Oficialus aprašymas

APIE

Mūsų mokiniai yra Muzikos ir garso akademijos centre, remiami mūsų specialistų dėstytojų komanda. Mes siūlome specialų muzikos atlikimą ir gamybinį išsilavinimą, rengdami jus karjerą šiuolaikinės muzikos industrijoje, turėdami pripažintą muzikos kvalifikaciją.

Muzikos ir garso akademija, įkurta 1994 m., Siūlo profesionalių muzikantų muzikinį išsilavinimą nuo 16 iki 19 m. Iki baigiamųjų ir magistro studijų Edinburge, Ekseteryje, Gateshede, Glazge, Sautamptone, Swindon ir Online.

Su JK menininkais, dominuojančiais pasaulio muzikos scenoje, vis didėjantis festivalių ir gyva muzikos populiarumas, iš kurių 4 mlrd. Svarų dedama į JK ekonomiką, tai yra įdomi pramonė. Yra daugybė karjeros galimybių, kurias galite sekti nuo dainų kūrimo ir gamybos iki scenos valdymo ir garso inžinerijos. Šaltinis: JK muzika, norėčiau, kad esate čia.

AMS absolventai dabar sėkmingai dirba Jungtinėje Karalystėje ir pasaulinėje muzikos industrijoje, įskaitant:

Tristan Evans iš Vampų

Tristan Evans - Drummer in Virgin EMI pasirašė grupę "The Vamps". Jis taip pat yra daugelio jų dainų kūrėjas. Jie sukūrė savo įrašų kompaniją ir grojo stadionuose visame pasaulyje.

Laurence Joneso bliuzo metų atlikėja

Laurence Jones - dainų autorius, gitaristas ir vokalistas, laimėjęs 2014 m., 2015 m. Ir 2016 m., Jaunųjų bliuzo atlikėjų metų. Jis palaikė Van Morrisoną, Džeimso įlanką, Jools Holland ir Buddy Guy.

Alumni Josh Kumra

Josh Kumra - Pasirašęs į "Sony RCA", jis kartu parašė numerį 1 singlą "Do not Go" su "Wretch 32". Jis ketina išleisti savo albumą, bendradarbiaudamas su "Naughty Boy" ir "Emeli Sandé" draugais.

"Eddy Thrower" būgnai žemesni nei Atlanto

"Eddy Thrower" - "Drummer in Lower Than Atlantis", parduodantis 6 turistines keliones į JK ir turinčius 2 Top 40 albumų. Jie turi muziką tokiuose žaidimuose kaip "Tony Hawk" ir "Guitar Hero".

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Academy of Music & Sound Online

Kursas skirtas sekti mūsų muzikos fondo laipsnį ... [+]

BA (Hons) Muzika ir garsas

Šis lankstus papildomas metas, atitinkantis trečiojo mokslo metų kursą, yra skirtas sekti mūsų muzikos fondo laipsnį

Mokymai, patarimai ir patarimai iš pramonės mentoriųBendradarbiaukite su kitais muzikantais ir panašiais žmonėmisNaudokite esamus darbus ar asmeninius projektus ir pritaikykite juos kurso elementamsIšplėskite savo karjeros prospektą ir portfelį

Pramonės specialistai:

Mes siūlome galimybę paspartinti studentus, turinčius pramonės patirtį (5 metai) BA (Hons). Mes nustatome savo ankstesnę patirtį prieš dvejų metų pamokų lygį, leidžiančią tęsti praėjusius metus ir pasiekti vienodą absolventų BA (Hons).

Kaip ilgai jis tęsis?Pilnas laikas 2 x 12 savaičių semestraiNeakivaizdinė 3 x 12 savaičių semestraiPatekimo reikalavimai... [-]
Jungtinė Karalystė Edinburgh Exeter Gateshead Glasgow Southampton  + 2 Daugiau
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 3 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Išlyginamosios studijos

Academy of Music & Sound Online

Muzikos AMSonline fondo laipsnis ... [+]

Muzikos muzikos internetinis fondas

Fondo laipsnis yra bendra akademinė ir profesinė kvalifikacija, atitinkanti du trečdalius apdovanojimo laipsnio. Tikimasi, kad tie, kurie baigia muzikos fondo laipsnį

Programą tvirtina Vakarų Londono universitetas ir ji atitinka pirmuosius 2 BA (hons) metus.

FD muzikoje

Sužinokite įgūdžius dirbti įvairiose pramonės šakose, įskaitant muziką, reklamą ir žaidimusĮgykite praktinių įgūdžių kurdami muzikos, kontaktų ir patirties portfelįPlėtoti gebėjimą dirbti laisvai samdomiems darbuotojams su keliais pajamų srautaisLaikas, erdvė ir galimybė kurti savo garsą ir dirbti su jūsų medžiagaKiek ilgai tai?

Tai yra visą darbo laiką Pathway (4 × 12 savaičių trukmės semestrai studijavo per 2 metus).... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburgh
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

Academy of Music & Sound Online

Priklausomai nuo Londono muzikos koledžo ir Vakarų Londono universiteto, "AMSonline M.Mus" populiariosios muzikos atlikimas buvo sukurtas siekiant patenkinti šiuolaikinių ... [+]

Priklausomai nuo Londono muzikos koledžo ir Vakarų Londono universiteto, " AMSonline M.Mus" populiariosios muzikos atlikimas buvo sukurtas siekiant patenkinti šiuolaikinių muzikų poreikius praktiniu, akademiniu ir profesiniu požiūriu, kurį atlieka aukštos kvalifikacijos specialistai, aktyviai dirbantys muzikoje industrija.

KursasIšnagrinėkite išsamią muzikavimo sritį, kuri jus dominaIšplėskite ir plėtokite savo konkurencinį pranašumąGaukite akademinį pripažinimą, norėdami išnagrinėti teorijas ir idėjas

Pramonės profesionalams: Mes siūlome galimybę paspartinti studentus, turinčius pramonės patirtį (10 metų) į meistrus. Savo ankstesnę patirtį mes suskaičiuojame prieš dvejus pamatus, kuriais suteikiama galimybė pereiti tiesiai į paskutinius metus ir pasiekti savo magistro laipsnį.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburgh
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba