Centre For Finance, Technology And Entrepreneurship (CFTE)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Paspartinti karjeros plėtrą mokant ir atliekant

Kadangi technologijos lemia intensyvų finansų sektoriaus pertvarkymą, Finansų technologijų ir verslumo centras kuria žmonėms ir organizacijoms skirtus sprendimus, norinčius įgyti reikiamų žinių, įgūdžių ir mąstyseną patekti į pasaulinę "Fintech" ekosistemą.

Technikos pasaulyje mes lažinome žmones.

Internetiniai kursai

Mes bendradarbiaujame su pagrindiniais akademinės bendruomenės ir pramonės specialistais, siekdami sukurti pažangiausio turinio apie kylančias skaitmeninės finansų tendencijas

Ekosistemos

Mes stengiamės suteikti besimokantiesiems stiprią profesionalų tinklą, kad pagerintume savo karjeros galimybes.

Be to, kad palaikome aktyvią internetinę bendruomenę, esame pasiryžę surengti vietinius susitikimus, kuriuose gali bendradarbiauti mūsų ekspertai ir absolventų bendruomenė.

Pramonės ekspertai

Mūsų dėstytojai yra vieni iš geriausių savo sričių, nes jie dirba didelėje organizacijoje, pradeda verslą arba yra akademinėje bendruomenėje.

"Visiškai racionaliame visuomenėje geriausi iš mūsų būtų mokytojai, o likusi dalis turės pasikliauti kitu" (Lee Iacocca).

CFTE mes taip pat tikime, kad geriausi iš mūsų turėtų būti mokytojai. Štai kodėl mūsų dėstytojai yra vieni iš geriausių savo sričių, nes jie dirba didelėje organizacijoje, pradeda verslą ar yra akademinėje bendruomenėje. "CFTE" vyresnieji dėstytojai ir prisidedantys ekspertai yra pasaulinio lygio ekspertai ir puikiai dalijasi savo žiniomis su tais, kurie nori mokytis iš tų, kurie kuria finansų ateitį.

Firmos paslaugos

CFTE kuria švietimo platformą, skirtą finansų specialistams ir technologijoms, kad galėtų klestėti finansų pasaulyje 2.0.

  • Pateikite savo komandai pagrindines žinias apie blokų keletą kartų, kriptokursų, bankų varžovų, tarpusavio mokėjimų ir naujų finansų sektoriaus formavimą reglamentuojančių taisyklių.
  • Prisijunkite prie pasaulinės tūkstančių specialistų, technologų ir verslininkų, kurie šiuo metu formuoja naują finansų pasaulį
  • Sukurkite savo individualią mokymosi kelionę darbuotojams ir kolegoms visuose finansavimo ir vadovų sektoriuose
  • Mes padedame įmonėms įgyti turtingą "Fintech" supratimą ir remti individualias skaitmenines pertvarkas iš žmonių orientuotos perspektyvos.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Online Kursai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

AI finanse

Internetinės June 2019 Jungtinė Karalystė London

Dirbtinis intelektas dabar yra tikrovė finansų srityje. Bet būtent tai yra AI? Koks yra jo taikymas finansų srityje? Kaip specialistai pasirengs AI pasauliui? "AI in Finance" yra struktūruotas kursas, kuris padės finansuoti specialistus ir technologus, kurie įgyja tinkamus pagrindus, kurie yra AI revoliucijos dalis. [+]

AI ateina

Dirbtinis intelektas dabar yra tikrovė finansų srityje. Bet būtent tai yra AI? Koks yra jo taikymas finansų srityje? Kaip specialistai pasirengs AI pasauliui? "AI in Finance" yra struktūruotas kursas, kuris padės finansuoti specialistus ir technologus, kurie įgyja tinkamus pagrindus, kurie yra AI revoliucijos dalis.

Kas daro kursą unikalų?

Pirmasis pramonės vadovaujamas kursas finansavimo AI

Finansų ir technologijų ekspertų kursas, skirtas finansų sektoriui. Paskaitos ir naudojimo atvejai skirti tiems, kurie nori suvokti, kaip Dirbtinis intelektas keičia pramonę, su konkrečiais pavyzdžiais, susijusiais su finansinėmis paslaugomis.

Sužinokite iš globalių minties lyderių... [-]


Fintech Foundation Course

Internetinės 8 valandos Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Suprasti "Technology in Finance" poveikį bendram CFTE internetiniam Fintech kursui. [+]

Sukurkite savo "Fintech Foundation" per 8 valandas

Suprasti "Technology in Finance" poveikį bendram CFTE internetiniam Fintech kursui.

Pasaulio klasės ekspertai: 4 pramonės ekspertai ir 16 "Fintech" vadovai, inovacijų vadovai ir investuotojai padės jums.

Fondo kursas: Šis kursas suteiks jums tvirtų žinių apie tai, kas vyksta "Fintech" - su daugybe konkrečių pavyzdžių.

8 valandos: 8 valandos turinio. Sužinokite apie savo tvarkaraštį, kai norite, kur norite.

Sertifikavimas: CFTE baigimo pažymėjimas patvirtins jūsų žinias, kai tik jūs pereisite visus modulius.

Ekskursija "Fintech"

Kadangi finansavimas tampa skaitmeniniu, finansinių technologijų ("Fintech") supratimas tampa vis svarbesnis siekiant finansų sėkmės.... [-]


Kontaktai

Adresas 11 Blackheath Village
SE3 9LA London, England, Jungtinė Karalystė