Mundiapolis University Executive

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mundiapolis universiteto &nbsp Mūsų programų efektyvumą, labai priklauso nuo kokybės ir veiksmingumo mokymo metodai mokyti besimokantįjį. Idėja yra sukurti mokymo strategija "laimėti". &nbsp Tai todėl, pereinant prie požiūris orientuota į mokymąsi ir paramą. Dėl mokytojų, tai reiškia reikšmingų pokyčių stilių "magister" profesinės atspindys, ir mąstymo procesų, o ne žinių kaupimą. &nbsp Patirtis rodo, kad paprastas žinių perdavimo nesukelia labai toli ir kad daug kas mokė, deja, greitai pamiršti ir niekada įgyvendinta, siekiant išspręsti problemas realiame gyvenime, per vidurį specialistas. Iš problemos vertinimo tampa dalinį. Tai tikrai dėl to, kad verslo veikla gali būti išmokti paprastas žinių perdavimo ir atmintis. Žinių, įgūdžių, požiūrių, organizacinės ir Reliacinė režimai turi būti mokoma atsižvelgiant į kontekstą. &nbsp Taigi, mes turime apie būtinybę pasirinkti mokymo išteklių atskleisti iniciatyvumu ir kūrybiškumu, besimokantieji šviesos, siekiant palengvinti jų savarankiškumo ir atsakomybės jausmą vystymosi susisiekti su mokymosi situacijas artėja realybe.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Prancūzų kalba

Matyti Online MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

MBA Program

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2019 Marokas Casablanca + 1 daugiau

Que vous soyez un professionnel ou jeune actif avec l’envie de gérer votre carrière tout en développant votre leadership à l’international, le Global Pan-African MBA de l’Université Mundiapolis a été pensé pour vous. [+]

1er Global Pan-African MBA en distance learning au Maroc

Que vous soyez un professionnel ou jeune actif avec l’envie de gérer votre carrière tout en développant votre leadership à l’international, le Global Pan-African MBA de l’Université Mundiapolis a été pensé pour vous.

Grâce à l’expérience éprouvée du leader sud-africain Regent Business School, l’Université Mundiapolis propose un MBA international à dimension panafricaine pour vous offrir toute la flexibilité du distance learning.

Les points forts du Global Pan-African MBA de l’Université Mundiapolis International avec une perspective panafricaine

Développer une connaissance approfondie des marchés africains tout en conservant une dimension internationale pour renforcer l’acquisition d’agilité culturelle.... [-]