Oficialus aprašymas

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

50424_BANNER-1-01.jpg

Neumann verslo mokykla yra Peru valstybės pripažinta antrosios pakopos mokykla, įgaliota veikti pagal rezoliuciją Nr. 400-2012-CONAFU ir licenciją SUNEDU pagal Rezoliuciją 163-2018-SUNEDU / CD, įrodžiusi atitiktį Pagrindinės kokybės sąlygos.

Šiuo metu magistrantūros mokyklą reguliuoja Nacionalinė universitetinio švietimo vadovybė, laikosi Statuto pritaikymo prie naujo Universiteto įstatymo Nr. 30220 ir laikėsi savo institucijų registracijos SUNEDU.

Daugiau nei infrastruktūra

EP Neumann turi savo institucinę būstinę Tacna - Peru centre, kur klasėse yra naujausios technologijos, Scape biblioteka, kompiuterių laboratorija, administracinės įstaigos, be kitų paslaugų, leidžiančių sukurti vientisą pasiūlymą. studentams.

Institucinė vizija

Atpažįstama už mūsų akademinę kokybę ir pažangių technologijų naudojimą kuriant tarptautines programas

Institucinė misija

Sukurti mokymosi erdvę įgūdžių, kurie suteikia pridėtinę vertę asmeniui ir jų organizacijai, plėtrai.

BANNER-4-01

Instituciniai tikslai

Treniruokitės, specializuojasi ir tobulinkite profesionalus, kurie konkuruoja ieškodami kompetencijos, remdamiesi etikos principais; kad jie būtų palaikomi, teisingi ir demokratiški; ir kad jie įsipareigoja mūsų visuomenei ir pagarbai aplinkai.

Skatinti, skleisti ir plėtoti mokslinius tyrimus mokytojams ir studentams, siekiant naujovių ir didinti žinias, susijusias su siūlomais specialybėmis.

Įsigykite nuolatinį mokytojų, studentų ir absolventų tobulinimą.

Bendradarbiaudami su visuomene ir jos institucijomis tiriant ir sprendžiant nacionalines problemas per savo veiklą; pirmenybę teikiant mokslinių žinių perdavimui mažiau palankioms visuomenės grupėms.

Atlikti prekių ir paslaugų gamybos veiklą, padedančią patenkinti mūsų šalies ekonominius ir socialinius poreikius, skatinti mokytojų ir studentų dalyvavimą jose.

Be to, ji gali vykdyti visus tuos teisėtus ir be jokių apribojimų teisės aktus ir sutartis, kaip prekių pirkimas ir pardavimas, ir paslaugų teikimas apskritai.

Institucijos principai

Mokslinių ir technologinių žinių kūrimas ir sklaida, tiek tarnaujant vientisam žmogaus vystymuisi.

Lygybės paieška, aukštų etinių vertybių patvirtinimas ir paslaugos bendruomenei jos tobulinimui ir plėtrai.

Mąstymo, kritikos, išraiškos ir mokymo laisvė.

Akademinė, ekonominė, normatyvinė ir administracinė autonomija, užtikrinanti jos tobulinimą ir plėtrą.

Kokybės tikslai

Sisteminti nuolatinį procesų tobulinimą, siekiant užtikrinti akademinės ir administracinės veiklos efektyvumą, efektyvumą ir kontrolę.

Skatinti kultūrą, skatinančią mokymąsi ir žmogiškųjų gebėjimų ugdymą, ir geriau panaudoti fizinius organizacijos išteklius.

Akademinę programą diferencijuokite pagal jos efektyvumą siekiant patenkinti studentų lūkesčius, kurie garantuoja jų profesinės vertės padidėjimą.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Neumann

Neumann antrosios pakopos mokykla įsteigė Online MBA, atitinkančią griežtus tarptautinio švietimo standartus, dėka konsultacinės grupės, kurią sudaro profesionalai, mokom ... [+]

Neumann antrosios pakopos mokykla įsteigė Online MBA, atitinkančią griežtus tarptautinio švietimo standartus, dėka konsultacinės grupės, kurią sudaro profesionalai, mokomi pagrindiniuose pasaulio universitetuose. Ji taip pat subūrė pirmaujančius garsiakalbius, skirtus kurti virtualias sesijas, kurios pagal savo dizainą ir priemones leidžia naudotis naujausiomis žiniomis apie verslą.Tuo pačiu būdu, interneto verslo administravimo magistro laipsnis leidžia dalyviui turėti galimybę susipažinti su akademiniais laipsniais iš sąjunginių švietimo įstaigų Prancūzijoje, Ispanijoje ir Čilėje, siekiant visuotinės verslo vizijos.

Tarp šio akademinio pasiūlymo privalumų yra: Mokymo komanda, Aulas24 mokymosi platforma, klasių perdavimas ir registravimas, tarptautinės kelionės į Kolumbiją, Ispaniją ar Prancūziją; mokslinių tyrimų realizavimas, kuriam padeda daug patirties turintys profesoriai ir galimybės naudotis AACSB, AAPBS, CLADEA ir EFMD narystės privalumais... [-]

Peru Tacna
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
2 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

Neumann

Informacinių technologijų vadybos magistras buvo sukurtas taip, kad dalyviams suteiktų meistriškumą trimis disciplinomis, kurios yra labai svarbios šiuolaikinėms organiza ... [+]

Informacinių technologijų vadybos magistras buvo sukurtas taip, kad dalyviams suteiktų meistriškumą trimis disciplinomis, kurios yra labai svarbios šiuolaikinėms organizacijoms. Pirma, jame daugiausia dėmesio skiriama informacinėms sistemoms, jų projektavimui, kūrimui ir kontrolei, kad jos atstovautų įmonėms, konkurenciniai pranašumai ir didelis konkurencijos skirtumas; Kita vertus, magistrantūros absolventai yra technologijų naudojimo ekspertai, kurie turėtų prisidėti prie įmonės procesų gerinimo, siekiant pagerinti paslaugų teikimą vidaus ir išorės klientams, be to, gerokai sumažės išlaidos ir kartų; Galiausiai, trečia, kompetencijos yra sukurtos sukurti elektroninės komercijos platformą, kuri priartina įmonę prie klientų ir leidžia jiems pasirinkti, žinoti ir priimti sprendimus dėl organizacijos paslaugų ar produktų.... [-]

Peru Tacna
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
2 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Neumann

Neumann Business School“ sukūrė internetinį kasybos ir aplinkosaugos vadybos magistro laipsnį, atitinkantį griežtus tarptautinio švietimo standartus, dėka konsultacinės g ... [+]

Neumann Business School“ sukūrė internetinį kasybos ir aplinkosaugos vadybos magistro laipsnį, atitinkantį griežtus tarptautinio švietimo standartus, dėka konsultacinės grupės, sudarytos iš profesionalių specialistų, mokytų pirmaujančių pasaulio universitetų. Ji taip pat subūrė pirmaujančius garsiakalbius, skirtus kurti virtualias sesijas, kurios pagal savo dizainą ir priemones leidžia naudotis naujausiomis žiniomis apie verslą.

Tarp šio akademinio pasiūlymo privalumų yra: Mokymo komanda, Aulas24 mokymosi platforma, klasių perdavimas ir registravimas, tarptautinės kelionės į Kolumbiją, Ispaniją ar Prancūziją; mokslinio darbo, kuriam padeda didelės patirties turintys profesoriai, ir galimybės naudotis AACSB, AAPBS, CLADEA ir EFMD narėmis, įgyvendinimas.... [-]

Peru Tacna
Rugpjūtis 2019
Ispanų
Dieninės
2 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Neumann

Verslo teisės magistro tikslas - parengti teisininkus, kurie susiduria su dinamiška verslo aplinka, ugdydami jų gebėjimą įspėti grėsmes, siekdami apsaugoti organizacijas ... [+]

Verslo teisės magistro tikslas - parengti teisininkus, kurie susiduria su dinamiška verslo aplinka, ugdydami jų gebėjimą įspėti grėsmes, siekdami apsaugoti organizacijas nuo jų konkurentų, jų vartotojų ir bet kokio kito agento, turinčio skirtingi interesai. Programos filosofija yra prevencinė, todėl kuria kompetenciją analizuoti aplinką ir nustato teisinės apsaugos politiką. Tuo atveju, kai organizacija dalyvauja konflikte, dalyvis tobulina savo kompetenciją, kad galėtų susidurti su taikinimo ir (arba) arbitražo procesu.

mokymo planas

* Tarptautinis įmonių teisės seminaras yra privalomas dalykas.

Tarptautinė kelionė

MDE dalyviai turi prieigą prie Tarptautinių kelionių, kurie yra organizuojami į šias vietas:... [-]

Peru Tacna
Rugpjūtis 2019
Ispanų
Dieninės
2 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Neumann Escuela de Negocios

Neumann Business School
Address
Av. Bolognesi 987
Tacna, Tacna, Peru
Interneto svetainė
Telefonas
+51 52 426114