Oficialus aprašymas

fachada

mums

"Tecnológico de Monterrey" yra privati ​​įstaiga, ne pelno siekianti, nepriklausoma ir nesusijusi su politinėmis ir religinėmis partijomis. Tai buvo įkurta 1943 m., Nes tai buvo meksikietiško verslininko Eugenio Garza Sada vizija .

Jo darbas yra palaikoma pilietinės asociacijos, kurias sudaro žinomų lyderių iš visos šalies, įsipareigojusių aukštojo mokslo kokybės ir Meksikos plėtrai.46882_rsz_medium_mapa.pngSu apgyvendinimu ir turi 31 biurų ir 21 tarptautinių ryšių palaikymo tarnybas. Juo siekiama mokyti vadovus su verslumo dvasia, žmogaus proto ir aukšto lygio konkurencingumą.

Į geriausių privačių universitetų viršuje institucija į pasaulio pagal į balas, World University Ranking; o EGADE verslo mokykla yra laikoma geriausia verslo mokykla Meksikoje ir Lotynų Amerikoje.

Pasak Quacquerelli Symonds universiteto reitingą, tai yra geriausias privatus universitetas Meksikoje ir į darbdavių, Meksika nuomone 'ai numeris vienas universitetų, stovėjo prie pat lygio Mičigano universitetas, Bostono universiteto ir Duke universiteto.

Mūsų skirtumaidiferencia

Studijų programų ir vykdomosios Švietimas ITESM pasiūlyti vertės pasiūlymas, kuris apima įvairius produktus ir paslaugas prisidėti prie verslininkų, tarptautiniu mastu konkurencingų, orientuota į verslo rezultatų bei aukšto žmogaus jutimo vadovai plėtrai.

Programos pasižymi:

  • Kokybės turinio plėtros programos dėsto aukštos kvalifikacijos mokytojų žinių ir patirties ..
  • Metodologija mokymo ir mokymosi, kad pagrindinis dėmesys skiriamas sprendžiant realias problemas darbe, naudodami įrankius nedelsiant įgyvendinti.
  • Generavimas ir integravimas komandų našių padarytas su projektų vystymosi kad padėti gerinti jų organizacijų rezultatus.
  • Transformacija dalyvaudami kursuose ir programose, kurių mokymas leidžia jiems asmenims į pasiekti didesnį našumą ir suteikia jiems įrankius pasiekti pagrindinį vaidmenį tenkinant savo įmonės tikslus į priekį.
  • " Multicampus" sistema, kuri siūlo nacionalines ir tarptautines paslaugas, be to, turi aljansus su įvairiais universitetais ir institucijomis.

Už tai ir dar daugiau Tecnologico de Monterrey yra geriausias pasirinkimas pereiti ir vykdomosios švietimo Meksikoje.

švietimo modelismodelo"Tecnológico de Monterrey" absolventų ir vykdomojo išsilavinimo programos yra pagrįstos alt = "dabartiniu, novatorišku ir avangardo švietimo modeliu, kuris naudoja atvejų metodologiją, projekto rengimą ir (arba) patirtinę veiklą, kuri leidžia padidinti našumą dėl taikymo neatidėliotinas žinias ir galimybę kurti tinklus.

  • Dėmesys atkreipia į mokinio, kuris yra atsakingas už gamybos savo žinias, kartu visais laikais jo mokytojo, kuris prisiima vadovo vaidmenį.
  • remiami mokytojų daktaro laipsnį ir didelio potencialo vadovai su puikia darbo pobūdį programas.
  • Aukštos prioritetas ir technologijų naudojimą, kaip yra iš mokymo proceso tarpininkas ir mokymosi, ir, atsižvelgiant į meistrų ir daktaro atveju pabrėžti parengimą per tarptautinius susitarimus ir mainus su žinomų universitetų visame pasaulyje.
  • Dabar programas, kurios užtikrina priėjimą prie ryšių tinklų, bendradarbiavimo ir mokymosi tarp studentų, dėstytojų ir specialistų iš viso pasaulio; taip pat Alumni asociacijoms, siekiant sustiprinti mokinių mokymosi procesą.

Su šiuo, Tecnológico de Monterrey "prisideda mokyti specialistus iššūkius generuoja globalizacijos ir mokslo ir technologijų nuolatinės kaitos, o atveriant naujas galimybes vadovai, verslininkai ir verslininkai.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūros diplomas

Tecnológico de Monterrey - ITESM

Perspektyvieji įvairių tarptautinių organizacijų tyrimai parodė, kad pasaulis eina į pokyčius, keliančius iššūkius ir reikalavimus mokykloms ir švietimo įstaigoms apskrit ... [+]

Vadybos specializacija lyderystės ir švietimo inovacijų srityje

Perspektyvieji įvairių tarptautinių organizacijų tyrimai parodė, kad pasaulis eina į pokyčius, keliančius iššūkius ir reikalavimus mokykloms ir švietimo įstaigoms apskritai.

Dabartinės šimtmečio sąlygos reikalauja iš tų, kurie jiems nukreipia naujus inovacinius gebėjimus, pritaikomus prie globalių ir nacionalinių poreikių, kartu priimdami sprendimus, pritaikytus vietos aplinkybėms, kuriose jie atsiduria; tai yra, vadovai, turintys aukštų įgūdžių, reikalingi vadovavimui ir inovacijoms, kad galėtų priimti sprendimus ir tobulėti.

Nuo pat veiklos pradžios „Tecnológico de Monterrey“ yra sukaupusi įvairių sričių vadovų ir direktorių tobulinimo patirties. Turėdamas tokią patirtį, jis suaktyvino šią vadybininkų profesionalumo specialybę, dabar taikydamas aiškų ugdomąjį požiūrį, kuris įneša švietimo srities lyderystės ir inovacijų įgūdžių.... [-]

Meksika Monterėjus
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

Tecnológico de Monterrey - ITESM

Programa magistras Švietimo yra sukurta siekiant patenkinti dabartinius poreikius žinių visuomenėje, praturtinti švietimo specialistų mokymą per prieigą prie teorijos, me ... [+]

aprašymas

programa Edukologijos magistras Ji sukurta siekiant patenkinti dabartinius poreikius žinių visuomenėje, praturtinti švietimo specialistų mokymą per prieigą prie teorijos, metodologijos ir pedagoginės metodus priešakyje, taikomų įvairiuose švietimo lygmenyse. Programa vykdoma per švietimo modelį, remiantis asmeninio ir profesinio tobulėjimo, kuri leidžia studentams įgyti žinių, įgūdžių ir kompetencijų, nustatytų įgūdžių. Modelis taip pat integruoja naujas informacines technologijas ir ryšių (e-mokymosi), kuris palengvina mokiniai savo kursus skaitmeninių aplinkų lanksčiai be apribojimų laike ir erdvėje.

Kurso tikslas

Švietimo magistras siekiama: ... [-]

Kolumbija Kolumbija internete Ekvadoras Ekvadoras internete Panama Panama internete Peru Peru internete  + 4 Daugiau
Liepa 2020
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
5 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Tarp siūlomų organizacijų iššūkius, šiuo metu sutelktas į gamybos strateginius partnerius, didinti konkurencingumą, poveikio sąnaudų ir rinkos poreikius; ir atsakyti į su ... [+]

Svarba kokybės sistemų ir produktyvumas

Tarp siūlomų organizacijų iššūkius, šiuo metu sutelktas į gamybos strateginius partnerius, didinti konkurencingumą, poveikio sąnaudų ir rinkos poreikius; ir atsakyti į sudėtingus ir netikėtų problemų. Todėl Mokytojas 's programa inžinerijos specializacija kokybės sistemų ir našumas yra pateisinami, reaguoti į aplinkos poreikius, prisidedant prie efektyvesnio tiekimo grandinėje, kokybės nuolatinio tobulinimo ir valdymo inžinerijos srityse. Be to, ši programa traukiniai specialistams rasti daugiau optimalius ir didesnio produktyvumo sistemas, atsižvelgiant į aspektus tvarumo iš pasaulio, integruojančios ir bendradarbiavimo perspektyvos.... [-]

