TU Delft Open & Online Education

Įvadas

Oficialus aprašymas

SVEIKI ATVYKĘ Į ONLINE MOKYMĄ TU DELFT

Ar siekiate savo karjeros mokslo, dizaino ar inžinerijos srityje? Tada prisijungti prie TU Delft mokinių internetu!

Mokymasis internete TU Delft

Pagrindinė mūsų DNR dalis - tai naujoviškų mokymosi būdų kūrimas, leidžiantis jums pasinaudoti tuo, ką turime pasiūlyti. Nuo 2013 m. TU Delft nusprendė, kad internetinės mokymosi programos yra geriausias būdas dalytis žiniomis su žmonėmis visame pasaulyje. Kur jūs gyvenate ir kokie yra jūsų tikslai ir siekiai, mūsų įvairias kursų paketas atitiks jūsų poreikius. Mūsų kursų portfelis siūlo didelę vertę ir padeda jums likti ant jūsų žaidimo, ar jūs norėtumėte pakeisti karjerą, išplėsti savo įgūdžius ar įgyti tolesnę akademinę kvalifikaciją.

Kodėl verta rinktis TU Delft Online Learning?

  • Kursinis darbas
  • Studijuokite tuo metu ir vietoje, kuri jums tinka.
  • 24 valandas per parą, 7 dienas per parą.
  • Sužinokite iš pasaulinės klasės ekspertų savo srityje.

T. Delftas gavo EDEN 2016 geriausios praktikos iniciatyvos apdovanojimą už dokumentą apie TU Delft Online Learning Experience - pedagoginį modelį, kuris remia mūsų kursų kūrimą ir siekia gerinti kokybę. Apdovanojimas skirtas ne tik popieriui, bet ir visai iniciatyvai kurti modelį ir jį įgyvendinti mūsų kursuose.

Vedantis technikos universitetas

Turėdama daugiau kaip 175 metų patirties mokslinių tyrimų ir švietimo srityje, TU Delft įsitvirtino kaip vienas iš pirmaujančių Europos techninių universitetų, kaip rodo kasmetinis pasaulio universitetų reitingas. TU Delft yra pozicija Nr. 19 pasaulio reitinge (6 numeris Europoje) inžinerijoje

Su TU Delft Jūs prisijungsite su tūkstančiais mūsų absolventų visame pasaulyje. Šie mokslininkai, inžinieriai ir vadovai kuria technologijas daugeliui pramonės šakų ir disciplinų. Tai garsios Olandijos jūros apsaugos infrastruktūros statyba, vėjo turbinų naujausios kartos kūrimas ir novatoriškų naujų produktų ir paslaugų, skirtų visuomenei, kūrimas.

Mes pasiruošę jūsų karjerai ir ateities pastangoms, derindami mūsų pasaulinio lygio akademinio personalo žinias su mūsų pažangiomis mokymosi priemonėmis. Mūsų partnerystė su verslo bendruomene užtikrina, kad jūsų žinios gali būti taikomos realiame pasaulyje. Štai kodėl mūsų studentai pasirenka "TU Delft": jie tinkamai dirba ar sėkmingai dirba verslininkai.

Vietos

Delftas

Address
Postbus 5
2600 AA Delftas, Pietų Olandija, Olandija

Nyderlandai internete

Address
Nyderlandai internete, Olandija