Ducere Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pasaulio labiausiai pramonės atitinkamos kvalifikacijos

Duceris bendradarbiauja su Velso universitetu Trejybės Šv. Dovydo universitetu, kuris pateikia laipsnius, kuriuose yra unikalių verslo pasaulio išteklių , kuriuos garsėja Ducere, taip pat akademinį griežtumą, kurį teikia seniausias Karališkasis universitetas Velse ir Anglijoje po Oksfordo ir Kembridžo universitetų .

Dėl šios partnerystės Ducere ir Velso universitetas Trejybės Sent Dovydas išdidžiai siūlo naujuosius laipsnius - unikalią bakalauro studijų programą, suteikiančią studentams galimybę dirbti realiais projektais su pirmaujančiomis verslo organizacijomis Jungtinėje Karalystėje.

"Dūcere" yra šiuolaikiška "ed-tech" socialinė įmonė, todėl labiausiai įkvepiančios ir pažangiausios technologijos pasaulyje yra aukštojo mokslo srityje. Mūsų aukštojo mokslo programos finansuoja naujovišką leidybos ir raštingumo ugdymą 24 Afrikos šalyse. Iki šiol Fondas paskelbė daugiau kaip 700 studentų autorių per 50 Afrikos vaikų istorijų rinkinių.

21-ojo amžiaus inovacijų ekonomikos universiteto mokslo laipsniai

Bendradarbiaudama su universitetais ir didelėmis kompanijomis, "Ducere" teikia mokslo laipsnius, skirtus patenkinti šiuolaikinio besimokančiojo poreikius lanksčiais internetiniais tyrimais, realiaisiais verslo projektais ir neprilygstama studentų parama.Study anywhere in the world with a Ducere online degree

Praktinis ir su pramone susijęs aukštasis mokslas

"Ducere" kursai pristatomi bendradarbiaujant su pirmaujančiomis organizacijomis, siekiant suteikti universitetinį išsilavinimą, kuris iš tikrųjų rengia absolventus, kad galėtų imtis savo karjeros. Ducero pramonės partnerystės remia praktinio ir atitinkamo turinio kūrimą; nekilnojamojo verslo projektai, jungiantys studentus su realiu verslo pasauliu.

Dutcherio ir UWTSD laipsnio užbaigimas yra unikali, vertinga patirtis, kurios negalima gauti kitur. Nesvarbu, ar nuspręsite pradėti savo verslą, kurti socialinę įmonę ar dirbti vienoje organizacijoje, išmokti pritaikyti įgūdžius realiems verslo iššūkiams. Taikomasis laipsnis, kurį įgiję darbdaviai siekia, užtikrins, kad jūs pavyks bet kuriuo pasirinktu keliu.

University of Wales Trinity Saint David historical Campus

Realios įžvalgos iš pasaulinių lyderių ir verslo naujovių

"Ducere Global Leader" fakultetą sudaro daugiau nei 250 pramonės lyderių iš aukščiausių viešojo gyvenimo ešelų, įskaitant buvusius prezidentus, ministrus, vadovus, verslininkus ir filantropus.

Vaizdo įžvalgos iš šių lyderių yra surenkamos per visą Ducere'o turinį ir mokymo programą, panaikinant atotrūkį tarp akademinių studijų ir praktinio, pramonei svarbaus mokymosi.

"Tai laipsnis, kuris sprendžia problemą, kai yra veiksmingas ir taikomas darbo vietoje"

"Sky News Live" ("Switzer Daily")

"Globalūs lyderiai ... pristatyti" Real-Life Leadership "kursus"

"Business Review Weekly" žurnalas

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Online BAs » Matyti Online MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

BA (Hons), taikomosios verslo (verslumo)

Internetinės Dieninės 2 - 3 metų May 2019 Jungtinė Karalystė Swansea

BA (Hons) taikomoji verslo (verslumo) programa yra specialiai skirta studentams su aistra ir ambicijomis pradėti savo verslą arba toliau plėtoti įmonę, su kuria jos jau yra susietos. [+]

ApieBA (Hons) taikomoji verslo (verslumo) programa yra specialiai skirta studentams su aistra ir ambicijomis pradėti savo verslą arba toliau plėtoti įmonę, su kuria jos jau yra susietos.

Programa suteikia plačią verslo įgūdžių bazę, pritaikytą verslininkų ir verslo lyderių poreikiams, kurie siekia sukurti geresnę ateitį per išskirtinę verslo lyderystę, nepriklausomai nuo to, ar tai yra verslininkas, vyresnysis vykdomosios valdžios ar socialinis verslininkas.

Kadangi studentai dirba per unikalią mokymosi patirtį, kuri apima specialią mokymosi veiklą ir išskirtinį vaizdo turinį, stovintį ant šimtų pasaulio sėkmingiausių ir įkvepiančių lyderių, nuo prezidentų ir premjerų iki Nobelio premijos laureatų ir pagrindinių akademikų, studentai remiamas jų verslo kūrybiškumo ugdymas.... [-]


BA (Hons) taikomosios verslo (rinkodaros)

Internetinės Dieninės 2 - 3 metų May 2019 Jungtinė Karalystė Swansea

Online BA (Hons) Applied Business (Marketingas) suteikia studentams platų įgūdžių, reikalingų klestėti kaip rinkodaros vadovė šiuolaikiniame verslo pasaulyje. [+]

ApieOnline BA (Hons) Applied Business (Marketingas) suteikia studentams platų įgūdžių, reikalingų klestėti kaip rinkodaros vadovė šiuolaikiniame verslo pasaulyje.

Be pagrindinių rinkodaros koncepcijų, studentai bus supažindinti su pokyčiais, kurie įvyko pastaraisiais metais, ir sukurs įgūdžius bei žinias, kurių reikia norint sukurti ir teikti išskirtines šiuolaikines rinkodaros kampanijas.

Studentams bus suteikta galimybė kurti ir įgyvendinti rinkodaros strategijas esamose realiose organizacijose, suteikiant jiems unikalią absolventų patirtį, kad pakiltų jų karjerai.

Kadangi studentai dirba per unikalią mokymosi patirtį, kuri apima specialią mokymosi veiklą ir išskirtinį vaizdo turinį, stovintį ant šimtų pasaulio sėkmingiausių ir įkvepiančių lyderių, nuo prezidentų ir premjerų iki Nobelio premijos laureatų ir pagrindinių akademikų, studentai remiamas jų verslo kūrybiškumo ugdymas.... [-]


BA (Hons) taikomosios verslo (vadybos)

Internetinės Dieninės 2 - 3 metų May 2019 Jungtinė Karalystė Swansea

Online BA (Hons) Applied Business (Management) suteikia studentams įgūdžius ir supratimą, reikalingą tobulėti kaip strateginiai ir veiklos vadovai šiuolaikinėje verslo aplinkoje. [+]

ApieOnline BA (Hons) Applied Business (Management) suteikia studentams įgūdžius ir supratimą, reikalingą tobulėti kaip strateginiai ir veiklos vadovai šiuolaikinėje verslo aplinkoje.

Studentai susipažins su klasikiniais valdymo principais ir jų aktualumu šiandienos kontekste, bet taip pat įvertins iššūkius ir galimybes, atsiradusius dėl itin globalizuotos, skaitmenintos ir tokiu būdu įvairią, modernios verslo aplinkos.

Be to, studentai plėtos verslumo įgūdžių rinkinius, kurie padės veiksmingai valdyti didelės apimties skaitmeninę ekonomiką, taip pat skatins įsteigtų organizacijų verslumo gebėjimus. Šio kurso užbaigimas leis studentams kurti ir įgyvendinti valdymo sistemas ir strategijas, kad atitiktų unikalius verslo scenarijus, kuriuose jie yra, nepriklausomai nuo organizacijos, kuriai jie dirba.... [-]


MBA

MBA Online

Internetinės Dieninės 15 mėnesių September 2019 Jungtinė Karalystė Swansea

Tai novatoriškas MBA su 6 moduliais, kuriuos sukūrė ir pateikia vienas iš seniausių pasaulio universitetų. Be to, "Dūcere Global Business School" teikia pavyzdžių iš šimtų pasaulio lyderių, taip pat pagrindinį pramonės projektą. [+]

ApieMBA Online yra visiškai internetu ir nereikalauja lankyti universitetų.

Tai novatoriškas MBA su 6 moduliais, kuriuos sukūrė ir pateikia vienas iš seniausių pasaulio universitetų. Be to, "Dūcere Global Business School" teikia pavyzdžių iš šimtų pasaulio lyderių, taip pat pagrindinį pramonės projektą.

Kodėl verta rinktis šį kursą?Magistro laipsnis, pritaikytas prie jūsų aistros, tikslų ir ambicijų.Sukurkite atitinkamą pramonės šaką projektų portfelį kaip savo laipsnį.Sužinokite iš dinamiškų įžvalgų iš daugiau nei 250 Ducere pasaulio lyderių, įskaitant buvusius prezidentus, premjerus, Nobelio premijos laureatus, pasaulinius lyderius, vadovus ir verslo naujoves.Plėtoti įgūdžius, reikalingus darbdaviams.Mėgaukitės individualizuotu studentų palaikymu.Studijuokite, kada jums tinka HD vaizdo įrašai, neprilygstama akademinė parama ir egzaminai.Pagrindinės studijų sritysPasauliniai verslo iššūkiaiŽmogiškųjų išteklių valdymasRinkodaros vadybaFinansų valdymasSkaitmeninis verslumasStrateginis valdymasPagrindinis taikomosios pramonės projektasKarjeros galimybės:VadybininkasDirektoriusVerslo savininkasPakeisti projekto vadybininkąKonsultantas [-]

Vaizdo įrašai

Bachelor degrees for the 21st Century

The UK MBA Student Experiences

Kontaktai