Cass Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Viena iš "City", "Londono universiteto" penkių specializuotų mokyklų, " Cass Business School yra viena iš pirmaujančių Europos verslo mokyklų. Turėdama prestižinį aukso standartą "triple-crown" akreditaciją, tai taip pat yra viena iš geriausių pasaulio verslo mokyklų.

Pasaulio klasės reputacija

Nepriklausoma Londono universiteto, Sir John Cass Business School dalis yra pasaulinės verslo mokyklų elito grupės dalis. Mokykla ir jos kursai yra nuosekliai vertinami tarp geriausių pasaulyje.

"Cass" turi trijų didžiausių ir įtakingiausių verslo mokyklų akreditavimo asociacijų akreditaciją: "triple-crown" aukso standartą:

  • Asociacija aukštesniųjų kolegijų verslo mokykloms (AACSB)
  • MBA asociacija (AMBA)
  • Europos kokybės gerinimo sistema (EQUIS)

"Cass" dėka sukūrusi daugiau kaip 50 metų reputaciją dėl kompetencijos švietimo ir verslo tyrimuose, "Cass" pritraukia žymių akademikų, studentų ir verslo atstovų iš viso pasaulio į savo klestinčią bendruomenę.

Misijos ataskaita

"Cass" srityje mes padedame asmenims klestėti šiuolaikinėje nuolat besikeičiančioje tarpusavyje susijusiose verslo aplinkose. Mes sujungiame pažangiausius teorijos ir praktikos pavyzdžius, kad įkvėptume studentus mūsų gyvybingame Londono namuose, taip pat dalyvaujančiame mūsų augančioje pasaulio studentų tinkle.

Kaip viena iš pirmaujančių pasaulio verslo mokyklų, mūsų požiūris į išsilavinimą yra unikalus asmeninis, intelektualus ir aistringas, o tuo pačiu globalus, praktinis ir disciplinuotas. Tai leidžia mums plėtoti įgalintus verslo lyderius, kurie savo darbe skatina judrumą, išskyrimą ir tvarumą.

Žinios - mes kuriame žinias, kurios įkvepia įtakingą ir įtakingą minties lyderystę

Švietimas - mes pritaikome mokymosi patirtį, kad sukurtume įgūdžius ir patirtį, skatintume skirtingumą ir judrumą

Bendruomenė - mes puikiai bendradarbiaujame kaip bendruomenė, o mūsų darbuotojai, absolventai, partneriai ir studentai visame pasaulyje klesti

Pasaulinė perspektyva

Mūsų pasaulinis pasiekimas yra esminė mūsų sėkmės dalis ir palaiko mūsų įsipareigojimą įvairovę.

"Cass" taikome visuotinį požiūrį į viską, ką darome. Tai apima mūsų dvigubo universiteto, dirbančio Dubajuje, tarnybą Viduriniuose Rytuose veikimą, taip pat suteikiant modulius ir organizuojant mokymosi keliones visame pasaulyje, įdarbinant įvairių kultūrų ir tautybių studentus ir dėstytojus.

Per mūsų pasaulinę perspektyvą mes suprantame ir naudojame galingą įvairovės ir bendradarbiavimo potencialą.

Praktinis išsilavinimas

Nesvarbu, ar prisijungiate prie "Cass" kaip bakalauro, magistro ar MBA studento, norėdami įgyti daktaro laipsnį ar pagerinti savo plėtrą per vykdomąjį išsilavinimą, jums bus suteikta įkvepianti naujausios teorijos ir praktikos derinys.

"Cass" netikime, kad veikiame silosuose. Mūsų pirmaujančių pasaulio verslo mokyklų dėka galima gilinti žinias, glaudžiai bendradarbiaujant su pramonės lyderiais.

Šis požiūris leidžia mums aprūpinti įžvalgomis, praktiniais įgūdžiais ir pasitikėjimu, kurio reikia klestėti nuolat besikeičiančiame realiame verslo pasaulyje.

Prisijunkite prie "Cass" ir tapkite augančios, galingos pasaulinės bendruomenės dalimi, kur jūs galite padaryti savo ženklą kaip minties lyderį ir sukurti savo sėkmės istoriją.

Sir John Cass fondas

Nuo garsaus verslininko sero John Cass įkūręs mokyklą Aldgate 1710 m., Sir John Cass fondas remia pasaulinio lygio švietimą Londone.

2001 m. Gegužės mėn. Fondas suteikė didelę auką Cass Business School naujam statybos projektui. Šiandien ji ir toliau teikia nuolatinę paramą "Cass" ir jos pasaulinei bendruomenei, kurioje yra daugiau kaip 35 000 naujos kartos verslo lyderių.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Online MSc »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

MSC Global Finance (internete)

Internetinės Ištęstinės 24 mėnesių January 2019 Jungtinė Karalystė London

Mūsų internetinis "Global Finance" magistras yra pasaulinės klasės magistro programa, siūloma per vieną iš geriausių pasaulyje "triple-crown" akredituotų verslo mokyklų. [+]

Mūsų internetinis "Global Finance" magistras yra pasaulinės klasės magistro programa, siūloma per vieną iš geriausių pasaulyje "triple-crown" akredituotų verslo mokyklų.

Su savo lanksčiu internetiniu formatu, šis kursas suprojektuotas taip, kad atitiktų jūsų poreikius, jei esate:

Ieškote toliau tobulinti savo karjerą finansų srityje, neprivalydami prisiimti savo įsipareigojimų arba įsipareigoti studijuoti universiteteRemiantis bet kur visame pasaulyje ir nori studijuoti pasaulinio lygio magistrantūrą "Global Finance" be perkėlimo į JK arba kitur perkėlimoNaujas finansų sektoriui, patyrusiems, bet norinčiam pereiti į kitą sektorių arba tiesiog norėdamas išplėsti ir pagilinti savo pasaulio finansų žinias.... [-]