Arden University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Koronaviruso („Covid-19“) atnaujinimai:

Dabartinė mūsų informacija yra atvira. Mes ir toliau teikiame nepertraukiamą mokymosi patirtį visuose mūsų kursuose. Esame nuotolinio mokymo specialistai, turintys daugiau nei 25 metų patirtį teikiant švietimą internetu.

Apie Arden University

Čia Arden University tikime, kad kiekvienas visur turėtų turėti prieigą prie aukštojo mokslo, kurio jie nusipelno. Nesvarbu, ar jau turite vidurinį išsilavinimą, ar tik pradėjote kelionę į aukštąjį mokslą, „Arden“ turi įrankių ir aistros padėti jums suteikti tikrai patrauklią ir naudingą mokymosi patirtį.

„Arden“ manome, kad geografiniai suvaržymai ir asmeniniai bei profesiniai įsipareigojimai yra kliūtys, kurios neturėtų užkirsti kelio ambicingiems asmenims siekti aukštos kokybės išsilavinimo, kad pagerintų jų karjerą. Mes siūlome platų programų spektrą per nuotolinį mokymąsi internetu ir mišrią mokymąsi, kad suteiktume jums išsilavinimą, kurį galite pritaikyti savo gyvenimo būdui. Mūsų prieinama internetinė mokymosi platforma ir ekspertų dėstytojai teikia pagalbą ir nurodymus per visą savo studijas ir užtikrina, kad jūs galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo studijas.

qNvvOL_t24tubtkJ9V85jHUI6PIABNtYww0Z_uaVgNnJ-hmj6GGPBvvvpQL18dqQkh53Vv0YYu1GhtW4SbwryMT4xQFJqpyDVy6B479LG_nxooRT4D75F_kMi9OU72m7F6nv6D2y

Kas išskiria mus?

Ištirkite JK laipsnį, nuo kur esate

Atstumas ir mišraus mokymosi švietimo Pathways vis dažniau dėka prieinamumas internete pristatymo suteikia studentams. Šiuo metu „Arden“ mes turime 25 metų patirtį, sukaupę mūsų patirtį kuriant patrauklias ir kokybiškas programas, kartu su naujovišku internetiniu mokymosi platforma. Mes didžiuojamės galėdami palaikyti 50 000 visų amžiaus grupių ir profesinės patirties turinčių studentų per mūsų internetines programas ir toliau stengiamės maksimaliai padidinti mūsų studentų sėkmę pasirengdami jiems atlyginti karjerą pasirinktoje profesijoje.

Arden University siūlo daugiau nei 50 bakalauro, magistro ir diplomo programų. Daugelį mūsų programų akredituoja tokios profesinės organizacijos kaip Chartered Marketingo institutas (CIM), Chartered Management Institute (CMI), Britanijos psichologų draugija (BPS) ir Projektų vadovų asociacija (APM). Mes taip pat esame tik viena iš penkių JK švietimo įstaigų, siūlančių LLB (Hons) laipsnius, turinčius kvalifikacinį statusą nuotoliniu būdu.

119062_logos3.png

Dėmesys užimtumui

Mūsų internetinės programos yra sukurtos atsižvelgiant į jūsų karjerą. Mūsų dėstytojai investuoja į jūsų sėkmę tiek kursuose, tiek už jų ribų, o mūsų programose yra galimybių pritaikyti praktinius įgūdžius atskiruose moduliuose ir užbaigti nepriklausomą mokslinių tyrimų projektą. Užbaigus vieną iš mūsų programų, galėsite parodyti aiškų supratimą apie savo studijų sritį ir turėti reikiamų įgūdžių, kad pasiektumėte savo karjeros kelią.

Daugelis mūsų internetinių studentų jau pradėjo savo karjerą, siekia pereiti į aukštesnius vaidmenis, o kai kurie yra pasirengę ištirti visiškai naują lauką. Jei jus domina studijuoti vieną iš mūsų programų, bet neatitinkote standartinių akademinių reikalavimų, galite būti tinkami taikyti nestandartinio įvažiavimo maršruto, kuris priima visapusiškesnį jūsų kvalifikacijos ir profesinės patirties vaizdą per jūsų paraiškos peržiūrą procesą.

Finansavimo galimybės

„Arden“ manome, kad išlaidos neturėtų užkirsti kelio jums uždirbti vertingą išsilavinimą. Mūsų studijų programos kainuoja mažiau nei vidutinė JK kvalifikacija, tačiau išlaikome konkurencingą aukštojo mokslo akademinį standartą.

Mes siūlome lanksčias finansavimo galimybes mūsų programoms, siekiant užtikrinti, kad studentai galėtų sutelkti dėmesį į savo studijas, o ne į finansus. Jūsų kursų mokesčiai nustatomi pagal jūsų gyvenamąją vietą ir studijų programą.

Ką sako mūsų mokiniai

116278_UaNCSiuo.png

"Aš pradėjau pasinaudoti savo MBA dar prieš baigdamas studijas. Aš pamačiau didesnį pagarbą ir vertę darbe iš savo bendraamžių ir vadovų, o darbo užmokesčio padidėjimas buvo labai greitas, kaip tikėjausi."

Rupinder Singh,

Verslo administravimo magistras (CMI)

116277_DfXupLCk.png

„Nuotolinis mokymasis suteikė man daug lankstumo, kuris buvo labai svarbus. Tai buvo labai sunki ir reikalavo visiško atsidavimo ir gero laiko valdymo, tačiau tai buvo kažkas, ką pasiekiau ir labai didžiuojuosi.“

Laura Benson,

BA (Hons) Verslas (Rinkodara)

Vietos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

BA
Aukštoji mokykla taip pat siūlo: