Elizabeth Johnson Organization

Įvadas

Oficialus aprašymas

Anglų kalbos kursai vaikams, paaugliams ir suaugusiems

EJO išlaikome meistriškumo tradicijas mokant anglų kalbos kursus vaikams, paaugliams ir suaugusiems, turintiems daugiau nei 50 metų patirtį. Mūsų mokytojai yra pasiryžę parodyti geriausius kiekviename studente. Naudojame naujausius vadovėlius ir išteklius, skirtus mokyti vaikus, paauglius ir suaugusiuosius, bei prisiminti kiekvieno mokinio poreikius. Mūsų metodai jungia gramatiką, skaitymą ir žodyną su pokalbiu.

Mūsų klasėse nuolat kalbama anglų kalba, o kalbėjimas yra geriausias būdas mokytis!


Kodėl rinktis mus?

Tinkamiausių kalbos kursų pasirinkimas yra labai svarbus, nes tai yra investicijų į ateitį sudarymas. Nesvarbu, ar ieškote vasaros atostogų kurso intensyviam „vienas su vienu“ programai sau, savo šeimos nariui ar vienam iš jūsų darbuotojų, esame tikri, kad atsakymas yra mokytis anglų kalbos su mumis!

106992_106948_Smiley.jpg

Mes siūlome:

Penkiasdešimties metų patirtis organizuojant labai sėkmingas anglų kalbos programas

Penkiasdešimt metų mokome anglų kalbą kitų šalių studentams. Per šį laiką mes pasveikino daugiau nei 250 000 studentų į Jungtinę Karalystę įvairiais kursais ir yra gerai žinomi visame pasaulyje.

Organizuojame tarptautinius kursus, programas atskiroms tautinėms grupėms ir anglų kalbos pamokas, kur individualūs studentai gyvena ir mokosi priimančiosios mokytojo namuose.

Visi kursai, išskyrus mokymosi internetu programas, yra akredituoti Britų taryboje. Esame nacionalinės akredituotų anglų kalbos mokyklų ir kalbų kursų organizacijų, Anglijos Didžiosios Britanijos, asociacijos narys, taip pat ir šios grupės specialistų grupė „Jaunieji besimokantieji anglų kalba“.

Sparčiai besikeičiančiame pasaulyje mūsų atsidavimas kiekvienam iš mūsų studentų lieka nepakitęs.


Visi kursai, išskyrus mokymosi internetu programas, akredituoti Britų tarybos

Britų tarybos akreditavimas yra pripažintas kokybės užtikrinimo standartas anglų kalbos mokymui Jungtinėje Karalystėje. Britų taryba reguliariai tikrina organizacijas, siūlančias anglų kalbos kaip užsienio kalbos kursus. Tie, kurie atitinka aukštus kokybės standartus, yra akredituoti Didžiosios Britanijos tarybos.

Akreditacija suteikia studentams kokybės užtikrinimą. Mūsų kursai buvo akredituoti nuo akreditacijos schemos įvedimo anglų kalbos kursų teikėjams.


Daugiau nei tik kursas - visa kalbos mokymosi patirtis

Jūs mokote anglų kalbą savo mokymuose su savo mokytoju, bet taip pat ir daugeliu kitų būdų. Jūs išmoksite pasikalbėti su savo mokytojais ir su naujais draugais ne pamokų metu, taip pat, jei dirbate homestay programoje, su savo šeimininkais. Žinoma, jūs taip pat mokotės, kai einate į parduotuves ir lankotės vietinio ir nacionalinio intereso vietomis.

Mokymasis su EJO yra veiksmingas ir malonus!


Mokymas, kuriame akcentuojamas tinkamos kvalifikacijos mokytojų praktinis bendravimas

Mes išnaudojame jūsų viešnagę Anglijoje, pasitikėdami anglų kalba. Mūsų mokymas visada sutelktas į jus ir jūsų mokymosi poreikius. Mokymosi veikla suteikia jums galimybę naudotis praktišku anglų kalba. Klasifikavimas visada grindžiamas ne daugiau kaip šešiolikos studentų klasių dydžiu. Vieno mokymosi kursas yra suprantamas individualiai.

Kursų knygas naudojame kaip išteklius kai kurių pamokų metu, taip pat autentišką, realaus gyvenimo medžiagą, pavyzdžiui, laikraščių straipsnius, radijo ir televizijos programas, įrašus, eilėraščius ir filmus. Pagal tipą, žinoma, pasirinkote, tikslai bus pasiekti per porą ir grupinį darbą, vaidmenų žaidimą, diskusijas, pristatymus, interviu ir apklausas.

Anglų kalbos mokymasis Anglijoje reiškia, kad patiriate idiomatinę ir kasdieninę kalbą, kurią naudoja gimtoji kalba. Mes siūlome Jums didžiausią galimybę kasdienį anglų kalbos mokymą tiek programuojamų studijų sesijų metu, tiek už jų ribų.

Mes labai rūpestingai renkame savo mokytojus dėl savo patirties, profesionalumo, draugiškumo ir entuziazmo; iš tikrųjų dėl jų bendro tinkamumo siūlomų kursų tipams. Mūsų mokytojai turi kvalifikaciją, atitinkančią kursą, kurį jie moko.


Studentų gerovė visada yra absoliutus prioritetas

Mes teikiame didžiausią svarbą užtikrinti, kad jūsų saugumas ir gerovė atitiktų jūsų amžių, foną ir tipą, žinoma, esate.

Mūsų siūlomi numeriai bus tinkami, atitiks Britanijos tarybos akreditavimo sistemos reikalavimus ir užtikrins saugią ir saugią aplinką.

Jei gyvenate namuose, o ne gyvenamuosiuose namuose, jūs gyvenate kaip namų ūkio narys. Mūsų atstovas apsilanko visuose mūsų namuose ir mes tikriname kiekvieną namą pagal Britanijos tarybos kriterijus. Mūsų namai yra šilti ir svetingi, ir tuo pačiu metu namuose neuždirbiame daugiau nei vieno studento, turinčio tą pačią pirmąją kalbą, nebent jūs ypač prašote mūsų to daryti.

Tiek namuose, tiek gyvenamuosiuose būstuose mes Jums pasiūlysime subalansuotą mitybą, atsižvelgiant į visus galimus mitybos reikalavimus.

Savo kurso pradžioje mes suteikiame jums svarbią ir naudingą informaciją apie anglų kalbos ir saugos klausimus, taip pat informaciją apie vietovę, kurioje esate.

Mes taip pat suteiksime dvidešimt keturių valandų telefono numerį, skirtą naudoti avariniu atveju.

Vietos

Praėjimo laukas

Address
Elizabeth Johnson Organisation LLP
Eagle House
Lynchborough Road

GU30 7SB Praėjimo laukas, Anglija, Jungtinė Karalystė