Meksika Monterėjus
Liepa 2020
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tecnológico de Monterrey - ITESM

"Tecnológico de Monterrey" sprendžia šią problemą per šią naują Inžinerijos ir mokslų mokyklos inžinerinės vadybos magistro programą, kurios tikslas - plėsti vadovų ir pr ... [+]

Mokslas ir technologijos nuolat tobulėja ir keičiasi mūsų gyvenimo būdas; Įmonės turi turėti aukštos kvalifikacijos inžinierius, kad susidurtų su dabartinėmis pramonės problemomis ir pasiektų patenkinamus rezultatus, taikydami veiksmingas metodikas. "Tecnológico de Monterrey" sprendžia šią problemą per šią naują Inžinerijos ir mokslų mokyklos inžinerinės vadybos magistro programą , kurios tikslas - plėsti vadovų ir projektų vadovų, specialistų žinias.

skirta

Absolventai profesinės mokslo ar inžinerinės karjeros, kurie yra labai suinteresuoti plėtojant inžinerijos įgūdžius, projektų valdymo ir pagrindinių verslo procesų, technologijų valdymo ar verslo iniciatyva. Būsimi technologiniai lyderiai pramonės valdyme, aukštųjų technologijų valdyme, ID arba verslo vadyboje su aukštųjų technologijų ir naujai sukurta bendrove. Inžinerijos srityje dirbantiems specialistams, kuriems reikia nustatyti kritines problemas, kurti sprendimus, įvertinti alternatyvas, priimti sprendimus ir įgyvendinti veiksmus, kuriuose dalyvauja daugiadalykės komandos.... [-]

Meksika Monterėjus Buenavista Zapopanas Pueblos miestas Santa Fe  + 2 Daugiau
Liepa 2020
Spanish (Mexican),Ispanų
Dieninės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Ši programa leidžia giliai suprasti finansinių sistemų ir nacionalinių bei tarptautinių rinkų elementų; ir rengia specialistus, galinčius bendrauti su atstovais iš visų f ... [+]

aprašymas

Ši programa leidžia giliai suprasti finansinių sistemų ir nacionalinių bei tarptautinių rinkų elementų; ir rengia specialistus, galinčius bendrauti su atstovais iš visų funkcinių sričių organizacijos nustatyti strategijas ir veiksmų gaires, kuriomis siekiama konkurencinius pranašumus.

Mokymo programa sujungia patirtį ir naujoves mokyti žmones, gebančius teikti optimalius atsakymus į realias problemas ir verslo galimybes per mokymosi bendradarbiaujant sistemos praktinis taikymas teorinių žinių apie projektus, problemas ir atvejų tyrimus.

Tai labai svarbi programa regioniniu ir nacionaliniu lygmenimis ir rodo lyderio pozicijas ir vyresniųjų valdymo absolventų užimančių tiek privatiems pramonės ir viešojo sektoriaus, šalies ir tarptautiniu mastu.... [-]

Meksika Monterėjus Buenavista Meksikas Zapopanas Pueblos miestas Santa Fe  + 3 Daugiau
Liepa 2020
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
5 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Magistro programa švietimo technologijų atitinka dabartinius poreikius žinių visuomenės praturtinti profesinio mokymo ir lavinimo srityje žmogiškųjų išteklių naujausią ir ... [+]

aprašymas

programa Magistras švietimo technologijų reaguoja į dabartinius poreikius žinių visuomenės praturtinti profesinio mokymo ir lavinimo srityje žmogiškųjų išteklių labiausiai dabartiniam naudojimui ir pažangių technologijų mokymo-mokymosi ir mokymo, tiek įvairios mokyklos lygiais ir viešojo ir privataus sektoriaus įmonėms, kurios leis labiau holistinio plėtrą savo studentų ir darbuotojų. Per novatorišką švietimo modelį, pagrįstą naujais informacinių technologijų ir ryšių (IRT), kuri leidžia pasiekti didesnes auditorijas su mobilumo apribojimų laike ir erdvėje, aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie turės teigiamą poveikį formą ir gyvena bendruomenėse jie tarnauja.... [-]

Meksika Monterėjus Santa Fe Kolumbija Kolumbija internete Ekvadoras Ekvadoras internete Panama Panama internete Peru Peru internete  + 7 Daugiau
Sausis 2020
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
5 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Konkurencinė organizavimas ir valdymas įmonėse yra prioritetiniai veiksniai šalies plėtrai. Norint tai pasiekti, būtina turėti konkurencingas vizionierių, novatoriai, hum ... [+]

aprašymas

Konkurencinė organizavimas ir valdymas įmonėse yra prioritetiniai veiksniai šalies plėtrai. Norint tai pasiekti, būtina turėti konkurencingas vizionierių, novatoriai, humanistus ir tuo pačiu metu, vadovai, kurie sugeba pasauliniams uždaviniams spręsti besikeičiančios aplinkos, tarpusavyje ir sudėtingas verslas.

Kurso tikslas

Verslo administravimo magistras siekiama mokyti specialistus:

Darbas rengiant ir įgyvendinant etikos ir socialiai atsakingų sprendimų sudėtingas verslo problemas, naudojant analitinius metodus ir naujoviškas technologijas. Pasirengę bendrauti su specialistais iš visų funkcinių sričių įmonės, apibrėžiančių gaires ir organizacinių tikslų. Procesai, galintys pirmaujanti pokyčių daugiabučių aplinkoje plėtoti bendradarbiavimo darbo aplinką ir labai sudėtingas viziją. Gebėti projektuoti ir įgyvendinti procesus ir / ar naujoviškus verslo modelius, kurti tvarų vertę organizacijoje ir bendruomenėje su pasaulinės perspektyvos konkurencijai. Siunčiama ... [-]
Meksika Monterėjus Buenavista Meksikas Zapopanas Santa Fe  + 2 Daugiau
Liepa 2020
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
5 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Besivystančios šalys reikalauja valdymo paslaugas ir energijos naudojimas garantuoja darnaus vystymosi kontekste. Šiems tikslams pasiekti reikia naujovių galios valdymo, ... [+]

aprašymas

Besivystančios šalys reikalauja valdymo paslaugas ir energijos naudojimas garantuoja darnaus vystymosi kontekste. Šiems tikslams pasiekti reikia naujovių galios valdymo, teikti pirmenybę į neatsinaujinančius energijos išteklių išsaugojimo ir skatinti alternatyvių energijos šaltinių naudojimą.

Kurso tikslas

Magistrantūros energijos valdymas ir atsinaujinančių energijos šaltinių tikslus:

Traukinio specialistai sugeba optimizuoti energijos naudojimą, tiek privačiame sektoriuje ir viešajame sektoriuje. Sudaro kvalifikuoti energijos valdymo specialistais, įskaitant alternatyvias ir tradicinių išteklių naudojimo. Siunčiama

Programa siekiama:... [-]

Meksika Morelia „Santiago de Querétaro“
Sausis 2020
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Šiandienos visuomenėje vertės gamyba labai priklauso nuo žinių. Dėka pažangos informacinių technologijų ir globalizacijos, jūs turite prieigą prie didelės apimties inform ... [+]

aprašymas

Šiandienos visuomenėje vertės gamyba labai priklauso nuo žinių. Dėka pažangos informacinių technologijų ir globalizacijos, jūs turite prieigą prie didelės apimties informacijos; Tačiau tai nereiškia, kad informacija yra kapitalizuotos vertės produkcijos.

Norėdami konvertuoti informaciją į žinias ir žinias į vertę, reikia specialistų, kurie gali strategiškai valdyti ir įgyvendinti novatoriškas informacines technologijas, kad patenkintų produktyvumo, tvarumo ir socialinės atsakomybės įmonių ir organizacijų iššūkius.

Štai kodėl ji turi parengti šiuos specialistus, kurie turi pareigą žinoti ir priimti strateginius sprendimus dėl išteklių ir projektams, kuriuose informacinių technologijų kaip pasauliniam konkurencingumui dalyvavimo priemonė. ... [-]

Kolumbija Kolumbija internete Panama Panama internete Peru Peru internete  + 2 Daugiau
Liepa 2020
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Šiandien sėkmė organizacijose priklauso nuo jų gebėjimo prisitaikyti prie sparčiai besikeičiančios aplinkos, kurti naujas rinkas ir sukurti naujas strategijas ir švino. ... [+]

aprašymas

Šiandien sėkmė organizacijose priklauso nuo jų gebėjimo prisitaikyti prie sparčiai besikeičiančios aplinkos, kurti naujas rinkas ir sukurti naujas strategijas ir švino.

Norėdami išlikti konkurencingi, organizacijos turi kurti naujoves ir verslo vertę kuriančių naujus produktus, procesus ir paslaugas per modelis, kuris identifikuoja įvairių tipų inovacijų ir tinkamiausius strateginius.

Tai reikalauja mokymo žmones ir kūrybiškas komandas, kurti vertę ir turėti viziją vadovauti juos ieškoti naujų galimybių.

Kurso tikslas

Inovacijos magistro verslo plėtros tikslai:

Būkite verslumo lyderiai su inovacijų kultūrą per praktinių metodikų vystant didelės vertės verslą ir kurti vertę įsisteigęs organizacijų, kuriomis siekiama specialistų ir verslininkų. Nustatyti galimybes generuoti pridėtinę vertę rinkoje. Skatinti inovacijų kultūrą kurti tvarų konkurencinį pranašumą. Tvarkyti inovacijų procesą nuo idėjos generavimo, sklaidos ir vertinimo jų poveikį įmonei. Teikti produkto kūrimo ir modelį technologijos pagrindu paslaugas, kurios leidžia praktinės mokymosi. Plėtoti ir stiprinti gebėjimus pradėti technologijų pagrindu projektą pati arba per jau įsteigtą įmonę. Nustatyti galimybes inovacijų įsteigtoms organizacijoms. Nustatyti galimybes kurti naujas technologijų pagrindu verslą. Siunčiama ... [-]
Meksika Monterėjus Buenavista Meksikas Zapopanas Pueblos miestas Santa Fe  + 3 Daugiau
Liepa 2020
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Apmokyti specialistus, gebančius užmegzti ryšius tarp technologijos ir humanitarinių mokslų, turint mintyje kritinę perspektyvą ir žmogiškąją prasmę; užmegzti tarpdiscipl ... [+]

Bendrasis tikslas

Apmokyti specialistus, gebančius užmegzti ryšius tarp technologijos ir humanitarinių mokslų, turint mintyje kritinę perspektyvą ir žmogiškąją prasmę; užmegzti tarpdisciplininius, atsakingus ir etiškus visuomenės ir skaitmeninio pasaulio dialogus; kurti kultūros paveldo projektus, tendencijų analizę socialiniuose tinkluose ir kūrybinio verslumo projektus.

Būtinybė, noras ar problema, atitinkanti ar išsprendžianti šią programą

Kuria kritinio ir metodinio griežtumo sprendimus kultūros ir kūrybinių industrijų problemoms spręsti per kuratorių, aiškinant ir analizuojant skaitmeninę žmogaus kultūros reprezentaciją.

naudaSukurti skaitmeninį projektą, susietą su kultūros ir kūrybine industrija.Mokymosi patirtis „Model Tec21“ antrosios pakopos kursai 100% internetiniu režimuPrieiga prie tarptautinių bibliografinių rinkinių: Specialiosios „Tecnológico de Monterrey“ ir kitų kolekcijos.Fakulteto darbuotojai, sudaryti iš Nacionalinės tyrėjų sistemos (SNI) nariųRyšys su svarbiausiais JAV, Jungtinės Karalystės, Nyderlandų, Airijos ir Kolumbijos skaitmeninių humanitarinių mokslų universitetais ir tinklais.Pateisinimas... [-]
Meksika Monterėjus
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sueños del Tecnológico de Monterrey

Location address
Av. Eugenio Garza Sada 2501 Sur, Tecnológico
Monterrey, Nuevo Leonas, 64849 MX
Social Media
Location address
Calle del Puente 222, Ejidos de Huipulco,
Tlalpan,

Buenavista, Meksikos valstijoje, 14380 MX
Location address
Av Lago de Guadalupe 3.5 Km, Margarita Maza de Juárez,
Mexico City, Meksikas, 52926 MX
Location address
Avenida General Ramón Corona 2514, Nuevo México
Zapopan, Jalisco, 45138 MX
Location address
Av Montaña Monarca 1340, Ejido Jesús del Monte, 58350 Morelia, Mich., Mexico
Morelia, Michoacán, 58350 MX
Location address
Vía Atlixcáyotl 2301, Reserva Territorial Atlixcáyotl
Puebla City, Puebla, 72453 MX
Location address
Av. Carlos Lazo #100, Álvaro Obregón, Santa Fe
Santa Fe, Naujasis Meksikas, 01389 MX
Location address
Epigmenio González 500, San Pablo
Santiago de Querétaro, „Querétaro“, 76130 MX
Location address
Eduardo Monroy Cárdenas 2000, San Antonio Buenavista, San Buena Ventura
Toluca, Meksikos valstijoje, 50110 MX
Location address
LATAM Sede Argentina - Buenos Aires
Buenos Aires, Buenos Airės, AR
Location address
LATAM Sede Bolivia - La Paz
La Paz, La Paso departamentas, BO
Location address
LATAM Sede Chile - Santiago
Santiago, Santjago metropolijos regionas, CL
Location address
LATAM Sede Colombia - Cali
Cali, Caleca slėnis, CO
Location address
LATAM Sede Colombia - Cartagena
Cartagena, Mursijos regionas, CO
Location address
LATAM Sede Costa Rica - San José
San Jose, Kalifornijoje, CR
Location address
LATAM Sede Ecuador - Guayaquil
Guayaquil, Gvajai, EC
Location address
LATAM Sede Ecuador - Quito
Quito, Pichincha, EC
Location address
LATAM Sede El Salvador - San Salvador
San Salvador, San Salvadoro departamentas, SV
Location address
LATAM Sede Guatemala - Guatemala
Antigua Guatemala, Sacatepéquez katedra, GT
Location address
LATAM Sede Honduras - Tegucigalpa
Tegucigalpa, Fransisko Morazano katedra, HN
Location address
LATAM Sede Houston
Houston, Teksasas, US
Location address
LATAM Sede Nicaragua - Managua
Managua, Managvos departamentas, NI
Location address
LATAM Sede Panamá - Panamá
Panama City, Floridoje, PA
Location address
LATAM Sede Paraguay - Asunción
Asuncion, PY
Location address
LATAM Sede Perú - Lima
Lima, Dalarnos apskritis, PE
Location address
LATAM Sede Puerto Rico - San Juan
Orange County, Kalifornijoje, PR
Location address
LATAM Sede Rep. Dominicana - Sto. Domingo
Santo Domingo, „Distrito Nacional“, DO
Location address
LATAM Sede Uruguay - Montevideo
Montevideo, Montevidėjaus departamentas, UY
Location address
LATAM Sede Venezuela - Caracas
Caracas, Sostinės rajonas, VE