University of Strasbourg

Įvadas

Oficialus aprašymas

Strasbūras yra antras pagal dydį tarptautinis universitetinis miestas Prancūzijoje (po Paryžiaus), kuriame yra įspūdingas skaičius Europos institucijų. Strasbūro universitetas apima penkis amžius turtingos Europos istorijos ir akademinio paveldo. Studentų skaičius viršija 46 000, iš kurių 20% yra tarptautiniai studentai.

Universitetas, kurį sudaro 37 mokslo ir mokslinių tyrimų departamentai, fakultetai, mokyklos ir institutai, siūlo pradinį ir tolesnį išsilavinimą daugelyje akademinių sričių, nuo sveikatos mokslų iki kalbos, teisės ir humanitarinių mokslų. Jis taip pat yra tarptautinis mokslinis bendradarbis, laukas, kuriame universiteto absolventai per daugelį metų gavo daugybę prestižinių apdovanojimų, įskaitant 3 Nobelio premijas. Jos kompetenciją taip pat pripažino IdEx vyriausybės finansavimo programa. Universitetas yra aktyvus daugelio tarptautinių tinklų ir partnerystės dalyvis (pvz. Eucor ir LERU).

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Prancūzų kalba

Matyti Online Magistras » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Meistras techninės komunikacijos ir lokalizacijos (TCLoc)

Internetinės Ištęstinės 12 - 17 mėnesių January 2019 Prancūzija Strasbourg

Techninės komunikacijos ir lokalizacijos magistras (TCLoc) yra į karjerą orientuota, ne visą darbo dieną, metų trukmės internetinė akredituota magistro programa (Universitetas), kuri mokoma tik anglų kalba, specialiai sukurta specialistams, norintiems tobulinti savo išsilavinimą.

[+]

Inovacinė tęstinio mokymo programa University of Strasbourg Techninės komunikacijos ir lokalizacijos magistras (TCLoc) yra vienerių metų nuotolinio mokymosi programa, kuria mokoma tik anglų kalba. TCLoc yra labai karjeros orientuota ir specialiai sukurta specialistams, norintiems įgyti išsilavinimą ir įgūdžius į kitą lygį. Iki programos pabaigos TCLoc absolventai tuo pačiu metu gauna magistro laipsnį iš University of Strasbourg ir tarptautinį "Techninio komunikatoriaus (tekom) profesionalumo lygį" pažymėjimą, išduotą didžiausios Europos techninės komunikacijos profesinės asociacijos "tekom". Šis dvigubo sertifikavimo tipas yra unikalus Europoje ir apima aktyvų ir bendrą įsipareigojimą panaikinti atotrūkį tarp pramonės ir akademinės bendruomenės. TCLoc buvo sukurta specialistams ir studentams, turintiems platų akademinį išsilavinimą ir karjerą. Programa orientuota į penkias pagrindines sritis: techninę komunikaciją, lokalizaciją, projektų valdymą, interneto technologijas ir vizualinį bendravimą. Todėl TCLoc absolventai gali siekti karjeros įvairiuose plėtojimo srityse, tokiose kaip techninis rašymas ir redagavimas, turinio kūrimas ir svetainių bei dokumentų tvarkymas, lokalizavimo inžinerija ir projektų valdymas. Programa yra antrasis Prancūzijos magistrantūros studijų metai ir įtrauktas į Europos kvalifikacijų sąrangos 7 lygį (EKS = 300 ECTS). Priėmimo sąlygos Kandidatai turi turėti:... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
Université de Strasbourg
4 rue Blaise Pascal
CS 90032
F-67081 Strasbourg cedex

Strasbourg, Grand Est, FR
Socialiniai tinklai