IBBU-ECAMPUS

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vicekanclerio sveikinimo pranešimas

Tarybos, vadovybės, personalo ir visų IBBUL studentų vardu leiskite nuoširdžiai pasveikinti jus IBBUL - Ecampus.

Noriu jus patikinti, kad teisingai pasirinkote universitetą, nesvarbu, ar esate grįžtantis studentas, ar administracinis ar akademinis personalas, grįžtantis į pareigas, ar įstojęs į IBBUL pirmą kartą.

IBBUL iš tikrųjų yra vienas iš sparčiausiai besivystančių valstybinių vyriausybių Nigerijos universitetų, siekiantis būti pasaulinio lygio kompetencijos centru, kurį skatina žmonės, partnerystė, mokslas ir technologijos.

Savo 16-ąjį gyvavimo metus, įgijęs Nacionalinės universitetų komisijos (NUC) kaip 25-ojo valstybinio ir 74-ojo valstybinio universiteto licenciją ir patvirtinimą 2004 m., IBBUL priėmė sprendimą paleisti šį „Ecampus“.

Tai buvo siekiama suteikti daugiau prieigos pasaulinei auditorijai, IBBUL aukštojo mokslo prekės ženklui per nuotolinio mokymo režimą elektroniniu būdu.

Todėl įstoję į IBBUL, jūs garantuojate, kad būsite universiteto, suteikiančio aukščiausio lygio akademinių rezultatų, mokslinių tyrimų, stipendijų, kūrybiškumo ir naujovių, premiją. Mes taip pat esame universitetas, besirūpinantis mūsų studentų, darbuotojų ir artimiausios bei pasaulinės bendruomenės gerove. Taigi mes lengvai siūlome palaikymą, kuris padeda jūsų augimui ir gerovei. Kaip vicekancleris matau save labiau kaip tarnybos lyderį.

Tai reiškia, kad manau, kad esu atsakinga dirbti IBBUL bendruomenės vardu. Todėl šiuo atžvilgiu galiu jums garantuoti, kad IBBUL yra unikali vieta mokytis, bendrauti ir diegti naujoves, kad idealiai paverstų pasaulį. Todėl aš jus sveikinu laive, kai mes stengiamės kartu įgyvendinti jūsų ir mūsų svajones.

Profesorius Adamu Abu Kasimas

142967_VC.jpg

Apie IBBUL

„Mokymasis tarnybai“

Įkurta 2005 m., Ibrahim Badamasi Babangida University Lapai yra ne pelno siekianti viešoji aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi dideliame Lapai mieste (gyventojų skaičius siekia 50 000–249 999 gyventojų) Nigerijoje. Nigerijos Nacionalinės universitetų komisijos oficialiai akredituota ir (arba) pripažinta Ibrahim Badamasi Babangida University Lapai yra bendrojo lavinimo aukštojo mokslo įstaiga.

Ibrahim Badamasi Babangida University Lapai siūlo kursus ir programas, leidžiančias oficialiai pripažinti aukštojo mokslo laipsnius keliose studijų srityse.

Misija

Įsipareigojęs kurti pasaulinės klasės absolventus siekdamas visapusiško meistriškumo, atlikdamas kokybiškus tyrimus, mokydamas ir teikdamas paslaugas visuomenei.

Vizija

Būti pasaulinio lygio kompetencijos centru, kurį lemia žmonės, partnerystė ir technologijos.

142132_pexels-photo-4560083.jpeg

Vietos

Lapai

Address
KM3 Lapai - Minna Road.
P.M.B 11

Lapai, Niger, Nigerija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis