B&20 British School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas mes esame

„B & 20 British School“ buvo sukurta siekiant patenkinti studentų, specialistų ir kompanijų, norinčių rengti tikslinius anglų kalbos kursus ar rinkodaros užsiėmimus internetu, poreikius.

Mes siūlome visų lygių (pradedančiųjų, vidutinių, aukštesniųjų), verslo anglų kalbos kursus ir pasirengimą oficialiems Kembridžo ESOL egzaminams, IELTS, CV ir darbo pokalbių paruošimą.

Šiuo metu mes taip pat siūlome skaitmeninės rinkodaros vadybos magistrantūrą absolventams ir specialistams anglų ir italų kalbomis, kad galėtumėte patobulinti skaitmeninės rinkodaros įgūdžius darbe ir universitete.

Turime profesionalią anglų kalbos mokytojų komandą, kuri padės jums įgyti 100% anglų kalbos žinių tiesiai iš jūsų namų.

Kursai vyks per „Skype“ / „Zoom“ arba jūsų poreikiams tinkamu laiku, įskaitant savaitgalį.

„cuncon“ / „Pixabay“

Kuri mokykla?

Kartais labai sunku rasti jūsų kalbų poreikiams tinkamiausią mokyklą. Pavyzdžiui, jei jūs gyvenate Londone, iš vienos pusės turite platų švietimo įstaigų spektrą, iš kurio galite rinktis, bet, kita vertus, deja, įvertinti ir rasti jums geriausią anglų kalbos mokyklą Londone nėra lengva užduotis, kaip atrodytų. Šis miestelis siūlo tokį įvairiapusį ir vis dėlto nevienalytį skaičių mokyklų, kad galų gale kartais atrodo, kad nesugebame rasti sau tinkamiausio.

Kaip mes nusprendžiame? Ko mes ieškome? Kokius elementus ir paslaugas turime apsvarstyti ir išanalizuoti prieš nusprendžiant, kur įstoti, kiek laiko ir kurį kursą lankyti? Žinoma, nelengva užduotis, bet galbūt turėtume atsiminti posakį „saugok paprastą“ ir greičiausiai mums pasiseks. Čia yra mūsų pasiūlymai. Anglų mokykla turi įvertinti jūsų kalbos žinias, todėl prieš pradėdami ką nors, jie turi turėti šią galimybę. Jie turi būti lengvai prieinami iš bet kurio miesto taško, tačiau tuo pat metu jie taip pat turi turėti galimybę bet kuriuo metu palaikyti jus nuotoliniu būdu (pvz., Per „WhatsApp“, „Skype“, „Messenger“), net jei fiziškai to nepadarote. lankyti jų kursus; jie turi suteikti jums dėstytojų / mokytojų, kurių mokymo programas galima rasti jų tinklalapyje ar bet kurioje kitoje vietoje, lengvai pasiekiamoje vietoje; jie turėtų būti prieinami jūsų poreikiams aptarti, kad dažniausiai pritaikytų paslaugas jūsų poreikiams. Tai taip pat būtų didelis pliusas, jei jie taip pat sugebėtų sukurti ir paskatinti užklasinę veiklą tarp studentų ir su jų dėstytojais / mokytojais, pavyzdžiui, lankymasis muziejuose, ad hoc „kasdienio gyvenimo“ mokymosi kursus, kino teatrus, teatrą, tt

Priemonės yra svarbiausias dalykas, taigi, jums turėtų būti duotos knygos, nereikėtų jų ieškoti ir ieškoti knygynuose ar pirkti internetu. Iš esmės geriausia Londono anglų mokykla turėtų sugebėti suteikti jums visų laikų tinkamiausias paslaugas, kad galėtumėte patobulinti savo žinias ir kalbos įgūdžius be didelių pastangų, taigi tai teiktų malonumą.

Ką mes darome - „Skype“

Šiandien įtemptas gyvenimo būdas ne visada leidžia laiką skirti mokymuisi, pomėgiams ar pomėgiams.

„B & 20 British School“ rado jums tinkamiausią sprendimą. Dabar galite sekti internetinius užsiėmimus ir išmokti anglų kalbos ar rinkodaros tiesiogiai iš savo sofos ar lovos jaukioje namų aplinkoje .

Jūs gausite aukštos kokybės pamokas iš vietinių anglų kalbos mokytojų. Jūsų mokytojas galės dirbti iki vėlyvo vakaro, įskaitant savaitgalį.

Puikiai tinka žmonėms, kurie turi ribotą laiką ir renkasi internetines pamokas bet kuriuo metu, įskaitant savaitgalį.

Mūsų „skype“ klasės paprastai yra pirmas pasirinkimas tiems žmonėms, kurie savaitės dieną neturi laiko lankyti anglų kalbos kursų. Todėl šią paslaugą teikiame iki 22 val. Vakare.

Mūsų pamokas veda gimtoji anglų kalba, turinti didelę įvairių lygių valdymo ir konkrečių užklausų patirtį. Pamokos yra interaktyvios visomis nagrinėjamomis temomis, įskaitant anglų kalbos gramatiką, pokalbį, klausymąsi, žodyną, vaizdo įrašų žiūrėjimą, siekiant geriau suprasti socialines situacijas. Neteksite nusivilti, nes mūsų mokytojai padės jums greitai išmokti anglų kalbą ir suteiks jums geriausią kokybę už konkurencingą kainą.

Internetinėms pamokoms jums reikės tvirto ir patikimo interneto ryšio bei stalinio ar nešiojamojo kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio ar „iPad“. Pamokos galimos išmaniuosiuose telefonuose, tačiau jos nėra idealios. Gali būti naudingos ausinės ar ausinės ir išorinis mikrofonas. Turėsite mokėti naudotis „Skype“ ar panašia programa.

Vietos

Londonas

Address
Kemp House, 160 City Road, London
EC1V 2NX Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis