UNIR - Mexico

Įvadas

Oficialus aprašymas

UNIR Meksika: internetinis Meksikos universitetas, turintis europinę kokybę

UNIR Meksika yra privatus Meksikos universitetas, patvirtintas 2013 m. Viešojo švietimo ministerijos (SEP).

Meksikos tarptautinis La Rioja universitetas siūlo aukštą paklausą, kad būtų užtikrintas optimalus mokymasis su Europos universitetų kokybe. Tuo tikslu jis sukūrė novatorišką metodiką, pagrįstą tiesioginėmis internetinėmis klasėmis, kurios leidžia nedelsiant susisiekti su studentu-mokytoju-partneriu ir nuolatinio personalo dėstytojo asociacijos.

Šis veiksmingas metodas remiasi nuolatiniu vertinimu, kuris užtikrina nuolatinį žinių suvartojimą ir baigiamųjų egzaminų įgyvendinimą, kuris užtikrina mūsų studentų mokymą.

UNIR Meksika yra universitetas, pritaikytas naujiems laikams ir dabartinei visuomenei. Tai nauja universiteto koncepcija, apimanti pažangiausius technologinius aspektus, siekiant užtikrinti glaudų ir kokybišką švietimą. UNIR Meksika yra UNIR akademinės grupės, Tarptautinio universiteto La Rioja, Europos mokymų internetu lyderio, kuris tapo mokomu sprendimu tūkstančiams žmonių visame pasaulyje, dalis. Šį švietimo modelį pasirinko daugiau nei 38 000 studentų iš viso pasaulio, o šiandien mūsų virtualiame miesteliu - dar 24 000 žmonių, iš kurių 9 000 yra iš išorės Ispanijoje.

UNIR Meksikos siūlomi bakalauro ir magistro laipsniai yra oficialūs ir yra įtraukti į nacionalinę švietimo sistemą Meksikos visuomenės švietimo sekretoriato (SEP).

Laipsniai yra:

 • Verslo administravimo bakalauro laipsnis
  RVOE sutartis: 20140032, suteikta 2014 m. Vasario 12 d. Tipas: federalinė.
 • Politikos mokslų ir viešojo administravimo laipsnis
  RVOE sutartis: 20140029, suteikta 2014 m. Vasario 12 d. Tipas: federalinė.
 • Komunikacijos bakalauro laipsnis
  RVOE sutartis: 20140031, suteikta 2014 m. Vasario 12 d. Tipas: federalinė.
 • Teisės laipsnis
  RVOE sutartis: 20140030, suteikta 2014 m. Vasario 12 d. Tipas: federalinė.
 • Pedagogikos bakalauro laipsnis
  RVOE sutartis: 20140033, suteikta 2014 m. Vasario 12 d. Tipas: federalinė.

Masters yra:

 • Psichopedagogikos magistro laipsnis
  RVOE susitarimas: 20160036, suteiktas 2016 m. Sausio 28 d. Tipas: federalinė.
 • Švietimo centrų vadybos ir vadybos magistras
  RVOE susitarimas: 20160035, suteiktas 2016 m. Sausio 28 d. Tipas: federalinė.
 • Verslo administravimo ir vadybos magistras (MBA)
  RVOE susitarimas: 20160034, suteiktas 2016 m. Sausio 28 d. Tipas: federalinė.
 • Humanitarinių mokslų magistro laipsnis
  RVOE susitarimas: 20180080, suteikiamas 2018 m. Sausio 19 d. Tipas: federalinė.
 • Meistras skaitmeniniame žymėjime ir elektroninėje komercijoje
  RVOE sutartis: 20180355, suteikta 2018 m. Kovo 9 d. Tipas: federalinė.
 • Operacijų valdymo ir kokybės magistro laipsnis
  RVOE susitarimas: 20180081, suteiktas 2018 m. Sausio 19 d. Tipas: federalinė.
 • Kompiuterių saugumo magistro laipsnis
  RVOE susitarimas: 20160037, suteiktas 2016 m. Sausio 28 d. Tipas: federalinė.
 • Magistro studijų programos "Interneto svetainių valdymas ir inžinerija"
  RVOE susitarimas: 20160038, suteiktas 2016 m. Sausio 28 d. Tipas: federalinė.
 • Technologinių projektų dizaino ir vadybos magistro laipsnis
  RVOE susitarimas: 20170996, suteiktas 2017 m. Rugpjūčio 16 d. Tipas: federalinė.
 • Meistras integruotose valdymo sistemose
  RVOE susitarimas: 20180082, suteiktas 2018 m. Sausio 19 d. Tipas: federalinė.

Be SEP ir SEP magistro laipsnių, UNIR Meksika siūlo galimybę įgyti Europos doktorantūros laipsnius įvairiose disciplinose, kurias apdovanojo Tarptautinis La Rioja universitetas. Dauguma šių laipsnių yra pripažįstami magistro laipsniais Europos aukštojo mokslo erdvėje.

"Mokymo ir mokymosi švietimo modelio priešakyje"

Meksikos tarptautinis La Rioja universitetas visada buvo švietimo modelio interneto mokymo ir mokymosi pirmaujančių. UNIR perėmė informacines technologijas tiek savo akademiniame fakultete, tiek turinio generavimui, pagrindiniams aspektams išlaikyti, kad švietimo lyderystę. Ši skaitmeninė kultūra leido jam sukurti veiklos schemas, pagrįstas pastangų ir didžiausių jo mokytojų ir studentų veiklos rezultatų pripažinimu.

UNIR Meksika sugebėjo išdėstyti visus sėkmingo nuolatinio evoliucijos modelio pranašumus, siekdama nustatyti tvirtą bakalauro ir magistro laipsnių pasiūlymą. Šioje šalyje kaip ir mūsų, kuri išlaiko didelę paklausą specialistams tokiose srityse kaip moksliniai tyrimai, švietimas, pramonė ir prekių bei paslaugų gamyba, UNIR Meksika pateikiama kaip palanki ir unikali galimybė, susijusi su gyvybingumu, išlaidomis ir pasiektus pasiekimus.

Aš kviečiu jus dalyvauti šiame integruotame, daugialypio universiteto veikloje ir laikytis savo principų bei vertybių. Sveiki atvykę į mokytojus, studentus, susijusias institucijas ir norinčius sužinoti apie šį naujovišką tarptautinio universiteto modelį.

Mtro. Francisco David Mejía Rodríguez, rektorius UNIR México.

"Aiškus pašaukimas ir aistra mokyti"

"UNIR México" mes tikime, kad internetas ir technologijų pasaulis suskaido laiko ir erdvės kliūtis, kad galėtume gauti informaciją, bendrauti ir bendradarbiauti su žmonėmis.

Todėl naujovių diegimas naujomis mokymo ir mokymosi priemonėmis ir metodais gali būti naujoviškas, universitetas taptų artimesnis darbo pasauliui, integruoto mokymosi poreikiams, įgūdžiams įgyti ir žinių generavimui.

UNIR Meksika yra oficialiai galiojantis bakalauro ir magistro laipsnių (RVOE) Meksikoje ir įvairių Europos magistro laipsnių įvairiose disciplinose. Mes toliau dirbame siekdami padidinti akademinį pasiūlymą pagal mūsų šalies mokymo poreikius, tiek bakalauro, tiek magistro laipsnius.

UNIR mes esame įsitikinę, kad pastangos ir įsipareigojimai yra apdovanoti. Mes dedame visas pastangas siekdami užtikrinti, kad studentas gautų kuo geresnį išsilavinimą. Mūsų aiškus pašaukimas mokyti ir visos švietimo bendruomenės aistra yra geriausia sėkmės užtikrinimo garantija. "

Julieta Palma Anda, generalinis direktorius UNIR México.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Spanish (Mexican)
 • Ispanų

Matyti Online MBA » Matyti Online Magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Magistro laipsnis verslo administravimo ir vadybos projektų vadybos (MBA)

Internetinės Dieninės 18 mėnesių October 2019 Meksika Mexico City

Specializuota mokymo programa "Projektų valdymas" pasiruošusi tapti vadybininku, galinčiu valdyti svarbiausius didelių kompanijų veiklos planus, tapti strategijų planavimo, kontrolės ir stebėjimo ekspertu. [+]

MBA su dvigubu Meksikos ir Europos laipsnio projektų valdymo gairėmis

UNIR Meksikoje galite gauti SEP magistro laipsnį verslo administravimo ir vadybos (MBA) su dvigubos Meksikos ir Europos laipsnį.

MBA yra vienas iš labiausiai paplitusių pavadinimų šiuo metu visiems profesionalams, kurie nori skirti save aukšto lygio verslui.

Specializuota mokymo programa "Projektų valdymas" pasiruošusi tapti vadybininku, galinčiu valdyti svarbiausius didelių kompanijų veiklos planus, tapti strategijų planavimo, kontrolės ir stebėjimo ekspertu.

UNIR Meksika MBA yra internetinė, oficiali ir trunka tik 18 mėnesių. Jūs lankysite internetines klases su kolegomis iš Meksikos ir kitų šalių, su kuriais galėsite spręsti praktinius tarptautinio masto klausimus. UNIR MBA yra visiškai suderinama su jūsų darbu ir asmeniniu gyvenimu, nes jei jūs negalite dalyvauti klasėse realiu laiku, galite juos pamatyti vėliau.... [-]


Magistro laipsnis verslo administravimo ir valdymo žmogiškųjų išteklių (MBA)

Internetinės Dieninės 18 mėnesių October 2019 Meksika Mexico City

Su šiuo verslo administravimo ir vadybos magistro laipsniu, kuriame daugiausia dėmesio skiriama žmogiškiesiems ištekliams, įgysite žinių ir įgūdžių, reikalingų optimizuoti įmonės žmogiškuosius išteklius, nukreipti talentą ir skirtingų komandų veiklą, kad būtų pasiekti tikslai ir organizacijos tikslai ... ne tik siekti darbo savo įmonės projekte, bet ir siekti kitų įmonių, tarp jų ir tarptautinių. [+]

MBA su dvigubu meksikietišku ir Europos laipsniu žmogiškųjų išteklių orientacija

Taip pat svarbu žinoti, kaip valdyti įmonę, kad galėtum valdyti ten dirbančiųjų potencialą ir galimybes. Su šiuo verslo administravimo ir vadybos magistro laipsniu, kuriame daugiausia dėmesio skiriama žmogiškiesiems ištekliams, įgysite žinių ir įgūdžių, reikalingų optimizuoti įmonės žmogiškuosius išteklius, nukreipti talentą ir skirtingų komandų veiklą, kad būtų pasiekti tikslai ir organizacijos tikslai ... ne tik siekti darbo savo įmonės projekte, bet ir siekti kitų įmonių, tarp jų ir tarptautinių.

Magistro laipsnis su Europos kokybe truko 18 mėnesių, taigi, viena vertus, galite gauti oficialų laipsnį per trumpesnį laiką ir, kita vertus, internetu galite susieti savo asmeninį ir profesinį gyvenimą su universitetu. Klasės bus užregistruotos, taigi nebus jokių problemų, jei negalėsite prieiti prie jų dėl asmeninių priežasčių.... [-]


Meistras verslo administravimo ir valdymo skaitmeninės rinkodaros (MBA)

Internetinės Dieninės 18 mėnesių October 2019 Meksika Mexico City

Su MBA orientuota į skaitmeninę rinkodarą, turėsite galimybę naudotis visomis jums reikalingomis teorinėmis ir praktinėmis priemonėmis, kuriomis galėsite įgyti strateginę verslo viziją, kurti vadovavimo įgūdžius ir suteikti jums vadovavimo įgūdžių bei verslumo iniciatyvos. [+]

MBA su dvigubu Meksikos ir Europos laipsniu skaitmeninės rinkodaros orientacija

Verslo vadybos ir administravimo magistras yra universitetinis išsilavinimas, skirtas tiems, kurie siekia profesinio tobulėjimo verslo rinkoje. Su MBA orientuota į skaitmeninę rinkodarą, turėsite galimybę naudotis visomis jums reikalingomis teorinėmis ir praktinėmis priemonėmis, kuriomis galėsite įgyti strateginę verslo viziją, kurti vadovavimo įgūdžius ir suteikti jums vadovavimo įgūdžių bei verslumo iniciatyvos. Be to, specializuodami rinkodarą, jūs stebėsite visas dabartines tendencijas tarptautiniu lygmeniu, susijusius su rinkodara.

Magistrantūros laipsnis su Europos kokybe truko 18 mėnesių, taigi, viena vertus, galite gauti oficialų laipsnį per trumpesnį laiką ir, kita vertus, internetu galite susieti savo asmeninį ir profesinį gyvenimą su universitetu. Klasės bus užregistruotos, taigi nebus jokių problemų, jei negalėsite prieiti prie jų dėl asmeninių priežasčių.... [-]


Tarptautinė MBA

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 18 mėnesių October 2019 Meksika Mexico City + 1 daugiau

Tarptautinis universitetas La Rioja, Meksika (UNIR Meksika), bendradarbiaudamas su Majamio tarptautinio universiteto Marcony (JAV), siūlo šį tarptautinį dvigubą magistro laipsnį verslo administravimo ir vadybos (MBA) srityje, oficialiai pripažįstant jį iš Meksikos ir Jungtinių Amerikos Valstijų. su aiškiu tarptautiniu pašaukimu. [+]

MBA su dvigubu oficialiu Meksikos ir Amerikos laipsniu

Dvivietis būdas (18-22 mėnesiai)

Tarptautinis universitetas La Rioja, Meksika (UNIR Meksika), bendradarbiaudamas su Majamio tarptautinio universiteto Marcony (JAV), siūlo šį tarptautinį dvigubą magistro laipsnį verslo administravimo ir vadybos (MBA) srityje, oficialiai pripažįstant jį iš Meksikos ir Jungtinių Amerikos Valstijų. su aiškiu tarptautiniu pašaukimu.

Su Tarptautine MBA jūs išmokysite valdyti ir vadovauti bet kokio sektoriaus tarptautinėms įmonėms visose srityse, kuriose jis yra (finansų, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, gamybos ir daug daugiau)

UNIR mes prisideriname prie jūsų, todėl mes suteikiame jums galimybę pasirinkti, ar norite baigti savo dvigubą magistro laipsnį 18 ar 22 mėnesius. Be to, jūs galite pasirinkti, ar norite magistro laipsnį įgyti internete, ar sumaišyti su 4 mėnesių trukmės viešnagę Majamyje Marconi tarptautiniame universitete.... [-]


Verslo administravimo ir vadybos magistras (MBA)

Internetinės Dieninės 18 mėnesių October 2019 Meksika Mexico City

Tarptautinis universitetas La Rioja Meksikoje (UNIR Meksika) siūlo jums verslo vadybos ir administravimo magistro (MBA) praktiką, profesinę ir tarptautinę. [+]

Meksikos ir Europos dvigubo laipsnio MBA

Tarptautinis universitetas La Rioja Meksikoje (UNIR Meksika) siūlo jums verslo vadybos ir administravimo magistro (MBA) praktiką, profesinę ir tarptautinę.

UNIR Meksika MBA yra mokoma per internetines klases. Inovacinė metodika, pritaikyta kiekvieną dieną asmenims, turintiems asmenines ir darbo pareigas.

Šis MBA, kuris dirba su "Case Method", skiriasi, nes jis mokomas tik 18 mėnesių ir siūlo jums dvigubą Meksikos ir Europos laipsnį:

Oficialus Meksikos magistro laipsnis, kurį patvirtino SEP ir kurį apdovanojo UNIR Meksika.MBA verslo vadybos ir vadybos, savo Europos laipsnį, turintį mokymo programos vertę, kurį suteikė Tarptautinis universitetas La Rioja (Ispanija), AACSB ir AMBA narys.... [-]

Verslo administravimo ir vadybos magistro laipsnis (MBA)

Internetinės Dieninės 18 mėnesių October 2019 Meksika Mexico City

Šis verslo vadybos ir administravimo magistro laipsnis, kuriame daugiausia dėmesio skiriama finansų sričiai, suteikia jums teorinių ir praktinių priemonių, reikalingų norint tapti verslo administravimo profesionalu, sutelkiant dėmesį į tarptautinių finansinių operacijų valdymą. [+]

MBA su dvigubu meksikietišku ir Europos finansų diplomu

Šis verslo vadybos ir administravimo magistro laipsnis, kuriame daugiausia dėmesio skiriama finansų sričiai, suteikia jums teorinių ir praktinių priemonių, reikalingų norint tapti verslo administravimo profesionalu, sutelkiant dėmesį į tarptautinių finansinių operacijų valdymą.

MBA yra universitetinis laipsnis, labiausiai reikalingas tiems profesionalams, kurie siekia augti konkurencingoje verslo rinkoje. Jei taip pat pridėsite orientaciją į tarptautines korporacines finansines programas, įvesite įdomų profilį bet kuriai nacionalinei ir tarptautinei bendrovei, o ne tik atliksite darbo projekciją savo kompanijoje, bet ir atsiversite kitoms įmonėms, įskaitant tarptautines.... [-]


Magistras

Kompiuterių saugumo magistro laipsnis

Internetinės Dieninės 18 mėnesių October 2019 Meksika Mexico City

Vienintelis oficialus tarptautinio kibernetinio saugumo magistras, leidžiantis sujungti profesinį ir asmeninį gyvenimą tik 18 mėnesių. [+]

Vienintelis oficialus tarptautinis kibernetinio saugumo magistro laipsnis, kuris leis jums sujungti profesinį ir asmeninį gyvenimą tik 18 mėnesių

Kompiuterių saugumo magistras UNIR Meksika specializuojasi naujausių apsaugos sistemų, skirtų operacinėms sistemoms, programinei įrangai, duomenų bazėms, žiniatinklio sistemoms ir visoms IRT naudojimui kylančioms rizikoms bei jų galimo poveikio organizacijoje, pažeidžiamumui. ,

Būtinybė parengti tokio tipo ekspertus atveria galimybes tobulėti profesionaliai tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose.

Su UNIR Meksikos 100% Online Cyber ​​Security magistro laipsniu jūs, be kitų įgūdžių, galėsite pasiekti:... [-]


Magistro laipsnis kokybės vadybos ir operacijų

Internetinės Dieninės 18 mėnesių October 2019 Meksika Mexico City

"UNIR Meksikos" operacijų valdymo ir kokybės magistrantūros studijų programa atitinka nacionalinių ar tarptautinių kompanijų, kurioms reikalingi pirmaujančių specialistų, kurie gali optimizuoti produktų ir procesų valdymą, poreikius. [+]

UNIR Meksikos operacijų valdymo ir kokybės magistras pasiruošia tapti bet kurios bendrovės Meksikoje ar kitoje šalyje operacijų direktoriumi.

Šis oficialus magistro laipsnis, turintis UNIR Europos kokybę, yra oficialus Meksikos laipsnis, patvirtintas SEP, mokomas tik internetu per klases, kurias galite peržiūrėti tiesiogiai ar atidedant.

Šio magistro tikslas yra apmokyti jus kaip vadybininką rengiant ir įgyvendinant programas, modelius ir struktūros organizacinių operacijų, naudojant planavimo ir valdymo metodus, tokius kaip:

Koreguotas valdymas: " Lean Management"Procesų valdymas : verslo procesų valdymas (BPM)Kokybės vadyba : kokybės valdymas... [-]

Magistro studijų programos "Interneto svetainių valdymas ir inžinerija"

Internetinės Dieninės 18 mėnesių October 2019 Meksika Mexico City

Svetainės inžinerija apima daug daugiau nei tai, kas paprastai yra susijusi su "tinklalapių kūrimu". Tai yra visų pirma technologinės mados ir yra esminis dabartinių skaičiavimų paradigmas, konceptualus vystymosi pagrindas. ir kompiuterinių programų ir išteklių naudojimas. [+]

Dvigubos Meksikos ir Europos pavadinimas

Svetainės inžinerija apima daug daugiau nei tai, kas paprastai yra susijusi su "tinklalapių kūrimu". Tai yra visų pirma technologinės mados ir yra esminis dabartinių skaičiavimų paradigmas, konceptualus vystymosi pagrindas. ir kompiuterinių programų ir išteklių naudojimas. Šis magistras, nuolat atnaujinantis turinį, rengia jus, kad galėtumėte gauti pajamų iš bet kokio internetinio verslo.

Sektoriaus sudėtingumas yra toks, kad labai svarbu rengti gerus profesionalus, turintys išsamią ir gilų viziją, galinčią išnaudoti labai svarbios ir sudėtingos strateginės svarbos kompiuterines sistemas ir vykdyti jų valdymą, statybą ir techninę priežiūrą. veiksmingas ir kruopštus būdas.... [-]


Meistras integruotose valdymo sistemose

Internetinės Dieninės 18 mėnesių November 2019 Meksika Mexico City

UNIR Meier integruotų valdymo sistemų magistras pasiruošęs atlikti savo profesinę veiklą ir įgyti žinių praktikuoti kaip vidaus auditorius bet kurioje iš šių sričių: [+]

Dvigubos Meksikos ir Europos pavadinimas

UNIR Meier integruotų valdymo sistemų magistras pasiruošęs atlikti savo profesinę veiklą ir įgyti žinių praktikuoti kaip vidaus auditorius bet kurioje iš šių sričių:

AplinkaKokybės vadybaĮmonių socialinė atsakomybė (ĮSA)Profesinės sveikatos ir saugos (profesinės rizikos prevencija -PRL-)

Ši universitetinė programa jums pasiruošusi specializuotis valdymo sistemų integracijai per pasaulinę viziją ir suderintus tikslus, palengvinant sprendimų priėmimą siekiant padidinti bet kurios organizacijos efektyvumą ir pelningumą optimaliai valdant esamus išteklius.

Per 18 mėnesių šį oficialų magistro laipsnį integruotose vadybos sistemose jūs sužinosite pagrindinius ir procedūrinius aspektus tarptautiniu mastu pripažintų normų ir standartų, tokių kaip:... [-]


Psichopedagogikos magistro laipsnis

Internetinės Dieninės 18 mėnesių October 2019 Meksika Mexico City

Ruoškitės gerinti vaikų, paauglių ir suaugusiųjų švietimą vieninteliais psichopedagogikos magistrantūromis su internetinėmis klasėmis realiuoju laiku. Unikalus Meksikos pedagoginis modelis, pritaikytas jūsų asmeniniam ir profesiniam gyvenimui. [+]

Dvigubos Meksikos ir Europos pavadinimas

Ruoškitės gerinti vaikų, paauglių ir suaugusiųjų švietimą vieninteliais psichopedagogikos magistrantūromis su internetinėmis klasėmis realiuoju laiku. Unikalus Meksikos pedagoginis modelis, pritaikytas jūsų asmeniniam ir profesiniam gyvenimui.

Šis psichopedagogikos magistro laipsnis turi oficialų galiojimą (RVOE) ir pripažįstamas SEP.

UNIR kampelyje galėsite pamatyti tiesiogines klases bendrauti su savo draugais ar mokytojais arba vizualizuoti juos vėliau, nes visos klasės lieka įrašytos jūsų virtualioje miesteliu. Pirmąją dieną suskaičiuosite asmeninį dėstytoją ir galėsite naudotis virtualia biblioteka ir prieiga prie plačios bibliografijos, kad galėtumėte pasinerti į įvairius dalykus, kiek jums reikia.... [-]


Skaitmeninės rinkodaros ir elektroninės komercijos magistras

Oficialus internetinis marketingo magistro laipsnis, pripažinęs SEP suteiktų oficialių studijų (RVOE) galiojimą, leis jums būti ekspertu dėl naujausių skaitmeninės rinkodaros tendencijų. [+]

Dvigubos Meksikos ir Europos pavadinimas

" UNIR Mexico" skaitmeninio rinkodaros magistro laipsnis yra vienintelis oficialus Meksikos Europos meistriškumo mokytojas, mokomas internetu, su gyvomis klasėmis ir tik 18 mėnesių. Ši specializacija praturtins jūsų profesinę karjerą kaip skaitmeninio rinkodaros ir elektroninės prekybos sektoriaus ekspertas.

Oficialus internetinis marketingo magistro laipsnis, pripažinęs SEP suteiktų oficialių studijų (RVOE) galiojimą, leis jums būti ekspertu dėl naujausių skaitmeninės rinkodaros tendencijų.

Naudodamiesi šia antrašte, jūs sukursite reikiamų žinių, kad suteiktumėte galimų valdymo vaidmenų rinkodaros ir skaitmeninės reklamos lygiu. Tokios temos kaip:... [-]


Technologinių projektų dizaino ir vadybos magistro laipsnis

Internetinės Dieninės 18 mėnesių October 2019 Meksika Mexico City

Internetinis magistro laipsnis dizaino ir vadybos technologijų projektų yra tai, ką jums reikia išplėsti savo profesinę karjerą, nes ji bus mokyti jus kaip projekto vadybininkas, taip pat atsakingas pareigas, orientuotas į dizaino, krypties ir įgyvendinimo technologijų pobūdžio. [+]

Dvigubos Meksikos ir Europos pavadinimas

Internetinis magistro laipsnis dizaino ir vadybos technologijų projektų yra tai, ką jums reikia išplėsti savo profesinę karjerą, nes ji bus mokyti jus kaip projekto vadybininkas, taip pat atsakingas pareigas, orientuotas į dizaino, krypties ir įgyvendinimo technologijų pobūdžio.

Naudodami šį internetinį magistro laipsnį galite sujungti savo profesinį ir asmeninį gyvenimą su Europos universitetų kokybės tyrimais dėka UNIR Meksikos metodikos: jūs turėsite asmeninį dėstytoją ir tiesiogines bei atidėtas internetines klases, kad galėtumėte vizualizuoti juos tiek kartų, kiek norite.

Be to, įgysite žinių apie technologinį pagrindą, taip pat į būtinas strategijas ir gaires, kad galėtumėte nukreipti žmones ir daugiadisciplines darbo grupes. Paruoškite savo kelią į naują profesinę karjerą, tvirtą formavimo bazę savo srities ekspertų rankose.... [-]


Vadybos ir žmogiškųjų išteklių vadybos magistras

Internetinės Dieninės 18 mėnesių October 2019 Meksika Mexico City

Šis oficialus Meistras žmogiškųjų išteklių internete bus išplėsti savo įgūdžius ir gebėjimus planavimo, strateginio valdymo ir orientavimo į organizacinę plėtrą ir paskatinti jūsų įmonės talentą. [+]

Dvivietis Meksikos ir Europos titulas

" UNIR Meksikos" žmogiškojo kapitalo valdymo ir talentų valdymo magistro programa skirta stiprinti žmogiškųjų išteklių funkcijas, naudojant naujausias žinias. Tai leis jums praktiniais atvejais pagrįsta metodika prisiimti valdymo funkcijas bet kurioje organizacijos žmogiškojo kapitalo srityje.

Šis oficialus Meistras žmogiškųjų išteklių internete bus išplėsti savo įgūdžius ir gebėjimus planavimo, strateginio valdymo ir orientavimo į organizacinę plėtrą ir paskatinti jūsų įmonės talentą.

Šis SEP akredituotas oficialus magistro laipsnis leis jums:

Kurkite ir įgyvendink strateginius žmogiškųjų išteklių planusPadidinkite žmogiškųjų išteklių funkcijų įtaką, įvaldydami operacinius ir strateginius procesus, taip pat skaitmenines priemones, pateiktas nuo atrankos iki darbuotojų išlaikymoValdykite įmonių kompensacijų politikąSkatinti darbuotojų mokymą per profesines ir motyvacines plėtros programasStiprinti savo valdymo ir bendravimo įgūdžius... [-]

Švietimo centrų vadybos ir vadybos magistras

Internetinės Dieninės 18 mėnesių October 2019 Meksika Mexico City

Užpildykite savo profesionalų profilį vieninteliais magistrantūromis edukacinių centrų valdyme ir valdyme su internetinėmis klasėmis realiuoju laiku. [+]

Dvigubos Meksikos ir Europos pavadinimas

Užpildykite savo profesionalų profilį vieninteliais magistrantūromis edukacinių centrų valdyme ir valdyme su internetinėmis klasėmis realiuoju laiku.

UNIR Meistras yra oficialus laipsnis, patvirtintas SEP (RVOE), ir mokomas tik internetu, kad galėtumėte suderinti savo darbą ir asmeninį gyvenimą su kokybiškomis jums pritaikytomis universitetinėmis studijomis.

Šis išsamus profesinio mokymo planas padės jums būti lyderiu, kurio reikia Meksikos švietimo įstaigoms. Pagrindinės užduoties, kuriomis galėsite susidurti, yra šios:

Koordinuoja ir kontroliuoja likusius Direktorių valdybos nariusVadovauti motyvuojantiems žmonėmsPlanuokite ir programuokite švietimo strategijąBendravimas ir viešinimas įstaigoje (edukacinis marketingas)Tiesiogiai ir valdyti žmogiškuosius ištekliusSkatinti švietimo naujovesĮvertinti ir kontroliuoti priimant tinkamus sprendimus... [-]