Université Virtuelle (UIV)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas yra virtualus universitetas?

Virtualus tarptautinis universitetas (IVU) siūlo nuotolinį mokymąsi (žinomas kaip E-mokymosi kursus). Kiekvienas, kuris negali reguliariai keliauti į universitetą gali turėti naudos iš mokymo internetu ir turi teisę pretenduoti į aukštojo mokslo laipsnį.

IVU sukūrė tarptautinio universiteto (ITU), kad žmonės su judėjimo apribojimų susipažinti su aukštojo mokslo mokymo dėka, išteklių ir interneto mokymosi priemonių (platforma , mentorystė, vaizdo konferencijos, žiniasklaida, virtuali biblioteka). Egzaminai vyksta kartą ar du kartus per metus, kad ITU arba patvirtintuose centruose pagal IVU, o po kurio Atstumas studentas gauna laipsnį (bakalauro, magistro, inžinierius).

Mokymas nuo Virtual International University yra siūloma:

  • darbo profesionalai, norintiems pagilinti savo pagrindinę ir taikomuosius žinias; kurie negali lankyti užsiėmimus reguliariai,
  • studentai su perdavimo apribojimus: žmonės prastai aptarnaujamas regionai ir rajonai užsienio kapitalo ar studentams su ribotomis priemonėmis,
  • studentai su negalia.

Priėmimo atitinka tuos pačius atrankos kriterijus, studentams pradinio mokymo, po Komisijos patvirtinti judumo apribojimus.

organizacija

Per inovacijų ir informacinių technologijų, virtualus tarptautinis universitetas (IVU) buvo įkurta 2012 m teikti mokymo internetu. Iš IVU organizacija leidžia atstumas studentams valdyti savo mokymosi programą pagal savo poreikius.

PRIĖMIMAS

Jūs galite kreiptis dėl vienos iš siūlomų, remiantis jūsų akademiniu lygmeniu kursai: kursų, inžinerijos laipsnį, magistro. Po failo peržiūrą, turėsite interviu (kolegijoje ar internetu), ir jūs galite užsiregistruoti, jeigu jūs, kuriems pritarė Komisija.

Mokymas

Jūs gausite savo prieigos kodus ir jūs galite sekti internetinius kursus; Keletas įrankiai yra prieinami: platforma su žinoma plokštumoje, įvairios žiniasklaidos priemonės (vadovėlis, dokumentus, vaizdo įrašus ..), virtuali biblioteka. Švietimo ir akademinė komanda taip pat prižiūrės jums visą savo studijas.

egzaminus

Prižiūrimas namų ir pabaiga semestro egzaminų vyksta universitete arba viena iš tų, IVU patvirtintų kiekvieno semestro pabaigoje centrų (sausio ir birželio). Su specialiu atsisakymo, taip pat galite imtis egzaminus į mokslo metų pabaigos.

Vietos

Tunisas internete

Université Virtuelle (UIV)

Address
48, rue des minéraux, Charguia 1, Tunis
2035 Tunisas internete, Tunisas
Telefonas
+216 71 809 000