciplinų programavimo kalbą, nes remia mokslo ir inžinerijos bibliotekas ir vizualizavimo įrankius bei plataus vystymosi įrankių spektrą. Jūs parašyti analizę ir padaryti kodavimo pratimus per populiarų Jupyter Nešiojami kompiuteriai platforma, kuri leidžia jums iš karto pamatyti veikia kodą rezultatas ir padeda jums nustatyti - ir nustatyti - jokių klaidų lengviau. Jūs pažvelgsite į realius Pasaulio sveikatos organizacijos, Pasaulio banko ir kitų organizacijų duomenis. Jūs būsite skatinami aptarti duomenis ir savo analizes su savo kolegomis besimokančiųjų ir statyti mokslininkų visame šių ir kitų rinkinių bendruomenę.... [-]


Žinoma, muzikos autorių teisių: suprasti autorių teisių įstatymą, kai dirbate su muzika

Internetinės Ištęstinės 2 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Supraskite JK muzikos autorių teisių įstatymą ir tai, kaip jis taikomas jums kaip kūrėjo, gamintojo, rinkodaros, platintojo ar muzikos licencijos turėtojo. [+]

Susipažinkite su JK muzikos autorių teisių įstatymu ir kaip jis gali būti naudingas muzikantams

Šis internetinis kursas supažindina jus su pagrindiniais JK muzikos autorių teisių įstatymo aspektais.

Jis atsako į tokius klausimus: kas saugoma autorių teisių ir kas ne? Kokiomis aplinkybėmis galėtumėte pakartotinai naudoti autorių teisių saugomą medžiagą be leidimo ar mokėjimo? Kaip veikia kolektyvinio ugdymo draugijos? Ir kaip jūs galite užsidirbti pinigų kaip muzikantas per licencijavimo sandorius, savarankiškai publikuoti ar išleisti muziką?

Nekilnojamojo gyvenimo muzikantai dalijasi savo patirtimi visą kursą, siūlydami patarimus dėl autorių teisių, kopijuoti kitų atlikėjų ir išvengti netyčinio patekimo į kopijavimo spąstus.... [-]


Žinoma, nustatant maisto sukčiavimą

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šiame kurse mes pažvelgti aktualiais klausimais, susijusiais su "Maisto sukčiavimo" ir ieškoti būdų, analizinė chemija gali padėti savo identifikavimo ir prevencija. Mes pasidalinti įdomių pavyzdžių, pavyzdžiui, baltos duonos istoriją ir stebina ingredientas kartą rasta kartaus alaus. [+]

Maisto pramonė yra viena iš svarbiausių verslo sektorių visame pasaulyje. Kiekvienas ją naudoja, bet kiek žmonių ja piktnaudžiauti? Kaip mes stebime didėjančią globalizaciją tiekimo grandinės, vis uždavinys yra tikrinti ginčytiną tapatybę žaliavų maisto mes valgome.

Šiame kurse mes pažvelgti aktualiais klausimais, susijusiais su "Maisto sukčiavimo" ir ieškoti būdų, analizinė chemija gali padėti savo identifikavimo ir prevencija. Mes pasidalinti įdomių pavyzdžių, pavyzdžiui, baltos duonos istoriją ir stebina ingredientas kartą rasta kartaus alaus.

Rytų Anglijos universitetas sujungė jėgas su pasaulinio garso instituto Maisto tyrimų (IFR), kad jums šį unikalų kursą. Jūs būsite vadovaujama Kate Kemsley, specialistas pažangių prietaisų naudojimo matavimo cheminę sudėtį maisto medžiagų. Kurso turinys yra susijęs su UEA MChem magistrantūros programa, kuri palaiko galutinis kurso studentams praktinius tyrimų projektus šioje mokslo srityje.... [-]


Žinoma, rūpestingai rūpinantis: viskas teisinga

Internetinės Ištęstinės 5 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Šiame nemokamame internetiniame kurse bus išnagrinėtas rūpestingos priežiūros poveikis tiek gydytojams, tiek sveikatos ir socialinės rūpybos vartotojams. [+]

Visuomenės sveikatos priežiūros ir socialinės priežiūros svarba pastaraisiais metais buvo atkreipta į akivaizdų viešą tyrimą dėl netinkamo elgesio ir kartais pacientų mirčių, pavyzdžiui, Morecambe įlankoje ir Mid Staffordshire ligoninėse.

Ištirkite rūpestingos priežiūros klausimą

Šis nemokamas internetinis kursas išnagrinės klausimą dėl rūpestingos priežiūros, atsižvelgiant į pagrindinius šių tyrimų aspektus ir kitas teorines perspektyvas. Tai apima poreikį sukurti bendrą, į žmogų orientuotą kultūrą visose organizacijose. Šis asmenybės centravimas neapsiriboja tik pacientais, bet apima ir tai, kaip organizacijos traktuoja personalą ir kultūrą pačioje organizacijoje.... [-]


Žinoma, skaidriai ir atvirai socialinių mokslų tyrimams

Internetinės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Dėl įrodymais pagrįstos politikos formavimo didėja paklausa, tačiau socialinių mokslų bendruomenėje vis labiau pripažįstama, kad ribotas skaidrumas ir atvirumas tyrimuose prisidėjo prie plačiai paplitusių problemų. [+]

Dėl įrodymais pagrįstos politikos formavimo didėja paklausa, tačiau socialinių mokslų bendruomenėje vis labiau pripažįstama, kad ribotas skaidrumas ir atvirumas tyrimuose prisidėjo prie plačiai paplitusių problemų.

Ištyrinėkite socialinių mokslų tyrimų skaidrumo klausimus ir kaip juos išspręsti

Šiame nemokamame internetiniame kurse mes aptarsime pagrindinius šiandieninių socialinių mokslų skaidrumo ir atkuriamumo klausimus, įskaitant sukčiavimo, skelbimo šališkumo ir duomenų gavybos problemas.

Mes taip pat aptarsime daugybę naujausių šių problemų sprendimo būdų, įskaitant:

Išankstines studijas ir išankstinio analizės planų rengimą Atlikti replikacijas Atlikti metaanalizę Duomenų atvirumas ir prieinamumas Vizualizuoti duomenis sąžiningai ir efektyviai. Taikykite priemones, kad savo socialinių mokslų tyrimus atliktumėte atvirus ir skaidrius ... [-]

Žinoma, sunkus elgesys: strategijos, skirtos padėti jauniems žmonėms

Internetinės Ištęstinės 5 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Kaip jūs galite valdyti sudėtingą jaunų žmonių elgesį? Sužinokite apie šį nemokamą internetinį kursą, kuriame pateikiami naujausieji tyrimai. [+]

Šiandien jauniems žmonėms kyla didėjančių problemų, dėl kurių dirbate ir padeda mokytis, yra svarbesni nei bet kada. Šis kursas padės pagerinti jūsų patirtį dirbant su jaunais žmonėmis. Žinoma, naudosime naujausius tyrimus, kad ištirtume elgesio problemas ir pažiūrėtų į strategijas, padedančias kurti įrankių rinkinį, kad pakeistumėte elgesį. "Ambition School Leadership" dirba su įvairiais ekspertais, kurie siūlo empirines žinias ir mokymąsi iš skirtingų mokyklų nustatymų, todėl jų kompetencija yra sudaryta iš tiek mokslinių tyrimų, tiek tiesiogiai dirbančių su jaunimu žmonių.

Įvertinkite savo dabartinę praktiką, susijusią su elgesio valdymu ir keitimu. Apsvarstykite savo dabartinę tikrovę ir palyginkite ją su idealia situacija. [-]

Žinoma, sveikatos technologijų įvertinimas: pasirenkant, kokie gydymo būdai yra finansuojami

Internetinės Ištęstinės 4 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip vertinami nauji vaistai ir gydymas prieš juos pristatant. [+]

Šis kursas padės suprasti, kaip ir kodėl vaistų ir gydymo būdai yra finansuojami, ir sužinoti, kaip sveikatos priežiūros organizacijos sprendžia, ar turėtume prieigą prie tam tikrų gydymo būdų.

Jūs sutelksite dėmesį į pagrindinę informaciją, kuri naudojama priimant šiuos sprendimus, - sveikatos technologijų vertinimo (HTA).

Kas temos bus jums padengti?

Šiame kurse mes pažvelgėme į:

Koks sveikatos technologijų vertinimas ir kaip jis taiko sveikatos priežiūros sprendimus priimantys asmenys, kad informuotų apie jų pasirinkimus, kokie vaistai ir gydymas turėtų būti prieinami pacientams - tai reiškia, kad reikia atsižvelgti į gydymo naudą ar poveikį ir jo išlaidas. Tokių įrodymų, kurie gali mums padėti nuspręsti, ar gydymas yra naudingas, ir kokios naudos jis gauna, rūšys. Įvairių tipų įrodymų, daugiausia dėmesio skiriant klinikiniams tyrimams, ką jie gali pasiūlyti, jų apribojimai ir kodėl jie yra ypač svarbūs HTA. Metodai, naudojami esamus tyrimus ir įrodymus apie gydymą kartu, kad galėtume aiškiai suprasti, kokią naudą teikia gydymas. Norėdami tai padaryti, mes pažvelgė į metodiką, pavadintą "sytematic reviewing", kurioje įrodymai yra sujungti į vieną ataskaitą, ir naudoja statistinius metodus, kad duomenys iš kelios studijos kartu būtų vienodo gydymo poveikio įvertinimo rezultatas. Kaip narkotikų sąnaudos ir ekonominis poveikis gali būti lyginami su esamais gydymo būdais. Norėdami tai padaryti, pažvelgėme į tai, kaip naudojama specifinė mokslinių tyrimų technika, ekonominis modeliavimas. Mes apžvelgėme įvairių modelių tipus, jų vertę HTA ir tai, kaip jie derinami su mūsų sistemingai atlikto gydymo klinikinio veiksmingumo peržiūra, kad būtų galima įvertinti sąnaudas ir naudą. Mes taip pat pažvelgė į galutinę HTA ataskaitą, kad galėtume tiesiogiai suprasti informaciją,... [-]

Žinoma, tiriant ekonomiką: ar naujoji karta bus blogesnė?

Internetinės Dieninės Ištęstinės November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Ar naujoji karta bus geresnė ar blogesnė negu jų tėvai? Pažvelkite į abi diskusijų puses ir nuspręskite sau. [+]

Ištirkite naujos kartos ekonomines perspektyvas ir kaip tobulinti.

Kita karta susiduria su neaiškiomis ekonominėmis perspektyvomis. Šis internetinis kursas paaiškina, kodėl.

Jūs gausite įžangą pasaulio ekonomikai, kaip ji patiria ekonomikos augimo spąstus ir kritimus, ir kaip tai veikia pasaulinę gerovę.

Mes apsvarstysime priežastis būti optimistiškai ir priežastis būti pesimistiškai. Mes aptarsime, kiek naujoji karta gali tikėtis būti geresnė ar blogesnė negu dabartinė karta.

Galėsite pasidalinti savo nuomone apie tai, kas labiau tikėtina, ir išgirsti, kaip žinomi ekonomistai ir kiti mokslininkai gali turėti skirtingus požiūrius į šį klausimą.... [-]


Žinoma, tyrinėdamas anglų kalbos mokymo pasaulį

Internetinės Ištęstinės 6 savaites February 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip mokytis anglų kalbos kaip užsienio kalbos (TEFL). Išbandykite galimybes mokyti anglų kalbos užsienyje ar namuose. [+]

Anglų kalbos mokymas yra puikus būdas pamatyti pasaulį. Ir tai nepaprastai patenkinta - jūs pamatysite, kaip mokiniai puikius dalykus pasiekia su savo naujais įgūdžiais.

Štai kodėl tūkstančiai žmonių kiekvienais metais užima pareigas visame pasaulyje, mokydami anglų kalbos kaip užsienio kalbos.

Jei norite prisijungti prie jų, dabar yra jūsų šansas. Šis internetinis kursas nagrinėja anglų kalbos mokymo (angl. Language Teaching, angl. Language Teaching, angl. Language Teaching, angl. Language Teaching - angl. Language Learning - angl. Language Teaching, angl.

Jūs gausite patarimų iš kolegų mokytojų ir ekspertų iš Kembridžo anglų kalbos vertinimo, kuris padės jums mokyti anglų užsienyje ar namuose.... [-]


Žinoma, tyrinėdami mūsų vandenynus

Internetinės Ištęstinės 4 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Pažvelkite į mūsų gilaus vandenyno padengtą pusę pasaulio ir kaip mūsų gyvenimas įtakoja paslėptą mūsų planetos veidą. [+]

Pirmieji astronautai, palikę Žemės orbitą, pamatė mūsų "mėlyną planetą" pirmą kartą. Bet kas guli mūsų pasaulio pusei, padengtu vandeniu giliau nei dviejų mylių? Kaip mūsų kasdienis gyvenimas yra susijęs su vandenyno gelmėmis, kokie iššūkiai ir galimybės šiam anksčiau paslėpta sfera laikosi mūsų ateičiai?

Šiame kurse jūs prisijungsite prie mokslininkų, tyrinėjančių vandenyną iš giliausių povandeninių angų į šaltuosius lenkų vandenis, eikite giliau, ilgiau ir dažniau nei bet kada anksčiau - ir sužinokite, kaip tai, ką mes dabar žinome apie vandenynų gelmes, yra taip pat nuostabu, kaip Nežinomas, kuris išlieka. Šio kurso metu pamatysite, kaip gilus vandenynas nebėra pasiekiamas, ir prisijungti prie pasaulinės diskusijos apie mūsų "mėlynosios planetos" ateitį.... [-]


Žinoma, valdydamas pinigus

Internetinės Ištęstinės 8 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Gaukite įgūdžių valdyti savo asmeninius finansus: valdyti biudžetus, skolas, investicijas, turto įsigijimą, pensijas ir draudimą. [+]

Kai tikros pajamos mažėja ir asmeninė skola yra rekordiškai aukšta, niekada nebuvo geresnio laiko pagerinti savo asmeninius finansinius įgūdžius - "Mano pinigų" valdymas siekia tai padaryti.

Šis nemokamas internetinis kursas prasideda suteikiant jums praktinių patarimų, kaip surinkti biudžetą ir jį panaudoti priimant gerus sprendimus dėl jūsų išlaidų. Jūs išnagrinėsite skolas ir investicijas ir sužinok, kaip hipotekos naudojamos namų nuosavybės finansavimui. Paaiškinamas esminis pensijų planavimo klausimas, kuriame pateikiami nurodymai dėl įvairių pensijų produktų.

Kursas baigiamas nagrinėjant skirtingas draudimo rūšis ir teikia praktinių patarimų, kaip priimti racionalius sprendimus, kokius draudimo produktus pirkti.... [-]


Žinoma, visuomenės sveikatos istorija po karo Britanijoje

Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Suprasti, kur atsirado visuomenės sveikata, kodėl ji atrodo taip, kaip tai daro šiandien ir kur ji gali eiti toliau. [+]

Istorija gali pasiūlyti unikalią pažvelgti į visuomenės sveikatos problemas, politiką ir praktiką praeityje ir yra labai svarbi mūsų supratimui apie sveikatos apsaugą šiuolaikiniame pasaulyje.

Šis internetinis kursas suteiks jums galimybę praeitimi aptarti su dabartine, leidžiančia jums nustatyti besikeičiančią visuomenės sveikatos būklę pokario Didžiojoje Britanijoje kontekste su šiandien pastebimais pokyčiais.

Kas temos bus jums padengti? Kaip per pastaruosius 70 metų Britanijoje pasikeitė visuomenės sveikatos reikšmė ir mastas Visuomenės sveikatos paslaugų pobūdis ir jų tarpusavio ryšiai su vietos valdžios institucijomis ir Nacionaline sveikatos tarnyba Atskira atsakomybė už visuomenės sveikatą Kaip lėtinė liga tapo pagrindine visuomenės sveikatos problema Infekcinių ligų išlikimas ir naujų sąlygų, tokių kaip ŽIV / AIDS atsiradimas Socioekonominis statusas ir jo poveikis visuomenės sveikatai Sveikatos ugdymo metodai, taktika ir efektyvumas Bandoma naudoti taisykles, skirtas visuomenės sveikatai gerinti Visuomenės sveikatos ribos, jos sėkmės ir nesėkmės laikui bėgant. Ką pasiekti? ... [-]

Žinoma, įvedant robotą: statykite robotą

Internetinės Ištęstinės 5 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Suprojektuokite, kurkite ir programuokite paprastą robotą ir dalinkitės ja su kitais besimokančiaisiais. [+]

Štai jūsų galimybė sukurti paprastą robotą.

Robotika - tai viskas apie aparatūros ir programinės įrangos integravimą. Šiame kurse jūs suprojektuosite, sukursite ir suprojektuosite paprastą robotą su mažiausiai dviem sujungimais, kurie gali turėti rašiklį ar pieštuką ir parengti suderintą liniją ant popieriaus lapo. Yra daugybė būdų, kaip iš tikrųjų sukurti tokią robotą, ir tai priklausys nuo jūsų įgūdžių lygio, biudžeto ar įrangos, kurią galite gauti.

Galite rasti projekto iššūkį. Jums reikės sujungti keletą įgūdžių, tokių kaip mechaninis dizainas ir programinės įrangos kūrimas. Programinė įranga turi įdiegti kinematinius algoritmus, taip pat bendrauti su jutikliais ir varikliais. Turėsite sugeneruoti taškų trajektoriją, kad robotas galėtų pereiti į darbalapį, patikrinti ir koreguoti programinę įrangą, kad pagerintų roboto veikimą. Pasibaigus kursui, būsite pakviesti pateikti atlikto roboto vaizdo įrašą, skirtą tarpusavio peržiūrai.... [-]


Žinoma, įšaldytą sieną: stebėti želdynų ledyną iš kosmoso

Internetinės Ištęstinės 3 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip Grenlandijos ledo sluoksnis yra stebimas iš kosmoso ir žemės, kad suprastume mūsų praeities, dabarties ir ateities klimatą. [+]

Sužinokite, kaip klimato kaita daro įtaką Grenlandijos ledo lapui

Per pastaruosius 100 000 metų sudaryta iš suslėgto sniego sluoksnių, o didžiulis Grenlandijos ledo sluoksnis veikia kaip vertingas mūsų praeities klimato istorija ir būsimos klimato kaitos problema.

Šis internetinis kursas pabrėžia, kaip Grenlandijos ledo sluoksnis yra stebimas iš kosmoso ir žemės. Pažvelgsite į Žemės stebėjimo (EO) palydovų, pvz., "Cryosat", atliktus matavimus, technologijas ir technologijas, sukurtus duomenis, jų naudojimą ir iššūkius.

Jūs taip pat išnagrinėsite ledo vaidmenį klimato sistemoje ir klimato kaitos poveikį Grenlandijos ledo plotui.

Kas temos bus jums padengti? Palydovinės Žemės stebėjimo technologijos, terminologija ir duomenų produktų rūšys, prieinamos stebint ledkalus Suprasti unikalius ledo storio ir dinamikos matavimus, kuriuos gali pateikti palydoviniai duomenys Kaip pasiekti procesą ir dirbti su Žemės stebėjimo duomenimis ir ledo formos matavimo įrankiais Žemės stebėjimo duomenų naudojimas įvairiose mokslo, politikos ir sprendimų priėmimo srityse kartu su modeliais Ką pasiekti? ... [-]

Žinoma: filmo verslas

Internetinės Ištęstinės 6 savaites October 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Ištirkite intriguojantį kino gamybos pasaulį ir sužinokite apie plėtros, platinimo ir finansavimo sudėtingumą. [+]

Filmo kūrimas yra kūrybiškas išnaudojimas, bet kaip ir bet kuris kitas verslas, tikslas yra ir uždirbti pinigus.

"The Business of Film" sukūrė "Open University" kartu su "Pinewood Studios" - pirmaujančia studijų paslaugų teikėja pasaulinėms ekranų pramonei. Studijos yra neseniai filmuotos "Žvaigždžių karai": VII epizodas - "Force Awakens" ir 24-asis "James Bond" filmas "Spectre".

Naudojant vertės grandinės koncepciją ir svarbius nepriklausomus kino atvejų tyrimus, kursas suteikia praktinį ir išsamų pagrindinių verslo sprendimų tyrimą.

Kodėl filmai žlugo?

[-]

Žinoma: internetinis verslas: skaitmeninė rinkodara sėkmei

Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Suprasti, kaip skaitmeninė rinkodara gali padėti jums pradėti vieną iš keturių kursų "Online Business Success" programoje. [+]

Šis nemokamas internetinis kursas supažindins jus su sparčiai besikeičiančiu skaitmeninės rinkodaros pasauliu ir jo vaidmeniu, skatinančiu informuotumą ir internetinių įmonių pardavimą. Mes kartu einame į klientų kelionę, kad sužinotume, kaip žmonės naudojasi skaitmenine paieška, įtraukia, peržiūri ir perka.

Sužinokite, kaip sukurti skaitmeninės rinkodaros strategiją

Jei nežinote, kur einate, niekada nebūsite, todėl jums reikia strategijos, nukreiptos į skaitmeninio rinkodaros sprendimų priėmimą. Mes suteiksime jums žingsnis po žingsnio, kaip sukurti savo skaitmeninės rinkodaros strategiją, kad galėtumėte tinkamai stengtis prisijungti ir išlaikyti savo vertingiausius klientus internete.... [-]


Žinoma: ištirti animaciją

Internetinės Ištęstinės 4 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Šiame nemokamame NFTS kurse sužinokite animacinius metodus, įskaitant "stop motion", "2D", "CGI" ir "pixilation", kurių apdovanojimus pelnę animatoriai. [+]

Nesvarbu, ar esate jaunasis animatorius ar animatoriaus gerbėjas, norintis daugiau sužinoti apie tai, kas vyksta už scenos, šis nemokamas internetinis kursas iš tarptautinės pripažintos Nacionalinės kino ir televizijos mokyklos (NFTS) turės kažką jums.

Per keturias savaites mūsų apdovanojimų pelniusių animatorių komanda padės jums suprasti istorijas ir demonizuoti savo animacijos techniką.

2 - 2D ar cel animacija.

3 - didelio masto animacija realiame pasaulyje.

4 - CGI arba 3D kompiuterinė animacija.

NFTS kartu su Creative Skillset siūlo šį kursą. "Animation" tyrinėjimai apima nemažai apdovanojimų prestižinių trumpametražių filmų, kuriuos sukūrė neseniai baigę NFTS, ir galimybės išbandyti smulkaus animacijos techniką.... [-]


Žinoma: karališkojo maisto istorija ir šventė

Internetinės Dieninės Ištęstinės 5 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Diagrama karališkojo maisto istorijos karališkųjų rūmų spindesyje. [+]

Ištirkite karališkojo maisto istoriją per penkių pagrindinių monarchų skonį.

Nuo Tudorų iki XX a. Jūs prisijungsite prie skaitytojų universiteto ir istorinių karališkųjų rūmų ekspertų istorikų, kuratorių ir maisto mokslininkų, taip pat galėsite mėgautis kintančiomis karališkųjų kartų skonėmis ir pasimėgauti savo rūmų spindesiu. Pasimėgsime intymiai žvilgsniu už kai kurių neįtikėtinų Anglijos pilių. Henris VIII Hampton Court rūmuose, Elizabeth I Londono bokšte, George I Hampton Court rūmuose, George III Kew rūmuose ir Kensingtono rūmuose esanti Viktorija.

Kas temos bus jums padengti?

1 savaitė: King Henry VIII ir Hampton Court rūmai

"Tudor" virtuvės Hampton Court rūmuose ir maitinimas karaliui, jo teismui ir tarnams. Edward VI šventės ir krikštas. Henrio plečiasi liemens linija ir mokslas už jo manoma, sunkiųjų baltymų dietą. ... [-]

Žinoma: kas yra lyderystė?

Internetinės Ištęstinės 2 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Vadovavimas yra terminas, kuris dažnai naudojamas ir dažnai neteisingai suprantamas. Sužinokite, kas yra lyderis ir kaip galite vadovauti. [+]

Ištirkite lyderius ir vadovus, kad padidintumėte savo lyderio veiksmingumą

Per šį dviejų savaičių kursą mes ieškosime atsakyti į klausimą: "Kas yra lyderystė?" Pirmą savaitę mes išnagrinėsime dvi pagrindines lyderystės perspektyvas: lyderis kaip asmuo ir vadovavimas kaip praktika. 2-ojoje savaitėje mes analizuojame vadovavimo ir valdymo skirtumus, kad galėtumėte nustatyti, ar esate lyderis valdymo vaidmenyje, lyderis be valdymo vaidmens, ar vadovas, kuris turi tapti lyderiu. Išnagrinėję galios ir įtakos šaltinius ir kaip suvokimas formuoja elgesį, galėsite veiksmingiau spręsti svarbius klausimus.

Kas temos bus jums padengti?

Šis minties provokuojantis kursas padės atrasti daugiau apie save ir kitus, kaip mes ištirti:... [-]


Žinoma: kas yra protas?

Internetinės Dieninės Ištęstinės 6 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Išbandykite labiausiai tinkamas mokslo ir filosofines sąvokas, kad galėtumėte suprasti savo protus su šiuo nemokamu internetiniu kursu [+]

Šis nemokamas internetinis kursas apims mokinius ir praktikus, kurie domina, kaip protas veikia. Juo siekiama sukurti tiltus tarp tradiciškai antagonistinių požiūrių į proto supratimą.

Kas yra protas?

Šis klausimas nustebino filosofus, mokslininkus, istorikus ir įprastus žmones per laiką ir kultūrą.

Nors medicinos supratimu apie tai, kaip veikia smegenys, galima paaiškinti neurologines funkcijas ir sutrikimus, yra esminis klausimas, ką protas kalba apie kitą problemą.

Šiam klausimui negali būti atsakyta tik moksliniu smegenų supratimu, nei grynai filosofiniu ar psichologiniu požiūriu. Daugelis disciplinų bandė spręsti šį klausimą ", todėl buvo keli ir kartais prieštaringi atsakymai.... [-]


Žinoma: kultūros paveldas ir miestas

Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Sužinokite, kaip miestai plėtoja savo unikalias kultūras ir ištirti pagrindines sąvokas, susijusias su kultūros paveldu. [+]

Kultūros paveldas paprastai aptariamas nacionaliniu ar religiniu požiūriu: kalbame apie italų kultūrą, graikų civilizaciją, islamišką meną ir pan. Tačiau šiandien miestai kuria savo paveldą per muziejus, galerijas, meno prekių rinkas ir miesto tinklus. Miestai projektuoja save kaip kultūrinius centrus, atstovaujančius ir jungiančius visus regionus, pvz., Dohą ir JAE, Singapūrą ir Pietryčių Aziją, Los Andželą ir Šiaurės Ameriką.

Naudodamiesi šiais ir kitais pavyzdžiais, per šį kursą tiksliai išnagrinėsite, ką reiškia miesto kultūros paveldas ir su juo susijusios pagrindinės sąvokos.

Kas temos bus jums padengti?

Kultūros paveldas urbanizuojančiame pasaulyje... [-]


Žinoma: laivų baimės ir panardinami pasauliai: jūrų archeologija

Internetinės Dieninės Ištęstinės November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Sužinokite, kaip jūrų archeologija tiria mūsų besikeičiančius santykius su vandenynais ir jūromis, nuo 2,5 mln. Metų iki šių dienų. [+]

Žmonės tyrė ir priklausė nuo mūsų planetos vandenynų tūkstantmečiams. Tuo metu mūsų pasaulio geografija radikaliai pasikeitė, nes pakrantės regionai užtvindė ir salos pakilo ar prarasta po bangomis. Kadangi 70% pasaulio paviršiaus padengta vandeniu, nepasiekiamas, tačiau daugiausiai nepaliestas žmogaus gyvenimo įrašas paliktas po jūra, kad galėtumėme atrasti iš mūsų ankstyviausių protėvių iki pat dabarties. Per ilgį šio "Shipwreck" ir "Submerged Worlds" kursą mes sužinome apie jūrų archeologiją kartu - ieškodami povandeninių kraštovaizdžių iš senovės Viduržemio jūros iki priešistorinės Šiaurės jūros ir atsižvelgdami į laivų baimę nuo Indijos vandenyno iki Ramiojo vandenyno pakrantės į Ameriką.... [-]


Žinoma: mokytis tinklo amžiaus

Internetinės Dieninės Ištęstinės 2 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Ką reiškia mokytis tinklo aplinkoje? Sužinokite ir sužinokite, kaip naudotis savo asmeniniu mokymosi tinklu. [+]

Plėtoti įgūdžius norint sėkmingai mokytis šiandien.

Skaitmeninės technologijos iš esmės pasikeitė, kaip mes mokomės. Internetas yra ne tik informacijos šaltinis, bet ir vieta sąveikai, stipendijoms ir kūrybiškumui.

Šiame pasaulyje, kuriame žinias plačiai paplitęs, prieinamumą lemia ir priklauso nuo asmens mokymosi tinklo stiprumo. Šis kursas suteiks jums įgūdžių, reikalingų sėkmingam išsilavinimui, šiame tinkliniame amžiuje. Jūs išnagrinėsite mūsų skaitmeninius skirtumus ir kaip juos spręsti bei išnagrinėti būdus, kaip išplėsti ir valdyti savo asmeninį mokymosi tinklą.

Kas temos bus jums padengti? Kaip mes mokomės tinklo amžiuje (mokymosi teorija) Supratimas apie skaitmeninę nelygybę ir skaitmeninę pilietiškumą švietimo kontekste Koks jūsų asmeninis mokymosi tinklas (PLN) ir kaip jį naudojate Jūsų tinklo augimas - naujų ryšių ir patikimumo įvertinimo Prisideda prie savo tinklo - tvarko savo internetinę tapatybę (vienintelė arba daugybė); kurti ir dalintis Tinkle dirbti - ieškoti; siuntimas / prašymas / paskelbimas; bendradarbiauti Ką pasiekti? ... [-]

Žinoma: nuo rašalo iki garso: dekoduojantis muzikos rankraščius

Internetinės Dieninės Ištęstinės November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Apsilankykite muzikinių užrašų istorijoje ir sužinokite, kaip dekoduoti viduramžių muzikos rankraščius [+]

Daugelis žmonių žino, kad muzika turi savo scenarijų - užrašą. Tačiau retai jie žino apie senas šios žymėjimo sistemos tradicijas.

Šio kurso metu mes grįšime laiku ir išmėginsime viduramžių muzikinius užrašus. Mes parodysime, kaip iššifruoti ir perduoti ankstyvasis apibūdinimo sistemos. Ir mes aptarsime muzikos žymėjimo iššūkius ir principus, remdamiesi semiotikos metodais ir vizualine teorija.

Kokias temas apimsite?

Muzikos rankraščiai ir užrašai bei jų evoliucija per istoriją.

Ankstyvosios apibendrinimų sistemos dekodavimas ir transkripcija.

Muzikos žymėjimo uždaviniai ir principai, susiję su semiotikos metodais ir vizualine teorija.... [-]


Žinoma: pasiruošti karjeros sėkmei universitete

Internetinės Ištęstinės 3 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip maksimaliai išnaudoti savo laiką universitete ir užtikrinti, kad turite įgūdžių ir patirties absolventų darbdaviai nori. [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Tinkamo laipsnio ir universiteto pasirinkimas gali jaustis bauginantis, nerizikuodamas dėl to, ką ketinate daryti po baigimo. Tačiau, kai absolventų darbo rinka tampa vis konkurencingesnė, dabar labai svarbu pradėti galvoti apie jūsų ilgalaikę karjerą ir įsidarbinimo galimybes.

Šis nemokamas internetinis kursas parodys, kaip maksimaliai išnaudoti laiką, kurį jūs išleidžiate aukštojo mokslo srityje, o pagrindinis tikslas yra pagerinti savo perspektyvas, kai baigsite studijas.

Naudok aukštąjį išsilavinimą savo įgūdžių ir patirties ugdymui

Per tris savaites, Jūs:

Didinti savo supratimą apie savo įgūdžius, vertybes ir interesus; [-]

Žinoma: protingas pasirinkimas: išplėsti savo akiratį

Internetinės Dieninės Ištęstinės November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Nemokamas internetinis kursas iš UCAS, siekiant padėti studentams suvokti JK aukštojo mokslo galimybių turtingumą. [+]

Šis kursas buvo sukurtas UCAS, kad padėtų jums geriau suprasti jums prieinamas studijų ir mokymo galimybes. Platus temų, universitetų ir pasirinktinių galimybių spektras gali būti nepaprastai svarbus. Jūsų pasirinkimų ir sprendimų nagrinėjimas gali būti gana nelengvas. Taigi mes sukūrėme rinkinį medžiagų, kurios padėtų formuoti jūsų mąstymą.

Pasirinkite tinkamą temą ir kelią

Užsiregistruodami galėsite sužinoti daugiau apie savo pasirinkimus ir sustiprinti savo sugebėjimą priimti tinkamus sprendimus. Mes suteiksime supratimą apie dalykų pasirinkimą ir skirtingus kelius, kuriuos po mokyklos, aukštojo mokslo ar kitais mokymo maršrutais galima imtis, pasirinktą karjeros kelią.... [-]


Žinoma: siekiama didesnio: pabėgėlių ir prieglobsčio prašytojų galimybė gauti aukštąjį išsilavinimą

Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Šis kursas skirtas padėti pabėgėliams ir prieglobsčio prašytojams gauti informaciją, reikalingą jiems kreiptis dėl universiteto Jungtinėje Karalystėje. [+]

Šis kursas skirtas padėti pabėgėliams ir prieglobsčio prašytojams gauti informaciją ir paramą, reikalingą jiems kreiptis į universitetus JK. Stebėkite Ahmadą ir Rassiną, nes jie padeda jums per paraiškų teikimo procesą, padėdami jums suprasti, kur norite eiti ir kaip ten patekti. Kursą remia aukštojo mokslo, pabėgėlių paramos tinklų, kalbos vertinimo paslaugų teikėjų ir universitetuose besimokančių pabėgėlių ekspertų grupė.

Kas už kursas?

Šis kursas skirtas pabėgėliams ir prieglobsčio prašytojams, norintiems tęsti ar pradėti savo aukštojo mokslo studijas Jungtinėje Karalystėje.

Tai taip pat būtų naudinga visiems, kurie palaiko ar moko pabėgėlius, tikinčius studijuoti universitete.... [-]


Žinoma: skaitmeninė verslo ir paslaugų transformacija

Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Išnagrinėkite skaitmeninės transformacijos įtaką įmonėms ir paslaugoms bei sužinokite, kaip ją įgyvendinti savo organizacijoje. [+]

Technologija keičia kiekvieną viešųjų ar privačių įmonių ir paslaugų - proceso, vadinamo skaitmenine transformacija, aspektu.

Įvertinkite, kaip industrializuoti paslaugas, integruojant skaitmeninius ir žmogiškuosius aspektus Kas už kursas?

Šis kursas skirtas paslaugų ar pramonės įmonių darbuotojams, kurie siekia skaitmeninti savo paslaugas ir nori suprasti šių pertvarkymų poveikį jų organizacijoms ir kultūrai.

[-]

Žinoma: susijungimai ir įsigijimai: sandorio struktūrizavimas

Internetinės Dieninės Ištęstinės January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Sužinokite, kaip tvarkyti susijungimus ir įsigijimus, ir sužinoti dokumentus, mokesčius ir teisines struktūras, reikalingas sandoriui įvykdyti. [+]

Suprasti įmonių susijungimų ir įsigijimų praktiką

Šis kursas išsamiai nagrinėja įvairius sandorių sujungimo ir įsigijimo būdais.

Jūs sužinosite apie teisines struktūras, vertybinių popierių pirkimus, turto pirkimus, mokesčių praradimus ir susijungimus.

Išnagrinėję šias skirtingas sandorių struktūras, apsvarstysite teisinius ir verslo dokumentus bei mokesčių padarinius tiek pirkėjui, tiek pardavėjui.

Kas temos bus jums padengti?

1 savaitė - peržiūra, dokumentai ir teisinės struktūros

Suprasti tokius dokumentus kaip įdarbinimo laiškus, konfidencialumo susitarimus, terminų lapus, ketinimų protokolus ir struktūras, kuriomis grindžiamas M & A... [-]


Žinoma: užkulisiuose XXI amžiaus muziejuje

Internetinės Ištęstinės 6 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Susipažinkite su muziejaus studijomis, naudodami šį nemokamą internetinį kursą. Sužinokite apie žmones ir idėjas, kurios šiandien formuoja muziejus [+]

Kaip šiandien galime suprasti muziejus? Kas yra muziejai? Kaip mus emociškai reaguoti į muziejų objektus ir erdves? Ir kaip muziejai gali atlikti savo vaidmenį siekdami socialinio teisingumo, žmogaus teisių, sveikatos ir gerovės? Šio kurso metu jūs išnagrinėsite šiuos klausimus įvairiais įkvepiančiais atvejų tyrimais ir minčių išprovokavimo idėjomis. Sužinokite, kaip šiuolaikiniai muziejai siekia įtakoti mūsų šiuolaikinį pasaulį, mokydamiesi su Nacionalinių muziejų Liverpule, viena iš didžiausių JK muziejų tarnybų, ir Leicesterio universiteto, kuris daugiau nei 50 metų yra pionierius muziejų studijose.

Kas už kursas?

Šis kursas skirtas visiems, kurie domina muziejus. Galbūt esate dabartinis ar būsimas studentas, kuris nori sužinoti daugiau apie mokymą muziejų studijose; Muziejus savanoris; Ar muziejaus specialistas. ... [-]


Žinoma: valdyti savo finansinę kelionę

Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Keliaukite į JK finansų rinką: kaip ji pasikeitė po finansų krizės ir vėlesnių reformų? [+]

Dramatiški finansų krizės įvykiai 2000 m. Pabaigoje pavertė JK finansinių paslaugų pramonę. Ilgalaikės institucijos išėjo iš verslo, kiti buvo priversti perimti įmones, o tik vyriausybių įsikišimas visame pasaulyje - malonumas akių laistymo finansinių atkūrimo paketų - trukdė bankininkystės pramonei.

Dabar, praėjus beveik dešimčiai metų nuo krizės, atėjo laikas įvertinti ir išnagrinėti, kaip ši pramonė šiandien susiduria. Svarbiausia, kaip šiuo metu pramonė dirba vartotojui? Kokie produktai? Kaip konkurencija yra pramonė? Ar reguliavimas veiksmingai apsaugo vartotojus finansų rinkoje? Kur vartotojai gali gauti pagalbos ir patarimų kintančioje finansinėje aplinkoje?... [-]


Žinoma: įvadas į tvarumą ir plėtrą

Internetinės Dieninės Ištęstinės 2 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Ištyrinėkite žmogaus veiklos poveikį mūsų planetai ir ką galime padaryti, kad užtikrintume visiems tvarią ateitį. [+]

Kaip mes galime sukurti tvaresnę ateitį?

Kadangi ekstremalios orų prognozės daro įtaką antraštėms, akivaizdu, kad aplinkosaugos problemos visame pasaulyje auga.

Gaukite įžvelgį į tvarią plėtrą ir sužinokite, ką galime padaryti, kad padėtume mūsų aplinkai, naudodami šį Deakino universiteto internetinį kursą.

Jūs išnagrinėsite įvairius būdus, kaip galima suvokti darnų vystymąsi ir ištirti realų žmogaus veiklos poveikį mūsų planetai.

Jūs sužinosite apie naujausius veiksmus, kurių buvo imtasi siekiant tvarios plėtros ir sprendimų, kuriuos galbūt turėsime įgyvendinti ateityje.

Kas temos bus jums padengti? įvairūs tvarumo ir vystymosi suvokimai besikeičiančios planetos sąlygos ir didėjanti žmonių populiacija kokia ateitis gali atrodyti, ir technologijų potencialas mums išgelbėti Ką pasiekti? ... [-]

Žinoma: žemėlapiai ir geospatial revoliucija

Internetinės Dieninės Ištęstinės 5 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Išmokite kurti žemėlapius ir analizuoti geografinius modelius naudodami naujausias geografinės informacijos sistemas (GIS) ir kartografines priemones. [+]

Sužinokite, kaip kurti žemėlapius ir analizuoti geografinius modelius naudodami naujausius įrankius

Per pastarąjį dešimtmetį įvyko sprogus naujų būdų suprasti ir naudoti vietovės informaciją plačiai prieinamose technologijose. Ši geospatial revoliucija sukūrė naujas vartotojų GPS priemones, interaktyvius interneto žemėlapius ir mobiliuosius įrenginius, kuriuose yra vietos. Šie pasiekimai leidžia kiekvienam naudotis, rinkti ir suprasti erdvinę informaciją.

Šis internetinis kursas sujungia pagrindines kartografijos, geografinių informacinių sistemų (GIS) ir erdvinio mąstymo koncepcijas ir naudoja tikroviškus pavyzdžius, kad suteiktų jums pagrindinių įgūdžių, susijusių su geografija už virsmo lygio.... [-]


Žinoma: žiniasklaidos duomenų supratimas

Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Tapti kritiniu socialinės statistikos vartotoju. Sužinokite, kokie numeriai atskleidžia, kada ir kodėl jie klaidina, ir kaip aptikti netikras naujienas. [+]

Ką iš tiesų atskleidžia socialinė statistika ir ekonominiai duomenys?

Vis dažniau mes bombarduojami įvairiais duomenimis apie tai, kaip visuomenė keičiasi. Iš nuomonės apklausos tendencijų ir migracijos duomenų iki ekonominių rezultatų ir valdžios sektoriaus skolos.

Šioje Šefildo universiteto Šefildo metodų instituto kursoje mes ieškosime būdų, kaip išspręsti, kokie skaičiai atskleidžia, kada ir kodėl jie (kartais tyčia) klaidina ir nustato, kas yra "netikras naujienas".

Kas temos bus jums padengti? Pripažįstant "žiniasklaidoje" pateiktų skaičių "dydį". Kaip pranešama apie pokyčius ir riziką. Kaip sukuriama socialinė statistika, ypatingą dėmesį skiriant apklausos duomenims. Ką mes galime išmokti iš surašymo kategorijų. Įvairūs būdai, kaip galima atlikti apklausas, ir poveikis, kurį įvairūs formatai gali turėti rezultatams. Kaip surinkti tipinį mėginį iš gyventojų. Matavimų paklaidų šaltiniai apklausose. Jautrūs ar sunkūs dalykai. Patikrinti, ar duomenys yra patikimi, peržiūrint metodiką. Kaip apskaičiuoti atrankos paklaidos marža (MoSE). Skirtumas tarp koreliacijos ir priežastingumo. Kur rasti esamus duomenų šaltinius. Kaip sukurti kiekybinį mokslinių tyrimų projektą. Ką pasiekti? ... [-]

Žinoma Anglijoje karaliaus Ričardas III metu

Internetinės Ištęstinės 6 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Iš Richardo III skeletą į tam Leicester automobilių stovėjimo aikštelė atradimas - ir naujausi apreiškimai yra per savo šeimos Bloodline neištikimybės - padarė antraštė naujienos iš viso pasaulio. [+]

Iš Richardo III skeletą į tam Leicester automobilių stovėjimo aikštelė atradimas - ir naujausi apreiškimai yra per savo šeimos Bloodline neištikimybės - padarė antraštė naujienos iš viso pasaulio.

Šiame nemokami žinoma, mokslininkų iš Leicester universiteto komanda spręsti plataus rinkinys temos apie Anglija Richard būtų apgyvendinta 15 amžiuje ir atsigręžti į savo atradimo ir piliakalniai.

Naršyti Roses karai

Politinė scena 15 amžiuje vyravo laukinis dinastijos karo - iš Roses karai - kurioje ištikimybę ir galios tarp aristokratų klika pasislinko, su niokojančių pasekmių.

Amžiaus, taip pat matė, kaip daugelyje kaimų atsisakyti per bendrąjį gyventojų skaičiaus mažėjimą, ir pereiti prie didesnio naudojimo už ganyklas žemės. Tačiau darbo jėgos paklausa reiškia, kad darbo žmonių gerovę rožė, ir į šio amžiaus pabaigos, spausdinimo Įvadas pertvarkyta prieigą prie raštingumo ir knygų.... [-]


Žinoma anglų kalba ankstyvoje vaikystėje: kalbų mokymasis ir vystymasis

Internetinės Ištęstinės 6 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šis internetinis kursas tėvams ir specialistams bus ištirti, kaip jauni vaikai mokosi anglų kalbos ir ištirti daug daugiau aspektų ankstyvojo mokymosi ir vystymosi. [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Kaip labai mažiems vaikams geriausia išmokti anglų kalbą kaip papildomą kalbą, o jie vis dar mokosi gimtosios kalbos? Kaip ir kodėl vaikai geriausiai mokosi žaisdami? Ką tėvai ir specialistai gali padaryti, kad vaikai galėtų gauti maksimalią naudą iš mokymosi patirties?

Šis internetinis kursas tėvams ir specialistams bus ištirti, kaip jauni vaikai mokosi anglų kalbos ir ištirti daug daugiau aspektų ankstyvojo mokymosi ir vystymosi.

Sukurti geriausią aplinką jauniems vaikams išmokti anglų kalbą

Britų taryba pedagogai dalinsis savo įžvalgomis ir patirtimi, todėl, kad jūs galite sužinoti, kaip geriausiai kalbėti su vaikais; kaip sukurti geriausią aplinką jiems išmokti anglų kalbą kaip papildomą kalbą; ir kaip efektyviausiai stebės jų pažangą.... [-]


Žinoma aplinkosaugos uždavinius: trūkumas ir konfliktas gamtinės aplinkos

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Žmogaus konfliktas turi ir trumpalaikius ir ilgalaikius padarinius gamtai. Aplinka yra tiesiogiai paveikti taršos ir sprogimų; ir gali būti naudojamas kaip karo ginklas. Ilgainiui, tvarus aplinkosaugos valdymas sutrinka, kai konfliktas destabilizuoja socialines sistemas ir žmonės būtų draudžiama patekti į gamtinių išteklių. [+]

Karo ir konfliktų galima rimtai sutrikdyti aplinkos valdymą. Kas yra abiejų žmonių ir aplinkos poveikį? Šis kursas yra dalis aplinkos problemas programą, kuri leis jums ištirti, kaip žmonės ir gamta bendrauti, ir uždirbti 10 kreditų iš Leeds universitete.

Kodėl prisijungti prie kurso?

Žmogaus konfliktas turi ir trumpalaikius ir ilgalaikius padarinius gamtai. Aplinka yra tiesiogiai paveikti taršos ir sprogimų; ir gali būti naudojamas kaip karo ginklas. Ilgainiui, tvarus aplinkosaugos valdymas sutrinka, kai konfliktas destabilizuoja socialines sistemas ir žmonės būtų draudžiama patekti į gamtinių išteklių. Kaip ištekliai tapo skurdžios, tai galima tikėtis, kad žmonės ateina į konfliktą apie prieigą prie gamtos išteklių.... [-]


Žinoma aplinkos iššūkius: žmogaus poveikis gamtinei aplinkai

Internetinės Ištęstinės 2 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Kompleksiniai modeliai ekologija yra ne visada priežastinis ir nuspėjamas. Populiacijos turi savo dinamiką, kuris gali būti nepriklausomas nuo išorinių aplinkos sąlygų. [+]

Šis kursas yra dalis aplinkos problemas programą, kuri leis jums ištirti, kaip žmonės ir gamta bendrauti, ir uždirbti 10 kreditų iš Leeds universitete.

Kompleksiniai modeliai ekologija yra ne visada priežastinis ir nuspėjamas. Populiacijos turi savo dinamiką, kuris gali būti nepriklausomas nuo išorinių aplinkos sąlygų. Šiame kurse mes pažvelgti taip, kad natūralūs sistemos organizavimo; nors gyvenantys sistemos yra sudėtingos, taip pat yra keletas gana pastovūs įpročiai ir santykiai.

Šis kursas nagrinėja tris požiūrius į priežastingumo ir dinamiką aplinkos sistemų ir kaip žmonės dalyvauja ir paveikti šių sistemų pločio pasaulyje. Ji taip pat apima įvadas į koreliacijos ir statistinių bandymų apribojimus.... [-]


Žinoma archeologija: nuo kasti į laboratoriją ir už jos ribų

Internetinės Ištęstinės 2 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Gauk įvadas į studijas archeologiją, tyrinėti įdomių atradimų Pewsey Vale, netoli Stounhendžo ir Avebury. [+]

Gauk įvadas į studijas archeologiją, tyrinėti įdomių atradimų Pewsey Vale, netoli Stounhendžo ir Avebury.

Vykti į virtualią lauko kelionę į Pewsey Vale

Mes bus parodyti jums, aplink mūsų lauko mokykloje - mėnesio trukmės kasimo ne iš Pewsey Vale, kuri yra santykinai nepakitusi svetainė, palyginti su jos pasaulinio garso kaimynais, Stounhendžas ir Avebury.

Iš Pewsey Vale archeologijos Treasure Chest ir jo karūnos brangakmenis yra Marden. Pastatytas aplink 2400 BC, Marden yra didžiausia HENGE šalyje ir viena iš Britanijos svarbiausių bet jau supranta priešistorinių paminklų.

Kiekvienas objektas turi istoriją papasakoti ir mes ištirti, kaip archeologai dažų ryškų vaizdą apie tai, kas gyvenime buvo kaip neolito laikais per stulbinantis asortimentas atradimų padaryta šioje gražioje dalis Anglijos.... [-]


Žinoma atrasti mokslo: mokslas rašymas

Internetinės Ištęstinės 2 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Be mokslo raštu, mokslas negalėjo tikrai egzistuoja. Įrašant eksperimentus ir skelbti tyrimų ir atradimų rezultatus, mokslininkai gali pasidalinti savo svarbų darbą, ir rasti užsiima auditoriją. [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Be mokslo raštu, mokslas negalėjo tikrai egzistuoja. Įrašant eksperimentus ir skelbti tyrimų ir atradimų rezultatus, mokslininkai gali pasidalinti savo svarbų darbą, ir rasti užsiima auditoriją.

Mokslas rašymas yra įvairių formų: nuo spaudos pranešimai su vaizdo scenarijus. Sužinosite apie įvairių tipų mokslo raštu, ir pažvelgti į veiksnius, kuriuos reikia apsvarstyti, parašyti pasakojimą.

Jūs sužinosite, kaip surinkti tikslią informaciją ir atitinkamas nuomones, taip pat patarimų, kaip atlikti sėkmingą interviu.

Kas temos bus jums padengti? Išnagrinėti įvairių formų mokslas raštu gali išsiveržti ir galima rasti informacijos apie mokslo šaltinius. Išnagrinėti veiksnius į kuriuos reikia atsižvelgti rengiant rašyti savo mokslo istoriją, pavyzdžiui, kampas, kas yra jūsų auditorija yra ir kodėl jie bus suinteresuoti istorija. Suprasti, kaip struktūruoti pasakojimą. Išnagrinėti skirtingus komponentus, kuriuos reikia parašyti naujienų straipsniai, pranešimai spaudai ir dienoraščių, pavyzdžiui, dėl naujienų antraštės. Suprasti balanso naujienų istoriją ir kaip tai pasiekti svarbą. Išsiaiškinkite, kaip naudoti vaizdo istorijas bendrauti mokslinę informaciją įvairioms auditorijoms. Naršyti apklausos metodai naudoti prieš ir transliacijos metu. Rašyti Naujienų straipsnis, dienoraštyje arba vaizdo scenarijų; ir peržiūrėti ir komentuoti kitų besimokančiųjų darbu. Ką pasiekti? Paaiškinti, ką mokslas rašymas yra ir nustatyti skirtingų tipų. Nustatyti kaip šaltinį pavyzdžių mokslo raštu ir juos įvertinti. Įvertinti, kaip mokslas pranešama per žiniasklaidą. Nustatyti, kaip apibrėžti auditoriją kampą ir viršutiniame linija mokslo raštu. Parodyti, kaip struktūruoti pasakojimą. Nustatyti tinkamą panaudojimą ataskaitų ir apklausos metodai. Sukurti Naujienų straipsnis, dienoraštyje arba vaizdo scenarijų. Apmąstyti mokslo dienoraščiai ir video, kaip komunikacijos įrankiai su varikliais. Kas už kursas? ... [-]

Žinoma atrasti mokslo Cheminiai produktai

Internetinės Ištęstinės 2 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Per šimtmečius natūralios medžiagos buvo naudojami žmonių patenkinti savo kasdienius poreikius. Sužinokite, kaip mokslininkai naudoja savo žinias apie molekulinę struktūrą, natūraliai paplitusių junginių sukurti naujų ir įdomių medžiagų. [+]

Šis kursas yra dalis atradimas mokslo programą, kuri leis jums sužinoti apie neeilinio pasaulyje kasdienio chemijos, ir uždirbti 10 kreditų iš Leeds universitete.

Per šimtmečius natūralios medžiagos buvo naudojami žmonių patenkinti savo kasdienius poreikius. Sužinokite, kaip mokslininkai naudoja savo žinias apie molekulinę struktūrą, natūraliai paplitusių junginių sukurti naujų ir įdomių medžiagų. Nuo aprangos iki dantų emalio, galimybės yra neribotos. Jūs taip pat apsvarstyti chemija už kasdienio vartojimo plėtrą, ir apsvarstyti etikos už produktų jūs naudojate.

Kas temos bus jums padengti? Kasdieniai biomedžiagų ir jų molekulinės savybės. Molekulinė struktūra vilnos ir šilko ir kaip tai sukūrė per pastarąjį šimtmetį. Iš natūralių medžiagų įtaka cheminių pluoštų plėtrai. Potencialus naudoja savarankiškai surinkimo peptidų per žmogaus kūną. Iš hidrogeliais kūrimas iš savarankiškai surinkimo peptidų. Iš sintetinio voro šilko plėtra. Biologinių įkvėpė medžiagų ateitis. Sudėtinių biologinių medžiagų, kurie sujungti organinių ir neorganinių komponentų sukūrimas. Užduotis: parengti pranešimą spaudai, bendrauti su "Composite Bio įkvėpė medžiagų" Mokslas. Mokslas ir poveikio aplinkai kasdienius buities produktus. Veiksmingų, saugių ir ekonomiškas produktų raida. Aktyviųjų paviršiaus į buitinių produktų naudojimas. Plaukų dažų chemija ir kaip jie yra tikrinami ir reguliuojami. Iš chemijos pramonės reikšmė. Sudėtingumas tarp mokslo tiesų ir visuomenės suvokimo vartojimo prekių. Parabenai ir nesutarimų, kad aplink jų naudojimą kaip konservantai. Nubraižykite mokslas Teksto rašymas. Užduotis: parengti laikraštį straipsnį apie aplink parabenų naudoti prieštaringai. Ką pasiekti? Nustatyti, kaip ūkio natūralių pluoštų supratimas lėmė sintetinių pluoštų plėtrai. Ištirti, kaip bio-įkvėpė medžiagos turi potencialą, kad didelį poveikį mūsų kasdieniniam gyvenimui. Ištirti chemija už kasdienius buities produktus. Naršyti vartojimo produktų poveikį. Kas už... [-]

Žinoma atrasti mokslą: atmosferos chemija

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite daugiau apie tai, kokį vaidmenį spinduliuotės ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų žaisti mūsų supratimą apie atmosferos chemiją. Kaip lygių CO2 atmosferoje padidėjimą, jūs atrasite sprendimus mokslininkai tiria jas sumažinti. [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Sužinokite daugiau apie tai, kokį vaidmenį spinduliuotės ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų žaisti mūsų supratimą apie atmosferos chemiją. Kaip lygių CO2 atmosferoje padidėjimą, jūs atrasite sprendimus mokslininkai tiria jas sumažinti. Ir atrasti, kaip misijos į kitas planetas ir palydovai mūsų Saulės sistemoje yra atskleisti nepaprastai skirtingas atmosferas. Ištirti, kaip eksponentinis augimas naujų egzoplanetų atradimo padeda mums sužinoti apie mūsų atmosferą raida.

Kas temos bus jums padengti? Atmosferos taršos chemija. Vaidmuo, kad radiacijos ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų žaisti atmosferos chemiją. Cheminių Atsiliepimų vaidmuo. Įvadas į Fage konteinerį. Tyrimas atliktas naudojant Fage pakuotę prognozuoti klimato ir oro kokybę. Cheminiai sprendimai mažinti anglies dioksido kiekį atmosferoje. Iš žmonių įtaka neseniai klimato kaita. Užduotis: parengti interviu klausimus įrodyti mažinantis CO2 emisiją supratimą. Chemijos vaidmuo suprasti aplinkoje Saulės sistemos. Kosmoso tyrinėjimai žiniasklaidoje. Technologijų raida padėti žinias planetų atmosferose. Cassini-Huygens "erdvė misija. Panašumai ir skirtumai tarp Titano ir Žemės atmosferoje. Paieškos gyvenimui arba gyvenama planetos. Uždavinys: peer-peržiūrėtas užduotis parašyti pranešimą spaudai apie kosmoso misija. Ką pasiekti? Naršyti chemija už klimato ir taršos Žemės atmosferą. Įvertinti gyvena su klimato kaita, prisidedančios poveikio žmonės priėmimo ir galimų sprendimų ateitį. Išsiaiškinkite, kaip žinios apie chemiją padeda mums suprasti Saulės sistemos planetų. Įvertinti dabartinių kosminių misijų poveikį ir kaip jie gali padėti mums rasti gyvybę kitose planetose. Kas už kursas? ... [-]

Žinoma Big duomenys: matematinis modeliavimas

Internetinės Dieninės Ištęstinės 2 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Sužinokite, kaip taikyti atrinktus matematinius modeliavimo metodus, kad galėtumėte analizuoti didelius duomenis šiame nemokamame internetiniame kurse.

[+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Ar jūs kada nors susimąstėte, kaip matematika gali būti naudojami siekiant išspręsti didelių duomenų problemas? Šis kursas bus parodyti jums, kaip tai padaryti. Matematika yra visur, o didžiųjų duomenų atsiradimas tampa naudinga priemone išgauti informaciją ir analizuoti didelius duomenų rinkinius.

Sužinokite, kaip matematika sustiprina didelis duomenų analizė

Pradėsime paaiškinti, kaip matematika paremia daugelį įrankių, kurie naudojami dideliems duomenims tvarkyti ir analizuoti. Mes jums parodysiu, kaip labai skirtingi Taikomoji problemos gali turėti bendras matematinius tikslų, ir todėl gali būti sprendžiami taikant panašius matematinius įrankius. Mes tada pereikite prie pristatyti tris tokius įrankius, remiantis tiesinės algebros sistemą. Šie įrankiai ir problemos, su kuriomis jos susiduria, yra:... [-]


Žinoma dideliuose duomenis su R ir Hadoop valdymo

Internetinės Ištęstinės 5 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Šis internetinis kursas supažindins Jus su įvairių didelio našumo skaičiavimo (HPC) Įranga Big duomenų analizė. Tai apima R - programavimo kalba garsėja savo paprastumu, elegancija bei Bendrijos paramą - ir Hadoop - atviro kodo, Java programavimas pagrindų didelių duomenų rinkinių. [+]

Šis internetinis kursas supažindins Jus su įvairių didelio našumo skaičiavimo (HPC) Įranga Big duomenų analizė. Tai apima R - programavimo kalba garsėja savo paprastumu, elegancija bei Bendrijos paramą - ir Hadoop - atviro kodo, Java programavimas pagrindų didelių duomenų rinkinių.

Sužinosite, kaip juos naudoti, siekiant išvengti bendrų spąstų ir sutaupyti laiką ir pinigus.

Kas temos bus jums padengti? Pirmieji žingsniai R ir RStudio Darbas su Apache Hadoop 1 - pagrindai Darbas su "Apache Hadoop 2 - RHadoop Statistiniai mokymosi naudojant RHadoop Ką pasiekti?

Iki kurso pabaigoje, jums bus:

Suprasti, kaip pasiekiamas modernaus superkompiuterių našumas Suprasti pagrindines funkcijas nuo smūgių terminalo lange Suprasti pagrindines funkcijas Apache Hadoop už keičiamo dydžio, paskirstyto skaičiavimo Suprasti pagrindinę funkcionalumą RHadoop Suprasti pagrindinius problemų prižiūrimos ir neprižiūrimą mokymosi Atlikti pagrindinius grupavimo, regresijos ir klasifikacija su RHadoop. [-]

Žinoma dirvožemyje: įvedant pasaulį po mūsų kojomis

Internetinės Ištęstinės 4 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Dirvožemis yra gyvybiškai svarbi dalis mūsų planetos funkcionavimui, tačiau pernelyg dažnai mes dirvožemiai savaime suprantamu dalyku. Šiuo nemokamai internete žinoma, mes jums pristatyti dirvose ir tyrinėti pasaulį po mūsų kojomis. [+]

Dirvožemis yra gyvybiškai svarbi dalis mūsų planetos funkcionavimui, tačiau pernelyg dažnai mes dirvožemiai savaime suprantamu dalyku. Šiuo nemokamai internete žinoma, mes jums pristatyti dirvose ir tyrinėti pasaulį po mūsų kojomis.

Gauk įvadas į dirvotyros

Dirvožemiai yra fantastiškai sudėtinga aplinka, knibžda gyvybės ir remti mūsų labiausiai pagrindines aplinkos procesus. Tačiau jie vis didesnė grėsmė ir mūsų dirvožemio išteklių yra baigtinis vienas.

Pradedant nuo to, ką dirvožemio ir kaip dirvožemiai sudaro imsimės kelionę per dirvą, ne tik sužinoti apie Dirvotyros pagrindai, bet ir apie gyvenimą dirvožemyje.

Tada mes pažvelgti, kodėl dirvožemis yra taip svarbu ir ištirti dirvožemio apsaugos rodymas - temą, susijusią su praeities ir dabarties.... [-]


Žinoma etikos miestuose: formuojant savo mieste ateitį

Internetinės Ištęstinės 5 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Kas eina savo miestą? Ką daro jūsų mieste tinkami gyventi? Naudojant istorijas iš viso pasaulio miestuose, šis kursas supažindins Jus su etikos pilietinio vadovavimo, planavimo ir verslo, ir piliečių dalyvavimo svarbą. [+]

Kas eina savo miestą? Ką daro jūsų mieste tinkami gyventi? Naudojant istorijas iš viso pasaulio miestuose, šis kursas supažindins Jus su etikos pilietinio vadovavimo, planavimo ir verslo, ir piliečių dalyvavimo svarbą.

Naršyti problemas, miestų veidą, ir suprasti, kad yra "etikos" miesto koncepciją

Kurso jums giliau pažvelgti į problemas, su kuriomis susiduria miestų - svarsto savo miestą, ar vieną artimiausią jums. Prašysime pasidalinti savo istorijas, todėl jūs galite prisijungti su kitais besimokančiaisiais ir palyginkite savo patirtimi siekiant pripažinti ir suprasti problemas miestai susiduria. Jūs ištirti įvairių subjektų galią savo mieste ir išnagrinėti, kaip jie padeda išspręsti arba pasunkinti vietos problemas.... [-]


Žinoma finansų pagrindai: finansų planavimas ir biudžeto

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Finansai pagrindai: Finansinis planavimas ir biudžeto sudarymas prasideda pažvelgus į dabartinę ekonominę Horizonto ir jos poveikį namų ūkių finansus. tada mes pereiti tyrinėti savo požiūrį į finansų valdymo ir ar turite blogą finansinę įpročių ir kaip jie turėtų būti sprendžiami. [+]

Finansai pagrindai: Finansinis planavimas ir biudžeto sudarymas prasideda pažvelgus į dabartinę ekonominę Horizonto ir jos poveikį namų ūkių finansus. tada mes pereiti tyrinėti savo požiūrį į finansų valdymo ir ar turite blogą finansinę įpročių ir kaip jie turėtų būti sprendžiami.

Pristatome paprastą keturių pakopų modelį priimant finansinius sprendimus, prieš pereinant prie išnagrinėti du komponentus namų biudžetą - pajamas ir išlaidas. Tai darydami mes sužinome apie infliacijos ir mokesčių poveikį pajamoms ir į teikiamų valstybės naudai sistemą namų ūkių paramos.

Išlaidų pažvelgsime į spaudimą, pateiktų mums praleisti savo pinigus nagrinėjant, kaip parduotuvė su pasitikėjimu internete ir apie tai, kaip "euristika" gali trukdyti gerai praleisti sprendimus.... [-]


Žinoma finansų pagrindai: investicijos teorija ir praktika

Internetinės Ištęstinės 4 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Tyrimai rodo, kad JK namų ūkių yra prastos ne investicijų valdymo su ribotu supratimu investicinių pasirinkimų, riziką ir grąžą. Gautas "taupymo spraga" grasina scenarijų, kur daugelis negali sau leisti išeiti į pensiją. [+]

Tyrimai rodo, kad JK namų ūkių yra prastos ne investicijų valdymo su ribotu supratimu investicinių pasirinkimų, riziką ir grąžą. Gautas "taupymo spraga" grasina scenarijų, kur daugelis negali sau leisti išeiti į pensiją. Kitur namų ūkiai nesugeba tinkamai planuoti, kad jų investiciniai pasirinkimai tinka su savo rizikos apetitą ir laiko horizontų susipažinti su jų lėšomis. Finansai pagrindai: investicijų teorija ir praktika siekiama suteikti jums įrankius, kad būtų išvengta šių asmeninių finansų košmarai.

Jūs ištirti įvairias investavimo sprendimus ir grąžą ir riziką, susijusią su įvairių produktų. Jūs taip pat mokytis investavimo strategijas ir kaip užtikrinti, kad jūsų požiūris į investicijas yra suderinamas su jūsų rizikos grąžinimo apetitas. Jūs taip pat pažvelgti, kaip išvengti individualios ir grupinės elgsenos bruožus, kurie gali pakenkti veiksmingai investicijų sprendimų priėmimą.... [-]


Žinoma finansų pagrindai: valdymo namų balansą

Internetinės Ištęstinės 4 savaites February 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Finansai pagrindai: namų ūkių balanso prasideda valdymas, žiūrėdamas skolinimosi ir skolų. Mes susidoroti su veiksniais, kad vairuoti palūkanų lygį. Mes pažvelgti tarp "gerai" skolas ir "blogojo" skolas ir tuo, kaip skolintojai kredito balas tiems, kurie nori skolintis pinigus skirtumus. [+]

Finansai pagrindai: namų ūkių balanso prasideda valdymas, žiūrėdamas skolinimosi ir skolų. Mes susidoroti su veiksniais, kad vairuoti palūkanų lygį. Mes pažvelgti tarp "gerai" skolas ir "blogojo" skolas ir tuo, kaip skolintojai kredito balas tiems, kurie nori skolintis pinigus skirtumus.

tada mes pereiti išnagrinėti investicijų, kad žmonės gali turėti įvairių - įskaitant taupomąsias sąskaitas, obligacijas, akcijas ir valdų lėšų. Mes pažvelgti į investicijų grąžą veiksnių ir ankstesnių laikotarpių įrodymų, apie kuriuos yra geriausi investicijos. Mes taip pat pažvelgti, kaip investicijos yra apmokestinamos.

Būstas yra sekančią temą. Mes pažvelgti į pirkimo ir pardavimo turtą ir tuo pagrindimas dėl turėjimas nuosavybės išlaidas ir susijusius pavojus. Tai reiškia suprasti hipotekos produktus, kurie yra naudojami pirkti nekilnojamąjį turtą.... [-]


Žinoma fizinio teatro: tyrinėti slap

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šis kursas supažindina jus su pasaulinio garso Rusijos režisierius sekm techniką Biomechanikos. Ji kviečia studijuoti ir patirtis iš pirmų rankų jo revoliucinis biomechaninė étude, "THE Slap". [+]

Šis kursas supažindina jus su pasaulinio garso Rusijos režisierius sekm techniką Biomechanikos. Ji kviečia studijuoti ir patirtis iš pirmų rankų jo revoliucinis biomechaninė étude, "THE Slap".

Per vaizdo, animacijos, diskusijų forumuose ir praktinių pratimų mišinio jūs pradėsite suprasti, sekm rusų aktorius mokymo techniką - dviejų minučių pakartoti pratimą naudojamas sukurti balansą, sąmoningumas ir raiška. Jums bus kviečiami tyrinėti savo atsakymą į šį unikalų požiūrį į mokymą ir dalinsis šiuos atsakymus su savo kolegomis besimokančiųjų.

Kas temos bus jums padengti? Meyerhold ir Rusijos revoliucija: kodėl biomechanika buvo išrastas ir kodėl jis manė, buvo būtina Exploring "į Slap" per biomechaninių pratybos žinomas kaip etiudai Meyerhold veiksmų: darbas saugiai rengti naudojant sušilti metodus "THE Slap" veiksmų: būdai, pagal kuriuos "purtyti ir purtyti", "slap ir atsižvelgiant tikslas", ir "Slap ir grįžti į neutralią" Gamybos vaizdo, vaizdo ar proza ​​parodyti veiksmus iš etiudai Ką pasiekti? Ištirti ir aptarti įvykius Rusijoje per pirmąjį pusmetį 20 amžiaus padėti suprasti Rusijos teatro plėtrą, o sekm ir jo amžininkų gyvenimą. Įvertinti savo supratimą apie biomechanikos ir etiudai. Apmąstyti savaitę mokymąsi prisidedant prie diskusijos dėl juda biomechaninei būdu. Atlikti biomechanika ir Etudes sušilti veiklą. Naršyti tris komponentus toliau Slap ". Plėtoti savo fizinį patirtį pereinant biochemiškai. Ištirti istorines pavyzdžių raštu, nejudančius vaizdus ir judančius vaizdus ir apsvarstyti, kaip norėtumėte įrašyti savo patirtimi. Įvertinti savo supratimą užpildant testą, kuriuo užbaigiama kursą. Kas už kursas? ... [-]

Žinoma funkcinio programavimo Erlango

Internetinės Ištęstinės 3 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Funkcinis programavimas yra vis svarbesnis teikiant pasaulinio masto programas internete. [+]

Funkcinis programavimas yra vis svarbesnis teikiant pasaulinio masto programas internete.

Mes jungiame funkcinio programavimo teoriją ir kaip tai veikia ir Erlango praktiką. Žinoma, taip pat padėti jums, jei jus domina Elixir, remiantis to paties virtualioje mašinoje kaip Erlango, ir padės jums pradėti žaisti su bet funkcine kalba.

Funkcinis programavimas buvo Kento universiteto jėga per pastaruosius 30 metų. Sužinosite su Simon Thompson - bendraautoris vieną iš standartinių pristatymas į Erlango, O'Reilly Media Erlango programavimą.

Kas temos bus jums padengti? Darbo pradžia programavimo Erlango Programos ir funkcijos Erlango Duomenų struktūros, naudojant sąrašus Įrankiai Erlango programavimo Veikia kaip duomenų ir didesnės tvarkos funkcijos Atvejų tyrimai Ką pasiekti? Paaiškinkite, kodėl Erlang buvo sukurtas, kaip jo dizainas buvo formuoja kontekstą, kuriame jis buvo naudojamas ir kaip Erlang gali būti naudojami praktiškai šiandien Apmąstyti Erlango dizainas, atsižvelgiant į jos plėtros pagrindimas kontekste ir kaip jis naudojamas praktikoje šiandien Gaminti programas naudojant funkcinio programavimo sąvokas, įskaitant, visų pirma, rekursijos, modelio atitikimo ir nekintama duomenų Taikyti žinias apie sąrašus ir kitus Erlango duomenų tipų programas Plėtoti aukštesnės eilės funkcijas naudojant bendruosius modelius Kas už kursas? ... [-]

Žinoma geros smegenis, blogas smegenis: pagrindai

Internetinės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šis internetinis kursas yra įvadas į pagrindinių sąvokų žmogaus smegenis ir yra skirtas ne specialistams. Jis suteikia jums pagrindinę informaciją ir paaiškinimus, taip, kad jums gali geriau suprasti savo nuostabų smegenis. [+]

Šis kursas yra dalis Geros smegenyse, Bad Brain programą, kuri leis jums ištirti žmogaus smegenis, dėl SPD arba kaip vartai į toliau studijuoti.

Šis internetinis kursas yra įvadas į pagrindinių sąvokų žmogaus smegenis ir yra skirtas ne specialistams. Jis suteikia jums pagrindinę informaciją ir paaiškinimus, taip, kad jums gali geriau suprasti savo nuostabų smegenis.

Suprasti savo nuostabų smegenis

Mes pažvelgti, ką jūsų smegenys yra pagaminti iš, kaip šie komponentai yra organizuojama ir kaip jie veikia.

Ši informacija padeda neurologai visame pasaulyje suprasti smegenis - ir kaip jis gali daryti viską nuo sustabdymo jums nukristi savo dviratį, padaryti jums jaustis liūdna, kad jūsų futbolo rinktinė neteko savo žaidimą, padėti jums sužinoti, kaip jūsų smegenys veikia.... [-]


Žinoma inovacijų: mados pramonė

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šis kursas supažindina atvejo tyrimą, kuris rodo, kaip Marks & Spencer buvo pagrindinis novatorius mados, diegiant naujus audinius, kurie daro mūsų gyvenimą paprasčiau ir patogiau. [+]

Šiame kurse pristatomas atvejo tyrimas, kuriame parodoma, kaip "Marks & Spencer" buvo pagrindinis mados novatorius, pristatė naujus audinius, kurie mūsų gyvenimą palengvina ir patogu.

Pamatysite, kaip "M & S" toliau skatina inovacijas, kad vartotojai gautų naujų ir geresnių produktų. Jūs taip pat apsvarstyti savo drabužius ir savo inovacijų istoriją, tirti, kaip mėgstama drabužį yra novatoriškų pokyčių pramonėje rezultatas ir dalintis savo išvadas su kitais besimokančiaisiais.

Kas temos bus jums padengti? Naujovių apžvalga: apibrėžti skirtingus tipus ir lygius Atvejo analizė: papildomos inovacijos M & S Naujovės mados reklamos Mados naujovė ne mažmeninės prekybos pramonei Kaip sukurti mokomąją vaizdo medžiagą Ką pasiekti? Naršyti įvairių tipų inovacijų ir aptarti pavyzdžius kiekvienam. Išskirti tris lygius naujoves: pažangus, radikalus ir pavojingi. Aptarti skirtingus tipus ir lygius naujoves mados industrijoje. Įvertinti būdus, kuriais drabužiai buvo parduodami 1950, palyginti su šiandien. Naršyti ateities kryptis audinių ir drabužių inovacijų ir aptarti technologijas, kurios turėjo įtakos inovacijų mados industrijoje. Tyrimai ir ataskaita apie istoriją ir plėtrą drabužiu. Įrašykite istoriją ir plėtrą pasirinktą aprangos elementą. Dalintis ir aptarti savo tyrimus su kitų besimokančiųjų. Kas už kursas? ... [-]

Žinoma inovacijų: maisto pramonė

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šis kursas mano, būdus, kuriais maisto pramonė vystėsi per pastaruosius 70 metų ir sukūrė patogumo pramonė turime šiandien. [+]

Šis kursas mano, būdus, kuriais maisto pramonė vystėsi per pastaruosius 70 metų ir sukūrė patogumo pramonė turime šiandien.

Pristatė nors bylos tyrimą iš Marks & Spencer, pamatysite, kaip naujos inovacijos pasikeitė, kaip mes parduotuvėje. Jūs taip pat atsižvelgti į maisto atliekų problemą; pasaulyje, kur tūkstančiai kenčia nuo prastos mitybos ir bado jums apsvarstyti jūsų pačių visuomenės požiūrį į šią pasaulinę problemą.

Kas temos bus jums padengti? Pagrindiniai klausimai inovacijoms maisto mažmeninės prekybos sektoriuje Vairuotojai ir iššūkiai inovacijų konkrečių maisto pramonei Atvejo analizė: "šalto ciklo" procesas M & S Ieško sprendimų nedorėliui problemos maisto atliekų Inovacijos ir technologijos per alaus proceso Ką pasiekti? Naršyti įvairių tipų inovacijų ir galvoti pavyzdžių kiekvienas. Išskirti tris lygius naujoves: pažangus, radikalus ir pavojingi. Aptarti vartotojų poreikius, kad vairuoti inovacijas maisto pramonėje. Apmąstyti atvejo tyrimu, rodančiu inovacijas šalto grandinės procesą maisto pristatymo. Nustatyti vairuotojų maisto mažmeninės prekybos naujoves ir aptarti ateities kryptis inovacijas maisto pramonėje. Ištirti, kaip individai ir grupės gali padėti naujoves. Nustatyti pavyzdžių bing veiklą. Įvertinti, ką nedorėlis problema maisto atliekų. Apibendrinkite mažiau nei 250 žodžių novatorišką sprendimą sprendžiant piktasis problemą maisto atliekų. Mokslinių tyrimų ir nustatyti vairuotojų ir iššūkius techninių naujovių į alaus procesą. Įvertinti savo žinias sėkmingai užbaigti testą, kuriuo užbaigiama kursą. Kas už kursas? ... [-]

Žinoma inovacijų: pasaulyje didžiausias

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šis kursas mano inovacijas visoje istorijoje identifikavimo kad labai mažai novatoriškos idėjos yra naujos; didžioji dauguma priimti tai, kas jau dirba ir gerinti ją, ar tai būtų produktas, procesas ar paslauga. [+]

Šis kursas mano inovacijas visoje istorijoje identifikavimo kad labai mažai novatoriškos idėjos yra naujos; didžioji dauguma priimti tai, kas jau dirba ir gerinti ją, ar tai būtų produktas, procesas ar paslauga.

Jūs svarstys jo naujoves, kad esate ypač domina plėtrą, ir per trumpą projekto, gaminti ir dalintis su kitais besimokančiaisiais savo interpretaciją jos istoriją.

Kas temos bus jums padengti? Kas yra inovacijos? Aiškinimas versle ir platesniame kontekste Lemiantys rūšių inovacijos: produktų, procesų, paslaugų Lygiai naujoves: pavienių, radikalias, pavojingi Naujovės veiksmas: nepriklausoma, serijos novatorius iššūkiai Saulės šaldytuvas: rasti novatoriškus sprendimus, kad iššūkių Afrikoje Ką pasiekti? Aptarkite didžiausių naujovių iš istorijos ir dalintis idėjomis su kolegomis besimokančiųjų. Palyginkite savo idėjas su pedagogų ir studentų iš Leeds universitete. Naršyti ką terminas "inovacijos" reiškia ir apmąstyti, kaip ji yra aiškinama verslo ir platesnių kontekstų. Prisidėti prie diskusijų apie įvairių tipų inovacijų ir galvoti pavyzdžių kiekvienas. Nustatyti pavyzdžių trijų lygių naujovės: pavienių, radikalias ir trikdytų. Įvertink savo pasirinktą inovacijas, atsižvelgiant į savo supratimą apie tipus ir lygius naujoves. Tyrimai ir ataskaita apie istoriją ir plėtrą jūsų pasirinktą naujoves. Registruoja ir praneša apie pasirinktą inovacijų istorijoje. Dalintis ir aptarti savo ataskaitą apie pasirinktą naujoves su kolegomis besimokančiųjų. Kas už kursas? ... [-]

Žinoma internete Verslas: Klientų profiliavimo Sėkmės

Internetinės Ištęstinės 4 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Kai paklausiau, kas yra jų klientas yra, trokštantis verslininkai dažnai sako "niekam". Tai negalėjo būti toliau nuo tiesos. Šis internetinis kursas padės jums suprasti, kaip jūs galite naudoti pirminės ir antrinės mokslinių tyrimų, siekiant nustatyti tinkamus klientų ir dizaino sužadėtuvių strategijas pritraukti ir juos išlaikyti. [+]

Šis kursas yra dalis interneto verslo sėkmės programą, kuri leis jums pradėti, rinką ir paleisti savo sėkmingą verslą internete.

Kai paklausiau, kas yra jų klientas yra, trokštantis verslininkai dažnai sako "niekam". Tai negalėjo būti toliau nuo tiesos. Šis internetinis kursas padės jums suprasti, kaip jūs galite naudoti pirminės ir antrinės mokslinių tyrimų, siekiant nustatyti tinkamus klientų ir dizaino sužadėtuvių strategijas pritraukti ir juos išlaikyti.

Suprasti duomenis ir atrasti savo klientą

Šis kursas supažindins Jus su tuo, kaip, kur ir kodėl rinkti duomenis ir kaip naudoti ją sukurti klientų personas ir rinkodaros strategijas.

Mes padėsime Jums suprasti, kaip plėtoti rinkos analizė strategijas ir parodyti jums, kaip sukurti rinkodaros strategiją, vestų jus į įgyvendinimą.... [-]


Žinoma ispaniškai pradedantiesiems 6: iš ir apie

Internetinės Ištęstinės 4 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip paprašyti nurodymų, apsipirkti drabužiams ir užsisakyti maisto ir gėrimų šeštajame ispanų kalbos pradedantiesiems. [+]

Šis nemokamas internetinis kursas yra paskutinis iš šešių programos "Ispanijos pradedantiesiems" programa. Tai supažindins jus su kalba, kuri jums reikalinga:

pasakykite apie tai, kur yra vietos; prašyti nurodymų; drabužių parduotuvė; Užsisakyk maisto ir gėrimų.

Sužinokite, kaip išeiti, valgyti, valgyti ir gerti ispanų kalbą. Per keturias savaites kursuose sužinosite keletą frazių, kurių jums reikės, jei turite paprašyti nurodymų, taip pat žodžių, susijusių su drabužiais ir maistu, įvairovė. , todėl galite mėgautis apsilankymu parduotuvėje, kai apsilankysite ispaniškai kalbančioje šalyje.

Jūs sužinosite apie tapas, pinchos ir raciones, galėsite išmanyti ispanų meniu ir sužinoti apie gražų Valensijos miestą Ispanijoje. Jūs taip pat išmokysite naudoti nurodymus.... [-]


Žinoma ispanų pradedantiesiems 2: žmones ir vietas

Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Sužinokite, kaip apibūdinti žmones ir ką jie dėvi ir kalbėti apie savo šeimos ir namų antroje ispanų pradedantiesiems kursą. [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Šis internetinis kursas yra šešių antras Ispanijos pradedantiesiems programą. Jis supažindins Jus su kalba, kad jums reikia:

apibūdinti žmones tiek fiziškai, tiek kalbant apie jų asmenybę; kalbėti apie tai, ką žmonės dėvi (Moteriški drabužiai, aksesuarai ir spalvų); kalbėti apie savo šeimos; prašyti žmonių Kontaktinė informacija (adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas); apibūdinti savo namus ir jame baldus; [-]

Žinoma ispanų pradedantiesiems 3: mano gyvenimas

Internetinės Ištęstinės 4 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Per keturias savaites, žinoma, jūs išmoksite žodyną ir išraiškas kalbėti apie tai, ką daryti per įprastą dieną, o mokytis esamojo laiko reguliariai veiksmažodžiai, taip pat kai nereguliarus veiksmažodžiai, pvz IR (eiti), Salir (palikti / išeiti) ir venir (ateiti). Jūs taip pat išmokti kalbėti apie dalykus, kuriuos daryti dažnai. [+]

Šis kursas yra dalis ispanų pradedantiesiems programą, kuri leis jums mokytis pagrindinio ispanų ir atrasti ispaniškai kalbančių pasaulio.

Šis internetinis kursas yra šešių trečią Ispanijos pradedantiesiems programą. Jis supažindins Jus su kalba, kad jums reikia:

Kalbėti apie savo kasdieniame gyvenime; Kalbėti apie tai, ką jūs darote kiekvieną dieną ir kiekvieną savaitę; Klauskite ir pasakyti laiką, ir pasakyti, kai viskas įvyktų; Kalbėti apie transporto priemonėmis; Kalbėti apie darbo valandas; Aptarkite atidarymo ir uždarymo kartus parduotuvių ir įmonių. Aprašykite savo įprastą dieną ispanų

Per keturias savaites, žinoma, jūs išmoksite žodyną ir išraiškas kalbėti apie tai, ką daryti per įprastą dieną, o mokytis esamojo laiko reguliariai veiksmažodžiai, taip pat kai nereguliarus veiksmažodžiai, pvz IR (eiti), Salir (palikti / išeiti) ir venir (ateiti). Jūs taip pat išmokti kalbėti apie dalykus, kuriuos daryti dažnai.... [-]


Žinoma italų pradedantiesiems 3: mano kasdienybė

Internetinės Ištęstinės 4 metų Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Per keturias savaites, žinoma, jūs išmoksite žodyną ir išraiškas kalbėti apie tai, ką daryti per įprastą dieną, o mokytis esamojo laiko reguliariai veiksmažodžiai baigiasi -ere ir -ire, taip pat kai nereguliarus veiksmažodžiai, kaip antai andare (eiti) ir uscire (eiti) ir venire (ateiti). Jūs taip pat kalbėti apie savo laisvalaikio įpročius ir dalykų, kuriuos daryti reguliariai, naudojant refleksyvus veiksmažodžiai. [+]

Šis kursas yra dalis italų pradedantiesiems programą, kuri leis jums išmokti pagrindinių Italijos ir atrasti Italijos ir jos kalbą ir kultūrą.

Šis internetinis kursas yra šešių Trečiasis italų pradedantiesiems programą. Jis supažindins Jus su kalba, kad jums reikia:

paklausti ir pasakyti laiką; pasakyti, kiek laiko tai vyksta; kalbėti apie savo kasdienybę; Kalbėti apie darbo valandas; kalbėti apie vyksta į vietas; kalbėti apie laisvalaikio veiklą. Aprašykite savo įprastą dieną italų

Per keturias savaites, žinoma, jūs išmoksite žodyną ir išraiškas kalbėti apie tai, ką daryti per įprastą dieną, o mokytis esamojo laiko reguliariai veiksmažodžiai baigiasi -ere ir -ire, taip pat kai nereguliarus veiksmažodžiai, kaip antai andare (eiti) ir uscire (eiti) ir venire (ateiti). Jūs taip pat kalbėti apie savo laisvalaikio įpročius ir dalykų, kuriuos daryti reguliariai, naudojant refleksyvus veiksmažodžiai.... [-]


Žinoma italų pradedantiesiems 6: ir apie

Internetinės Ištęstinės 4 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Per keturias savaites, žinoma, jūs išmoksite žodyną ir frazes jums reikia gauti dalykų nuveikti, pavyzdžiui, užsisakyti viešbutį ar vasarnamį arba užsakant patiekalą - ir taip pat pateikti skundą. Jūs sužinosite, kaip nurodyti datos. [+]

Šis kursas yra dalis italų pradedantiesiems programą, kuri leis jums išmokti pagrindinių Italijos ir atrasti Italijos ir jos kalbą ir kultūrą.

Šis internetinis kursas yra paskutinis iš šešių Italijos pradedantiesiems programą. Jis supažindins Jus su kalba, kad jums reikia:

knyga apgyvendinimo atostogų metu; kalbėti apie datas; pasiskųsti; užsisakyti patiekalą; Paprašyti; kalbėti apie tai, ką jūs darote dabar. Sužinokite italų gauti dalykų nuveikti

Per keturias savaites, žinoma, jūs išmoksite žodyną ir frazes jums reikia gauti dalykų nuveikti, pavyzdžiui, užsisakyti viešbutį ar vasarnamį arba užsakant patiekalą - ir taip pat pateikti skundą. Jūs sužinosite, kaip nurodyti datos.... [-]


Žinoma išmokti koduoti elektroninės muzikos priemones su JavaScript

Internetinės Ištęstinės November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šiame kurse jūs statyti elektroninės muzikos priemonėmis, naudojant "JavaScript" kalbos ir interneto Audio API asortimentą. Jums bus parodyta pagal kiekvieną eilutę, kaip programuoti interaktyvias sintezatorių, būgnas mašinos ir net algoritminius muzikos sistemas, kurios gali sąlygoti muzika automatiškai. [+]

Šiame kurse jūs statyti elektroninės muzikos priemonėmis, naudojant "JavaScript" kalbos ir interneto Audio API asortimentą. Jums bus parodyta pagal kiekvieną eilutę, kaip programuoti interaktyvias sintezatorių, būgnas mašinos ir net algoritminius muzikos sistemas, kurios gali sąlygoti muzika automatiškai. Jums taip pat bus parodyta, kaip kurti vartotojo sąsajas su rankenėlėmis, slankmačiai ir kitų elementų. Muzikos programinės įrangos ir vartotojo sąsajos jums padaryti bus paleisti bet kurioje interneto naršyklėje, kuri palaiko interneto Audio API, įskaitant Safari "iOS" ir "Chrome" "Android".

Šio kurso pabaigoje, jums bus suteikta galimybė:

įgyvendinti garso sintezę naudojant interneto Audio API statyti būgnų mašina, kuri gali atkurti būgno mėginius ritminių raštų apibūdinti pagrindinius komponentus kompiuteris muzikos programine įranga dizainas vartotojo sąsajos, kurios leidžia ne programuotojams naudoti savo elektroninės muzikos programinę įrangą naudoti algoritminius muzikos techniką generuotų muzika automatiškai, naudojant tikimybę ir taisyklės [-]

Žinoma iš pasaulinio karo balta šilumos: Į šaltojo karo Raf

Internetinės Ištęstinės 6 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Šis internetinis kursas yra bendradarbiavimas tarp Karališkųjų oro pajėgų (RAF) Muziejai ir istorijos katedros Royal Holloway, University of London. Jis supažindins Jus su kai kurie iš didžiausių posūkio taškų į Didžiosios Britanijos istoriją po 1945 erą. [+]

Šis internetinis kursas yra bendradarbiavimas tarp Karališkųjų oro pajėgų (RAF) Muziejai ir istorijos katedros Royal Holloway, University of London. Jis supažindins Jus su kai kurie iš didžiausių posūkio taškų į Didžiosios Britanijos istoriją po 1945 erą.

Naršyti kintantį vaidmenį RAF šaltojo karo metu

Vadovaujasi dr Ross Mahoney, aviacijos istorikas RAF muziejus, ir dr Emmett Sullivan, vyresnysis dėstytojas istorijoje, Royal Holloway, žinoma, bus išnagrinėti:

Iš RAF vaidmuo ankstyvojoje Šaltojo karo laikotarpiu; RAF operacijos visoje į dekolonizacijos epochoje pasaulyje; [-]

Žinoma kalbėti apie vėžį

Internetinės Ištęstinės 3 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Kalbant apie vėžio gali būti sunku. Jums gali būti neramu, kad jums pasakyti blogas dalykas arba, kad jūs tiesiog nežinote, kad apie šiuo klausimu. Galbūt manote, kad nežinote apie tai, kaip pokalbis bus eiti ar bandėte praeityje ir buvo sunku patirtį. Gal nesate tikras, net jei tai jūsų darbas. [+]

Kalbant apie vėžio gali būti sunku. Jums gali būti neramu, kad jums pasakyti blogas dalykas arba, kad jūs tiesiog nežinote, kad apie šiuo klausimu. Galbūt manote, kad nežinote apie tai, kaip pokalbis bus eiti ar bandėte praeityje ir buvo sunku patirtį. Gal nesate tikras, net jei tai jūsų darbas.

Šiame kurse jūs išmoksite, kaip paskatinti žmones rinktis sveiką gyvenimo būdą, naudotis vietos paslaugas arba apsilankykite pas gydytoją nedelsiant, jei jie pastebėti pokyčius savo kūno. Jums sukurti asmeninį planą kalbėti apie vėžio ir kur rasti patikimą informaciją.

1 iš 2 žmonių susirgs vėžiu per savo gyvenimą, o ne vėžio tyrimų JK mes manome, kad labai svarbu, kad žmonės kalbėti apie šią ligą. Šis kursas suteiks jums patarimų, įrankius ir pasitikėjimą, kad paprastas, veiksmingas pokalbius, kurie galėtų padėti išgelbėti gyvybes.... [-]


Žinoma kibernetinio saugumo mažoms ir vidutinėms įmonėms: identifikuojančių grėsmių ir išpuolių prevencijoje

Internetinės Ištęstinės 2 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Beveik kasdien girdime apie kibernetinių atakų didelėms organizacijoms, bet mes retai išgirsti daug apie panašių išpuolių mažoms ir vidutinėms įmonėms. Tai nereiškia, kad jie nevyksta. [+]

Beveik kasdien girdime apie kibernetinių atakų didelėms organizacijoms, bet mes retai išgirsti daug apie panašių išpuolių mažoms ir vidutinėms įmonėms. Tai nereiškia, kad jie nevyksta.

Šiame kurse jūs ištirti kai kurių bendrų kibernetinių grėsmių mažoms ir vidutinėms įmonėms, kas yra kibernetinės atakos reiškia, ir ką praktines priemones ir strategijas, galite įdėti į vietą, siekiant jų išvengti.

Ištirti realią kibernetinis išpuolis veiksmų

Pradėsime pažvelgus neseniai Panamos Papers nuotėkio sužinoti daugiau apie kibernetinių grėsmių, metodai, kad hakeriai naudoti, ir ką kibernetinių atakų pasekmės gali būti mažoms ir vidutinėms įmonėms.... [-]


Žinoma kuriant savo mokslinių tyrimų projektą

Internetinės Ištęstinės January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Kursas skirtas visiems, kurie šiuo metu įmonės ar planuojate atlikti akademinių tyrimų gabalas, būti, kad Extended Projektų Kvalifikacija (EPQ), Tarptautinės bakalaureato Extended Essay, Velso bakalaureato individualų projektą, kursinių ar nepriklausomo stipendiją gabalas. Žinoma, veikia kovo, birželio, rugsėjo ir 2017 spalio todėl jūs galite pasirinkti pradžios data, kad jums tinka. [+]

Kursas skirtas visiems, kurie šiuo metu įmonės ar planuojate atlikti akademinių tyrimų gabalas, būti, kad Extended Projektų Kvalifikacija (EPQ), Tarptautinės bakalaureato Extended Essay, Velso bakalaureato individualų projektą, kursinių ar nepriklausomo stipendiją gabalas. Žinoma, veikia kovo, birželio, rugsėjo ir 2017 spalio todėl jūs galite pasirinkti pradžios data, kad jums tinka.

Smalsumas yra vienas iš svarbiausių žmonijos savybių. Tai leido mums padaryti Nežinomas žinomas, sulaužyti barjerus ir šviesti šviesos visose gyvenimo srityse, iš mūsų kasdienę pomėgius į žvaigždes tirti. Mūsų įgimtas noras tyrinėti yra atsakingas už daugelį mūsų proudest pasiekimus. Šis kursas padės išmokyti jus panaudoti savo smalsumą ir naudoti jį atlikti savo mokslinių tyrimų projektus į mokslinės būdu.... [-]


Žinoma kūdikiams omenyje: kodėl tėvų protas klausimais

Internetinės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Šis kursas bus ištirti, kaip iš tėvų protas įtakoja besivystančias protą vaiko, nuo pastojimo per kūdikystės ir į vėlesniame gyvenime. [+]

Šis kursas bus ištirti, kaip iš tėvų protas įtakoja besivystančias protą vaiko, nuo pastojimo per kūdikystės ir į vėlesniame gyvenime.

Mes jus į kelionę, kuri prasideda nėštumo metu, tyrinėti motinos-į-bus gebėjimo svarbą galvoti apie savo kūdikiu, o dar gimdoje, kartu su emocijų, tokių kaip nerimas ir depresija poveikį.

Mes tada ištirti, ką tyrimai pasakoja apie tai, kaip į tėvų emocinis ir pažintinis proto, gali formuoti sąveikinės kontekstą kūdikio per pirmuosius dvejus gyvenimo metus, o šios sąveikos poveikį kūdikio besivystančio proto. Tai apima, pavyzdžiui, galvoju apie tėvų gebėjimas būti "proto bendraminčių", kalbant apie, kad galėtų laikyti savo kūdikį, kaip individas su savo protu.... [-]


Žinoma literatūroje skaitmeniniame amžiuje: nuo glaudžiai rodmens tolimoje skaitymo

Internetinės Ištęstinės 6 savaites April 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šis internetinis kursas nagrinėja šiuos pagrindinius klausimus, nes ji supažindina jus su įvairiais būdais aiškinant literatūros tekstus įvairovė. Mes pažvelgti į laiko patikrintas metodų, tokių kaip glaudžiai svarstymą. Mes taip pat spręsti naujesnius, kompiuterinė praktika, kaip antai tolimoje svarstymą. [+]

Kaip mes prasmės ką mes skaitome, mes aiškinti reiškia naudojant senovės kultūros techniką aiškinimo. Tik retai mes iš tikrųjų atspindi šį procesą: kas yra priemonės, kurios padeda mums suprasti literatūros tekstus? Kaip aiškinimas dirbti? Ir kaip jau mūsų vis dažniau e-knygų ir tablečių pakeitė tai, kaip mes skaityti ir interpretuoti literatūrą?

Šis internetinis kursas nagrinėja šiuos pagrindinius klausimus, nes ji supažindina jus su įvairiais būdais aiškinant literatūros tekstus įvairovė. Mes pažvelgti į laiko patikrintas metodų, tokių kaip glaudžiai svarstymą. Mes taip pat spręsti naujesnius, kompiuterinė praktika, kaip antai tolimoje svarstymą.... [-]


Žinoma mergaičių išsilavinimas: mokymo strategijas, plėtoti pasitikėjimą, atsparumą ir bendradarbiavimą

Internetinės Ištęstinės 4 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Elgesį, kad švietimo sistema apdovanojimai - mokytis, kruopštaus pasirengimo, pacientas laipiojimo iš vieno lygio į kitą - atrodo, suteikti moterims pranašumą akademiškai. Tačiau į darbo pasaulį, žmonės į darbą ir skatina remiantis charakterio, kiek nuo formalios kvalifikacijos įrodymas. [+]

Elgesį, kad švietimo sistema apdovanojimai - mokytis, kruopštaus pasirengimo, pacientas laipiojimo iš vieno lygio į kitą - atrodo, suteikti moterims pranašumą akademiškai. Tačiau į darbo pasaulį, žmonės į darbą ir skatina remiantis charakterio, kiek nuo formalios kvalifikacijos įrodymas.

Per nagrinėjant, kas turėtų būti patyręs jaunų moterų klasėje šis kursas siekia pradėti pokalbį tarp mokytojų apie tai, kaip geriausiai padėti merginoms pavyks klasėje ir už jos ribų, taip pat siūlo autoritetingą konsultacijas, rekomendacijas ir praktinius sprendimus.

Suprasti veiksnius, kurie turi įtakos mergaičių mokykloje

Prieš tyrinėti mokymo strategijas, kurios dirba klasėje, mes pirma nagrinėja svarbius veiksnius, kurie daro įtaką mergaičių mokymosi patirtimi. Visų pirma mes pažvelgti strategijas, plėtoti charakterį taip, kad palaiko akademinę sėkmę mokykloje ir profesinei sėkmei po pamokų. Mes taip pat išnagrinėti ir aptarti veiksnius, kurie gali slopinti merginos pasiekti visą savo potencialą mokykloje ir savo ateities karjerą.... [-]


Žinoma mokymosi Prisijungę: ieškoti ir tirti

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šiame kurse jūs tyrinėti turtingą ir įvairų spektrą prieinamas jums informacijos internete, kaip naudotis paieškos įrankius efektyviai ir būdus, kuriais galite pradėti vertinti informaciją, kad jūs galbūt norėsite naudoti savo studijas. [+]

Šiame kurse jūs tyrinėti turtingą ir įvairų spektrą prieinamas jums informacijos internete, kaip naudotis paieškos įrankius efektyviai ir būdus, kuriais galite pradėti vertinti informaciją, kad jūs galbūt norėsite naudoti savo studijas. Naudojant platų mokymosi veiklą, jums bus užginčyti kasti giliau ir kritiškai mąstyti apie informaciją, kurią rasti internete.

Šis kursas yra tik vienas iš serijos apie "mokymosi internetu", kuris supažindina jus su esminių įgūdžių ir priemonių, kuriuos reikia mokytis internete.

Kas temos bus jums padengti? Ieškoma efektyviai internete naudojant paieškos sistemas ir įvairių įrankių Derinant informaciją iš įvairių šaltinių, maišymo online ir offline medžiagą, galinčią padėti tyrimus Dalijimasis tyrimus bendradarbiaujant plėtoti platesnį supratimą apie pranešimus Vertinimo ir vertinimo informacija: atsižvelgiant į institucijos, savalaikiškumą ir aktualumą šaltinių, siekiant užtikrinti teisėtumą Kritinis mąstymas: naudojant informaciją ir teikia kontekstą tyrimų pagalba daryti išvadas Ką pasiekti? Įvertinti ir įrašyti savo dabartinį žinių lygį apie paieškos ir tiriant internete. Nustatyti ir aptarti savo paieškos variklį rinktis. Naršyti metodus efektyviau naudojant paieškos įrankius surasti tinkamus šaltinius. Atlikite paiešką internete, naudojant skirtingas "operatorius" ir išplėstinės paieškos galimybes. Aptarkite naudojant platų internetinių šaltinių tiriant dalykų naudą. Pademonstruoti efektyviai panaudoti daugelio šaltinių prisidėti informaciją bendradarbiavimu grindžiamoje aplinkoje. Įvertinti kokybę ir tinkamumą informacijos rasti internete, kad padėtų nustatyti jo galiojimą ir prisidėti pavyzdį į diskusiją. Nustatyti šaltinius, kuriuos reikia būti up-to-data ir svarbūs siekiant būti naudoti, kai tiriant. Įrodyti kai kurių pagrindinių principų, kaip kritiškai vertinti šaltinį supratimą. Naršyti informacinę kelionę ir gaminti grafikas susijusį su jūsų pasirinkta tema. Įvertinti savo po kurso žinias tiriant dalyvaudami bandymą, kuriuo užbaigiama kursą.... [-]

Žinoma mokymo sėkmei: pamokos ir mokymo

Internetinės Ištęstinės 4 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šis internetinis kursas yra skirtas anglų kalbos mokytojams visame pasaulyje. Tai padės jums plėtoti įgūdžius ir metodus, jums reikia už jūsų nuolatinį profesinį tobulinimąsi (CPD). [+]

Šis kursas yra dalis sėkmės mokymas: praktika anglų kalbos mokymo programa, kuri leis jums kurti profesionaliai, kaip anglų kalbos mokytoja.

Šis internetinis kursas yra skirtas anglų kalbos mokytojams visame pasaulyje. Tai padės jums plėtoti įgūdžius ir metodus, jums reikia už jūsų nuolatinį profesinį tobulinimąsi (CPD).

Šis kursas yra dalis mūsų mokymo sėkmei: praktika anglų kalbos mokymo programą. Programoje mes pažvelgti į 12 profesines praktikos SPD britų Tarybos mokytojas plėtros sistemą.

Šiame kurse jūs pažvelgti keturių profesinę praktiką:

Planavimo pamokas ir kursus Išteklių valdymas Valdymo pamoka Prisiimti atsakomybę už profesinį tobulėjimą. Sužinokite su anglų kalbos mokytojams visame pasaulyje ... [-]

Žinoma mokytis angliškai akademiniais tikslais: pirmieji žingsniai

Internetinės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Plėtoti akademines kalbos ir studijų įgūdžius, kurių reikia mokytis anglų kalba universitete. [+]

Šis internetinis kursas padės supažindinti jus su akademine kalba ir įgūdžiais, kuriuos turėsite mokytis universitete, kuriame mokoma anglų kalba.

Jūs mokysitės keturių kalbos įgūdžių (klausytis, kalbėti, skaityti ir rašyti), naudodamiesi universiteto studentų užduotysmis: klausytis paskaitų, užsirašinėti pastabas, pasisakyti prezentacijas, skaityti akademinius tekstus (įskaitant ilgus sakinius ir vizualią informaciją) ir rašyti ataskaitas naudojant tinkamą akademiniai žodžiai.

Per visą kursą galėsite dalytis savo praktikos darbu su kitais besimokančiaisiais, kad galėtumėte pateikti ir gauti atsiliepimus.

Kas temos bus jums padengti? Strategijų ir žodyno rengimas akademinių tekstų skaitymui ir supratimui. Informacijos ieškojimas, supratimas, apibūdinimas ir įvertinimas akademiniais tikslais. Aktyviojo klausymo ir efektyvus rašymo įgūdžių tobulinimas. Remiantis kalbos įgūdžiais apibūdinti problemas ir priežastis bei padarinius. Surinkdami daugybę informacijos, naudodami įgūdžius, kuriuos išmokote, įtraukite į savo rašytinę ataskaitą. Dalyvavimas tarpusavio grįžtamuoju ryšiu prieš baigiantis ataskaitos parengimui. Ką pasiekti? ... [-]

Žinoma nanotechnologijų sveikatai: novatoriški dizaino medicininės diagnozės

Internetinės Ištęstinės 4 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Naršyti naudojimą ir pasekmes Nanotechnologijos naujos medicininės paskirties Nanotechnologijos yra naudojami siekiant kontroliuoti ir manipuliuoti nanometrų dydžio klausimą su nanometrų tikslumo. [+]

Naršyti nanotechnologijų naudojimą ir pasekmes naujosiose medicinos srityse. Nanotechnologijos yra naudojamos nanometrinių matmenų kontrolei ir manipuliavimui nanometriniu tikslumu. Tai gali būti atomai, molekulės, arba didesni biologinių struktūrų, tokių kaip DNR arba gyvų ląstelių. Šis internetinis kursas nagrinėja nanotechnologijų medicinos panaudojimo galimybes, sukurti naujus prietaisus, kurie gali būti naudojami diagnozuoti ligą arba stebėti gydymo.

Kas temos bus jums padengti? Įvadas į technologijų ir mokslo nanotechnologijos. Ryšys tarp nanotechnologijų ir medicinos programas. Poveikį ir galimas pasekmes naujų metodų etikos klausimus ir visuomenės elgesį. Įvadas į pagrindinės mokslo ir technologijų nanotechnologijomis pokyčius ir metodų, naudojamų gaminti prietaisus, kurie naudoja nanotechnologijas. Nano ir kvapas: Elektroninė nosis; Nano ir kraujas: Lab-su-a-chip; Nano ir šlapimo: Vėžys aptikimas. atvejų pavyzdys, kai nauja technologija nėra nepriklausoma plėtra, bet kyla iš visuomenės klausimus, ir, savo ruožtu, taip pat sukuria naujas socialines ir etines klausimus. Ką pasiekti? Apibūdinkite technologijas ir nanotechnologijų mokslo Ištirti ryšį tarp nanotechnologijų ir medicinos taikymo santykius Įsitraukti į pagrindinės mokslo ir technologijų ir metodų išsigalvoti nano prietaisų Aptarti visuomenės ir etinių klausimų, kurie kyla iš naujų technologijų plėtrą sveikatos srityje Kas už kursas? ... [-]

Žinoma naudojant duomenis, siekiant pagerinti mokinių rezultatai

Internetinės Ištęstinės 3 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Šis internetinis kursas padės jums naudoti duomenų mokslą pasiekti geresnių rezultatų savo studentams. Kiekvieną savaitę dėmesys bus skiriamas kitokio aspekto duomenis. Jūs nustatyti šaltinius ir juos interpretuoti, nustatyti jų reikšmę ir nustatyti ieškinių, skirtų gerinti. [+]

Šis internetinis kursas padės jums naudoti duomenų mokslą pasiekti geresnių rezultatų savo studentams.

Kiekvieną savaitę dėmesys bus skiriamas kitokio aspekto duomenis. Jūs nustatyti šaltinius ir juos interpretuoti, nustatyti jų reikšmę ir nustatyti ieškinių, skirtų gerinti.

1 savaitė - tobulinimas Mokslas

Mes apsvarstysime: skirtingų šaltinių ir duomenų tipus; būdų, kaip pagerinti mokinių pasiekimus; tobulinimo procesus savo kontekste ir profesinę patirtį; ir realaus pasaulio pavyzdžius, kaip pagerinti mokinių rezultatai.

Nustatyti skirtingų šaltinių ir tipų duomenis Būdų, kaip pagerinti mokinių rezultatai Tobulinimo procesus savo kontekste ir profesinės patirties Realaus pasaulio pavyzdžiai pagerinti mokinių rezultatai 2 savaitė - Teisingumo ... [-]

Žinoma neįvykdytų fizinio lavinimo pamokas

Internetinės Ištęstinės 3 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Šis internetinis kursas yra sukurta siekiant padėti PE mokytojai pasiekti ir išlaikyti šiuos lygius. Ji apibrėžia "Outstanding" fizinio lavinimo pamoką, kaip vienas, kad atitinka skirtingus mokymosi poreikius visus savo studentams tikru metu ir tam tikromis sąlygomis. [+]

UNESCO pabrėžė neatidėliotiną poreikį mokyklose spręsti fizinio pasyvumo, jaunų žmonių patirtį fizinio lavinimo gerėja. Pora tai su reguliariais išorės patikrinimus, kad mokyklos daugelyje šalių priimti, ir yra vis didesnį spaudimą dėl visų kūno kultūros mokytojų pasiekti aukščiausią našumo lygį.

Šis internetinis kursas yra sukurta siekiant padėti PE mokytojai pasiekti ir išlaikyti šiuos lygius. Ji apibrėžia "Outstanding" fizinio lavinimo pamoką, kaip vienas, kad atitinka skirtingus mokymosi poreikius visus savo studentams tikru metu ir tam tikromis sąlygomis.

Tapkite "aktyvatorius" ir pristatyti išskirtinius atsidarys pamokas

Kursas prasideda vadovaujasi ekspertų analizės mokinių poreikius, vietos ir nacionalinių mokymo programų reikalavimus, ir mokytojų asmens pasirengimas teikti neįvykdyti atsidarys pamokas. Visame PE mokytojai bus pozicionuojamas kaip "aktyvatorių" - specialistai, kurie suaktyvinti naują, įskaitant mokymosi galimybes savo studentams.... [-]


Žinoma pradedant verslą 1: vizijos ir galimybės

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sėkmingas verslas prasideda nuo aiškios vizijos ir išsamų supratimą apie esamas galimybes pasukti, kad viziją paversti tikrove. Nesvarbu, ar jūs turite idėją būsimos įmonės ar jau turite pusė eilutės verslą ir tuo pačiu mokytis, šis kursas padės jums įvertinti savo viziją ir ištirti galimybes prieinama. [+]

Sėkmingas verslas prasideda nuo aiškios vizijos ir išsamų supratimą apie esamas galimybes pasukti, kad viziją paversti tikrove. Nesvarbu, ar jūs turite idėją būsimos įmonės ar jau turite pusė eilutės verslą ir tuo pačiu mokytis, šis kursas padės jums įvertinti savo viziją ir ištirti galimybes prieinama. Jis duos jums laiko planuoti ir padės jums pradėti dokumentuoti savo mintis struktūrinio verslo plano, o leidžia jums pasidalinti savo idėjomis su kitais.

Šis kursas yra pirmasis iš šešių serijos apie "pradedant verslą".

Kas temos bus jums padengti? Verslumo mokymosi ciklas Galimybė verslo modelis: iš dalintis savo viziją svarba Vizija ir galimybė į sėkmingą verslą Rašymas vertybė pasiūlymas Įvadas į raštu tvirtą verslo planą. Ką pasiekti? Įvertinti verslo ciklą kuriuo pagrįstas kursą. Naršyti atrasti arba sukurti verslo galimybes apimtį. Ištirti įmonės jūsų vietinėje zonoje. Aptarkite verslininko verslo iššūkis: Kuris verslo turėčiau pradėti ir kaip? Įvertinti ir verslo idėją. Parengia verslo planą per 200 žodžių. Ištirti viziją ir galimybes verslo planą. Kas už kursas? ... [-]

Žinoma pradedant verslą 5: valdymo finansai

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Iš finansų valdymas yra labai svarbus siekiant sėkmingo verslo; finansinė informacija pateikiama įrodymų paremti savo sprendimus apie verslą ir padeda pateisinti šiuos sprendimus, jei jums pristatyti juos kitiems žmonėms. [+]

Iš finansų valdymas yra labai svarbus siekiant sėkmingo verslo; finansinė informacija pateikiama įrodymų paremti savo sprendimus apie verslą ir padeda pateisinti šiuos sprendimus, jei jums pristatyti juos kitiems žmonėms. Nesvarbu, ar jūs turite idėją būsimos įmonės ar jau turite pusė eilutės verslą ir tuo pačiu mokytis, šis kursas supažindins Jus su pagrindine finansine informacija ir suteikia jums galimybę aptarti savo idėjas su kitais.

Šis kursas yra per šešis serijos apie "pradedant verslą" penktoji.

Kas temos bus jums padengti? Finansinės informacijos svarba Įvadas į pagrindinių finansų informacijos: pardavimo pajamos prognozę; pelno ir nuostolių prognozė; ir pinigų srautų prognozė Analizuoti ir interpretuoti finansinę veiklą Kaip padidinti pelningumą Parduodant produktą, kalbant apie kainą ir skaičių pardavimų Pagrindiniai finansinės prognozės: lemiantys verslo galimybių gyvybingumą Verslo planas: verslo finansai Ką pasiekti? Aptarkite, kodėl prognozavimas ir planavimas yra pagrindiniai įgūdžiai per bet kokio sėkmingo verslo. Aptarkite pardavimo pajamos prognozę grynasis pelnas ir pinigų srautų prognozes paskirtį. Įvertinti verslininko verslo iššūkis: Kaip Hannah gali padaryti savo verslo pelningiau? Nustatyti verslo finansus verslo planą. Įvertinti išlaidas, kainas, bendrasis pelnas ir pinigų srautų prognozes. Kas už kursas? ... [-]

Žinoma pradedant verslą 6: finansavimo savo verslą

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sėkmingas verslas reikalauja finansavimą gauti ji pradėjo. Yra daug būdų, kaip gauti savo verslo ir veikia, nuo neformalus, pavyzdžiui, asmeninių santaupų ir skolintis, skolinimosi iš draugų ir šeimos, prie labiau formalių būdų, pavyzdžiui, banko paskolos, didinamo nuosavo kapitalo minios finansavimo. [+]

Sėkmingas verslas reikalauja finansavimą gauti ji pradėjo. Yra daug būdų, kaip gauti savo verslo ir veikia, nuo neformalus, pavyzdžiui, asmeninių santaupų ir skolintis, skolinimosi iš draugų ir šeimos, prie labiau formalių būdų, pavyzdžiui, banko paskolos, didinamo nuosavo kapitalo minios finansavimo. Šis kursas padės jums įvertinti finansų variantų įmonėms, ir kaip finansuoti verslą plėsti.

Tai yra galutinis kursas šešerių serijos apie "pradedant verslą".

Kas temos bus jums padengti? Galimos parinktys pritraukti kapitalą naujų įmonių Finansinė parama jūsų vietovėje Kaip finansuoti verslo plėtrą Įvadas į minios finansavimu Pikis savo verslo idėją, produktą ar paslaugą Verslo planas: verslo finansavimo Ką pasiekti? Aptarti privalumus ir trūkumus fondų tipus, kurie gali būti pakelta padėti gauti verslo ir veikia. Nustatyti veiksnius, darančius poveikį kelyje nauja įmonė finansuojama pvz Įmonės rūšis, į rinką arba sektorių įmonė prekiauja per, iš steigėjų lūkesčius. Aptarkite verslininko verslo iššūkis: Kaip iš komandos įmonę išplėtimas gali būti finansuojama? Įvertinti finansavimą verslo planą. Įvertinti, ar finansavimas yra būtinas norint pradėti. Apsvarstyti, kaip jūs požiūris finansinius šaltinius. Kas už kursas? ... [-]

Žinoma priimant sprendimus sudėtingoje ir neapibrėžtumų kupiname pasaulyje

Internetinės Dieninės Ištęstinės 7 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Užpildžius šį kursą jūs sukūrė įgūdžių ir žinių, kad bus padidinti savo sprendimų priėmimo įgūdžius, kad galėtų veikti sudėtingame pasaulyje ir esant netikrumo. [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Lyderiai turi gebėti veikti sudėtingame pasaulyje ir esant netikrumo. Šis kursas yra pirmas žingsnis siekiant sukurti save į vieną iš pagrindinių ateities sprendimus priimantiems asmenims arba padidinti savo sprendimų priėmimo įgūdžius.

Pirma, šis kursas spręs, ką sudėtingumas yra ir bus apibrėžti neapibrėžtumą. Be to, mes apimti įvairias priemones ir metodus, suprasti ir sugebėti naršyti sudėtingus ir neaiškius pasaulyje numerį.

Už tarpdisciplininiu požiūriu poreikis bus pabrėžė visą kursą. Svečiai lektoriai iš įvairių fakultetų paaiškinti, suteikti programas ir pavyzdžių iš savo atitinkamų studijų srityse labiau išsamų supratimą apie įvairių elementų sudėtingumo. Pavyzdžiui, sudėtingumą galima gražiai paaiškinti vabzdžių ir smegenys, ir daug kitų gamtos ir socialinių reiškinių naudojimui. Tie patys idėjos gali būti taikomas ekonominių ir finansinių sistemų.... [-]


Žinoma psichologijos: liudytojas tyrimas

Internetinės Ištęstinės 8 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Išsiaiškinkite, kaip jūsų protas dirba, ir atrasti, kaip žmogaus smegenų apribojimai gali sukelti didelių persileidimų teisingumo. [+]

Išsiaiškinkite, kaip jūsų protas dirba, ir atrasti, kaip žmogaus smegenų apribojimai gali sukelti didelių persileidimų teisingumo.

Nepaisant pažangos teismo medicinos, liudytojų parodymai išlieka kritinė sudedamoji kriminalinių nusikaltimų tyrimų. Psichologinis tyrimas atskleidė remdamasi įrodymais, įgyta Liudytojas taip pat, kaip kruopščiai policija reikia būti, kai apklausti liudytojus pavojų.

Naudojant vaizdo realių liudytojų ir iš fotoaparatų, kad eiti atsilieka nuo policijos tyrimo scenų, šis kursas tyrinėja liudytojų parodymus psichologija. Jūs gausite galimybę išbandyti savo pažinimo įgūdžius ir pamatyti, ar jūsų įgaliojimus atlikti tyrimą, yra taip gerai, kaip crack būrys policijos pareigūnų, kaip jums pabandyti išspręsti nusikaltimą, naudojant nieko, bet įrodymų iš liudininkų.... [-]


Žinoma religijoje ir konfliktų

Internetinės Ištęstinės 6 savaites October 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Daugelis konfliktų pasaulyje šiandien yra įrėmintas, kalbant apie religijos, tačiau yra daug diskusijų ir painiavos dėl tikslių vaidmuo religija vaidina šiuose konfliktuose. [+]

Daugelis konfliktų pasaulyje šiandien yra įrėmintas, kalbant apie religijos, tačiau yra daug diskusijų ir painiavos dėl tikslių vaidmuo religija vaidina šiuose konfliktuose. Pasak kai kurių, konfliktų ir smurto yra neatsiejama religijos. Kiti teigia, kad religija yra tik pavidalas, pagal kurią socialiniai, ekonominiai ar politiniai konfliktai kovojo iš. Pirmasis žingsnis sprendžiant religiškai įrėminti konfliktų yra suprasti religijos vaidmenį jų, ir kad tai, ką Šis internetinis kursas yra apie.

Mūsų taškas išvykimo yra tai, kad religija reiškia skirtingus dalykus skirtingomis aplinkybėmis ir skirtingų (grupių) žmonėms. Todėl, šio kurso tikslas yra parodyti, kaip religiškai įrėminti konfliktas gali būti tiriamas platesniame kultūros ir politinių kontekstų šių konfliktų. Be abejo medžiagos, mes kreiptis į įvairių religinių, kultūrinių ir politinių nustatymus. Be to, mes kviečiame Jus dalyvauti kai kuklius mokslinių tyrimų veiklą savo aplinką ir palyginkite savo išvadas su kolegų studentų.... [-]


Žinoma Romoje: virtualus turas po senovės miesto

Internetinės Ištęstinės 5 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Paimkite ekskursija aplink senovės Romoje su universiteto skaityti ekspertas dr Matthew Nicholls, naudodamas savo išsamią istoriškai tikslūs ir apdovanojimai, 3D skaitmeninį modelį šios žavus mieste. [+]

Paimkite ekskursija aplink senovės Romoje su universiteto skaityti ekspertas dr Matthew Nicholls, naudodamas savo išsamią istoriškai tikslūs ir apdovanojimai, 3D skaitmeninį modelį šios žavus mieste.

Pasinerkite į architektūros ir istorijos Senovės Roma

Prisijunkite prie Matthew vaikščioti aplink Romos miestą ir paklauskite savęs: kodėl šis senovinis miestas buvo pastatytas toje vietoje, kur jis buvo? Ar visi keliai tikrai veda į Romą? Kaip buvo tiekiamo geriamojo į miesto milijonui gyventojų vandenį? Kur romėnai garbino jų dievus ir patenkinti savo politines šeimininkus? Ir kai pastatai pateikė foną įspūdingų įvykių, tiek švenčiama imperatoriai ir užsitikrino mases lojalumą?... [-]


Žinoma rūpintis pažeidžiamiems vaikams

Internetinės Ištęstinės November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Tais laikais taupymo ir mažėjančių viešųjų paslaugų srityje, identifikuoti ir rūpinimasis pažeidžiamiems vaikams užduotis niekada nebuvo sunkiau. Šiame nemokami žinoma, mes padėsime jums ištirti kai kurių dalyvaujančių įmonės šią užduotį klausimus. [+]

Tais laikais taupymo ir mažėjančių viešųjų paslaugų srityje, identifikuoti ir rūpinimasis pažeidžiamiems vaikams užduotis niekada nebuvo sunkiau. Šiame nemokami žinoma, mes padėsime jums ištirti kai kurių dalyvaujančių įmonės šią užduotį klausimus.

Suprasti riziką ir pažeidžiamumą, teoriškai ir praktiškai

Mes apsvarstyti, ką mes vadiname rizikos ir pažeidžiamumo, taip pat, kaip mes apibrėžiame pakankamai gerą vaikų auklėjimą. Mes galvojame apie tai, kaip vaikai auga ir vystosi, ir kaip mes galime suteikti jiems Izoliavimo ir saugumo per prasmingus santykius ir priedais. Ir mes pažvelgti į konkrečių įgūdžių, dalyvaujančių bendrauti su vaikais ir jaunimui.... [-]


Žinoma skaitmeninėje ekonomikoje: pardavimo per klientų įžvalgos

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Nesvarbu, kiek sudėtingas jūsų rinkodaros yra, jei jis neturi sukelti pritraukiant klientus, tada jūsų verslas yra nustatyta, kad žlugtų. Šis internetinis kursas taikomas šviežios mąstymas, kaip rinkodaros ir pardavimo veikla sujungti sukurti klientams, kurie nuolat grįžta. [+]

Nesvarbu, kiek sudėtingas jūsų rinkodaros yra, jei jis neturi sukelti pritraukiant klientus, tada jūsų verslas yra nustatyta, kad žlugtų. Šis internetinis kursas taikomas šviežios mąstymas, kaip rinkodaros ir pardavimo veikla sujungti sukurti klientams, kurie nuolat grįžta.

Sukurkite holistinį požiūrį į savo klientų

Perspektyvos vaidmens ir elgesio klientams keičiasi, su rinkodaros remiantis vis galingų informacinių sistemų statyti holistinį požiūrį į vartotojus.

Šiame kurse jūs sukurti kaip ryšių su klientais valdymo veislės verslo plėtros sėkmės supratimą ir kritiškai vertinti priimtiną išmintį, kaip rinkodaros įtakoja klientus. Jūs taip pat sužinoti, kaip pardavimo buvo perkelta gražu "kojomis į duris", turintys "pirštą ant pulso", naudojant įžvalgų varoma metodus laimėti šiuos viskas svarbius pardavimus.... [-]


Žinoma skaitmeninėje ekonomikoje Finansai verslo augimui

Internetinės Ištęstinės 4 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Kiekvienas verslas turi pinigų augti ir vystytis. Kai kurios įmonės gali rasti pakankamai pinigų iš savo veiklai pasinaudoti augimo galimybėmis. Kiti gali tekti naudoti išorinius finansavimo šaltinius, pavyzdžiui, banko paskolos. Kaip veikia verslo padaryti tvirtus sprendimus dėl skolinimosi? [+]

Kiekvienas verslas turi pinigų augti ir vystytis. Kai kurios įmonės gali rasti pakankamai pinigų iš savo veiklai pasinaudoti augimo galimybėmis. Kiti gali tekti naudoti išorinius finansavimo šaltinius, pavyzdžiui, banko paskolos. Kaip veikia verslo padaryti tvirtus sprendimus dėl skolinimosi?

Įvertinti, kaip finansuoti savo verslo investicijas

Nesvarbu, ar esate valdyti mikro verslą, labai mažos arba vidutinio dydžio įmonę, ar didelė korporacija Šis internetinis kursas padės jums per finansavimo galimybių, siekiant padėti jums įvertinti, kokio tipo finansavimo tinka jūsų verslo investicijų ir kaip sukurti finansavimo strategiją, priimti teisingą sprendimą dėl skolinimosi tipo jūsų verslui. Jūs apsvarstyti tradicinių ir alternatyvių finansavimo galimybių vaidmenį ir išmokti naudotis finansines ataskaitas asilai finansinę būklę verslą. Jūs taip pat išmokti naudotis pinigų srautų prognozes, siekiant padėti jums priimti sprendimus apie verslo finansus valdyti.... [-]


Žinoma Smart-ASD: atitikimo autistus su technologijų išteklių

Internetinės Ištęstinės 4 savaites April 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Dauguma vaikų su autizmo spektro sutrikimų (ASD) diagnozuoti taip pat turi protine negalia (ID) - ar mokymosi sunkumų. Tačiau ši grupė yra labai mažai atstovaujama per mokslinių tyrimų ir žinių apie šios konkrečios grupės gali būti sunku rasti. [+]

Dauguma vaikų su autizmo spektro sutrikimų (ASD) diagnozuoti taip pat turi protine negalia (ID) - ar mokymosi sunkumų. Tačiau ši grupė yra labai mažai atstovaujama per mokslinių tyrimų ir žinių apie šios konkrečios grupės gali būti sunku rasti.

Apie šį kursą Jūs gausite daugiau kaip ASD ir ID supratimo specialiai. Tada mes ištirti, kaip technologijos gali būti naudojamos geriausios paramos šioje grupėje, įvesti jus SMART-ASD app, kuris identifikuoja įgūdžius ir vaikų poreikius su ASD ir ID, kad tinkamiausias technologijas galima nustatyti jas remti.

Kas temos bus jums padengti? Kas yra ASD ir intelektinė (arba mokymasis) Negalia (ID)? Kaip technologijų geriausi paramos vaikams su ASD ir ID? Kaip pasirinkti tinkamiausią technologiją remti vaikus su ASD ir ID. SMART-ASD: Sutampantys autistus su technologijomis - Kaip rekomendacijų pateikti negalima, būdingos kiekvienam vaikui. Kas už kursas? ... [-]

Žinoma socialinės įmonės: auga tvarią verslą

Internetinės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šis kursas yra būtina tiems, kurie nori suprasti, kaip masto ir išlaikyti socialinį verslumą. Jūs išmoksite, kaip įvertinti ir diagnozuoti esamą verslo modelį, nustatyti savo uždavinius ir plėtoti strategijas, auginti savo socialinę įmonę, ir įvertinti jos poveikį. [+]

Ar Jūsų socialinė įmonė tvarus? Ar tai keičiamo dydžio? Šis kursas padeda jums įvertinti savo modelį ir parengti planą, siekiant priimti jį į kitą lygį.

Kur tai galėtų Žinoma mane?

Šis kursas yra būtina tiems, kurie nori suprasti, kaip masto ir išlaikyti socialinį verslumą. Jūs išmoksite, kaip įvertinti ir diagnozuoti esamą verslo modelį, nustatyti savo uždavinius ir plėtoti strategijas, auginti savo socialinę įmonę, ir įvertinti jos poveikį.

Kas ir kaip mokytis?

Socialinės įmonės: Augantis tvaraus verslo apima teorija, praktinė informacija ir atvejų tyrimus mišinį iš viso pasaulio. Jūs išmoksite, kaip į žemėlapį akcininkus, apsvarstyti partnerystės galimybes ir valdyti pokyčius. Jūs taip pat apsvarstyti įvairias rinkodaros ir komunikacijos strategijas, kaip rasti talentą, ir įvairių finansavimo šaltinius ir investicijų.... [-]


Žinoma socialinės įmonės: tekinimo idėjas

Internetinės Ištęstinės 3 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Kaip jūs galite paversti socialinės įmonės idėją į veiksmą? Šiame kurse jūs identifikuoti problemą jūsų idėja bando išspręsti, suprojektuoti savo socialinės įmonės rizikos modelį ir pasirengti priimti jį į rinką. [+]

Kaip jūs galite paversti socialinės įmonės idėją į veiksmą? Šiame kurse jūs identifikuoti problemą jūsų idėja bando išspręsti, suprojektuoti savo socialinės įmonės rizikos modelį ir pasirengti priimti jį į rinką.

Kur tai galėtų Žinoma mane?

Šis kursas yra būtina tiems, kurie nori pradėti socialinės įmonės. Tai padės jums suprasti, problema jūsų socialinė įmonė bando adresą, apsvarstyti inovacijų lygį savo idėją, ir kurti savo verslo planą ir savo komandą.

Kas ir kaip mokytis?

Socialinės įmonės: Tekinimo idėjas apima teorija, praktinė informacija ir atvejų tyrimus mišinį iš viso pasaulio. Jūs taip pat sužinoti apie teisinius ir marketingo sumetimais, kaip jums pasirengti imtis savo idėją į rinką.... [-]


Žinoma suprasti finansų krizę: verslo ciklus ir politiką

Internetinės Ištęstinės 5 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite apie istorijos, finansinių krizių ir verslo ciklų ryšį su šiuo nemokamu kursu. [+]

Ekonominės krizės dažnai turi rimtų pasekmių - kiekvienas iš vyriausybių ir korporacijų tau ir I. Tačiau krizės gali būti laikomos svarbia besikeičiančios ekonomikos dalimi, kartu su struktūriniais pakeitimais ir instituciniais pokyčiais. Šiame kurse sužinosite daugiau apie finansinių krizių vaidmenį, jų istoriją ir jų interpretaciją.

Ištirkite finansų krizės istoriją

Ar galime pasimokyti iš krizių istorijos? Su šiuo kursu pamatysime finansų krizę iš istorinės perspektyvos - tiriame skirtingus krizės atvejus atsižvelgiant į kontekstą. Iki kurso pabaigos turėtumėte sugebėti apibrėžti ir apibūdinti įvairias ekonomines ir finansines krizes ir interpretuoti tokias krizes iš istorinės perspektyvos.... [-]


Žinoma suprasti narkotikų ir narkomanijos

Internetinės Ištęstinės 6 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Mes visi esame paliesti priklausomybės - asmeniškai, per mūsų ratą šeima ir draugais, ir per mūsų bendruomenės. Priklausomybė ir jos daromą žalą gali pražūtingai nukentėjusiems ir aplink juos žmonių. [+]

Mes visi esame paliesti priklausomybės - asmeniškai, per mūsų ratą šeima ir draugais, ir per mūsų bendruomenės. Priklausomybė ir jos daromą žalą gali pražūtingai nukentėjusiems ir aplink juos žmonių.

Bet kaip narkomanija kurti? Ką mes galime padaryti ją gydyti? Ir ką mes galime padaryti, siekiant išvengti?

Išsiaiškinkite, kaip išsivysto priklausomybė

Šiuo nemokamai internete žinoma, mes ištirti, kaip išsivysto priklausomybė, žiūri į aplinkos, genetinių ir asmens riziką.

Mes ištirti, kas atsitinka, kai vaistas patenka savo kūną ir savo smegenis, kaip jūsų smegenų pokyčių, ir kaip šis procesas gali padaryti atsigauna nuo priklausomybės tokį iššūkį.... [-]


Žinoma sužinoti internete: atspindinti ir dalintis

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šiame kurse jūs būsite supažindinti su kai kurių įrankių, galite naudoti, siekiant padėti jums apmąstyti savo mokymąsi; pavyzdžiui, trumpų bandymų ir viktorinos ar interneto rąstų ir žurnaluose. Jūs tada pereiti prie dėmesio dalintis savo mokymąsi su kitais. Gaminant ir dalintis vaizdo, naudojant dienoraščiai, pin-lentos, bendradarbiavimo platformas ar socialinės žiniasklaidos galite praturtinti mokymosi patirtį. [+]

Šiame kurse jūs būsite supažindinti su kai kurių įrankių, galite naudoti, siekiant padėti jums apmąstyti savo mokymąsi; pavyzdžiui, trumpų bandymų ir viktorinos ar interneto rąstų ir žurnaluose. Jūs tada pereiti prie dėmesio dalintis savo mokymąsi su kitais. Gaminant ir dalintis vaizdo, naudojant dienoraščiai, pin-lentos, bendradarbiavimo platformas ar socialinės žiniasklaidos galite praturtinti mokymosi patirtį.

Šis kursas yra tik vienas iš serijos apie "mokymosi internetu", kuris supažindina jus su esminių įgūdžių ir priemonių, kuriuos reikia mokytis internete.

Kas temos bus jums padengti? Atspindintis internete: kodėl tai svarbu atspindėti, ir įrankius Dalijimasis Prisijungę: tirti priemones, kurios leistų iš teksto, paveikslėlių ir vaizdo dalijimosi Naudojant interneto išteklius mokslinių tyrimų dramaturgo ir aktoriaus William Shakespeare Gaminti didelį vaizdo turinį atsižvelgiant esminius elementus, tokius kaip tikslą, auditoriją, dalyką, ir kokybė Dalijimasis vaizdo ir garso: peržiūrint kitų darbą Ką pasiekti? Įvertinti savo esamą pasitikėjimo lygį, kai rodo ir dalintis internete. Naršyti įrankius pasidalinti tekstą, vaizdus ir vaizdo internete. Aptarti priežastis, kodėl svarbu apmąstyti savo mokymąsi. Eksperimentuokite su internetinėmis priemonėmis įrašyti ir apmąstyti savo mokymąsi. Eksperimentuokite su ir ištirti internetinių įrankių dalintis ir bendradarbiauti internete. Palikti savo gyvenimą iš praėjusią savaitę ir gamina efektyvų vaizdo ar teksto straipsnį. Įvertinti vaizdo ar teksto straipsnis kolegos besimokantysis. Aptarti ir apmąstyti savo veiklą prieš Baigę kursą. Įvertinti savo po kurso supratimą atspindi ir dalintis internetu dalyvaujanti žinoma bandymo pabaigoje. Kas už kursas? ... [-]

Žinoma sužinoti internete: mokytis ir bendradarbiauti

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Prisijungę mokymasis gali būti svarbu jums ateityje, arba universitete ar darbo vietoje. Mokymasis internete yra skirtingi mokymosi klasėje, nes ji reikalauja skirtingų įgūdžių. Šis kursas padės jums sukurti tuos įgūdžius, parodyti jums, kaip mokytis ir efektyviai bendrauti elektroninėje aplinkoje. [+]

Prisijungę mokymasis gali būti svarbu jums ateityje, arba universitete ar darbo vietoje. Mokymasis internete yra skirtingi mokymosi klasėje, nes ji reikalauja skirtingų įgūdžių. Šis kursas padės jums sukurti tuos įgūdžius, parodyti jums, kaip mokytis ir efektyviai bendrauti elektroninėje aplinkoje.

Šis kursas yra tik vienas iš serijos apie "mokymosi internetu", kuris supažindina jus su esminių įgūdžių ir priemonių, kuriuos reikia efektyviai mokytis internete.

Kas temos bus jums padengti? Mokymosi aplinkose: įvadas į esamos VMA ir MOOCs Mokymosi kelionė ir tarp klasėje pagrindu ir nuotolinio mokymosi skirtumai Būdai efektyviai mokytis internetu Naudojant diskusijas pagalba internetu mokymąsi Bendradarbiavimas internete: naudojant wiki ir kitų bendradarbiavimo įrankių Ką pasiekti? Įvertinti savo esamą pasitikėjimo lygį su mokymosi internete. Naršyti internete mokymąsi, kuris yra prieinamas per paieškos variklius, vaizdo kanalų ir socialinės žiniasklaidos. Naršyti daugiau formalių internete mokymosi aplinkas, pavyzdžiui, esamos VMA ir prisidėti prie diskusijų dėl savo patirtimi. Naršyti MOOCs, ir nustatyti mokymosi kelionę ir nustatyti asmens mokymosi tikslų svarbą. Apmąstyti veiksnių, kurie padės jums efektyviai išmokti internete. Identifikuoti neefektyviai naudojant interneto ryšį pasekmių. Įvertinti savo žinias apie mokymosi video naudojant trumpus viktorinos. Naršyti internete profilius ir suprasti, kaip padaryti, kad dauguma mokymosi diskusijų forumuose. Naršyti darbo bendradarbiaujant su kitais vertę internetu prisidėti prie internetinių diskusijų. Naršyti įrankius, tokius kaip vikis, pinboards ir ataskaitos bendradarbiauti internete. Įvertinti savo po kurso pasitikėjimą mokymosi internetu dalyvaujantis bandymą, kuriuo užbaigiama kursą. Kas už kursas? ... [-]

Žinoma sužinoti internete: valdyti savo tapatybę

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Daugelis iš mūsų dabar turi internetinę tapatybę veikia kartu su mūsų kasdieniame gyvenime. Šiame kurse jūs vertinate savo interneto buvimas; jūs atrasite, kaip ką sakome ir daryti internete gali turėti didelį poveikį mūsų realų gyvenimą, o tie kiti. [+]

Daugelis iš mūsų dabar turi internetinę tapatybę veikia kartu su mūsų kasdieniame gyvenime. Šiame kurse jūs vertinate savo interneto buvimas; jūs atrasite, kaip ką sakome ir daryti internete gali turėti didelį poveikį mūsų realų gyvenimą, o tie kiti. Jūs taip pat praleisti laiką žiūri, kaip įvertinti ir pagerinti savo interneto tapatybę siekiant užtikrinti, kad jūs galite gauti labiausiai iš būdamas save internete.

Šis kursas yra tik vienas iš serijos apie "mokymosi internetu", kuris supažindina jus su esminių įgūdžių ir priemonių, kuriuos reikia efektyviai mokytis internete.

Kas temos bus jums padengti? Vertinti savo dabartinį požiūrį į valdyti savo tapatybę internete Jūsų buvimas internete: apibrėžti, kaip norite matyti ir tai, ką norite reklamuoti Nustatant ir taikant asmens kodas praktikoje interneto ryšio Kurti savo profilį: kurti ir skatinti turinį, ir kredituojant kitų darbą Jūsų Billboard: didinti savo tapatybę internete, naudojant socialinės žiniasklaidos priemonės Ką pasiekti? Įvertinti savo esamą pasitikėjimo lygį valdant savo tapatybę internete. Apmąstyti savo dabartinį požiūrį į valdyti savo tapatybę internete ir diskutuoti su kitais besimokančiaisiais. Paaiškinkite, kaip individo veiksmai internete gali turėti tiek teigiamų, ir neigiamų pasekmių realiame pasaulyje. Gaminame ir pasidalinti savo praktikos kodeksą jūsų buvimas internete. Tyrimai ir apmąstyti socialinės žiniasklaidos galią ir nustatyti pavyzdžių žmonių, kurie naudoja šį įrankį, norėdami didinti informuotumą apie projektus. Naršyti įrankius kurti savo interneto buvimas. Kritiškai vertinti savo tapatybę internete ir nustatyti jam sukurti ar sustiprinti ją strategijas. Gaminti skaitmeninį turtą siekiant pagerinti konkrečią sritį internetu tapatybę. Įvertinti savo žinias dalyvaudami, žinoma, bandymo pabaigoje. Kas už kursas? ... [-]

Žinoma tapti karjeros protingas: kaip parduoti save

Internetinės Ištęstinės 2 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Dauguma žmonių keisti savo darbo vietas kelis kartus per savo darbingą laikotarpį. Daugelis padaryti dramatiškų karjeros pokyčius. Nustatyti savo turimais pritaikomais bendruosius įgūdžius yra labai svarbus siekiant kuo geriau išnaudoti šio judrus darbo rinkoje. [+]

Dauguma žmonių keisti savo darbo vietas kelis kartus per savo darbingą laikotarpį. Daugelis padaryti dramatiškų karjeros pokyčius. Nustatyti savo turimais pritaikomais bendruosius įgūdžius yra labai svarbus siekiant kuo geriau išnaudoti šio judrus darbo rinkoje.

Suprasti savo stipriąsias ir kaip juos parduoti

Šis kursas žiūri į dabartinę karjeros aplinką. Naudojant atvejo studijas ir unikalių audito įrankių seriją, žinoma, bus iššūkis jums:

ištirti savo sėkmes ir ką reiškia sėkmė jums plėtoti savo gebėjimus apmąstyti savo stipriąsias ir silpnąsias puses nustatyti savo profesinius gebėjimus ir pajėgumus. Įgaliojimai ir portfeliai ... [-]

Žinoma tarpkultūrinio bendravimo

Internetinės Ištęstinės 5 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Nesvarbu, ar esate užsiima verslu per sienas ar kultūrinių regionų, bendrauti su kitais žmonėmis per tarptautinių kelionių, darbo įvairialypėje, pasaulinė organizacija ar studijuoti užsienyje, galite pasinaudoti geriau suprasti kultūrų komunikacijos. [+]

Nesvarbu, ar esate užsiima verslu per sienas ar kultūrinių regionų, bendrauti su kitais žmonėmis per tarptautinių kelionių, darbo įvairialypėje, pasaulinė organizacija ar studijuoti užsienyje, galite pasinaudoti geriau suprasti kultūrų komunikacijos.

Meistras tarpkultūrinio bendravimo pagrindai

Šis internetinis kursas bus sutelkti dėmesį į pagrindinių, bet svarbių sąvokų. Ji:

padėti jums geriau suprasti įvairių kultūrų sudėtingumą; ugdyti savo sąmoningumą savo ir kitų žmonių kultūrinę tapatybę; pabrėžti keletą pažymėtinų skirtumų komunikacijos stilių ir kultūros vertybes; ir nukreips kelius link pastato savo tarpkultūrinę kompetenciją. Pradėsime su savęs atradimo kelionę, pasakoja vienas kitą mūsų kultūros istorijos ir tyrinėti skirtingas kultūras. Būsite maloniai nustebinti, kad pamatyti, kaip kultūrų įtakos mūsų suvokimo, mąstymo, bendravimo stilių, vertybes ir įsitikinimus. Prisitaikyti prie naujų kultūrinių praktikų, kurie ateina į jūsų gyvenimą ... [-]

Žinoma tiekimo grandinės inovacijų: kaip technologijos gali sukurti tvarią ateitį

Internetinės Ištęstinės 6 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Kiekvienas produktas, kad mes naudojame šiandien yra tiekimo grandinės rezultatas - kompleksinis serijos žingsnius, kurie savo ruožtu žaliavas į galutinius produktus, mes naudojame ir viską, kas susiję su tai. [+]

Kiekvienas produktas, kad mes naudojame šiandien yra tiekimo grandinės rezultatas - kompleksinis serijos žingsnius, kurie savo ruožtu žaliavas į galutinius produktus, mes naudojame ir viską, kas susiję su tai. šių tiekimo grandinės valdymas tapo vis labiau ir labiau iššūkis, ypač su visais šiuolaikinių technologijų ir šiandienos tendencijas. 24 valandų ekonomika, greitas prekių pristatymas į Jūsų namus, nori, kad pritaikyti produktus ir, žinoma, dėmesys tvarumui keletas iš šių tendencijų.

Šiame kurse jūs išmoksite, kodėl valdyti tiekimo grandines yra svarbus ir sudėtingas. Tai yra pagrindinė veikla tiek didelėms daugelio nacionalinių bendrovių, taip pat mažoms ir vidutinėms įmonėms. Mes sužinoti, kaip sukurti tiekimo grandinės, kad atitiktų būsimus ekonominius, aplinkos apsaugos ir socialinius reikalavimus, užduoti klausimus, kaip antai:... [-]


Žinoma tinklo saugumo pramonės specialistų

Internetinės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Tinklo saugumas kelia vis didesnį susirūpinimą dėl įmonių, su kasdien išpuoliai vyksta vidaus sistemas. Vis darbuotojai turi būti daugiau sužinotų apie tinklo saugumo klausimais, ir kaip apsaugoti save ir savo verslą nuo užpuolimo. [+]

Tinklo saugumas kelia vis didesnį susirūpinimą dėl įmonių, su kasdien išpuoliai vyksta vidaus sistemas. Vis darbuotojai turi būti daugiau sužinotų apie tinklo saugumo klausimais, ir kaip apsaugoti save ir savo verslą nuo užpuolimo.

Suprasti tinklo saugumo atakas ir apsaugoti savo sistemas

Šis trumpas, internetinis kursas padės specialistams suprasti pirmuosius žingsnius tinklo saugumo technologijas. Mes daugiausia dėmesio bus skiriama programinės įrangos pažeidžiamumų, kurie gali būti naudojami pulti sistemą, prieš tiriant galimą gynybos strategijas, arba sulaikyti arba sušvelninti tokių išpuolių.

Per tris savaites, Jūs:

nustatyti skirtingų tipų tinklo saugumo priepuolis; išanalizuoti, kaip įmonės ir asmenys gali nustatyti išpuolį savo tinklus; palyginti skirtingus ginti, sulaikyti ir nustatyti metodus apsaugoti sistemas; ir ištirti priemones, naudojamas siekiant aptikti atakas. Sužinokite tinklo saugumo ekspertai iš CSIT Belfastas ... [-]

Žinoma tyrinėti anglų: Šekspyras

Internetinės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Šis internetinis kursas bus pažvelgti į gyvenimą ir kūrybą Williamo Shakespeare'o ir jus nuo jo gimtinė Stratford-upon-Avon prie Globe teatre Londone, iš kur jis užsitikrino savo centrinę vietą anglų literatūroje. [+]

Šis internetinis kursas bus pažvelgti į gyvenimą ir kūrybą Williamo Shakespeare'o ir jus nuo jo gimtinė Stratford-upon-Avon prie Globe teatre Londone, iš kur jis užsitikrino savo centrinę vietą anglų literatūroje.

Mes pažvelgti penkių Šekspyro pjesių su dalyvių ir ekspertų iš viso pasaulio pagalba. Jie paaiškins ir ištirti universalias temas Šekspyras sprendžiamos savo darbą.

Pjesė: "Romeo ir Džuljeta", Hamletas, Daug triukšmo dėl nieko, Audra ir Makbet.

Mūsų vaizdo kuratorius padės jums per kursus ir pažvelgti į kai žodžių ir posakių, kad Šekspyras supažindinami su anglų kalba.

Trumpi viktorinos bus patikrinti savo žinias ir jums bus paprašyta pasidalinti savo idėjomis ir nuomonėmis apie pranešimus Šekspyras keliami.... [-]


Žinoma tyrinėti anglų kalba: kalbos ir kultūros

Internetinės Dieninės Ištęstinės 6 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Šis kursas skirtas besimokantiems anglų kalbos žiūri britų kultūros ir nagrinėja anglų naudoti, siekiant padėti jums pagerinti savo kalbinius įgūdžius. [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Šis kursas skirtas žmonėms, kurie mokosi anglų kalbos ir, kurie domisi sužinoti daugiau apie britų kultūrą ir gerinti savo anglų kalbos įgūdžius.

Žinoma, bus naudoti trumpus vaizdo įrašus pateikti kitą temą kiekvieną savaitę, įskaitant anglų, kaip pasaulio kalbos, aplinkos, verslumo ir literatūroje. Filmuota Didžiojoje Britanijoje, šie filmai padės jums sukurti savo klausymo įgūdžius, kaip jūs žiūrėti autentiškus pavyzdžius žmonių, kalbančių angliškai. Mūsų patyrę mokytojas ištirs kai kurių vartojama kalba video ir atkreipti jūsų dėmesį į naudingus dalykus, kurie padės jums pagerinti savo sakytinės ir rašytinės anglų kalbos.... [-]


Žinoma tyrinėti autorių: istorija, kultūra, pramone

Internetinės Ištęstinės 4 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Ar kada nors pagalvojote apie tai, kaip kompozitorius ar rašytojas daro pragyvenimui? Arba kaip jie užsidirbti pinigų gyventi savo kasdienį gyvenimą, kaip ir kitiems žmonėms? Šis kursas bus ištirti kūrėjų procesą tampa specialistai: kaip rinka ir pramonė išaugo dėka išradimų, pavyzdžiui, 15 a spaudos. [+]

Ar kada nors pagalvojote apie tai, kaip kompozitorius ar rašytojas daro pragyvenimui? Arba kaip jie užsidirbti pinigų gyventi savo kasdienį gyvenimą, kaip ir kitiems žmonėms? Šis kursas bus ištirti kūrėjų procesą tampa specialistai: kaip rinka ir pramonė išaugo dėka išradimų, pavyzdžiui, 15 a spaudos.

Sužinosite, kad šis procesas prasidėjo su mintimi, kad meninė yra kūrėjų nuosavybė ir kaip ši idėja įkvėpė naują pramonės įmonių, remiantis autorių teisių. Jūs taip pat ištirti įvairius šio proceso - žiūri, kaip technologinis patobulinimas, kūrybiškumas ir teisiniai aspektai autorių yra glaudžiai susiję.

Viduramžių iki šiuolaikinės: suprasti, kaip autorinės teisės vystėsi... [-]


Žinoma vaikystėje skaitmeniniame amžiuje

Internetinės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Technologijų vaikų turimą šiandien suma yra didesnė nei bet kuriame ankstesniame kartos, ir ji yra daugiau konkrečiai, skirtos fiksuoti savo vaizduotę. Yra karštos diskusijos, kaip skaitmeninis antplūdžio formuoja vaikų vystymąsi ir patirtį. [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Ar jūs technologija optimistas ar pesimistas technologija?

Technologijų vaikų turimą šiandien suma yra didesnė nei bet kuriame ankstesniame kartos, ir ji yra daugiau konkrečiai, skirtos fiksuoti savo vaizduotę. Yra karštos diskusijos, kaip skaitmeninis antplūdžio formuoja vaikų vystymąsi ir patirtį.

Ar socialinė žiniasklaida keičia, kad vaikai formuoti santykius? Kaip technologijos keičia taip, kad mano vaikai, ir kaip ji formuoti ateities klasėje? Šis naujas įdomias Žinoma išsitraukia kartu naujausią parodymus iš šios srities ekspertų ištirti šiuos ir kitus klausimus.

Prisijunkite prie mūsų, kaip mes pasinerti į vaikų gyvenimą ir aptarti galimą naudą ir apribojimus technologijos savo gyvenimą.... [-]


Žinoma vaistais laikymasis: supratimą ir keičiant paciento elgesį

Internetinės Ištęstinės 2 savaites December 2018 Jungtinė Karalystė UK Online

Šis kursas buvo sukurtas psichologai ir gydytojai ne Londono Karališkojo koledžo žmonėms, kurie domisi vaistų laikymusi. [+]

Šis kursas buvo sukurtas psichologai ir gydytojai ne Londono Karališkojo koledžo žmonėms, kurie domisi vaistų laikymusi.

Naudojant nepagrįsti, ir teorijos pagrindu metodus, jūs gilinti savo supratimą apie dabartinių praktinių ir teorinių klausimų apie vaistų laikymusi.

Jūs tapsite susipažinę su KOM-B sistemą ir pamatyti pavyzdžiai elgesio kaitos būdų skatinti prisijungti. Besimokantieji iš viso pasaulio dalinsis gerąja patirtimi ir aptarti praktiniai pavyzdžiai įrodė imituoti klinikinių konsultacijų.

Ką pasiekti?

Taikykite sistemą, kad geriau suprastumėte vaistų nesilaikymo veiksnius. Taikykite metodus, kaip veiksmingai palaikyti elgesio pokyčius vartojant vaistus. Apsvarstykite, kaip šiuos metodus taikyti klinikinėje praktikoje. Kas yra kursas?... [-]


Žinoma valdant savo investicijas

Internetinės Ištęstinės 6 savaites March 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Tyrimai rodo, kad JK namų ūkių yra prastos ne investicijų valdymo su ribotu supratimu investicinių pasirinkimų, riziką ir grąžą. Gautas "taupymo spraga" grasina scenarijų, kur daugelis negali sau leisti išeiti į pensiją. [+]

Tyrimai rodo, kad JK namų ūkių yra prastos ne investicijų valdymo su ribotu supratimu investicinių pasirinkimų, riziką ir grąžą. Gautas "taupymo spraga" grasina scenarijų, kur daugelis negali sau leisti išeiti į pensiją.

Kitur namų ūkiai nesugeba tinkamai planuoti, kad jų investiciniai sprendimai dera su jų rizikos apetitą ir laiko horizontų susipažinti su jų lėšomis. Mano investicijų valdymą siekiama suteikti jums įrankius, kad būtų išvengta šių asmeninių finansų košmarai.

Suprasti investavimo sprendimus, riziką ir grąžą

Šiame nemokamai internete žinoma, jūs sužinosite apie įvairių investicinių pasirinkimų, grąža ir rizika, susijusi su kiekviena, o įrodymų apie ankstesnius savo veiklos rezultatus. Jūs ištirti investavimo strategijas, taip pat praktinius apie dalyvavimą Asmeniniai finansai rinkose. Ir jums atrodo, kaip išvengti individualius ir grupinius elgsenos bruožus, kurie gali pakenkti veiksmingai investicijų sprendimų priėmimą.... [-]


Žinoma valdymo ir vadovavimo: pirmaujanti komanda

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šis kursas yra apie ką Core pirmaujančių ir valdyti organizacijose. Supratimas, kas yra svarbu organizacijoje - ir tai visi, kurie turi akcijų ją tam tikru būdu - yra tikrai geras atspirties taškas. [+]

Šis kursas yra apie ką Core pirmaujančių ir valdyti organizacijose. Supratimas, kas yra svarbu organizacijoje - ir tai visi, kurie turi akcijų ją tam tikru būdu - yra tikrai geras atspirties taškas. Statybinės santykiai su suinteresuotomis grupėmis ir žmonės yra gerai praleisti laiką. Taigi taip pat yra laikas, praleistas planavimą. Kaip kažkas yra pasakęs 'žlugti planą yra planuoti, kad žlugtų ". Jei nėra plano, kaip organizacijos žmonės laive? Jei nėra planas, koks skirtumas tarp sėkmės ir nesėkmės skirtumas? Kaip jūs žinote, kai viskas vyksta ne takelį? Ar viskas gerai?

Planai yra vienas dalykas. Žmonės, kurie gali padaryti planai realybe yra tie, su teise žinių, įgūdžių ir patirties. Be teisę asmuo, atliekantis taip pat jie gali tinkamą darbą, planai negaunu nuo žemės. Taigi pastatas, remti, auga ir vystosi komanda yra daug ką pirmaujančių ir valdyti yra visa informacija apie. Ir kartais tai apie kovą su prastų rezultatų, kurie gali būti nemalonus.... [-]


Žinoma verslo ateities: Pasidalijimo ekonomika

Internetinės Ištęstinės 3 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Šis kursas suteikia įvadas į dalijimosi ekonomiką ir nagrinėja jo poveikį ekonomikai, įmonėms ir vartotojams. Pasidalijimo ekonomikos augimas daugelyje pramonės sektorių pabrėžia iššūkius ir galimybes, o teikti įvairias galimybes teikti Inovatyvus vartotojų patirtimi. [+]

Šis kursas yra dalis verslo Futures programą, kuri leis jums įgyti pažvelgti į tris atsirandančias tendencijas, kurios ardymo tradicinius verslo praktiką.

Apie kursą

Pasidalijimo ekonomika yra 21-ojo amžiaus reiškinys, kuris sukrėtė status quo apgyvendinimo, transporto, asmeninių paslaugų, žiniasklaidos ir pramogų sektoriuose.

Šis kursas suteikia įvadas į dalijimosi ekonomiką ir nagrinėja jo poveikį ekonomikai, įmonėms ir vartotojams. Pasidalijimo ekonomikos augimas daugelyje pramonės sektorių pabrėžia iššūkius ir galimybes, o teikti įvairias galimybes teikti Inovatyvus vartotojų patirtimi.

Trace keistis ekonomikos istoriją

Kursas prasideda nagrinėjant dalijimosi ekonomikos atsiradimas, sutelkiant dėmesį į tai, kaip ir kodėl ji išaugo taip greitai ir jos poveikis nustatytų verslo modelių, ir vartotojų patirtį. Jūs taip pat sužinosite, iš įvairių verslininkų ir pirmeiviams kurie ėmėsi kulka kurti vertę bendrame rinkoje.... [-]


Žinoma verslo internete: planuoja sėkmės

Internetinės Ištęstinės 4 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Šis internetinis kursas dėmesys sutelkiamas į planavimo etapą pradėti smulkųjį verslą internete ir pristatys ką jums reikia padaryti, siekiant aiškumo ir veiksmų. [+]

Šis internetinis kursas dėmesys sutelkiamas į planavimo etapą pradėti smulkųjį verslą internete ir pristatys ką jums reikia padaryti, siekiant aiškumo ir veiksmų.

Suprasti verslą internete ir E-komercija

Su tiek daug būdų, kaip veikia internete, labai svarbu, kad jūs suprantate, ką jūsų verslas yra ir kur jis tinka. Mes jus per įvairių formų interneto verslo modelių skirtumus, siekiant padėti jums nuspręsti geriausią kryptį.

Mes padėsime jums parengti verslo planą arba verslo modelio drobė sutelkti savo mąstymą apie geriausius galimybes savo verslą internete. Jūs suprasite, kaip naudotis pirminės ir antrinės mokslinių tyrimų siekiant nustatyti jūsų labiausiai vertingas klientas.... [-]


Žinoma vystant kultūrinį žvalgybos Lyderystė

Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Sužinokite, ką kultūros žvalgybos (CQ) yra, ir kodėl geri vadovai ir vadybininkai reikia, šiame nemokamai internete žinoma. [+]

Kursai plėtojant Kultūros žvalgybos lyderystės

Kultūros žvalgybos (CQ) yra natūrali evoliucija nuo nusistovėjusių sąvokų IQ (intelekto koeficientas) ir EQ (emocinis intelektas). Geri vadovai turi visi trys efektyviai vadovauti.

CQ yra galimybė kirsti dalybos - ar valstybė, kartos, lyčių, sektorių arba dokumentai - ir klestėti kelių kultūrų. Plėtoti savo CQ leis jums dirbti su žmonėmis, kurie skiriasi nuo jūsų, ir sukelti jūsų organizacijos, bendruomenės, verslo ar studijų vietos.

Suprasti ir kurti kultūros intelektas

Šis internetinis kursas supažindins Jus su CQ samprata ir išnagrinėti jos raidą ir reikšmę vadovavimo.

Per veiklą, pratybas ir patarimų serijoje nuo lyderių visame pasaulyje, jūs:... [-]


Žinoma Įvadas į ekosistemų

Internetinės Ištęstinės 6 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Jei mes neturime suvokti kodėl ekosistemų funkcijos, ji tampa sunkiau nustatyti galimas priežastis, kai jie nėra, ir sunku nustatyti galimus aplinkos grėsmes žmonėms. [+]

Jei mes neturime suvokti kodėl ekosistemų funkcijos, ji tampa sunkiau nustatyti galimas priežastis, kai jie nėra, ir sunku nustatyti galimus aplinkos grėsmes žmonėms.

Šiame kurse jūs atrasite, kaip organizmai yra susiję tarpusavyje sudėtingais tarpusavio, kaip pavyzdžiui nuorodos yra tiriamas ir kaip fizinės savybės ypač buveinių bendrauti su organizmų, kurie gyvena ją. Naudojant atvejo studijas, jums bus išmokti žinios ekosistemų veda į supratimą jų individualios svarbą, ir kaip jie gali būti išsaugotas.

Visi Atviras universiteto mokslo kursus pateikiama FutureLearn gaminami su natūra paramos Dangoor švietimo.

Kas temos bus jums padengti? Įvadas į ekosistemos samprata, taikymo srities yra naudoti tinkamą apibrėžimą problemų. Taikant apibrėžtį prie nedidelio ekosistemos pavyzdžiu. Po maisto grandinę, kad susieja organizmų grupė. Tyrinėti tuos ryšius konkrečių pavyzdžių ir ką šie atskleisti. Studijavimas pavyzdžių pritaikymo ypač buveinių ir ekstremaliomis sąlygomis, rodomas gyvūnų ir augalų. Tiriant gyvenimo įvairovę skirtingose ​​ekosistemose ir mažų organizmų, kurie sudaro maisto grandines bazę. Įmonės nedidelį projektą stebint ir nustatant organizmų kaimynystės ekosistemos ir prisidėti prie interneto bendruomenei. Naudojant atvejų tyrimus, tyrinėti poveikį, kad žmonės gali turėti ekosistemų ir ar kenkia poveikis gali būti panaikintas. Pavyzdžiai išsaugojimo ir buveinių atkūrimo problemos, iliustruoja išsaugojimo pastangas išlaikyti voras gyventojų. Išsaugoti žemumų gorilos, Kinijos Lioso plynaukštė ir Galapagų Pasaulio paveldo sąrašą. Kaip į Galapagų problemų iliustruoja, kaip trapios ekosistemos gali tapti ir kaip svarbu yra suprasti tokias sistemas, jei norime išlaikyti juos pusiausvyrą. Ką pasiekti? Identifikuoti ir būtų galima apibrėžti ekosistemą. Įvertinti ir suprasti skirtingus būdus, kuriais sistema gali būti analizuojama. Taikyti ir naudoti savo žinias apie pagrindinių funkcijų ekosistemų... [-]

Žinoma Įvadas į Fryzų

Internetinės Ištęstinės 3 savaites November 2019 Jungtinė Karalystė