Geriausi universitetai, verslo mokyklos ir

Šiame puslapyje Jūs galite ieškoti universitetai, verslo mokyklos ir . Jūs sužinosite viską apie aukščiausią reitingą universitetų informaciją. Paspauskite ant "Skaityti daugiau " už išsamų aprašymą universiteto ir studijų programų siūlo apžvalga.

Ieškoti universitetų ir naršyti savo programas rasti tuos, kurie tiktų jums geriausia. Gauti visą apie įvairias studijų galimybes informacijos ir palyginti mokesčius už mokslą ir studijų trukmės. Galite sutaupyti laiko ir kontaktiniai universitetų tiesiogiai: užpildyti "Prašymas informaciją nemokamai " formą, kuri padės jums susisiekti su priėmimo biure.

Pradėkite savo ateities švietimo paiešką iš karto!

1 Rezultatai Norvegija

University College of Southeast Norway

MSc Norvegija Drammen Porsgrunn Rauland Hønefoss Bø i Telemark Kongsberg Horten January 2019 + 4 daugiau

apie USN Universitetas Kolegija Pietryčių Norvegijoje (USN) yra šalies antras pagal dydį valstybinė University College, matuojamas viso studentų, ir didesnis nei keli Norvegijos universitetų. USN vadovauja rektorius Petter AASEN. Rektorius atsiskaito USN valdyba, kuriai pirmininkauja prof Rune Nilsen. Mes turime apie 18.000 studentų ir 1500 darbuotojų, skleisti per aštuonerius miesteliai: Drammen, Vestfold, Kongsberg, Ringerike, BO, NOTODDEN, Porsgrunn ir RAULAN… [+] D. Universitetas Kolegija Pietryčių Norvegijoje siekia turėti regioninį pamatą, o aštuoni miesteliai, mes turime tvirtą ir aiškią buvimą vienoje iš Norvegijos įdomiausių ir dinamiškiausių regionų. Universitetas Kolegija Pietryčių Norvegijoje buvo įkurta 2016 m sausio 1 d, kai Buskerud ir Vestfoldo universiteto koledžas susijungė su Telemark University College. Universitetas Kolegija Pietryčių Norvegijoje yra akredituota aukštojo mokslo institucija. Kontroliuojanti institucija aukštojo mokslo įstaigų Norvegijoje yra NOKUT (Norvegijos agentūra kokybės užtikrinimo švietime). Organizacijos mokslai Universitetas Kolegija Pietryčių-Norvegija (USN) įkurta Sausio 2016 1st, kaip jungiant tarp universitetinio koledžo Buskerud ir Vestfold (HBV) ir University College Telemark (HIT). USN yra aštuoni miesteliai išplito visame Buskerud, Vestfold ir Telemark apskrityse. [-]