Oficialus aprašymas

Turku taikomųjų mokslų universitetas (Tuas), vienas iš pirmaujančių universitetų taikomųjų mokslų Suomijoje, visagalis 9500 studentų studijuoja bakalauro ar magistro laipsnį. Mūsų studijų programų spektras apima keletą sričių švietimo sistemą, sudarant gerą pagrindą tarpdisciplininio mokymosi.

Studijos Tuas dirba orientuota gyvenimą, derinant teorines studijas su profesinių įgūdžių. Tuo mūsų mokymo esmė yra inovacijų Pedagogika, naujas požiūris į mokymąsi sukurta Tuas. Inovacijos Pedagogika pabrėžia apie RDI ir profesinio gyvenimo požiūrius, todėl mūsų absolventai savarankiškai mąstančių specialistų puikios tarptautinių ir bendravimo įgūdžius.

Maždaug 1500 specialistai baigė Tuas metus.

Pagrindiniai skaičiai

  • Studentai 9500 - Personalas 750 - bakalauro laipsnis absolventams 1806 - magistro laipsnis absolventams 131 - Leidiniai 424 - Vykdomi projektai 244 - studentų mainų 333 - Užsienio studijų studentai 356 - unikali patirtis iš Pietvakarių Suomijos Mes siūlome bakalauro išsilavinimą, taip pat anglų ir turi anglų -taught laipsnis programos: - Informacinės technologijos (specializacija interneto technologijos) - Tarptautinis verslas - slauga.

Siūlome Meistras išsilavinimą, taip pat anglų kalba studijų programos: - "International Business valdymas - Vadovavimas ir paslaugų dizaino

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BBA

Turku University of Applied Sciences

Tarptautinės verslo interneto programa (IB Online) Turku University of Applied Sciences siūlo lankstų BBA laipsnio įgijimą internetu. Tai suteikia jums puikią galimybę su ... [+]

Ar norite mokytis BBA laipsnio visiškai internete? Užsisakyti Tarptautinio verslo internete Turku University of Applied Sciences !

Ar norėtumėte būti greitai besiplečiančios IT kompanijos Suomijoje rinkodaros vadybininku, ES verslo strategijos konsultantu, tarptautiniu pardavimų vadybininku Singapūre, žmogiškųjų išteklių vadybininku Berlyne, ar pradėti savo verslą? Tai yra kai kurių pozicijų pavyzdys, kurias mūsų internetinė tarptautinė verslo programa gali atverti jums po baigimo.

Turku University of Applied Sciences Tarptautinio verslo interneto programa suteikia naują ir interaktyvų BBA laipsnio įgijimo būdą internete. Kartu mes kuriame žinias ir įgūdžius per interaktyvias internetines sesijas, iššūkiusius projektus, susijusius su verslo gyvenimu, autentiškomis bylomis ir į darbą orientuotais metodais, vadovaujasi patyrusių mokymo dėstytojų.... [-]

Suomija Turku
August 2019
Dieninės
42 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Turku University of Applied Sciences
Joukahaisenkatu 3 A

Turku, 20520 FI