UNIR México

Įvadas

Oficialus aprašymas

UNITE Meksika yra Meksikos privatus universitetas patvirtino prieš Ministerijos Viešojo švietimo (rugsėjis) 2013 Tai dalis UNITE akademinė grupė, Tarptautinis universitetas "La RiojaA lyderis internete mokymą Europoje, kuri įsitvirtino kaip švietimo tirpalo tūkstančių žmonių visame pasaulyje. Tarptautinis universitetas "La Rioja Meksikoje Ji siūlo aukštus standartus, siekiant užtikrinti optimalų mokymo Europos universitetų kokybės, Tai dėka savo inovacinius metodiką remiantis būtų pasiektas Live Online klasesKurios leidžia nedelsiant kontaktą tarp studentų ir mokytojų-kompanionas, o pastovus akompanimentas Kurių asmens globėjas. Veiksmingas būdas remiasi nuolatinio vertinimo, siekiant užtikrinti pastovų pasisavinimą žinių ir atlikti baigiamuosius egzaminus, kad būtų užtikrinta švietimo sėkmės mūsų studentams.

UNITE Meksika yra universitetas pritaikyti prie besikeičiančių laiko ir visuomenę. Nauja universiteto koncepcija, kurioje esi technologinius aspektus yra integruota ir yra ne iš netoliese kokybės švietimo paslaugas. Daugiau nei 32.000 studentų visame pasaulyje pasirinko šią mokymo modelį, daugiau nei 12.000 studentų baigė, o kitas 20000 toliau rengti savo virtualias klases padaryti.

pavadinimai Bakalauro ir magistro auka UNITE Meksika Jie turi oficialų galiojimą ir įtrauktas į nacionalinės švietimo sistemos Viešojo Švietimo ir mokslo ministerija (SEP) Meksikoje.

misija

Tarptautinio universiteto "La Rioja Meksikoje misija yra neatsiejama formavimas studentams įgūdžių reikalavo šiandieninėje visuomenėje.

UNITE Meksika yra įsipareigojusi patenkinti poreikius ir lūkesčius visose procese dalyvaujančių suinteresuotųjų šalių (studentų, dėstytojų ir mokslo darbuotojų, administracijos ir paslaugų, viešojo administravimo ir visuomenės apskritai) per interneto mokymo kokybės ieškau nuolatinio tobulėjimo ir meistriškumo.

Mes turime specialų jautrumą, siekiant patenkinti tiems, kurie dėl įvairių priežasčių negali naudotis svetaine centrai, arba kas gali, nori pasirinkti daugiau atvirų ir inovatyvių sprendimų su naujomis technologijomis, atviro tinkle.

Socialinė atsakomybė orientuota politika link Meksika suvienyti tokiais pagrindiniais klausimais, kaip:

 • Įjungus prieigą prie universitetinį išsilavinimą visiems su tinkamu ankstesnį mokymą, nori tai padaryti ir pašalinti atstumo, laiko, vietos, kultūriniame ir socialiniame jo išvengti kliūčių.
 • Įgyvendinti mokymo ir mokslinių tyrimų išteklius per naujų technologijų plėtrą, taip galima pasiūlyti aukšto lygio išsilavinimą, atkreipiant ypatingą dėmesį į tas, kurioms reikia kultūrinius, techninius ir socialinius pokyčius.

Vertybės

Iš Suvienytųjų Meksikos vertybės yra:

 • Įsipareigojimas studentų sėkmė.
 • Pritaikyti mokymo užduotis kartu studentus per visą savo studijų ir darbo vieta paramą.
 • Nuolat diegti naujoves į mokymą ir mokymąsi metodikos atsargiai.
 • Plėtros ir verslumo skatinimas.
 • Atsakomumas į studentų, dėstytojų ir mokslo darbuotojų, administracijos ir paslaugų, viešojo administravimo ir visuomenės grupių lūkesčius apskritai.
 • Siūlyti laipsnių ir programas, kurios atitinka visuomenės poreikius.
 • Atidus dėmesys į mokymo ir išteklių kokybę.
 • Atviras tarptautinių matmenų universitetinio mokslo požiūrio.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Ispanų
 • Spanish (Mexican)

Matyti Online MBA » Matyti Online Magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Magistro laipsnį vadybos ir verslo administravimo (MBA)

Internetinės Ištęstinės 18 mėnesių October 2018 Meksika Buenavista

MBA laipsnis yra labiausiai reikalavo profesinės profiliai tie, kurie siekia augti konkurencingoje ir tarptautinėje rinkoje. Sukurta su dotarte strateginės vizijos, vadovavimo įgūdžius, tarptautinės perspektyvos, vadybos įgūdžių ir verslumo tikslas. [+]

MBA laipsnis yra labiausiai reikalavo profesinės profiliai tie, kurie siekia augti konkurencingoje ir tarptautinėje rinkoje. Sukurta su dotarte strateginės vizijos, vadovavimo įgūdžius, tarptautinės perspektyvos, vadybos įgūdžių ir verslumo tikslas.

Universalus mokymas suprasti skirtumą tarp skirtingų funkcinių sričių verslo sąveiką. Tiksliau MBA leidžia sėkmingai atlikti pareigas aplinkos ir besikeičiančių ir labai konkurencingose ​​rinkose, ne tik pasiekti užimtumo projekciją per savo įmonę, bet ir kovoti su savo kelią į kitų įmonių, įskaitant tarptautiniu mastu.

Mokytojo su Europos kokybės trukmė yra 18 mėnesių, todėl, viena vertus galite gauti oficialų diplomą per trumpesnį laiką ir, antra, yra internete, galite sujungti savo darbą ir asmeninį gyvenimą su universitetu. Klasės bus registruojami, todėl nėra jokių problemų, jei jūs negalite pasiekti asmeninę gyvų tų pačių priežasčių.... [-]


Magistras

Magistro kompiuterių saugumo

Internetinės Dieninės Ištęstinės 18 mėnesių October 2018 Meksika Buenavista + 1 daugiau

Magistrantūros Kompiuterių saugumo Online Suvienytųjų Meksikoje kelia naujausias technologijas aukštojo mokslo. Tik mokoma magistro Kompiuterių saugumas 100% internete ir realaus laiko klases. [+]

Magistrantūros Kompiuterių saugumo Online Suvienytųjų Meksikoje kelia naujausias technologijas aukštojo mokslo. Tik mokoma magistro Kompiuterių saugumas 100% internete ir realaus laiko klases.

Didelės kompanijos, tokios kaip "Adobe", "Apple", "Sony" ir "eBay" patyrė didelių atakų iš savo duomenų bazių per pastaruosius metus. Pasak ESET saugumo ataskaita Lotynų Amerikos studijų 2016, 91% Lotynų Amerikos įmonių apklaustų turi plotą arba saugumo pareigūną, atsakingą už kibernetinių atakų stebėseną.

Ši mokymo programa, išsamūs ir visiškai atnaujintas, suteiks žinių ir įgūdžių jums reikia peršokti į profesinę jūs ieškote. Pabaigoje turėsite lėšų, reikalingų sustiprinti bet kokio verslo IT infrastruktūrą dėl neto saugumą.... [-]


Magistro laipsnį vadovavimo ir valdymo mokyklų

Internetinės Dieninės Ištęstinės 18 mėnesių October 2018 Meksika Buenavista + 1 daugiau

Mastery Suvienytųjų Meksikoje yra oficialus pavadinimas patvirtintas SEP (RVOE) ir vyksta tik internete, todėl jūs galite sujungti savo darbą ir asmeninį gyvenimą su universiteto studijų kokybę ir pritaikyta jums. [+]

Užpildykite savo profesinę profilį su tik magistras vadybos mokyklų klasių internete realiu laiku.

Mastery Suvienytųjų Meksikoje yra oficialus pavadinimas patvirtintas SEP (RVOE) ir vyksta tik internete, todėl jūs galite sujungti savo darbą ir asmeninį gyvenimą su universiteto studijų kokybę ir pritaikyta jums.

Šis išsamus planas profesionalumo studijas rengia jums jums būti pirmaujanti švietimo įstaigų Meksika poreikį. Pagrindiniai valdymo užduotys, kurios gali spręsti, yra:

Koordinuoti ir kontroliuoti likusių valdybos narių darbą Vedantis motyvuoti žmones Švietimo planavimo ir planavimas strategija Bendrauti ir viešinti įstaigos (Švietimo rinkodara) Vadovavimas ir žmogiškųjų išteklių valdymo Skatinanti švietimo naujoves Įvertinti ir kontroliuoti priimti tinkamus sprendimus apžvalga Kreditai: 87 Trukmė: 18 mėnesių - 3 semestrus Pradėti: Vasaris 5, 2017 Metodika: 100% internetu ekvivalentas mokytojams kompiuteryje Disciplina: Išsilavinimas Egzaminai vyksta internetu Dvigubas Meksikos ir Europos Pavadinimas ... [-]

Magistro laipsnį vadybos ir inžinerijos svetainių

Internetinės Dieninės Ištęstinės 18 mėnesių October 2018 Meksika Buenavista + 1 daugiau

Inžinerija svetainė apima daug daugiau nei paprastai yra susijusi su "interneto plėtra". Tai virš bet mados ir technologijų yra pagrindinė paradigma šiandienos kompiuterijos, konceptualus pagrindas kuriant ir eksploatuojant programų ir kompiuterinių išteklių. Ši magistro, su nuolat atnaujinamą turinį, rengia jums, kad jūs galėsite užsidirbti bet kokį verslą internete. [+]

Inžinerija svetainė apima daug daugiau nei paprastai yra susijusi su "interneto plėtra". Tai virš bet mados ir technologijų yra pagrindinė paradigma šiandienos kompiuterijos, konceptualus pagrindas kuriant ir eksploatuojant programų ir kompiuterinių išteklių. Ši magistro, su nuolat atnaujinamą turinį, rengia jums, kad jūs galėsite užsidirbti bet kokį verslą internete.

Šio sektoriaus sudėtingumas yra tas, kad tai yra svarbu, į gerus specialistus su išsamiu ir gilus regėjimas, sugebantis išnaudoti kompiuterinių sistemų strateginės svarbos, labai svarbi ir sudėtingumo formavimo ir vykdo savo kryptį, statyba ir priežiūra veiksminga visapusiškai.

Vadybos ir inžinerijos svetainė Master suprojektuotas taip, kad per paskutinius 18 mėnesių, galite įsigyti visą teorines ir praktines žinias ir gali juos atlikti profesionaliai, patys arba kitiems.... [-]


Magistro laipsnį švietimo psichologija

Internetinės Dieninės Ištęstinės 18 mėnesių October 2018 Meksika Buenavista + 1 daugiau

Būkite pasirengę pagerinti vaikų, paauglių ir suaugusiųjų, turinčių vienintelę magistras pedagoginės psichologijos klasių išsilavinimą internete realiu laiku. Unikalus švietimo modelis Meksikoje, kuris tinka jūsų asmeninį ir profesinį gyvenimą. Tai Švietimo magistras psichologijos srityje yra oficialiai galiojantį (RVOE) ir pripažino SEP. [+]

Būkite pasirengę pagerinti vaikų, paauglių ir suaugusiųjų, turinčių vienintelę magistras pedagoginės psichologijos klasių išsilavinimą internete realiu laiku. Unikalus švietimo modelis Meksikoje, kuris tinka jūsų asmeninį ir profesinį gyvenimą.

Tai Švietimo magistras psichologijos srityje yra oficialiai galiojantį (RVOE) ir pripažino SEP.

Prisijungimas prie miesteliu pamatysite gyvus klases bendrauti su savo bendraklasiais ar mokytojų arba peržiūrėti juos vėliau, nes visi užsiėmimai yra įrašyti į savo virtualų miesteliu. Jūs turite, nuo pat pirmos dienos, su asmens globėjas, ir turės virtualią biblioteką ir susipažinti su išsamia bibliografija jums pasinerti į įvairių medžiagų, kiek jums reikia.... [-]