Ducere Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pasaulio labiausiai pramonės atitinkamos kvalifikacijos

Duceris bendradarbiauja su Velso universitetu Trejybės Šv. Dovydo universitetu, kuris pateikia laipsnius, kuriuose yra unikalių verslo pasaulio išteklių , kuriuos garsėja Ducere, taip pat akademinį griežtumą, kurį teikia seniausias Karališkasis universitetas Velse ir Anglijoje po Oksfordo ir Kembridžo universitetų .

Dėl šios partnerystės Ducere ir Velso universitetas Trejybės Sent Dovydas išdidžiai siūlo naujuosius laipsnius - unikalią bakalauro studijų programą, suteikiančią studentams galimybę dirbti realiais projektais su pirmaujančiomis verslo organizacijomis Jungtinėje Karalystėje.

"Dūcere" yra šiuolaikiška "ed-tech" socialinė įmonė, todėl labiausiai įkvepiančios ir pažangiausios technologijos pasaulyje yra aukštojo mokslo srityje. Mūsų aukštojo mokslo programos finansuoja naujovišką leidybos ir raštingumo ugdymą 24 Afrikos šalyse. Iki šiol Fondas paskelbė daugiau kaip 700 studentų autorių per 50 Afrikos vaikų istorijų rinkinių.

21-ojo amžiaus inovacijų ekonomikos universiteto mokslo laipsniai

Bendradarbiaudama su universitetais ir didelėmis kompanijomis, "Ducere" teikia mokslo laipsnius, skirtus patenkinti šiuolaikinio besimokančiojo poreikius lanksčiais internetiniais tyrimais, realiaisiais verslo projektais ir neprilygstama studentų parama.Study anywhere in the world with a Ducere online degree

Praktinis ir su pramone susijęs aukštasis mokslas

"Ducere" kursai pristatomi bendradarbiaujant su pirmaujančiomis organizacijomis, siekiant suteikti universitetinį išsilavinimą, kuris iš tikrųjų rengia absolventus, kad galėtų imtis savo karjeros. Ducero pramonės partnerystės remia praktinio ir atitinkamo turinio kūrimą; nekilnojamojo verslo projektai, jungiantys studentus su realiu verslo pasauliu.

Dutcherio ir UWTSD laipsnio užbaigimas yra unikali, vertinga patirtis, kurios negalima gauti kitur. Nesvarbu, ar nuspręsite pradėti savo verslą, kurti socialinę įmonę ar dirbti vienoje organizacijoje, išmokti pritaikyti įgūdžius realiems verslo iššūkiams. Taikomasis laipsnis, kurį įgiję darbdaviai siekia, užtikrins, kad jūs pavyks bet kuriuo pasirinktu keliu.

University of Wales Trinity Saint David historical Campus

Realios įžvalgos iš pasaulinių lyderių ir verslo naujovių

"Ducere Global Leader" fakultetą sudaro daugiau nei 250 pramonės lyderių iš aukščiausių viešojo gyvenimo ešelų, įskaitant buvusius prezidentus, ministrus, vadovus, verslininkus ir filantropus.

Vaizdo įžvalgos iš šių lyderių yra surenkamos per visą Ducere'o turinį ir mokymo programą, panaikinant atotrūkį tarp akademinių studijų ir praktinio, pramonei svarbaus mokymosi.

"Tai laipsnis, kuris sprendžia problemą, kai yra veiksmingas ir taikomas darbo vietoje"

"Sky News Live" ("Switzer Daily")

"Globalūs lyderiai ... pristatyti" Real-Life Leadership "kursus"

"Business Review Weekly" žurnalas

Vietos

Swansea

Address
Swansea, Velse, Jungtinė Karalystė