Central Law Training

Įvadas

Oficialus aprašymas

Centrinė Įstatymo nustatytą mokymą, Yra pirmaujanti tiekėja profesinės paralegal mokymo ir kvalifikacijos Jungtinėje Karalystėje. Jie teikia dalyko konkrečiai paralegal mokymo sustiprinti savo profilį darbdaviams ir padėti toliau savo karjerą. Kvalifikuoti paralegals yra didelė paklausa ir praeities absolventai progresavo įsidarbinti, tęsti savo karjerą ir sukurti sėkmingą verslą.

Centrinė Įstatymo nustatytą mokymą (Škotija) Ltd. kartu su Universitetas Strathclyde, Nutiestas sąvoką paralegal mokymo beveik prieš 20 metų. Jie dabar yra pirmaujanti tiekėja praktinių paralegal kvalifikacijos metu antrosios pakopos visoje Jungtinė Karalystė.

Lanksti, namų studija formatas leidžia delegatai studijuoti savo tempu kartu dieninio darbo ir šeimos įsipareigojimus. Išsami kursų medžiaga yra teikiamos kurso pradžios, įskaitant nurodymus, mokymo programą ir užduotis. Žinoma, yra visiškai įmontuotu ir studentai nereikia jokių papildomų medžiagų. Mūsų darbuotojai ir pramonės poreikiais grindžiamo dėstytojai gali prisiliesti visoje suteikti paramą ir gaires. Sėkmingi studentai kviečiami absolventas metinis apdovanojimų ceremonija Universitetas Strathclyde, Glasgow.

Vietos

Glazgas

Address
Central Law Training (Scotland) Ltd
Tontine House
8 Gordon Street

G1 3PL Glazgas, Škotija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis