Elizabeth Johnson Organization

Įvadas

Oficialus aprašymas

Internetiniai anglų kalbos kursai vyresnio amžiaus paaugliams ir suaugusiems

Internetiniai savarankiškų studijų kursai ir dėstomi internetiniai kursai

Internetinės savarankiškos studijos
EJO siūlo 9 skirtingus internetinių kursų paketus vyresniems paaugliams ir suaugusiems. Visiems studentams reikia interneto ryšio ir įrenginio (dauguma jų yra mobilūs ir jie tiesiog atsiųstų programą).
Siūlomi paketai - nuo dviejų komponentų akademinės anglų kalbos kursų iki penkių komponentų verslo anglų kalbos kursų. Pavyzdžiui, „Down to Business Achiever“ kursų paketą sudaro Verslo kalbėjimas, Verslo žodynas ir trys verslo rašymo komponentai B2 lygiu. Praktiniai anglų kalbos kursai A2 ir aukštesniuose lygiuose prasideda diagnostiniu tyrimu, tada programa pasirenka pamokos kelią, kurį mokinys ves. A1 lygio kursas iš anksto parenkamas.

Dėstomi internetiniai kursai

EJO siūlo akademinių anglų ir bendrųjų anglų kalbų dėstomus internetinius kursus. Kursai sudaromi 15 valandų blokais, o studentai gali priimti tiek blokų, kiek nori. Keliems blokiniams pirkiniams taikoma nuolaida. Visi mokytojai yra kvalifikuoti EFL mokytojai, dirbantys kartu su EJO. Be pamokytos valandos, studentai gaus ir papildomų užduočių, kurias reikia atlikti. Visi dalyviai gauna pažymėjimą sėkmingai baigę kursą. Pamoka bus vedama naudojant mastelio keitimą ar panašią platformą.


Kodėl rinktis mus?

Pasirinkti tinkamiausią kalbos kursą yra tikrai svarbu, nes jis susijęs su investicijomis į ateitį. Nesvarbu, ar ieškote dėstomo kurso internete, ar tik internetinio kurso paketo, ir savarankiškai mokykitės sau, savo šeimos nariui ar vienam iš jūsų darbuotojų, esame tikri, kad atsakymas yra išmokti anglų kalbą kartu su mumis!

Vietos

Alton

Address
GU34 Alton, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis