Oficialus aprašymas

Apie UVM

„Visada atsakingas už tai, kas buvo kultivuota“

UVM mes tikime švietimu kaip transformuojančiu principu ir kaip žmonių teise augti ir vystytis. Manome, kad studentas yra UVM užduoties ašis ir kad kuo išsamesnė jo patirtis Universitete, tuo patikimesnės jo asmeninės ir profesinės kompetencijos, iš kurių jis dalyvaus tobulindamas savo bendruomenę ir Meksikos bei visuomenės visuomenę. pasaulyje.109420_pexels-photo-267885.jpeg

Kas mes esame?

UVM yra moderni ir naujoviška švietimo įstaiga, orientuota į ateitį mokyti produktyvius žmones, kurie teikia pridėtinę vertę visuomenei.

Mūsų misija

Mes plėtojame prieigą prie visuotinės kokybės švietimo, siekiant apmokyti produktyvius žmones, kurie suteikia pridėtinę vertę visuomenei.

Mūsų moto

Nuo 1960 m. UVM yra derlinga žemė, kurioje yra apmokyti atsakingi, kompetentingi specialistai, besidomintys tvaria plėtra. Kiekviename iš jų universiteto darbas yra sėti sėklas, kurios turi vaisių Meksikos naudai.

Mūsų principai

Transformacinė švietimo galia

Mes tikime švietimu kaip transformuojančiu principu ir kaip žmonių teise augti ir vystytis.

Akademinė kokybė

Mes tikime tarptautiniu akademiniu mokymu ir gebėjimu jį perkelti į sektorius, turinčius didelį potencialą pasinaudoti ja ir paversti jį asmeninio augimo ir socialinio mobilumo veiksniu.

Mokinys centre

Manome, kad studentas yra UVM darbų ašis, ir kuo daugiau jūsų universiteto patirtis, tuo patikimesnės jūsų asmeninės ir profesinės kompetencijos, iš kurių dalyvausite tobulindami savo bendruomenę ir visuomenę Meksikoje ir pasaulyje

Įtraukimas

Mes tikime pliuralizmu ir daugiakultūriškumu kaip esminiais visuomenės požymiais. Todėl esame įsitikinę, kad inkliuziniai kriterijai praturtina, įvairina ir atveria galimybes visiems, o išskyrimas skurdo.

Proceso tobulinimas

Mes tikime, kad nuolatinis tobulinimas yra pagrindas optimizuoti švietimo ir administracines paslaugas bei jų rezultatus.

naujovė

Tikime, kad sugebame kurti, kurti ir įgyvendinti naujoviškus būdus ir scenarijus, kurie leistų mums vystytis organiškai ir integruotai.

Veiksmingumas

Tikime, kad svarbu išlaikyti mūsų procesų ir paslaugų efektyvumą ir efektyvumą, kaip mūsų valdymo bruožą.109421_pexels-photo-1458318.jpeg

Mūsų vertybės

Sąžiningumas veikiant

Sąžiningai, sąžiningai ir skaidriai supraskite visus mūsų veiksmus.

Paslaugų požiūris

Išlaikyti mūsų veiksmų nuotaiką ir bendradarbiauti su kitais su šiluma, atsidavimu, entuziazmu ir pagarba.

Vykdymo kokybė

Nepriekaištingai ir laiku atlikite mus atitinkančias funkcijas, pagrįstas kompetencijos kriterijais.

socialinė atsakomybė

Prisiimti aiškią sąžinę savo veiksmų prieš visuomenę pasekmes.

Pažadų vykdymas

Konvertuokite mūsų pažadus į įsipareigojimus ir užtikrinkite jų laikymąsi.

Mūsų skydas

109418_ESCUDOAUVM.png

Meksikos slėnio universitetą atstovauja skydas, integruojantis jo tapatybę per simbolius, kurie atspindi jos kilmę ir istoriją. Mūsų skydą formuoja erelis ir kondoras. Erelis, didybės, nepriklausomybės ir laisvės simbolis, atstovauja žemyną žemynui, o kondoras, autonomijos, išminties ir jėgos atspindys - Lotynų Amerika. Tada „Shield“ bendrasis universiteto studentų integravimas, kuris randamas mūsų universitete, studijų namai. Ginklų centre, atstovaujančioje Meksikos miesto emblemoje, UVM mokyklų lopšyje, kuriant šiuos elementus, šūkis, valdantis mūsų institucinę filosofiją: „Visuomet atsakingas už tai, kas buvo kultivuota“, kurioje supilkite išmintį, drausmę, žinias ir meilę už tai, kas yra sėjama ir nuimta.

Mūsų emblema, Lynx

109419_LINCEAUVM.png

Dvasios nemirtingumas, gyvenimo stiprybė ir kraštutinė vertė yra išskirtiniai „Lynx“, talismano, simbolizuojančio universiteto bendruomenės narių savybes, bruožai. Tarp jo svarbiausių savybių yra jo aštrus protas ir jo ištvermė. Su judriais ir koordinuotais judėjimais Lynx gali numatyti pavojų su galimybe ir žino, kaip būti lyderiu, išlaikant tvirtą žingsnį link nustatyto tikslo. Kartu su auksine tekstūra jis yra vertingiausias ir vertingiausias dalykas, kuris išsiskiria žmonėms, kurie, kaip UVM nariai, paliko savo ženklą savo universiteto pėsčiomis; kurie harmoningai ir neatskiriamai plėtojo savo potencialą, kaip mokinių ar absolventų, kaip mokytojų ar administracijos darbuotojų, vaidmenį, nes jie yra įsitikinę, kad švietimo kelias niekada nesibaigia ir jame visada turime tobulėti kiekvieną dieną dieną

UVM švietimo modelis

Mes plėtojame prieigą prie visuotinės kokybės švietimo, siekiant apmokyti produktyvius žmones, kurie suteikia pridėtinę vertę visuomenei.

Ką reiškia būti UVM?

Norėdami būti UVM, turi būti sukurtas edukacinis modelis.

Tarpasmeninė erdvė

Mes rengiame veiksmingą žodinį ir rašytinį bendravimą tiek ispanų, tiek anglų kalbomis, turėdami tarptautinę viziją, komandinį darbą, sąmoningumą ir socialinę atsakomybę.

Mokymasis visą gyvenimą

Mūsų modelis grindžiamas nuolatiniu ir nuolatiniu mokymusi, kuriant savikritišką ir aktyvią orientaciją. Be to, jūs plėtosite mokslinių tyrimų įgūdžius.

Profesionalus ir socialinis

Jūs plėtosite lyderystę, verslumo gebėjimus, naujoves ir kūrybiškumą, praktikoje pritaikysite žinias, orientuojantis į rezultatus, sprendimų priėmimą ir problemų sprendimą.

Bendrasis tikslas

Sukurti sąlygas, kurios vadovauja UVM ugdymo darbui, vadovaudamosi rekomendacijomis, leidžiančiomis jam išreikšti savo esmines funkcijas, kad jos studentai galėtų tobulėti, pritaikant mokymąsi.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Universidad Del Valle De Mexico

Šis internetinis akademinis planas leidžia jums sukurti įgūdžius, orientuotus į technologinių projektų valdymą ir projektavimą, remiantis pažangiausiomis platformomis, at ... [+]

Šis internetinis akademinis planas leidžia jums sukurti įgūdžius, orientuotus į technologinių projektų valdymą ir projektavimą, remiantis pažangiausiomis platformomis, atsižvelgiant į paslaugas debesyje, „Big Data“ ir „Mobile Applications“.

Ką mokytis?

Mes jums pasakome savo mokymo programą

Metodikos, metodų ir kompiuterinių priemonių taikymas situacijų ir aplinkos analizei, siekiant išspręsti problemas ir (arba) priimti sprendimus.Atsargų sistemų valdymas, pagrįstas optimalaus gamybos modelio nustatymu pagal rinkos elgesį.Fizinių ir bevielių priemonių, skirtų duomenims perduoti, įvertinimas ir taikymas pagal nustatytus reikalavimusKodėl verta rinktis UVM?... [-]
Meksika Mexico City
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
4 - 5 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Del Valle De Mexico

Esta carrera en Línea te da los conocimientos y herramientas para optimizar los recursos económicos y humanos de una empresa, mejorar su desempeño y resultados. Su plan d ... [+]

Esta carrera en Línea te da los conocimientos y herramientas para optimizar los recursos económicos y humanos de una empresa, mejorar su desempeño y resultados. Su plan de estudios se enfoca en la capacidad emprendedora y de innovación de la organización para competir en un ambiente global.

¿Qué aprenderás?

Te contamos nuestro plan de estudios

El dominio de técnicas administrativas y de tecnologías de la información y comunicación para alcanzar tus metas. A identificar nichos de mercado que garanticen ventajas competitivas para la organización, en un entorno nacional e internacional. A diseñar estructuras de trabajo que respondan a las necesidades y demandas de la organización donde te desempeñas. ¿Por qué elegir UVM? ... [-]
Meksika Mexico City
Susisiekti su mokykla
Dieninės
Ištęstinės
36 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Del Valle De Mexico

Ši inžinerija turi akademinį planą, leidžiantį absolventui reaguoti į bet kurios organizacijos, kuri naudoja avangardinius įrankius ir procesus, logistikos procesų tobuli ... [+]

Ši inžinerija turi akademinį planą, leidžiantį absolventui reaguoti į bet kurios organizacijos, kuri naudoja avangardinius įrankius ir procesus, logistikos procesų tobulinimo poreikius.

Ką mokytis?

Mes jums pasakome savo mokymo programą

Valdyti, valdyti ir optimizuoti išteklius, sąnaudas ir pramoninius procesus ir plėtoti atsako trukmės ir prekių ir (arba) paslaugų gamybos pokyčių tyrimus.Išanalizuoti augalų gamybos sistemas, atitinkančias konkurencingumo strategijas, užtikrinant pažangių procesų, produktų ir įrenginių kokybę.Didinti gamybos sistemų konkurencingumą, atsižvelgiant į prekių platinimą ir transportavimą.Kodėl verta rinktis UVM?

Valdymo rengimas... [-]

Meksika Mexico City
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
36 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Del Valle De Mexico

Šis internetinis laipsnis leidžia valdyti kintamuosius, kurie daro įtaką kintančiai tarptautinių rinkų krypčiai įvaldyti tarptautinio transporto logistiką, galėsite planu ... [+]

Šis internetinis laipsnis leidžia valdyti kintamuosius, kurie daro įtaką kintančiai tarptautinių rinkų krypčiai įvaldyti tarptautinio transporto logistiką, galėsite planuoti, organizuoti, vadovauti ir kontroliuoti įmonių komercinę ir logistinę erdvę.

Ką mokytis?

Mes jums pasakome savo mokymo programą

Nustatyti galimybes ir grėsmes rinkoje, taip pat planuoti rinkodaros strategijas.Parengti reklamos ir reklamos kampanijas.Analizuokite ir nustatykite kainas.Kodėl verta rinktis UVM?

Mes siūlome Jums geriausius variantus

Valdymo rengimas

Vykdomosios plėtros sritis, kuri sustiprina jūsų vadovavimo įgūdžius, sprendimų priėmimą, inovacijas ir verslumą.... [-]

Meksika Mexico City
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
36 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Del Valle De Mexico

Šis „Online Degree“ būdas suteikia jums žinių rinkodaros, pardavimo, reklamos ir rinkos tyrimų srityse. Jūs turėsite įgūdžių įgyvendinti efektyvias rinkodaros strategijas ... [+]

Šis „Online Degree“ būdas suteikia jums žinių rinkodaros, pardavimo, reklamos ir rinkos tyrimų srityse. Jūs turėsite įgūdžių įgyvendinti efektyvias rinkodaros strategijas.

Ką mokytis?

Mes jums pasakome savo mokymo programą

Nustatyti galimybes ir grėsmes rinkoje, taip pat planuoti rinkodaros strategijas.Parengti reklamos ir reklamos kampanijas.Analizuokite ir nustatykite kainas.Kodėl verta rinktis UVM?

Mes siūlome Jums geriausius variantus

Valdymo rengimas

Vykdomosios plėtros sritis, kuri sustiprina jūsų vadovavimo įgūdžius, sprendimų priėmimą, inovacijas ir verslumą.

Sužinokite ir taikyti

Mokymasis buvo sutelktas į žinių, kurios būtų nedelsiant taikomos jūsų darbo aplinkoje.... [-]

Meksika Mexico City
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
36 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Doktorantūros diplomas

Universidad Del Valle De Mexico

Ši specialybė suteikia jums teorines ir praktines žinias, taip pat priemones, skirtas finansų valdymui ir efektyviam organizacijos išteklių valdymui. ... [+]

Ši specialybė suteikia jums teorines ir praktines žinias, taip pat priemones, skirtas finansų valdymui ir efektyviam organizacijos išteklių valdymui.

Ką mokytis?

Mes jums pasakome savo mokymo programą

Išsamios žinios apie įmonę ir jos finansinę aplinką.Finansiniu požiūriu taikyti pasaulinį verslo požiūrį.Įgyvendinti ir valdyti finansinės analizės ir finansavimo strategijas.Kodėl verta rinktis UVM?

Lankstumas

Lankstus mokymo programos kontūras ir pažangiausias turinys.

Tarptautinis turinys

Prieiga prie WOBI-UVM portalo su svarbiausiu pasaulinio valdymo turiniu.

Galimybė kelis magistrantus

Ar ši programa skirta jums?

Mes siūlome Jums geriausius variantus... [-]

Meksika Mexico City
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Del Valle De Mexico

Ši specialybė suteikia jums visuotinį požiūrį į svetingumą ir turizmą, orientuotą į klientų aptarnavimą, taip pat į turistinių vietų ir produktų komercializavimą. ... [+]

Ši specialybė suteikia jums visuotinį požiūrį į svetingumą ir turizmą, orientuotą į klientų aptarnavimą, taip pat į turistinių vietų ir produktų komercializavimą.

Ką mokytis?

Mes jums pasakome savo mokymo programą

Nustatyti geresnius svetingumo pramonės administravimo parametrus.Žinios apie rinkodaros ir rinkodaros strategijas, skirtas reklamuoti turizmo produktus.Komercinių strategijų rengimas susitikimų turizmui.Kodėl verta rinktis UVM?

Galimybė kelis magistrantus

Verslo dėmesys

Programa orientuota į turistinių vietų ir produktų komercializavimą.

specializacija

Turizmo susitikimuose ir turizmo tendencijose pagrindinis dėmesys buvo skiriamas naujos patirties kūrimui vartotojui.... [-]

Meksika Mexico City
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

Universidad Del Valle De Mexico

Išmokite naudotis efektyviomis priemonėmis, procesais ir metodikomis, kad nuolat tobulintumėte organizacijų kokybės procesus. ... [+]

Išmokite naudotis efektyviomis priemonėmis, procesais ir metodikomis, kad nuolat tobulintumėte organizacijų kokybės procesus.

Ką mokytis?

Mes jums pasakome savo mokymo programą

Plėtoti, kontroliuoti ir vertinti organizacijų produktyvumo gerinimo kokybės sistemas.Sukurkite ir tobulinkite visuotinės kokybės strateginius planus.Taikyti IT, kad pagerintumėte kokią nors organizacijos kokybę.Kodėl verta rinktis UVM?

Vanguard

Programa nuolat atnaujinama, atsižvelgiant į valdymo ir kokybės valdymo tendencijas.

Inovatyvi orientacija

Dėmesys sutelkiamas į kokybę ir kliento poreikius.

Įgūdžių ugdymas

Avangardinis turinys, apimantis nacionalines ir tarptautines tendencijas, kuriomis siekiama plėtoti kompetencijas.... [-]

Meksika Mexico City
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Del Valle De Mexico

Šis internetinis magistro laipsnis leidžia įvaldyti kompetencijų metodo koncepcijas ir metodikas, suformuluoti ir taikyti akademinių programų mokymo ir mokymosi strategij ... [+]

Šis internetinis magistro laipsnis leidžia įvaldyti kompetencijų metodo koncepcijas ir metodikas, suformuluoti ir taikyti akademinių programų mokymo ir mokymosi strategijas.

Ką mokytis?

Mes jums pasakome savo mokymo programą

Suprojektuoti, diagnozuoti, administruoti, valdyti, vertinti ir diegti švietimo programas, pagrįstas kompetencija pagrįstu švietimu.Taikyti mokymo ir mokymosi strategijas.Atnaujinkite savo žinias apie profesinius įgūdžius, reikalingus techninei ar administracinei veiklai.Kodėl verta rinktis UVM?

specializacija

Mokymo programa suskirstyta į keturis lygius, skirtus laipsniškai specializacijai ugdyti.

Vanguard

Suderinta su viešąja politika pagal kompetencijas, kaip nustatyta įvairiose švietimo reformose.... [-]

Meksika Mexico City
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Del Valle De Mexico

Ši MBA leidžia jums įgyti žinių ir vadybos įgūdžių strategiškai valdyti organizacijas ir sukurti vertę įmonėje daugiadisciplininėje verslo aplinkoje ir vis labiau globali ... [+]

Ši MBA leidžia jums įgyti žinių ir vadybos įgūdžių strategiškai valdyti organizacijas ir sukurti vertę įmonėje daugiadisciplininėje verslo aplinkoje ir vis labiau globalizuotose rinkose.

Ką mokytis?Sukurti išsamią ir pasaulinę įmonės ir jos aplinkos viziją.Jūs įgyjate žinių, kurių reikia norint sutelkti dėmesį, suprasti ir valdyti pagrindines įmonės funkcijas.Jūs įgyjate žinių, kurių reikia norint sutelkti dėmesį, suprasti ir valdyti pagrindines įmonės funkcijas.Kodėl verta rinktis UVM?

Specialybės magistras

Galite gauti magistro laipsnį ir specialybę, studijuojančią vieną programą.

mokymo planas

Su temomis, kurios pabrėžia visišką įmonės ir jos aplinkos supratimą.... [-]

Meksika Mexico City
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
3 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Universidad UVM - Cambia el plan pero no tu meta