Oficialus aprašymas

Centrinė Įstatymo nustatytą mokymą, Yra pirmaujanti tiekėja profesinės paralegal mokymo ir kvalifikacijos Jungtinėje Karalystėje. Jie teikia dalyko konkrečiai paralegal mokymo sustiprinti savo profilį darbdaviams ir padėti toliau savo karjerą. Kvalifikuoti paralegals yra didelė paklausa ir praeities absolventai progresavo įsidarbinti, tęsti savo karjerą ir sukurti sėkmingą verslą.

Centrinė Įstatymo nustatytą mokymą (Škotija) Ltd. kartu su Universitetas Strathclyde, Nutiestas sąvoką paralegal mokymo beveik prieš 20 metų. Jie dabar yra pirmaujanti tiekėja praktinių paralegal kvalifikacijos metu antrosios pakopos visoje Jungtinė Karalystė.

Lanksti, namų studija formatas leidžia delegatai studijuoti savo tempu kartu dieninio darbo ir šeimos įsipareigojimus. Išsami kursų medžiaga yra teikiamos kurso pradžios, įskaitant nurodymus, mokymo programą ir užduotis. Žinoma, yra visiškai įmontuotu ir studentai nereikia jokių papildomų medžiagų. Mūsų darbuotojai ir pramonės poreikiais grindžiamo dėstytojai gali prisiliesti visoje suteikti paramą ir gaires. Sėkmingi studentai kviečiami absolventas metinis apdovanojimų ceremonija Universitetas Strathclyde, Glasgow.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Sertifikatas

Central Law Training

CLT Škotija taip pat malonu pasiūlyti Online Certificate projektų valdymo teisininkams, kuria įvedama įrodyta valdymo metodus, pritaiko juos, kad jie aktualūs ir taikomos ... [+]

CLT Škotija taip pat malonu pasiūlyti Online Certificate projektų valdymo teisininkams, kuria įvedama įrodyta valdymo metodus, pritaiko juos, kad jie aktualūs ir taikomos teisinės sektoriuje. Jums bus pristatytas struktūrizuotų metodus, užtikrinti, kad jūs patenkinti verslo tikslus didinant kliento vertę ir užtikrinti pelningumą. Šablonų skaičius yra teikiamos, ir jums bus vadovaujamasi jų naudojimo padaryti juos dirbti Jums geriausiai tinka. Kursas baigiamas lanksčiai Prisijungė aplink kitų įsipareigojimų. Baigus jūs gausite sertifikatą Projektų valdymas Advokatų sudarytoms CLT Škotijoje kartu su Strathclyde universitete.

[-]
Jungtinė Karalystė Glasgow
Rugpjūtis 2020
Anglų
Ištęstinės
6 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba