Geriausi universitetai, verslo mokyklos ir

Šiame puslapyje Jūs galite ieškoti universitetai, verslo mokyklos ir . Jūs sužinosite viską apie aukščiausią reitingą universitetų informaciją. Paspauskite ant "Skaityti daugiau " už išsamų aprašymą universiteto ir studijų programų siūlo apžvalga.

Ieškoti universitetų ir naršyti savo programas rasti tuos, kurie tiktų jums geriausia. Gauti visą apie įvairias studijų galimybes informacijos ir palyginti mokesčius už mokslą ir studijų trukmės. Galite sutaupyti laiko ir kontaktiniai universitetų tiesiogiai: užpildyti "Prašymas informaciją nemokamai " formą, kuri padės jums susisiekti su priėmimo biure.

Pradėkite savo ateities švietimo paiešką iš karto!

1 Rezultatai Naujoji Zelandija

New Zealand Tertiary College

Bakalauras Doktorantūros diplomas Diploma Naujoji Zelandija Auckland March 2019

New Zealand Tertiary College (NZTC) teikia išsamias ir profesionalias programas, kad mokiniai galėtų išreikšti savo pasirinktą sritį 35 metų. Visi mūsų kvalifikaciją patvirtino Naujosios Zelandijos kvalifikacijų tarnyba (NZQA), ir mes tiekiame juos ne tik visoje Naujojoje Zelandijoje, bet ir visame pasaulyje su NZTC Global.Mes turime dvi Campus Auckland ir Christchurch ir Indijos biurą, kad galėtume remti mūsų NZTC Indijos iniciatyvą .Unikalios savybėsNZTC unikalios savybės… [+] , vertybės ir principai yra visų mūsų veiksmų pagrindas, siūlant aiškias gaires, kaip mes esame koledže, ir įsipareigojimą, kurį mes siūlome mūsų bendruomenėms:NZTC yra įsipareigojusi užtikrinti, kad mūsų studentai galėtų gauti išskirtinį išsilavinimą, kuris siūlomas per lanksčias technologijomis paremtas mokymosi priemones, kurios remia mokymosi visą gyvenimą kelionesMūsų vizijos, širdies, kompetencijos ir dvasios vertybės yra pagrindinės savybės, atspindinčios mokymo, priežiūros, paramos ir mokymosi būdų.Mūsų kvalifikacijos koncepcinės sistemos pateikia pagrindinius dėmesio principusMūsų dėmesys skiriamas praktiniam turinio žinių panaudojimui, kuris užtikrina, kad mūsų studentai būtų pasirengę rūpintis, mokytis ir mokyti bei reikšmingai prisidėti prie profesinio sektoriaus ir bendruomenių formaliais ir neformaliais būdaisMūsų mokymo ir mokymosi veiklai įtakos turi mūsų bendradarbiavimas su moksliniais tyrimais ir profesinėmis bendruomenėmis, vedančiomis į suaugusiųjų švietimą, ir technologijomis remiamą mokymą ir mokymąsi mūsų pasirinktose kompetencijos srityse visoje Naujojoje Zelandijoje ir tarptautiniu mastuMūsų bendruomenė remia projektus užsienyje, kurie atspindi mūsų kolegijos vertybių pasidalijimą pasauliniu mastuMisijaNew Zealand Tertiary College vertina žmones ir yra įsipareigojusi suteikti studentams galimybę rūpintis, ugdyti ir tarnauti prasmingai ir veiksmingai, teikdama išsamias ir profesines programas. [-]