Oficialus aprašymas

Apie " Coaching for Change

Mes treniruojame traukinį ir įkūnijame žmones, kad jie taptų lyderiais pokyčių link vairavimo link švelnesnės, novatoriškesnės ir nuolat tobulinančios organizacijos. Mes turime įrodytą patirtį, padedančią klientams žymiai sumažinti išlaidas, tuo pačiu išlaikant saugumą, kokybę, kainą, pristatymą, našumą ir moralę.

Mes sukūrėme bendradarbiaujančių konsultantų tinklą, kuris artėja prie 60 žmonių. Mūsų konsultantai turi patirties matydami ir tobulindami geriausią praktiką "Shingho" prizų laimėtojų versle. 90% "Toyota" dirbo "Group Leader" arba aukštesnėje. Mes tradiciškai valdome "skirtingą mąstymo būdą". Mes dirbame darbo vietoje ir darome viską, ko reikia norint užtikrinti greitus tvarius pokyčius. Tai nereiškia, kad nuosavybės nelaikymas priklauso nuo sistemos personalo ar vidaus pokyčių lyderių.

Klientai, su kuriais mes norėtume dirbti, ne tik siunčia ką nors į mokymo kursą, kad jie sugrįžtų į darbą - kaip įprasta veikla. Jie nori padaryti skirtumą, ir mes taip pat! Mūsų etosas ir portfelis yra skirtos realiam mokymuisi, taikant naujas priemones, metodus ir metodikas darbo vietoje.

Mes esame įsipareigoję standartais ir profesionalumu, kurį nustatė Chartered Management Institute. Mes teikiame konsultavimo kvalifikacijas per Verslo konsultacijų institutą ("Chartered Management Institute" dalis). JK vienintelis profesionalus organas, siekiantis skatinti aukščiausius vadovavimo ir lyderystės standartus.

Mes esame patvirtintas centras su lyderystės ir vadybos institutu. Didžiausia Jungtinės Karalystės vadovaujančiųjų ir valdymo kvalifikacinių laipsnių suteikimo įstaiga ir Chartered Management Institute siūlo platų kvalifikacijų ir patvirtintų programų spektrą, orientuotą į pokyčių lyderystę, instruktavimą ir verslo tobulinimo metodus.

Mes orientuojamės į tvarius pokyčius siekdami kompetencijos ir pripažįstame tai!

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Coaching for Change

Šis CQI (Chartered Quality Institute) ir IRCA sertifikuotas FD102: "Įvadas į e. Mokymosi problemos sprendimo" kursą yra orientuotas į vieną A3 formato popieriaus lapo nau ... [+]

Apžvalga

"On-line yra pats ekonomiškiausias ir greitesnis būdas apmokyti savo darbuotojus praktinių problemų sprendimo būdais"

Šis CQI (Chartered Quality Institute) ir IRCA sertifikuotas FD102: "Įvadas į e. Mokymosi problemos sprendimo" kursą yra orientuotas į vieną A3 formato popieriaus lapo naudojimą, kad būtų galima suvokti kiekvienos problemos sprendimo veiklos žinias. Šią problemos sprendimo metodologiją naudojo daug labai sėkmingų organizacijų ir gali būti taikomos įvairiausiomis aplinkybėmis. Pavyzdžiui, automobilių gamintojas ir tarptautinė korporacija "Toyota" naudoja šią metodiką, norėdami apmokyti savo darbuotojus ir įtvirtinti mąstymo būdą. Tai struktūrizuotas problemų sprendimo būdas, kuris turi tiesioginį poveikį jų pastangų tobulinimui ir sėkmei.... [-]

Jungtinė Karalystė Derbis Kataras Doha
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
16 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sertifikatas

Coaching for Change

Sertifikato lygio kvalifikacija parodo platesnes žinias apie profesionalių konsultantų vaidmenį. Paprastai užtrunka nuo 3 iki 12 mėnesių. ... [+]

apibūdinimas

Sertifikato lygio kvalifikacija parodo platesnes žinias apie profesionalių konsultantų vaidmenį. Paprastai užtrunka nuo 3 iki 12 mėnesių. (Du užduotys)

Penki instruktoriaus vadovaujami pamokymai įtraukti į kursų mokestį

Tikslai

Šio kurso tikslai yra suteikti jums pagrindinių įgūdžių, reikalingų dirbti kaip valdymo konsultantas ar patikimas patarėjas. Jūs išmokysite:

Veikskite klientų centreĮveikti pasipriešinimąPagerinti klientų ir suinteresuotųjų šalių santykiusSukurti patikimumąVadovauti klientui, o ne vadovautiPalengvinti pokyčiusNustatykite savo komandos stipriąsias ir poreikiusValdykite klientą ir projektus naudodami galingus vaizdo valdymo metodusTvarkykite konsultavimo paslaugas su aiškiu valdymuKurkite ir pateikite pasiūlymus ar verslo reikalusPriimti struktūrinius problemų sprendimo įrankius ir metodusIštaisykite kliento sprendimus instruktavimo metodais... [-]
Jungtinė Karalystė Derbis Kataras Doha
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba