Universidad Del Valle De Mexico

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie UVM

„Visada atsakingas už tai, kas buvo kultivuota“

UVM mes tikime švietimu kaip transformuojančiu principu ir kaip žmonių teise augti ir vystytis. Manome, kad studentas yra UVM užduoties ašis ir kad kuo išsamesnė jo patirtis Universitete, tuo patikimesnės jo asmeninės ir profesinės kompetencijos, iš kurių jis dalyvaus tobulindamas savo bendruomenę ir Meksikos bei visuomenės visuomenę. pasaulyje.109420_pexels-photo-267885.jpeg

Kas mes esame?

UVM yra moderni ir naujoviška švietimo įstaiga, orientuota į ateitį mokyti produktyvius žmones, kurie teikia pridėtinę vertę visuomenei.

Mūsų misija

Mes plėtojame prieigą prie visuotinės kokybės švietimo, siekiant apmokyti produktyvius žmones, kurie suteikia pridėtinę vertę visuomenei.

Mūsų moto

Nuo 1960 m. UVM yra derlinga žemė, kurioje yra apmokyti atsakingi, kompetentingi specialistai, besidomintys tvaria plėtra. Kiekviename iš jų universiteto darbas yra sėti sėklas, kurios turi vaisių Meksikos naudai.

Mūsų principai

Transformacinė švietimo galia

Mes tikime švietimu kaip transformuojančiu principu ir kaip žmonių teise augti ir vystytis.

Akademinė kokybė

Mes tikime tarptautiniu akademiniu mokymu ir gebėjimu jį perkelti į sektorius, turinčius didelį potencialą pasinaudoti ja ir paversti jį asmeninio augimo ir socialinio mobilumo veiksniu.

Mokinys centre

Manome, kad studentas yra UVM darbų ašis, ir kuo daugiau jūsų universiteto patirtis, tuo patikimesnės jūsų asmeninės ir profesinės kompetencijos, iš kurių dalyvausite tobulindami savo bendruomenę ir visuomenę Meksikoje ir pasaulyje

Įtraukimas

Mes tikime pliuralizmu ir daugiakultūriškumu kaip esminiais visuomenės požymiais. Todėl esame įsitikinę, kad inkliuziniai kriterijai praturtina, įvairina ir atveria galimybes visiems, o išskyrimas skurdo.

Proceso tobulinimas

Mes tikime, kad nuolatinis tobulinimas yra pagrindas optimizuoti švietimo ir administracines paslaugas bei jų rezultatus.

naujovė

Tikime, kad sugebame kurti, kurti ir įgyvendinti naujoviškus būdus ir scenarijus, kurie leistų mums vystytis organiškai ir integruotai.

Veiksmingumas

Tikime, kad svarbu išlaikyti mūsų procesų ir paslaugų efektyvumą ir efektyvumą, kaip mūsų valdymo bruožą.109421_pexels-photo-1458318.jpeg

Mūsų vertybės

Sąžiningumas veikiant

Sąžiningai, sąžiningai ir skaidriai supraskite visus mūsų veiksmus.

Paslaugų požiūris

Išlaikyti mūsų veiksmų nuotaiką ir bendradarbiauti su kitais su šiluma, atsidavimu, entuziazmu ir pagarba.

Vykdymo kokybė

Nepriekaištingai ir laiku atlikite mus atitinkančias funkcijas, pagrįstas kompetencijos kriterijais.

socialinė atsakomybė

Prisiimti aiškią sąžinę savo veiksmų prieš visuomenę pasekmes.

Pažadų vykdymas

Konvertuokite mūsų pažadus į įsipareigojimus ir užtikrinkite jų laikymąsi.

Mūsų skydas

109418_ESCUDOAUVM.png

Meksikos slėnio universitetą atstovauja skydas, integruojantis jo tapatybę per simbolius, kurie atspindi jos kilmę ir istoriją. Mūsų skydą formuoja erelis ir kondoras. Erelis, didybės, nepriklausomybės ir laisvės simbolis, atstovauja žemyną žemynui, o kondoras, autonomijos, išminties ir jėgos atspindys - Lotynų Amerika. Tada „Shield“ bendrasis universiteto studentų integravimas, kuris randamas mūsų universitete, studijų namai. Ginklų centre, atstovaujančioje Meksikos miesto emblemoje, UVM mokyklų lopšyje, kuriant šiuos elementus, šūkis, valdantis mūsų institucinę filosofiją: „Visuomet atsakingas už tai, kas buvo kultivuota“, kurioje supilkite išmintį, drausmę, žinias ir meilę už tai, kas yra sėjama ir nuimta.

Mūsų emblema, Lynx

109419_LINCEAUVM.png

Dvasios nemirtingumas, gyvenimo stiprybė ir kraštutinė vertė yra išskirtiniai „Lynx“, talismano, simbolizuojančio universiteto bendruomenės narių savybes, bruožai. Tarp jo svarbiausių savybių yra jo aštrus protas ir jo ištvermė. Su judriais ir koordinuotais judėjimais Lynx gali numatyti pavojų su galimybe ir žino, kaip būti lyderiu, išlaikant tvirtą žingsnį link nustatyto tikslo. Kartu su auksine tekstūra jis yra vertingiausias ir vertingiausias dalykas, kuris išsiskiria žmonėms, kurie, kaip UVM nariai, paliko savo ženklą savo universiteto pėsčiomis; kurie harmoningai ir neatskiriamai plėtojo savo potencialą, kaip mokinių ar absolventų, kaip mokytojų ar administracijos darbuotojų, vaidmenį, nes jie yra įsitikinę, kad švietimo kelias niekada nesibaigia ir jame visada turime tobulėti kiekvieną dieną dieną

UVM švietimo modelis

Mes plėtojame prieigą prie visuotinės kokybės švietimo, siekiant apmokyti produktyvius žmones, kurie suteikia pridėtinę vertę visuomenei.

Ką reiškia būti UVM?

Norėdami būti UVM, turi būti sukurtas edukacinis modelis.

Tarpasmeninė erdvė

Mes rengiame veiksmingą žodinį ir rašytinį bendravimą tiek ispanų, tiek anglų kalbomis, turėdami tarptautinę viziją, komandinį darbą, sąmoningumą ir socialinę atsakomybę.

Mokymasis visą gyvenimą

Mūsų modelis grindžiamas nuolatiniu ir nuolatiniu mokymusi, kuriant savikritišką ir aktyvią orientaciją. Be to, jūs plėtosite mokslinių tyrimų įgūdžius.

Profesionalus ir socialinis

Jūs plėtosite lyderystę, verslumo gebėjimus, naujoves ir kūrybiškumą, praktikoje pritaikysite žinias, orientuojantis į rezultatus, sprendimų priėmimą ir problemų sprendimą.

Bendrasis tikslas

Sukurti sąlygas, kurios vadovauja UVM ugdymo darbui, vadovaudamosi rekomendacijomis, leidžiančiomis jam išreikšti savo esmines funkcijas, kad jos studentai galėtų tobulėti, pritaikant mokymąsi.

Vietos

Meksikas

Address
Av. Observatorio #400,
16 de Septiembre,
Delegación Miguel Hidalgo,
Ciudad de México, CP 11810

Meksikas, Meksikas, Meksika

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis