Neumann

Įvadas

Oficialus aprašymas

50424_BANNER-1-01.jpg

Neumann verslo mokykla yra Peru valstybės pripažinta antrosios pakopos mokykla, įgaliota veikti pagal rezoliuciją Nr. 400-2012-CONAFU ir licenciją SUNEDU pagal Rezoliuciją 163-2018-SUNEDU / CD, įrodžiusi atitiktį Pagrindinės kokybės sąlygos.

Šiuo metu magistrantūros mokyklą reguliuoja Nacionalinė universitetinio švietimo vadovybė, laikosi Statuto pritaikymo prie naujo Universiteto įstatymo Nr. 30220 ir laikėsi savo institucijų registracijos SUNEDU.

Daugiau nei infrastruktūra

EP Neumann turi savo institucinę būstinę Tacna - Peru centre, kur klasėse yra naujausios technologijos, Scape biblioteka, kompiuterių laboratorija, administracinės įstaigos, be kitų paslaugų, leidžiančių sukurti vientisą pasiūlymą. studentams.

Institucinė vizija

Atpažįstama už mūsų akademinę kokybę ir pažangių technologijų naudojimą kuriant tarptautines programas

Institucinė misija

Sukurti mokymosi erdvę įgūdžių, kurie suteikia pridėtinę vertę asmeniui ir jų organizacijai, plėtrai.

BANNER-4-01

Instituciniai tikslai

Treniruokitės, specializuojasi ir tobulinkite profesionalus, kurie konkuruoja ieškodami kompetencijos, remdamiesi etikos principais; kad jie būtų palaikomi, teisingi ir demokratiški; ir kad jie įsipareigoja mūsų visuomenei ir pagarbai aplinkai.

Skatinti, skleisti ir plėtoti mokslinius tyrimus mokytojams ir studentams, siekiant naujovių ir didinti žinias, susijusias su siūlomais specialybėmis.

Įsigykite nuolatinį mokytojų, studentų ir absolventų tobulinimą.

Bendradarbiaudami su visuomene ir jos institucijomis tiriant ir sprendžiant nacionalines problemas per savo veiklą; pirmenybę teikiant mokslinių žinių perdavimui mažiau palankioms visuomenės grupėms.

Atlikti prekių ir paslaugų gamybos veiklą, padedančią patenkinti mūsų šalies ekonominius ir socialinius poreikius, skatinti mokytojų ir studentų dalyvavimą jose.

Be to, ji gali vykdyti visus tuos teisėtus ir be jokių apribojimų teisės aktus ir sutartis, kaip prekių pirkimas ir pardavimas, ir paslaugų teikimas apskritai.

Institucijos principai

Mokslinių ir technologinių žinių kūrimas ir sklaida, tiek tarnaujant vientisam žmogaus vystymuisi.

Lygybės paieška, aukštų etinių vertybių patvirtinimas ir paslaugos bendruomenei jos tobulinimui ir plėtrai.

Mąstymo, kritikos, išraiškos ir mokymo laisvė.

Akademinė, ekonominė, normatyvinė ir administracinė autonomija, užtikrinanti jos tobulinimą ir plėtrą.

Kokybės tikslai

Sisteminti nuolatinį procesų tobulinimą, siekiant užtikrinti akademinės ir administracinės veiklos efektyvumą, efektyvumą ir kontrolę.

Skatinti kultūrą, skatinančią mokymąsi ir žmogiškųjų gebėjimų ugdymą, ir geriau panaudoti fizinius organizacijos išteklius.

Akademinę programą diferencijuokite pagal jos efektyvumą siekiant patenkinti studentų lūkesčius, kurie garantuoja jų profesinės vertės padidėjimą.

Vietos

Tacna

Neumann Business School

Address
Av. Bolognesi 987
Tacna, Tacna, Peru
Interneto svetainė
Telefonas
+51 52 426114

Akreditacijos

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited